У Виноградівській райдержадміністрації переймали досвід поводження з твердими побутовими відходами PDF Друк e-mail
Новини - Новини
Написав admin   
Вівторок, 10 вересня 2019, 14:29

IMG 1232  IMG 1230

10 вересня відбулася зустріч керівництва Виноградівської райдержадміністрації із представниками фірми Sc Alpin Recyclinq Srl (Сату Маре, Румунія).

В ході зустрічі сторони обговорили питання щодо обміну досвідом з питань поводження з твердими побутовими відходами, а також можливих напрямків співробітництва в даній сфері, зокрема і на території Виноградівського району.

IMG 1268  IMG 1246

Представники фірми Sc Alpin Recyclinq Srl ознайомили присутніх із досвідом роботи по запровадженню збору твердих побутових відходів та практикою роботи сортувальної станції і зазначили, що проблематика поводження з твердими побутовими відходами наразі є однаковою для всіх регіонів України, і ситуація що склалася у Виноградівському районі не є унікальною.
Натомість в.о. голови райдержадміністрації поінформувала гостей про основні проблемні питання, що виникли із збором твердих побутових відходів на території району. Район потребує інвестора, тому представникам фірми запропонували вивчити питання щодо можливого інвестування у відкриття підприємства з переробки ТПВ на території району.

IMG 1291  IMG 1274

В підсумку сторони домовились про повторну зустріч на базі сміттєпереробного підприємства в Румунії вже найближчим часом з метою організації подальшої співпраці та обміну досвідом.

Виноградівська РДА

Останнє оновлення на Вівторок, 10 вересня 2019, 16:18
 
«Освітяни Виноградівщини більше не повинні страждати від політичних ігор. Повне перезавантаження освіти району – єдиний розумний шлях вирішення цієї проблеми»,- Наталія Костелеба-Веремчук PDF Друк e-mail
Новини - Новини
Написав admin   
Вівторок, 10 вересня 2019, 12:52

IMG 1173 copyДнями в освітній галузі Виноградівщини розгорівся черговий скандал. Причиною цьому стала ліквідація управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА та утворення двох інших структурних підрозділів – відділу освіти і відділу молоді та спорту. У зв'язку з цим виникло багато запитань до в.о. голови райдержадміністрації. З метою внесення ясності щодо цього питання – публікуємо інтерв'ю Наталії Костелеби-Веремчук.

- Наталіє Юріївно, у громадськості Виноградівського району виникло до Вас багато запитань, що стосуються ліквідації управління освіти. Невже тепер освітня галузь району буде паралізована, а освітяни страждатимуть в процесі ліквідації? Як цей процес відобразиться на працівниках та учнях шкіл?

Освіта Виноградівщини буде перезавантажена. І для цього в нас є законні підстави. З неї буде виключено політичну складову, але від цього не постраждає жоден рядовий працівник управління освіти, молоді та спорту. Конкурси будуть оголошені тільки на зайняття вакантних посад державної служби. В тому числі і на посаду начальника відділу. Натомість всі не державні службовці будуть прийняті на роботу в новоутворені відділи.
Щодо діючих державних службовців управління – всі вони мають повне право подати документи до участі в конкурсах. Конкурс на заміщення вакантної посади начальника новоствореного відділу освіти Виноградівської райдержадміністрації буде оголошено Виноградівською райдержадміністрацією, проте, згідно чинного законодавства, проводитиме його Закарпатська обласна державна адміністрація. Всі бажаючі зможуть подати документи до участі в конкурсі, а проводитиметься він відкрито та прозоро, запрошені туди будуть і представники громадськості та ЗМІ. Новим керівником освіти Виноградівщини стане найкращий фахівець, який візьме участь в конкурсі, а не людина, призначена за «політичною квотою».
Щодо працівників та учнів шкіл - вони жодним чином не постраждають від цього процесу. Під час ліквідації в управлінні працюватиме ліквідаційна комісія, у голови якої є право підпису та печатка управління. Всі виплати проходитимуть вчасно, а навчальний процес відбуватиметься за планом. Працівники управління освіти, молоді та спорту перебуватимуть на своїх робочих місцях, за що отримуватимуть заробітну плату. Тож тепер все залежатиме від сумлінності та професійності виконання ними своїх посадових обов'язків. Маю щиру надію, що всі виконуватимуть свою роботу і не відбудеться жодного зриву.

- Ви говорите про законні підстави ліквідації. Конкретизуйте, будь ласка, про що йде мова.

У відповідності до ст. 5 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», склад та структуру місцевих державних адміністрацій визначають голови місцевих державних адміністрацій.

Згідно п. 4-1 ч. 1 ст. 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» голови місцевих державних адміністрацій затверджують положення про апарат місцевої державної адміністрації та положення про її структурні підрозділи.
Таким чином, голова місцевої державної адміністрації має повне та беззаперечне право на прийняття рішення щодо утворення, реорганізації чи ліквідації структурних підрозділів райдержадміністрації з урахуванням положень постанов Кабінету Міністрів України „Про затвердження рекомендаційних переліків структурних підрозділів обласної, Київської та Севастопольської міської, районної, районної в мм. Києві та Севастополі державних адміністрацій" від 18 квітня 2012 р. № 606 та „Про упорядкування структури апарату центральних органів виконавчої влади, їх територіальних підрозділів та місцевих державних адміністрацій" від 12 березня 2005 р. № 179.

Згідно абзацу 3 пункту 3-1 постанови Кабінету Міністрів України „Про упорядкування структури апарату центральних органів виконавчої влади, їх територіальних підрозділів та місцевих державних адміністрацій" від 12 березня 2005 р. № 179, управління - структурний підрозділ місцевої державної адміністрації одногалузевого або однофункціонального спрямування, до складу якого входить не менш як два самостійних відділи. Однак, розмежування галузей освіти і науки та молоді і спорту відбулося ще у 2013 році шляхом реорганізації Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України шляхом розділення його на Міністерство освіти і науки України та Міністерство молоді та спорту України.

Окрім того, постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання оптимізації системи центральних органів виконавчої влади» від 02.09.2019 року № 829 чинний уряд України реорганізував та оптимізував роботу низки міністерств. Зокрема, цією постановою передбачено утворення Міністерства культури, молоді та спорту України, реорганізувавши шляхом перетворення Міністерства інформаційної політики та поклавши на утворений центральний орган виконавчої влади завдання та функції Міністерства культури і Міністерства молоді та спорту, що ліквідуються.

Таким чином, райдержадміністрацією запущено процедуру ліквідації управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації з подальшим утворенням двох окремих структурних підрозділів – відділу освіти райдержадміністрації зі статусом юридичної особи публічного права та відділу молоді та спорту райдержадміністрації – як відокремленого структурного підрозділу райдержадміністрації без статусу юридичної особи публічного права, який після завершення процедури реорганізації міністерства буде об'єднаний з відділом культури райдержадміністрації.

- Чому цей процес розпочато саме з управління освіти, молоді та спорту Виноградівської райдержадміністрації?

Це далеко не секрет, і всі добре знають, що конфліктна ситуація в управлінні освіти триває вже давно. І в цьому, безперечно, є політична складова. З метою врегулювання конфлікту та повного перезавантаження освіти Виноградівського району і проводиться ліквідація управління. Цю позицію висловив особисто голова Закарпатської облдержадміністрації Ігор Бондаренко, коли в серпні приїздив на Виноградівщину з робочим візитом.

- Як я розумію, подібний процес чекає на всі структурні підрозділи райдержадміністрації.

Так, зараз райдержадміністрацією вирішується питання щодо реорганізації в найближчий час відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації шляхом приєднання до нього відділу економічного розвитку і торгівлі.

Окрім того, Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 19 червня 2019 року № 746, якою регламентовано скорочення граничної чисельності працівників місцевих державних адміністрацій. Згідно цієї постанови із першого січня 2020 року передбачено 50 % скорочення державних службовців райдержадміністрації. Відповідно до листа Закарпатської обласної державної адміністрації видатки на оплату працівників районних державних адміністрацій на 2020 рік, у порівнянні з 2019 роком, зменшено на 40 %. Подібні процеси очікують також апарат райдержадміністрації та інші структурні підрозділи за винятком управління соціального захисту населення. Під час визначення граничної чисельності працівників місцевих держадміністрацій чисельність працівників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення постановою від 19 червня 2019 року № 746 не скорочуватиметься.

- Тобто Ви стверджуєте, що всі заяви щодо незаконності ліквідації – безпідставні, а страхи освітян – не мають підґрунтя?

Так. Я розумію, що люди налякані, але відповідально заявляю, що перезавантаження керівного складу освітянської сфери не повинно нашкодити жодному працівнику. А претендентам на зайняття керівних посад щиро бажаю успіху в проходженні конкурсу, і нехай переможе найдостойніший та найкращий фахівець в галузі освіти.

Останнє оновлення на Вівторок, 10 вересня 2019, 14:29
 

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1 

1111111111111 copy

 
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
 
 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
 
images
 
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia 2 copy
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
rcz copy
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2019
Жовтень
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Останні новини

Хто зараз на сайті

На даний момент 49 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту