Сектор економічного та агропромислового розвитку, мобілізаційної роботи інформує Друк
П'ятниця, 26 червня 2020, 13:53

Сектор економічного та агропромислового розвитку, мобілізаційної роботи повідомляє:

У звʼязку з і складною епідеміологічною ситуацією в країні, спричиненою коронавірусом „Covid - 19", карантинними обмеженнями та неможливістю якісної підготовки головного виставкового заходу України – виставки „АГРО – 2020", змінено термін проведення виставки на 11-14 серпня 2020 року за адресою м. Київ, проспект Академіка Глушкова, 1, ВДНГ.

У разі виявлення бажання участі провідних виробників сільськогосподарської продукції та продовольства звертатись в Оргкомітет виставки: контактна особа Микола Бугаєв, тел.: (063) 233-53-96, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду


 

Сектор економічного та агропромислового розвитку, мобілізаційної роботи інформує

Повідомляємо, що у контексті підготовки до проведення Третього форуму регіонів України та Білорусі (м. Гродно, орієнтовно жовтень 2020 р.) Посольство України в республіці Білорусь спільно з Торгово-промисловою палатою України та Білоруською Торгово-промисловою палатою організовують проведення 1-2 квітня 2020 року в м. Мінськ „Форуму ділових можливостей „Україна- Білорусь 2020 ".

Основною метою заходу є ознайомлення представників українського та середнього бізнесу з особливостями виходу та роботи на білоруському ринку, практичним досвідом роботи українських компаній та бізнесменів в Республіці Білорусь, рекомендаціями щодо участі бізнесу в заходах Третього форуму регіонів України та Білорусі, інструментами захисту власних інтересів в досудовому порядку, а також розширення ділових контактів українського малого та середнього бізнесу в Республіці Білорусь. Для цього заплановано проведення пленарного засідання, ділових переговорів з білоруською стороною, а також відвідування компаній, в т. ч. спільного українсько-білоруського підприємства-резидента вільної економічної зони „Мінськ".

Контактна особа Посольства України в Республіці Білорусь – перший секретар Тимофеєв Антон (email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ) тел. +375-25-503-27-11.
Опис заходу, умови участі на сайті Торгово-промислової палати України.


 

ЗВІТ ГОЛОВИ ВИНОГРАДІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПО ВИКОНАННЮ ДЕЛЕГОВАНИХ ПОВНОВАЖЕНЬ ЗА 2019 РІК частина 1

ЗВІТ ГОЛОВИ ВИНОГРАДІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПО ВИКОНАННЮ ДЕЛЕГОВАНИХ ПОВНОВАЖЕНЬ ЗА 2019 РІК частина 2

ЗВІТ ГОЛОВИ ВИНОГРАДІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПО ВИКОНАННЮ ДЕЛЕГОВАНИХ ПОВНОВАЖЕНЬ ЗА 2019 РІК частина 3


 

 Відділ економічного розвитку і торгівлі повідомляє про всеукраїнське опитування підприємств, експортерів, галузевих та бізнес-асоціацій

Державна установа «Офіс з просування експорту України» розпочало всеукраїнське опитування українських підприємців, експортерів, галузевих та бізнес-асоціацій щодо послуг та пріоритетних ринків.

Метою зазначеного опитування є вивчення і проведення якісного аналізу преференцій та побажань представників української бізнес-спільноти відносно наступних питань;

-експортна освіта;
- готовність до експорту;
- пріоритетні закордонні ринки та виставки;
- аналітичні матеріали та консалтингові послуги Офісу з просування експорту України.
Посилання на опитування;

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAlpQLSetA5OwTCqeqK27StiDhXfR7q1ZsQ2GA0v2zfO4D2J-CXMCbw/viewform

Дане опитування буде використано для планування заходів як в Україні, так і за кордоном в рамках роботи Офісу з просування експорту України, зважаючи на потреби українських експортерів


 

Відділ економічного розвитку і торгівлі інформує, що 19 листопада 2019 року у рамках офіційного визиту Прем'єр Міністра Чеської Республіки Андрея Бабіша в Україну за підтримки Посольства ЧР в Україні та Чеської торгової палати в ТПП України відбудеться українсько-чеський бізнес-форум.


denmark-201GO EU для легкої промисловості: відкрито реєстрацію у Торгову місію до Данії 2020!

Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР), в рамках ініціативи ЄС EU4Business,запрошує українські малі та середні підприємства у секторі легкої промисловості зареєструватися на конкурсний відбір для участі у Торговій місії до Данії, яка відбудеться 2-5березня 2020 року у м.Горсенс та м.Копенгаген, за підтримки Офісу з просування експорту України та Асоціації «Укрлегпром».

Торговамісія орієнтована на виробників одягу, які працюють на давальницькій сировині та мають досвід пошиття дитячого одягу, верхнього одягу, одягу з трикотажу, спецодягу та корпоративного одягу.
До бізнес-делегації шляхом конкурсного відбору буде обрано 12 компаній, які отримають наступні послуги:
• Індивідуально організовані бізнес-зустрічі з потенційними партнерами в двох містах Данії, заплановані іноземним консультантом;
• Промоцію послуг компанії на ринку Данії;
• Вивчення трендів та аналіз торгових можливостей на таргетованому ринку.
Вищезазначені послуги фінансується ЄС у рамках ініціативи EU4Business та організовуються ЄБРР. Учасники самостійно покривають лише витрати на квитки, проживання, харчування, індивідуальні витрати.
Зареєструватись та дізнатися більше про умови участі у торговій місії до Данії можназа посиланням:️https://preview.mailerlite.com/l1b4k6
Реєстрація триває до 20 листопада 2019 року включно.

Проект фінансується в рамках ініціативи ЄС EU4Business та реалізується ЄБРР
Більше про торгові місії, виставки - дослідження ринку - освітні можливості для МСБ тут: http://m.me/export4sme


Відділ економічного розвитку і торгівлі повідомляє, що Європейський Банк Реконструкції та розвитку (ЄБРР) у рамках ініціативи ЄС eu4Business, розпочинає реєстрацію українських малих та середніх бізнес делегацій Торгової місії до Швеції та Данії, яка проходитиме із 17 до 22 листопада 2019 року за підтримки Державної установи «Офіс з просування експорту України» та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Реєстрація на участь у місіє відкрита до 14 серпня 2019 року. За посиланням нижче можна ознайомитись з більш детальною інформацією щодо запланованого заходу, а також зареєструватися: http://bit.lu/TMSweden.


 

Відділ економічного розвитку та торгівлі повідомляє, що 23 травня 2019 року у Збарському замку в Тернопільській області проводиться Міжнародний інвестиційний форум «Тернопільщина Invest». Щорічно участь у даному форумі беруть понад 500 представників дипломатичного корпусу, українського та іноземного бізнесу, органів місцевого самоврядування.

Детальна інформація доступна на фейсбук сторінці Форуму Ternopil Region Investment Forum @ternopilregionvest та веб-сторінці htpp:www.invest.com.


 

ДО УВАГИ КЕРУЮЧИХ КОМПАНІЙ,

ЗАЦІКАВЛЕНИХ ПРИВАТНИХ КОМПАНІЙ ТА ІНШИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

З 6 по 08 листопада 2018 року у м. Києві відбудуться виставкові заходи. Відвідування безкоштовне. Перелік виставкових заходів наведено в додатку.

1252555

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації інформує!


ПЕРЕЛІК РАЙОННИХ ПРОГРАМ


 

До уваги суб'єктів підприємницької діяльності!
У період з 20 жовтня 2020 року по 10 квітня 2021 року у м. Дубаї (Об'єднані Арабські Емірати) заплановано проведення Всесвітньої виставки «Експо - 2020», яка стане найбільшою виставковою подією у світі, основною темою якої визначено «Об'єднуючи Розуми, Створюємо Майбутнє». Попередньо передбачається, що захід відвідає приблизно 25 млн. осіб зі 180 країн.
Виставка буде присвячена пошуку шляхів взаємозв'язку, співпраці та формуванню нових партнерських відносин для розвитку інновацій і нових ідей для створення кращого майбутнього.
В даному контесті повідомляємо про те, що організаторами Всесвітньої виставки «Експо-2020» було анонсовано програму «Expo Live». Якою передбачено проведення конкурсів на надання грантів, що будуть виділятися для фінансування інноваційних рішень і винаходів, які поліпшують якість життя і мають суспільну цінність.
Програма «Expo Live» передбачає надання грантового фінансування переможцям конкурсів у розмірі до 100 тис.дол. США для розвитку та підтримки проектів малих та середніх підприємств, стартапів і перспективних початківців з усього світу.
Прийом заявок на участь у програмі відкривається двічі на рік (наступнй етап розпочнеться у квітні 2018 року). Подати заявку на отримання гранту можуть підприємства будь-якої форми власності, наукові устанрови, урядові та неурядові організації тощо.
Більш детальну інформацію можна отримати на офіційному сайті виставки: https://www.expo2020dubai.ae/en/Expo-Live/Innovation, а також звернувшись за адресою електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .


 

Відділ економічного розвитку і торгівлі  райдержадміністрації інформує!

До уваги суб'єктів підприємницької діяльності!

За інформацією Посольства Ісламської Республіки Ірна в Україні, у період із 30 січня до 2 лютого 2018 року у Міжнародному виставковому центрі Вільної зони Анзалі (Ісламської Республіка Іслам відбудуться спеціалізовані виставки продуктів харчування, миючих засобів, косметичної продукції, машинного обладнання та іншої продукції галузей промисловості, пов'язаних за даними напрямками.

Додаткова інформація щодо зазначених виставкових заходів доступна на веб-сайті: http://www.honarpr.com


 До уваги суб'єктів підприємницької діяльності!

У період із 5 до 10 листопада 2018 року в м. Шанхай (Китайська Народна Республіка) буде проходити виставка «China International Import Expo 2018». Вказаний захід буде офіційно анонсований Президентом КНР Сі Цзіньпінем на Форумі «Одного поясу – одного шляху» в травні цього року.

Міжнародна виставка є одним з найбільших пріоритетних виставково-ярмаркових заходів для Китайської Народної Республіки. Очікується, що приймуть участь компанії з понад 100 країн світу.

До участі у виставці запрошуються виробники товарів у наступних категоріях: промислове обладнання, побутова техніка, автомобільний транспорт, одяг та споживчі товари, харчова та аграрна продукція, медичне обладнання та продукція, а також компанії, які надають послуги у сферах: туризм, новітні технології, культура та освіта, проектування та дизайн, аутсортинг.

Зацікавлених у вказаній виставці просимо звертатись на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Контактна особа в Мінекономрозвитку: Іван Сидоренко, тел. 044 596 67 95; електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .


 

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації інформує!

До уваги суб'єктів підприємницької діяльності!

В Королівстві Саудівська Аравія у період з 28 до 30 січня 2018 р. в м. Ер-Ріяд відбудеться перша в історії Королівства Саудівська Аравія міжнародна виставка з питань Інтернету та інформаційних технологій "Saudi International Exhibition for Internet of Things".
Програмою заходу передбачено проведення наукової конференції з питань останніх досягнень у сфері інформаційних технологій, участь у якій братимуть спікери провідних місцевих та міжнародних інтернет компаній.
Детальну інформацію можна знайти на веб-сайті виставки (www.saudiiot.com) або звернутися за тел.. +966112933488, +966543412359.


 

До уваги суб'єктів підприємницької діяльності!

З 30 листопада - 1 грудня 2017 року в Києві проводитиметься Міжнародний форум бізнес-інновацій Future Business Forum.

Цей захід збере понад більш ніж 500 підприємців, власників бізнесу, топ-менеджерів корпорацій, експертів з комунікацій, представників недержавного сектору з усіх куточків України. Серед ключових спікерів - засновник Школи системного бізнесу - "Бізнес-Конструктор", експерт у сфері систематизації бізнесу та побудови сильних команд Кирило Куницький, керівник компанії "Промкабель-Електрика", бізнес-тренер Ваче Давтян, засновник бізнес-академії 4SMART, власник ГК "Мир Весов" Петро Синегуб, відомий маркетолог, коуч спільноти підприємців Євген Василенко, співзасновник і керівник TemplateMonster Давид Арахамія інші експерти у сфері систематизації бізнесу та впровадження інновацій. Ініціатором заходу є Мережа Глобального договору ООН в Україні.

Більше про форум - на сайті: fdf.globalcompact.org.ua Facebook facebook.com/events/129002407828891.


 

До уваги суб'єктів підприємницької діяльності!

23.11.2017 р. у м. Київ вул.. Т. Шевченка/вул.. Пушкінська 5-7/29 (готель "Прем'єр Палац") відбудеться IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум "Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості"


У разі виявлення бажання прийняти участь у зазначеному заході звертатися за тел.. (044) 590-54-09, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).


 

Постанова КМУ від 06 вересня 2017 року №717 Про реалізацію проекту щодо організації електронних торгів (аукціонів) з використанням електронної торгової системи ProZorro.Продажі


 

До уваги суб'єктів підприємницької діяльності!

На адресу Українського торговельного представництва в Китаї звернулась китайська компанія, яка хотіла б імпортувати з України молочні продукти:

• сироватку молочну демінералізовану суху D 40 %;
• концентрат сироваткового білка КСБ-34%;
• молоко незбиране сухе.

Одночасно повідомляємо, що представник компанії в цьому році планує поїздку до України.

За додатковою інформацією звертатись до Українського торговельного представника в Китаї.


 

До уваги суб'єктів підприємницької діяльності!

За інформацією Посольства Ісламської Республіки в Україні, у період із 23 по 29 серпня 2017 р. у Міжнародному виставковому центрі м. Тегеран відбудеться Двадцять шоста виставка іранських килимів ручної роботи.
Національний центр килимів Ірану планує запросити до участі у виставці зацікавлених представників ділових кіл, зайнятих у сфері торгівлі килимами ручної роботи на міжнародних ринках.
Детальна інформація щодо умов участі у виставці розміщена на сайті www.incc.ir.


До уваги суб'єктів підприємницької діяльності!

Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 21.07.2017 р. № 4603-05/25234-03, за інформацією Посольства Ісламської Республіки Іран в Україні, у зв'язку із встановленням систем ТТАС і Організації продовольства та фармацевтики Міністерства охорони здоров'я та медичної освіти Ісламської Республіки Іран, і в справі здійснення належного контролю за процесом видачі санітарних сертифікатів на експорт (код IRC), вищезазначена Організація є єдиним компетентним органом, що забезпечує процес видачі санітарних сертифікатів на експорт харчової продукції , питної води та напоїв, а також фармацевтичної продукції. Компанії-заявники, з метою експорту, мають здійснювати відповідні процедури лише через вищезазначену систему і отримувати код IRC для всіх країн.
Організація ветеринарної медицини Ірану тепер не є компетентною у питанні видачі вищезгаданих сертифікатів.


До уваги суб'єктів підприємницької діяльності!

Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 20.07.2017 р. № 4603-05/24884-06, за інформацією Посольства України в Республіці Корея, у період із 1 до 4 листопада 2017 року, в Міжнародному виставковому комплексі KINTEX поблизу Сеулу, відбудеться найбільша в Республіці спеціалізована виставка малих і середніх підприємств «G-Fair Korea-2017» (https:// www.gfair.or.kr/eng/main.do).

Зазначену виставку організовує Уряд провінції Кьонгі –до за сприяння Міністерства торгівлі, промисловості та енергетики Республіки Корея.

З метою розширення економічних зв'язків з Україною , організатор виставки (Організація акселерації бізнесу і науки (GBSA) південнокорейської провінції Кьонгі-до) висловив готовність надати безкоштовний стенд для представлення продукції українських підприємств. Тематикою виставки є продовольчі, побутові, спортивні товари, електроніка, косметика, одяг, сувеніри, меблі тощо.


До уваги суб'єктів підприємницької діяльності!

Торгово-промислова палата України спільно з Посольством України в Китайській Народній Республіці, організовує колективний стенд українських підприємств на Дев'ятій сесії Ярмарку китайських інвестицій, яка відбудеться 21-22 листопада 2017 року у Виставковому центрі м. Пекін (Китай) за підтримки Комітету з розвитку і реформ КНР.

Ярмарок є головною подією в сфері інвестицій Китаю за кордон і проходить під девізом "Нові реалії, нові можливості". В його рамках організовуються виставки, інвестиційні форуми, презентації проектів, ділові переговори та зустрічі на високому рівні. Партнерами Ярмарку є Світовий банк, Світова організація торгівлі, Програма розвитку ООН, Конференція ООН з торгівлі та розвитку, Організація Економічного Співробітництва та розвитку, Асоціація сприяння розвитку світових інвестицій.

Даний майданчик збирає представників підприємств реального сектору економіки, фінансових установ, сервісних компаній, державних органів влади, міжнародних організацій, представників науково-дослідних об'єднань, експертів.

Ярмарок надає великі можливості для інвестування та налагодження партнерських зв'язків для її учасників і є дієвим механізмом виходу китайських підприємств на світові ринки, а також сприяє розвитку двостороннього та багатостороннього інвестиційного співробітництва. Кожна сесія Ярмарку збирає представників понад 100 країн і регіонів світу.

В рамках роботи Дев'ятої сесії Ярмарку китайських інвестицій за кордоном відбудеться День України, презентація українських підприємств та інвестиційних проектів за підтримки Посольства України в Китаї.

Ярмарок надає можливість її учасникам протягом декількох днів провести зустрічі і переговори з представниками багатьох китайських і зарубіжних підприємств, вислухати думки експертів в області залучення інвестицій, провести переговори щодо отримання проектів, досягти реального інвестиційного співробітництва.

Торгово-промислова палата запрошує взяти участь у роботі Дев'ятої сесії Ярмарку. Попередня вартість участі української компанії на стенді України складає 3950 євро - 9 кв.м.; 2225 євро - 4,5 кв.м.; 1480 євро - 3 кв.м.

За додатковою інформацією звертатись в ТПП України до керівника проекту - Малахівської Станіслави. Контактні телефони: 0672329220; (044) 02791750.


До уваги суб'єктів підприємницької діяльності!

Звертаємо увагу, що з 1 січня 2017 року фізичні особи – підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування , та віднесені до першої групи платників єдиного податку, забовязані сплатити єдиний внесок за місяць у сумі не менше 0,5 мінімального страхового внеску. Відповідальні періоди здійснення підприємницької діяльності до страхового стажу зараховуються пропорційно до сплаченого єдиного внеску.

У 2017 році мінімальний страховий внесок для фізичних осіб підприємців становить 704,00 грн на місяць (3200 грн * 22 відсотки).
Отже, для фізичних осіб – підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників податків єдиного податку, обов'язковою є сплата єдиного внеску у сумі не менше 325 грн. щомісяця.

Водночас, для зарахування періодів здійснення підприємницької діяльності до страхового стажу як повний місяць, необхідно сплатити за місяць єдиний внесок в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок, тобто 704 грн.

Несплата таким особам єдиного внеску в мінімальному розмірі позбавляє їх права на зарахування цих періодів в повному обсязі до страхового стажу,

необхідного для призначення пенсії та страхових виплат за соціальним страхуванням.


 

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2017 рік


Розпорядження голови Виноградівської районні державної адміністрації "Про Програму  розвитку малого і середнього підприємництва у Виноградівському районі на 2017 − 2018  роки


До уваги закладів громадського харчування району! «Про ускладнення епідемічної ситуації
та профілактику захворюваності на ботулізм»

У відповідності до листа Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 30.05.2017р. № 602- 122-17/4777, Доручення Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області від 31.05.2017р. №6, в останніх числах травня 2017року різко погіршилась санітарно-епідемічна ситуація щодо захворюваності населення на ботулізм. Зокрема, зареєстровано три випадки захворюваності на ботулізм у мешканців м.Києва, один випадок у мешканки м.Херсона, в т.ч. один летальний. Усі пов'язані з вживанням в'яленої риби, придбаної у торговельній мережі за місцем проживання.

З огляду на викладене, з метою недопущення виникнення випадків захворювання ботулізмом на території Виноградівського району керуючись законами України «Про захист населення від інфекційних хвороб», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», ст..16 ЗУ «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до рішення Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «Про організацію забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя населення у весняно-літній період 2017 року» доводимо до відома об'єктів громадського харчування та ринків роздрібної торгівлі району щодо необхідності додержання санітарних правил, правил торгівлі, законодавства про захист прав споживачів, додержання виробниками продукції стандартів, технічних умов.

Відділ економічного розвитку і торгівлі


 

 До уваги суб'єктів підприємницької діяльності!

Торгово-промислова палата України спільно з Одеською національною академією зв'язку ім. О.С. Попова та Офісом ефективного регулювання (BRDO) 27 квітня 2017 року в м. Одеса проводять Міжнародний форум "Цифрова Україна – виклики, можливості і перспективи".

У роботі Форуму візьмуть участь керівники транснаціональних компаній – лідерів ІТ сфери, провідні міжнародні та вітчизняні експерти, представники приватного сектору та громадянського суспільства. Учасники розглянуть питання про роль Уряду, бізнесу, громадянського суспільства, міжнародних організацій в проведенні цифрової трансформації суспільства в Україні, необхідність удосконалення нормативно-правового поля для розвитку цифрового бізнесу, створення умов для залучення інвестицій.

Представники бізнесу обговорять проблеми використання сучасних технологій, а саме, мобільного зв'язку, смарт пристроїв, підключених об'єктів і датчиків, хмарних обчислень, великих даних, соціальних медіа, що докорінним чином змінюють спосіб життя людей і розвиток бізнесу і мають велику перетворюючу силу.

Під час Форуму для представників малого і середнього бізнесу буде проведено спеціальні презентації та майстер-класи, присвячені впровадженню ІТ – рішень для ефективного ведення бізнесу, проблемам відбору ідей для стартапів, пошуку інвестицій.

Контактна особа з питань участі та отримання додаткової інформації Клікіч Анатолій Васильович моб. тел. +380504695282.


 

До уваги суб'єктів підприємницької діяльності!

2-5 травня 2017 року відбудеться Перша міжнародна виставка виробів із пластику "Afghan Plast Expo" у м. Кабул (Афганістан) в палаці "Уранус"

Головною ціллю заходу буде привернення уваги інвесторів, виробників та експертів до індустрії виготовлення пластику в Афганістані, що позитивно вплине на технології виробництва, якість товарів та міжнародний маркетинг афганської продукції. Докладніша інформація по заходу доступна за посиланням: http://afghanplast.af/.


 

До уваги суб'єктів підприємницької діяльності!

Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 06.04.2017 р. № 4232-06/11348-06 за інформацією Посольства України в Йорданському Хашимітському Королівстві, президент Промислової палати Йорданії А. Абу ель-Рахіба повідомив про перенесення VII Йорданської міжнародної виставки "4P Expo" (Petrochemical, Plastic, Packaging and Printing Sectors) з 10-13 квітня на 10-13 серпня 2017 року, яка проходитиме в м. Амман, Йорданія.

На захід запрошуються українські компанії та асоціації, які зацікавлені у представленні новітніх розробок пластикових виробів, поліграфії, упакування та ламінування, а також агрохімічної продукції.

Організатори заходу надають майданчик (мінімальна площа 12 кв. м) у виставковому центрі. Вартість одного кв. м – 350 дол. США (без столів, крісел тощо) і 400 дол. США (з необхідним інвентарем). Одночасно, оргкомітет виставки може організувати учасникам заходу двосторонні переговори з йорданськими компаніями, а також сприяти проведенню виїзних зустрічей з керівництвом заводів (фабрик) і торговельних компаній Йорданії.

Більш детальну інформацію можна отримати за тел.: 00 962 799 14 17 18, 00 962 795 99 10 13 або на веб-сайті: http://4expo.com/.


До уваги суб'єктів підприємницької діяльності!

Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 17.03.2017 р. № 3611-06/8785-06 інформуємо про підписання Президентом України 09.03.2017 Закону України "Про ратифікацію Угоди між Урядом України і Європейським Союзом про участь України в програмі ЄС "Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)", прийнятого Верховною Радою України 22.02.2017 р.

Competiveness of Small and Medium Enterprises (далі – програма COSME) - європейська програма підтримки малого та середнього бізнесу. Програма COSME – це набір тематичних проектів та програм на період із 2014 до 2020 роки із загальним бюджетом 2,3 млрд. євро. Перелік програм, що визначаються Європейською Комісією, щороку змінюється та викладається в окремому документі – Робочій програмі.

Доступна для України Робоча програма на 2017-й рік складається з 22 підпрограм, які класифіковано за трьома напрямками: полегшення виходу на зовнішні ринки; поліпшення умов для конкурентоспроможності; формування культури ведення бізнесу. У відповідних розділах Робочої програми міститься перелік із детальним описом підпрограм, їх цілями та завданнями, що фінансуються коштом COSME, а також очікуваними результатами, виділеним бюджетом та строками подачі проектів. Робоча програма доступна на офіційному веб-сайті Європейської Комісії за посиланням: http://ec.europa.eu/DocsRoom/documents/21624.

Більше детальної інформації про програму COSME можна прочитати на офіційному веб-сайті Мінекономрозвитку у розділах: "Головна" – "Пріоритетні реформи" – "Програми підтримки підприємців", або за посиланням: http://bit.ly/2mBWHiG, або на офіційному веб-сайті Європейського виконавчого агентства з МПС (Executive agencу for SMEs - EASME): https://ec.europa.eu/easme/en/cosme.


Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації інформує!

До уваги суб'єктів підприємницької діяльності!

За інформацією Посольства України в Республіці Болгарія, Асоціація товариств у сфері легкої промисловості (АТЛП) висловила інтерес до налагодження контактів зі спеціалізованими об'єднаннями промисловців та роботодавців України, членами яких є підприємства легкої промисловості. Зокрема, Болгарська сторона зацікавлена в імпорті льону та пряжі з України.

Асоціація має досвід реалізації спільних проектів зі створення електронних бірж торгівлі товарами легкої промисловості з Румунією і Грецією та наданні консультативної допомоги компаніям зацікавленим в участі у такого роду ініціативах.
З метою організації спільних проектів Асоціація зацікавлена у налагодженні бізнес-відносин з українськими консалтинговими компаніями що спеціалізуються на наданні відповідних послуг.


 До уваги суб'єктів підприємницької діяльності!

Згідно інформації Міністерства закордонних справ України, у період із 22 до 25 березня 2017 року в столиці Катару м. Доха відбудеться П'ята міжнародна сільськогосподарська виставка "Qatar International Agricultural Exhibition 2017" ("AGRITEQ-2017"). Захід проходитиме у виставковому центрі "Doha Exhibition and Conventional Center" під патронатом Прем'єр-міністра, міністра внутрішніх справ Катару шейха Абулли бін Насера бін Халіфи Аль Тані.

До участі запрошуються провідні міжнародні та місцеві компанії, які спеціалізуються на вирощуванні, зберіганні, переробці агропродукції, виготовленні, експлуатації, обслуговуванні сільгосптехніки та обладнання, обробці грунтів та захисті рослин, питаннях фінансового, інвестиційного забезпечення сільського господарства та агропромисловості, а також інших, споріднених із сільським господарством галузях.

З урахуванням з попередньо запропонованих організаторами пільгових умов щодо виділення для України до 300 кв. м виставкової площі на безкоштовній основі, Міністерство закордонних справ України вважає за доцільне розглянути можливість участі українських компаній у виставці.

У разі підтвердження такої зацікавленості необхідно звертатися до Міністерства закордонних справ України, яке в контакті з оргкомітетом "AGRITEQ-2017" та міністерством муніципалітетів та екології Катару (через Посольство України в Державі Катар) готове надати необхідне сприяння як в організації українського павільйону/стенду, так і участі вітчизняних підприємств у цьому заході.

Контакти: Михайлівська площа,1, м. Київ, 01018, Україна; тел.: (044) 238 17 48; факс: (044) 238 18 88; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ; web:http://www.mfa.gov.ua.

Додаткову інформацію щодо умов участі, порядку оформлення необхідних документів можна отримати від організаторів виставки – компанії IFT Qatar: tel: +974 4432990; ext: 619, +974 66273948; fax: +974 4443 2891; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ; Razan Ghezawi.


 

До уваги суб'єктів підприємницької діяльності!

У рамках діяльності Ради експортерів та інвесторів при МЗС України інформуємо, що турецька компанія "Elele Cozum Egitim Bilisim San. ve Tic Ltd.Sti." зацікавлена у встановленні контактів з українськими партнерами для подальшого підписання угоди з придбання рафінованої соняшникової олії українського виробництва з метою подальшого реекспорту до Іраку.

У випадку зацікавленості, рекомендували б звертатись безпосередньо до представника компанії Serdar Karaduman, моб. тел: +90 (533) 438 77 95; email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .


 До уваги суб'єктів підприємницької діяльності!

За інформацією Посольства України в Об'єднаних Арабських Еміратах, посольство отримало запрошення прийняти участь у виставці продуктів агропромислового комплексу "Agriscape", яка проходитиме 14-15 листопада 2017 року в м. Абу Дабі (ОАЕ).

Виставка "Agriscape" є закритим заходом, учасники якого отримують персональні запрошення після затвердження їх кандидатур організаторами. Цільовою аудиторією виставки є керівництво впливових компаній та авторитетні експерти агропромислової галузі.

Стратегічним партнером заходу є Центр безпеки харчових продуктів Абу Дабі, який здійснює нагляд за усіма іноземними інвестиціями в агромисловому секторі ОАЕ. Організатор заходу – Альянс за безпеку харчових продуктів Абу Дабі, до якого входять усі місцеві компанії, які здійснюють інвестування у агропромисловий комплекс закордоном. На цьогорічній "Agriscape" буде представлено 40 компаній та 300 покупців із 30 країн світу, які матимуть можливість провести прямі переговори. Відвідувачів виставки буде відібрано за принципом 100 осіб – представників ОАЕ, 100 осіб – представників країн-членів Ради співробітництва арабських держав Перської затоки та 100 осіб – представників інших країн світу.

Складовими елементами заходу будуть:
1. Виставкова зона (кількість стендів обмежена 40 об'єктами, як і будуть розділені за принципом "перший прийшов – перший отримав".
2. 45-хвилинні семінари, під час яких учасники матимуть змогу презентувати свій інвестиційний потенціал.
3. Двосторонні зустрічі (організаторами пропонується учасникам заздалегідь зареєструвати до тридцяти-хвилинних зустрічей із відвідувачами виставки).
4. Гала-вечеря.

За довідками звертатись до Посольства України в Об'єднаних Арабських Еміратах за наступними контактами:
Р.О.Вох: 35572 – Abu Dhabi – U.A.E.; tel.: (971 2) 6327586; fax: (971 2) 6327506; web-site:http://uae.mfa.gov.ua; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .


 

Закарпатська торгово-промислова палата з 22 по 23 березня 2017 року проводить навчальний семінар щодо ознайомлення з правилами організації та проведення процедур закупівель, відповідно до нових умов, які закладені в Законі України «Про публічні закупівлі».

Програма семінару передбачає вивчення нормативних документів, що регламентують організацію та проведення публічних закупівель, ознайомлення з нюансами роботи в електронній системі публічних закупівель PROZORRO, надання відповідних розяснень та практичних рекомендацій, запитання-відповіді.
Лекції на семінарі читає досвідчений фахівець з багаторічним лекторським стажем в сфері здійснення державних закупівель Максименко Зинаїда Володимирівна (м. Київ). В роботі семінару також приймуть участь представники авторизованих електронних майданчиків системи публічних закупівель PROZORRO.
Після закінчення семінару учасники отримують відповідні сертифікати.
Вартість навчання 1 слухача на семінарі становить 1200,00 гривень без врахування ПДВ.
У випадку направлення на семінар 2-х і більше осіб від однієї організації надається знижка – 10%. Для працівників навчальних закладів інтернатного типу надається знижка в розмірі 30 % вартості участі в семінарі.
Для прийняття участі у навчальному семінарі необхідно надати заявку за формою, що додається, факсом за номером 66-94-60, або е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Місце проведення навчання: Закарпатська торгово-промислова палата (м. Ужгород, вул. Грушевського, 62А)
Реєстрація слухачів почнеться 22 березня 2017 року о 09.00 год.
Для укладення договорів, виписки рахунків, а також одержання більш детальної інформації про умови навчання та підвищення кваліфікації звертайтеся в Закарпатську торгово-промислову палату за телефонами: 66-94-58 та 66-94-50, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
Контактна особа – Бібен Олександр Андрійович.

Додаток: форма заявки-анкети на 1 аркуші.


 До уваги суб'єктів підприємницької діяльності!

За інформацією Агентства з туризму Республіки Молдова, у період із 6 до 9 квітня 2017 року у м. Кишинів, Республіка Молдова, заплановано проведення 22-ї Міжнародної туристичної виставки "Tourism. Leisure. Hotels", яка присвячена новітнім тенденціям туристичної галузі.

Організатором зазначеної виставки є Агентство з туризму Республіки Молдова та Міжнародний виставковий центр "Moldexpo". У виставці візьмуть участь профільні державні органи, представництва міжнародних організацій, професійні організації, туроператори, туристичні агентства, готелі, туристичні пансіонати, SPA-курорти і туристичні комплекси, авіакомпанії, транспорті і страхові компанії, організатори конференцій і конгресів, розробники спеціалізованого програмного забезпечення і систем бронювання, які займаються навчанням у сфері туризму, культури і відпочинку та спеціалізовані видання.

Для отримання більш детальної інформації стосовно участі у відповідній виставці потрібно зв'язатися з організатором: МВЦ "Moldexpo", контактна особа – Світлана Гелан (тел.: +373 22 810 410, +373 69 328 257; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).


 

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації інформує!

До уваги суб'єктів підприємницької діяльності!
За інформацією Посольства України в Республіці Сербія, у період із 13 до 19 травня 2017 року в м. Новий Сад відбудеться 84-й міжнародний сільськогосподарський ярмарок – найбільший у балканському регіоні і один із провідних у Європі виставково-ярмаркових заходів аграрного спрямування. Представлення на ярмарку провідних виробників продукції агропромислового комплексу з багатьох країн світу, проведення зустрічей у форматі "business to business" робить його привабливим майданчиком не лише для презентації власної продукції, а й для пошуку бізнес-партнерів та налагодження ділових зв'язків.

Посольство України в Республіці Сербія разом із Торгово-промисловою палатою України опрацьовує питання організації національної експозиції України на Новосадському ярмарку, до якої планується залучити українські компанії у сфері АПК.

З питань участі у заході просимо звертатися до Торгово-промислової палати України (Ломака Людмила Борисівна, тел.: (044) 272-32-86; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).


 

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації інформує! До уваги суб'єктів підприємницької діяльності!

В ході чергових зустрічей із представниками турецького бізнесу в турецькому місті Бурса послом Туреччини було проведено зустріч із керівництвом компанії «Teleferik Holding A.S.» яка є партнером італійської компанії «Leitner Ropeways» - відомого в світі виробника канатних доріг.

Під час зустрічі турецькою стороною було зазначено про перспективність розвитку співробітництва із Україною та зацікавленість у реалізації у нашій державі проектів канатних доріг.

Враховуючи вищенаведене, в разі зацікавленості у започаткуванні співробітництва із компанією «Teleferik Holding A.S.», просимо орієнтувати щодо потреби у наданні дипломатичного сприяння для налагодження продуктивного діалогу із турецькою компанією.

Контактний телефон:
2-64-21, 2-10-06.


 Про внесеня змін до Порядку визначення предмету закупівлі


 До уваги суб'єктів підприємницької діяльності!

За інформацією Посольства України в Сполучених Штатах Америки, Міністерством торгівлі США був оприлюднений календар спеціальної програми бізнес стажувань SABIT (Special American Business Internship Training Program) на рік.

Програма SABIT - є спеціалізованою програмою консалтингової допомоги обміну професійним досвідом та стажувань Міністерства торгівлі США зі сприяння реалізації економічних реформ, підтримки приватного сектору та підвищення кваліфікації підприємців і державних службовців пострадянських країн. Програма була розроблена у 1990 році Адміністрацією США з міжнародної торгівлі.

Участь вітчизняних експортерів, зокрема представників ІТ, АПК та енергетичного секторів сприятиме розширенню їх подальшої експортної та інвестиційної привабливості.

Більш детальна інформація є доступною на веб-сайті Міністерства торгівлі США: http://trade.gov/sabit/.


 

Програма розвитку малого і середнього підприємництва у Виноградівському районі на 2017 – 2018 роки


 

Відділ економічного розвитку і торгівлі  райдержадміністрації інформує!

До уваги суб'єктів підприємницької діяльності!

Повідомляємо, що у м. Ташкент у період із 17-19 травня 2017 року в НВК  «Узекспорт» проходитиме 21-а Міжнародна Виставка і Конференція «Нафта і Газ Узбекистану – OGU 2017», приурочена 25-річчю Національної Холдингової Компанії «Узбекнафтогаз».

Захід щорічно проводиться за безпосередньої участі та підтримки флагмана нафтогазової індустрії  Узбекистану – Національної  Холдингової  Компанії  «Узбекнафтогаз».

Організатори  передбачають, що захід  збере  понад 500 учасників, в т.ч. керівників відомих світових нафтогазових та енергетичних компаній, визначених міжнародних спеціалістів у галузі нафто-газоенергетики та бізнесменів.

Як показала практика попередніх років, 82% відвідувачів виставки «Нафта і Газ Узбекистану – OGU 2017» є професіоналами та відповідають або впливають на ухвалення рішень в компанії «Узбекнафтогаз»  та  афілійованих  структур.

За оцінками організаторів, у дні виставки 25 % учасників OGUукладають контракти і 55 % підписують угоди щодо намірів співпраці.

17-19 травня 2017 року у рамках заходу також відбудеться щорічна нафтогазова конференція на тему: «Нафтогазовий сектор Узбекистану: Технології, Інвестиції і Розвиток».

Однією з пріоритетних тем для обговорення стане «Модернізація і подальший розвиток паливно-енергетичного сектору Узбекистану за допомогою залучення інвестицій, створення конкурентного ринкового середовища, впровадження інноваційних технологій з метою збільшення потенціалу узбецької нафтогазової промисловості».

Докладніша інформація розміщена на сайті: http://oilgas.uz/.


 Відділ економічного розвитку і торгівлі  райдержадміністрації інформує! До уваги суб'єктів підприємницької діяльності!

Повідомляємо, що у м. Ташкент у період із 29-31 березня 2017 року проходитиме головний захід харчової промисловості – XVII  Міжнародна виставка «WorldFood  Uzbekistan  2017».

Захід проводитиметься за  підтримки  Міністерства зовнішніх  економічних зв'язків, інвестицій і торгівлі Республік Узбекистан, Холдингової компанії «Узбекозіковкатхолдінг» (Узхарчпром), ТПП Республіки Узбекистан.

Компанія «ITE-Uzbekistan» просить надати сприяння у залученні спілок і асоціацій хлібопекарської і кондитерської галузей до участі в спеціалізованій секції виставки «BakeryUzbekistan– Хлібопекарське і кондитерське виробництво», яка відбудеться у рамках  Міжнародної виставки «WorldFoodUzbekistan 2017».

У 2016 році «WorldFoodUzbekistan 2016» презентувала 162 компанії з 28 країн, серед яких – Україна, Німеччина, Китай, Болгарія, Словаччина, Білорусь, Росія, Єгипет, Франція, США, Португалія, Польща та ін..

Отримати додаткову інформацію та зареєструватися на участь у виставці можна на сайті: http:www-uzbekistan.uz/worldfood/rus/index.php?sphrase  id=54417.

У свою чергу Посольство готове надати сприяння учасникам у межах своєї компетенції.


 

До уваги суб'єктів підприємницької діяльності!

Бразильська компанія шукає постачальників елементів для свинцево-кислотних акумуляторів в Україні.

У разі зацікавленості щодо співробітництва, контактна особа компанії: Antonio Donizzetti Mazzetti, електронна пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , +5511 2905-4102.


 До уваги суб'єктів підприємницької діяльності!

Таджицьке підприємство «Фірма по експорту продукції», яке зацікавлене у налагодженні постачання індійського рису до України пропонує свої можливості на постійній основі поставок товарів громадського харчування на пряму від виробників Індії, які славляться високими, якісними показниками у світі, доступними цінами і якісною упаковкою.

Рис марки «БАСМАТІ», класу «ОЛЛІ», №1121 за ціною 1100 дол. США за тонну.

Рис марки «БАСМАТІ», № 1505 за ціною 960 дол. США за тонну.

Рис марки «БАСМАТІ» , орієнтований на широкий попит ринку Євроазіатського регіону за ціною 680 дол. США за тонну.

Дані ціни надані на умовах поставок CIF Порт отримувача. Терміни поставок із дати заявок на протязі 21 дня (сім тижнів).

Умови оплати: оплата здійснюється покупцем по факту отримання товару в порту згідно актів прийому-передачі протягом 10 банківських днів шляхом зарахування коштів на р/р постачальника, при умові гарантії банку платника.

Додаткову інформацію можна отримати через генерального представника Саідова М.Х. за тел..: 099 93 500 16 39, email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .


 До уваги суб'єктів підприємницької діяльності!

За інформацією Міністерства закордонних справ України інформуємо, що 19 вересня 2016 року у м. Торонто (Канада) за підтримки Ради експортерів та інвесторів при МЗС України член Ради – Громадська cпілка "Fashion Globus Ukraine" у співробітництві з Канадсько-Українською торговою палатою організовує круглий стіл на тему "Легка промисловість: Україна – Канада перспективи співпраці", який стане продовженням шоу-показу від українських дизайнерів "Найулюбленіша" в рамках українського фестивалю в Торонто 16-18 вересня ц.р.

До участі у заході планується залучити представників провідних українських компаній галузі та канадських виробників та дистриб'юторів одягу для безпосереднього обговорення можливостей налагодження ділових відносин, а також ознайомлення канадської сторони з потенціалом української легкої промисловості.

З питань участі та отримання додаткової інформації просимо звертатися до Організаційного комітету: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .


 До уваги суб'єктів підприємницької діяльності!

Відповідно до листа українських студентів, що навчаються у Чжецзянському університеті в Китаї створено волонтерський проект «Українське торгівельне представництво в Китаі».

Метою даного проекту є надання українським експортерам простого і зручного способу встановлення контактів з китайськими партнерами та подолання мовних бар'єрів.

Представництво надаватиме можливість українським експортерам безоплатно розміщувати інформацію з пропозиціями товарів та послуг. Ці пропозиції будуть безоплатно розміщувати інформацію з пропозиціями товарів та послуг. Ці пропозиції будуть безоплатно перекладатися на китайську мову.

Пропозиції китайських партнерів також будуть безоплатно перекладатися на українську мову та розміщуватися на веб- сайті.

Про вищезазначену інформацію просимо поінформувати у встановленому порядку підприємства та організації (міста, району).
Контактна особа представництва: - Мисенко Діана, тел.. +8617857097857, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду /

Додаток


До уваги суб'єктів підприємницької діяльності!

З метою стимулювання експорту та розширення послуг для підприємців, інформуємо вас про нові можливості для участі підприємств у міжнародних програмах.

1. Австрійська програма партнерства «Україна- Австрія»: експорт у країни ЄС», зі стажуванням у Відні. Програма включає в себе навчання у Києві з австрійськими експертами (3 модулі , тест), навчальні матеріали, переклад, сприяння у пошуку партнерів, розробку індивідуальної програми візиту.

2. Служба старших експертів (SES,Бонн)- суспільно корисне об'єднання німецької економіки, яка надає експертну допомогу в усьому світі з метою сприяння співпраці та розвитку. З їхньої допомоги підприємства можуть запросити для рішення конкретних технологічних або комерційних завдань досвідченого німецького експерта, який буде працювати на підприємстві від трьох тижнів до декількох місяців на добровільній та безоплатній основі.

За більш детальною інформацією просимо звертатись у Центр бізнес-освіти Київської ТПП. Контактна особа: Леся Завульська, тел.: (044) 235-82-96; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Додаток на 1-му аркуші.


 В рамках посилення співробітництва між Україною та державою Ізраїлем Минекономрозвитку запрошує зацікавлені організації до участі у конкурсах що проводить Агентство з міжнародного співробітництва Ізраїлю МАШАВ.

Діяльність МАШАВ спрямована а розвиток сільського господарства, підприємництва, туризму, хорони здоров'я, високих технологій.

Детальний перелік курсів та вимог д потенційних кандидатів можна знайти за електронною адресою: htth://mfa.gov.l//MFA/mashav/Courses/Pfges/default.aspx.
Курси проводяться в Ізраїлі або Україні як англійською,так і російською мовами та тривають від 5 до 2 тижнів.

Наголошуємо, що МАШАВ повністю або частково відшкодовує витрати на участь у даних курсах.

Із питаннями щодо участі у курсах просимо звертатися до Посольства Держави Ізраїль в Україні за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .


 Відділ економічного розвитку і торгівлі  райдержадміністрації інформує! До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

З 28 по 30 квітня 2016 року за підтримки Державного управління справами в ДП «Український дім» відбудеться Всеукраїнський благодійний Великодній ярмарок.

До участі у ярмарку запрошуються підприємства харчової та легкої промисловості, народні майстри, творчі майстерні, сувенірні компанії, які мають можливість у кращих українських традиціях продемонструвати підготовку до Великодніх свят.

Мета заходу – популяризація народних традицій та підтримка українських товаровиробників, підвищення якості та конкурентоспроможності вітчизняної продукції. Під час Всеукраїнського благодійного Великоднього ярмарку відбудеться благодійний збір продуктів харчування та коштів для дитячих будинків сімейного типу.

Участь у ярмарку надасть можливість розширення ринків збуту продукції та налагодження взаємовигідних відносин для подальшого співробітництва з потенційними партнерами

У разі виникнення запитань звертатись до контактної особи Нікіфорової Олени Вікторівни, тел..(044) 287-84-90, (050) 465-33-81.


До уваги суб’єктів підприємницької діяльності! 

З 8 по 10 листопада 2016 р. на території Міжнародного виставкового центру (МВЦ, м.Київ, Броварський проспект, 15, ст. м. «Лівобережна») відбудеться VI Спеціалізована виставка «ЄвроБудЕкспо – 2016». 

На виставці «ЄвроБудЕкспо» провідні українські підприємства, дистриб’ютори, дилери презентують найсучасніші технології, будівельні матеріали, конструкції та вироби. 

Запрошуємо прийняти участь у виставці «ЄвроБудЕкспо – 2016» з метою популяризації та просування на будівельному ринку України продукції або технологій. Участь у даній виставці сприятиме посиленню авторитету та зміцненню позицій компанії, підтримці та розвитку стійких партнерських стосунків з представниками державних закупівельних структур, а також організацій, зайнятих оснащенням будівельних об’єктів сировиною, матеріалами, обладнанням, технікою. 

За довідками щодо участі у виставці звертатися до ТОВ «Міжнародний виставковий центр»: Броварський пр.-т, 15, м. Київ, 02660, тел./факс: (044) 201-11-59, 206-87-97.
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , сайт: http://www.iec-expo.com.ua 


 До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

За інформацією Посольства України у Сполучених Штатах Америки з 22 по 25 травня 2016 р. у м. Вашингтон (США) заплановано проведення спеціалізованої виставки «TechConnectWorldInnovation.

Зазначена виставка проводиться щорічно та присвячена інноваційним технологіям. Партнерами заходу виступають провідні американські та світові компанії. Цього року у виставці планується участь представників більше 5 тисяч компаній з усього світу та понад 1 тис. представників американських федеральних органів влади.

Детальна інформація про виставковий захід розміщена на веб-сторінці http://techconnectworld.com/World2016.

Участь у виставці є хорошою нагодою для представників українських науково-дослідних кіл, щоб продемонструвати і представити вітчизняні ідеї та потенційні наукові проекти, налагодити прямий контакт з провідними світовими та американськими компаніями, а також з державними установами США, які зацікавлені в інноваційних розробках.

Організатори виставки висловлюють готовність забезпечити участь України у заході на пільгових умовах, зокрема надати виставковий павільйон. Вартість оренди – 40 тис.дол.США, полоина цієї суми має бути сплачена якнайшвидше.

Контактна особа Посольстві України у Сполучених Штатах Америки: О.М.Осадчий, тел.: (202) 349-2936.

Додатки: Інформаційні матеріали щодо умов участі України


До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

23 березня 2016 року о 10 год. в м. Ужгород в конференц-залі Закарпатської торгово-промислової палати за адресою: м.Ужгород, вул.Грушевського, 62 відбудеться бізнес-зустріч з питань лісівництва, лісозаготівлі, деревообробки, меблевого виробництва.

Тематика: лісівництво, лісозаготівля, деревообробка, меблеве виробництво; техніка, обладнання, технології; меблі житлові, офісні, садові, спеціальні; фурнітура, столярні вироби.

На міжнародну бізнес-зустріч запрошуються керівники підприємств, приватні підприємці, представники державних і самоврядних органів, засоби масової інформації.

Конт.тел.: (0312) 669462, 669466, 669450.


  До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

15-17 березня 2016 року в м.Дюссельдорф, Німеччина відбудеться 10-та Міжнародна Конференція з акумулювання відновлюваних видів енергії IRESта спеціалізована виставка-конференція з інноваційних методів накопичення та зберігання енергії ENERGYSTORAGEEUROPE. Цей саміт є найбільшим заходом з тематики накопичення енергії у світі. Програма конференції охоплює доповіді та дискусії з найактуальніших питань. Окрему роль буде присвячено реалізації переходу на відновлювальні види енергії у комунальному секторі.

Додаткова інформація розміщена на сайті виставки: www.energy-storage-online.com.

Ознайомитись з програмою виставки та Конференції, зареєструватись та придбати вхідні квитки можна на сайті: www.energy-storage-online.com/1230.


IMG 266704 березня відбулося засідання Форуму місцевого розвитку під керівництвом координатора Закарпатського обласного підрозділу впровадження проекту місцевого розвитку громад Любові Павлович, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації та голів сільських рад з функціональними групами громадських об’єднань – учасників Проекту.

 Під час наради обговорено стан завершення проектів та строки подання документів. Так, завершено реалізацію мікропроекту "Енергозберігаючі заходи (утеплення фасаду і горищного перекриття) будівлі ДНЗ по вул. Терешкової,11, с. Шаланки".

 Любов Павлович зазначила, що необхідно приділити особливу увагу правильності ведення документації по мікропроектам. 


 

Довідка про виконання Програми економічного і соціального розвитку Виноградівського району за 2015 рік


Оголошення!!!

оголошення


 

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації інформує!
До уваги суб'єктів підприємницької діяльності!


Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою, яка є представником Департаменту Торгівлі США при Посольстві Сполучених Штатів Америки в Україні, інформує про можливість для українських компаній-імпортерів отримати допомогу у пошуках партнерів зі США.

Місія Американської Комерційної Служби (АКС): допомогти українським компаніям імпортерам виявити ділові можливості у США, знайти найкращих постачальників у США, та сприяти імпорту американських товарів і послуг до України.

Послуги АКС:
1. Фахові консультації експертів ринку;
2. Пошук бізнес партнерів;
3. Супровід виставок у США;
4. Міжнародні виставки.

Перелік галузей:

1. Альтернативні джерела енергії
2. Енергетика, електротехніка
3. Біотехнології
4. Лабораторні та наукові прилади
5. Лікарські засоби
6. Медичне обладнання
7. Автомобілі, запчастини, СТО
8. Інформаційні технології
9. Інвестиційні послуги

Перелік галузей не є вичерпним і налічує понад 80 різноманітних напрямів співробітництва.

У разі зацікавленості просимо надсилати Анкети (українською, російською, англійською мовами), виключно згідно з наведеною формою (Додаток 1), на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
Більш детальну інформацію про Американську Комерційну Службу можна отримати з Додатку 2, а також з веб-сторінки Служби: http://www.buyusa.gov/Ukraine/ .

Додатки:
1. Додаток 1 - Форма Замовлення на імпорт продукції до України від американських експортерів (США)
2. Додаток 2


 До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Посольство України в Республіці Білорусь інформує про Календар іноземних, міжнародних та республіканських виставок (ярмарків), які проводитимуться в Республіці Білорусь у 2016 році (Додаток).

Додаток: Календар іноземних виставок.


 До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

За інформацією Міністерства закордонних справ України у період 14-16 квітня 2016 року в м. Пекін (Китайська Народна Республіка) відбудеться міжнародна виставка Asia (Beijing) International Import Food Expo 2016 (“AIFE 2016”).

Метою зазначеної виставки є  створення платформи для налагодження безпосередніх контактів між іноземними виробниками харчової продукції, які мають зацікавленість щодо роботи на китайському ринку, та місцевими імпортерами і дилерами. Загальна виставкова площа складає близько 35 тис. квадратних метрів, очікувана кількість експонентів – понад 1500 компаній.

Із більш детальною інформацією можна ознайомитися на сайті Ради експортерів та інвесторів при МЗС України за посиланням: http://rei.mfa.gov.ua/ua/news/council-news/43605-mizhnarodna-vistavka-asia-beijing-international-import-food-expo-2016-kharchova-galuzy.

Із організаційних питань щодо участі у виставці просимо звертатися безпосередньо до її організаторів (контактна особа: Cathy Zhao, тел.: 86 15011005702, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )..


 До уваги суб'єктів підприємницької діяльності!

До обласної державної адміністрації звернувся благодійний фонд „Небайдужі серця" м. Дніпропетровськ про надання гуманітарної допомоги дітям із зони проведення антитерористичних операцій, дітям сиротам із дитячих будинків, сім'ям, які опинились в скрутних життєвих обставинах. Ці діти потребують продукти харчування, спортивний інвентар, побутову хімію, одяг, взуття, медикаменти, канцтовари, тощо.
Просимо суб'єктів господарювання проникнутися проблемою та долучитися до питання надання допомоги дітям Сходу України.
Збір благодійної допомоги БФ„Небайдужі серця" відбувається за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. К.Лібкнехта 10; тел. (056) 767-38-37; моб. (099)971-98-88.


Інвестиційна пропозиція соціально-економічного розвитку села та створення робочих місць в Україні.


 До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

У період із 25 до 29  квітня 2016 року у м. Ганновері (Федеративна Республіка Німеччина) проходитиме найбільша в світі Міжнародна промислова виставка ,,Ганновер Мессе 2016”, яка присвячена питанням енергетики та паливно-енергетичної промисловості: децентралізована генерація енергії, ефективне використання енергії, зберігання енергії та мобільні енергетичні засоби, мережі електропостачання, системи управління енергією.

Сферою діяльності більшості компаній-учасниць цієї виставки є виробництво металургійної, машинобудівної, хімічної та іншої промислової продукції – від матеріалів і комплектуючих до складних кінцевих виробів.

У разі зацікавленості звертатися  за детальнішою  інформацією, яка  розміщена за посиланням: http://www.hannovermesse.de/en/exhibition/trade-fair-line-up/; тел.: + 49 511 8932 427; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .


 

forum 30091529 вересня відбулося засідання Форуму місцевого розвитку, орієнтованого на громаду під керівництвом першого заступника голови Виноградівської райдержадміністрації Анатолія Бажури, за участі координатора Закарпатського обласного підрозділу впровадження проектів ПРООН Любові Павлович, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, представників сільських рад та активу громадських організацій сіл.

Під час засідання обговорено стан впровадження проектів. Голови Великокопанської, Малокопанської, Шаланківської та Широцької сільських рад прозвітувались про проведену роботу та основні напрямки реалізації проектів.

В рамках реалізації проекту „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду. Фаза - ІІІ” координатор обласного підрозділу впровадження проектів ПРООН Любов Павлович провела тренінг „Комунікації та забезпечення наочності в проекті МРГ”


 

НАВЧАННЯ ЧЛЕНІВ КОМІТЕТУ З КОНКУРСНИХ ТОРГІВ

Навчально-консалтинговий центр «Закупівлі»

Комерційна пропозиція щодо консультаційних послуг у сфері державних закупівель

З 28 по 30 квітня 2016 року за підтримки Державного управління справами в ДП «Український дім» відбудеться Всеукраїнський благодійний Великодній ярмарок.

 

До участі у ярмарку запрошуються підприємства харчової та легкої промисловості, народні майстри, творчі майстерні, сувенірні компанії, які мають можливість у кращих українських традиціях продемонструвати підготовку до Великодніх свят.

 

Мета заходу – популяризація народних традицій та підтримка українських товаровиробників, підвищення якості та конкурентоспроможності вітчизняної продукції. Під час Всеукраїнського благодійного Великоднього ярмарку відбудеться благодійний збір продуктів харчування та коштів для дитячих будинків сімейного типу.

 

Участь у ярмарку надасть можливість розширення ринків збуту продукції та налагодження взаємовигідних відносин для подальшого співробітництва з потенційними партнерами

 

У разі виникнення запитань звертатись до контактної особи Нікіфорової Олени Вікторівни, тел..(044) 287-84-90, (050) 465-33-81.

 

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

library

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1 

1111111111111 copy

 
imege1236
Голова Виноградівської районної державної адміністрації - Вантюх Ігор Віталійович 

 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
images
 
konstytucia
osvita copy
ogoloshennya
sp copy
kultura copy
rcsssdm copy
uszn copy
rcz copy copy
gk copy
lishosp copy
eko copy
365 copy
kor copy
 

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2021
Березень
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 30 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2020 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail:  vinrda@vynogradiv-rda.gov.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту