Звернення Президента України щодо ситуації зі збиттям літака МАУ в Тегерані

  

Публічний звіт голови Виноградівської районної державної адміністрації

 

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за І півріччя 2019 року

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2019 рік

Житло від держави під Новий рік отримала мешканка Виноградова Друк
Субота, 28 грудня 2019, 09:58

6745320000  986543322000

Першу на Виноградівщині символічну передачу квартири, в рамках державної програми закупівлі житла для дітей-сиріт, яку Наталія Самотєйкіна придбала за кошти державного бюджету та власні заощадження, здійснив 28 грудня голова Виноградівської райдержадміністрації Василь Кіш.
Трикімнатну квартиру в одному із мікрорайонів Виноградова Наталія придбала нещодавно. Зараз вона облаштовує житло, щоб Новий 2020 рік можна було зустріти вже там. Дівчина, яка втратила батьків, перебувала на квартирному обліку з 2015 року. Повірити в те, що вона насправді отримає такий подарунок від держави їй було вкрай важко.

Разом із ключами від нової квартири Наталія отримала і невеликий подарунок – ключницю у вигляді будиночка з державним прапором.
-«Я давно мріяла про власне житло і заощаджувала для цієї покупки кошти. Коли дізналася, що в рамках державної програми я можу отримати значну суму на придбання квартири – одразу не повірила, але, як бачите, сьогодні я зустрічаю вас у своїй власній чудовій квартирі. Щиро радію та дякую всім, хто допомагав мені в процесі закупівлі помешкання.», - з посмішкою на обличчі говорить Наталія.

Як повідомили заступниця голови райдержадміністрації Єва Данич і начальниця управління соціального захисту населення Уляна Курташ, такі святкові подарунки в 2019-2020 роках отримають семеро дітей-сиріт з Виноградівського району. Двоє з них придбали квартири на суму 637 794,00 грн., а ще п'ятеро отримали кошти на рахунки та займаються пошуком житла. Тому святкові вручення ключів від інших квартир ще попереду.


Виноградівська РДА

 
Голова райдержадміністрації взяв участь у засіданні громадської ради Друк
П'ятниця, 27 грудня 2019, 16:11

DSC00309  DSC00320

27 грудня відбулося засідання громадської ради, участь у якому взяв новопризначений голова Виноградівської райдержадміністрації Василь Кіш.

В ході засідання голова громадської ради Валерій Нечаєв та члени ради інформували голову адміністрації про основні проблемні питання, які наразі найбільше хвилюють членів їх громадських організацій. В основному йшлося про питання, які стосуються соціального захисту населення, розвитку спорту в районі, поводження з побутовими відходами та інше.

Василь Кіш натомість зазначив, що зазначені питання потребують вирішення та перебувають на контролі райдержадміністрації, а також зазначив, що зацікавлений у подальшій конструктивній співпраці із дорадчим органом.

DSC00323  DSC00319

Виноградівська РДА

 
В райдержадміністрації засідала координаційна рада у справах дітей Друк
П'ятниця, 27 грудня 2019, 14:38

78899655500  0007655500

27 грудня під керівництвом заступниці голови райдержадміністрації Єви Данич, відбулося засідання координаційної ради з питань захисту прав дитини.

Під час засідання розглянуто три питання, у тому числі: про аналіз стану злочинності серед неповнолітніх станом на грудень 2019 року, про влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в сімейні форми виховання, про розгляд плану Координаційної ради у справах дітей на 2020 рік.

За наслідками засідання координаційної ради інформацію доповідаючих взято до відома та прийнято ряд відповідних рішень.

Виноградівська РДА

 
Про стан ведення військового обліку в районній державній адміністрації говорили на робочій нараді Друк
Четвер, 26 грудня 2019, 16:18

456773899026 грудня керівник апарату райдержадміністрації Олександр Кіш провів робочу нараду із начальницею та головною спеціалісткою відділу персоналу. В ході наради говорили Про стан ведення військового обліку в районній державній адміністрації.

В ході наради начальник відділу персоналу апарату райдержадміністрації Оксана Козак інформувала присутніх про стан ведення військового обліку військовозобов'язаних у структурних підрозділах районної державної адміністрації. Вона зазначила, що в обов'язковому порядку при прийомі на роботу перевіряється наявність у працівників військово-облікових документів (у військовозобов'язаних — військових квитків, у призовників — посвідчень про приписку до призовних дільниць).

За наслідками наради керівником апарату райдержадміністрації дано доручення начальнику відділу персоналу апарату (відповідальній особі за ведення військового обліку) і надалі чітко дотримуватись вимог Закону України „Про військовий обов'язок і військову службу" від 25 березня 1992 року № 2232-ХІІ, постанови Кабінету Міністрів України від 07 грудня 2016 року № 921 „Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов'язаних" (зі змінами) та інших нормативно-правових актів з питань ведення військового обліку.

Виноградівська РДА

 
Депутати райради не дочекались рішення суду при прийнятті бюджету Друк
Четвер, 26 грудня 2019, 14:00

DSC00225  2019-12-26 14-23-05

26 грудня відбулася сесія Виноградівської районної ради, під час якої депутати проголосували за рішення Про районний бюджет на 2020 рік.

У рішенні депутати визначили розпорядником коштів освітньої субвенції районну раду, а відповідальним виконавцем – Центр з обслуговування закладів освіти Виноградівського району. Таке рішення депутати прийняли не дочекавшись рішення суду, яке теж повинно бути винесено 26 грудня. Мова йдеться про справу, в якій райдержадміністрація позивається на Виноградівську районну раду стосовно незаконності створення вищезгаданого центру.

Натомість райдержадміністрація пропонувала визначити розпорядником коштів, поки ще не ліквідоване, управління освіти, молоді та спорту, як це передбачено законодавством та що не суперечить рішенню сесії Виноградівської ради від 21.01.2011 року №31 «Про делегування повноважень районною радою Виноградівській районній державній адміністрації».

Варто зауважити, що відповідно до закону що згідно абз. 2 ст. 34 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» делегування радами повноважень місцевим державним адміністраціям супроводжується передачею фінансових, матеріально-технічних та інших ресурсів, необхідних для їх здійснення. Таким чином, делегувавши повноваження в галузі освіти державній адміністрації, при цьому фінансові та матеріально-технічні ресурси, необхідні для їх здійснення, відкликавши та передавши комунальному закладу, вважаємо що районна рада діє всупереч положень Конституції України та наведеній вище нормі Закону.

Голова райдержадміністрації наголосив на тому, що позиція райдержадміністрації залишається сталою і базується на принципах законності. Також Василь Кіш запропонував депутатам таки дочекатися рішення суду. Натомість депутати пообіцяли, що якщо суд прийме рішення на користь Виноградівської райдержадміністрації – вони внесуть всі необхідні поправки ще в перші дні наступного року.

Таким чином відбулося домовленостей, напрацьованих у день представлення нового голови РДА, які були в основі "дорожньої карти" з вирішення кризи в освітній галузі на Виноградівщині.

Виноградівська РДА

 
Висловлюємо щирі співчуття! Друк
Четвер, 26 грудня 2019, 10:07

8078990000 2Колектив Виноградівської районної державної адміністрації висловлює щирі співчуття родині, друзям та близьким Етелли Чуприк. Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами.

На 55 році життя зупинилося серце талановитої піаністки, народної артистки України, яка усе своє життя присвятила музиці і залишила по собі добрий світлий спомин, який назавжди залишиться в пам'яті тих, хто її знав.

На жаль, словами важко загоїти на серці страшну рану від втрати близької людини, але ми безсилі перед плином часу. Смерть, як каже давня мудрість, надає життю головного – змісту. Перш за все для тих, хто лишається жити. Ім'я Етелли Чуприк назавжди залишиться в серцях багатьох людей, що знали та цінували її творчість, а також в історії Виноградівського району.

Світла пам'ять.                                                                                                   

 Виноградівська РДА

 
Висловлюємо глибокі співчуття! Друк
Четвер, 26 грудня 2019, 10:00

8078990000 1Висловлюємо глибокі співчуття!

Колектив Виноградівської районної державної адміністрації висловлює щирі співчуття рідним і близьким отця Даниїла Бендаса.

Розділяємо разом з Вами біль втрати. Нехай світла пам'ять про померлого назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих, а Бог подарує йому вічне життя та спокій.

Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами.

                                                                                                                       Виноградівська РДА

 
Про підсумки виконання у 2019 році Програми розвитку архівної справи у Виноградівському районі говорили на нараді Друк
Вівторок, 24 грудня 2019, 10:20

DSC0019524 грудня керівник апарату райдержадміністрації Олександр Кіш провів нараду із начальницею та головною спеціалісткою архівного відділу. В ході наради говорили про підсумки виконання у 2019 році Програми розвитку архівної справи у Виноградівському районі.

Як інформувала начальниця архівного відділу Тетяна Головнич, на фінансування Програми розвитку архівної справи у 2019 році передбачено 103000 грн., з яких на розвиток архівної справи виділено 31.500 грн.

Станом на 24.12.2019р. використано 31.500 грн. На виділені кошти:
- оплачено послуги охорони архівних приміщень – всього 12000 грн.;
- придбано запчастини та комплектуючі до оргтехніки для копіювання і сканування архівних документів (1-фотобарабан, 1-корпус ПК, 2-жорсткі диски), проведено діагностику комп'ютерної техніки і ремонт системного блоку ПК – всього 8500 грн.;
- придбано картонні коробки для укомплектування архівних документів – всього 8000 грн.;
- придбано канцелярські товари (папір, папки, канцелярське приладдя) – всього 2000 грн.;
- придбано засоби побутової хімії та інвентар для оброблення архівних приміщень – всього 1000 грн.

Фінансування даної Програми у 2019 році дало змогу значно покращити матеріально-технічну базу архівного відділу, забезпечити належні умови для збереження документів управлінь, відділів, установ та організацій району, що належать до Національного Архівного фонду України і є надбанням держави.

Виноградівська РДА

 
Юні таланти Виноградівщини та їх викладачі отримали заслужені грошові винагороди Друк
Понеділок, 23 грудня 2019, 16:01

DSC00103  DSC00074

23 грудня заступниця голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук взяла участь у врученні стипендій учням-призерам обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів, фестивалів, виставок та змагань, музично-теоретичних олімпіад та преміюванні викладачів, які підготували учнів-призерів із дитячих шкіл мистецтв Виноградівського району, відповідно до  виконання " Програми розвитку дитячих шкіл мистецтв Виноградівського району".

DSC00131  DSC00156

"Мене дуже радує той факт, що стипендіатів на Виноградівщині є так багато, а це свідчить про високий рівень викладання у дитячих школах мистецтв району.", - зазначила Наталія Костелеба-Веремчук, та вручила конверти з преміями.

DSC00187  DSC00191

Натомість учні дитячих шкіл мистецтв порадували присутніх чудовим святковим концертом.

Виноградівська РДА

 
Голова райдержадміністрації провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів Друк
Понеділок, 23 грудня 2019, 12:36

2019-12-23 13-28-1923 грудня голова Виноградівської районної державної адміністрації Василь Кіш провів нараду з керівниками структурних підрозділів.

В ході наради кожен із керівників інформував голову державної адміністрації про ключові напрямки роботи управлінь, відділів та секторів. Окрім того, новопризначеного голову ознайомили з основними проблемними питаннями, з якими стикаються в роботі працівники структурних підрозділів, а також були окреслені плани на найближчий час та прийдешній рік.

Голова державної адміністрації інформацію доповідаючи взяв до відому та доручив заступникам і керівнику апарату тримати проблемні питання профільних структурних підрозділів на особистому контролі, про що щоденно йому доповідати.

Виноградівська РДА

 
<< Початок < 1 2 3 5 7 8 9 10 > Кінець >>

Сторінка 5 з 329

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1 

1111111111111 copy

 
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
КІШ Василь Васильович
 
 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
 
images
 
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia 2 copy
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
rcz copy
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2020
Лютий
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 81 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту