«Партнерство «Відкритий Уряд» Друк
Середа, 11 грудня 2013, 12:06

Розпорядження голови Виноградівської районної державної адміністрації від 27.12.2013 № 413 "Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Виноградівської районної державної адміністрації "


 

Партнерство «Відкритий уряд» (ПВУ) - це багатостороння ініціатива, офіційно запроваджена 20 вересня 2011 року. Метою даної ініціативи є:
1. Забезпечення виконання урядами конкретних зобов'язань щодо сприяння прозорості державного управління
2. Залучення громадян до участі в процесах державного управління
3. Боротьба з корупцією
4. Використання нових технологій для покращення державного управління.
Громадське Партнерство в підтримку впровадження в Україні ініціативи «Відкритий Уряд»  проводить роботу з регіональними координаторами та включають їх пропозиції до Національного плану. Крім того, силами громадського Партнерства буде підготовлений незалежний звіт організацій громадянського суспільства щодо впровадження ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд». Його аналогічна версія буде доступна і для міжнародних партнерів України.
Вся інформація про діяльність Громадського партнерства в підтримку впровадження в Україні ініціативи «Відкритий Уряд» розміщена на сайті: http://www.toro.org.ua/ogp/
Впровадження Ініціативи дозволило реалізувати важливі заплановані заходи для підвищення рівня відкритості та прозорості діяльності виконавчих органів влади.

Ініціатива "Партнерство "Відкритий Уряд"

ЗВІТ ПРО РЕАЛІЗАЦІЮ В УКРАЇНІ ІНІЦІАТИВИ «ПАРТНЕРСТВО «ВІДКРИТИЙ УРЯД» (ЛИПЕНЬ 2012 РОКУ – ЖОВТЕНЬ 2013 РОКУ)

Електронне урядування