Відчуваємо потужну міжнародну підтримку у захисті суверенітету України та в проведенні реформ - Президент за результатами зустрічей у Парижі

 

Україна та США відновлюють роботу Комісії Стратегічного партнерства двох країн

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за січень – вересень 2018 року

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2018 рік

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС Друк
П'ятниця, 19 жовтня 2018, 10:03

0776cd174c6a8feb115a5ad1770aa06a XLЗ визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району
Організатор перевезень - Виноградівська районна державна адміністрація. Пропонується фізичним та юридичним особам взяти участь у конкурсі з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району. З деталями можна ознайомитись перейшовши за посиланням

Виноградівська РДА

 
Наталія Костелеба-Веремчук здійснила робочий візит у Широківську ЗОШ І-ІІІ ст. Друк
Четвер, 18 жовтня 2018, 15:37

IMG 4383  IMG 43858

18 жовтня в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук та заступник голови райдержадміністрації Єва Данич здійснили робочий візит у село Широке.

В ході візиту керівники райдержадміністрації відвідали Широківську ЗОШ І-ІІІ ст., оглянули котельню закладу, де нещодавно встановили два нові котли. Окрім того поспілкувалися із заступником директора та завгоспом школи з метою з'ясування потреби навчального закладу в закупівлі господарських та будівельних матеріалів.

IMG 43868  IMG 4416

Виноградівська РДА

 
Виноградівець Василь Горват презентував поетичну збірку «Зірки впритул» Друк
Середа, 17 жовтня 2018, 15:29

IMG 4286  IMG 4294

17 жовтня в читальному залі Центральної районної бібліотеки відбулася презентація поетичної збірки «Зірки впритул» виноградів ця Василя Горвата. Привітати автора із визачною подією прийшли в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук та керівник апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх.

-«Василю Васильовичу, бажаю Вам і надалі розвиватися та творити! Щоб ця збірка була визначною у Вашому житті, але далеко не останньою. Бажаю вам натхнення, нехай муза ніколи Вас не покидає, а твори завжди отримують свого вдячного читача.»,- зазначила у вітальному слові Наталія Костелеба-Веремчук та нагородила Василя Горвата подякою голови райдержадміністрації за значний вклад у розвиток культури Виноградівського району.

IMG 4304  IMG 4314

Виноградівська РДА

 
Питання фінансового і технічного забезпечення Центру надання адміністративних послуг розглянуто на робочій нараді Друк
Вівторок, 16 жовтня 2018, 13:21

IMG 427716 жовтня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Віктора Жупанина відбулася робоча нарада. В ході наради розглянуто актуальні питання фінансового і технічного забезпечення Центру надання адміністративних послуг Виноградівської райдержадміністрації з метою розширення спектру послуг та поліпшення їх якості. Участь у нараді взяли: начальник ЦНАПу Василь Белень та начальник відділу доходів фінансового управління райдержадміністрації Клара Шеверя.

Учасники наради обговорили хід виконання плану фінансування відповідно до «Програми підвищення якості роботи Центру надання адміністративних послуг на 2016-2020 роки», звернули увагу на окремі елементи з досвіду роботи ЦНАПів в інших районах області та окреслили коло першочергових завдань на 2018 та 2019 фінансові роки.

Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині відзначили День захисника України Друк
П'ятниця, 12 жовтня 2018, 13:40

IMG 4211  IMG 4229

12 жовтня керівник апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх взяв участь в урочистостях з нагоди відзначення в районі Дня захисника України. Захід відбувався у читальному залі центральної районної бібліотеки, у форматі круглого столу, за участі військовослужбовців та студентської молоді.

В ході урочистостей Ігор Вантюх привітав всіх присутніх із прийдешнім святом та відзначив грамотами районної державної адміністрації за сумлінне виконання службових обов'язків, старанність, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Дня захисника України ряд військовослужбовців та працівників військового комісаріату району.

IMG 4240  IMG 4236

Виноградівська РДА

 
Відділ економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації взяв участь в інвестиційнму форумі «Закарпаття – бізнес в центрі Європи» Друк
П'ятниця, 12 жовтня 2018, 09:25

43680049 705953879764193 8941614159238266880 n  43590325 705954109764170 8478130490136592384 n

В рамках проведення інвестиційного форуму «Закарпаття – бізнес в центрі Європи», що проходив 10 жовтня 2018 у приміщенні історичного комплексу «Совине гніздо» в м. Ужгород, відділом економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації спільно із головою громадської організації «Виноградарів Виноградівщини» Наталією Мартишинець презентовано інвестиційну пропозицію щодо унікального прикладу промислового вирощування хурми та столових сортів біо-винограду на Виноградівщині.

Відвідувачі заходу, в тому числі закордонні гості з Польщі, Угорщини, Нідерландів, мали можливість скуштувати понад 9 сортів хурми та столовИЙ виноград, які вирощені на Виноградівській «Чорній горі». На площі 1,5 га висаджено 170 дерев хурми, з яких на сьогодні плодоносять 40, а на площі 0,8 га висаджено 500 кущів, а це понад 150 сортів, біо-винограду.

Презентація викликала значний ажіотаж та зацікавленість, адже аналогів промислового вирощування хурми на Україні не існує.

Відділ економічного розвитку та торгівлі РДА

 
У райдержадміністрації підвели підсумки роботи Виноградівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за 9 місяців 2018 року Друк
П'ятниця, 12 жовтня 2018, 09:11

IMG 416811 жовтня під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Єви Данич відбулася нарада про роботу Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за 9 місяців 2018 року. Учасники наради заслухали інформацію директора Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Білкей Елеонори, яка поінформувала присутніх про організацію та здійснення соціальної роботи з сім'ями, дітьми та молоддю, які опинилися в складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги шляхом їх виявлення, обліку та вивчення потреб, планування та визначення методів допомоги, надання соціальних послуг, забезпечення, за необхідності, соціального супроводу.

Також під час наради обговорено проблемні питання, які виникають у роботі з соціально незахищеними категоріями населення та намічено оптимальні шляхи їх вирішення. Відмічено позитивні результати в роботі завдяки налагодженню тісної співпраці Виноградівського РЦСССДМ з суб'єктами соціальної роботи, органами місцевого самоврядування району, благодійними та громадськими організаціями.

За наслідками наради прийнято відповідні рішення.

Виноградівська РДА

 
Місцеві «кишенькові» ЗМІ та громадські активісти безпідставно звинувачують районну адміністрацію у бездіяльності Друк
Четвер, 11 жовтня 2018, 13:20

IMG 4150Останнім часом дедалі більше активності починають проявляти місцеві «кишенькові» засоби масової інформації та громадські активісти. Мережа Інтернет «рясніє» повідомленнями про, нібито, бездіяльність органів державної влади у Виноградівському районі. Виноградівська районна державна адміністрація заявляє про те, що ці повідомлення є політично замовленими та такими, що не відповідають дійсності.

Виноградівська районна державна адміністрація в цілому та управління освіти, молоді та спорту зокрема, незалежно від відсутності чи тимчасової втрати працездатності керівників, працюють у звичному режимі та відповідно до встановленого графіку.
Виплата заробітних плат працівникам закладів соцкультсфери, а зокрема працівникам закладів освіти, здійснюється своєчасно та в повній мірі, що безпосередньо можуть засвідчити працівники цих закладів. Школи району забезпечено кваліфікованими кадрами, а здійснення навчально-виховного процесу відбувається незалежно від «обезголовлення» управління освіти.

Організаційна та кадрова робота у Виноградівській РДА, підготовка до опалювального сезону та харчування дітей пільгової категорії у школах району відбувається безперебійно та у звичному режимі, а конкурси на заміщення тимчасово вакантних посад державної служби - відповідно до чинного законодавства України. Інформація про роботу райдержадміністрації регулярно висвітлюється на офіційному сайті, переглянути її можна за посиланням vynogradiv-rda.gov.ua.

Варто зауважити, що в жодній із публікацій «кишенькових» ЗМІ та громадських активістів не зазначається відсутність на робочому місці протягом 71 дня діючого керівника управління освіти, молоді та спорту Виноградівської райдержадміністрації Юрія Свища. При цьому, окрім одного повідомлення про тимчасову втрату працездатності, здійсненого ще в серпні, жодного пояснення про причини відсутності на роботі протягом такого довгого часу Юрій Свищо кадровій службі райдержадміністрації не надав. Упущення такого вагомого факту бездіяльності начальника управління Свища змушує замислитися, а чи все так чисто у журналістській та громадській діяльності деяких активістів? І чи випадково це не пов'язано із знаходженням додаткових, «небезвідомих», джерел фінансування?

Додатково хочемо зазначити, що перший проект рішення «Про внесення змін до районного бюджету», у зв'язку із виділенням додаткових коштів із обласного бюджету, подано райдержадміністрацією до Виноградівської районної ради ще 07 серпня 2018 року. З тих пір, і по сьогоднішній день, районна рада не спромоглася зібрати депутатів на сесію для винесення відповідного рішення. Саме тому, обласна субвенція не освоюється, а роботи, на які були передбачені кошти - не проводяться, а саме:

- капітальний ремонт дороги Виноградів-Дротинці-Фанчиково (400 тис. грн.)
- будівництво спортивного майданчика в селі Неветленфолу (640 тис. грн.)
- облаштування внутрішніх вбиралень у школі села Боржавське (200 тис. грн.)
- облаштування внутрішніх вбиралень у школі І-ІІ ст. села В. Ком'яти (200 тис. грн.)
- капітальний ремонт будинку культури села Дюла ( 378 тис. грн.)
- реконструкція Королівської дитячої школи мистецтв (150 тис. грн.)
- поточний ремонт адмінбудинку сільської ради села Черна (83 тис. грн.)

Варто зазначити, що повноваження із здійснення перерозподілу коштів головою РДА у міжсесійний період значно спростила б та пришвидшила освоєння бюджетних коштів. Однак депутати районної ради позбавили адміністрацію цих повноважень ще у 2015 році через політичні мотиви.

З часу проведення останньої сесії Виноградівської районної ради (12.07.2018 року) минуло вже три місяці. За цей період Закарпатська обласна рада провела вже два пленарні засідання. Виходячи з вищенаведеного виникає запитання, а в чиїй бездіяльності провина?

Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині відбулися зміни в керівному складі військового комісаріату Друк
Середа, 10 жовтня 2018, 08:44

IMG 4136  IMG 4123

Восьмого жовтня у малому залі засідань районного будинку влади відбулася відбулося зібрання з нагоди представлення нового в.о. військового комісара Виноградівського районного військового комісаріату за участі керівників установ та організацій району.

В ході зібрання керівник апарату Виноградівської райдержадміністрації Ігор Вантюх та військовий комісар Закарпатського обласного військового комісаріату, полковником Богдан Череміський подякували за роботу колишньому військовому комісару Василю Зубатову, побажали йому успіхів на новій посаді, а також представили нового в.о. військового комісара Виноградівського районного військового комісаріату Олега Тищука.

Виноградівська РДА

 
Розпорядження голови Виноградівської райдержадміністрації Друк
Вівторок, 09 жовтня 2018, 15:28

Про затвердження детального плану території.

 
<< Початок < 1 2 4 6 7 8 9 10 > Кінець >>

Сторінка 4 з 285

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia_2
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2018
Листопад
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 77 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту