Ми йдемо своїм шляхом і цей шлях до членства України в ЄС і НАТО - Президент

  

Публічний звіт голови Виноградівської районної державної адміністрації

 

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за 2018 рік

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2019 рік

Уряд запровадив монетизацію пільг і субсидій Друк
Четвер, 17 січня 2019, 10:32

avatar 2186 maxКабінет Міністрів України 27 грудня 2018 року прийняв постанову про надання житлових субсидій населенню у грошовій формі. Правила призначення допомоги у сплаті комунальних платежів залишаються незмінними. Змінюється лише алгоритм її виплати.

Монетизація відбуватиметься у три етапи. Вже з 1 січня 2019 року участь у монетизації пільг і субсидій братимуть ті сім'ї, які звернуться за допомогою вперше. Субсидія від держави надходитиме на їх персональний обліковий запис в Ощадбанку. Банк розраховуватиметься за субсидіанта з надавачами комунальних послуг та одразу інформуватиме SMS-повідомленням громадян про те, скільки їм залишилося доплатити за комуналку.

Тим сім'ям, які беруть участь у монетизації, не потрібно буде щомісяця сплачувати свій бов'язковий платіж окремо за кожен вид послуги. Держава через Ощадбанк сплачуватиме частину комуналки, в межах виділеної субсидії та соціальних норм, а субсидіанти доплачуватимуть другу частину рахунка.

Скажімо, домогосподарству виділена субсидія на газ, воду, електроенергію у загальному розмірі 1 500 гривень. А сума всіх комунальних платежів складає 2 000 гривень. 1 500 субсидійних гривень Ощадбанк перерахує надавачам послуг та поінформує сім'ю субсидіанта про те, що йому залишилося доплатити за комуналку 500 грн.

З 1 травня 2019 року монетизація торкнеться тих, хто отримує субсидію чи пільгу вже багато років, в тому числі користується допомогою в літній період.

А з 1 жовтня 2019 року запрацює повномасштабна монетизація, коли кожен, хто є одержувачем житлової субсидії, отримуватиме за результатами опалювального сезону готівкою все, що було заощаджено.

 
Питання організації дитячого харчування в закладах загальної середньої освіти та окремих закладах дошкільної освіти розглянуто на робочій нараді Друк
Четвер, 17 січня 2019, 09:49

1988  77777

17 січня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Віктора Жупанина відбулася робоча нарада в ході якої обговорено питання харчування дітей в закладах освіти.

Участь у нараді взяли: в.о голови управління освіти , молоді та спорту Терезія Тодавчич, головний бухгалтер управління молоді та спорту Наталія Левченко, голова тендерного комітету Володимир Богля, секретар тендерного комітету Андрій Русанов.

В ході наради особливу увагу приділено своєчасному проведенню тендерних процедур для закупівлі м'яса та м'ясопродуктів, масла вершкового, овочів, хліба та хлібобулочних виробів , молочної продукції. Окремо розглядалось питання забезпечення якісним харчуванням дітей, що відносяться до пільгової категорії.

За наслідками наради заступник голови райдержадміністрації дав ряд відповідних доручень.

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації обговорили питання здійснення матеріально-технічного забезпечення підрозділу територіальної оборони Друк
Середа, 16 січня 2019, 16:30

899884521214816 січня робоча відбулася зустріч районної влади та керівництва бригади територіальної оборони Закарпатської області. Участь у зустрічі взяли: заступник голови райдержадміністрації Єва Данич, керівник апарату Виноградівської райдержадміністрації Ігор Вантюх, заступник голови районної ради Адальберт Сверенко, перший заступник міського голови Василь Ціцей, командир бригади територіальної оборони Закарпаття Віктор Нагайко, військовий комісар Виноградівського районного військового комісаріату Сергій Зейкан та командир підрозділу територіальної оборони Виноградівського району Олександр П'ятаков.

В ході зустрічі розглянули питання проведення навчань, які відбудуться у 2019 році на території району, а також матеріально-технічного забезпечення підрозділу територіальної оборони Виноградівського району.

За наслідками робочої зустрічі учасники прийняли рішення підготувати та подати на розгляд сесії районної ради Програму, заходами якої буде передбачено часткове матеріальне забезпечення підрозділу територіальної оборони Виноградівського району.

Виноградівська РДА

 
Питання відзначення в районі Дня соборності України обговорили на робочій нараді Друк
Середа, 16 січня 2019, 11:40

16161632  13131313131000

16 січня під керівництвом керівника апарату Виноградівської районної державної адміністрації Ігора Вантюха відбулася нарада про відзначення в районі Дня соборності України та 73-ї річниці утворення Закарпатської області у складі України.

Під час наради визначено дату проведення. Мітинг з нагоди відзначення Дня Соборності України та 73-ї річниці утворення Закарпатської області у складі України відбудеться 22 січня 2019 року, біля пам'ятника-погруддя Тараса Шевченка в місті Виноградів, о 10:00 за київським часом.

За наслідками наради керівник апарату райдержадміністрації дав відповідні доручення.

Виноградівська РДА

 
Питання розчистки доріг та відновлення електропостачання після потужного снігопаду обговорили на нараді Друк
Вівторок, 15 січня 2019, 10:55

IMG 8834  IMG 8824

15 січня під керівництвом в.о. голови Виноградівської райдержадміністрації відбулася робоча нарада про стан розчистки районних доріг та відновлення електропостачання в населених пунктах Виноградівського району.

Участь у нараді взяли: начальник Виноградівського РЕМ Ернест Сегев та керівник Іршавського райавтодору Богдан Сич. Начальник Виноградівського РЕМ Ернест Сегев інформував, що роботи із відновлення електропостачання у місцях, де через негоду були пошкоджені лінії електропередач, проводилися та проводяться оперативно.

-«Зараз ми повинні максимально злагоджено та ефективно проводити роботу із розчистки доріг до населених пунктів району та відновлення електропостачання до населених пунктів району. Прошу вас вживати всіх невідкладних заходів та при можливості очистити дороги району. Я розумію, що фінансування на утримання доріг майже відсутнє, але і з цими мінімальними можливостями я прошу вас зробити все для того, щоб жителі району змогли безперешкодно потрапляти в свої населені пункти.»,- зазначила в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук.

Натомість керівник Іршавського райавтодору Богдан Сич інформував, що роботи із розчистки доріг у Виноградівському районі проводилися протягом вчорашнього дня. Попри відсутність фінансування вдалося розчистити дороги державного значення та 4 із 17 районних доріг.

За наслідками наради в.о. голови Виноградівської райдержадміністрації дала доручення підрядній організації розробити розрахунок потреби коштів для здійснення розчистки районних доріг.

Виноградівська РДА

 
Колядницькі традиції Виноградівщини представили на найколоритнішому зимовому фестивалі Закарпаття Друк
Понеділок, 14 січня 2019, 13:51

0-02-01-8df55fe3e8c2e64ed6327bb78dd887d3856bcccade07199e592b204d4ebe6def c78288f8  1948

Традиційний фестиваль «Коляди у старому селі» відбувся у суботу, 12 січня. Хатинки Закарпатського музею народної архітектури та побуту знову ожили, столи наповнилися традиційними наїдками, а дзвінкі колядки лунали звідусіль.

4536  1949

-«Я вважаю, що такий чудовий фестиваль, який покликаний на збереження народних традицій Закарпаття, є одним із найколоритніших та найпотужніших зимових фестивалів. Щороку представляємо на ньому традиції колядування Виноградівського району та отримуємо від цього безліч позитивних емоцій!»,- зазначила в.о. голови Виноградівської райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук.

1951  1952

 

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрацію завітали маленькі щедрівники Друк
Понеділок, 14 січня 2019, 11:25

1054  1686

14 січня у фойє Виноградівської райдержадміністрації дзвінко лунали щедрівки та колядки до свята Старого Нового року у виконанні учасників фольклорного колективу Олешницької дитячої школи мистецтв (керівник Анна Сігетій) та учасників хору Виноградівської дитячої школи мистецтв ім. Б.Бартока ( керівники - Світлана Гнетило та Наталія Сорводі).

Від імені всіх працівників райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук подякувала керівникам за творчу працю, а колядникам - за створений чудовий святковий настрій.

Виноградівська РДА

 
Проведено конкурс з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах Друк
Понеділок, 14 січня 2019, 08:35

4567  2890

11 січня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Віктора Жупанина відбувся конкурс з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування , що не виходять за межами району.

Участь у засіданні конкурсної комісії взяли: в.о начальника відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва Микола Левдар, голова обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства Олександр Воронін, голова громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації Йосип Дрошковці, в.о начальника відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції в Закарпатській області департаменту патрульної поліції Олександр Ковальчук, керівник Виноградівської районної організації Всеукраїнської спілки автомобілістів Віктор Озимовський, член Спілки ветеранів автомобільного транспорту у Закарпатській області Павло Піров.

За наслідками конкурсу визначено переможця, та прийнято рішення вжити вичерпних заходів з належної організації перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах.

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації засідала комісія з питань захисту прав дитини Друк
П'ятниця, 11 січня 2019, 10:08

297810 січня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Під час засідання розглянуто 3 питання, у тому числі: про встановлення графіка зустрічей з дітьми (1 заява), про надання дозволу на здійснення правочинів щодо нерухомого майна, право користування яким мають діти (2 заяви), про визначення місця проживання дітей (1 заява).

Після детального вивчення документів, членами комісії прийнято відповідні рішення в інтересах дітей та задля захисту їх прав.


Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації засідала комісія Друк
Четвер, 10 січня 2019, 15:28

67810 січня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії по визначенню розмірів збитків, у тому числі неодержаних доходів, завданих власнику земельної ділянки-Виноградівській міській раді , внаслідок використання земельної ділянки підприємцем, без відповідних правовстановлюючих документів.

Участь у засіданні комісії взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники Виноградівської міської ради та громадянин, що відмовився від підписання договору оренди земельної ділянки.

За наслідками засідання , комісією визначено розмір збитків завданих власнику земельної ділянки-Виноградівській міській раді, про що складено відповідний акт.

Виноградівська РДА

 
<< Початок < 1 2 3 4 5 6 8 10 > Кінець >>

Сторінка 8 з 298

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia 2 copy
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
rcz copy
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2019
Березень
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 59 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту