Розпорядження «Про затвердження карантинного режиму у зв'язку з виявленням карантинного організму – південноамериканської томатної молі на окремих територіях Виноградівського району» PDF Друк e-mail
Написав admin   
П'ятниця, 04 вересня 2020, 16:43

viber 2020-09-04 17-16-50 viber 2020-09-04 17-16-51

 
Закінчився початковий цикл навчання прийомних батьків та батьків-вихователів PDF Друк e-mail
Новини - Новини
Написав admin   
П'ятниця, 04 вересня 2020, 15:46

IMG-e9c3ea1656c84bfd73ad1eadc9aa418a-V  IMG-8e14fe64bbfd3bf7a746b8b3bf65e8de-V

Четвертого вересня закінчився початковий цикл навчання прийомних батьків, батьків-вихователів з метою підвищення їх виховного потенціалу, який організований Закарпатським обласним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Представники тренінгової групи Закарпатського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провели з батьками-вихователями та прийомними батьками тренінгові заняття згідно модулів Програми навчання для прийомних батьків та батьків-вихователів з метою підвищення їх виховного потенціалу, затвердженої наказом центрального органу виконавчої влади з питань сім'ї та дітей. Також у рамках проведення навчання організовані окремі заняття батьків-вихователів та прийомних батьків із соціальними працівниками Виноградівського РЦСССДМ, котрі здійснюють соціальний супровід таких сімей.

У рамках проведення навчання для прийомних батьків та батьків-вихователів була організована зустріч із начальником управління соціального захисту населення Виноградівської райдержадміністрації,Уляною Курташ, котра відповіла на всі запитання батьків-вихователів та прийомних батьків щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за кошти субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа та державних соціальних виплат. Белень Світлана, заступник начальника відділу «Виноградівське бюро правової допомоги» Хустського МЦ з НБВПД , запропонувала допомогу батькам у питаннях, що стосуються захисту майнових та житлових прав, а також постановки на квартирний облік дітей, котрі виховуються у прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу, що функціонують на Виноградівщині.

Окрім того, з прийомніми батьки та батьки-вихователі будуть проходити психологічні консультації з практичними психологом Закарпатського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ярославою Куштан з питань, котрі потребують індивідуального підходу. Такі консультації батьки отримають у форматі офлайн-зустрічей у програмному забезпеченні ZOOM.

Успішне функціонування прийомних сімей та ДБСТ вимагає від прийомних батьків та батьків-вихователів професійно підходити до процесу виховання, забезпечувати сприятливі умови для життя та розвитку дітей, враховувати індивідуальні життєві особливості статусних дітей, знайти порозуміння з дітьми в проблемних складних ситуаціях тощо. Тому такого роду навчання сприятимуть налагодженню позитивного клімату у сім'ях, запобігатимуть як емоційному вигоранню батьків, так і запобігатимуть типовим помилкам сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Останнє оновлення на П'ятниця, 04 вересня 2020, 15:55
 
Виноградівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області інформує PDF Друк e-mail
Новини - Новини
Написав admin   
П'ятниця, 04 вересня 2020, 15:06

2365122Другого вересня поточного року в межах території Закарпатської області з метою реалізації положень міжнародної угоди між Міністерством аграрної політики та продовольства України і Міністерством сільського господарства Угорщини щодо виконання Програми боротьби зі сказом на території України в 2018-2020 роках планується проведення заходів з пероральної вакцинації диких м'ясоїдних тварин проти сказу. Під час її проведення планується розповсюдити 190 тисяч доз.

Поширюватиметься вакцина у вигляді брикетів коричневого кольору, розміром 3х3х2 см, вагою 30 грамів із застосуванням авіатранспорту, шляхом розкидання її на мисливські угіддя. Цей препарат має різкий запах рибної муки, він повністю безпечний при поїданні домашніми тваринами і не становить жодної небезпеки для довкілля. Тих, хто знайшов його, просимо не піднімати чи загортати ґрунтом.

Посадкова смуга літаків буде знаходитись на сільському пасовищі худоби с. Олешник.

Останнє оновлення на П'ятниця, 04 вересня 2020, 15:11
 
На окремих територіях району виявленно карантинного шкідника томатної молі PDF Друк e-mail
Новини - Новини
Написав admin   
П'ятниця, 04 вересня 2020, 14:27

36253 16566ап

Четвертого вересня, голова райдержадміністрації Ігор Вантюх зустрівся з провідним спеціалістом-державним інспектором відділу контролю за обігом засобів захисту рослин управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області Миколою Глаголою, який інформував, що згідно висновку фітосанітарної експертизи на територій Виноградівського району у феромонних пастках виявленно карантинного шкідника томатної молі (tuta absoluta) у зв'язку з цим пропонується запровадити карантин з 04 вересня 2020 року на окремих територіях Виноградівського району.

З даного питання буде видано розпорядження Виноградівської районної державної адміністрації «Про затвердження карантинного режиму у зв'язку з виявленням карантинного організму – південноамериканської томатної молі на окремих територіях Виноградівського району».

Довідково: Томатна мінуюча міль, Tuta absoluta — тропічний вид метеликів родини Виїмчастокрилі молі (Gelechidae). Ця комаха може завдавати помітної шкоди низці культивованих рослин, особливо томатам. Поширена у десятках країн усіх континентів.

Гусениці шкідника можуть живитися на усіх частинах рослин томатів і ушкоджувати рослини на всіх стадіях росту. Рідше уражають картоплю (тільки наземні частини). Утворюючи великі міни на листі, вигризаючи довгі ходи в стеблах, зелених і зрілих плодах, вони викликають значні втрати урожаю як в теплицях, так і у відкритому ґрунті. Пошкоджені плоди погано зберігаються, загнивають і втрачають товарну якість. Втрати урожаю можуть досягати 50-100%.

Розповсюджується з розсадою і плодами томатів у всіх фазах розвитку, також з пакувальним матеріалом, ґрунтом, інвентарем, рослинними рештками.

Виноградівська РДА

Останнє оновлення на П'ятниця, 04 вересня 2020, 15:24
 
Голова райдержадміністрації провів зустріч з депутатським корпусом Виноградівської районної ради PDF Друк e-mail
Новини - Новини
Написав admin   
П'ятниця, 04 вересня 2020, 14:13

Четвертого вересня голова районної державної адміністрації Ігор Вантюх провів зустріч з депутатським корпусом Виноградівської районної ради.

Ігор Вантюх інформував про стан соціально-економічного розвиток Виноградівського району та про виконання районного бюджету, зокрема доповів, що у 2020 році не доотримано доходів до районного бюджету в сумі 7 603 тисячі гривень. В розрізі адміністративно-територіальних одиниць не забезпечено виконання дохідної частини загального фонду районним бюджетом та тринадцятьма сільськими радами.

Окрім того, учасники зустрічі обговорили ряд проблемних питань та домовилися спільно шукати шляхи їх подальшого вирішення.

В ході зустрічі, голова райдержадміністрації також ознайомив депутатів із заходами, які проводяться з метою запобігання поширенню на території Виноградівського району коронавірусу COVID-19.

DSC01552 DSC01560

Виноградівська РДА

Останнє оновлення на П'ятниця, 04 вересня 2020, 15:15
 
Ситуація щодо COVID-19 на Виноградівщині станом на 02 вересня за даними Виноградівської районної філії державної установи «ЗОЛЦ МОЗ України» PDF Друк e-mail
Новини - Новини
Написав admin   
П'ятниця, 04 вересня 2020, 09:44

118766315 1721942044637736 4175596849456236829 n- у 503 осіб лабораторно підтверджено діагноз COVID-19, з них 11 випадків за попередню добу;
- 265 жителі району, у яких був підтверджений коронавірус методом ПЛР, одужали;
- 28 людей померло, із підтвердженим діагнозом COVID-19 методом ПЛР;
Перший випадок захворювання на COVID-19 на території Виноградівського району був лабораторно підтверджений 08 квітня.

 
+ 97 випадків за добу PDF Друк e-mail
Новини - Новини
Написав admin   
П'ятниця, 04 вересня 2020, 09:39

118764310 179008067053298 3619410979982582177 oПротягом минулої доби, 1 вересня за екстреною медичною допомогою звернулось 334 пацієнти, з них з явищами гострої пневмонії – 35 та 16 хворих з підозрою на COVID-19;
-одужало 52 пацієнти (загалом - 3 386);
-780 зразків біологічного матеріаліалу відібрано за минулу добу та скеровано у вірусологічну лабораторію для досліджень методом ПЛР;
-За минулу добу у 97 пацієнтів підтверджено коронавірус методом ПЛР. З них 6 – медичні працівники та 3 дітей;
-загалом, 7 697 закарпатцям встановлено діагноз COVID-19, із яких 871 медики та 405 - діти;
-за добу, що минула, померло двоє хворих із діагнозом COID-19. Загалом з початку пандемії в -області померло 265 пацієнтів із діагнозом COVID-19
Підготовлено за інформацією департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА та ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України

 
Зміна виборчої адреси для внутрішньо переміщених осіб PDF Друк e-mail
Новини - Новини
Написав admin   
П'ятниця, 04 вересня 2020, 09:23

1 січня 2020 року набрав чинності Виборчий кодекс України, в якому було закладено норми, що передбачили можливість для всіх виборців голосувати за місцем фактичного проживання, в тому числі й на місцевих виборах.

Відтепер усі громадяни зможуть змінити або визначити свою виборчу адресу та проголосувати за місцем фактичного проживання на всіх видах виборів. Ця процедура довготривала, її не доведеться повторювати перед кожними виборами, якщо людина не змінить місце проживання.
Змінити або визначити виборчу адресу за новими правилами,аби проголосувати на місцевих виборах вже цієї осені, можна лише з 1 липня до 10 вересня включно.
З 24 липня жодних документів, що підтверджують місце фактичного проживання виборця, додавати до заяви не потрібно.

5 простих кроків для зміни виборчої адреси
1. Прийти до органу ведення ДРВ
З 1 липня можна прийти до органу ведення Державного реєстру виборців (далі - ДРВ) за фактичним місцем проживання. Знайти орган ведення ДРВ, який відноситься до адреси, що стане новою виборчою адресою, можна на сайті Державного реєстру виборців.

2. Подати заяву
Бланк заяви можна завантажити із додатку до Постанови ЦВК №145 від 24.07.2020, роздрукувати та заповнити вдома або взяти безпосередньо у органі ведення ДРВ.
Із собою також треба мати паспорт громадянина України (або тимчасове посвідчення громадянина України для осіб, недавно прийнятих до громадянства України).

3. Отримати повідомлення про зміну виборчої адреси
У відповідь на заяву відділ ведення ДРВ має повідомити, що виборча адреса була змінена. На це Держреєстр має 15 днів, крім того для такого інформування передбачено кілька способів. Повідомлення може бути:
• видано безпосередньо у відділі ведення ДРВ;
• надіслано поштою на нову виборчу адресу;
• надіслано електронною поштою, але для цього необхідно заповнити відповідне поле під час подачі паперової заяви.
Після зміни виборчої адреси в разі, наприклад, переїзду, пройти таку процедуру повторно можна буде не раніше, ніж через рік з останньої зміни й лише у міжвиборчий період.

4. Перевірити себе в списку виборців
Після отримання повідомлення про зміну виборчої адреси можна побачити оновлену інформацію в Реєстрі, зайшовши в «Особистий кабінет виборця» на сайті ДРВ. У розділі «Перевірка включення» потрібно уважно, без жодних описок, ввести свої персональні дані, ввести підтверджуючий код, який прийде на електронну пошту, та упевнитись, що відображається вже нова виборча адреса. Після цього варто також відстежити номер та адресу нової виборчої дільниці, яка відноситься до нової виборчої адреси.
Крім того, коли вже триватиме виборчий процес і на дільниці передадуть друковані попередні списки виборців, то можна буде прийти на свою нову дільницю та перевірити коректність своїх даних у списках виборців.

5. 25 жовтня з 8:00 до 20:00 прийти на нову дільницю
У день голосування, 25 жовтня 2020 року, треба буде прийти на нову виборчу дільницю, яка відноситься до нової виборчої адреси, та проголосувати. Це можна буде зробити з 8:00 до 20:00, маючи з собою лише паспорт громадянина України.
Уповноважена особа
Заява в паперовій формі може бути подана виборцем особисто або через уповноважену особу, повноваження якої оформлено відповідно до законодавства.
Онлайн

Заява може бути подана до органу ведення Реєстру в паперовій або електронній формі.
Процедура зміни виборчої адреси з можливістю подати електронну заяву доступна лише на офіційному сайті Державного реєстру виборців https://www.drv.gov.ua/. Здійснити її можна лише за наявності ЕЦП (електронного цифрового підпису).

Визначення виборчої адреси

Ще одна новація Виборчого кодексу України - можливість визначити свою виборчу адресу, якщо немає зареєстрованого місця проживання. Наприклад, це і молоді люди з тимчасово окупованої території, які були зареєстровані в гуртожитку свого навчального закладу, а після завершення були «виписані» звідти й не можуть поставити собі позначку про реєстрацію в Донецьку, проживаючи в Києві; і люди, які були «виписані» рішенням суду після розлучення; і безпосередньо безхатьки, які перебувають на обліку в соціальній службі,тощо.

Відповідальність за введення в оману
Але варто пам'ятати, що спрощена можливість реалізувати своє виборче право не відміняє й відповідальності за введення в оману.
Якщо виборець умисно надає неправдиві відомості до органу ведення Державного реєстру виборців, то може нести кримінальну відповідальність відповідно до статті 158 Кримінального кодексу України.

Останнє оновлення на П'ятниця, 04 вересня 2020, 09:27
 
Питання готовності житлово-комунального господарства і установ бюджетної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період обговорили на робочій нараді PDF Друк e-mail
Новини - Новини
Написав admin   
П'ятниця, 04 вересня 2020, 09:02

DSC01522 DSC01536 

Третього вересня під керівництвом голови райдержадміністрації Ігоря Вантюха відбулася робоча нарада в ході якої обговорено питання стану готовності житлово-комунального господарства і установ бюджетної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.

В ході наради керівники структурних підрозділів адміністрації, установ та організацій району інформували голову райдержадміністрації стосовно стану готовності закладів освіти, культури та охорони здоров'я до початку опалювального сезону та про головні проблемні питання, з якими вони стикаються в ході підготовки до роботи в осінньо-зимовий період.

Заслухавши інформацію доповідачів, головою райдержадміністрації дано ряд відповідних доручень з метою належної підготовки закладів до роботи в осінньо-зимовий період.

Виноградівська РДА

Останнє оновлення на П'ятниця, 04 вересня 2020, 09:14
 
У Виноградівській райдержадміністрації відбулося засідання Ради церков та релігійних організацій PDF Друк e-mail
Новини - Новини
Написав admin   
П'ятниця, 04 вересня 2020, 08:34

118711117 1721136251384982 5103180571158488422 o 118695485 1721136304718310 3823682303250144057 o

Першого вересня, під керівництвом голови райдержадміністрації Ігора Вантюха відбулося засідання Ради церков та релігійних організацій при Виноградівській райдержадміністрації. За участі: помічника настоятеля Свято-Троїцького православного храму, протоієрея благочинного Виноградівського благочинія Михайла Бідзілі, заступника настоятеля францисканського монастиря у Виноградівському районі о.Маріо, настоятеля Свято-Успенського храму Божої Матері м.Виноградів Василя Гесні, пароха Успенського греко-католицького храму м.Виноградова, протоієрея, декана Виноградіського району Мирослава Сипка, голови релігійної організації «Церква Християн віри євангельської України» Віктора Хрипти, головного куратора реформатської церкви Мараморош-Угочанського Церковного Округу Борно Нодь та греко-католицького священика о.Миколи Горонгозо.

В ході засідання, голова райдержадміністрації ознайомив присутніх з розпорядженням в.о керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та з обмеженями які накладаються на помаранчевому рівні.

Представник релігійних конфесії району, в свою чергу проінформували голову райдержадміністрації про заходи які проводяться під час проведення богослужіння відповідно до затверджених вимог.

Ігор Вантюх наголосив на тому, що потрібно і надалі дотримуватися всіх вимог, задля не допущення поширення на території району корона вірусу COVID-19.

Виноградівська РДА

Останнє оновлення на П'ятниця, 04 вересня 2020, 09:38
 
У райдержадміністрації відбулося засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації PDF Друк e-mail
Новини - Новини
Написав admin   
П'ятниця, 04 вересня 2020, 08:25

31 серпня, під керівництвом голови державної адміністрації Ігоря Вантюха відбулося засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.
Ігор Вантюх ознайомив присутніх з розпорядженням в.о керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та з обмеженями які накладаються на помаранчевому рівні.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Терезія Тодавчич інформувала присутніх про готовність закладів освіти Виноградівського району до нового навчального року в умовах адаптивного карантину.

Голова райдержадміністрації наголосив на тому, що під час освітнього процесу учням та вчителям потрібно дотримуватися рекомендації МОЗ України та постанови головного санітарного лікаря №50 "Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)" під час освітнього процесу.

Члени штабу інформували про пророблену роботу, зокрема про проведення дезінфікуючих заходів об'єктів загального користування міста Виноградів та Виноградівського району.

Окрім того, директорка Виноградівської районної філії ДУ "Закарпатський ОЛЦ МОЗ України" Наталія Гірка доповіла, що станом на 9 годину ранку 31 серпня на Виноградівщині офіційно зафіксовано 492 випадків захворювання на COVID-19. З них 253 хворих – одужали, на жаль, 28 людей померло.
Головний лікаря КНП «Виноградівська районна лікарня» Олександр Милюков та головний лікар комунального некомерційного підприємство «Виноградівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Агата Гал інформували присутніх про ситуацію у закладах охорони здоров'я району.

118763014 1721029691395638 1793791479115078027 o 118612339 1721029674728973 2186088767750618048 o

Виноградівська РДА

Виноградівська РДА

 
Ситуація щодо COVID-19 на Виноградівщині станом на 01 вересня за даними Виноградівської районної філії державної установи «ЗОЛЦ МОЗ України» PDF Друк e-mail
Новини - Новини
Написав admin   
П'ятниця, 04 вересня 2020, 08:08

118703458 1721005018064772 8629210974737115214 n- у 492 осіб лабораторно підтверджено діагноз COVID-19;
- 253 жителі району, у яких був підтверджений коронавірус методом ПЛР, одужали;
- 28 людей померло, із підтвердженим діагнозом COVID-19 методом ПЛР;
Перший випадок захворювання на COVID-19 на території Виноградівського району був лабораторно підтверджений 08 квітня.

 
+ 84 випадки за добу PDF Друк e-mail
Новини - Новини
Написав admin   
П'ятниця, 04 вересня 2020, 08:02

118729636 178719887082116 8834375420592617395 oПротягом минулої доби, 31 серпня за екстреною медичною допомогою звернулось 329 пацієнтів, з них з явищами гострої пневмонії – 28 та 16 хворих з підозрою на COVID-19;
-одужало 10 пацієнтів (загалом - 3 334);
-1146 зразків біологічного матеріаліалу відібрано за минулу добу та скеровано у вірусологічну лабораторію для досліджень методом ПЛР;
-За минулу добу у 84 пацієнтів підтверджено коронавірус методом ПЛР. З них 2 – медичні працівники та 3 дітей;
-загалом, 7 600 закарпатцям встановлено діагноз COVID-19, із яких 865 медики та 402 - діти;
Підготовлено за інформацією департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА та ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України

 
Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки! PDF Друк e-mail
Новини - Новини
Написав admin   
П'ятниця, 04 вересня 2020, 07:55

118763615 1720946191403988 6993607115740201805 nЩиро вітаю з Днем знань – урочистим святом, яке завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги до знань, до нових звершень, до самостійного життя. Цей день хвилюючий і незабутній своєю атмосферою, барвами осінніх квітів та свіжістю оновлених класів. Усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаю успіхів, натхнення, жаги до знань та нестримної волі до перемоги.

Щира вдячність шановним педагогам за самовіддану працю та бездоганне виконання найвідповідальнішої місії – виховання підростаючого покоління.

Бажаю Вам незабутніх миттєвостей шкільного життя та справжніх відкриттів

З повагою
голова державної адміністрації Ігор Вантюх

 
В райдержадміністрації відбулася робоча нарада PDF Друк e-mail
Новини - Новини
Написав admin   
П'ятниця, 04 вересня 2020, 07:25

31 серпня, голова районної державної адміністрації Ігор Вантюх, провів робочу нараду за участі заступника голови райдержадміністрації Єви Данич та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації

В ході наради керівники відділів, секторів та управлінь інформували про стан справ кожного структурного підрозділу райдержадміністрації та про проблемні питання, робота над вирішенням яких наразі проводиться в структурних підрозділах.

За наслідками наради головою райдержадміністрації дано ряд доручення

118662466 1720241258141148 7262599446540681744 o 118653069 1720241434807797 8385420934284392384 o

Виноградівська РДА

Останнє оновлення на П'ятниця, 04 вересня 2020, 09:29
 

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

library

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1 

1111111111111 copy

 
imege1236
Голова Виноградівської районної державної адміністрації - Вантюх Ігор Віталійович 

 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
images
 
konstytucia
osvita copy
ogoloshennya
sp copy
kultura copy
rcsssdm copy
uszn copy
rcz copy copy
gk copy
lishosp copy
eko copy
365 copy
kor copy
 

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2020
Жовтень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 54 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2020 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту