"Близько 50 кілометрів доріг в районі капітально відремонтували за два останні роки",- Михайло Русанюк

 

Президент: Україна має створити законодавчі запобіжники для протидії російським гібридним загрозам

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за січень – грудень 2017 року

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2018 рік

У райдержадміністрації засідала комісія з питань захисту прав дитини Друк
Середа, 28 лютого 2018, 14:02

28 лютого під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

В ході засідання розглянуто наступні питання: про встановлення графіку зустрічей з дітьми, визначення місця проживання дітей, позбавлення батьківських прав, надання дозволу на здійснення правочинів щодо нерухомого майна, право користування яким мають діти, а також стан утримання та виховання дітей у дитячих будинках сімейного типу.

Після детального вивчення документів, членами комісії прийнято відповідні рішення в інтересах дітей та задля захисту їх прав.

IMG 5146 IMG 5156 

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги Друк
Вівторок, 27 лютого 2018, 09:05

26 лютого під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги з Програми подолання бідності.

В ході засідання начальник відділу обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці Наталія Меркулова ознайомила присутніх із заявами та зверненнями громадян, які надійшли до керівництва району, про надання посильної одноразової грошової допомоги. Всього під час засідання було розглянуто 49 заяв громадян, які надійшли до районної державної адміністрації.

Детального розглянувши всі справи членами комісії прийнято відповідні рішення.

IMG 5130 IMG 5139

Виноградівська РДА

 
Заклади охорони здоров'я Виноградівщини отримали медичне обладнання на 1 мільйон 141 тисячу гривень Друк
П'ятниця, 23 лютого 2018, 16:39

IMG 5107 IMG 5098222

23 лютого голова райдержадміністрації Михайло Русанюк взяв участь у прес-конференції приуроченій передачі медичного обладнання на суму 1 мільйон 141 тисяча гривень, що прибули як допомога Уряду Угорщини закладам охорони здоров'я сіл Виноградівщини, в яких проживає угорськомовне населення.

Передати обладнання головному лікарю Виноградівського ЦПМСД Ігорю Попдякунику приїхали представник уповноваженого Уряду Угорщини Йосип Торпої та заступник директора департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА Єлизавета Біров.

Голова райдержадміністрації Михайло Русанюк подякував угорській стороні та зазначив, що ця допомога є важливою для покращення якості медичного обслуговування в сільській місцевості району та висловив сподівання на подальшу співпрацю.

IMG 5096  IMG 5120

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації відбулася нарада про роботу Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за 2017 рік Друк
Четвер, 22 лютого 2018, 13:24

viber image222 лютого під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Єви Данич відбулася нарада про роботу Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за 2017 рік над пошуком, відбором та навчанням кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі та патронатні вихователі.

Директор Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Елеонора Білкей зазначила, що одним з напрямків роботи центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді є здійснення роботи над пошуком, відбором, навчанням кандидатів у прийомні батьки, батьки вихователі та патронатні вихователі, забезпечення належного функціонування ДБСТ, ПС, як альтернативних форм виховання дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Окрім того, з метою популяризації та розвитку в районі сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, спеціалістами центру систематично проводяться заходи інформаційної кампанії та розповсюдження буклетів „Я хочу маму й тата", «Станьте патронатними вихователями», «Патронат – швидка сімейна допомога». Центром ведеться облік звернень кандидатів у прийомні батьки та батьки-вихователі та патронатні вихователі, проводяться співбесіди та прийом документів, спільно з ССД здійснюється обстеження житлово-побутових умов проживання. Пакет документів та подання надсилається до ЗОЦСССДМ на проведення навчання кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі, патронатні вихователі.

Також під час наради обговорено виконання суб’єктами, що надають соціальну послугу соціального супроводу  сімей, у яких виховуються діти – сироти і діти, позбавлені батьківського піклування Державного стандарту соціального супроводу сімей, у яких виховуються діти сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України від 11.08.2017 №1307.

За наслідками наради заступником голови державної адміністрації дано відповідні доручення. 

Виноградівська РДА

 
Голова райдержадміністрації провів зустріч із представником Державної служби України з надзвичайних ситуацій Друк
Середа, 21 лютого 2018, 16:50

IMG 4709  IMG 4714

21 лютого голова райдержадміністрації зустрівся із представником Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергієм Городовим та начальником районного відділу УДСНС Володимиром Турдаєм.

В ході зустрічі обговорено питання підготовки і пропуску льодоходу, повені та паводків у 2018 році на території Виноградівського району.

Окрім того, присутні обговорили імовірне обладнання на Виноградівщині ще одного державного рятувального посту в селищі Вилок.

IMG 4725  IMG 4726

Виноградівська РДА

 
Порядок заповнення та подання електронної декларації обговорили на семінар-нараді Друк
Четвер, 22 лютого 2018, 14:49

21 лютого у великому залі засідань райдержадміністрації відбулася семінар-нарада з питання порядку заповнення та подання електронної декларації.

В ході наради представниками Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області та центру перепідготовки і підвищення кваліфікації було надано методичні рекомендації та роз'яснено шляхи заповнення щорічної декларації, осіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а також попереджено про відповідальність за неподання, несвоєчасне подання декларацій, а також за зазначення в них завідомо неправдивих відомостей.

Кожен з присутніх під час семінар-наради мав можливість отримати вичерпні відповіді на поставлені запитання.

IMG 5543 28056243 936811399817475 7111265647927082806 n

Виноградівська РДА

 
Організацію та ведення військового обліку військовозобов’язаних та призовників обговорили на нараді Друк
Середа, 21 лютого 2018, 15:33

IMG 4685  IMG 4694

21 лютого у великому залі засідань районної державної адміністрації відбулася нарада про організацію та ведення військового обліку військовозобов'язаних та призовників. Участь у нараді взяли: перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук, військовий комісар Виноградівського військового комісаріату Василь Зубатов, начальник відділення військового обліку та бронювання солдат, сержантів запасу Виноградівського районного військового комісаріату Олександр Гелевера, головний спеціаліст сектору мобілізаційної та оборонної роботи апарату державної адміністрації Валерій Секретенко та відповідальні за ведення військового обліку військовозобов'язаних і призовників в структурних підрозділах райдержадміністрації, інспектори військово-облікових столів сільських, селищних рад, керівники відділів персоналу підприємств, установ та організацій району.

В ході наради розглянуто два питання, а саме: про організацію та ведення військового обліку військовозобов'язаних та призовників; бронювання військовозобов'язаних за підприємствами, установами і організаціями на період мобілізаційного та воєнного часу.

Начальник відділення військового обліку та бронювання солдат, сержантів запасу Виноградівського районного військового комісаріату Олександр Гелевера інформував присутніх про стан справ з організацією військового обліку військовозобов'язаних в сільських та селищних радах, підприємствах, установах та організаціях району. Довів до відома присутніх механізми організації та ведення обліку призовників і військовозобов'язаних місцевими органами виконавчої влади та іншими державними органами, виконавчими комітетами сільських, селищних та міської рад, організаціями та навчальними закладами незалежно від їх підпорядкування і форм власності.

Головний спеціаліст сектору мобілізаційної та оборонної роботи апарату державної адміністрації Валерій Секретенко зазначив, що райдержадміністрація у взаємодії з військовим комісаріатом, відповідно до планів, проводять перевірку органів місцевого самоврядування, а також підприємств, установ та організації, що перебувають на території їх відповідальності.

Перший заступник голови райдержадміністрації порекомендувала присутнім відповідально відноситися до ведення військового обліку та неухильно дотримуватися законодавства.

IMG 4701 IMG 4704

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації обговорили зміни в законодавстві та представили нового керівника апарату Друк
Середа, 21 лютого 2018, 11:40

IMG 4671  IMG 4678

21 лютого голова райдержадміністрації провів робочу нараду із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. В ході наради Михайло Русанюк представив присутнім новопризначеного керівника апарату районної державної адміністрації Ігоря Вантюха.

Окрім того обговорено нововведення в законодавстві, а зокрема зміни в Законі України "Про державну службу" та Законі України "Про освіту".

Насамкінець голова державної адміністрації наголосив керівникам структурних підрозділів на необхідності дотримання трудової та виконавської дисципліни всіма працівниками райдержадміністрації.

Виноградівська РДА

 
У Виноградові вшанували подвиг загиблих Героїв Небесної Сотні Друк
Вівторок, 20 лютого 2018, 14:34

IMG 4628  IMG 4650

20 лютого голова райдержадміністрації Михайло Русанюк, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук та керівник апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх взяли участь в урочистому заході присвяченому вшануванню подвигу Героїв Небесної Сотні.

Під час проведення заходу священнослужителі провели поминальну панахиду, а присутні поклали корзини квітів до пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні.

IMG 4654  IMG 466211

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації відбулася робоча нарада Друк
Понеділок, 19 лютого 2018, 15:51

IMG 462519 грудня голова райдержадміністрації Михайло Русанюк провів нараду із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, які є розпорядниками коштів. Участь у нараді взяв і директор Виноградівського відділення ПАТ «Закарпатгаз» Андрій Ходаківський.

В ході наради обговорено питання необхідності дотримання лімітів, а також здійснення щоденного контролю та моніторингу закладів соцкультсфери у питанні використання послуг із газопостачання.

Виноградівська РДА

 
Більше статтей...
<< Початок < 1 2 3 4 5 6 8 10 > Кінець >>

Сторінка 8 з 270

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia_2
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2018
Травень
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Останні новини

Хто зараз на сайті

На даний момент 151 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2017 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту