Президент підписав закон щодо підтримки іноземних кіновиробників, який сприятиме залученню інвестицій і популяризації України

  

Публічний звіт голови Виноградівської районної державної адміністрації

 

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за І півріччя 2019 року

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2019 рік

Офіційний веб-сайт Виноградівської районної державної адміністрації Закарпатської області Друк
Вівторок, 03 квітня 2018, 09:58

21731661 845836412248308 2032501036754897161 o

 

 t1

Учасникам АТО

та їх родинам

t2 

«Гарячі» телефонні лінії

 t3

Мобілізація

 t4

Житлові субсидії

 
Телефони гарячої лінії Друк
Середа, 22 квітня 2015, 10:57

Телефони гарячої лінії

Контактні телефони, на які можуть звернутися мешканці Виноградівського району у разі отримання інформації про підготовку або здійснення контрабанди (в т.ч. на літальних апаратах) та незаконної міграції. 

 
Питання освоєння коштів із обласного та державного бюджетів обговорили на нараді Друк
Понеділок, 21 жовтня 2019, 13:17

3156000  31500000

21 жовтня під керівництвом виконувачки обов'язків голови райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук відбулася робоча нарада із керівниками структурних підрозділів Виноградівської райдержадміністрації.

Про стан реалізації проектів регіонального розвитку , проектів, які фінансуються за рахунок коштів виділених для відновлення аварійно-проектних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що сталася 20-25 травня 2019 року інформувала начальник відділу економічного розвитку та торгівлі Валентина Окутіна. Про стан освоєння субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості інформувала начальник відділу охорони здоров'я Леся Королевич. Про стан освоєння коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на освітню галузь інформувала голова ліквідаційної комісії управління освіти, молоді та спорту Виноградівської райдержадміністрації Марія Сігетій.

За наслідками наради інформацію доповідаючих взято до відома та дано ряд відповідних доручень.

Виноградівська РДА

 
Заступниця голови Закарпатської ОДА здійснила прийом громадян у Виноградові Друк
П'ятниця, 18 жовтня 2019, 15:24

IMG 3000  IMG 3021

18 жовтня у Виноградові здійснила виїзний особистий прийом громадян заступниця голови Закарпатської облдержадміністрації Ольга Травіна.

Із різних питань до заступниці голови облдержадміністрації зверталися громадяни, громадські активісти, керівники органів місцевого самоврядування району. Так, зокрема, звернувся голова Вербовецької сільської ради із проханням посприяти у виділенні коштів для здійснення будівництва спортивного майданчика, а голова Широківської сільської ради звернувся із проханням посприяти у вирішенні проблемного питання пошуку джерел фінансування для здійснення ремонту дороги Широке-Букове.

IMG 3053  IMG 3046

Також зверталися громадяни із проханням про виділення матеріальної допомоги на лікування, а громадські активісти під час прийому просили надати відповіді на запитання, які на їх думку сьогодні хвилюють громаду району.

Окрім того, на прийом прийшли представники ромської нацменшини села Підвиноградів. Вони попросили сприяння у вирішенні проблемних питань надання якісних медичних та освітніх послуг для ромів Підвиноградова.

IMG 30756  IMG 3069

Прийом був здійснений у визначеному законодавством порядку. Звернення та пропозиції громадян – враховані та взяті під особистий контроль заступниці голови облдержадміністрації.

Виноградівська РДА

 
В райдержадміністрації відбулася нарада про підсумки роботи агропромислового комплексу за 9 місяців Друк
П'ятниця, 18 жовтня 2019, 10:20

29936666660  297775643

18 жовтня під керівництвом заступниці голови Виноградівської райдержадміністрації Єви Данич, за участі заступника начальника та спеціалістів відділу агропромислового розвитку Анатолія Бажури, Василя Яцканича та Оксани Юрик відбулася робоча нарада про підсумки роботи агропромислового комплексу за 9 місяців.

В ході наради обговорювались досягнення аграріїв району в галузях рослинництва, тваринництва та проблемні питання щодо посівної кампанії озимих зернових та нарощування поголів'я тварин у сільгосптоваровиробників, збільшення виробництва тваринницької продукції.

За наслідками наради інформацію прийнято до відома.


Виноградівська РДА

 
Про організацію та проведення в районі урочистих заходів говорили на нараді Друк
П'ятниця, 18 жовтня 2019, 08:03

IMG 2970  IMG 2966 copy

17 жовтня під керівництвом керівника апарату райдержадміністрації Ігоря Вантюха відбулася робоча нарада з керівниками та спеціалістами відділів культури, організаційної роботи та у справах преси, інформаційних технологій та зв'язку.

В ході наради обговорено основні організаційні моменти з проведення в районі урочистих заходів, а саме: 75-ї річниці визволення Закарпаття від фашистів; Дня пам'яті жертв голодоморів; Дня Гідності та Свободи; Міжнародного дня інвалідів та Дня Збройних сил України.

За наслідками наради прийнято відповідні рішення та дано ряд доручень керівника апарату.

IMG 2968  IMG 2964

Виноградівська РДА

 
В райдержадміністрації відбулося засідання комісії Друк
Четвер, 17 жовтня 2019, 15:15

286530000017 жовтня під керівництвом заступниці голови Виноградівської райдержадміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа і визначення дітей, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію.

В ході засідання комісії членами комісії розглянуто три питання, а саме: про розпорядження голови облдержадміністрації від 05.09.2019 № 481 „Про рішення комісії щодо розподілу між бюджетами міст обласного значення, районними бюджетами та бюджетами об'єднаних територіальних громад у 2019 році коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа",про розгляд документів п'ятьох осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у порядку їх черговості взяття на квартирний облік, про прийняття рішення щодо призначення грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення та визначення осіб, яким буде виплачено грошову компенсацію.

За наслідками засідання комісії прийнято відповідні рішення.

Виноградівська РДА

 
Про нововведення в законодавстві говорили на робочій нараді Друк
Четвер, 17 жовтня 2019, 12:50

IMG 291917 жовтня під керівництвом керівника апарату райдержадміністрації Ігоря Вантюха відбулася робоча нарада, в ході якої разом із працівниками юридичного відділу апарату обговорено нововведення в законодавстві. Начальник юридичного відділу апарату Олександр Кіш детально інформував про зміни в законодавстві, які впровадили за період від проведення попередньої подібної наради.

В ході наради розглянуто прийнятий 10 вересня 2019 року Закон України «Про особливу процедуру усунення Президента України з поста» (імпічмент), Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо перезавантаження влади», внесення змін до Закону України Про приватизацію державного і комунального майна та інші.

Так, зокрема, детально зупинилися на внесенні змін до Закону України Про державну службу. Керівник апарату доручив начальнику та спеціалістам юридичного відділу ще більш детально вивчити всі внесені до Закону зміни, з метою подальшого надання консультацій з цього питання кадровій службі та іншим державним службовцям Виноградівської райдержадміністрації.

Виноградівська РДА

 
Ігор Бондаренко у черговий раз проконтролював якість проведення дорожніх робіт Друк
Четвер, 17 жовтня 2019, 07:46

72404241 695601417517310 7247999548155494400 nЦими вихідними голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко особисто проконтролював, як якісно підрядна фірма зробила нове дорожнє покриття на ділянці автодороги Берегово-Мукачево.

Здійснювався середній поточний ремонт автодороги державного значення М-24 Велика Добронь - Мукачево- Берегово - КПП Лужанка, ділянка 50+000 - 53+100. Наразі ремонтні роботи завершено, нанесено розмітку, встановлено дорожні знаки. Загальна вартість ремонту автодороги склала понад 15 млн грн, які виділено з Державного бюджету. Замовник робіт Служба автодоріг у Закарпатській області, а виконувала роботи підрядна організація ТОВ «Техно-Буд-Центр». Відтак, ремонт здійснили при в'їзді у місто Берегово зі сторони Мукачева.

Очільник краю вкотре попередив підрядників, що у разі виявлення будь-яких дефектів за гарантійний період, вони за власні кошти фірми будуть зобов'язані їх усунути.

- Якість ремонту доріг Закарпаття – під моїм пильним наглядом. Ця ділянка дороги має важливе значення, адже є основним напрямком руху транспорту не лише між двома містами обласного значення – Берегово і Мукачево, а й веде до міжнародного пункту пропуску «Лужанка». Тож і жителі краю, і громадяни інших держав не мають відчувати дискомфорт, а їздити якісними дорогами, - підкреслив Ігор Самійлович.

Прес-служба ОДА

 
Більше статтей...
<< Початок < Попередня 1 3 4 5 6 7 8 9 10 > Кінець >>

Сторінка 1 з 317

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1 

1111111111111 copy

 
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
 
 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
 
images
 
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia 2 copy
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
rcz copy
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2019
Жовтень
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Останні новини

Хто зараз на сайті

На даний момент 101 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту