"Близько 50 кілометрів доріг в районі капітально відремонтували за два останні роки",- Михайло Русанюк

 

Президент підписав Закон щодо стимулювання діяльності сімейних фермерських господарств

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за січень – червень 2018 року

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2018 рік

Голова райдержадміністрацій привітав медичних працівників району із професійним святом Друк
Середа, 13 червня 2018, 15:37

IMG 9631  IMG 9695

13 червня у міському будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення в районі Дня медичного працівника. Привітати медиків із професійним святом прийшов голова районної державної адміністрації Михайло Русанюк.

-« Сьогодні ми віддаємо шану тим, кому ми довіряємо найдорожче – своє здоров'я. Я вважаю, що медицина – не професія, а справжнє життєве покликання! Від імені всіх мешканців Виноградівського району я дякую вам, шановні медики, за вашу самовіддану працю, професіоналізм та терпіння.», - зазначив у вітальні промові Михайло Русанюк та нагородив грамотами обласної та районної державних адміністрацій ряд медичних працівників Виноградівського району.

IMG 9637  IMG 9661

Із вітальними словами також виступили і перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук, і начальник відділу охорони здоров'я райдержадміністрації Леся Королевич.

Насамкінець медиків привітали працівники культури, вихованці дитячих шкіл мистецтв та закладів культури району, подарувавши насичений та цікавий концерт.

IMG 9712  IMG 9798

Виноградівська РДА

 
Михайло Русанюк зустрівся із громадськими активістами Друк
Середа, 13 червня 2018, 14:51

IMG 9544  IMG 9557

13 червня голова райдержадміністрації провів зустріч із громадськими активістами.

Основним питанням для обговорення став стан доріг у Виноградівському районі, а зокрема автошляхів «Вилок-Виноградів- Велика Копаня» та «Виноградів-Теково- Неветленфолу». Активісти висловили занепокоєння у зв’язку із поганим станом дорожнього покриття та просили надати інформацію стосовно термінів проведення ремонтних робіт на автошляхах району.

Натомість Михайло Русанюк зазначив, що вся інформація про проведення тендерів на ремонт доріг знаходиться у вільному доступі в мережі Інтернет. Стосовно найбільш проблематичних доріг, голова райдержадміністрації зазначив, що переможець тендеру на ремонт дороги «Виноградів – Теково – Неветленфолу» визначений ще 11 червня, а роботи на відрізку дороги від Вилка до Виноградова повинні розпочати вже найближчим часом.

IMG 9562

  IMG 9570

Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині стартували навчальні збори Друк
Вівторок, 12 червня 2018, 15:33

IMG 9493  IMG 9519

12 червня керівник апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх взяв участь у мітингу, приуроченому початку проведення навчальних зборів першої роти батальйону територіальної оборони Виноградівського району.

Від імені голови райдержадміністрації Ігор Вантюх привітав присутніх із початком навчальних зборів, попросив їх відповідально віднестися до навчань, оскільки отримані знання із питань охорони та захисту державного кордону, стратегічного розгортання військ, охорони та оборони важливих об'єктів є основними складовими підготовки військовозобов'язаних територіальної оборони.

- „Сподіваюсь, такі знання нам не знадобляться, але ми повинні бути підготовленими, щоб за потребою дати достойну відсіч ворогу, в першу чергу російскому агресору" – сказав у своєму виступі Ігор Вантюх.

Участь у навчальних зборах роти територіальної оборони Виноградівського району беруть резервісти оперативного резерву другої черги у військово-організаційних структурах Збройних сил України.

Довідково: Територіальна оборона України є системою загальнодержавних воєнних і спеціальних заходів, що здійснюються в особливий період поза зонами (районами) бойових дій на всій території України або в окремих її місцевостях.

IMG 9523  IMG 9514

Виноградівська РДА

 
Питання збереження архівних документів та підвищення рівня пожежної безпеки в архівному відділі державної адміністрації обговорено на нараді Друк
Вівторок, 12 червня 2018, 13:35

IMG 952812 червня під керівництвом керівника апарату райдержадміністрації Ігора Вантюха відбулася робоча нарада про стан збереження архівних документів та підвищення рівня пожежної безпеки в архівному відділі державної адміністрації.

В ході наради начальник архівного відділу райдержадміністрації Тетяна Головнич інформувала, що старшим інспектором сектору з питань цивільного захисту Виноградівської державної адміністрації проводяться інструктажі з працівниками архівного відділу щодо забезпечення охорони праці та пожежної безпеки в архівному відділі. Збереженість документів у приміщеннях архівного відділу забезпечується на належному рівні. У сховищах наявні контрольно-вимірювальні прилади температурно-вологісного режиму, показники яких щотижня фіксуються в реєстраційному журналі.

За наслідками наради керівником апарату райдержадміністрації інформацію взято до відома та дано відповідні доручення.

Виноградівська РДА

 
У Виноградові підвели підсумки призову на строкову військову службу на території Закарпаття Друк
Понеділок, 11 червня 2018, 14:50

vk6  vk5

11 червня під керівництвом заступника голови Закарпатської облдержадміністрації Володимира Колеснікова, за участі голови Виноградівської райдержадміністрації Михайла Русанюка та обласного військового комісара Богдана Череміського, відбулося підведення підсумків призову на строкову військову службу в квітні-травні 2018 року.

Участь у засіданні взяли голови районних та міських призовних комісій, а також військові комісари районів Закарпатської області.
За результатами проведення підсумків призову на строкову військову службу в квітні-травні 2018 року була відзначена спільна робота Виноградівського районного військового комісаріату та органів виконавчої влади району.

Виноградівська РДА

 
Фестиваль «Черешень та ягід» відбувся на Виноградівщині Друк
Понеділок, 11 червня 2018, 08:53

IMG 20180610 144619  viber image

10 червня керівник апарату Закарпатської облдержадміністрації Руслана Натуркач та керівник апарату Виноградівської райдержадміністрації Ігор Вантюх взяли участь у фестивалі «Черешень та ягід» у селі Оклі Гедь.

- «За останні три роки туризм почав активно розвиватися на території Закарпатської області, оскільки є пріоритетним напрямком розвитку економіки області. Розвитку туризму сприяє і географічне розташування області, і сусідство із Угорщиною, Румунією, Польщею, Словаччиною. Переважання сільського населення краю (70%) успішно демонструє розвиток одного із секторів розвитку туристичної галузі — сільського туризму.», - зазначив у вітальному слові керівник апарату Виноградівської райдержадміністрації Ігор Вантюх та нагородив подякою голови райдержадміністрації за популяризацію зеленого туризму на Виноградівщині та організацію гастрономічного фестивалю „Черешень та ягід". Неветленфолвівського сільського голову Йосипа Оросі.

Фестиваль відбувся на високому рівні. Окрім насиченої культурної програми гості мали можливість спробувати декілька різновидів традиційного для сіл Затисянщини леквару із черешень та ягід, відвідати виставку сільських дворів та народних умільців, а також багато іншого.

Виноградівська РДА

 
МОСКАЛЬ: «ТАКЕ ВРАЖЕННЯ, ЩО ЯКЩО РАХІВСЬКИЙ РАЙОН НАКРИВ КІР, ТО ВИНОГРАДІВСЬКИЙ – ЯКАСЬ НЕВИЛІКОВНА «БАЦИЛА БЛОКУВАННЯ ДОРІГ» Друк
П'ятниця, 08 червня 2018, 13:55

080618 news 14-15-1Перекриття автодороги державного значення «Виноградів – Вилок – Велика Копаня» у Виноградівському районі з вимогами до обласної й районної державних адміністрацій провести негайний капітальний ремонт – це повний абсурд і відсутність будь-якої логіки! Так вважає голова облдержадміністрації Геннадій Москаль.

– По-перше, це дорога державного значення, яка утримується й ремонтується Службою автомобільних доріг (САД), яка входить до Міністерства інфраструктури, тобто до Кабінету міністрів України, – наголошує Г.Москаль. – Ні обласна, ні тим більше районна державні адміністрації не мають до цієї дороги жодного відношення й по законодавству не можуть її ремонтувати, інакше будуть притягнуті до кримінальної відповідальності за нецільове використання коштів. Тому вимоги відремонтувати дорогу слід висувати тільки САДу і Мінінфраструктури. По-друге, і це головне, – на поточний середній ремонт дороги «Берегово – Виноградів – Велика Копаня» вартістю 642 мільйони 777 тисяч гривень ще 21 травня проведений тендер і визначений переможець – ТОВ ШБУ-77 (нижче надаємо виписки із системи ProZorro). Тому якщо хтось має намір і далі щось блокувати, хай блокує переможця й вимагає від нього починати ремонт. Найпарадоксальніше, що людям неодноразово роз'яснювали процедуру ремонту доріг, вказували відповідальні за ремонт структури, а також пояснювали, що блокування нічого не дасть. Однак це не допомагає. Таке враження, що якщо Рахівський район накрив кір, то Виноградівський – якась невиліковна «бацила блокування доріг». Я ще раз заявляю, що жодної реакції з боку обласної та районних держадміністрацій не буде на абсурдні блокування доріг – ніхто порушувати закон не збирається. А за блокування транспортних комунікацій передбачена кримінальна відповідальність за ст. 279 Кримінального кодексу України.

1111111111111111111111111111  2222222222222222222222222222222

33333333333333333333333  444444444444444444444444444444444444

Прес-служба Закарпатської ОДА

 
Питання роботи сектору мобілізаційної та оборонної роботи апарату обговорено на робочій нараді Друк
Четвер, 07 червня 2018, 09:33

135966666633Сьомого червня за головування керівника апарату райдержадміністрації Ігора Вантюха відбулася робоча нарада.

В ході наради завідувач сектору Ігор Крьока інформував про стан роботи сектору мобілізаційної та оборонної роботи апарату та зазначив, що  згідно графіку, затвердженого головою райдержадміністрації, було здійснено перевірки стану мобілізаційної готовності в сільських радах. За наслідками перевірок складено ряд актів на усунення недоліків. Окрім того, працівниками сільських рад  надано необхідну консультативну допомогу. 

За наслідками наради інформацію взято до відома керівником апарату райдержадміністрації.

Виноградівська РДА

 
Питання підготовки господарського комплексу та установ бюджетної сфери району до роботи в осінньо-зимовий пepioд обговорили на нараді Друк
Середа, 06 червня 2018, 12:45

IMG 9450  IMG 9452

П'ятого червня під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук відбулася робоча нарада.

В ході наради детально обговорено питання підготовки господарського комплексу та установ бюджетної сфери Виноградівського району до роботи в осінньо-зимовий пepioд.

За наслідками наради першим заступником голови райдержадміністрації дано ряд відповідних доручень з метою забезпечення підготовки та стабільного проходження опалювального періоду 2018 – 2019 років.

Виноградівська РДА

 
Шановні журналісти! Друк
Середа, 06 червня 2018, 12:10

1307096191Вітаю вас із професійним святом! Ваше повсякденне самовіддане служіння обраній справі, оперативність та ексклюзивність винагороджуються вдячністю читачів. До вас, майстри пера, прислухаються, вам вірять та часто шукають вашої підтримки. Тому будьте наполегливими на творчому шляху.

У цей святковий для вас день бажаю невичерпної енергії для втілення у життя всіх задумів, планів і мрій, добрих і позитивних новин, сили духу, натхнення, гострого пера, міцного здоров'я, щастя, удачі та творчих успіхів!

З повагою

голова Виноградівської РДА

Михайло Русанюк

 
Більше статтей...
<< Початок < 1 2 3 4 5 6 7 9 > Кінець >>

Сторінка 9 з 280

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia_2
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2018
Вересень
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 71 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту