Районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді інформує Друк
Понеділок, 10 лютого 2020, 15:00

 Про роботу над пошуком, відбором та навчанням кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі говорили на нараді

DSC09673Під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Єви Данич відбулася нарада про роботу Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді над пошуком, відбором, навчанням кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі. Директор Центру Елеонора Білкей інформувала, що одним із напрямів роботи Центру є здійснення соціального супроводу сімей, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. На території Виноградівського району успішно функціонують 9 дитячих будинків сімейного типу та 4 прийомні сім'ї, але в умовах реформування системи інституційного догляду та виховання дітей, як ніколи існує потреба у створенні нових сімей, чому передує робота над пошуком, відбором та навчанням кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі.

Під час засідання учасники обговорили основні етапи та критерії відбору та підготовки кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі, а також шляхи забезпечення якісного соціального супроводження прийомних батьків та батьків-вихователів.

Протягом 2019 року до Центру звернулися 2 кандидати у батьки-вихователі, які пройшли навчання при Закарпатському обласному центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та наразі стали батьками-вихователями для 6 дітей, позбавлених батьківського піклування та 1 кандидат у прийомні батьки, з яким наразі проводиться робота.

За наслідками наради прийнято відповідні рішення.


 

                                                                                          У Виноградові завітав Святий Миколай

 

78965444  6789000

Новорічні свята – особливий час - час здійснення мрій, оповитий запахом ялинки та мандаринів; час, коли відбуваються справжні дива, на які всі ми, без винятку, з нетерпінням чекаємо. З наближенням улюблених зимових свят серце переповнюється приємним теплом. Цим теплом хочеться поділитись з друзями, рідними, зігріти ним тих, хто цього потребує найбільше. Ці свята наповнені магічною атмосферою, здатною надихнути навіть запеклих скептиків. В цей період стаються небачені дива, найнеймовірніші чудеса, і одне з чудес сталося 21 грудня, коли до 54 діток з вразливих категорій сімей нашого міста завітав Святий Миколай разом зі своїми помічниками. А роль помічників приміряли на себе активістки з «НЕбайдужого Виноградова», працівники Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та десятки небайдужих жителів нашого чудового гостинного краю, які разом з подарунками, серед яких були одяг, взуття, іграшки, розвиваючі ігри, набори для творчості та солодощі, подарували дітям яскраві неймовірні враження та емоції, які переповнювали їхні маленькі та люблячі сердечка, а спогади від цього казкового дня ще не раз зігріватимуть їхні душі. Колектив Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді від себе особисто та від імені дітей висловлює Вам щиру вдячність за те, що Ви знайшли можливість втілити дитячі мрії в реальність та зробити надзвичайний подарунок, яким відкрили інший, кращий світ, в якому звичні й буденні речі, предмети набували чарівної сили, і один день із життя наших діток став казкою, про яку ми, дорослі в своєму складному житті, занурюючись з головою в проблеми, підрахунки і прагматизм геть забули.

3456789

Веселих різдвяних свят!


 

                                                                                         „16 днів проти насильства".

23346466  DSCN5413

Щорічно в Україні в період з 25 листопада по 10 грудня проходить акція „16 днів проти насильства". В рамках акції Виноградівським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в ці дні проводиться ряд заходів серед молоді з метою формування уявлення про проблему насилля й жорстокості, їх наслідків для дитини чи інших членів родини.
Так, 7 грудня 2019 року у Виноградівському районному центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено засідання круглого столу за участі неповнолітніх, засуджених до покарання без позбавлення волі, молоді із групи ризику, представників Виноградівського районного відділу філії Державної установи „Центр пробації " в Закарпатській області та інспектора ювенальної превенції Виноградівського ВП Берегівського ВП ГУНП в Закарпатській області. В ході засідання було обговорено питання, як захиститися від будь-якого насильства та чому важливо вміти попереджувати жорстоке поводження з людьми. Важливим елементом даного заходу був аналіз власних дій, вчинків молоді, які сприятимуть вихованню людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов'язків.

200009299Цього ж дня в міській бібліотеці відбулася зустріч заступника директора-начальника відділу соціальної роботи, Клим Світлани, провідного фахівця із соціальної роботи відділу соціальної роботи Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Пунько Катерини, заступника начальника управління соціального захисту населення Виноградівської РДА- начальника відділу у справах сім'ї та жінок, Павицького Володимира, інспектора ювенальної превенції Виноградівського ВП Берегівського ВП – ГУНП в Закарпатській області підполковника поліції Клопотара Івана та учнів 10 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 4 метою якої було:
- активізувати процес становлення кожного учня як творця і проектувальника власного життя;
- сприяти формуванню вміння розпізнавати різні види насильства;
- розвивати навички запобігання виникненню насильства в сім'ї, школі, серед однолітків та вибірковості у прийнятті рішень на користь здорового способу життя та толерантного ставлення до оточуючих

 


Про роботу Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді говорили на нараді

2019-10-10 11-08-33  2019-10-10 11-08-27

10 жовтня під керівництвом заступниці голови районної державної адміністрації Єви Данич відбулася нарада про роботу Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за 9 місяців 2019 року. Учасники наради заслухали інформацію директора Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Елеонори Білкей, яка поінформувала присутніх про організацію та здійснення соціальної роботи з сім'ями, дітьми та молоддю, які опинилися в складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги шляхом їх виявлення, обліку та вивчення потреб, планування та визначення методів допомоги, надання соціальних послуг, забезпечення, за необхідності, соціального супроводу.

Також під час наради обговорено проблемні питання, які виникають у роботі з соціально незахищеними категоріями населення та намічено оптимальні шляхи їх вирішення. Відмічено позитивні результати в роботі завдяки налагодженню тісної співпраці Виноградівського РЦСССДМ з суб'єктами соціальної роботи, органами місцевого самоврядування району, благодійними та громадськими організаціями.

За наслідками наради прийнято відповідні рішення.


 

Виноградівським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено групу взаємопідтримки батьків-вихователів та прийомних батьків

IMG-57b49deaef5d93ba300bba0bff57ccd1-V 1  IMG-d0989c68f2173ec91c4f875411257a0c-V 1

Другого серпня 2019 року Виноградівським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді організовано та проведено групу взаємопідтримки батьків-вихователів та прийомних батьків на тему: „Забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у відповідності до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа".

Під час засідання директор Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Елеонора Білкей висвітлила актуальність питання постановки на квартирний облік дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які досягли 16-ти річного віку, осіб з їх числа, котрі виховуються в прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу та забезпечення їх житлом при виході із сімейних форм виховання.

Про Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа доповідала в.о начальника управління соціального захисту населення Ольга Ковач.

Окрім того, прийомні батьки та батьки-вихователі мали змогу поставити актуальні питання зав. сектору з питань опіки, піклування, усиновлення та сімейних форм виховання служби у справах дітей Підлубній Євгенії та заступнику начальника відділу з питань призначення та виплат державних допомог Молнар Єві.

zv sp 9

zv sp 5

 


 

 

spost1

spost2

spost3


 

У Виноградівському районі відбуваються заходи в рамках тижня права

IMG-631be0ce63de41e66d623f1fd355788d-V13 грудня 2018 року в рамках проведення Всеукраїнського тижня права працівники Виноградівського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Закарпатській області та Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провели виховну годину у Виноградівському коледжі МДУ на тему: «Права та обов'язки неповнолітніх. Відповідальність неповнолітніх за скоєння правопорушень».

Під час заходу студентів ознайомлено із специфікою роботи Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та Виноградівського РВ філії Державної установи «Центр пробації» в Закарпатській області; обговорено права та обов'язки неповнолітніх, становлення та формування прав людини; види відповідальності та вік, з якого настає кримінальна, цивільна та адміністративна відповідальність.

Виноградівський РЦСССДМ


 З метою привернення уваги до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля Виноградівським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді щорічно проводяться різноманітні заходи у рамках акції «16 днів проти насильства»

DSC 2571  DSC 2576

3 грудня 2018 року фахівцями Виноградівського районного центру соціальних служб для сімۥї, дітей та молоді спільно з представниками Виноградівського РВ філії ДУ «Центр пробації» в Закарпатській області та управління соціального захисту населення державної адміністрації проведено зустріч зі студентами Виноградівського вищого професійного училища № 34.

Під час зустрічі молоді запропоновано відео лекторій на тему: „Актуальність проблеми насилля в Україні", адже насильство дуже часто присутнє в нашому житті і ми відіграємо в ньому певну роль. Залежно від ситуації ми є свідками, жертвами або ж кривдниками. Трагічність проблеми полягає в тому, що свідки чи жертви насильницької діяльності переносять модель кривдницької поведінки у власне життя. А насильство в будь-яких його проявах порушує ряд прав людини, зокрема таких як право кожного на рівний захист перед законом; право не піддаватися жорстокому поводженню; право на життя і фізичну недоторканність; право на високі стандарти фізичного і психічного здоров'я; неприпустимість дискримінації за ознакою статі, віку, сімейного чи соціального статусу.


 

У райдержадміністрації підвели підсумки роботи Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за 9 місяців 2018 року


IMG 416811 жовтня під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Єви Данич відбулася нарада про роботу Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за 9 місяців 2018 року. Учасники наради заслухали інформацію директора Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Білкей Елеонори, яка поінформувала присутніх про організацію та здійснення соціальної роботи з сім'ями, дітьми та молоддю, які опинилися в складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги шляхом їх виявлення, обліку та вивчення потреб, планування та визначення методів допомоги, надання соціальних послуг, забезпечення, за необхідності, соціального супроводу.

Також під час наради обговорено проблемні питання, які виникають у роботі з соціально незахищеними категоріями населення та намічено оптимальні шляхи їх вирішення. Відмічено позитивні результати в роботі завдяки налагодженню тісної співпраці Виноградівського РЦСССДМ з суб'єктами соціальної роботи, органами місцевого самоврядування району, благодійними та громадськими організаціями.

За наслідками наради прийнято відповідні рішення.


 

Питання забезпечення житлом дітей-сиріт та осіб з їх числа за рахунок коштів субвенції з державного бюджету обговорено на засіданні круглого столу

IMG 986214 червня 2018 року під головуванням заступника голови Виноградівської районної державної адміністрації відбулося засідання круглого столу на тему: „Забезпечення житлом дітей-сиріт та осіб з їх числа за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у відповідності до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа" для батьків-вихователів та прийомних батьків.

Під час засідання директор Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Елеонора Білкей висвітлила актуальність питання постановки на квартирний облік дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які досягли 16-ти річного віку, осіб з їх числа, котрі виховуються в прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу та забезпечення їх житлом при виході із сімейних форм виховання.

Про Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа доповідала начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Єва Беланинець.

Окрім того, прийомні батьки та батьки-вихователі отримали вичерпні відповіді від начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ульяни Курташ на запитання, що стосуються безоплатного оздоровлення дітей, які виховуються в прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу та нововведення при нарахуванні субсидії на оплату житлово-комунальних послуг.

За наслідками засідання заступником голови державної адміністрації дано відповідні доручення.


 

У районному центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді відбулася робоча нарада

IMG-63a65a5a58c5b984ed36e10d8483ffe4-V11 травня 2018 року Виноградівським районним центром соціальних служб для сімۥї, дітей та молоді проведено робочу нараду з Виноградівським ВР з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України, та начальником СРПП №3 Виноградівського району, під час якої обговорено порядок взаємодії установ виконання покарань, уповноважених органів з питань пробації та суб'єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, затверджений наказом Міністерства юстиції України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства охорони здоровۥя України, Міністерства внутрішніх справ України від 03.04.2018 № 974/5/467/609/280.

Також під час засідання обговорено план спільного проведення профілактично – просвітницьких заходів (відео лекторіїв, лекцій та бесід) серед учнівської молоді району.


 

Проведено робочу зустріч з радником голови Виноградівської районної державної адміністрації з питань інтеграції ромської національної меншини 

30771885 2005327439534796 129298789 o20 квітня Виноградівським районним центром соціальних служб для сімۥї, дітей та молоді була ініційована та проведена робоча зустріч з радником голови Виноградівської районної державної адміністрації з питань інтеграції ромської національної меншини Виноградівського району в українське суспільство – Богар Арсеном Веніаміновичем та заступником голови громадської організації «Романо Бахтало Дром» - Богар Давидом Веніаміновичем з метою налагодження співпраці з питань надання соціальних послуг жителям ромського населення с. Підвиноградів.

В ході зустрічі обговорено ряд актуальних питань, зокрема здійснення спільних візитів у сімۥї, які з тих чи інших питань опинилися в складних життєвих обставинах, з метою визначення початкової оцінки потреб сімей, та надання відповідних соціальних послуг для їх вирішення.

Домовлено про сприяння уповноважених представників ромського населення у проведенні соціальними працівниками просвітницько - профілактичної роботи з підростаючим поколінням.

Особливу увагу акцентовано на потребі обۥєднання зусиль уповноважених представників ромської нацменшини та всіх відповідних структур для захисту прав та законних інтересів дітей, недопущення виникнення загрози їх життю та здоровۥю.


 

У райдержадміністрації відбулася нарада про роботу Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за 2017 рік

viber image222 лютого під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Єви Данич відбулася нарада про роботу Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за 2017 рік над пошуком, відбором та навчанням кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі та патронатні вихователі.

Директор Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Елеонора Білкей зазначила, що одним з напрямків роботи центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді є здійснення роботи над пошуком, відбором, навчанням кандидатів у прийомні батьки, батьки вихователі та патронатні вихователі, забезпечення належного функціонування ДБСТ, ПС, як альтернативних форм виховання дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Окрім того, з метою популяризації та розвитку в районі сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, спеціалістами центру систематично проводяться заходи інформаційної кампанії та розповсюдження буклетів „Я хочу маму й тата", «Станьте патронатними вихователями», «Патронат – швидка сімейна допомога». Центром ведеться облік звернень кандидатів у прийомні батьки та батьки-вихователі та патронатні вихователі, проводяться співбесіди та прийом документів, спільно з ССД здійснюється обстеження житлово-побутових умов проживання. Пакет документів та подання надсилається до ЗОЦСССДМ на проведення навчання кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі, патронатні вихователі.

Також під час наради обговорено виконання суб'єктами, що надають соціальну послугу соціального супроводу  сімей, у яких виховуються діти – сироти і діти, позбавлені батьківського піклування Державного стандарту соціального супроводу сімей, у яких виховуються діти сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України від 11.08.2017 №1307.

За наслідками наради заступником голови державної адміністрації дано відповідні доручення.


 

 У Виноградові проведено чергову групу взаємопідтримки для батьків-вихователів та прийомних батьків

13 грудня Виноградівським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено чергову групу взаємопідтримки для батьків-вихователів та прийомних батьків.

До запланованої програми за ініціативи Закарпатського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді було включено тренінг „Надання першої медичної допомоги", який провела тренер Закарпатської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Кожанова Маріанна Володимирівна. Учасники заходу отримали не тільки теоретичні знання з питань надання першої медичної допомоги особам, з якими трапився нещасний випадок або в яких раптово виник тяжкий стан, що загрожує життю, але й змогли практично спробувати себе у ролі рятівника та відпрацювати послідовність дій.

Не менш цікавим та пізнавальним видався тренінг „Профілактика та подолання синдрому „емоційного вигорання", який провела методист Закарпатського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, практикуючий психолог Куштан Ярослава Іванівна.

Основна мета зустрічі - навчити батьків-вихователів та прийомних батьків практичним навичкам боротьби з синдромом „емоційного вигорання". У групі панувала атмосфера свободи, відкритості, дружелюбності і довіри один до одного.

Даний захід проходив у приміщенні Виноградівської центральної районної бібліотеки, яка гостинно відчинила свої двері перед учасниками заходу.

20171213 141554 IMG-9238535dd8ccc3e04e4f3562844e05d4-V


 Благодійна акція „Новорічно - різдвяна магія добра"

Днями у Виноградівському районному центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді розпочалася благодійна акція „Новорічно - різдвяна магія добра", яка має на меті подарувати дітям із соціально незахищених та соціально вразливих сімей радість новорічних свят. У такий період казка не може оминути і дорослих, а особливо тих, які з об'єктивних обставин та в силу життєвих ситуацій не можуть адаптуватися в нових умовах та попіклуватися про себе самостійно. Проведення даної акції стало можливим завдяки участі небайдужих громадян району та Виноградівської районної організації Товариства Червоного Хреста України.

IMG-cb9538ec29d3de0dc3fd7326d5ce971a-V IMG-cf038928ee81c918f9664bb71d6b223f-V 


 16 днів проти насильства

В рамках проведення акції "16 днів проти насильства", яка проходить щорічно з 25 листопада по 10 грудня, працівниками Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з районним відділом з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції 06 грудня 2017 року у Буківській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. проведено відео лекторій з елементами тренінгу.

Основною метою проведення заходу було:
- ознайомити учнів з актуальністю проблеми домашнього насильства та насильства у шкільному середовищі, системою державного захисту від насильства;
- навчити їх розрізняти види насильства та розробити відповідну стратегію поведінки у ситуаціях ризику;
- аргументувати свої дії з попередження насильства на основі власної відповідальності, виокреслити механізм захисту прав дітей.

Учасникам заходів роздано акцидентну продукцію: браслети, буклети, блокноти та пакети з логотипом „Україна без насильства".

20171206 100617 IMG-6d3c0b274471baf6477c3c8357510e03-V


 Звіт про роботу спостережної комісії за 2017 рік

Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 02.05.2008 року №189 „Про створення спостережної комісії та організацію її діяльності" при Виноградівській районній державній адміністрації створена та функціонує спостережна комісія.
У своїй діяльності спостережна комісія керується Конституцією України, Кримінально – виконавчим кодексом України, постановою Кабінету Міністрів України від 01.04.2004 року № 429 „Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах", постановою Кабінету Міністрів України від 10 листопада 2010 року „Про внесення змін до Положення про спостережні комісії "
Зміни у складі спостережної комісії висвітлено на офіційному сайті Виноградівської районної державної адміністрації.
Організаційною формою роботи спостережної комісії є засідання комісії, які проводяться щомісячно.
Протягом 2017 року було проведено 12 засідань спостережної комісії, під час яких розглянуто наступні питання:
 Про затвердження плану роботи на 2017 рік.
 Про кількість повідомлень щодо осіб, звільнених з місць позбавлення волі, надісланих установами виконання покарань.
 Про розгляд повідомлень з виправних колоній щодо звільнених осіб від відбування покарання.
 Про кількість осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання, проведення з ними виховної роботи протягом не відбутої частини покарання.
 Про професійну орієнтацію і шляхи працевлаштування осіб, які повернулися з місць позбавлення волі та засуджених до покарань без позбавлення волі.
 Про роботу спостережної комісії у напрямку соціальної підтримки осіб, звільнених з місць позбавлення волі, розгляд основних проблемних питань відносно соціальної адаптації.
 Про соціальні послуги, які надаються Виноградівським районним центром соціальних служб для сім'ї дітей та молоді, засудженим до покарань без позбавлення волі та звільненим з місць позбавлення волі.
 Про роботу Служби у справах дітей райдержадміністрації з профілактики вчинення правопорушень дітьми.
 Про роботу сільських, селищних та міської ради щодо організації громадського контролю за поведінкою осіб, звільнених від відбування покарання умовно-достроково, а також дотримання прав, основних свобод та законних інтересів осіб, звільнених з місць позбавлення волі.
 Про стан інформування спостережної комісії щодо осіб, звільнених з місць позбавлення волі.
 Про стан інформування населення району про роботу спостережної комісії.
 Про роботу громадських організацій з особами, звільненими від відбування покарання та особами, що відбувають покарання без позбавлення волі.
 Про надання допомоги у відновленні соціального статусу, здобутті законних пільг та соціально-правової реабілітації осіб, звільнених з місць позбавлення волі шляхом взаємодії з виконкомами міської, селищної та сільських рад.
 Про стан ведення діловодства спостережної комісії.
 Про підсумки роботи та результати діяльності спостережної комісії за 2017 рік.
З установ виконання покарань на адресу спостережної комісії надійшло 9 повідомлень щодо 9 осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі.
Загалом, протягом 2017 року роботою спостережної комісії охоплено 9 осіб даної категорії, на облік поставлено 9 осіб.
Членами комісії з особами, які звільнилися з місць позбавлення волі проводиться роз'яснювальна робота щодо необхідності дотримання вимог чинного законодавства, недопустимості скоєння нових злочинів; надаються правові консультації з питань чинного законодавства, працевлаштування; надаються інформаційні послуги, які сприятимуть розв'язанню життєвих проблем та відновленні їх соціального статусу; проводиться обстеження житлово – побутових умов проживання, за результатами якого визначаються потреби, стан ситуації клієнта, його ресурси та приймаються відповідні рішення. Окрім того, надаються рекомендації, необхідні для позитивної соціальної інтеграції, які сприяють розкриттю соціального потенціалу в самокеруванні клієнта.
Установи виконання покарань повідомлені про пророблену спостережною комісією роботу в строки та по формі згідно чинного законодавства.
Особи даної категорії охоплені соціальною роботою Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Секретар спостережної комісії, С.Клим


 „Новорічно - різдвяна магія добра" продовжує дарувати радість та тепло дітворі із соціально незахищених категорій сімей району

21 грудня Різдвяно-новорічний настрій завітав у с. Форголань, в неповну багатодітну сім'ю, де проживає шестеро малолітніх дітей разом зі своїм батьком, який виховує їх у справжній любові, одночасно зігріваючи материнським теплом, якого малеча позбавлена внаслідок передчасної смерті матері, та підбадьорюючи батьківською порадою.

В знак підтримки та вдячності за такий нелегкий, але виправданий труд, бути Батьком, працівники Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді порадували діточок солодощами, одягом, красивими іграшками та красунею ялинкою, яка викликала неймовірний шквал радості у малечі, саме під неї Святий Миколай приніс сім'ї телевізор, наданий Виноградівською районною організацією Товариства Червоного Хреста України.

IMG-2b20698ecc5c91868c3e8bc7aba38d2b-V  IMG-83c8ba4e25b53ebbc12264a837116934-V


 

Flaer Patronat 1 - копия


 

Про взаємодію Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та Виноградівського районного відділу з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції йшлося на робочій нараді 22.08.2017 року. В ході заходу обговорено нововведення в нормативно - правові акти з питань роботи з особами, засудженими до покарань, не пов'язаних з позбавленням волі, розроблено алгоритм взаємодії в напрямку обліку та роботи з особами, засудженими до покарань без позбавлення волі, особливо неповнолітніми, проаналізовано результативні показники спільної роботи за І півріччя 2017 року та перепідписано угоду про співпрацю районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та Виноградівського районного відділу з питань пробації.

За наслідками наради прийнято відповідні рішення.

20170822 101907 20170822 103851


 

20170821 15525721 серпня 2017 року відбулася робоча зустріч працівників Виноградівського районного центрусоціальних служб для сім'ї, дітей та молоді із Головою та заступником голови Правління громадської організації «Союз ветеранів АТО, волонтерів «Патріот». Метою зустрічі було обговорення на налагодження тісної співпраці з питань захисту прав та належного забезпечення соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей.

За наслідками наради прийняті відповідні рішення та намічено основні шляхи взаємодії центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та членів ГО «Союз ветеранів АТО, волонтерів «Патріот».


 

На Виноградівщині проведено навчання в угорськомовній літній школі

20170705 124836На базі Карачинського греко-католицького ліцею імені Шандора Стойки з 03 по 06 липня 2017 року Закарпатським обласним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з благодійним фондом „В наших руках майбутнє" проведено навчання у формі „Літньої школи" з метою підвищення виховного потенціалу батьків-вихователів та прийомних батьків, які володіють угорською мовою.

Мета заходу – запобігання емоційному вигоранню прийомних батьків та батьків-вихователів, залучення їх до більшої соціальної активності та обміну досвідом, створення сприятливого середовища як для відновлення власних життєвих сил прийомних батьків, батьків-вихователів, так і для організації змістовного дозвілля та активного відпочинку для прийомних дітей, дітей-вихованців дитячих будинків сімейного типу.

image-0-02-04-2dad3b6a2a88e7ecb642566cc8ad6a6e959799a58cf9bbe717e2fdec777e260f-VУ роботі Літньої школи взяли участь 11 прийомних батьків та батьків-вихователів із Виноградівського, Берегівського та Ужгородського районів разом зі своїми вихованцями.

За ці чотири дні батьки отримали консультації щодо особливостей і типових помилок виховання, впливу новітніх технологій на формування та становлення особистості дитини. Для дітей організовано творчу майстерню, розважальні та спортивні ігри. Загалом у дружній атмосфері батьки разом з дітьми мали можливість позайматись і порозважатись, взяти для себе корисну інформацію, зблизитись та обмінятись власним досвідом.

По завершенню навчання прийомні батьки та батьки-вихователі отримали довідки про проходження навчання батьків-вихователів та прийомних батьків з метою підвищення їх виховного потенціалу.


 

Друге заняття із циклу тренінгів на тему: „Права людини та  дитини. Як захистити свої права та не порушувати права інших” 

6445asvdsgfhУ вівторок, 07 червня 2016 року Виноградівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів друге заняття із циклу тренінгів, розпочатих 30 травня 2016 року для учнівської молоді ВПУ №34   м. Виноградова.

 На другому занятті слухачі дізналися про те, які фахівці та установи займаються захистом прав дитини, дослідили алгоритм звернення до них. Учасників  тренінгу ознайомили із такими установами як: центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, поліція, суд, служба у справах дітей, юридична клініка, Омбудсмен, громадські організації, специфікою їх роботи та напрямками діяльності, надано телефон безкоштовної дитячої гарячої лінії.

 «Отже, для того, щоб захистити свої права необхідно три речі: знати свої права, знати куди можна звернутися по допомогу, звернутися», - підсумувала координатор тренінгу Ганна Шафраньош.


 Розпочато цикл тренінгів на тему: „Права людини та  дитини. Як захистити свої права та не порушувати права інших” 

P5300367В час постійних суспільних перетворень, економічних, політичних викликів сьогодення перед батьками, соціальними працівниками, педагогами, стоїть питання допомоги підлітку прожити перехідний вік, навчитися робити власний вибір, керуючись загальноприйнятими нормами, усвідомити власні цінності та формувати безпечні стосунки на засадах розуміння та толерантності.

30 травня 2016 року  Виноградівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з відділом кримінально-виконавчої інспекції у Виноградівському районі розпочато цикл тренінгів на тему: „Права людини та  дитини. Як захистити свої права та не порушувати права інших” для учнівської молоді ВПУ №34 м. Виноградова. На першому  занятті було обговорено питання  прав людини та дитини, а саме: історія становлення та формування прав людини та  дитини.  Також, слухачів тренінгу ознайомили із ключовими правами, вписаними у Конвенції ООН про права дитини. До участі у тренінговій програмі долучилися правозахисники та адвокати, які ознайомили присутніх із специфікою їхньої роботи, яка безпосередньо пов’язана із сферою захисту прав людини.

Тренінгові заняття, які проводитимуться протягом місяця на базі ВПУ №34, спрямовані на формування належного рівня усвідомленості молодими людьми власної ціннісної сфери, розуміння та прийняття цінностей іншої людини, почуття відповідальності за власне життя. Основне завдання тренінгових  занять – не сказати учасникам, що думати і як діяти, а заохочувати їх критично мислити про світ навколо них і їх місце в ньому. 


foto009110 травня 2016 року працівниками Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді здійснено візити у сім'ї, які опинилися в складних життєвих обставинах, де виховуються малолітні діти. Під час зустрічей батькам в черговий раз наголошено на потребі належного виконання батьківських обов’язків, важливості забезпечення базових потреб дітей, збереження національних сімейних традицій і цінностей.

Приємним сюрпризом для малечі були подарунки у вигляді дитячого харчування та фруктових солодощів, надані Виноградівською організацією Товариства Червоного Хреста України.

 


  27.04.2016 року на базі Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді відбулася робоча нарада з представниками Виноградівської організації 

005Товариства Червоного Хреста України з питань співпраці у напрямку задоволення потреб сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Спільними зусиллями розроблено механізм надання гуманітарної допомоги соціально – незахищеним категоріям населення.

Крім того, директором Центру Е. Білкей  та Головою організації  Товариства Червоного Хреста України І. Іжганайтіс укладено договір про співпрацю та намічено основні шляхи взаємодії.

 

 


12 квітня 2016 року  працівниками Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді здійснено виїзд в сім'ї, де проживають особи, звільнені з місць позбавлення волі з метою обстеження житлово – побутових умов проживання  та  визначення початкової оцінки потреб даної категорії осіб. Під час візитів обговорено основні проблемні питання звільнених та членів їх сімей, надано ряд соціальних послуг та рекомендацій щодо методів адаптації та ресоціалізації, запропонований соціальний супровід та роздано інформаційні матеріали відповідного спрямування.


 У рамках відзначення в районі 19-ї річниці Конституції України та 70-ї річниці входження Закарпаттяcentr до складу України працівниками Виноградівського районного ЦСССДМ для вихованців літніх шкільних таборів загальноосвітніх навчальних закладів району проведено ряд тематичних бесід, лекцій, відеолекторіїв.

Основна мета проведення заходів - виховання громадянських почуттів у хлопчиків та дівчаток гордості за те, що вони належать до української нації і є громадянами України, виховання почуттів відповідальності за майбутнє своєї Батьківщини, виховання готовності віддано працювати в ім'я того, щоб Україна стала по-справжньому незалежною, заможною, демократичною державою.

Особлива увага під час спілкування з дітьми зверталась на значення правового аспекту основного закону України, розуміння прав та обов'язків громадянина України.

 


Наказ директора Виноградівського РЦСССДМ про проведення перевірки передбаченої Законом України "Про очищення влади"


rcsssdmВ рамках проведення акції "16 днів проти насильства", яка проходить щорічно з 25 листопада по 10 грудня 2014 року працівниками Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено ряд заходів в загальноосвітніх навчальних закладах району.

Основною метою проведення заходів є і завжди буде - формування в підростаючого покоління нетерпимого ставлення до будь – яких проявів насильницької поведінки. Під час вищезгаданих заходів учнів ознайомлено з поняттям "насильство", видами насильства в родині та шкільних колективах.

Особлива увага зверталась до таких понять як толерантність і конфліктність, відносини з іншими та ставлення до себе. Адже можливість навчитися відстоювати свої права, свою гідність, навчитися захистити себе, відчути, що відчуває людина, яка зазнає насильства є основою побудови демократичного суспільства.

Учасникам заходів роздано акцидентну продукцію: браслети, листівки та буклети. Загальна кількість учнів, які взяли участь у заходах 191.


 

rcs buklet

Я хочу маму й тата


Цінність і значимість права

image2110У понеділок, 20 жовтня, в рамках проведення Європейського тижня місцевої демократії, у Виноградівському вищому професійному училищі № 34 відбулася зустріч працівників Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді райдержадміністрації зі студентами - першокурсниками.

В ході зустрічі обговорено значимість прав дитини, які належать до понять категорії прав людини і виходять з гідності та неповторності дитини, як людської особистості, адже права дитини та верховенство закону є основним компонентом місцевої демократії та фундаментом побудови демократичного суспільства. Непорушність прав дитини, її честі, гідності та інтересів, їх охорона і гарантування – один з принципів правової демократичної держави.

image21105_image21107

 

 

 

  

 

 

 


Правоосвітні заходи в рамках Всеукраїнського тижня права

image1010У четвер, 9 жовтня, в рамках проведення Всеукраїнського тижня права,  спеціалісти Виноградівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді райдержадміністрації провели  для  учнів  Виноградівської ЗОШ №2  навчальну лекцію на тему „ Права та обов’язки дитини”.

В заході взяли участь учні четвертих, п’ятих та сьомих класів  навчального закладу. Учасники заходу  обговорили законні права та основні обов’язки неповнолітніх. Особливу увагу наголошено на потребі дотримання учнями загальних правил поведінки, усвідомлення ними негативних наслідків вчинення правопорушень. Також учнів ознайомлено з основним Законом України – Конституцією України, проведено ігри відповідної тематики та  наглядно представлено відеоматеріал.


ЗАХИСТИТИ ПРАВА, СВОБОДИ ТА ЗАКОННІ ІНТЕРЕСИ ОСІБ, ЗАСУДЖЕНИХ ДО ПОКАРАНЬ ТА ЗВІЛЬНЕНИХ З МІСЦЬ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ - ОСНОВНЕ ЗАВДАННЯ РАЙОННОЇ СПОСТЕРЕЖНОЇ КОМІСІЇ


Звіт про роботу спостережної комісії за І півріччя 2014 року


 

rcssПри Виноградівському районному центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді діє пункт надання соціально - психологічної допомоги особам, які її потребують.

Місце знаходження пункту: м. Виноградів, вул. Миру № 43 (будинок побуту, 4 - ий поверх, кабінет центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді).

Години прийому: щоденно з понеділка по п'ятницю з 9.00 по 18.00 год.


 

afgan rcs14 лютого, до дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди 25 річниці виведення військ з Афганістану, фахівцями із соціальної роботи Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді у Виноградівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 організовано зустріч учнів з воїнами-афганцями Михайлом Товтом та Володимиром Данилевичем, які мужньо з честю та гідністю виконали свій інтернаціональний обов’язок.

Під час розповідей герої Афганської війни згадували суворі будні Афганістану, де з перших днів служби пізнали ціну життя, ціну справжньої чоловічої дружби, ціну взаємовиручки і взаємопідтримки, склали екзамен на зрілість, мужність і гідність. Вшанували пам'ять тих, хто поліг в афганських ущелинах, адже за кожним воїном-афганцем – своя доля, свій життєвий подвиг, свій крок у безсмертя.

afgan rcs1Увазі учнів були представлені відеоматеріали, за допомогою яких вони мали можливість згадати героїв тієї страшної війни, полинути в спогади тих жахливих часів, щоб ці спогади пройшли крізь їхні серця, допомогли зрозуміти, що найстрашніше у світі - це війна, найвищою нагородою для тих, хто вижив є життя, а для загиблих - пам’ять.

Загальна кількість навчальних закладів, охоплених просвітницько – патріотичною роботою – 21; кількість осіб, які прослухали тематичні лекції – 698 учнів.


Забезпечення комплексного підходу у наданні всіх можливих видів соціальної допомоги у кожному конкретному випадку для кожної конкретної людини


rc-2225З 22 по 25 січня на базі Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проходить навчання для батьків – вихователів та прийомних батьків з метою підвищення їх виховного потенціалу.

Організатором даного навчання виступив Закарпатський обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Провідним спеціалістом відділу методичного забезпечення соціальної роботи Закарпатського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді - Кацьора А.І. та залученим спеціалістом психологом - Кацьора О.В. для батьків – вихователів, прийомних батьків та фахівців із соціальної роботи проведено ряд лекцій, бесід та тренінгів з наступних питань: „Функції сім'ї”, „Методи сімейного виховання”, „Конструктивна взаємодія між батьками та прийомними дітьми”, „Синдром емоційного вигорання”, „Підготовка прийомної дитини та дитини – вихованця до виходу з сім'ї”, „Підтримка життєдіяльності прийомної сім'ї та дитячого будинку сімейного типу”. Також, фахівцям із соціальної роботи центру надано ряд методичних рекомендацій по здійсненню соціального супроводу дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей.


zvit rcsssdm 3У п’ятницю, 24 січня, відбулася нарада про роботу фахівців із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за 2013 рік.

На нараді були присутні заступник голови районної державної адміністрації Єва Данич, директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Надія Деяк, представники районних служб, які беруть участь у соціальному захисті, фахівці Виноградівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Протягом наради, Надія Деяк прозвітувала про роботу центру соціальних служб за 2013 рік, звернула увагу на основні досягнення та особливості надання соціальних послуг.

- 2013 рік був роком вдосконалення модернізованої у 2012 році системи центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, в основі якого покладено завдання забезпечення адресності, справедливості та zvit rcsssdm 2інтересів кожної людини. Аналізуючи звіт діяльності Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, можна відмітити значні зусилля, які були прикладені для вирішення проблем громадян, що опинилися у складних життєвих умовах, - сказала Єва Данич.

За результатами наради вирішено і надалі удосконалювати співпрацю між суб'єктами соціальної роботи, попереджувати ризики загрози життю і здоров'ю дітей та реалізовувати соціальні ініціативи Президента України на високому професійному рівні.

Додаткові матеріали про роботу центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді у 2013 році.


rc-2323 січня за участі заступника директора Закарпатського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді – Трофименка М.О. та представника служби у справах дітей державної адміністрації – Надворної В.В. з прийомними батьками та батьками -вихователями обговорено ряд актуальних питань: взаємопідбір дітей - вихованців та прийомних дітей, виконання зобов’язань умов договору про організацію діяльності дитячого будинку сімейного типу та прийомної сім'ї та інші.

Також, в рамках даного навчання, всі фахівці із соціальної роботи центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді взяли участь у семінар - навчанні з питань соціальної роботи з сім'ями, де було вчинено насильство в сім'ї або існувала реальна загроза його вчинення, проведеного провідним спеціалістом відділу методичного забезпечення соціальної роботи – Домокош С.Ю.


 

rcss16 січня при заступнику голови Виноградівської районної державної адміністрації Єві Данич відбулася нарада з питань комплексного інспектування сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, за участі працівників Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Директор центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Надія Деяк надала детальну інформацію щодо аналізу кількості виявлених та проінспектованих сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах.

В ході наради здійснено моніторинг проблематики, якості та комплексності наданих соціальних послуг, визначено роль суб'єктів соціальної роботи в подоланні складних життєвих обставин даної категорії сімей. За наслідками наради прийнято відповідні рішення та намічено шляхи покращення даного напрямку роботи протягом року.


akcia 2

12 грудня у рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" Виноградівським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді організовано та проведено засідання круглого столу на тему "Актуальність проблеми насильства в Україні". Захід відбувся за участі заступника голови райдержадміністрації Єви Данич, голови Громадської ради при Виноградівській райдержадміністрації Йосипа Дрошковці, начальника сектору дільничних інспекторів міліції Виноградівського РВ УМВС України в Закарпатській області Руслана Ліхтея, представників служби у справах дітей, центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, управління соціального захисту населення, фахівців із соціальної роботи ВРЦСССДМ, учнів загальноосвітніх навчальних закладів району та представників районних ЗМІ.

akcia 3В ході обговорення, учасники засідання круглого столу торкнулися тем профілактики сімейного неблагополуччя; особливостей роботи з особами, які зазнали насильства; попередження насильства та жорсткого поводження з дітьми; механізм дій органів виконавчої влади, на які покладено виконання функцій з попередження насильства в сім'ї, роль відділу позашкільної освіти в формуванні неприпустимості насильницької поведінки серед учнівської молоді.

Проблема сімейного насильства надзвичайно важлива передусім тому, що сім’я є основою суспільства і повинна перебувати під особливим захистом держави. Про це зазначила у своєму виступі заступник голови райдержадміністрації Єва Данич. Вона також поінформувала akcia 1учасників круглого столу про стан виконання в районі соціальних ініціатив Президента України щодо вдосконалення роботи соціальних служб.

Продовжуючи тематику заходу, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Надія Деяк відзначила важливість діяльності фахівців зі соціальної роботи, психологів та соціальних педагогів адже саме вони виявляють порушення нормальних умов життя громадян, та попереджують ряд негативних явищ у проблемних сім’ях, в молодіжному середовищі та серед учнівської молоді.

akcia 4Між учасниками заходу відбулася жвава дискусія по обговоренню актуальних питань щодо підтримки сімей, належному вихованню в них дітей - майбутніх громадян України, недопущення будь-яких проявів насильницької поведінки відносно дітей та намічено оптимальні шляхи їх вирішення.

До уваги глядачів були представлені фото та відеоматеріали, відповідної тематики.

 

 


 clip image001Сьогодні 23.10.2013 року на базі Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді розпочалося навчання фахівців із соціальної роботи центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за програмами підготовки спеціалістів центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді щодо встановлення опіки, піклування, створення та забезпечення діяльності прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. clip image002Організаторами навчання виступили Закарпатський обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з державним навчальним закладом „Закарпатський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ і організацій ” Загальна кількість учасників заходу – 125.

 


 

18sasovo жовтня 2013 року Виноградівським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді організовано та проведено виїздне засідання круглого столу на тему: „Втілення в життя соціальних ініціатив Президента України „Діти – майбутнє України”. Засідання відбулося на території Сасівської сільської ради за участі представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, представників духовенства та сімей, які проживають на даній адміністративно – територіальній одиниці району. Під час заходу обговорено ряд питань порядку денного, а саме: Нові соціальні ініціативи Президента України - „Діти - майбутнє України”, суть та основна ідея; Сім'я, як основний фактор соціалізації особистості; Деструктивні зміни в сім'ї – причини та наслідок; „Міцна сім'я – міцна держава” – роль органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування в збереженні та підтримці сімей, забезпеченні права дитини на виховання в сім'ї; Роль духовенства у вихованні високоморальних громадян. Особливу увагу акцентовано на ролі громади села у попередженні виникнення негативних явищ у сімейному середовищі. Під час засідання «круглого столу» відбулася жвава дискусія по обговоренню актуальних питань щодо підтримки сімей, належному вихованню в них дітей - майбутніх громадян України, недопущення будь- яких проявів насильницької поведінки відносно дітей та намічено оптимальні шляхи їх вирішення. До уваги учасників були представлені фото та відеоматеріали, відповідної тематики.

 


rcss 101013З метою профілактики вчинення злочинів неповнолітніми, покращення стану обізнаності з питань правової культури, усвідомлення відповідальності за вчинення правопорушень та формування позитивної спрямованості учнів, фахівцями із соціальної роботи Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в загальноосвітніх навчальних закладах району проведено ряд групових заходів: лекції, бесіди, відеолекторії.

Під час зустрічей обговорено форми, прояви та попередження девіантної поведінки, поінформовано про види відповідальності неповнолітніх, служби та заклади, які координують роботу з особами, схильними до порушень чинного законодавства.


 rcsssdm10 вересня Виноградівським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено робочу нараду із фахівцями із соціальної роботи, під час якої обговорено проблемні питання, які виникають при роботі із сім'ями, дітьми та молоддю, які опинилися в складних життєвих обставинах. Опрацьовано алгоритм дії фахівця із соціальної роботи із різними категоріями клієнтів, зроблено акцент на потребі дотримання етапів соціальної роботи, дотримання етичних та правових норм, належного ведення документації, відповідальності за розголошення конфіденційної інформації стосовно сімей. Директором центру наголошено на необхідності дотримання вимог чинного законодавства, неухильного виконання посадових інструкцій, дотримання виконавської та трудової дисципліни. За наслідками наради прийняті відповідні рішення.


sposter

30 серпня відбулося чергове засідання районної спостережної комісії, на якому розглянуто 2 питання порядку денного, а саме:

1. Про розгляд повідомлень, що надійшли на адресу спостережної комісії з виправних колоній щодо осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі.

2. Про стан інформування населення району про діяльність спостережної комісії.

Під час засідання обговорено основні проблемні питання, з якими повертаються громадяни після відбування покарання, сформовано план дій по їх вирішенню та організацїї громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод та законних інтересів осіб даної категорії. Членами комісії, шляхом відкритого голосування, прийнято відповідні рішення.

 

1363695831 iniciativy

P61502716 червня в рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей фахівцями із соціальної роботи Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді організовано та проведено розважально – конкурсну програму під назвою: « Я – це Я і я маю право бути собою» для вихованців Виноградівського дитячого будинку - інтернату № 3. Юнакам було запропоновано відправитися у кругосвітнє плавання по океану розваг та зробити зупинки на островах: «Справжні таланти», «Чарівні речі», «Веселі естафети». До участі у заході були залучені учні Виноградівської гімназії та представники дитячої школи мистецтв ім. Б.Бартока. На знак подяки за проведений захід, зі своєю концертною програмою виступив колектив дитячого будинку-інтернату «Виноградівські джентльмени», у виконанні яких прозвучали українські народні пісні. По завершенню всіх дійств кожен вихованець даного закладу отримав заохочувальні призи.

 

 Сьогодні, 18 квітня у приміщенні Виноградівської районної бібліотеки за участі фахівців із соціальної роботи та представника Виноградівського районного центру зайнятості відбулося засідання круглого столу на тему: "Професійне орієнтування школярів, щодо вибору своєї майбутньої професії".

Участь у даному заході взяли учні 9-их класів Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 та учні 11-их класів Підвиноградівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Організатором зустрічі виступив Виногdeakрадівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. З вступним словом виступила фахівець із соціальної роботи Пунько Катерина Василівна, яка розповіла про мету та актуальність даної зустрічі.

Цікавим для учасників круглого столу видався виступ начальника відділу активної підтримки безробітних Бобик Катерини Іванівни. Вона розповіла учням як правильно вибрати майбутню професію та ознайомила їх з попитом на ринку праці. Учасники заходу отримали інформаційні пам'ятки та буклети відповідної тематики.

 

Всесвітній день здоров'я (5-7 квітня)

rcsssdmЗ метою відзначення в районі Всесвітнього дня здоров'я та популяризації серед населення здорового способу життя, працівниками Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в загальноосвітніх навчальних закладах району проведено ряд групових заходів, а саме: лекції, бесіди, відеолекторії на слідуючі теми: „Пропоганда здорового способу життя”, „Профілактика ВІЛ\ СНІДу”, „Шкідливість тютюнопаління”, „Інфекції, що передаються статевим шляхом - профілактика”, „Побутове пияцтво – шлях до алкоголізму” та інші.

Прийнято участь в засіданні „круглого столу” в Виноградівському технологічному коледжі, де обговорено пріоритети ведення здорового способу життя. Учасникам заходу роздано листівки відповідної тематики.

Крім того, спільно з завідувачем кабінету „Довіра” Виноградівської районної лікарні у ВПТУ № 34 м. Виноградів проведено відеолекторій на тему: „Інфекції, що передаються статевим шляхом. Профілактика ВІЛ – інфекції\ СНІДу.”

 

У вівторок, 07 червня 2016 року Виноградівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів друге заняття із циклу тренінгів, розпочатих 30 травня 2016 року для учнівської молоді ВПУ №34   м. Виноградова.

 

На другому занятті слухачі дізналися про те, які фахівці та установи займаються захистом прав дитини, дослідили алгоритм звернення до них. Учасників  тренінгу ознайомили із такими установами як: центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, поліція, суд, служба у справах дітей, юридична клініка, Омбудсмен, громадські організації, специфікою їх роботи та напрямками діяльності, надано телефон безкоштовної дитячої гарячої лінії.

 

«Отже, для того, щоб захистити свої права необхідно три речі: знати свої права, знати куди можна звернутися по допомогу, звернутися», - підсумувала координатор тренінгу Ганна Шафраньош.

 

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

library

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1 

1111111111111 copy

 
imege1236
Голова Виноградівської районної державної адміністрації - Вантюх Ігор Віталійович 

 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
images
 
konstytucia
osvita copy
ogoloshennya
sp copy
kultura copy
rcsssdm copy
uszn copy
rcz copy copy
gk copy
lishosp copy
eko copy
365 copy
kor copy
 

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2021
Березень
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 86 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2020 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail:  vinrda@vynogradiv-rda.gov.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту