Звернення Президента України щодо ситуації зі збиттям літака МАУ в Тегерані

  

Публічний звіт голови Виноградівської районної державної адміністрації

 

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за І півріччя 2019 року

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2019 рік

Про внесення нових відомостей до Державного реєстру виборців говорили на нараді Друк
Середа, 04 грудня 2019, 14:02

2345667Четвертого грудня за головування керівника апарату райдержадміністрації Олександра Кіша відбулася робоча нарада Про стан наповнення відомостей Державного реєстру виборців інформацією про громадян, зареєстрованих на території міста Виноградів, яким має виповнитись 18 років.

Участь у нараді взяли: начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату державної адміністрації Вікторія Бачкай, начальник відділу реєстрації місця проживання Виноградівської міської ради Георгій Кавуля, заступник начальника Виноградівського РВ ГУДМС України в Закарпатській області Ярослав Порохнюк.

В ході наради начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Вікторія Бачкай інформувала, що з метою поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, відповідно до п.12 ст.22 ЗУ «Про Державний реєстр виборців» відомості про громадян України, яким протягом наступного місяця виповниться 18 років зареєстрованих за місцем проживання у відповідній адміністративно-територіальній одиниці, подає до органу ведення Державного реєстру виборців уповноважена посадова особа органу реєстрації.

В 2019 році до відділу звернулось 89 виборців із заявами щодо включення до Державного реєстру виборців, з них: 27 осіб - 2000-2001 року народження.
В ході наради начальник відділу зауважила, що оскільки наступного року в Україні мають відбутись місцеві вибори, необхідно вирішити питання щодо упущених виборців, а також вжити заходи по недопущенню в подальшому неповного наповнення відомостей Державного реєстру виборців по 18 річним особам.

За наслідками наради керівником апарату дано доручення, в межах компетенції співпраці в частині обміну інформацією, і надалі продовжувати роботу щодо наповнення відомостей Державного реєстру виборців.


Виноградівська РДА

 
В рамках благодійного концерту до Дня людей з особливими потребами вдалося зібрати 80 тисяч 800 гривень Друк
Вівторок, 03 грудня 2019, 16:54

908766666  098776565544

Третього грудня у Виноградівському міському будинку культури відбувся традиційний благодійний концерт до Дня людей з особливими потребами. Концерт організований Виноградівською районною державною адміністрацією за ініціативи та участі учнів та викладачів Неветленфолівської дитячої школи мистецтв, а також за підтримки Громадського благодійного фонду «Виноградів».

23456743322  DSC08559

На початку заходу із вітальним словом виступили виконувачка обов'язків голови Виноградівської райдержадміністрації та директорка Неветленфолівської дитячої школи мистецтв.

-«Коли ми дізналися про важке захворювання маленького Ванічки, оченята якого ніколи не бачили світла, а ніжки не можуть знайти опори, наше рішення було однозначним та беззаперечним – зібрані в рамках цьогорічного благодійного концерту кошти ми передамо на його лікування!», зазначила Наталія Костелеба-Веремчук та подякувала всім тим небайдужим людям, які долучилися до ініціативи організаторів заходу.

8000564332  00005643222

Цього року організаційним комітетом було прийнято рішення передати зібрані в рамках концерту кошти на лікування дворічного Адамчика (Ванічки) Явицького із села Велика Копаня, який страждає від дитячого церебрального паралічу та потребує дороговартісного лікування в Австрії.

Викладачі та учні Неветленфолівської дитячої школи подарували всім присутнім чудові враження від якісної концертної програми, а незаангажована лічильна комісія швидко впоралася з підрахунком зібраних коштів.

09865433000  DSC08606

Для передачі конверту на сцену запросили маму маленького Ванічки Іванку. Саме вона отримала зібрані кошти та зі сцени подякувала всім організаторам, учасникам та небайдужим за те, що вони перейнялися горем їх сім'ї та внесли свій вклад в полегшення страждань її синочка, який теж був присутній на заході.

Разом організаторам вдалося зібрати 80 тисяч 800 гривень. Насамкінець Наталія Костелеба-Веремчук висловила сподівання, що ці кошти дозволять покращити якість життя маленького Ванічки та полегшити його страдання.

Виноградівська РДА

 
Всі освітяни району повинні отримувати заробітну плату, незважаючи на політичні чвари,- Наталія Костелеба-Веремчук Друк
Вівторок, 03 грудня 2019, 10:50

DSC08526Другого грудня в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук провела нараду із директорами закладів освіти, які не заключили договори із центром обслуговування закладів освіти Виноградівського району, мотивуючись тим, що вважають заключення цих угод такими, що суперечать статутам закладів якими вони керують.

В.о. голови райдержадміністрації в ході наради зазначила, що у ліквідаційної комісії управління освіти, молоді та спорту наразі немає можливості здійснити виплату заробітних плат працівникам восьми закладів освіти у зв’язку із тим, що рішенням сесії районної ради всі кошти для оплати праці працівникам закладів освіти були вилучені від райдержадміністрації і передані центру обслуговування закладів освіти Виноградівського району.

Учасники наради обговорили можливі шляхи виходу із цієї непростої ситуації, а Наталія Костелеба-Веремчук зазначила, що райдержадміністрація вже надіслала до районної ради клопотання про скликання позачергової сесії, з метою повернення коштів для фінансування цих восьми закладів освіти району.

Виноградівська РДА

 
Шановні працівники закладів освіти, шановні батьки! Друк
Понеділок, 02 грудня 2019, 17:06

70528912 1359077010924243 4742081212649046016 nЗвертаємо вашу увагу на те, що з другого грудня призупинено рух шкільних автобусів на території Виноградівського району.

Це вимушений крок, пов'язаний з неможливістю здійснити закупівлю паливно-мастильних матеріалів для забезпечення ними шкільних автобусів у грудні 2019 року.

Така ситуація ліквідаційною комісією управління освіти, молоді та спорту прогнозувалася ще у вересні. Тоді було прийнято рішення заощаджені на інших видатках кошти направити для закупівлі паливно-мастильних матеріалів на грудень.

Однак рішенням районної ради №812 від 23 жовтня 2019 року таку можливість було заблоковано. Коштів на придбання паливно-мастильних матеріалів немає.

Поки керівництво і депутати районної ради не повернуть фінансові активи управлінню освіти, молоді та спорту, відновити рух шкільних автобусів не вдасться.

Виноградівська РДА

 
Питання Про роботу відділу з питань державної реєстрації районної державної адміністрації обговорили на робочій нараді Друк
Понеділок, 02 грудня 2019, 13:24

2358990000Другого грудня під керівництвом в.о голови Виноградівської райдержадміністрації Наталії Костелеба-Веремчук відбулася робоча нарада Про роботу відділу з питань державної реєстрації районної державної адміністрації .

В ході наради державний реєстратор відділу з питань державної реєстрації районної державної адміністрації Світлана Товт інформувала присутніх про роботу відділу з питань державної реєстрації районної державної адміністрації про кількість наданих послуг за 2019 рік. Основною функцією відділу з питань державної реєстрації Виноградівської районної державної адміністрації є прийом громадян, надається 19 адміністративних послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб.

Станом на грудень 2019 року відділом проведено 1077 реєстраційних дій, з яких:

- 473 щодо фізичних осіб- підприємців та юридичних осіб;
- 604 щодо об'єктів нерухомого майна

Протягом вищезазначеного періоду відділом прийнято від інших державних реєстраторів, приватних і державних нотаріусів:

-3700 справ щодо нерухомого майна;
-1450 справа фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб

За наслідками наради інформацію доповідаючих взято до відома та дано ряд відповідних доручень.


Виноградівська РДА

 
Стан ведення діловодства в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації обговорили на робочій нараді Друк
П'ятниця, 29 листопада 2019, 15:25

098666111  9866544322

29 листопада за головування керівника апарату райдержадміністрації Олександра Кіша відбулася нарада про стан ведення діловодства в управлінні соціального захисту населення Виноградівської райдержадміністрації.

Участь у нараді взяли : начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Уляна Курташ, в.о. начальника та головний спеціаліст відділу здійснення документообігу, контролю та роботи зі зверненнями громадян Ірина Філіп та Єва Параска.
В ході наради в.о. начальника відділу здійснення документообігу, контролю та роботи зі зверненнями громадян Ірина Філіп, інформувала про стан ведення діловодства в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації та ознайомила учасників наради з інформаційною довідкою за наслідками проведеної перевірки.

Керівник апарату державної адміністрації Олександр Кіш наголосив, що питання стану ведення діловодства у відділах характеризується в першу чергу оперативністю при поданні відповідної інформації на контрольні документи облдержадміністрації, а також зазначив, що всі працівники управління соціального захисту населення райдержадміністрації повинні неухильно дотримуватися Регламенту районної державної адміністрації та інструкції з діловодства.
За наслідками наради рекомендовано начальнику УСЗН Виноградівської райдержадміністрації і надалі дотримуватись інструкції з діловодства.


Виноградівська РДА

 
У райдержадмністрації триває підготовка до благодійного концерту Друк
Четвер, 28 листопада 2019, 14:45

 viber 2019-11-28 15-31-22   viber 2019-11-28 15-31-23

28 листопада під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук відбулося засідання організаційного комітету традиційного благодійного концерту до Дня людей з особливими потребами.

В ході засідання члени оргкомітету обговорили питання проведення в рамках благодійного концерту виставки-продажу картин місцевих художників. Кожен із присутніх матиме змогу придбати для себе картину, а половина вирученої суми буде додана до загального фонду зібраних в рамках концерту коштів.

Нагадаємо, що благодійний концерт збору коштів для важкохворого дворічного Адамчика (Ванічки) Явицького із села Велика Копаня відбудеться третього грудня в міському будинку культури. Початок заходу о 14 годині за к.ч. Концерт відбувається за ініціативи та участі викладачів та учнів Неветленфолівської дитячої школи мистецтв та за підтримки громадського благодійного фонду «Виноградів». Організатором заходу є Виноградівська районна державна адміністрація.

JAVITSKY

Виноградівська РДА

 
Відбулося чергове засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги з Програми подолання бідності Друк
Середа, 27 листопада 2019, 16:51

08456733333  8765543332

27 листопада під керівництвом заступниці голови райдержадміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги з Програми подолання бідності.

Начальник відділу обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці Наталія Меркулова ознайомила присутніх із заявами та зверненнями громадян, які надійшли до районної державної адміністрації, про надання  одноразової грошової допомоги. Всього в ході засідання було розглянуто 17 заяв громадян.

Детального розглянувши всі справи члени комісії прийняли відповідні рішення.

Виноградівська РДА 

 
Представники Виноградівської райдержадміністрації взяли участь у селекторній нараді Друк
Середа, 27 листопада 2019, 14:32

98755555555  23456313345

27 листопада під керівництвом директора департаменту соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації Михайла Петрішка відбулася селекторна нарада із районними державними адміністраціями. Участь у нараді взяли представники Виноградівської райдержадміністрації, а саме: заступниця голови райдержадміністрації Єва Данич, начальник управління соціального захисту населення Виноградівської райдержадміністрації Уляна Курташ, та представники установ району.

В ході наради обговорено ряд важливих питань, а саме: про погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ, організацій області; про стан погашення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску; про погашення заборгованості до Пенсійного фонду України.

 

Виноградівська РДА

 
В райдержадміністрації засідала земельна комісія Друк
Середа, 27 листопада 2019, 13:03

0998876565  00000876666

27 листопада під керівництвом заступниці голови райдержадміністрації Єви Данич, за участі начальника відділу агропромислового розвитку Василя Феєра , заступника начальника відділу агропромислового розвитку Анатолія Бажури, в.о.начальника юридичного відділу Інни Шолох, завідувачки сектору містобудування та архітектури Маргарити Тегзе, а також начальника управління Держгеокадастру у Виноградівському районі Юрія Брича відбулося засідання комісії з розгляду питання в галузі земельних відносин.

Під час засідання комісією було розглянуто питання, про передачу земель з державної власності в комунальну власність територіальній громаді.

За наслідками розгляду цього питання прийнято відповідні рішення.


Виноградівська РДА

 
<< Початок < 1 2 3 4 5 6 7 9 > Кінець >>

Сторінка 9 з 329

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1 

1111111111111 copy

 
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
КІШ Василь Васильович
 
 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
 
images
 
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia 2 copy
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
rcz copy
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2020
Лютий
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 63 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту