Звернення Президента України щодо ситуації зі збиттям літака МАУ в Тегерані

  

Публічний звіт голови Виноградівської районної державної адміністрації

 

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за І півріччя 2019 року

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2019 рік

В райдержадміністрації відбулося засідання комісії Друк
П'ятниця, 13 грудня 2019, 15:48

0934552777  093344400

13 грудня під керівництвом заступниці голови Виноградівської райдержадміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа і визначення дітей, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію.

В ході засідання комісії членами комісії розглянуто три питання, а саме: про розпорядження голови облдержадміністрації від 25.11.2019 № 652 та від 29.11.2019 № 683 „Про рішення комісії щодо розподілу між бюджетами міст обласного значення, районними бюджетами та бюджетами об'єднаних територіальних громад у 2019 році коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа", про розгляд документів двох осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у порядку їх черговості взяття на квартирний облік, про прийняття рішення щодо призначення грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення та визначення осіб, яким буде виплачено грошову компенсацію.


За наслідками засідання комісії прийнято відповідні рішення.


Виноградівська РДА

 
В райдержадміністрації засідала комісія з питань захисту прав дитини Друк
П'ятниця, 13 грудня 2019, 13:03

9877665555513 грудня під керівництвом заступниці голови Виноградівської райдержадміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Під час засідання розглянуто 8 питань, у тому числі: про встановлення графіка зустрічей з дітьми (4 справи); про визначення місця проживання дітей (2 справи); про доцільність повернення малолітньої дитини на виховання в сім᾿ю (1 справа), про надання дозволу на виїзд неповнолітньої дитини за кордон без згоди батька (1 справа); про розгляд повідомлення Виноградівського районного центру соціальних служб для сім᾿ї, дітей та молоді щодо сім᾿ї ,яка перебуває на обліку центру як така, що опинилася в СЖО; про доцільність влаштування дітей, які перебувають в притулку для дітей, на тимчасове проживання в сім᾿ю родичів/знайомих (1 справа); про надання дозволу на здійснення правочинів щодо нерухомого майна, право користування яким мають діти (11 справ); про затвердження та перегляд індивідуальних планів 28 дітей, які проживають в сім᾿ях опікунів/піклувальників, 1 дитина, яка виховується в інтернатному закладі.

Після детального вивчення документів, членами комісії прийнято відповідні рішення в інтересах дітей та задля захисту їх прав.

Виноградівська РДА

 
Земельна комісія провела чергове засідання Друк
П'ятниця, 13 грудня 2019, 10:43

098888766666  0988711111

13 грудня під керівництвом заступниці голови райдержадміністрації Єви Данич, за участі начальника відділу агропромислового розвитку Василя Феєра , заступника начальника відділу агропромислового розвитку Анатолія Бажури, головного спеціаліста юридичного відділу Інни Шолох, завідувачки сектору містобудування та архітектури Маргарити Тегзе, а також заступника начальника відділу у Виноградівському районі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Івана Довжана відбулося засідання комісії з розгляду питань в галузі земельних відносин.
Під час засідання комісією було розглянуто два питання, а саме: про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни меж населеного пункту), про видачу дубліката сертифікату.

За наслідками розгляду цих питань прийнято відповідні рішення.


Виноградівська РДА

 
Відбулася семінар-нарада з бухгалтерами органів місцевого самоврядування Друк
Четвер, 12 грудня 2019, 14:50

234567788912 грудня фінансовим управлінням Виноградівської райдержадміністрації, спільно з управлінням Державної казначейської служби України у Виноградівському районі, проведено  семінар-нараду з бухгалтерами органів місцевого самоврядування.

В ході семінар-наради проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу з бухгалтерами сільських, селищних, рад щодо особливостей формування бюджету на 2020 рік та розглянуто два питання, а саме: про фінансове завершенння 2019 року, про планування бюджету на 2020 рік.

За наслідками семінар-наради дано ряд відповідних доручень. 

Виноградівська РДА

 

 
Про планування роботи структурними підрозділами райдержадміністрації говорили на робочій нараді Друк
Четвер, 12 грудня 2019, 13:30

098222222 0897666555

12 грудня за головування керівника апарату райдержадміністрації Олександра Кіша відбулася робоча нарада про планування роботи районної державної адміністрації на I квартал 2020 року. Участь у нараді взяли начальник та спеціалісти відділу організаційної роботи апарату.

Начальник відділу організаційної роботи Єва Деяк інформувала, що структурні підрозділи райдержадміністрації подають до 10 числа місяця, що передує наступному року та кварталу, у відділ організаційної роботи апарату райдержадміністрації погоджені та завізовані заступниками голови, керівником апарату райдержадміністрації переліки питань та основних заходів, для включення їх до плану роботи. Станом на сьогодні план роботи структурних підрозділів райдержадміністрації затверджений відповідним розпорядженням голови.

Окрім того, спеціалістами відділу організаційної роботи апарату проведено аналіз виконання структурними підрозділами плану роботи за минулий квартал. Інформацію надано керівнику апарату райдержадміністрації.


За наслідками наради керівником апарату дано ряд відповідних доручень.

                                                                                                                                                                                      Виноградівська РДА

 
В райдержадміністрації відбулася семінар-нарада з працівниками Виноградівської райдержадміністрації Друк
Четвер, 12 грудня 2019, 09:49

09987766611 грудня в малому залі Виноградівської райдержадміністрації відбулася семінар-нарада з працівниками Виноградівської райдержадміністрації, які підлягають вивільненню.

Участь у заході взяли: заступниця голови Виноградівської райдержадміністрації Єва Данич, керівник апарату райдержадміністрації Олександр Кіш, начальник відділу персоналу апарату райдержадміністрації Оксана Козак, директор Виноградівської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості Наталія Фалес, заступник директора Сергій Ярема, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Маріанна Поп, начальник відділу з активної підтримки населення Марина Ромушко , працівники Виноградівської райдержадміністрації.

В ході семінар-наради проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу з працівниками райдержадміністрації, які підлягають вивільненню. Директор Виноградівської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості Наталія Фалес інформувала присутніх, що завданням Служби є забезпечення кар'єрного супроводу кожному співробітникові, який підлягає вивільненню. Кожного клієнта буде супроводжувати свій кар'єрний радник, який складе індивідуальний план надання послуг, щоб підібрати роботу максимально швидко, навіть ще до самого звільнення.

Під час зустрічі, начальники відділів Виноградівської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості, ознайомили учасників семінару з вимогами законодавства щодо порядку вивільнення, з ринком праці регіону, актуальними вакансіями, які є на даний час на ринку праці, послугами які надає служба зайнятості, права та обов'язки осіб, які звертаються до служби зайнятості, можливості перенавчання та започаткування власної справи за рахунок державної служби зайнятості та отримання ваучера для підтримання конкурентоспроможності шляхом перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями для пріоритетних видів економічної діяльності.

Також працівниками, які підлягають вивільненню було заповнено профільні анкети. Після чого заступник директора Сергій Ярема зазначив, що буде проведений аналіз заповнених анкет, по якому визначиться окремий графік проведення семінарів.

За наслідками семінар-наради інформацію доповідаючих взято до уваги.


Виноградівська РДА

 
Комісія з ТЕБ та НС провела чергове засідання Друк
Четвер, 12 грудня 2019, 08:38

098777777711 грудня під керівництвом першого заступника голови Виноградівської райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук та за участі членів комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відбулося чергове засідання комісії.

Під час засідання обговорено наступні питання: про затвердження переліку потенційно-небезпечних об'єктів, об'єктів підвищеної небезпеки та переліку небезпечних ділянок, територій, інженерних споруд у Виноградівському районі, про погодження схеми ділянки місцевості, яка визначена для проведення підривних робіт при знешкодженні вибухонебезпечних предметів, про стан пожежної безпеки закладів освіти Виноградівського району, про запобігання випадкам переохолодження та надання допомоги людям у період значного пониження температури.

За наслідками наради інформацію доповідаючих взято до відома, а членами комісії прийнято відповідні рішення.


Виноградівська РДА

 
Найголовніше – виплатити заробітну плату освітянам Друк
Середа, 11 грудня 2019, 17:24

223456678710 грудня за ініціативи Закарпатської обласної державної адміністрації, після офіційного представлення нового голови райдержадміністрації Василя Кіша, відбулася розширена нарада з питань освіти.

Під керівництвом голови Закарпатської ОДА Ігоря Бондаренка участь у нараді взяли заступник голови Закарпатської ОДА Ольга Травіна, керівник апарату Закарпатської ОДА Руслана Натуркач, директор департаменту фінансів Петро Лазар, керівництво Виноградівської РДА, представники і депутати Виноградівської районної ради, директори навчальних закладів Виноградівського району. Присутні погодилися, що ситуація на Виноградівщині є унікальною і непростою. Однак найголовніше - це забезпечити трудові права педагогів і виплатити заробітну плату в повному обсязі якнайшвидше.

За результатами наради, сторони дійшли компромісу у «дорожній карті» з вирішення цієї проблеми, про що буде повідомлено згодом.


Виноградівська РДА

 
У Виноградівській райдержадміністрації представили нового голову - журналіста Василя Кіша Друк
Вівторок, 10 грудня 2019, 18:21

  009999999  08881600

Представити нового керівника району приїхав голова Закарпатської облдержадміністрації Ігор Бондаренко разом із його заступницею Ольгою Травіною та керівницею апарату Русланою Натуркач.

Привітати новопризначеного голову прийшло чимало людей, серед яких було керівництво органів державної влади та місцевого самоврядування району, депутати всіх рівнів, голови селищних та сільських рад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, підприємств та установ району, представники правоохоронних органів, громадськість, засоби масової інформації.

Керівник апарату обласної державної адміністрації Руслана Натуркач зачитала розпорядження Президента України, згідно якого головою Виноградівської районної державної адміністрації Закарпатської області призначено Василя Кіша.

0000883111  08885111

Вітаючи нового очільника району з призначенням, Ігор Бондаренко побажав плідної та результативної праці на новій посаді та наголосив на важливості злагодженої роботи двох гілок влади задля загального блага жителів району.

Окрім урочистої частини в ході представлення відбулася і конструктивна частина. Учасники заходу обговорили ряд важливих питань суспільно-політичного життя району, а також питання реалізації реформи децентралізації, здійснення ремонту доріг у Виноградівському районі, будівництво сміттєпереробного заводу на території району та ряд інших важливих питань.

54329900000  0082221111

Насамкінець новопризначений голова подякував керівництву держави та голові облдержадміністрації за довіру і запевнив присутніх, що буде сумлінно служити громаді, а всі рішення приймати опираючись на засади законності.


Виноградівська РДА

 
Шановні працівники органів місцевого самоврядування! Друк
П'ятниця, 06 грудня 2019, 15:05

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

7854444447 грудня Україна відзначає День місцевого самоврядування – професійне свято всіх, хто працює у сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, хто представляє багатотисячну армію народних обранців.
Представляти громади, знати їх проблеми і докладати всіх зусиль для їх вирішення – почесна і відповідальна місія. У демократичному суспільстві саме органи місцевого самоврядування покликані створювати умови для реалізації громадських і приватних інтересів, сприяти вирішенню життєво важливих питань не лише місцевого чи регіонального, а й державного значення, налагоджувати зв'язки між громадянами, їх громадськими об'єднаннями та владою. Але перед нами стоїть і більш важливе завдання – спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів.
 З нагоди свята висловлюємо щиру вдячність усім, хто невтомно працює задля зміцнення демократичних засад розвитку суспільства, бажаємо кожному з Вас здоров'я, миру, злагоди, активної громадянської позиції та єдності на шляху розбудови нашої територіальної громади і України.

З повагою,

керівництво  Виноградівської райдержадміністрації

 
<< Початок < 1 2 3 4 5 7 9 10 > Кінець >>

Сторінка 7 з 329

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1 

1111111111111 copy

 
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
КІШ Василь Васильович
 
 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
 
images
 
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia 2 copy
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
rcz copy
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2020
Лютий
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 89 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту