Виноградівська районна державна адміністрація повідомляє PDF Друк e-mail
Новини - Новини
Написав admin   
П'ятниця, 02 жовтня 2020, 13:50

yvagaВиноградівська районна державна адміністрація повідомляє, що з 02.10.2020 року змінюється електронна адреса (e-mail) для листування.

В подальшому просимо всі листи направляти на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

 

 

 

Виноградівська РДА

Останнє оновлення на П'ятниця, 02 жовтня 2020, 13:53
 
Брифінг військового комісара Виноградівського районного військового комісаріату PDF Друк e-mail
Новини - Новини
Написав admin   
П'ятниця, 02 жовтня 2020, 12:36

Другого жовтня у Виноградівському районному військовому комісаріаті відбувся брифінг військового комісара, підполковника Сергія Зейкана за участі голови Виноградівської райдержадміністрації Ігоря Вантюха.

-«Основним завданням під час проведення чергового призову є не допущення зниження якісної характеристики призовного ресурсу, який направляється для комплектування Збройних Сил України. Важливим напрямком діяльності є робота по національно-патріотичному вихованню молоді, співпраця із засобами масової інформації, органами місцевої влади, закладами освіти , культури, охорони здоров'я. Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є конституційним обов'язком українців. Військовий обов'язок встановлюється з метою підготовки громадян України до захисту своєї держави, забезпечення особовим складом ЗСУ, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, а також Національної гвардії України, Державної прикордонної служби та Державної спеціальної служби транспорту, посади в яких комплектуються військовослужбовцями», - зазначив Сергій Зейкан.

- Сергію Єновичу, хто здійснює призов на строкову військову службу?

Слід зазначити, що призов громадян України на строкову військову службу є державною функцією, який організовується та здійснюється міськими (районними) державними адміністраціями (виконавчими органами міських рад) у взаємодії з міськими (районними) військовими комісаріатами.

Хто підлягає призову на строкову військову службу восени 2020 року?

Призовний вік в Україні в 2020 році встановлено на рівні 18-27 років. Усі громадяни 2002 року народження, яким у період чергового призову виповниться 18 років, та старших осіб, які не досягли 27- річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу, або не були призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин, зобов'язані прибути на призовну дільницю Виноградівського району для проходження медичної комісії з метою визначення ступеня придатності для проходження строкової військової служби. У разі якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов'язані з'явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України. Таким чином, чоловіки цієї вікової категорії, визнані придатними до проходження строкової служби і які не мають підстав для відстрочки або звільнення від армії, зобов'язані пройти службу у лавах Збройних сил України.

Який термін служби в українській армії?

Згідно ст. 23 ЗУ «Про військовий обов'язок и військову службу» термін служби в армії становить: 18 місяців – для призовників, які не мають вищої освіти; 12 місяців – для призовників зі ступенем спеціаліста або магістра.
Чи залучаються військовослужбовці-строковики до Операції об'єднаних сил (ООС) у Донецькій та Луганській областях?
Розподіл та призначення призовників здійснюється пропорційно із урахуванням потреби і наявності призовних ресурсів, як для Збройних Сил України так і для інших військових формувань. Призвані військовослужбовці строкової військової служби до участі в ООС не залучаються.

Що робити, якщо принесли повістку?

Згідно з українським законодавством, призовники, які отримали повістку з військкомату зобов'язані прибути до призовної дільниці в термін, зазначений у повістці. При цьому в Законі зазначено, що неотримання повістки з будь-яких причин не є підставою для ігнорування призову. Отже, як тільки в країні оголошено про початок нового призову в армію, громадянам призовного віку дається 10 днів на явку у військовий комісаріат.
Поважними причинами неприбуття призовників до призовних дільниць у строк, установлений військовим комісаріатом, які підтверджені відповідними документами,визнаються:
- перешкода стихійного характеру, хвороба призовника або інші обставини, які позбавили його можливості особисто прибути у зазначені пункт і строк;
- смерть його близького родича (батьків, дружини, дитини, рідних брата, сестри, діда, баби) або близького родича його дружини.
За порушення правил військового обліку, неявку за викликом до військового комісаріату без поважних причин, умисне зіпсування або недбале зберігання посвідчень про приписку, яке спричинило їх втрату, несвоєчасне подання обліковому органу відомостей про зміну місця проживання, навчання, освіти, місця роботи і посади призовники притягуються до адміністративної та кримінальної відповідальності згідно із законодавством.

Хто має право на відстрочку або звільнення від служби в армії?
Законодавством України передбачено досить великий перелік громадян, які можуть отримати відстрочку від армії або взагалі не підлягають військовому призову. Так, відповідно до Закону «Про військовий обов'язок і військову службу» потрапити під відстрочку можуть:
Призову на строкову в/службу не підлягають громадяни України, які за рішенням районної (міської) призовної комісії відповідно до цього Закону отримають відстрочки:
• за сімейними обставинами (непрацездатні батьки, неповнолітні брати або сестри, дитину до 3-з років, двох і більше дітей, вагітну дружину);
• за станом здоров'я (до одного року, які визнані тимчасово непридатними до військової служби);
• для здобуття освіти (в усіх навчальних закладах з денною формою навчання, крім загальноосвітніх та ПТУ – до 21 року, в інтернатурі, аспірантурі, докторантурі з відривом або без відриву);
• для продовження професійної діяльності (педагогічні з вищою освітою та медичні працівники у сільській місцевості за умови повного навантаження, зареєстровані священнослужителі, сільські, селищні, міські голови, кандидати (доктори) наук, які працюють за цим напрямком, резервісти, працівники органів внутрішніх справ).

На які соціальні гарантії може розраховувати призовник?
Керівництвом держави, Урядом та Збройних Сил забезпечено належні умови для призваних на строкову військову службу громадян України, зокрема:
• при призові їм виплачується грошова допомога у розмірі двох прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня календарного року (у 2020 році це – 4 204 тис.гривень);
• військовослужбовці перебувають на повному державному утриманні, розміщуються в казармах (на кораблях), забезпечуються щоденним триразовим гарячим харчування та військовою формою одягу згідно встановленим норм.
• їм виплачується щомісяця 350 грн. (від в/звання та посади) на додаткові особисті потреби.
• при звільненні в запас їм виплачується вихідна грошова допомога у розмірі 8-ми посадових окладів (залежно від в/звання і посади).
• Їм надається відпустка (10 календарних днів без урахування часу, необхідного для проїзду до місця проведення відпустки та назад)
• за ними зберігаються робоче місце та середній заробіток особам, за умови офіційного працевлаштування до призову;
• за ними зберігаються жилі приміщення, які вони займали до призову на строкову військову службу. Вони не можуть бути зняті з обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов;
• після звільнення в запас (протягом місяця з дня взяття на військовий облік за місцем проживання за поданням військового комісаріату) виплачується матеріальна допомога в розмірі:
середньої заробітної плати на день призову, але не менше прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня календарного року, встановленої на день призову (для громадян, які працювали);
у розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня календарного року, встановленої на день призову (для громадян, які до призову не працювали).

Яка відповідальність за ухилення від призову в армію?

В Україні передбачено два види відповідальності за порушення законодавства про військову службу — адміністративна і кримінальна. Як адмін покарання за неявку у військкомат застосовуються штрафні санкції, передбачені ст. 210 Кодексу України про адміністративні правопорушення:
— штраф від 85 до 119 гривень — перше порушення;
— штраф 170-255 гривень — повторне порушення.
Кримінальна відповідальність за ухилення від призову на строкову військову службу настає за статтею 335 КК України і передбачає обмеження волі на строк до 3-х років.

Останнє оновлення на П'ятниця, 02 жовтня 2020, 12:40
 
Брифінг військового комісара Виноградівського районного військового комісаріату PDF Друк e-mail
Новини - Новини
Написав admin   
П'ятниця, 02 жовтня 2020, 12:28

DSC03268 DSC03264

Другого жовтня у Виноградівському районному військовому комісаріаті відбувся брифінг військового комісара, підполковника Сергія Зейкана за участі голови Виноградівської райдержадміністрації Ігоря Вантюха.

Продовження за посиланням

Останнє оновлення на П'ятниця, 02 жовтня 2020, 12:40
 

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

library

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1 

1111111111111 copy

 
imege1236
Голова Виноградівської районної державної адміністрації - Вантюх Ігор Віталійович 

 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
images
 
konstytucia
osvita copy
ogoloshennya
sp copy
kultura copy
rcsssdm copy
uszn copy
rcz copy copy
gk copy
lishosp copy
eko copy
365 copy
kor copy
 

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2020
Листопад
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 94 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2020 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту