Структурні підрозділи державної адміністрації інформують Друк
Вівторок, 22 грудня 2020, 14:45

Сектор містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства інформує:

Протокол про визнання переможців конкурсу на визначення пасажироперевізників на автобусних маршрутах загального користування


Інформація про виплати кожному співробітнику райдержадміністрації всіх видів надбавок у 2017-2020 роках

завантажити


 Служба у справах дітей інформує:

IMG-7edca29a69820ceac74ac91fe696d1de-V30.01.2020 року працівниками служби у справах дітей разом з інспектором ювенальної превенції сектору превенції патрульної поліції Виноградівського відділення поліції Берегівського відділення поліції Головного управління національної поліції в Закарпатській області проведено лекцію в НВК "Хижанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" на тему запобігання вживання неповнолітніми наркотичних засобів та перевірено стан виховної роботи учнів у навчальному закладі.

Всеукраїнська акція
«16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

Службою у справах дітей Виноградівської районної державної адміністрації також здійснювалися відповідні заходи щодо попередження насильства в сім'ї та жорстокого поводження з дітьми.

Працівниками служби у справах дітей постійно проводяться профілактичні бесіди та роз'яснювальна робота у неблагополучних сім'ях, які опинилися у складних життєвих обставинах, в сім'ях, в яких виховуються неповнолітні діти, багатодітних та малозабезпечених сім'ях на теми «Конфлікти в сім'ї та їх розв'язання», «Попередження домашнього насильства».

Служба у справах дітей
Виноградівської районної державної адміністрації


 Відділ інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва інформує 

301

301 dod


 Відділ інфраструктури,житлово-комунального господарства та будівництва інформує:


Протокол про визнання переможців конкурсу на визначення пасажироперевізників на автобусних маршрутах загального користування


Відділ інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва інформує:

Оголошення!

Про проведення Х Міжнародного інвестиційного форуму з відновлювальної енергетики


Відділ інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва інформує:

02 2

 

02 1

 

03


Служба у справах дітей інформує:

Охорона праці неповнолітніх

Питання охорони прав неповнолітніх, зокрема, захист їх трудових прав, є одними з найважливіших, особливо на сьогоднішній день в період, коли в школах пролунав останній дзвінок, і неповнолітні особи вирішать в період літніх канікул реалізувати свої здібності до праці шляхом укладення трудових договорах.
Службою у справах дітей Виноградівської районної державної адміністрації, налагоджено співпраця з підприємствами району на яких працевлаштовуються неповнолітні, також постійно проводиться інформаційно-роз'яснювальна робота для роботодавців, батьків та їх дітей з питань чинного законодавства при використанні праці неповнолітніх.
Так, згідно зі ст. 187 КЗпП, неповнолітні, тобто особи, що не досягли вісімнадцяти років, у трудових правовідносинах прирівнюються у правах до повнолітніх, а в галузі охорони праці, робочого часу, відпусток і деяких інших умов праці користуються пільгами, установленими законодавством України.
У ст. 43 та ст. 52 Конституції України зазначено, що використання праці неповнолітніх на небезпечних для їх здоров'я роботах забороняється, а експлуатація дитини переслідується за законом.
Варто також звернути увагу на вік працівника, з якого допускається прийняття на роботу. Зокрема, у ст. 188 КЗпП встановлено загальне правило щодо заборони прийняття на роботу осіб молодше шістнадцяти років. Водночас, у цій же правовій нормі передбачено, як виняток, можливість прийняття на роботу осіб, які досягли п'ятнадцяти років, але лише за згодою одного з батьків або особи, що його замінює. Також допускається прийняття на роботу й чотирнадцятирічних. Але це стосується, насамперед, учнів загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних і середніх спеціальних навчальних закладів для виконання легкої роботи, що не завдає шкоди здоров'ю та не порушує процесу навчання, у вільний від навчання час за згодою одного з батьків або особи, що його замінює.
Працевлаштування неповнолітніх, відповідно до Кодексу законів про працю України, здійснюється на підставі трудового договору, який обов'язково укладається у письмовій формі та лише після попереднього медичного огляду. Приймаючи на роботу неповнолітніх, власник або уповноважений ним орган зобов'язаний ознайомити їх із правилами внутрішнього трудового розпорядку, правилами техніки безпеки, виробничої санітарії, протипожежної безпеки. Згідно з ч. 3 ст. 26 КЗпП України для осіб, які не досягли 18 років, випробувальний термін при прийнятті на роботу не встановлюється.
На важких роботах і на роботах зі шкідливими або небезпечними умовами праці, а також на підземних роботах забороняється застосування праці осіб, молодших від вісімнадцяти років. Забороняється також залучати неповнолітніх осіб до підіймання і переміщення речей, маса яких перевищує встановлені для них граничні норми. Перелік важких робіт і робіт зі шкідливими та небезпечними умовами праці, а також граничні норми підіймання та переміщення важких речей особами, молодшими від вісімнадцяти років, затверджуються Міністерством охорони здоров'я України за погодженням із Державним комітетом України з нагляду за охороною праці.
Варто пам'ятати, що на кожному підприємстві, в установі, організації має вестися спеціальний облік працівників, які не досягли вісімнадцяти років, із зазначенням дати їх народження.
Також вітчизняне законодавство висуває вимогу приділяти особливу увагу здоров'ю неповнолітнього працівника як під час прийняття його на роботу, так і безпосередньо під час роботи. Зокрема, положення ст. 191 КЗпП вимагають від роботодавця приймати на роботу неповнолітніх лише після попереднього медичного огляду. А у подальшому, до досягнення 21 року, такі особи щороку підлягають обов'язковому медичному огляду. При встановленні факту, що робота негативно впливає на здоров'я неповнолітнього, він негайно звільняється з цієї роботи і переводиться на більш легку роботу. При переведенні неповнолітніх на підставі медичного висновку на більш легку, але нижче оплачувану роботу, за неповнолітнім протягом двох тижнів зберігається попередній заробіток (ч.1 ст.114 КЗпП).
Окрім цього, згідно зі ст. 192 КЗпП, забороняється залучати працівників молодше вісімнадцяти років до нічних, надурочних робіт і робіт у вихідні дні.
Для додаткового захисту трудових прав неповнолітніх законодавством передбачаються обмеження звільнення таких працівників. Так, ст. 198 КЗпП передбачає, що звільнення працівників молодше вісімнадцяти років з ініціативи власника або уповноваженого ним органу допускається, крім додержання загального порядку звільнення, тільки за згодою служби у справах молоді. При цьому звільнення з підстав, зазначених в пунктах 1, 2 і 6 статті 40 КЗпП, провадиться лише у виняткових випадках і не допускається без працевлаштування.
Також трудовим законодавством чітко встановлено межі робочого часу неповнолітніх. Для осіб у віці від 16 до 18 років – 36 годин на тиждень. Тобто не більше 7 годин на день при 5-денному робочому тижню і 6 годин при 6-денному. Працівники віком 15-16 років, а також учні 14-15 років, що працюють під час канікул, можуть працювати по 24 години на тиждень. Тривалість робочого дня для таких осіб не може перевищувати 4 години на день при 6-денному робочому тижню і дорівнювати 5 годинам при 5-денному. Дещо іншим є робочий час для неповнолітніх, які працюють протягом навчального року. Тривалість їх робочого часу не повинна перевищувати половини відповідних максимальних норм скороченого робочого часу. Тобто, якщо працівнику 17 років і він працює під час навчання, то тривалість його робочого часу має бути не більшою 18 годин на тиждень (максимально допустима для його віку 36 годин, відповідно половина – 18 годин ).
Заробітна плата працівникам молодше вісімнадцяти років при скороченій тривалості щоденної роботи виплачується в такому ж розмірі, як працівникам відповідних категорій при повній тривалості щоденної роботи. Тобто, скорочення робочого часу для неповнолітніх означає, що їх скорочений робочий час оплачується за тією ж тарифною ставкою (тим же посадовим окладом), що й нормальний робочий день дорослого працівника тієї ж спеціальності, кваліфікації та за інших рівних умов.
Неповнолітніх працівників забороняється залучати до нічних, надурочних робіт і до робіт у вихідні дні, а також до чергувань встановлених у деяких організаціях за розпорядженням роботодавця до початку або після закінчення робочого дня, у вихідні або святкові дні для підтримки порядку й оперативного рішення виникаючих невідкладних питань, що не відносяться до виробничої діяльності даної організації.
Щодо відпусток, то згідно з ч. 2 ст. 75 КЗпП та ч. 8 ст. 6 Закону України «Про відпустки» тривалість щорічної основної відпустки становить для неповнолітніх працівників тридцять один календарний день (зрозуміло, що відпустка такої тривалості надаватиметься працівникові лише за той період роботи, поки йому не виповниться вісімнадцять років – після досягнення цього віку щорічна основна відпустка обчислюватиметься вже з розрахунку двадцяти чотирьох календарних днів). Окрім цього, трудове законодавство України (ст. 195 КЗпП) закріплює за неповнолітніми працівниками право використання щорічних відпусток у зручний для них час.
Щорічні відпустки працівникам віком до 18 років повної тривалості у перший рік роботи надаються за їх заявою до настання шестимісячного терміну безперервної роботи на даному підприємстві (при цьому надається відпустка саме повної тривалості, а не пропорційно відпрацьованого ними часу).
Знання цих прав та пільг зможе забезпечити гідні умови праці неповнолітнього в трудових відносинах із роботодавцем.

Служба у справах дітей
Виноградівської районної державної адміністрації


Служба у справах дітей інформує:

ПРОТИДІЯ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

КОЖЕН ПОСТРАЖДАЛИЙ МАЄ ПРАВО НА ДОПОМОГУ!

Торгівля людьми – одна з найбільш актуальних проблем сучасності.
Жертвами сучасних форм рабства в усьому світі щорічно стають мільйони людей. Окрім економічних причин, які змушують шукати роботу за кордоном або в різних регіонах своєї країни, важливими факторами, що сприяють торгівлі людьми, є відсутність достовірної інформації про можливість працевлаштування, незнання своїх прав, поширення стереотипів.
Серед основних причин поширення торгівлі людьми в Україні є:
- важке економічне становище громадян і безробіття;
- недостатня поінформованість про можливість працевлаштування за кордоном, незнання міграційного законодавства;
- недостовірне подання інформації про життя за кордоном ;
- попит на дешеву робочу силу в країнах призначення;
- активна діяльність злочинних угрупувань і недостатнє переслідування торгівців людьми;
- насильство в родині;

Підтримка постраждалих від торгівлі людьми:
- правова, психологічна, соціальна та матеріальна;
- відновлення документів;
- сприяння у працевлаштуванні;
- медичне обстеження та лікування.

Служба у справах дітей
Виноградівської районної державної адміністрації


Відділ інфраструктури , житлово-комунального господарства та будівництва інформує:

 

665 6 

665 5 

665 4 

665 3 

665 2 

665 1

665 - копия


 

spost1

spost2

spost3

Служба у справах дітей інформує:

089760

Працівники служби у справах дітей разом з інспектором ювенальної поліції Виноградівського відділу поліції 30.01.2019 навідалися до сім"ї, де є неповнолітні діти, які не відвідують школу. З батьками дітей та неповнолітніми порушниками проведено профілактичну бесіду, батькам наголошено про відповідальність згідно чинного законодавства та обов"язковість здобуття дітьми повної загальної середньої освіти.


 

RO 28.01.19

RO 2 28.01

Протокол про визнання переможців конкурсу на визначення пасажироперевізників на автобусних маршрутах загального користування 

kategorija

ro konk1

ro konk2

Протокол засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників №2.


 

ro311

dodatok1

Протокол засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників.

 


Інформація, яку виборець має право отримати, звернувшись до

органу ведення Державного реєстру виборців

Відповідно до ст.21 Закону України «Про Державний реєстр виборців», виборець може звернутись до органу ведення Державного реєстру виборців щодо надання інформації наступного змісту:

 

 

Вид

інформації

 

 

Умови

отримання

 

Термін отримання

1. Зміст персональних даних

у Реєстрі

- особисте звернення;

- оформлення письмового запиту;

- пред’явлення

паспорта

громадянина

України або тимчасового 

посвідчення громадянина

України (якщо

особа недавно

набула громадянства

України).

 

не

пізніше третього

робочого

дня після

отримання

запиту

2. Персональні дані усіх осіб,

які внесені до Реєстру

за виборчою адресою виборця

 

 

оформлення письмового

запиту із зазначенням 

своїх ідентифікаційних 

персональних даних та

виборчої адреси

не пізніше шостого робочого дня після отримання запиту

3. Кількість виборців у

зазначеному селі, селищі, місті

 

 

Для отримання зазначеної інформації виборці, які зареєстровані на території Виноградівського району, можуть звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Виноградівської райдержадміністрації за адресою:м.Виноградів, вул.Миру, 43(приміщення будинку побуту, ІІІ поверх,303каб.). Телефон для довідок:2-62-18, 2-38-94.

 

Робочий виїзд служби у справах дітей

На виконання наказу від 23.08.2018 № 61 служби у справах дітей Закарпатської обласної державної адміністрації ,,Про організацію проведення у 2018 році Всеукраїнського профілактичного заходу ,,Урок" працівниками служби у справах дітей Виноградівської райдержадміністрації, центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, та інспектором ювенальної превенції зроблено виїзд по селам в сім'ї, де діти не приступили до навчання.

IMG-7aa73158fd248185c32b769695c7d375-V  IMG-a9e387d8d0bf0ef03184683b6d83d80e-V


 

 Про навігацію на водних об'єктах області

Відповідно до розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації від 24.04.14 № 94 «Про навігацію на водних об'єктах області» з 1 травня 2014 року відкрито навігацію для маломірних суден та інших плав засобів на водних об'єктах області. Виходячи з вищевикладеного, райдержадміністрація доводить до керівників підприємств, організацій, установ та населення району , що згідно із Правилами користування маломірними (малими) суднами на водних об'єктах Закарпатської області, затвердженими рішенням обласної ради від 12 березня 2008 року № 492, експлуатація та стоянка маломірних суден, інших плав засобів, які не зареєстровані, не пройшли щорічний технічний огляд, без нанесених номерів, на водних об'єктах області забороняється. Пропонуємо в разі користування водними об'єктами для плавання на маломірних суднах облаштувати стоянку для маломірних (малих) суден, інших плав засобів відповідно до вимог Правил для щорічного огляду з метою одержання дозволу на експлуатацію у Львівському пункті Інспекції судноплавного нагляду Прип'ятського регіонального представництва Держфлотінспекції України (м.Львів, вул. Наукова, буд..61, тел./факс (0322) 63-21-09) та здійснити реєстрацію своїх плавзасобів в органах державної реєстрації.

 


CCI06032018 0001  CCI06032018 0003

 


 

Про роботу відділу ведення Державного реєстру

виборців апарату райдержадміністрації у 2017 році


Основними завданнями автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Державний реєстр виборців", яка функціонує у відділі ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації є забезпечення державного обліку громадян України, які мають право голосу, а також складання списків виборців для проведення виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, всеукраїнських та місцевих референдумів.

Дані про виборців, на підставі яких поновлюється Державний реєстр виборців, у відповідності до ст.22 Закону України "Про Державний реєстр виборців" надаються відділу 37 установами та організаціями району, а саме: Виноградівським РВ ГУ ДМС України в Закарпатській області; Виноградівським ВДРАЦС ГТУЮ, військовою частиною А 1927, відділом охорони здоров'я Виноградівської РДА, Виноградівським районним судом, органами реєстрації сільських, селищних та міської рад.

На підставі відомостей від суб'єктів подання протягом минулого року працівниками відділу проведено опрацювання 8418 записів про виборців у документах періодичного поновлення бази даних Реєстру.

За результатами опрацювання:

1) підготовлено та направлено 145 запитів до суб'єктів подання відомостей щодо уточнення відомостей про виборців;

2) проведено 462 накази начальника відділу щодо внесення змін до Реєстру:
включено до Реєстру 1332 виборців, у тому числі виборців, яким виповнилось 18 років;
внесено зміни до ідентифікаційних персональних даних – 2892 виборців;
внесено зміни до виборчих адрес 2297 виборців, в т.ч. за зверненнями інших відділів засобами АІТС;
знищено 1453 записів про виборців.

Протягом звітного періоду розглянуто та опрацьовано 37 звернень виборців, в тому числі: 28 - запитів щодо змісту персональних даних; 1- запит щодо персональних даних усіх осіб, внесених до Реєстру за виборчою адресою виборця; 5 – заяв щодо включення до Державного реєстру виборців; 2 – заяви щодо внесення змін до виборчої адреси виборця; 1 – заяву про зміну персональних даних в Реєстрі.

З метою повноти та достовірності даних, внесених до Державного реєстру виборців, в районне видання «Новини Виноградівщини» підготовлено статтю для жителів району 1998-1999 р.н. про способи перевірки ними включення себе до Державного реєстру виборців.

З метою підготовки та проведення 30 квітня 2017 року позачергових виборів Великокопанського сільського голови та 06 серпня 2017 року повторних виборів Великокопанського сільського голови, забезпечено виготовлення та передачу дільничним виборчим комісіям іменних запрошень, а також попередніх та уточнених списків виборців, у відповідності до чинного законодавства та згідно з встановленими термінами.

Протягом звітного періоду працівниками відділу організовано та проведено 8 нарад при керівництві райдержадміністрації по питаннях: про кадрове забезпечення відділу; про підготовку до позачергових виборів Великокопанського сільського голови; про стан виконання вимог Закону України „Про Державний реєстр виборців" на території Виноградівського району; про стан подання установами та організаціями району відомостей періодичного поновлення персональних даних Державного реєстру виборців; про матеріально-технічне забезпечення відділу; про стан подання відділу відомостей про громадян України, зареєстрованих за місцем проживання у відповідній адміністративно-територіальній одиниці, яким протягом наступного місяця має виповнитись 18 років; про роботу відділу щодо захисту інформації в автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній системі „Державний реєстр виборців" та про стан виконання у 2017 році Програми забезпечення функціонування Державного реєстру виборців у Виноградівському районі на 2017-2020 роки. За результатами нарад прийнято відповідні рішення.

З метою якісної організації роботи відділу а також дотримання вимог Комплексної системи захисту інформації в АІТС „Державний реєстр виборців", розроблено Програму забезпечення функціонування Державного реєстру виборців у Виноградівському районі на 2017-2020 роки.

В Центральну виборчу комісію підготовлено та направлено 5 подань про внесення змін до переліку звичайних та спеціальних виборчих дільниць, утворених на постійній основі.

Станом на 31 січня 2018 року кількість виборців по Виноградівському району складає 90296.


 

Звіт про роботу спостережної комісії за 2017 рік

Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 02.05.2008 року №189 „Про створення спостережної комісії та організацію її діяльності" при Виноградівській районній державній адміністрації створена та функціонує спостережна комісія.
У своїй діяльності спостережна комісія керується Конституцією України, Кримінально – виконавчим кодексом України, постановою Кабінету Міністрів України від 01.04.2004 року № 429 „Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах", постановою Кабінету Міністрів України від 10 листопада 2010 року „Про внесення змін до Положення про спостережні комісії "
Зміни у складі спостережної комісії висвітлено на офіційному сайті Виноградівської районної державної адміністрації.
Організаційною формою роботи спостережної комісії є засідання комісії, які проводяться щомісячно.
Протягом 2017 року було проведено 12 засідань спостережної комісії, під час яких розглянуто наступні питання:
 Про затвердження плану роботи на 2017 рік.
 Про кількість повідомлень щодо осіб, звільнених з місць позбавлення волі, надісланих установами виконання покарань.
 Про розгляд повідомлень з виправних колоній щодо звільнених осіб від відбування покарання.
 Про кількість осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання, проведення з ними виховної роботи протягом не відбутої частини покарання.
 Про професійну орієнтацію і шляхи працевлаштування осіб, які повернулися з місць позбавлення волі та засуджених до покарань без позбавлення волі.
 Про роботу спостережної комісії у напрямку соціальної підтримки осіб, звільнених з місць позбавлення волі, розгляд основних проблемних питань відносно соціальної адаптації.
 Про соціальні послуги, які надаються Виноградівським районним центром соціальних служб для сім'ї дітей та молоді, засудженим до покарань без позбавлення волі та звільненим з місць позбавлення волі.
 Про роботу Служби у справах дітей райдержадміністрації з профілактики вчинення правопорушень дітьми.
 Про роботу сільських, селищних та міської ради щодо організації громадського контролю за поведінкою осіб, звільнених від відбування покарання умовно-достроково, а також дотримання прав, основних свобод та законних інтересів осіб, звільнених з місць позбавлення волі.
 Про стан інформування спостережної комісії щодо осіб, звільнених з місць позбавлення волі.
 Про стан інформування населення району про роботу спостережної комісії.
 Про роботу громадських організацій з особами, звільненими від відбування покарання та особами, що відбувають покарання без позбавлення волі.
 Про надання допомоги у відновленні соціального статусу, здобутті законних пільг та соціально-правової реабілітації осіб, звільнених з місць позбавлення волі шляхом взаємодії з виконкомами міської, селищної та сільських рад.
 Про стан ведення діловодства спостережної комісії.
 Про підсумки роботи та результати діяльності спостережної комісії за 2017 рік.
З установ виконання покарань на адресу спостережної комісії надійшло 9 повідомлень щодо 9 осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі.
Загалом, протягом 2017 року роботою спостережної комісії охоплено 9 осіб даної категорії, на облік поставлено 9 осіб.
Членами комісії з особами, які звільнилися з місць позбавлення волі проводиться роз'яснювальна робота щодо необхідності дотримання вимог чинного законодавства, недопустимості скоєння нових злочинів; надаються правові консультації з питань чинного законодавства, працевлаштування; надаються інформаційні послуги, які сприятимуть розв'язанню життєвих проблем та відновленні їх соціального статусу; проводиться обстеження житлово – побутових умов проживання, за результатами якого визначаються потреби, стан ситуації клієнта, його ресурси та приймаються відповідні рішення. Окрім того, надаються рекомендації, необхідні для позитивної соціальної інтеграції, які сприяють розкриттю соціального потенціалу в самокеруванні клієнта.
Установи виконання покарань повідомлені про пророблену спостережною комісією роботу в строки та по формі згідно чинного законодавства.
Особи даної категорії охоплені соціальною роботою Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Секретар спостережної комісії, С.Клим


 

З нагоди святкування Новорічних та Різдвяних свят за підтримки благодійного фонду «Шамуєль» та сприяння служби у справах дітей Виноградівської районної державної адміністрації було вручено подарунки дітям з багатодітних сімей та дітям, які проживають у сім'ях, що опинились у складних життєвих обставинах.

DSC 0211


 Про роботу комісії з питань захисту прав дитини за 2017 рік

Відповідно до законів України "Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей", "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування", "Про попередження насильства в сім'ї", "Про соціальні послуги", Постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 №866 "Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини", з метою захисту прав дітей, з метою сприяння забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров᾿я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток розпорядженням голови райдержадміністрації від 29 грудня 2008 року №501 створена Комісія з питань захисту прав дитини.
За 2017 рік проведено 13 засідань Комісії з питань захисту прав дитини. Всього розглянуто 168 заяв громадян, в тому числі:
- про встановлення графіку зустрічей з дітьми – 9 заяв, в результаті яких підготовлено 7 рішень органу опіки та піклування та 2 висновки до Виноградівського районного суду;
- про визначення місця проживання дітей – 16 заяв, в результаті розгляду яких підготовлено 11 висновків до суду та 5 рішень органу опіки та піклування;
- про позбавлення батьківських прав – 23 позовні заяви, в результаті підготовлено 23 висновки до суду;
- про надання дозволу на виїзд за кордон дітей без згоди батька – 8 позовних заяв, направлено до суду 8 висновків;
- про встановлення опіки/піклування над дітьми – 14 заяв, підготовлено 14 проектів розпоряджень голови РДА,
- припинення піклування/опіки – 3 заяви, підготовлено 3 проекти розпоряджень голови РДА;
- про надання дозволу на здійснення правочинів щодо нерухомого майна, право користування яким мають діти, - 74 заяви, підготовлено 13 проектів розпоряджень голови РДА;
- інше (розгляд скарг, стан утримання дітей в ДБСТ та ПС, надання повної цивільної дієздатності, реєстрація дитини) – 21 заява.


 


 

19 грудня, за сприянням служби у справах дітей Закарпатської обласної державної адміністрації, працівники служби у справах дітей Виноградівської райдержадміністрації вручили батькам-вихователям та вихованцям подарунки до Дня Святого Миколая.

DSC 0203 DSC 0202


 

ПРОТИДІЯ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

КОЖЕН ПОСТРАЖДАЛИЙ МАЄ ПРАВО НА ДОПОМОГУ!

 

Торгівля людьми – одна з найбільш актуальних проблем сучасності.
Жертвами сучасних форм рабства в усьому світі щорічно стають мільйони людей. Окрім економічних причин, які змушують шукати роботу за кордоном або в різних регіонах своєї країни, важливими факторами, що сприяють торгівлі людьми, є відсутність достовірної інформації про можливість працевлаштування, незнання своїх прав, поширення стереотипів.
Серед основних причин поширення торгівлі людьми в Україні є:
- важке економічне становище громадян і безробіття;
- недостатня поінформованість про можливість працевлаштування за кордоном, незнання міграційного законодавства;
- недостовірне подання інформації про життя за кордоном ;
- попит на дешеву робочу силу в країнах призначення;
- активна діяльність злочинних угрупувань і недостатнє переслідування торгівців людьми;
- насильство в родині;

 

Підтримка постраждалих від торгівлі людьми:
- правова, психологічна, соціальна та матеріальна;
- відновлення документів;
- сприяння у працевлаштуванні;
- медичне обстеження та лікування.

 

Кожен постраждалий має право на допомогу безкоштовну та конфіденційну.

 

ЗВЕРТАЙТЕСЬ:
До департаменту / управління соціального захисту населення ОДА/РДА
(03122) 3-30-94

 

До Закарпатської громадської жіночої організації (ЗГЖО) ,,ВЕСТА"
(03122) 3-20-91

 

На національну ,,Гарячу лінію" з протидії людьми та консультування мігрантів.
0 800 505 501
З мобільного
527

 

 


 

Соціально-правовий захист дітей-сиріт
та дітей, позбавлених батьківського піклування

Пріоритетним напрямком діяльності служби у справах дітей райдержадміністрації є соціально-правовий захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Станом на 30.09.2017 року на первинному обліку служби у справах дітей перебуває 293 дітей, з них 115 – дітей-сиріт та 178 дітей, позбавлених батьківського піклування. З них перебувають під опікою/піклуванням та проживають у сім'ях громадян – 204, 44 дітей виховуються в дитячих будинках сімейного типу, 4 – у прийомних сім'ях; 33 дітей перебуває в інтернатних закладах, ПТУ, ВНЗах на повному державному утриманні, 6 дітей тимчасово влаштовано в сім'ї громадян, з подальшим влаштуванням під опіку фізичних осіб, 2 дітей влаштовано до обласного притулку для дітей служби у справах дітей Закарпатської обласної державної адміністрації. Впродовж звітного кварталу набули правового статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, 12 дітей, з них: 5 – тимчасове влаштування в сім'ю громадян, над 3 дітьми встановлено опіку/піклування, 2 в дітей перебувають в притулку для дітей, 2 - дітей перебувають в інтернатному закладі. Скасовано опіку над 7 дітьми, у зв'язку з досягненням дитиною повноліття – 5, заявою опікуна – 1, надана повна цивільна дієздатність - 1. На обліку дітей, які підлягають усиновленню, станом на 30.09.2017 року перебуває 81 дитина. Взято на місцевий облік дітей, які підлягають усиновленню, 8 дітей зазначеної категорії. Сформована та постійно поновлюється база даних кандидатів в усиновлювачі, яка налічує 4 подружні пари. Службою у справах дітей та управлінням соціального захисту населення, відповідно до спільного наказу служби у справах дітей облдержадміністрації та Головного управління праці та соціального захисту населення у Закарпатській обл. від 24.03.2010 р. № 11/24 «Про забезпечення соціально-правового захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою/піклуванням фізичних осіб» здійснюється контроль за утриманням та вихованням дітей під опікою/піклуванням, нарахуванням та виплатою державної допомоги на дітей даної категорії. За результатами аналізу встановлено, що під опікою знаходиться 204 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою/піклуванням фізичних осіб, з них отримує державну соціальну допомогу – 196, не отримують зазначений вид допомоги 8 дітей 4 – новопризначені, 4 – повторне звернення. Проводиться наповнюваність обліково-статистичних карток в ЄІАС «Діти» дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою/піклуванням фізичних осіб, та відомостей про опікунів/піклувальників. За станом на 30.09.2017 р. на території району функціонують 11 дитячих будинків сімейного типу (73 вихованців) та 4 прийомних сімей (5 прийомних дітей), в яких виховується 78 дітей-сиріт та дітей, позбавлені батьківського піклування.


 

У райдержадміністрації обговорили питання залучення громадян до військової служби на контрактній основі в лавах ДПСУ

66-d14 серпня за головуванням керівника апарату райдержадміністрації Юрія Продана відбулася нарада щодо залучення громадян до військової служби за контрактом в Державній прикордонній службі України. Участь у нараді взяли уповноважені представники відділів прикордонної служби Мукачівського прикордонного загону, що дислокуються на території Виноградівського району.

В ході наради обговорено питання активізації співпраці з райдержадміністрацією та органами місцевого самоврядування, проведення агітаційної, інформаційно-роз'яснювальної роботи, щодо залучення громадян України до вступу на військову службу за контрактом. Окрім того, вирішено розмістити інформаційні матеріали з вимогами, які висуваються до кандидата на військову службу за та гарантії Держави військовослужбовцям за контрактом на офіційних веб-сайтах органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

За наслідками наради керівник апарату райдержадміністрації дав доручення начальникам відділів райдержадміністрації посприяти Мукачівському прикордонному загону у проведенні роботи із залученню кандидатів, з числа цивільної молоді, для проходження військової служби на контрактній основі в ДПСУ.

Виноградівська РДА


 Міжнародний день захисту дітей!

P5310219  P5310220

В рамках святкування Міжнародного дня захисту дітей в м.Виноградів проходило ряд заходів. В тому числі проведено концертну програму ,,Зорепад талантів", організований районним центром позашкільної роботи з дітьми та педколективами району.

Троє учасників цього заходу разом з спеціалістами служби у справах дітей, привітали зі святом вихованців благодійного будинку для дітей-інвалідів імені Святої Терези.

 За ініціативи та сприяння служби у справах дітей Виноградівської райдержадміністрації організовано екскурсію для учнів 3-В класу Виноградівської ЗОШ  І-ІІІ ступенів № 1 в м.Ужгород.

Всім дітям, учасникам вищезгаданих заходів, вручено подарунки від служби у справах дітей та відділу молоді та спорту Виноградівської райдержадміністрації.

P5310211  P5310209 


 Відділ ведення Державного реєстру виборців інформує:

Інформаційно-телекомунікаційна система „Державний реєстр виборців", яка функціонує у відділі ведення Державного реєстру виборців апарату Виноградівської райдержадміністрації призначена для ведення персоніфікованого обліку виборців, а також складання списків виборців для проведення виборів усіх типів та місцевих референдумів.
Державний реєстр виборців працює не тільки під час виборів. Дані Реєстру постійно оновлюються, вдосконалюються технології, створюється нове програмне забезпечення.
Одними з основних засад ведення Реєстру є постійність, достовірність, повнота та захищеність відомостей. На основі поданих в установленому порядку документів працівники відділу ведення Державного реєстру вносять зміни до персональних даних виборців, змінюють виборчу адресу, вносять нові записи про виборців, знищують кратні записи.
Згідно Закону України „Про державний реєстр виборців" особа, яка має право голосу може в будь-який час за власною ініціативою звернутися до органу ведення Реєстру за місцем свого проживання щодо свого включення до Реєстру або щодо внесення змін до його персональних даних у Реєстрі.
Виборець також може особисто звернутися з письмовим запитом до органу ведення Реєстру за своєю виборчою адресою щодо змісту його персональних даних у Реєстрі.
Тому двері відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Виноградівської райдержадміністрації завжди відкриті для виборців.
Адреса незмінна: м.Виноградів, вул.Миру, 43 каб. 303;
тел. 2-62-18, 2-38-94.
Також кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «Особистий кабінет виборця», що розміщений на порталі Державного реєстру виборців (www.drv.gov.ua).

Сервіс має наступні можливості:
1. Пошук виборчої дільниці за номером, фразою, або адресою.
2. Зворотній зв'язок. Повідомлення, запитання, побажання щодо роботи сервісу та повідомлення щодо неточностей в адресному реєстрі.
3. Відкриті дані. Отримання інформації про поштові адреси у форматі відкритих даних. API для отримання цієї інформації.
Запрошуємо усіх мешканців Виноградівського району проявити активність та звірити свої персональні дані, занесені до Державного реєстру виборців за допомогою цього веб-сервісу, де ви можете перевірити наявність запису про себе в Державному реєстрі виборців та правильність занесених до нього відомостей.
Для того, щоб отримати дану інформацію, необхідно правильно зареєструватися на вказаному ресурсі:
- вказувати достовірні відомості у відповідності до даних паспорта громадянина України;
- дані вносити лише державною, тобто українською мовою, з дотриманням правил українського правопису.
Після підготовки відповідного запиту, орієнтовно протягом 1 доби, Ви отримаєте відомості щодо своїх даних у Державному реєстрі виборців на електронну адресу, вказану при реєстрації.
У випадку не підтвердження наявності у Державному реєстрі виборців запису з указаними у запиті персональними даними (запис відсутній або дані потребують уточнення), Вам необхідно особисто звернутися до органу ведення Державного реєстру виборців за своєю виборчою адресою з письмовою заявою, до якої додаються необхідні документи (копії документів).
Звертаємо особливу увагу громадян України, яким виповнилось 18 років. Як показує практика, ця категорія виборців є найчисленнішою в частині не включення до Реєстру. Це пояснюється зміною місця проживання у зв'язку із навчанням.
Отже, шановні виборці, не дивлячись на те, що наразі не проводяться виборчі кампанії, Державний реєстр виборців працює для вас завжди. Для того, щоб Ви беззаперечно потрапили до списків виборців в майбутньому та змогли реалізувати своє конституційне право – право голосу, просимо перевірити правильність Ваших персональних даних в Державному реєстрі виборців у зручний для вас спосіб. 


 1 червня – День захисту дітей!

1433141235 babik1Міжнародний день захисту дітей – це одне з найстаріших міжнародних свят. За однією із версій, у 1925 році Генеральний консул Китаю в Сан-Франциско зібрав групу китайських дітей-сиріт і влаштував для них святкування Дуань-у Цзе (Фестиваль човнів-драконів), яке якраз припала на 1-ше червня. Завдяки щасливому випадку цей день збігся із часом проведення «дитячої» конференції в Женеві.

Рішення про відзначення Міжнародного дня захисту дітей саме першого червня прийняла Міжнародна демократична федерація жінок у листопаді 1949 року. Перший Міжнародний день захисту дітей було відзначено ще в 1950 році. ООН підтримала ініціативу федерації та оголосила захист прав, здоров'я і життя дитини одним із пріоритетів у своїй діяльності.

У Міжнародного дня дітей є свій офіційний символ – прапор. На зеленому полотні, який символізує зростання та гармонію, навколо знаку Землі розміщені фігурки ‒ червона, жовта, синя, біла і чорна. Ці людські фігурки символізують ізноманітність і терпимість. Знак Землі, розміщений в центрі, ‒ це символ нашого загального дому.

В Україні цей день відзначається із 1998 року. У 1991 році Україна приєдналася до Конвенції ООН про права дитини, згідно з якою кожна держава зобов'язана поважати та заохочувати право дитини на всебічну участь у культурному і творчому житті, забезпечувати їй повноцінне дозвілля й відпочинок та сприяти наданню для цього відповідних можливостей.

Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І согодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.


Охорона праці неповнолітніх

Нині в усіх країнах світу чимало неповнолітніх працює. Багато таких дітей і в Україні. Кодекс законів про працю України надає суттєві пільги працюючим неповнолітнім. Для них встановлено скорочений робочий час, збільшено тривалість відпустки. Неповнолітніх заборонено залучати до роботи вночі, у вихідні дні. При звільненні неповнолітніх працівників передбачено додаткові гарантії.

Прийняття на роботу неповнолітніх – за загальним правилом,
встановленим ст. 188 КЗпП, не допускається прийняття на роботу осіб, молодших 16 років.
За згодою одного з батьків або осіб, які їх замінюють (піклувальників), допускається, як виняток, прийняття на роботу осіб, які досягли 15 років.

Для неповнолітніх встановлено скорочену тривалість робочого часу.

Законодавство України забороняє залучати неповнолітніх працівників до :

- нічних робіт (з 22 .00 до 6.00 ранку за місцевим часом );
• надурочних робіт (проводяться понад установлену тривалість робочого дня );
- робіт у вихідні дні;
- важких робіт і робіт зі шкідливими або небезпечними умовами праці;
- підземних робіт;
- підіймання і переміщення важких речей, маса яких перевищує граничні норми;
- робіт пов»язаних з виробництвом, зберіганням і торгівлею спиртними напоями.

Особам віком до 18 років надається щорічна основна відпустка тривалістю 31 календарний день у зручний для них час.

ЗВІЛЬНЕННЯ неповнолітнього з ініціативи власника або уповноваженого ним органу допускається за таких умов:

- дотримання загального порядку звільнення, передбаченого ст. 40 -44, 47 -49 КЗпП;
- одержання згоди районної (міської ) служби у справах дітей;
- здійснення звільнення з підстав, зазначених у пунктах 1, 2, 6 ст. 40 КЗпП, лише у виняткових випадках подальшого працевлаштування.


 Служба у справах дітей інформує:

P1050152П'ятого січня комісія у складі працівників центру соціальних служб, для сім'ї дітей та молоді, управління соціального захисту і служби і справах дітей райдержадміністрації перевірила умови проживання сімей ромської нацменшини у місці компактного проживання в селищі Королево.

В ході перевірки проведена роз'яснювальна-профілактична робота з батьками щодо покращення умов проживання.

 

 

 У Виноградівському районі діє мережа трудових архівів

На особливому контролі Виноградівської райдержадміністарції є робота з розвитку мережі трудових архівів на території Виноградівського району, утворення яких дає можливість належно зберігати документи з кадрових питань (особового складу) ліквідованих, реорганізованих підприємств, або підприємств, що знаходяться на стадії ліквідації і забезпечення соціального захисту інтересів і прав громадян які в них працювали.

Станом а сьогодні на території Виноградівського району у стадіїї ліквідації перебувають: ТзОВ Агрофірма «Прикордонник» с.Пийтерфолво (колишній колгосп «Прикордонник» і СГВК «Світанок» с.Чепа (колишній колгосп ім. Кірова). Документи з основної діяльності даних підприємств передані на державне зберігання в архівний відділ Виноградівської райдержадміністрації за періоди з 1960 по 2000 роки.

З прийняттям у березні 2003 року Верховною Радою України змін до ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», які визначили, що зберігання архівних документів, які не належать до Національного архівного фонду, юридичних і фізичних осіб на відповідній території – це самоврядні повноваження виконкомів місцевих рад. У відповідності до законодавства сільськогосподарські підприємства, що перебувають у стадії ліквідації, зобовязані упорядкувати і передати документи, утворені протягом їх діяльності, на державне зберігання до органів місцевого самоврядування, на території яких діяло підприємство.

У зв'язку з вищенаведеним Виноградівською райдержадміністрацією спільно з керівниками Пийтерфолвівської і Чепівської сільських рад вирішено питання щодо утворення трудових архівів при сільських радах з метою забезпечення належної збереженості документів з кадрових питань (особового складу) ТзОВ Агрофірми «Прикордонник» с.Пийтерфолво і СГВК «Світанок» с.Чепа.

Рішенням 12 позачергової сесії 7 скликання Пийтерфолвівської сільської ради від 26 жовтня 2016 року №113 та рішенням 9 сесії 7 скликання Чепівської сільської ради від 25 листопада 2016 року №97 утворено Трудові архіви при виконавчих комітетах Пийтерфолвівської і Чепівської сільських рад.

На території Виноградівського району раніше утворено трудові архіви при: Великоком'ятівській сільській раді (документи СГВТК «Боржава» (колишній колгосп ім.Ватутіна); Вербовецькій сільській раді (документи СТОВ «Дружба народів» с.Вербовець); Фанчиківській сільській раді (ПСП «Фанчиківське» с.Фанчиково (колишній колгосп «Іскра»); Пийтерфолвівській (Агрофірми «Прикордонник».

З метою забезпечення соціально-правових інтересів громадян краю Виноградівська райдержадміністрація спільно з керівниками органів місцевого самоврядування і надалі будуть вивчати можливості для розвитку мережі трудових архівів району.

 

Начальник архівного відділу
Виноградівської райдержадміністрації                                                                                                                                                                                                                            

Т.Головнич


 

 

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ ВІД СЕКСУАЛЬНОГО НАСИЛЬСТВА ТА СЕКСУАЛЬНОЇ ЕКСПЛУАТАЦІЇ

Цього року 18 листопада європейська спільнота вперше відмічатиме Європейський день захисту дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатації. Ця ініціатива Ради Європи стане завершенням кампанії «Один із п'яти». Для попередження ситуацій насильства вкрай важливо відкрито обговорювати проблему, проводити відповідне навчання фахівців, здійснювати просвітницьку діяльність серед батьків та дітей.

Сексуальне насильство та сексуальна експлуатація дітей є серйозним порушенням прав дитини та має довготривалі і руйнівні наслідки на все життя. За даними Ради Європи кожна п'ята дитина (в Україні - 21%) страждає від різних форм сексуального насильства. У понад 80% таких випадків злочинець є знайомою для дитини людиною.

Основними завданнями Європейського дня захисту дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатації є:
- підвищення рівня обізнаності суспільства про проблему сексуального насильства та сексуальної експлуатації дітей;
- сприяння відкритої дискусії щодо питань попередження сексуального насильства та захисту дітей;
- сприяння ратифікації та виконанню Конвенції Ради Європи про захист дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатації.
Український фонд «Благополуччя дітей» закликає всіх небайдужих осіб та організацій відмітити цей день проведенням заходів та ініціатив.

В свою чергу Фонд планує в цей презентувати свій новий посібник для роботи з дітьми та їх батьками у садочках щодо навчання правилам безпечної поведінки «Навчіть дитину захищатись».

Служба у справах дітей
районної державної адміністрації


 1 червня — Міжнародний день захисту дітей

ditiМіжнародний день дітей — одне з найстаріших міжнародних свят. Рішення про його проведення було прийнято в 1925 році на Всесвітній конференції, присвяченій питанням благополуччя дітей, в Женеві.

У цього свята є навіть і свій прапор. На зеленому тлі, що символізує зростання, гармонію, свіжість і родючість, навколо знаку Землі розміщені стилізовані фігурки — червона, жовта, синя, біла і чорна. Ці людські фігурки символізують різноманітність і терпимість. Знак Землі, розміщений у центрі, — це символ нашого спільного дому.
Вперше це свято відзначалося в 1950 році в 51 країні світу.

Цей день — нагадування дорослим про необхідність дотримання прав дітей на життя, на свободу думки і релігії, на освіту, відпочинок і дозвілля, на захист від фізичного і психологічного насильства, на захист від експлуатації дитячої праці, як необхідних умов для формування гуманного і справедливого суспільства.

З 27 вересня 1991 року набула чинності Конвенція ООН про права дитини, згідно з якою держави, які цю конвенцію підписали, вживають усіх заходів щодо забезпечення захисту прав дитини.

Міжнародний день захисту дітей відзначається в Україні з 1998 року.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків.

Об'єднавши зусилля, ми зробимо все, аби захистити наших дітей, уберегти їх від гіркоти розчарувань і зневіри. Закликаємо усіх щодня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього!

 

Служба у справах дітей
районної державної адміністрації


 Про проведення загальнообласного профілактичного рейду ,,Малюк"


20160527 112948На виконання наказу від 26.04.2016 № 26/417 ,,Про проведення загальнообласного профілактичного рейду ,,Малюк", служби у справах дітей обласної державної адміністрації та Головного управління національної поліції в Закарпатській області, з метою запобігання та припинення жебракування дітей, особливо використання з цією метою дітей грудного віку, службою у справах дітей Виноградівської районної державної адміністрації з 23 по 29 травня 2016 року, проведено 3 профілактичні рейди ,,Малюк" на території району. Під час рейду обстежено 5 сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, та складено – 3 адмінпротоколи про притягнення до відповідальності батьків за ст. 184 КупАП. Дітей, що жебракують, виявлено не було.

 

Служба у справах дітей


 

 Служба в справах дітей інформує:

Соціально-правовий захист дітей-сиріт
та дітей, позбавлених батьківського піклування

Пріоритетним напрямком діяльності служби у справах дітей райдержадміністрації є соціально-правовий захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Станом на 17.05.2016 року на первинному обліку служби у справах дітей перебуває 282 дітей, з них 104 – дітей-сиріт та 178 дітей, позбавлена батьківського піклування. Більшість дітей зазначеної категорії охоплено сімейними формами виховання – 247: з них перебувають під опікою/піклуванням та проживають у сім'ях громадян – 200 дітей, 41 дитина виховуються в дитячих будинках сімейного типу, 6 – у прийомних сім'ях; 29 дітей перебуває в інтернатних закладах, ПТУ, ВНЗ на повному державному утриманні, 6 дітей тимчасово влаштовано в сім'ї громадян, з подальшим влаштуванням під опіку фізичних осіб.
З початку року набули правового статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, 19 дітей, з них: над 10 дітьми встановлено опіку, скасовано опіку стосовно 7 дітей, у зв'язку з досягненням повноліття – 6, у зв'язку з поверненням на виховання до матері – 1.
На обліку дітей, які підлягають усиновленню, станом на 16.05.2016 року
перебуває 72 дітей, з них 6 - віком до п'яти років, 15 – від п'яти до десяти років. Взято на місцевий облік дітей, які підлягають усиновленню – 7 дітей зазначеної категорії. На сьогоднішній день ведеться робота щодо усиновлення 3 дітей, позбавлених батьківського піклування.
Сформована та постійно поновлюється база даних кандидатів в усиновлювачі, яка налічує 8 подружніх пар.


 Нащо клад, коли в сім'ї лад (ро­динне тепло)


 

 Сектор з питань цивільного захисту населення інформує

Про навігацію на водних об'єктах області

Відповідно до розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації від 13.04.16 № 159 «Про навігацію на водних об'єктах області» з 15 квітня 2016 року відкрито навігацію для маломірних суден та інших плав засобів на водних об'єктах області. Виходячи з вищевикладеного, райдержадміністрація доводить до керівників підприємств, організацій, установ та населення району , що згідно із Правилами користування маломірними (малими) суднами на водних об'єктах Закарпатської області, затвердженими рішенням обласної ради від 12 березня 2008 року № 492, експлуатація та стоянка маломірних суден, інших плав засобів, які не зареєстровані, не пройшли щорічний технічний огляд, без нанесених номерів, на водних об'єктах області забороняється. Пропонуємо в разі користування водними об'єктами для плавання на маломірних суднах облаштувати стоянку для маломірних (малих) суден, інших плав засобів відповідно до вимог Правил для щорічного огляду з метою одержання дозволу на експлуатацію у Львівському пункті Інспекції судноплавного нагляду Прип'ятського регіонального представництва Держфлотінспекції України (м.Львів, вул. Наукова, буд..61, тел./факс (0322) 63-21-09) та здійснити реєстрацію своїх плавзасобів в органах державної реєстрації


Охорона праці неповнолітніх

Нині в усіх країнах світу чимало неповнолітніх працює. Багато таких дітей і в Україні. Кодекс законів про працю України надає суттєві пільги працюючим неповнолітнім. Для них встановлено скорочений робочий час, збільшено тривалість відпустки. Неповнолітніх заборонено залучати до роботи вночі, у вихідні дні. При звільненні неповнолітніх працівників передбачено додаткові гарантії.

Прийняття на роботу неповнолітніх – за загальним правилом,встановленим ст. 188  КЗпП, не допускається прийняття на роботу осіб, молодших 16 років.

За згодою одного з батьків або осіб, які їх замінюють (піклувальників), допускається, як виняток, прийняття на роботу осіб, які досягли 15 років. Для неповнолітніх встановлено скорочену тривалість робочого часу.

Законодавство України забороняє залучати неповнолітніх працівників до :

-    нічних робіт (з 22 .00 до 6.00 ранку за місцевим часом );

-   надурочних робіт (проводяться понад установлену тривалість робочого дня );

-    робіт у вихідні дні;

-   важких робіт і робіт зі шкідливими або небезпечними умовами праці;

-   підземних робіт;

-   підіймання і переміщення важких речей, маса яких перевищує граничні норми;

-  робіт пов»язаних з виробництвом, зберіганням і торгівлею спиртними напоями.

Особам віком до 18 років надається щорічна основна відпустка тривалістю 31 календарний день у зручний для них час.

ЗВІЛЬНЕННЯ неповнолітнього з ініціативи власника або уповноваженого ним органу допускається за таких умов:

-   дотримання загального порядку звільнення, передбаченого ст. 40 -44, 47 -49 КЗпП;

-   одержання згоди районної (міської ) служби у справах дітей;

-   здійснення звільнення з підстав, зазначених у пунктах  1, 2, 6 ст. 40 КЗпП, лише у виняткових випадках подальшого працевлаштування.

На   виконання    наказу   обласної   служби   у   справах   дітей   ,,Про забезпечення виконання Програми зайнятості населення Закарпатської області на період до 2017 року та захист трудових прав дітей" працівниками служби у справах дітей проведено відповідні перевірки на підприємствах району.

На даний час на 7 – ми підприємствах району працює 72неповнолітніх, а саме:

1. ТзОВ ,,Джентерм Україна" – 47,

2. ТзОВ ,,Платі Юкрейн Лімітед" – 6,

3.ТзОВ ,,Сандерс Виноградів" – 6,

4. ТзОВ ,,Ніка 07" – 5,

5. ПАТ ,,Гроно-Текс" – 4,

6. ТзОВ ,,Новітекс" – 3.

7. ДП ,,Мода Проджест" – 1.

Щоквартально служба у справах дітей та центр зайнятості проводять взаємозвірку стосовно неповнолітніх, які, згідно наданих службою списків, потребували працевлаштування і які працевлаштовані. За результатами взаємозвірки складається відповідний акт.

Робота вимагає певного часу, фізичних і психологічних затрат. Не кожен неповнолітній особливо той, хто навчається, зможе розрахувати свій час, поєднувати працю з навчанням без втрати для шкільної науки.

Тому кожному, хто планує влаштуватися на роботу, розпочати трудову діяльність, необхідно оцінити свої можливост 


 

Служба в справах дітей інформує про роботу служби у справах дітей районної державної адміністрації протягом 2015 року


 

IMG 20160113 151419Під час святкування Новорічних та Різдвяних свят за підтримки благодійного фонду «Шамуель» працівниками служби у справах дітей Виноградівської районної державної адміністрації відвідано ряд малозабезпечених сімей району, у яких проживають неповнолітні та малолітні діти. Під час візиту дітям було вручено подарунки та канцтовари.  

 

 

 

 


Служба у справах дітей

Служба у справах дітей


 

Служба у справах дітей інформує про проведену роботу за період з 02 по 06 листопада 2015 року

 


 

Відбувся парад флеш-мобів під гаслом «Молодь за мир»

flas 1 210915Відбувся парад флеш-мобів під гаслом «Молодь за мир» 21 вересня на площі Миру з нагоди відзначення Міжнародного дня миру відбувся парад флеш-мобів під гаслом «Молодь за мир».

Захід організовано Виноградівським центром позашкільної роботи з дітьми, за участі учнів загальноосвітніх шкіл міста, зокрема: Виноградівської гімназії, Виноградівських ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, 2, 3, 4 та 8.

Глядачі отримали незабутні емоції від оригінальних танцювальних постановок. На завершення заходу учні запустили в небо символічного білого голуба миру із паперу, який був прив’язаний до синьо-жовтих повітряних кульок.

Управління освіти, молоді та спорту державної адміністрації


У Новоселиці підняли ''камінь сили'' легендарного опришка Григорія Пинті

pinta 22081522 серпня, поблизу с. Новоселиця, відбулось акція підняття „каменя сили" легендарного опришка Григора Пинті, приурочена до Дня Незалежності України, за участі керівника апарату державної адміністрації Юрія Продана, в.о. завідувача сектору туризму та транскордонного співробітництва райдержадміністрації Валентини Горнецкі, гостей літературного фестивалю "Карпатський пегас", письменника та автора двох дитячих книжок про Пинтю Олександра Гавроша, режисера фільму про відомого силача Закарпаття Івана Фірцака («Іван Сила») Віктора Андрієнко. pinta  1 220815
Найсильніші люди Закарпаття на чолі із Виноградівським стронгменом Михайлом Галом за декілька спроб підняли камінь, що за легендою перекинули на землю бойові друзі Григорія Пинті, коли дізналися, що їхній ватажок схоплений і вбитий ворогами.
Підняття „каменя сили" є символом національного єднання та патріотичного духу народу.

Сектор туризму та транскордонного співробітництва РДА


voley 1Районний турнір із пляжного волейболу 16 серпня на базі багатопрофільного санаторію „Теплиця” відбувся І-тур змагань з пляжного волейболу присвячений відзначенню у районі 24-ї річниці незалежності України.

Участь у змаганні взяли 16 команд з м.Виноградів та Виноградівського району, до фіналу проведення якого voley 2заплановане на 23 серпня 2015 року вийшло 8 кращих команд. Присутній на заході голова районної державної адміністрації Михайло Русанюк подякував керівництву санаторію „Теплиця” за наданий майданчик для можливості проведення турніру та наголосив, що розвиток спорту є одним із основних пріоритетів державної політики України.

Виноградівська РДА


18 серпня 2015 року працівниками служби у справах дітей Виноградівської районної державної адміністрації спільно з працівниками Виноградівського районного центру соціальних служб для сім᾿ї, дітей та молоді, з метою захисту прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, здійснено перевірку стану утримання та виховання дітей вищезазначеної категорії, які перебувають у сім᾿ях опікунів/піклувальників, у населених пунктах Дротинці, Фанчиково, Нове Село, Вилок.
Під час робочої поїздки здійснено перевірки у сім᾿ях з дітьми, які перебувають на обліку служби як такі, що опинились у складних життєвих обставинах. В результаті перевірки складено 7 актів обстеження житлово-побутових умов сімей опікунів/піклувальників та 5 актів обстеження житлово-побутових умов сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. Попереджено про неухильне дотримання законодавства в питанні захисту прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
У цих же населених пунктах проведено рейд-перевірку "Вулиця-вокзал", в результаті якого бездомних та безпритульних дітей не виявлено, та рейд "Торгові точки", під час якого попереджено про необхідність дотримання законодавства щодо продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім.

Служба у справах дітей райдержадміністрації


P7130040Унікальними знахідками порадували археологів руїни Королівського замку: кахлі (з рослинними орнаментами, зображенням святих, тваринним декором), черепки з глиняного посуду, бронзові пластинки та частини кам’яних елементів декору кімнати.На двох крайніх уламках одного з них видно напис латиною «напис зроблено… року божого… йоганес… комітат угоча…» і підпис автора «KG».P7130047

На думку доцента кафедри історії стародавнього світу та середніх віків історичного факультету УжНу Ігоря Прохненка на відсутній центральній частині було зазначено прізвище «Перені» та посада «жупан», що дозволяє датувати даний барельєф серединою ХУІ ст.

Розкопки проводяться за участі представників історичного факультету Львівського національного університету ім.І.Франка (керівник групи - доцент А.Ю.Баукова)

 Відділ туризму та транскордонного співробітництва райдержадміністрації


11235335 840735492641890 3558359428847021002 n3 липня, на запрошення т.в.о. голови районної державної адміністрації Юдіти Петеі, у районі побувала делегація викладачів факультету туризму та міжнародних комунікацій ДВНЗ „Ужгородський національниdel uznuй університет” на чолі з деканом Наталією Габчак.

Учасники заходу відвідали кілька об’єктів, пропонованих для включення у туристичні маршрути Виноградівщини та Закарпаття вцілому, а саме кімнату-музей ткацтва у с.Черна, етнографічний музей та дерев’яну церкву у с.Новоселиця, природні печери і скелі в урочищі Бурбуляни.

Фольклорний колектив Новоселицького будинку культури презентував для гостей програму  „Волоські вечорниці”.

Екскурсія центральними вулицями міста Виноградів завершилась традиційним спільним фото на фоні руїн Угочанського замку.

Відділ туризму та транскордонного співробітництва райдержадміністрації

 

 До уваги суб'єктів господарювання в сфері малого та середнього бізнесу!


Відповідно до резолюції голови облдержадміністрації та на виконання листа департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації доводимо до Вашого відома та відповідного реагування лист ТОВ «Комунікаційний хаб «Економіка» № 70 від 04.06.2015 року.


ТОВ «Комунікаційний хаб «Економіка», яке у партнерстві із Громадською організацією «Комунікації для змін», за підтримки Програми розвитку ООН та глобального економічного фонду, реалізує проект «СТАЛО», що являє собою національний конкурс бізнес-рішень для сталого розвитку малого та середнього бізнесу.

Головною метою проекту «СТАЛО» є заохочення осіб, які ведуть власний бізнес та дотримуються принципів сталого розвитку, турботливого ставлення до природи та зміни на краще якості життя.

Взяти участь у конкурсі можуть компанії з сегменту малого та середнього бізнесу, що працюють в Україні, мають до 250 найманих працівників та оборот до 150 млн. грн. на рік.

Заявки на учаcть у конкурсі приймаються до 30 червня поточного року. Детальну інформацію про конкурс можна отримати на сайті проекту.
Переможців конкурсу та переможців у спеціальних номінаціях буде нагороджено на урочистій церемонії. Призи від проекту «СТАЛО» - курс навчання в Школі підприємців, участь у фестивалі «У пошуках made in Ukraine», абонементи на всі бізнес-заходи Ekonomika Communication Hub, менторська допомога управлінської команди Ekonomika Communication Hub.

У разі виявлення зацікавленості щодо даного конкурсу просимо повідомити відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації до 26 червня 2015 року.

Додаток: 1 арк.

Начальник відділу
економічного розвитку і торгівлі                                                                                                                                                           В. Окутіна


НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС БІЗНЕС-РІШЕНЬ ДЛЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ СЕРЕД МСБ


Про відкриття постійно діючого представництва Ради голів державних адміністрацій у США


P1000718Представники сектору туризму та транскордонного співробітництва Виноградівської райдержадміністрації взяли участь у дводенному тренінгу, що відбувся 26-27 листопада в м. Ужгород. Тренінг був організований комунальним підприємством «Агентство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради, для «Розбудови транскордонної туристичної мережі «Карпатський туристичний шлях». Моделюванню розвитку туризму Закарпаття».

В рамках проекту відбулась також презентація системи hot spot в Закарпатському музеї народної архітектури та побуту.

Сектор туризму та транскордонного співробітництва


Вимоги щодо оформлення матеріалів, які подаються до міжвідомчої комісії з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій

Іршавсько - Виноградівський
об’єднаний районний військовий комісаріат


Розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації "Про закриття навігації на водних об'єктах області у 2014 році від 25.11.2014 № 347"

Сектор з питань цивільного захисту райдержадміністрації


Цінова політика на продовольчому ринку Виноградівщини

З метою захисту громадян від цінового тиску та недопущення надмірного і безпідставного зростання цін на продукти харчування, відповідно до ст.13 розділу IV Закону України „Про ціни і ціноутворення”, державне регулювання цін здійснюється Кабінетом Міністрів України, органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування відповідно до їх повноважень шляхом:

1) установлення обов’язкових для застосування суб’єктами господарювання: фіксованих цін; граничних цін; граничних рівнів торговельної надбавки (націнки) та постачальницько-збутової надбавки (постачальницької винагороди); граничних нормативів рентабельності; розміру постачальницької винагороди; розміру доплат, знижок (знижувальних коефіцієнтів); 2) запровадження процедури декларування зміни ціни та/або реєстрації ціни. Розпорядженням голови облдержадміністрації від 12.08.08 № 489 „Про державне регулювання цін на продовольчі товари” (із змінами № 382 від 04.06.10 та № 285 від 20.05.11) для всіх суб’єктів господарювання незалежно від форм власності встановлено: - граничні торговельні (постачальницько-збутові) надбавки до оптової ціни виробника (митної вартості) без урахування витрат з їх транспортування у міжміському сполученні на: - борошно, хліб, яловичину, свинину і м’ясо птиці в розмірі 10 відсотків (у тому числі граничні постачальницько-збутові надбавки – 5 відсотків); - макаронні вироби, крупи, цукор, ковбасні вироби варені, молоко, сир, сметану, масло вершкове, олію соняшникову, яйця курячі в розмірі 15 відсотків (у тому числі граничні постачальницько-збутові надбавки – 5 відсотків)”; - граничні рівні рентабельності: - виробництва борошна пшеничного вищого, першого і другого сорту, борошна житнього обдирного, хліба вагою більш як 500 грамів з борошна пшеничного вищого, першого і другого сорту та їх суміші, борошна житнього та суміші борошна пшеничного та житнього простої рецептури (борошно, дріжджі, сіль, вода) без додавання цукру, жиру, інших наповнювачів, а також хліб і хлібобулочні вироби для діабетиків у розмірі 5 відсотків; - пакування (фасування) продовольчих товарів, щодо яких запроваджено державне регулювання цін, без урахування вартості сировини у розмірі 10 відсотків.

Запровадити обов’язкове декларування суб’єктами господарювання, які провадять діяльність з виробництва та /або реалізації продовольчих товарів, у разі збільшення протягом місяця більш як на 1 відсоток оптово-відпускних цін на борошно пшеничне вищого, першого і другого сорту, борошно житнє обдирне, крупи гречані, яловичину, свинину, м’ясо птиці (тушка), ковбасні вироби варені, крім вищого сорту, молоко коров’яче питне (пастеризоване, фасоване у плівку), сир кисломолочний з вмістом жиру до 9 відсотків, сметану з вмістом жиру до 20 відсотків, масло вершкове з вмістом жиру до 72,5 відсотка, яйця курячі, цукор-пісок, олію соняшникову. Обов’язкове декларування проводиться відповідно до Порядку декларування зміни оптово-відпускних цін на продовольчі товари, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 17 жовтня 2007 року № 1222 (із змінами). Суб’єкти господарювання встановлену декларацію оптово-відпускних цін та відповідні документи подають: Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації – на борошно пшеничне вищого, першого і другого сорту, борошно житнє обдирне, крупи гречані, яловичину, свинину, м’ясо птиці (тушка); Депатраменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації – на ковбасні вироби варені, крім вищого сорту, молоко коров’яче питне (пастеризоване, фасоване у плівку), сир кисломолочний з вмістом жиру до 9 відсотків, сметану з вмістом жиру до 20 відсотків, масло вершкове з вмістом жиру до 72,5 відсотка, яйця курячі, цукор-пісок, олію соняшникову. Систематичний контроль за дотриманням вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін суб’єктами господарювання здійснюється Сектором у Закарпатській області Державної інспекції України з контролю за цінами.

Начальник відділу економічного розвитку
і торгівлі Виноградівської райдержадміністрації                                                                    В. Окутіна


wUXicxI0ec0Ще один варіант того як весело провести час і дізнатись щось нове про своє місто і традиції виноробства краю – це квест "Виноградне гроно", який  провели працівники відділу туризму та транскордонного співробітництва райдержадміністрації.

15 червня  жителі міста та гості району взяли участь в інтелектуально-пригодницькій грі. Прямуючи по маршруту та розв'язуючи  різноманітні завдання  команди отримали море позитиву і хорошого настрою, а перемогла як завжди дружба.

Відділ туризму
та транскордонного співробітництва


Державне підприємство „Центр розвитку державно-приватного партнерства” (ДП Центр розвитку ДПП) у 2014 році пропонує розглянути з метою співпраці наступні напрямки роботи:

1.Бізнес-плани (техніко-економічні обґрунтування). Надання фахової допомоги в розробці бізнес-планів (ТЕО) для отримання кредитних коштів як міжнародних, так і вітчизняних фінансових установ.

2.Державно-приватне партнерство. Комплексний консультаційний супровід проектів державно-приватного партнерства на стадіях їх планування та підготовки, за необхідності – також на стадії реалізації.

3.Інвестиційні програми. Залучення кредитних та інвестиційних коштів у галузь вимагає розрахунку інвестиційної складової в тарифі, що відображається в інвестиційній програмі та погоджується у відповідних структурах. Центр розвитку ДПП здійснює інформаційно-консультаційний супровід розробки та погодження інвестиційних програм.
4.Гранти та міжнародна технічна допомога. Центр розвитку ДПП постійно проводить моніторинг грантових програм, про які інформує міста-партнери, допомагає з підготовкою заявок на участь.

Європейською комісією анонсована низка грантових програм для України, що перебувають в процесі підготовки. Очікується, що значна кількість коштів буде спрямована на фінансування проектів, що відповідають критеріям енергоефективності, забезпечують екологічні та соціальні здобутки.

Якщо є потреба в залученні інвестицій у житлово-комунальну галузь або з будь-яких інших вищезазначених питань, просимо звертатися до департаменту житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури облдержадміністрації для координації їх вирішення або до відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації за тел.: 2-65-33.

Відділ інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва


soldatВідповідно до вимог Указу Президента України від 01.05.2014 № 447/2014 «Про заходи щодо підвищення обороноздатності держави в Міністерстві оборони України триває інтенсивна робота щодо формування військових частин територіальної оборони.

В Закарпатській області також створюється батальйон з добровольців. Основне призначення батальйону територіальної оборони є охорона та оборона об'єктів державного та обласного значення, забезпечення безперебійного функціонування підприємств та організацій усіх форм власності, а також забезпечення діяльності органів державної влади.
Основний принцип комплектування ґрунтується на добровільній основі. Основні вимоги до кандидатів: патріотизм, попередній досвід проходження військової служби, високі морально - ділові якості, належна фізична підготовка.

Повноваження щодо створення батальйону територіальної оборони покладено на Закарпатській обласний військовий комісаріат. Служба буде здійснюватися на контрактній основі: рядовим солдатам пропонують контракт на 3 роки, офіцерському складу на 5 років.

Більш вичерпну інформацію щодо створення батальйону територіальної оборони можна дізнатися у Виноградівській філії Іршавсько - Виноградівського районного об'єднаного військового комісаріату за адресою: м. Виноградів, вул.Миру,53, тел. 2-23-91.

Сектор мобілізаційної та оборонної роботи адміністрації


Охорона праці неповнолітніх

robotaРатифікувавши в лютому 1991 року Конвенцію про права дитини, Україна взяла на себе зобов'язання вжити необхідних законодавчих, адміністративних заходів для захисту дитиин від усіх форм фізичного та психологічного насильства, брутального поводження з нею та експлуатації.

Але і про працю неповнолітніх не слід забувати. Особливо це питання є актуальним для школярів та студентів. Старшокласники прагнуть вдихнути краплинку дорослого життя, стати самостійними, нарешті виринути з-під батьківського крила. Студенти, у свою чергу, просто змагаються за виживання. Тому все частіше на вулицях міста від молоді можна почути питання: « Де б знайти роботу на літо?»

Чинне законодавство передбачає, що працювати в Україні можна починати з 16 років, а з 14–15 — на легких роботах і з дозволу батьків. Але часто юні співгромадяни починають будувати свою «кар'єру» набагато раніше. У цьому випадку на допомогу приходять сайти з працевлаштування, газети, оголошення на дверях фірм, магазинів, поради батьків та друзів, тощо.

Детальніше...

Служба у справах дітей райдержадміністрації


Аграрний фонд розпочинає реалізацію цукру-піску

Управління агропромислового розвитку


Рекомендації щодо дій населення у разі загрози та виникнення вибуху, у тому числі тих, що виникли внаслідок терористичної діяльності

Сектор з питань цивільного захисту райдержадміністрації


spartakiada 201430 квітня 2014 року на спортмайданчику зі штучним покриттям та спортзалі міської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 відбулися змагання ІІ етапу районної спартакіади освітян. В змаганнях, які проводилися з волейболу та міні-футболу, взяло участь 5 збірних команд, які представляли Королівський, Чорнотисівський, Великоком'ятівський, Великокопанський кущі та збірна команда дитячо-юнацької спортивної школи. З волейболу перше місце посіла команда Чорнотисівського куща, друге і третє місця відповідно у команд Королівського та Великокопанського куща. Серед любителів футболу найкраще виступили представники дитячо-юнацької spartakiada1 2014спортивної школи, друге місце у представників Королівщини, третє - у команди Великокопанського куща. Переможці і призери нагороджені грамотами управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та грошовими преміями райкому профспілки працівників освіти та науки, які вручили учасникам начальник управління Василь Белень та голова райкому профспілки Христина Пішпекі. За підсумками І етапу (настільний теніс, шахи, шашки) та ІІ етапу (волейбол, міні-футбол) спартакіади буде визначена збірна команда, яка представлятиме район на обласній спартакіаді працівників освіти.

 

Відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту


IMG 2782У суботу, 26 квітня 2014 року у місті Ужгород проведено ряд обласних спортивно-масових заходів, участь у яких взяли і команди Виноградівського району, переможці відповідних районних змагань.

Великою несподіванкою стала перемога футбольної команди Дротинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка взяла участь у проведенні обласних змагань з футболу на призи клубу "Шкіряний м'яч". Змагалися чотири команди вікової групи (2001 р.н.) з Ужгородського, Хустського, Свалявського, Виноградівського районів. Змагання проводилися по круговій системі:

 

1. Ужгород – Дротинці – 0:2;

2. Хуст – Свалява – 5:2;

3. Свалява – Дротинці – 1:6;

4. Ужгород – Хуст – 0:3;

5. Дротинці – Хуст – 0:0;

6. Ужгород – Свалява – 3:1.

Команди с. Дротинці та м. Хуста набрали однакову кількість очок, але за рахунок різниці забитих та пропущених м'ячів команда села Дротинці посіла І місце. Кращим гравцем цієї команди визначено Івантяна Артура. За результатами гри:

І місце – село Дротинці;

ІІ місце – місто Хуст;

ІІІ місце – місто Ужгород.

Переможці змагань нагороджені кубками, грамотами та медалями Федерації футболу Закарпаття.

Цього ж дня, у спорткомплексі "Юність" міста Ужгород проводився чемпіонат області з баскетболу 3 х 3 серед юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів Закарпатської області, де перемогу здобули також дівчата нашого району, учениці Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1, а юнаки, учні Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 8 зайняли ІV місце.

З метою пропаганди здорового способу життя та залучення якомога більшої кількості дітей до занять спортом учні Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№ 1 взяли участь у проведенні ІІІ етапу (обласного) Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед учнів 5-6 класів "Олімпійське лелеченя". Вони гідно представляли район у спортивній, освітній та культурній частині заходи, але призових місць не здобули.

Відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту


ОБЕРЕЖНО! ПОВІНЬ, ПАВОДОК

pavodok1Фактори небезпеки повеней та паводків: руйнування будинків та будівель, мостів; розмив залізничних та автомобільних шляхів; аварій на інженерних мережах; знищення посівів; жертви серед населення та загибель тварин. Внаслідок повені, паводку починається просідання будинків та землі, виникають зсуви та обвали.

 

 

 

 

Дії у випадку загрози виникнення повені, паводка

Уважно слухайте інформацію про надзвичайну ситуацію та інструкції про порядок дій, не користуйтеся без потреби телефоном, щоб він був вільним для зв'язку з вами.

Зберігайте спокій, попередьте сусідів, надайте допомогу інвалідам, дітям та людям похилого віку.

Дізнайтеся у місцевих органах державної влади та місцевого самоврядування місце збору мешканців для евакуації та готуйтеся до неї.

Підготуйте документи, одяг, найбільш необхідні речі, запас продуктів харчування на декілька днів, медикаменти.Складіть все у валізу. Документи зберігайте у водонепроникному пакеті.

Від'єднайте всі споживачі електричного струму від електромережі, вимкніть газ.

Перенесіть більш цінні речі та продовольство на верхні поверхи або підніміть на верхні полиці.

Переженіть худобу, яка є у вашому господарстві, на підвищену місцевість.

Дії в зоні раптового затоплення під час повені, паводка

pavodok2Зберігайте спокій, уникайте паніки.

Швидко зберіть необхідні документи, цінності, ліки, продукти та інші необхідні речі.

Надайте допомогу дітям, інвалідам та людям похилого віку. Вони підлягають евакуації в першу чергу.

По можливості негайно залишіть зону затоплення.

Перед виходом з будинку вимкніть електро - та газопостачання, загасіть вогонь у грубах. Зачиніть вікна та двері, якщо є час - закрийте вікна та двері першого поверху дошками (щитами).

Відчиніть хлів - дайте худобі можливість врятуватися.

Підніміться на верхні поверхи. Якщо будинок одноповерховий – займіть горішні приміщення.

До прибуття допомоги залишайтесь на верхніх поверхах, дахах, деревах чи інших підвищеннях, сигналізуйте рятівникам, щоб вони мали змогу швидко вас знайти.

Перевірте чи немає поблизу постраждалих, надайте їм, по можливості, допомогу. Потрапивши у воду, зніміть з себе важкий одяг і взуття, відшукайте поблизу предмети, якими можна скористатися до одержання допомоги.

Не переповнюйте рятувальні засоби (катери, човни, плоти та інше).

Дії після повені, паводка

pavodok3Переконайтесь, що ваше житло не отримало внаслідок повені ніяких ушкоджень та не загрожує заваленням, відсутні провалини в будинку і навколо нього, не розбите скло і немає небезпечних уламків та сміття.

Не користуйтесь електромережею до повного осушення будинку.

Обов'язково кип'ятіть питну воду, особливо з джерел водопостачання, які були підтоплені.

Просушіть будинок, проведіть ретельне очищення та дезінфекцію забрудненого посуду і домашніх речей та прилеглої до будинку території.

Здійснюйте осушення затоплених підвальних приміщень поетапно, з розрахунку 1/3 об'єму води на добу.

Електроприладами можна користуватися тільки після їх ретельного просушування.

Заборонено вживати продукти, які були підтоплені водою під час повені. Позбавтеся від них та від консервації, що була затоплена водою і отримала ушкодження.

Все майно, що було затопленим, підлягає дезинфекції.

Дізнайтеся у місцевих органах державної влади та місцевого самоврядування адреси організацій, що відповідають за надання допомоги потерпілому населенню.

Сектор з питань цивільного захисту райдержадміністрації


Чемпіонат району з волейболу

26 січня 2014 року відбулися зональні змагання чемпіонату району з волейболу в яких взяли участь 15 команд. Результати по зонам: І зона (спортзал Виноградівського ВПУ-34): ВПУ-34 – Королево - 2:0; ВПУ-34 - Олешник -1 – 2:0; ВПУ-34 – Шаланки – 2-0; Олешник-1 – Королево – 2:1; Олешник-1 – Шаланки – 2:0; Королево-Шаланки – 2:0. І-місце – ВПУ-34; ІІ-місце- Олешник-2; ІІІ-місце – Королево; ІV-місце – Шаланки. ІІ зона (спортзал Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст..): Олешник -1 – Дротинці -2:1: Олешник-1 – Фанчиково 2:0; Дротинці-Фанчиково – 2:1. І-місце – Олешник-1; ІІ-місце – Дротинці; ІІІ-місце – Фанчиково. Команда «Канків» - не явилась. ІІІ-зона (спортзал Оноцької ЗОШ І-ІІІ ст..): В.Ком»яти – Онок – 2:1: В,Ком»яти - «Соколята» Виноградів- 2:1: В.Ком»яти- Широке – 2:1: «Соколята» - Онок – 2:0; «Соколята» - Широке - 2-0; Широке- Онок – 2;0. І-місце –В.Ком»яти; ІІ-місце – «Соколята»; ІІІ-місце – Широке; ІV-місце – Онок. ІV-зона (спортзал Чорнотисівської ЗОШ І-ІІІ ст): «Севлюш» Виноградів – Чорнотисів – 2:0; «Севлюш» - Чепа – 2:0; «Севлюш» -Неветленфолу – 2:0; Чорнотисів- Неветленфолу – 2:0; Чорнотисів- Чепа – 2:0; Неветленфолу-Чепа – 2:1. І-місце – «Севлюш»; ІІ-місце – Чорнотисів; ІІІ-місце – Неветленфолу; ІV-місце – Чепа. Команди, які посіли І та ІІ місця в зонах гратимуть у півфінальних змаганнях І-підгрупа: 1.ВПУ-34; 2.Чорнотисів; 3.Дротинці; 4.В.Ком»яти (спортзал Виноградівського ВПУ-34) ІІ-підгрупа: 1.»Севлюш» Виноградів»; 2. Олешник-1; 3. Олешник-2; 4. «Соколята» Виноградів. (спортзал Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст.. № 8):

Півфінальні змагання відбудуться 2 лютого 2014 року. Початок о 10.00. Фінальні змагання відбудуться 9 лютого 2014 року.

 

Відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту

 

 

Розпорядження голови Виноградівської райдержадміністрації від 18.11.2012 № 360 "Про план заходів з реалізації в районі Концепції боротьби з тероризмом"


Виноградівець Василь Потокій – срібний призер чемпіонату світу з гирьового спорту

У місті Лутракі (Греція) пройшов чемпіонат світу з гирьового спорту, в якому у складі збірної команди України взяв участь виноградівський тренер дитячо-юнацької спортивної школи "Колос", аспірант денної форми навчання факультету здоров’я людини Ужгородського національного університету Василь Потокій. Змагаючись у ваговій категорії до 65 кг, спортсмен підняв у ривку двохпудову гирю 102 рази і здобув "золото" у цій вправі. У поштовху Василь подолав дві "тридцятьдвійки" 52 рази і набрав, як і переможець з Харкова, 162 бали у сумі двоборства. Але через те, що він виявився на 400 грамів важчим за харків’янина, наш гирьовик з переможною сумою став віце-чемпіоном світу, набагато випередивши бронзового призера з Узбекистану і зробив вагомий внесок у загальнокомандну перемогу збірної України.


Відділ містобудування та архітектури інформує:

Розпорядження голови Виноградівської районної державної адміністрації "Про розроблення детального плану територій" №242 від 28.08.2013

Розпорядження голови Виноградівської районної державної адміністрації "Про розроблення детального плану територій" №243 від 28.08.2013


Відділ економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації інформує:

Українська асоціація підприємств легкої промисловості спільно з Всеукраїнським об'єднанням роботодавців легкої промисловості (УКРЛЕГПРОМ) напередодні професійного свята - Дня працівників легкої промисловості 4 червня 2013 року скликає Всеукраїнський з'їзд легкої промисловості.

Мета з'їзду - обговорення стану та перспектив розвитку вітчизняного виробництва товарів легкої промисловості, прийняття невідкладних заходів по захисту вітчизняного виробника, створення рівних конкурентних умов та збільшення частки вітчизняної продукції на українському ринку.

Для участі у з'їзді запрошуються керівники підприємств легкої промисловості, профільних навчальних закладів, керівники центральних органів виконавчої влади з питань податкової та митної політики, освіти та науки, економіки, праці та соціальної політики, обласних державних адміністрацій та народні депутати України. Запрошуються також представники ЗМІ.

Місце проведення: м.Київ, вул.Немировича-Данченка, 2, Київський національний університет технологій та дизайну, 4-й поверх, актовий зал.

Початок роботи: 04 червня об 11 год.к.ч.

Про участь у з'їзді просимо повідомити за тел.: (044) 528-14-24, 529-72-32

або е-mаіl: икrlеgprom@пbі.сот.иа, vit@uctk.кіеу.иа">іzоvit@uctk.кіеу.uа.


Про навігацію на водних об'єктах області

Відповідно до розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації від 24.04.14 № 94 «Про навігацію на водних об’єктах області» з 1 травня 2014 року відкрито навігацію для маломірних суден та інших плав засобів на водних об’єктах області.  Виходячи з вищевикладеного, райдержадміністрація доводить до керівників підприємств, організацій, установ та населення району , що згідно із Правилами користування маломірними (малими) суднами на водних об’єктах Закарпатської області, затвердженими рішенням обласної ради від 12 березня 2008 року № 492, експлуатація та стоянка маломірних суден, інших плав засобів, які не зареєстровані, не пройшли щорічний технічний огляд, без нанесених номерів, на водних об’єктах області забороняється.   Пропонуємо в разі користування водними об’єктами для плавання на маломірних суднах облаштувати стоянку для маломірних (малих) суден, інших плав засобів відповідно до вимог Правил для щорічного огляду з метою одержання дозволу на експлуатацію у Львівському пункті Інспекції судноплавного нагляду Прип’ятського регіонального представництва Держфлотінспекції України (м.Львів, вул. Наукова, буд..61, тел./факс (0322) 63-21-09) та здійснити реєстрацію своїх плавзасобів в органах державної реєстрації.


Про внесення змін до Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 р. № 883                                                                                                                   


Оргкомітет

 clip_image003 У Виноградівському районному еколого – натуралістичному центрі учнівської молоді протягом третього тижня вересня проводилась Всеукраїнська акція «День юного натураліста», метою якої було – активізація роботи з учнівською молоддю щодо формування у неї екологічної культури, залучення її до практичної природоохоронної роботи. "Здрастуй, країно Юннатія!», саме під таким гаслом в екологічному центрі відбулося урочисте свято - відкриття акції «День юного натураліста», яке зібрало багато юннатів, вчителів та батьків. Саме завдяки святі відбулося ознайомлення всіх присутніх з роботою гуртків, які працюють в районному еколого – натуралістичному центрі, залучилось багато дітей в об’єднання за інтересами та пропагувались екологічні знання.  Взимку турбуються про пернатих наших друзів, виготовляють годівнички, підгодовують пташок, беруть активну участь у виставці «Букет замість ялинки», де виготовляють чудо – композиції, а під час новорічних свят зустрічаються з казковими героями. Весною юннати проводять природоохоронні акції «Збережемо первоцвіти!», «Посади дерево!», «За життя – без сміття!», «Шпаківня». Влітку юннати екоцентру відпочивають в обласному наметовому таборі «Юннат» та відвідують різні цікаві місця. На свято до юннатів завітала «Червона книга», закликала не зривати первоцвіти, лише помилуватись на квіти, адже той, хто робить з них букети, знищує життя планети. Серед різноманітних дитячих захоплень споконвіку найбільш масовим було спілкування з природою. Саме завдяки їй у юннатів підвищується інтерес і стимулюється пізнавальна активність у вивченні проблем навколишнього середовища, активізується розвиток дослідницьких навиків, формується спостережливість під час вивчення явищ природи, закріплюються набуті знання та правила поведінки в природі.  Активну участь у акції прийняли і члени Шаланківського учнівського лісництва. Вони заклали шкілку лісових культур (ялина європейська, дуб скельний, ясен білоцвітний ), взяли участь у зборі насіння основних деревних порід та лікарських рослин. «Ми відповідаємо за тих, кого приручили» - під такою назвою відбулося в екоцентрі заняття з юннатами, яким не байдужа доля тваринок живого куточку. Вони ознайомились з цікавою інформацією про утримання тваринок, їх доглядом, переглянули відеофільм «Брати наші менші». На закінчення заняття, юннати виготовили стенд «Наші улюбленці», який зайняв почесне місце у живому куточку екоцентру. А юннати Хижанської ЗОШ І – ІІІ ст. завітали в гості до «Червоної книги», ознайомлювались з її різноманітним видовим складом тварин та рослин нашого краю. Особливо їм сподобалась колекція метеликів. Під час акції проводились і трудові операції з упорядкування певних територій, так юннати Виноградівської ЗОШ І – ІІІ ст.№7, Королівської ЗОШ І – ІІІ ст. №2, Широківської ЗОШ І – ІІІ ст. прийняли участь у роботі по благоустрою шкільних клумб та квітників. У дитячому віці людина більше схильна до творчості, ніж у зрілому. На неї не впливають стереотипи. Удосконаленню гурткової роботи з творчими дітьми допомагає робота лялькового театру. До Дня юного натураліста приєдналися і юннати молодшого шкільного віку Виноградівської ЗОШ І – ІІІ ст. № 1 та підготували екологічну лялькову виставу «Пригода лісових мешканців». Завершальним етапом акції «День юного натураліста» з юннатами екоцентру відбулася краєзнавча екскурсія на озеро Синевир. Напевно ті, хто приймав участь в акції пройнялися почуттям добра, любові, милосердя до рідної землі. Куди б ми не пішли: в ліс чи в поле – всюди нас зустрічають наші друзі. Кожна квіточка, кожне деревце, кожний метелик – це загадка природи, сповнена краси і довершеності. Кажуть, що краса врятує світ. Тож бережімо її.  

clip_image002
У м. Києві 15 – 16 жовтня Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка за підтримки компанії «Виставковий світ» проводив ІІІ етап Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді “Дотик природи”. Форум проводиться під час роботи Четвертої Національної виставки- презентації «Інноватика в сучасній освіті». На форумі розглядались питання екологічного виховання молоді, розвитку громадського екологічного руху, збереження біологічного й ландшафтного різноманіття природи. Учасники форуму презентували власні наук ово-дослідницькі роботи у формі с тендового захисту. Активну участь у цьому форумі прийняли і юннати Виноградівського районного еколого – натуралістичного центру – Вереш Алла та Деяк Мар’яна учениці 8 класу Підвиноградівської ЗОШ І – ІІІ ст. Вони презентували такі науково – дослідницькі роботи - «Дендрофлора м. Виноградів» та «Розмноження кімнатних рослин на прикладі бегонії королівської і фіалки узумбарської». Гуртківці були нагороджені дипломами учасників ІІІ Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді “Дотик природи”.
 
 


_003
31 травня Виноградівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з представниками Кримінально - виконавчої інспекції у Виноградівському районі, службою у справах дітей Виноградівської РДА із залученням завідувача кабінетом «Довіра» з неповнолітніми особами засудженими до покарань без позбавлення волі, на базі Виноградівської дитячої бібліотеки, проведено круглий стіл присвячений міжнародному дню захисту дітей - «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх». Учасники заходу обговорили основні причини правопорушень серед неповнолітніх, встановлення меж віку кримінальної відповідальності у країнах Європи, північної Африки, Близького сходу, основні заходи покарань, які можуть бути застосовані судом до неповнолітніх визнаних у вчиненні злочину, наголошено на відповідальності у разі вчинення повторного злочину. З особливою цікавістю діти слухали розповідь неповнолітньої особи, яка відбувала покарання у вигляді позбавлення волі у спецшколі у м. Городок. Лікар - інфекціоніст розповів неповнолітнім про проблему ВІЛ/СНІДУ, темпи поширення Віл-інфекції в Україні та на території Закарпатської області, основні шляхи передачі та заходи профілактики інфекцій, які передаються статевим шляхом.
 
 

3. Виноградівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді інформує

4. Розпорядження голови Виноградівської районної державної адміністрації від 01.06.2012 року № 244 "Про підготову гооподарського комплексу та установ бюджетної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 201-2013 років"

5.Підсумкки спортивних змагань, присвячених Всеукраїнському Олімпійському дню 7 червня 2012, парк Перені м.Виноградів

6.Положення про комісію з питань захисту прав дитини

7. В районі проведено відкриту першість з греко-римської боротьби серед юнаків та дівчат

 

 

Представники сектору туризму та транскордонного співробітництва Виноградівської райдержадміністрації взяли участь у дводенному тренінгу, що відбувся 26-27 листопада в м. Ужгород. Тренінг був організований комунальним підприємством «Агентство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради, для

«Розбудови транскордонної туристичної мережі «Карпатський туристичний шлях». Моделюванню розвитку туризму Закарпаття».

В рамках проекту відбулась також презентація  системи hot spotв Закарпатському музеї народної архітектури та побуту.

Normal 0 21 false false false UK X-NONE X-NONE

1.     Підготовлено інформацію про підсумки економічного та соціального розвитку служби у справах дітей за січень-вересень 2015 р.

2.     Направлено запит у лікарню щодо надання висновку ЛКК на громадянку, дитина якої перебуває під опікою.

3.     Проведено роботу по усиновленню дитини-сироти, яка перебуває на первинному обліку служби у справах дітей.

4.     Проведено роботу з усиновлювачами по знайомству з дітьми, які можуть бути усиновленими.

5.     Проведено перевірку Перехресно-Хутірської спеціальної ЗОШ-інтернат І-ІІ ступенів для дітей з вадами розумового розвитку.

6.     Обстежено умови проживання дітей у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.

7.     Підготовлено документи щодо реєстрації народження Квак (хлопчика)

8.     Підготовлено пакет документів для зняття з обліку дитини-сиротиє

9.     Підготовлено 18 індивідуальних планів на розгляд засідання комісії з питань захисту прав дитини.

10.                        Обстежено умови проживання дітей, які проживають у сім’ях опікунів/піклувальників в населених пунктах: Чепа, Затисівка, Ботар, Пийтерфолво, Тисобикень, Н.Село, Форголань, Неветленфолво.

11.                        Проведено роботу по формування особових справ дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

12.                        Взято участь у 8 судових засіданнях.

13.                        Підготовлено позовну заяву до Виноградівського райсуду про зміну стягувача аліментів.

14.                        Підготовлено дозвіл на виготовлення закордонного паспорта дитині, яка перебуває під опікою.

15.                        Проведено перевірку стану виховної роботи у 4 школах району.

16.                        Проведено рейди-перевірки 5 торгових точок щодо продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім.

17.                        Поновлено базу даних по ЄІАС  ,,Діти”.

18.                        Обстежено умови проживання дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

 

 

Під час святкування Новорічних та Різдвяних свят за підтримки благодійного фонду «Шамуель» працівниками служби у справах дітей Виноградівської районної державної адміністрації відвідано ряд малозабезпечених сімей району, у яких проживають неповнолітні та малолітні діти. Під час візиту дітям було вручено подарунки та канцтовари.  

 

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

library

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1 

1111111111111 copy

 
imege1236
Голова Виноградівської районної державної адміністрації - Вантюх Ігор Віталійович 

 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
images
 
konstytucia
osvita copy
ogoloshennya
sp copy
kultura copy
rcsssdm copy
uszn copy
rcz copy copy
gk copy
lishosp copy
eko copy
365 copy
kor copy
 

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2021
Березень
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 43 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2020 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail:  vinrda@vynogradiv-rda.gov.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту