Відчуваємо потужну міжнародну підтримку у захисті суверенітету України та в проведенні реформ - Президент за результатами зустрічей у Парижі

 

Україна та США відновлюють роботу Комісії Стратегічного партнерства двох країн

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за січень – вересень 2018 року

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2018 рік

В райдержадміністрації відбулася семінар-нарада з питання проведення щорічного оцінювання державних службовців Друк
Понеділок, 08 жовтня 2018, 14:21

IMG 4112  IMG 4119

Восьмого жовтня в районній державній адміністрації під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Ігора Вантюха проведено нараду із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації на тему: «Щорічне оцінювання службової діяльності державних службовців у 2018 році». Керівник апарату ознайомив присутніх з розпорядженням голови районної державної адміністрації та наказом керівника апарату про проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців структурних підрозділів районної державної адміністрації, які займають посади категорій „Б" і „В" у 2018 році.

Начальник відділу персоналу апарату райдержадміністрації Оксана Козак ознайомила присутніх з процедурою проведення щорічного оцінювання діяльності державних службовців у 2018 році, зазначивши , що оцінювання результатів службової діяльності зазначених посадовців проводиться на підставі показників результативності, ефективності та якості, визначених з урахуванням посадових обов'язків держслужбовця, а також дотримання ним правил етичної поведінки та вимог законодавства у сфері запобігання корупції.

Додатково висвітлила для керівників структурних підрозділів питання подальшого визначення завдань і ключових показників результативності для кожного державного службовця на 2019 рік.

Також доповідачкою презентовано присутнім порівняльну таблицю з основними аспектами оцінювання та їхніми відмінностями, наведено алгоритм проведення оціночної співбесіди та зазначено на основних законодавчих аспектах, якими необхідно користуватися під час проведення оцінювання.

Семінар проведено в форматі «запитання-відповідь».

Виноградівська РДА

 
У Виноградові вшанували героїв національно-визвольної боротьби угорського народу Друк
Понеділок, 08 жовтня 2018, 10:17

777771  3333331

Шостого жовтня на подвір'ї Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, біля погруддя барона Жігмонда Перені, відбулися урочистості з нагоди вшанування пам'яті героїв-мучеників - 13 генералів, - які були страчені 6 жовтня 1849 року.

Участь в урочистостях взяли заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Віктор Мікулін та керівник апарату Виноградівської райдержадміністрації Ігор Вантюх.

На урочистостях з вітальним словом виступили: міністр юстиції Угорщини, Ласло Трочаний, заступник голови облдержадміністрації Віктор Мікулін, голова УМДС Ласло Зубанич та депутат Верховної Ради України, голова КМКС Василь Брензович.

На завершення урочистостей присутні поклали вінки квітів до погруддя видатного діяча революційних подій, барона Жігмонда Перені.

666661  5555551

Виноградівська РДА

 
Вітаємо із Днем працівника освіти! Друк
П'ятниця, 05 жовтня 2018, 14:57

2222222 копия

 
На Виноградівщині відзначили День працівників освіти Друк
Середа, 03 жовтня 2018, 15:21

 IMG 39823 IMG 3780

Третього жовтня в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук взяла участь в урочистостях з нагоди відзначення в районі Дня працівників освіти, які проходили в міському будинку культури.

IMG 3876  IMG 3907

-«Шановні освітяни! Напередодні вашого професійного свята дозвольте вас привітати та висловити вдячність за вашу титанічну і надзвичайно плідну працю. Кожного дня ви вкладаєте всі свої знання і вміння маючи на меті виховати достойних членів суспільства. Бажаю вам наснаги, ентузіазму та завзяття, а також достатку, процвітання, любові та радості від кожного дня! Зі святом вас!», - зазначила у вітальній промові Наталія Костелеба-Веремчук та вручила ряд відзнак Міністерства освіти та науки України, обласної ради та районної державної адміністрації.

IMG 399233  IMG 4023

Зі сцени для працівників освіти лунало безліч слів вітань та вдячності за їх працю, а працівники культури, учні дитячих шкіл мистецтв та танцювальний колектив "Галактика" подарували вчителям чудовий святковий настрій від перегляду концертної програми.

IMG 4043  IMG 4074

Виноградівська РДА

 
В.о. голови райдержадміністрації здійснила візит в геріатричний пансіонат Друк
Середа, 03 жовтня 2018, 10:04

IMG 3736  IMG 3706

Другого жовтня в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук, директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайло Петрішка, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Уляна Курташ та начальник фінансового управління райдержадміністрації Валерігя Варга взяли участь у святковому заході до Міжнародного дня людей похилого віку, який відбувався у Виноградівському геріатричному пансіонаті.

IMG 3723  IMG 3730

В рамках заходу жителі геріатричного пансіонату отримали невеликі подарунки та велику насолоду від перегляду насиченого різножанрового концерту, підготованого учасниками художньої самодіяльності Новоселицького та Веряцького будинків культури.

IMG 3745  IMG 3751

Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині відзначили Міжнародний день людей похилого віку Друк
Понеділок, 01 жовтня 2018, 15:45

IMG 3634  IMG 3679

Першого жовтня в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук взяла участь в урочистостях з нагоди відзначення в районі Міжнародного дня людей похилого віку, які відбулися в міському будинку культури.

IMG 3654  IMG 3663

-«Ми дякуємо вам за вашу самовіддану працю і за ті уроки життя, які ви давали і даєте нам! Від щирого серця я зичу вам міцного-міцного здоров'я, радості від життя, наснаги та довголіття! А ми, в свою чергу, берегтимо Вас і робитимемо все мождиве для того, щоб на схилі літ Ви жили у достойних умовах та при доброму здоров'ї! Зі святом Вас! Дякуємо Вам за те, що Ви у нас є!»,- зазначила у своїй промові Наталія Костелеба-Веремчук та нагородила грамотами в.о. голови райдержадміністрації найактивніших представників старшого покоління району.

IMG 3696  IMG 3694

Після офіційної частини слідувала насичена концертна програма за участі хору ветеранів, а також учнів та викладачів Виноградівської дитячої школи мистецтв ім. Б.Бартока.

Виноградівька РДА

 
У райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Друк
Понеділок, 01 жовтня 2018, 09:36

121212121  13131313131

28 вересня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Віктора Жупанина відбулося засідання  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. 

В ході засідання члени комісії розглянули ряд питань, а саме: про стан невиробничого травматизму в районі та визначення шляхів його зменшення; про готовність районних підприємств, установ та організацій, об'єктів життєзабезпечення, спеціалізованих аварійно-рятувальних служб, об'єктів житлово-комунального та дорожнього господарства району до роботи в осінньо-зимовому періоді 2018-2019 років ; про організацію заходів із запобігання засміченню твердими побутовими відходами поверхневих водотоків району та про стан епідемічної ситуації згрипу та ГРІ на території Виноградівського району.

За наслідками засідання членами комісії прийнято відповідні рішення.

Виноградівська РДА

 
Бібліотекарів району привітали із професійним святом Друк
П'ятниця, 28 вересня 2018, 14:51

42730762 163091477929480 2840058574862811136 n  42644389 591162044632785 8828034161412407296 n

28 вересня у читальному залі центральної районної бібліотеки відбулися урочистості з нагоди відзначення в районі Всеукраїнського дня бібліотек. Привітати бібліотечних працівників Виноградівщини на захід завітали заступник голови райдержадміністрації Віктор Жупанин та в.о. начальника відділу культури райдержадміністрації Олеся Данилець.

-" Ваші знання, професіоналізм, висока кваліфікація та любов до своєї справи завжди викликають у нас повагу та захоплення. Ви завжди в пошуках нових методів та форм, ви виходите на вулиці міста, у сквери та парки, щоб бути доступнішими для всіх. Біблотека –  це не тільки багаті книжкові фонди і нові технології, це, насамперед, люди. Завдяки кваліфікованим співробітникам наша Виноградівська  бібліотечна система досягла таких високих результатів. Сьогодні, як і багато років тому, тут працюють патріоти своєї справи, освічені й чарівні люди. Величезна подяка і низький уклін вам, працівники бібліотек, за самовіддану працю, за те, що продовжуєте берегти знання, накопичені століттями. З днем бібліотекаря вас, нехай у вашій бібліотеці завжди буде багато читачів, які люблять і бережуть книги та цінують вашу працю!", - зазначив у своїй промові Віктор Жупанин та відзначив грамотами та подякою голови райдержадміністрації найкращих бібліотечних працівників району. 

Виноградівська РДА

 
Наталія Костелеба-Веремчук взяла участь у відкритті дитсадка в селі Фанчиково Друк
П'ятниця, 28 вересня 2018, 14:24

IMG 345400  IMG 3503

28 вересня в.о. голови Виноградівської райдержадміністрації взяла участь у відкритті дошкільного навчального закладу в селі Фанчиково. Наталія Костелеба-Веремчук привітала громаду села від імені Геннадія Москаля, та вручила подяку голови облдержадміністрації за значний внесок у будівництво цього дитячого садка голові Фанчиківської сільської ради Юрію Мар'яну.

IMG 3587  IMG 3575

-«Цей заклад дошкільної освіти будувався протягом багатьох років зусиллями багатьох людей, але відкриття його стало можливим завдяки лобіюванню Геннадія Геннадійовича Москаля. Варто відзначити, що всього на будівництво цього об'єкту було виділено 13 мільйонів 308 тисяч гривень, із яких Державний фонд регіонального розвитку (тобто державний бюджет) виділив 5 мільйонів 50 тисяч гривень, а обласний бюджет - 8 мільйонів 251 тисячу гривень.

В першу чергу я хочу подякувати сільському голові та сільській раді, які виступили замовниками будівництва цього об'єкту. Хочу подякувати обласній державній адміністрації, яка побудувала та передала установу сільській раді, а також депутатам обласної ради, які проголосували за виділення коштів із обласного бюджету.», - зазначила у вітальному слові Наталія Костелеба-Веремчук та вручила в подарунок для дитсадка музичний центр.

IMG 3400  IMG 3428

В ході урочистостей пролунало багато вітальних слів від гостів свята, натомість маленькі вихованці навчального закладу подякували всім, хто долучився до будівництва дитсадка подарувавши вірші, пісні і танці від щирих дитячих сердець. Після чого всі присутні мали змогу оглянути об'єкт.

Виноградівська РДА

 
В райдержадміністрації засідала спостережна комісія Друк
Середа, 26 вересня 2018, 12:12

IMG 333125 вересня під керівництвом заступника голови Виноградівської районної державної адміністрації Єви Данич відбулося чергове засідання спостережної комісії.

На засіданні обговорено 3 питання, а зокрема: про розгляд повідомлень , що надійшли на адресу спостережної комісії з установ виконання покарань щодо осіб умовно – достроково звільнених з місць позбавлення волі; про дотримання вимог наказу «Про затвердження Порядку взаємодії установ виконання покарань, уповноважених органів з питань пробації та суб'єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк»; та про розгляд листа Закарпатської обласної державної адміністрації від 03.09.2018 № 06-16/5227.

Заслухавши та обговоривши інформацію, заступником голови державної адміністрації, головою спостережної комісії дано відповідні доручення.

Виноградівська РДА

 
Більше статтей...
<< Початок < 1 2 3 5 7 8 9 10 > Кінець >>

Сторінка 5 з 285

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia_2
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2018
Листопад
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 76 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту