Управління Держгеокадастру у Виноградівському районі Закарпатської області інформує Друк
Четвер, 31 жовтня 2019, 10:27

 На сьогоднішній день актуальною є проблема відсутностівідомостей про земельніділянки, право на яківиникло до 2004 року, у Державному земельному кадастрі. Крім того, з метою забезпеченняналежногозахисту державою суб'єктів права власності і господарювання, ефективної протидії протиправному позбавленню власниківїх прав, запобіганню виникнення судових спорів між власниками та користувачами земельних ділянок, отримання будівельного паспорту забудови земельної ділянки (для початку будівництва або реконструкції будівель, споруд) необхідним є внесеннявідомостей про земельні ділянки обмеження (обтяження) у їх використанні, зареєстровані до 1 січня 2013 року у Державному реєстрі земель та ті, право на яківиникло до 2004 року.

Згідно із пунктом 2 розділу VII "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про Державний земельний кадастр" встановлено, що земельні ділянки, право власності (користування) на яківиникло до 2004 року, вважаються сформованими незалежно від присвоєння їм кадастрового номера. У разі якщо відомості про зазначені земельні ділянки не внесені до Державного реєстру земель, їх державна реєстрація здійснюється на підставі технічної документаціїі з землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за заявою їх власників (користувачів земельної ділянки державної чи комунальної власності).

Таким чином, для внесення даних про зазначені земельні ділянки до Державного земельного кадастру (проведення державної реєстрації земельної ділянки) їх власникам (землекористувачам) необхідно звернутися до землевпорядної організації та замовити розроблення технічної документаціїі з землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельноїділянки в натурі (на місцевості) на кожнуземельнуділянку.

Після реєстрації земельної ділянки у Державному земельному кадастрі і отримання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку необхідно звернутись до державного реєстратора речових прав на нерухомемайно та їх обтяжень для проведення державної реєстрації прав власності на земельну ділянку, яка зазначена в державному акті. За результатами державної реєстрації права власності в державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, на кожну земельну ділянку буде видано витяг з реєстру прав власності про реєстрацію права. Зазначені витяги разом з державним актом будуть засвідчувати право власності на земельні ділянки.

Враховуючи вищевказане, з метою уникнення можливих негативних наслідків у майбутньому Головне управління Держгеокадастру у Закарпатській області звертає увагу громадян, органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій області на необхідність внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року та посвідчене відповідними правовстановлюючими документами.

Додатково інформуємо, що отримати юридичну консультацію щодо приведення документів на землю у відповідність до вимог чинного законодавства громадяни та юридичні особи можуть у юридичномууправлінні Головного управління Держгеокадастру у Закарпатськійобласті за адресою: м. Ужгород, пл. Народна, 4, каб. 297 та за телефоном (0312) 61-58-59.


 

 

0000000001  000000000002

001  002  003


 

Наказ управління Держгеокадастру у Виноградівсчькому районі №7-ор від 04.03.2016 року Про затвердження Інформаційних та Технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Управлінням

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ, ВИДАЧА ВИСНОВКУ ПРО ПОГОДЖЕННЯ ДОКУМЕНТАЦІЇ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ


ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 року №348, усі пропозиції (зауваження), заяви (клопотання) і скарги,що надійшли, повинні прийматися та централізовано реєструватися у день їх надходження.. На вимогу громадянина, який подав звернення до організації, на першому аркуші копії звернення проставляється штамп із зазначенням найменування організації,дати надходження та вхідного номера звернення.Така копія повертається громадянинові.

У разі виявлення порушень вищевказаних вимог чинного законодавства, просимо звертатись на гарячу телефонну лінію Деоржгеокадастру – 0-800-300-808.

Інформація Держгеокадастру


ОГОЛОШЕННЯ!

02.02.2016 з 11.00 до 13.00 відбудеться виїзний прийом громадян в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Хранюк Б.Б.
в приміщенні Управління Держгеокадастру у Виноградівському районі за адресою:
каб.220 пл.Миру,3
м.Виноградів
тел. для довідок: (0312)61-23-12,61-32-97


 

Про індексацію нормативної грошової оцінки земель


 

Оголошення !

На офіційному веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру http://map.land.gov.ua/ (у розділі «Публічна кадастрова карта») працює електронний сервіс замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Сервіс дозволяє здійснити оплату послуги за допомогою електронного платіжного засобу та замовити одержання витягу у будь-якому зручному для вас центрі надання адміністративних послуг.


 

ОГОЛОШЕННЯ!

Про можливість подання електронного звернення на електронну
пошту Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській
області Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду (відповідно до Закону України
„Про внесення змін до Закону України„Про звернення громадян"
щодо електронного звернення та електронної петиції").


 

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКИ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ, ЯКІ НАДАЮТЬСЯ УПРАВЛІННЯМ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ У ВИНОГРАДІВСЬКОМУ РАЙОНІ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТЕХНОЛОГІЧНІ КАРТКИ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ, ЯКІ НАДАЮТЬСЯ УПРАВЛІННЯМ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ У ВИНОГРАДІВСЬКОМУ РАЙОНІ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ІНФОРМАЦІЙНІ КАРТКИ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ, ЯКІ НАДАЮТЬСЯ ЧЕРЕЗ ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

ТЕХНОЛОГІЧНІ КАРТКИ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ, ЯКІ НАДАЮТЬСЯ ЧЕРЕЗ ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ


inf kartki 1inf kartki 2inf kartki 3


 О Г О Л О Ш Е Н Н Я

01.09.2015 з 13.00 до 15.00
відбудеться виїзний прийом громадян
в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Больбан Н.М. в приміщенні
Управління Держгеокадастру у Виноградівському районі
за адресою:вул.Миру 3 м.Виноградів
тел. для довідок: (0312)61-23-12,61-32-97

 


grafik prijomu

17 червня – Всесвітній день боротьби з опустелюванням та посухами

Покрокова схема реалізації громадянами України-військовослужбовцями Збройних сил України, інших військових формувань та членами їх сімей, які беруть (брали) участь у виконанні завдань щодо здійснення АТО їх конституційних прав на безоплатне отримання земельних та оформлення права власності на них

До відома суб’єктів отримання адміністративних послуг!

Перелік земельних дліянок сіьськогосподарського призначення державної власності для продажу прав на них на земельних торгах


Доручення Володимира Гройсмана - забезпечити прозорість земельних відносин та розширити повноваження місцевих рад

Так, з 15 жовтня 2014 року обов’язковим стало врахування позиції органів місцевого самоврядування у питаннях розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності. Під час розгляду питання про надання у власність або користування земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності територіальні органи земельних ресурсів надсилатимуть сільським, селищним, міським радам за місцем розташування земельної ділянки запити про висловлення позиції щодо можливості надання дозволу на розроблення документації із землеустрою, на підставі якої зазначені земельні ділянки можуть бути передані у власність або користування.

З метою реалізації повноважень органів місцевого самоврядування у сфері земельних відносин запроваджуються нові механізми забезпечення їх актуальною інформацією з Державного земельного кадастру – в рамках пілотного проекту буде створена можливість користування відомостями про землі в режимі он-лайн. До проведення пілотного проекту будуть залучені 50 сільських, селищних та міських рад, переліки яких узгоджуються з асоціаціями органів місцевого самоврядування України.

З метою забезпечення прозорості земельних відносин з 15 жовтня цього року права на земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва продаватимуть на конкурентних засадах. Інформація про перелік таких ділянок та результати відкритих публічних земельних аукціонів регулярно оприлюднюватиметься на офіційному сайті Держземагентства України.

Для спрощення процедури реєстрації прав на земельні ділянки передбачено до кінця року здійснити автоматизовану передачу до Державного реєстру речових прав відомостей про 1,5 мільйона земельних ділянок, які були зареєстровані в Державному реєстрі земель до 1 січня 2013 року. Враховуючи динаміку наповнення Державного земельного кадастру інформацією про такі земельні ділянки, може бути внесено інформацію про 1,7-1,8 мільйона земельних наділів. Це значно спростить процедури реєстрації прав для власників цих ділянок.

На сьогодні земельне відомство, діяльність якого спрямовується Віце-прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, розробляє низку законопроектів, якими передбачається реалізувати широке коло питань з реформування сфери земельних відносин на засадах прозорості, конкурентності та доступності інформації про землі для широкого загалу, які сприятимуть подоланню корупції та збільшенню надходжень до місцевих бюджетів, забезпеченню децентралізації влади, підвищенню ефективності територіального планування та якості управлінських рішень.


Землевпорядна служба Закарпаття створила атлас з переліком підібраних земельних ділянок для учасників АТО

Землевпорядна служба Закарпатської області створила атлас, у якому розміщено перелік підібраних земельних ділянок для військовослужбовців – учасників АТО, які захищають територіальну цілісність на сході країни. Атлас складається з викопіювань з топографо-геодезичних карт масштабу 1:10000 із зображенням земельних наділів у розрізі місцевих рад на території області, містить інформацію про місце розташування ділянки, площу та її цільове призначення.

– Атлас створений задля візуалізації підбору земельних наділів на території області. Він буде корисним для бажаючих отримати наділ, тому в електронному вигляді ми передамо його територіальним органам Держземагентства у районах та органам виконавчої влади і місцевого самоврядування, – зауважив перший заступник начальника Головного управління Держземагентства у Закарпатській області Володимир Токар.

Наразі фахівці органів земельних ресурсів області надають громадянам методичну та консультативну допомогу при складанні відповідних клопотань, забезпечують необхідним графічним матеріалом, роз'яснюють положення нормативно-правових актів, норми чинного земельного законодавства.

Інформація щодо передачі земельних ділянок військовослужбовцям Збройних сил України на території Закарпатської області

Атлас підібраних земельних ділянок

Вигляд із спутника


 До уваги громадськості !

 

 uvagaГоловне управління Держземагентства у Закарпатській області інформує громадськість про доручення Голови Держземагентства України Сергія Рудика щодо можливості отримання військовослужбовцями, які виконують завдання по здійсненню антитерористичної операції у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд, для ведення садівництва, для індивідуального дачного будівництва.

Для цього учаснику бойових дій треба звернутись до територіального органу Держземагентства у районі або безпосередньо до Головного управління Держземагентства у Закарпатській області з відповідним документом, що посвідчує участь в антитерористичній операції (посвідчення, довідка, наказ, тощо).

Зазначеним особам буде надана допомога при складанні клопотання про надання у власність земельної ділянки, а також забезпечення надання графічного матеріалу з бажаним місцем розташування земельної ділянки та в межах законодавства надана всебічна консультативна допомога щодо подальшого оформлення права власності на земельну ділянку.

Процедура надання земельних ділянок військовослужбовцям та оформлення права власності на них

Зразок клопотання

Взірець затвердження 


 Сім’ї загиблих героїв Майдану отримають земельні ділянки 

nebesna sotnjГолова Держземагентства України Сергій Рудик доручив територіальним органам земельних ресурсів забезпечити земельними наділами родини героїв Небесної сотні, котрі загинули на Майдані під час Революції Гідності. Сім’ї загиблих отримають земельні ділянки за місцем проживання із земель запасу сільськогосподарського призначення державної власності у межах норм безоплатної приватизації.

Землевпорядники почали формувати списки громадян – членів родин, які втратили близьких на Майдані та раніше не скористалися правом на безоплатне одержання у власність земельної ділянки сільськогосподарського призначення.

– Наші фахівці на місцях допоможуть швидко оформити клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, підготувати усі необхідні документи для отримання земельної ділянки. Беру під особистий контроль забезпечення оперативного розгляду заяв родин Небесної сотні та прийняття відповідного рішення, –зазначив Сергій Рудик

Довідково:

Також Держземагентство України проводить масштабну роботу щодо виділення земельних наділів учасникам антитерористичної операції (АТО) на сході держави та їхнім родинам. За ініціативи очільника відомства Сергія Рудика у м. Києві та в усіх областях України передбачається виділення за межами населених пунктів земель державної власності для ведення особистого селянського господарства, садівництва, індивідуального дачного будівництва для військовослужбовців, котрі героїчно боронять нашу державу, та сім’ям загиблих у ході антитерористичної операції захисників Вітчизни.

З текстом окремого доручення Голови Держземагентства України Рудика С.Я. від 13.06.2014 начальникам головних управлінь Держземагентства в областях та місті Києві щодо забезпечення реалізації права громадян – членів родин загиблих під час подій, що відбулися на Майдані, можна ознайомитися тут.

Держземагентство України


 Телефонна «Гаряча лінія» Голови Держземагентства Сергія Рудика

Відкрито особисту телефонну «гарячу лінію» Голови Держземагентства Сергія Рудика 0-800-301-071, яка дозволить зробити максимально прозорими всі процеси діяльності Держземагентства, налагодити ефективний зворотній зв'язок з громадянами та оперативно протидіяти корупційним діям.

Відкрито особисту телефонну «гарячу лінію» Голови Держземагентства Сергія Рудика 0-800-301-071, яка дозволить зробити максимально прозорими всі процеси діяльності Держземагентства, налагодити ефективний зворотній зв'язок з громадянами та оперативно протидіяти корупційним діям.

Сергій Рудик повідомив, що він особистого відповідатиме за ефективність роботи «Гарячої лінії» перед громадянами своїм ім'ям та діловою репутацією. Кожне звернення, яке надходитиме на «Гарячу лінію» буде перебувати на особистому контролі керівника земельного відомства.

Принциповим нововведенням є надання письмових відповідей на телефонні звернення. Досі такий механізм, не працював, всі роз'яснення надавались виключно телефоном. Протягом 14 днів виконавці мають надати письмову відповідь заявнику та надіслати копію відповіді разом із супровідним листом до Держземагентства.

Після отримання відповіді від виконавця, аналітики ретельно аналізуватимуть її зміст. Фахівцями гарячої лінії в обов'язковому порядку здійснюватиметься зворотній зв'язок з громадянами і тільки після того, як заявник особисто підтвердить вирішення питання – звернення буде знято з контролю.

Дзвінки для всіх громадян України безкоштовні.


 

Порядок передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності

Про реалізацію Закону України "Про доступ до публічної інформації"

Новини Управління Держземагентства у Виноградівському районі Закарпатської області

Верховна Рада України 14.05.2013 року прийняла Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення порядку державної реєстрації речових прав на земельні ділянки державної та комунальної власності у зв’язку з їх розмежуванням"

Протокол №25 від 30.11.12 засідання комісії з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою

Щодо обговорення проекту Закону України “Про обіг земель сільськогосподарського призначення”

Директор Світового банку в Україні Чімяо Фан: Досягнення в земельному кадастрі є значним успіхом України у міжнародному масштабі

Земельна реформа є однією з ключових у програмі економічних перетворень

Запровадження прозорих механізмів реєстрації земельних ділянок та видачі державних актів є одним із ключових чинників у проведенні земельної реформи

Еколого-економічне обґрунтування сівозмін - шлях до збереження багатих українських грунтів

 

 

 

 

 

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

library

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1 

1111111111111 copy

 
imege1236
Голова Виноградівської районної державної адміністрації - Вантюх Ігор Віталійович 

 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
images
 
konstytucia
osvita copy
ogoloshennya
sp copy
kultura copy
rcsssdm copy
uszn copy
rcz copy copy
gk copy
lishosp copy
eko copy
365 copy
kor copy
 

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2021
Березень
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 34 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2020 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail:  vinrda@vynogradiv-rda.gov.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту