Звернення Президента Володимира Зеленського щодо заходів з протидії поширенню коронавірусу в Україні

  

Президент України та медіагрупи дійшли згоди до 16 березня забезпечити запуск незакодованих супутникових версій головних українських телеканалів

 

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за 2019 рік

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2019 рік

До уваги жителів Виноградівщини! Друк
Понеділок, 16 березня 2020, 15:13

23571Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року, рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Виноградівської райдержадміністрації, з метою посилення протиепідемічних та профілактичних заходів щодо недопущення поширення випадків COVID-19 відмінено особисті прийоми громадян керівництвом райдержадміністрації до 3 квітня 2020 року.

Відповідно до Закону України "Про звернення громадян″ до райдержадміністрації можна звернутися:
- із письмовим зверненням (надсилати поштою) за адресою: 90300, м. Виноградів, пл. Миру, 5, райдержадміністрація;
- на електронну скриньку : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Сектором інформаційної та організаційної діяльності, роботи зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації приймаються усні звернення, викладені громадянами за допомогою засобів телефонного зв′язку, за номером тел.:(03143) 2-33-50, 2-14-16.

РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ

 
На Виноградівщині посилюють протиепідемічні заходи та вводять додаткові обмеження Друк
Понеділок, 16 березня 2020, 13:38

IMG 8740  IMG 8747

16 березня відбулося третє спільне засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та тимчасової протиепідемічної комісії при райдержадміністрації.

В ході засідання керівники закладів охорони здоров'я та відповідальних служб інформували про ситуацію на території району та про хід виконання плану заходів із запобігання занесення та поширення на території Виноградівського району коронавірусної хвороби 2019 (COVID-19).

За наслідками засідання комісії прийнято рішення про посилення протиепідемічних заходів та введення додаткових обмежень на території району, про які детально буде повідомлено пізніше.

Виноградівська РДА

 
До уваги громадян! Друк
Понеділок, 16 березня 2020, 10:03

unnamed 2Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року, рішення обласної протиепідемічної комісії Закарпатської облдержадміністрації, з метою посилення протиепідемічних та профілактичних заходів щодо недопущення поширення випадків COVID-19 відмінено особисті прийоми громадян керівництвом облдержадміністраціїдо 3 квітня 2020 року.

Відповідно до Закону України "Про звернення громадян″ до облдержадміністрації можна звернутися :
- із письмовим зверненням (надсилати поштою) за адресою: 88008,м.Ужгород, пл.Народна,4, облдержадміністрація;
- на електронну скриньку : - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Відділом роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації приймаються усні звернення, викладені громадянами за допомогою засобів телефонного зв′язку, за номером тел.:(0312)69-61-15.

ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ

 
Керівництво РДА особисто перевірило стан готовності закладів обсервації Друк
Четвер, 12 березня 2020, 17:10

unnamed 112 березня, згідно з усним дорученням в.о. голови Закарпатської облдержадміністрації Олексія Гетманенка, керівництво Виноградівської райдержадміністрації та керівники служб району перевірили готовність Виноградівського хоспісу. У ході візиту вони поспілкувалися із працівниками закладу, відповіли на запитання, надали офіційну інформацію і оглянули приміщення другого поверху.

Рішенням тимчасової протиепідемічної комісії від 26 лютого 2020 року місцем для обсервації контактних осіб на території Виноградівського району визначено хоспіс, який відповідає визначеним вимогам та умовам.

Варто зауважити, що обсервація в цьому закладі відбуватиметься лише у разі неможливості проведення самоізоляції людини, яка контактувала із хворим на коронавірус.

Обсерватор — це місце тимчасового обмеження контакту ЗДОРОВОЇ людини, яка перебувала в карантині (і, можливо, знаходиться в інкубаційному періоді), з зовнішнім світом.

Виноградівська РДА 

 
Районні служби інформували про виконання плану заходів із запобігання занесенню та поширенню на Виноградівщині вірусу COVID-19 Друк
Четвер, 12 березня 2020, 14:37

IMG 8721  IMG 8729

На території Виноградівського району не зафіксовано жодного випадку захворювання на коронавірус. Таку інформацію озвучили медики під час розширеного засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і тимчасової протиепідемічної комісії, яке відбулася 12 березня під керівництвом голови Виноградівської райдержадміністрації Василя Кіша.

Члени комісії-керівники відповідальних служб прозвітували про виконання плану заходів із запобігання занесення та поширення на території Виноградівського району коронавірусної хвороби 2019 (COVID-19). Відповідно до затвердженого плану кожна служба має відпрацьований алгоритм дій, який доведено до відповідальних спеціалістів.

В ході засідання голова райдержадміністрації наголосив, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №211 від 11.03.2020 р., з метою запобігання поширенню вірусу COVID-19, з 12 березня до третього квітня на всій території України введено карантин, який стосуються всіх, без виключення, закладів освіти. Проведення масових заходів, участь у яких беруть більше 200 чоловік, також під забороною. Від 12 березня всі служби району переходять у режим підвищеної готовності до роботи в умовах надзвичайної ситуації, що забезпечить ефективну діяльність комісії в цей період. Кожному жителю району в цій ситуації варто усвідомити свою роль як громадянина, уникати скупчення людей та дотримуватися правил гігієни. Важливо також черпати інформацію стосовно ситуації із поширенням вірусу COVID-19 із офіційних сайтів та сторінок у соціальних мережах.

Окрім того, присутній на нараді начальник відділу прикордонної служби «Дяково» Олександр Захарчук зазначив, що станом на 12 березня прикордонні пункти пропуску на території району працюють, а про можливі обмеження в'їздів на КПП буде повідомлено додатково.

IMG 8725  IMG 8726

Виноградівська РДА

 
На всій території України встановлено карантин Друк
Четвер, 12 березня 2020, 09:12

89822282 142262087295213 470540725570764800 o

 
У Боржавському розпочалися роботи із будівництва амбулаторії Друк
Вівторок, 10 березня 2020, 15:01

IMG 8635  IMG 8682

10 березня голова райдержадміністрації Василь Кіш разом із першою заступницею голови райдержадміністрації, депутатом Закарпатської обласної ради Наталією Костелебою-Веремчук здійснили робочий візит в село Боржавське, де після тривалих тендерних процедур розпочалися роботи із будівництва сучасної амбулаторії.

В ході візиту вони зустрілися із головою Боржавської сільської ради Юрієм Бобітою та разом відвідали місце проведення будівельних робіт та ознайомилися із проектною документацією.

Нагадаємо, що роботи з реалізації цього проекту розпочалися ще в минулому році. Тривалий час зайняло проведення тендерних процедур. Кошти на будівництво проекту були виділені з державного та місцевого бюджетів, а саме: 4 мільйони 486 тисяч гривень з державного бюджету та 449 тисяч гривень з місцевого бюджету. Роботи планують завершити до кінця поточного року.

IMG 8697  IMG 8712

Виноградывська РДА

 
В Україні працює електронний сервіс-чат-бот «Держслужбовець Тарас» Друк
П'ятниця, 06 березня 2020, 13:47

DVRttXgWAAA9aJtІнформуємо, що Громадська організація «Антикорупційний штаб» в жовтні 2017 року створила та запустила електронний сервіс - чат-бот «Держслужбовець Тарас», який допомагає суб'єктам декларування у заповненні декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

із заповнення електронної декларації, допомагає визначити, які відомості підлягають декларуванню щодо різних активів та доходів: містить актуальні відомості щодо порогів, встановлених для декларування окремих активів; містить додаткові посилання на відкриті державні реєстри, бази даних, сервіси, що можуть бути корисними суб'єктам декларування під час заповнення декларації.

Чат-бот «Держслужбовець Тарас» є некомерційним та безкоштовним електронним довідковим сервісом, який створений за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС та ГО «Центр демократії та верховенства права».

Знайти його можна, ввівши в поле для пошуку в Facebook Messenger або Telegram запит «Держслужбовець Тарас», а також за прямими посиланнями: Facebook Messenger http://m.me/d.tarasbot, Telegram https://t.me/d_tarasbot. Для того, щоб розпочати спілкування із чат-ботом, потрібно натиснути кнопку «Почати» і надалі користуватись запропонованими кнопками внизу при виборі варіантів відповіді.
Наповнення інформацією чат-боту «Держслужбовець Тарас» здійснювалось виключно на основі положень Закону України «Про запобігання корупції»,

Роз'яснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю, що затверджене рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 11 серпня 2016 р. № 3 (зі змінами) та інших роз'яснень та рекомендацій, прийнятих Національним агентством з питань запобігання корупції.

Електронний сервіс чат-бот «Держслужбовець Тарас» є зручним інструментом для уникнення помилок під час подання електронної декларації суб'єктами декларування, що має на меті досягнення суспільно корисної мети. Адже в разі неподання, несвоєчасного подання або надання недостовірних відомостей в декларації особою, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, до суб'єкта декларування може бути застосовано дисциплінарну, адміністративну чи кримінальну відповідальність.

Варто зауважити, що чат-бот «Держслужбовець Тарас» є допоміжним інструментом для суб'єктів декларування, усі відповіді та пояснення несуть рекомендаційний характер, а відповідальність за достовірність інформації, яку внесено до декларації, несе виключно суб'єкт декларування. Якщо зміст відповіді чат-бота є незрозумілим користувачу чи в нього залишаються додаткові запитання, радимо звертатись до Національного агентства з питань запобігання корупції за додатковими роз'ясненнями та консультаціями.

З огляду на викладене рекомендуємо під час заповнення декларацій використовувати суб'єктам декларування чат-бот «Держслужбовець Тарас».
З питаннями та пропозиціями щодо чат-бота «Держслужбовець Тарас» просимо звертатись до ГО «Антикорупційний штаб»: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , тел.(073) 500-50-22.

 
На Виноградівщині відзначили 206-ту річницю від дня народження Тараса Шевченка Друк
П'ятниця, 06 березня 2020, 12:48

IMG 8577  IMG 8583

Шостого березня голова райдержадміністрації Василь Кіш, керівництво та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації взяли участь в урочистому зібранні з нагоди 206-ї річниці від дня народження Тараса Шевеченка.

Під час заходу голова районної державної адміністрації Василь Кіш разом із першим заступником голови райдержадміністрації Наталією Костелебою-Веремчук, а також інші керівники району, міста та правоохоронних органів поклали корзини з квітами до пам'ятника-погруддя Тарасу Григоровичу Шевченку.

IMG 86003  IMG 8622

Виноградівська РДА

 
Представниць прекрасної статі Виноградівщини привітали зі святом Друк
П'ятниця, 06 березня 2020, 12:04

 DSC08315  DSC08261

П'ятого березня у Виноградівському міському будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня. Привітати представниць прекрасної статі із жіночим святом прийшли голова Виноградівської райдержадміністрації Василь Кіш та голова районної ради Віталій Любка.

DSC08326  DSC08417

- «Безперечно, що всі цілі в житті чоловіків є важливими. Це і бізнес, і політика... Проте всі ми впевнені, що єдиною і найбільшою метою нашого життя є турбота і захист вас, наші милі жінки! Я вважаю себе щасливою людиною, адже і на роботі і в сім'ї мене оточує багато жінок. Сьогодні мені хочеться кожній з вас побажати вього того, що я бажаю своїй мамі, дружині та донечці. Нехай весна, яка вже прийшла до нас на календарі, настане в серці кожної з вас!», - зазначив у вітальному слові Василь Кіш та нагородив грамотами голови Виноградівської районної державної адміністрації представниць різних професій. Це були і медичні працівниці, і вчительки, і швеї, і військовослужбовиці.

DSC08384  DSC08481

Не тільки теплі слова вітань від керівників району та почесні відзнаки чекали в цей день на жінок, що прийшли на урочистості. Кожна з присутніх змогла насолодитися концертною програмою та отримати в дарунок від прекрасних юних джентльменів не менш прекрасні квіти.

DSC08517  DSC08528

Виноградівська РДА

 
<< Початок < 1 2 4 6 7 8 9 10 > Кінець >>

Сторінка 4 з 334

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

library

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1 

1111111111111 copy

79266302 2479899622058794 7363129419289853952 o
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
 
КІШ Василь Васильович

 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
images
 
konstytucia
osvita copy
ogoloshennya
sp copy
kultura copy
rcsssdm copy
uszn copy
rcz copy copy
gk copy
lishosp copy
eko copy
365 copy
kor copy
 

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2020
Квітень
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 72 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту