Звіт голови Виноградівської РДА про роботу за 2016

 

«Подорожуємо по безвізу: запитання – відповідь»

Важливо почати розробку «дорожніх карт» для досягнення європейських планів України – Президент

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2017 рік

Шановні жителі Виноградівщини! Друк
Вівторок, 27 червня 2017, 14:59

1364395462Прийміть найщиріші вітання з нагоди державного свята – Дня Конституції України!

28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла Конституцію України, що було, безперечно, видатною подією. Вперше у вітчизняній історії носієм суверенітету і єдиним джерелом влади було проголошено народ, а людину, її права і свободи, визнано найвищою цінністю.

Нехай же в день національного свята – Дня Конституції – в кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі.

Зі святом вас!

Голова Виноградівської РДА, Михайло Русанюк

 
Декілька десятків будинків зазнали незначних ушкоджень в наслідок буревію Друк
Понеділок, 26 червня 2017, 13:53

IMG 1272  IMG 1264

26 червня перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук та завідувач сектору цивільного захисту Юрій Фурик здійснили візит на Пийтерфолвівську та Неветленфолвівську сільські ради. Метою візиту був збір інформації щодо кількості пошкоджених будинків в наслідок потужного буревію, який днями пронісся над селами Затисянщини.

В наслідок буревію, який пройшов селами Виноградівського району 23 червня 2017 року, незначних ушкоджень зазнали декілька десятків будинків у селах Тисобийкень та Ботар. Повністю зруйновані дахи на двох будинках. Жоден заклад соцкультсфери не постраждав.

IMG 1287   IMG 1318

Виноградівська РДА

 
Шановні колеги! Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем державної служби! Друк
П'ятниця, 23 червня 2017, 10:07

thumb-zoom-900x600-b585

Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу, адже на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашого народу.

Впевнений, що запорукою успішного виконання поставлених завдань будуть професіоналізм, старанність, завзяття та практичний досвід, які й надалі будуть слугувати людям.

Від душі бажаю Вам і Вашим родинам світлих життєвих обріїв, добра та щастя, міцного здоров'я та задоволення від такої почесної праці.

Нехай поруч з Вами завжди будуть талановиті однодумці та колеги, вірні друзі.

Голова Виноградівської РДА, Михайло Русанюк

 
Михайло Русанюк: "Фури не повинні очікувати розмитнення на дорозі у селі!" Друк
Четвер, 22 червня 2017, 15:11

IMG 1100  IMG 1089

22 червня шляхи вирішення проблеми великої черги вантажівок на дорозі в селі Неветленфолу обговорили під час засідання за круглим столом. Участь у засіданні взяли: голова обласної ради Михайло Рівіс, голова Виноградівської райдержадміністрації Михайло Русанюк, депутати різних рівнів, Неветленфолвівський сільський голова, керівництво митного поста, прикордонники та керівництво поліції у Закарпатській області.

Затим керівники області та району вирушили на зустріч із громадськими активістами сіл Ботар та Неветленфолу. Люди глибоко занепокоєні цією ситуацією. Суспільна напруга дедалі більше зростає, адже черга із вантажівок стоїть цілодобово на центральній вулиці їх сіл, а це несе за собою ряд проблем.

Людей повідомили, що в ході зустрічі за круглим столом було прийнято рішення облаштувати імпровізований термінал для важковагового транспорту, окрім того під час засідання найближчої сесії Виноградівська районна рада повинна затвердити схему обмеження руху транспорту у селах Ботар та Неветленфолу, що дозволить у найближчий час вирішити цю проблему.

IMG 1126  IMG 1160

Виноградівська РДА

 
Голови райдержадміністрації та районної ради зустрілися із представниками ради директорів загальноосвітніх шкіл Виноградівського району Друк
Четвер, 22 червня 2017, 09:00

IMG 1064  IMG 1077

21 червня голова райдержадміністрації Михайло Русанюк та голова районної ради Віталій Любка зустрілися із представниками ради директорів загальноосвітніх шкіл Виноградівського району.

Зустріч була організована на прохання директорів шкіл. Головними темами для обговорення були: якісна та своєчасна підготовка матеріально-технічної бази шкіл до роботи у 2017/2018 навчальному році та підготовка до осінньо-зимового періоду.

Зустріч пройшла у конструктивному руслі, у форматі діалогу. Голова ради директорів загальноосвітніх шкіл Виноградівського району Марія Комаромі попросила керівництво району особливу увагу звернути на покращення матеріально-технічної бази шкіл району, адже саме таких дій від них очікують і вчителі, і учні, і батьки. Натомість Михайло Русанюк запевнив присутніх у тому, що керівництво райдержадміністрації в цілому та управлінння освіти зокрема, робили і роблять всі необхідні кроки для того, щоб дозволити керівникам вчасно та якісно підготуватися до нового навчального року.

Виноградівська РДА

 
Михайло Русанюк провів робочу зустріч із керівником "Ужгородської дирекції залізничних перевезень" Друк
Середа, 21 червня 2017, 15:07

IMG 1053  IMG 1051

21 червня голова Виноградівської райдержадміністрації провів робочу зустріч із директором "Ужгородської дирекції залізничних перевезень" Андрієм Помозом і представниками сільських та селищних рад району.

В ході зустрічі обговорено питання відшкодування перевезень пільгової категорії громадян залізничним транспортом та сплату земельного податку залізницею у 2017 року.

На зустрічі буди присутні представники сільських та селищних рад, у яких встановлено найвищу ставку земельного податку, а залізничники висловили прохання щодо їх зменшення.

Заступник керівника апарату-начальник відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації, депутат Підвиноградівської сільської ради Ігор Вантюх зауважив, що депутатами Підвиноградівської сільської ради вже минулого року було зменшено податкову ставку до 2 %, натомість громада села чекає від залізничників поступальних кроків у вигляді облаштування обіцяної залізничної платформи на території села.

За наслідками зустрічі було прийнято рішення розглянути питання про зменшення ставки податку на землю, яку використовують для розміщення інфраструктури залізниці, під час засідань сесій місцевих рад.

IMG 1055  IMG 1061

Виноградівська РДА

 
Стан оповіщення та відбір військовозобов’язаних запасу на навчальні збори в підрозділ територіальної оборони обговорили на нараді Друк
Вівторок, 20 червня 2017, 14:46

P620024920 червня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації відбулася нарада про стан оповіщення та відбір військовозобов'язаних запасу на навчальні збори в підрозділ територіальної оборони.

В ході наради заступник голови райдержадміністрації інформувала присутніх керівників управлінь, відділень, керівників підприємств, організацій, установ району, що відповідно до статей 6 і 39 Закону України ,,Про місцеві державні адміністрації", наказу військового комісара Закарпатського обласного військового комісаріату від 22.05.17 № 40 «Про організацію підготовки до проведення до навчальних зборів» в період з 29 червня по 08 липня 2017 року сплановано проведення навчального збору військовозобов'язаних. З метою якісної підготовки та проведення навчальних зборів необхідно організувати у встановленому порядку своєчасне оповіщення і прибуття військовозобов'язаних на збірний пункт військового комісаріату та здійснити через військовий комісаріат призов військовозобов'язаних відповідно до визначеного завдання.

Головний спеціаліст сектору мобілізаційної та оборонної роботи апарату райдержадміністрації Валерій Секретенко ознайомив присутніх з порядком проведення учбових зборів, їх тривалістю, організацію медичного огляду та місцем їх проведення, а
військовий комісар Виноградівського районного військового комісаріату Василь Зубатов
довів до присутніх про порядок своєчасного оповіщення військовозобов'язаних, збору та їх перевезення, виконання обсягів призову військовозобов'язаних на навчальні збори та організацію перевезення військовозобов'язаних від військового комісаріату (пункту збору) до місця проведення навчальних зборів і у зворотному напрямку.

За результатами наради вирішили визначити завдання по організації щоденного оповіщення військовозобов'язаних та організувати контроль за його виконанням.

Виноградівська РДА

 
Маркування міжрайонного туристичного маршруту "Шлях Пинті" обговорили на засіданні робочої групи Друк
Вівторок, 20 червня 2017, 10:27

19223034 444267015931206 5199510137160039205 o  19390963 444267019264539 5293017584669312539 o

19 червня у малому залі засідань будинку влади у Виноградові відбулося виїзне засідання робочої групи за круглим столом з метою обговорення питання про розвиток туристичних маршрутів області. Основною темою для обговорення було маркування історико-етнографічного маршруту "Шлях Пинті".

Участь у засіданні взяли: голова Виноградівської райдержадміністрації Михайло Русанюк, голова Хустської райдержадміністрації Назарій Павлій, директор департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації
Денис Ман, а також члени робочої групи з маркування та знакування туристичних маршрутів Закарпаття та запрошені фахівці.

Про туристичний маршрут «Шлях Пинті», його історичні передумови та географію маршруту присутніх інформувала завідувач сектору туризму та транскордонного співробітництва Виноградівської райдержадміністрації Валентина Горнецкі. Про технічний опис маршруту «Шлях Пинті» інформував завідувач сектору туризму Хустської райдержадміністрації Валерій Янюк.

В ході засідання також обговорено питання будівництва лісової дороги між селами Новоселиця та Велятино, яка сприятиме розвитку туризму у Виноградівському районі та буде складовою частиною марштуту "Шлях Пинті", який поєднає в собі Виноградівський та Хустський райони.

Після обговорення за круглим столом учасники засідання вирушили у село Новоселиця для проходження практичної частини - дослідили частину туристичного маршруту "Шлях Пинті" на предмет зручності, запланували роботи із його знакування та маркування. За словами директора департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Дениса Мана, туристичний маршрут "Шлях Пинті" стане першим маршрутом, який буде прознакований згідно українського державного стандарту.

19238161 444267269264514 8633587503545011049 o  19243086 444267332597841 5883828609153241345 o

Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині вшанували пам'ять партизан-підпільників Друк
П'ятниця, 16 червня 2017, 13:55

IMG 0748  IMG 0769

16 червня голова районної державної адміністрації Михайло Русанюк та перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук взяли участь в мітингу-реквіємі з нагоди Дня вшанування пам'яті розстріляних партизан-підпільників.

Традиційно, щороку в ці червневі дні на Виноградівщині вшановують пам'ять партизан – підпільників, членів розвідувальної групи під проводом угорського антифашиста Ференца Потокі, яких було привселюдно розстріляно 17 червня 1944 року у Виноградові, Текові та Чорнотисові.

Мітинг розпочався з гімну України. Затим керівництво району та міста, а також представники громадськості поклали корзини квітів до меморіальної стели розстрілу партизан-підпільників. Після чого присутні вшанували пам'ять полеглих партизан хвилиною мовчання.

IMG 0775  IMG 0788

Виноградівська РДА

 
Медичних працівників Виноградівщини привітали з професійним святом Друк
Четвер, 15 червня 2017, 15:39

IMG 0633  IMG 0656

15 червня в.о голови районної державної адміністрації Наталія Костелеба-Веремчук та заступник голова райдержадміністрації Єва Данич побували на урочистостях з нагоди відзначення Дня медичного працівника.

-«Сьогодні ми віддаємо шану тим, кому ми довіряємо найдорожче – своє здоров'я. Я вважаю, що медицина – не професія, а справжнє життєве покликання! Щодня до вас звертаються десятки людей, які потребують вашої кваліфікованої допомоги. І тоді Вам доводиться використовувати всі свої знання та навични на благо інших людей, а також віддавати всю свою душевну теплоту, терпіння, співчуття і ласку, які є такими необхідними для ваших пацієнтів. Від імені всіх мешканців Виноградівського району сьогодні я дякую вам, шановні медики, за вашу самовіддану працю, професіоналізм, терпіння, витримку та порозуміння, а також бажаю вам всіх життєвих гараздів, а головне – будьте здоровими! », - зазначила у свої вітальній промові Наталія Костелеба-Веремчук.

В ході урочистостей в.о голови райдержадміністрації нагородила ряд медичних працівників грамотами голови районної державної адміністрації за бездоганну багаторічну працю, сумлінне виконання функціональних обов'язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня медичного працівника. Після чого для медиків Виноградівщини відбувся святковий концерт.

IMG 0676  IMG 0651

Виноградівська РДА

 
<< Початок < 1 2 4 6 7 8 9 10 > Кінець >>

Сторінка 4 з 243

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner

dsvv

gadjacha linija

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia_2
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 
 
 

bvpd

 

soc reklama

2017
Липень
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Останні новини

Хто зараз на сайті

На даний момент 51 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2015 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту