Відчуваємо потужну міжнародну підтримку у захисті суверенітету України та в проведенні реформ - Президент за результатами зустрічей у Парижі

 

Україна та США відновлюють роботу Комісії Стратегічного партнерства двох країн

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за січень – вересень 2018 року

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2018 рік

Рятівників Виноградівщини привітали із професійним святом Друк
Понеділок, 17 вересня 2018, 15:48

IMG 2865  IMG 2862

17 вересня у міському будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення в районі Дня рятівника. Участь у святкуванні взяли заступник голови райдержадміністрації Єва Данич та керівник апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх .

IMG 2881  IMG 2900

-« Сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем рятівника України. Бажаю всього найкращого та висловлюю подяку за вашу складну незамінну працю, яка так необхідна нашому суспільству.», - зазначила у своїй промові Єва Данич та нагородила рядом грамот голови райдержадміністрації рятівників та пожежників району.

IMG 2907  IMG 2926

Окрім офіційної частини та святкового концерту в рамках заходу відбувалася виставка рятувальної техніки на площі Миру та день відкритих дверей у відділенні 6 державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Закарпатської області у місті Виноградів.

Виноградівська РДА

 
Виноградівський район достойно представлено на Дні добросусідства України та Польщі Друк
Понеділок, 17 вересня 2018, 12:49

4444  1111111111111111111111111111

15 вересня поблизу села Лубня Великоберезнянського району, після 16-річної перерви, відбувся День добросусідства України та Польщі.

– Добросусідські відносини, які вже протягом багатьох років об'єднують Закарпаття і регіони Польщі, в першу чергу проявляються через транскордонне співробітництво, яке дає змогу реалізувати спільні економічні програми розвитку прикордонних регіонів, сприяє зміцненню зв'язків між культурними та освітніми установами, створенню стабільних відносин між громадами, – наголосив Геннадій Москаль. – Сьогодні, з початком нового програмного періоду Європейського сусідства, для прикордонних територій відкрилися нові перспективи в залученні коштів міжнародної технічної допомоги.

В рамках заходу Виноградівська райдержадміністрація достойно представила культурний, соціально-економічний та туристичний потенціали району.

5555  3333111

Виноградівська РДА

 
Дорогі наші рятівники! Друк
Понеділок, 17 вересня 2018, 09:22

rativnukaСердечно вітаю вас з професійним святом – Днем рятувальника України. Бажаю всього найкращого та висловлюю подяку за вашу складну незамінну працю, яка так необхідна нашому суспільству.

Важко переоцінити важливість і значущість тієї справи, яку кожен день, кожну годину виконуєте ви – рятувальники, ризикуючи власним життям. Це ви, за першим сигналом готові негайно вирушити в епіцентр будь-яких подій, безстрашно гасити пожежі, рятувати людей на воді та у горах, першими прибуваєте на ліквідацію завалів, руйнувань, зсувів та інших напастей.

Стикаючись з дня в день з бідою, ви не черствієте душею, зберігаєте в собі готовність до самопожертви. Результат цієї роботи – сотні врятованих життів. Зі святом! Бережіть рідних і не будьте байдужими до інших людей! Успіхів вам у роботі, щастя і поменше складних викликів!

З повагою
в.о. голови Виноградівської РДА
Наталія Костелеба-Веремчук

 
У райдержадміністрації обговорили питання проведення ряду урочистих заходів Друк
Четвер, 13 вересня 2018, 14:43

IMG 281513 вересня за головування керівника апарату райдержадміністрації Ігора Вантюха відбулася робоча нарада з питань організації та проведення ряду урочистих та святкових заходів у Виноградівському районі.

Так, зокрема, обговорено питання відзначення Дня партизанської слави. Захід відбудеться в переддень свята, 21 вересня 2018 року, о 10 годині за київським часом, біля стели розстрілу партизан-підпільників у місті Виноградів.

Начальник відділу культури Василь Югас інформував присутніх стосовно організації святкового концерту з нагоди відзначення в районі Дня людей похилого віку. Концерт відбудеться першого жовтня 2018 року за участі учнів та викладачів Виноградівської ДШМ ім. Б. Бартока.

Окрім того обговорено питання організаційної підтримки Виноградівської райдержадміністрації у проведенні у місті Виноградів Дня миру. Захід відбудеться 21 вересня на площі Миру.

За наслідками наради керівником апарату райдержадміністрації дано ряд відповідних доручень.

Виноградівська РДА

 
Комісія з питань захисту прав дитини провела засідання Друк
Середа, 12 вересня 2018, 13:05

IMG 279611 вересня  відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич,.

Під час засідання розглянуто три питання, а зокрема: про призначення опіки (1 справа); про проведення реєстрації народження дитини (1 справа); про надання дозволу на здійснення правочинів щодо нерухомого майна, право власності та право користування яким мають діти (2 справи).

Після детального вивчення документів, членами комісії прийнято відповідні рішення в інтересах дітей та задля захисту їх прав.

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації відбулася нарада про огляд нового законодавства Друк
Вівторок, 11 вересня 2018, 12:30

IMG 279111 вересня, за головування керівника апарату райдержадміністрації, відбулася нарада про огляд нового законодавства.

В ході наради начальник юридичного відділу апарату Олександр Кіш інформував про основні зміни, внесені до законодавчих актів, які набрали чинності та стосуються діяльності державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування.

За результатами наради, керівником апарату райдержадміністрації надано доручення юридичному відділу провести правороз'яснювальну роботу серед працівників райдержадміністрації щодо застосування обговорених законодавчих нововведень.

Виноградівська РДА

 
Питання стану матеріально-технічного забезпечення відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації обговорили на робочій нараді Друк
Середа, 05 вересня 2018, 15:42

IMG 2758П'ятого вересня за головування керівника апарату райдержадміністрації Ігора Вантюха відбулася робоча нарада, в ході якої обговорено питання стану матеріально-технічного забезпечення відділу ведення Державного реєстру виборців апарату.

В ході наради начальник відділу Вікторія Бачкай інформувала, що з метою забезпечення належних умов роботи відділів ведення Державного реєстру виборців, постановою Центральної виборчої комісії від 20.12.2007 р. №572 затверджено вимоги до приміщень відділів ведення Державного реєстру виборців та норми забезпечення відділів засобами зв'язку, обладнанням, інвентарем та оргтехнікою.

У відповідності до цих вимог, відділ ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації обладнаний дверима з кодовим механічним замком, який унеможливлює відкриття дверей ззовні, системою автоматичної пожежної сигналізації та облаштований охоронною системою сигналізації. З метою створення сприятливих умов функціонування Державного реєстру виборців, а також дотримання Комплексної системи захисту інформації органу ведення Державного реєстру виборців, розпорядженням голови райдержадміністрації від 07.12.2016 р. №378 затверджено Програму забезпечення функціонування Державного реєстру виборців у Виноградівському районі на 2017-2020 роки. На фінансування Програми у поточному році з районного бюджету виділено кошти, які планується використати на монтаж та обслуговування системи охоронної сигналізації придбання оргтехніки та необхідного інвентарю.

Виноградівська РДА

 
До уваги суб’єктів підприємницької діяльності! Друк
Середа, 05 вересня 2018, 10:51

1212121215498785412Відділ економічного розвитку райдержадміністрації інформує про те, що Закарпатською обласною державною адміністрацією оголошено конкурс з відбору інвестиційних проектів в рамках реалізації Порядку використання коштів обласного бюджету для часткового відшкодування ставок за кредитами, залученими суб'єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів (далі Порядок).

До участі у конкурсі запрошуються суб'єкти малого і середнього підприємництва, які отримали кредити для реалізації інвестиційних проектів, частково забезпечують їх співфінансування, не отримують фінансову підтримку за іншими бюджетними програмами та за рахунок коштів проектів міжнародних фінансових організацій.

Усі документи необхідно подати до Департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської обласної адміністрації за адресою м. Ужгород, пл. народна,4 (каб.415). Детальну інформацію можна отримати за телефонами: (0312) 613516, 616674.

 
Райдержадміністрація вийшла із складу співзасновників КП РРВК «Новини Виноградівщини» Друк
Вівторок, 04 вересня 2018, 10:56

IMG 2751  IMG 2748

Четвертого вересня в.о. голови райдержадміністрації взяла участь у загальних зборах співзасновників КП РРВК «Новини Виноградівщини». Мета зборів – початок процедури перетворення комплексу із комунального підприємства в товариство з обмеженою відповідальністю.

Під час зборів Виноградівська райдержадміністрація та Виноградівська районна рада оголосили про вихід із засновників підприємства, а 16 працівників газети та типографії проголосували про вступ до засновників. Таким чином розпочалася процедура перетворення, що є складовою процесу роздержавлення засобу масової інформації, яка передбачена Законом України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації».

IMG 2752  IMG 253

Виноградівська РДА

 
В.о. голови райдержадміністрації провела нараду із керівниками структурних підрозділів-розпорядників коштів Друк
Понеділок, 03 вересня 2018, 14:27

IMG 2739  IMG 2736

Третього вересня у райдержадміністрації відбулася робоча нарада під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук. Участь у нараді взяли: заступник голови райдержадміністрації Єва Данич, керівник апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх, начальник фінансового управління Валерія Варга, в.о. начальника управління освіти, молоді та спорту Терезія Тодавчич, начальник відділу охорони здоров'я Леся Королевич, начальник відділу культури Василь Югас та начальник відділу інфраструктури та житлово-комунального господарства та будівництва Ірина Мельник. Основним питанням для обговорення на нараді було освоєння бюджетних коштів, зокрема в галузі ремонту доріг.

Начальник відділу інфраструктури та житлово-комунального господарства та будівництва Ірина Мельник прозвітувала голові райдержадміністрації стосовно ходу тендерних процедур на здійснення ремонту районних доріг.

За наслідками наради керівникам структурних підрозділів-розпорядників коштів дано доручення в.о. голови райдержадміністрації тримати питання реалізації проектів із ремонту та будівництва об'єктів на щоденному особистому контролі.

IMG 2742  IMG 2740

Виноградівська РДА

 
Більше статтей...
<< Початок < 1 2 3 4 5 7 9 10 > Кінець >>

Сторінка 7 з 285

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia_2
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2018
Листопад
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 72 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту