Це відновлення справедливості – Президент підписав Закон щодо пенсійної реформи

 

Глава Уряду: Підписання законів по пенсійній реформі - крок до побудови справедливої пенсійної системи

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за січень – вересень 2017 року

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2017 рік

У Виноградові відбулося освячення дитячого будинку сімейного типу сім’ї Івасик Друк
Понеділок, 06 листопада 2017, 16:57

Четвертого листопада відбулося освячення дитячого будинку сімейного типу сім'ї Івасик. На освяченні були пристуні: начальник служби у справах дітей Закарпатської ОДА Світлана Якімєліна, начальник служби у справах дітей Виноградівської РДА Єва Беланинець, меценат Ендрю Джон Мак Вей, духовенство та сестри монахині. Освячення проводив єпископ-помічник Мукачівської греко-католицької єпархії Владика Ніл.

IMG 8632 IMG 8665

За дорученням голови Виноградівської райдержадміністрації начальник служби у справах дітей Виноградівської РДА Єва Беланинець вручила подяку за вагомий особистий внесок в організації державної політики України з розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за будівництво та відкриття дитячого будинку сімейного типу сім'ї Івасик меценату Ендрю Джону Мак Вею.

IMG 8594 DSC 0070

Дитячий будинок сімейного типу створений розпорядженням голови Виноградівської районної державної адміністрації №131 від 28.04.2017. Побудований за кошти благодійного фонду «Take hope» Сполученого Королівства Великої Британії.

Виноградівська РДА

 
На порядку денному дотримання трудової та виконавської дисципліни Друк
Понеділок, 06 листопада 2017, 15:45

IMG 8725  IMG 8716

Шостого листопада керівник апарату райдержадміністрації Юрій Продан провів робочу нараду з керівниками та спеціалістами структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Основним питання на порядку денному був стан дотримання трудової та виконавської дисципліни працівниками райдержадміністрації.

Юрій Продан наголосив на тому, що всі без винятку державні службовці повинні неухильно дотримуватися трудової та виконавської дисципліни, а також якісно виконувати свої посадові обов'язки.

Виноградівська РДА

 
Голова райдержадміністрації провів робочу нараду із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації Друк
Понеділок, 06 листопада 2017, 14:04

IMG 8699Шостого листопада під керівництвом голови районної державної адміністрації Михайла Русанюка відбулася робоча нарада із керівниками всіх структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під час наради керівники структурних підрозділів районної адміністрації інформували про пророблену роботу. Окрім того, в ході наради Михайло Русанюк наголосив на  обов'язковому своєчасному та якісному виконанню поставлених завдань.

За наслідками наради голова Виноградівської райдержадміністрації дав ряд відповідних доручень.

Виноградівська РДА

 
Єва Данич привітала працівників соціальної сфери з професійним святом Друк
П'ятниця, 03 листопада 2017, 14:44

Третього листопада заступник голови районної державної адміністрації Єва Данич привітала працівників управління соціального захисту населення райдержадміністрації з Днем працівника соціальної сфери.

IMG 8545 IMG 8550

- « Працівники соціальної сфери спілкуються з різними людьми, що мають всілякі потреби: зі здоров'ям, працевлаштуванням, соціальною адаптацією. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомогу тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства. Щиро дякую вам за сумлінну працю, бажаю міцного здоров'я, добробуту, злагоди і домашнього затишку та подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення.», - зазначила у своїй промові Єва Данич.

IMG 8561 IMG 8566

Окрім того, Єва Данич нагородила грамотами районної державної адміністрації за сумлінну працю, відповідальне ставлення до службових обов'язків, високу компетентність, відданість роботі та з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери: головного спеціаліста відділу з питань праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення Виноградівської районної державної адміністрації Галину Горяєву, заступника начальника відділу соціальних допомог та компенсацій управління соціального захисту населення Виноградівської районної державної адміністрації Єву Молнар та головного спеціаліста відділу соціальних допомог та компенсацій управління соціального захисту населення Виноградівської районної державної адміністрації Наталію Сагайдак.

Виноградівська РДА

 
В.о. редактора КП РРВК "Новини Виноградівщини" стала Наталія Кобаль Друк
Вівторок, 31 жовтня 2017, 15:34

IMG 8516 IMG 8530

31 жовтня в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук та голова районної ради Віталій Любка здійснили робочий візит у КП РРВК "Новини Виноградівщини" для того, щоб представити колективу їх нового керівника. Виконуючим обов'язки редактора районного видання стала Наталія Кобаль. Новий редактор районної газети пропрацювала в редакції більше 15 років на посаді завідувача відділом листів і соціальних питань.

-"Варто відзначити, що як колишній так і новопризначений керівники протягом багатьох років працюють у нашій районній газеті та поклали чимало зусиль задля продовження її роботи. Сподіваюся, що призначення нового молодого керівника додасть ще більше наснаги до роботи всьому колективу, а видання запрацює ще більш потужно та продуктивно.", - зазначила в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук.

Окрім представлення нового редактора керівники району подякували за багаторічну роботу редактору колишньому і нагородили Маргариту Станко спільною грамотою голів Виноградівської райдержадміністрації та районної ради за високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, добросовісне виконання службових обов'язків та вагомий особистий внесок у розвиток комунального підприємства "Районний редакційно-видавничий комплекс "Новини Виноградівщини".

IMG 8507 IMG 8522

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Друк
Вівторок, 31 жовтня 2017, 15:27

31 жовтня під керівництвом заступника голови Виноградівської районної державної адміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

В ході засідання було розгляд ряд питань, а зокрема: про визначення місця проживання малолітніх дітей, позбавлення батьківських прав, стан утримання та виховання дітей в ДБСТ сім᾿ї Скірдіної, надання дозволу на виготовлення проїзних документів та тимчасовий виїзд за кордон дитини без згоди батька, надання дозволу на здійснення правочинів щодо нерухомого майна, право користування яким мають діти, призначення опіки/піклування над дітьми, перегляд та затвердження індивідуальних планів.

За результатами розгляду даних питань були прийняті відповідні рішення.

IMG 8469  IMG 8460

Виноградівська РДА

 
Наталія Костелеба-Вермчук привітала жителів Малої Копані із Днем села Друк
Понеділок, 30 жовтня 2017, 16:00

IMG 8358  IMG 8315

29 жовтня у селі Мала Копаня відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня села. Привітати селян зі святом прийшла в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук.

-"Шановна громадо села Мала Копаня, дорогі гості, присутні! Я рада вітати всіх із цим визначним для громади святом – Днем села! Здоров'я, щастя, добра і благополуччя всім вам, миру нашій країні. Тепла та затишку у ваших оселях, миру та злагоди в родинах.",- зазначила у вітальній промові Наталія Костелеба-Веремчук.

IMG 8243  IMG 8314

Окрім того в.о. голови нагородила подяками Виноградівської райдержадміністрації колективи Малокопанської сільської ради та Навчально-виховного комплексу "Малокопанська ЗОШ І-ІІст. -дошкільний навчальний закад", а також Релігійну громаду Греко-Католицької Церкви св.Василія Великого с.Мала Копаня.

Натомість організатори свята порадували всіх присутніх цікавою концертною та розважальними програмами.

IMG 8449  IMG 8375

Виноградівська РДА

 
В "Імпасто" запрацювала виставка старовинних вишитих рушників Друк
Понеділок, 30 жовтня 2017, 15:03

IMG 8160  IMG 8118

27 жовтня в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук та заступник голови райдержадміністрації Єва Данич взяли участь у відкритті виставки українських та угорських рушників під назвою "Червоне – то любов".

До уваги відвідувачів виставки представлено більше ніж півтисячі рушників, які виконані у найрізноманітніших техніках. Всі представлені на виставці роботи були надані із особистої колекції Майї Вайди. Саме тому у цей день саме в її адресу лунало багато вітальних слів.

"Я знаю, що відкриттю сьогоднішньої виставки передувала велика та копітка праця. І сьогодні в першу чергу хочеться сказати велике спасибі Вам, шановна Майє Павлівно, за той неабиякий внесок у збереження культурної спадщини, який ви робите на благо наших нащадків. Ця колекція – неоціненний скарб, який завдяки Вам протягом роботи виставки зможуть побачити всі бажаючі мешканці нашого району.",- зазначила під час вітального слова Наталія Костелеба-Веремчук.

Насолодитися самобутніми та автентичними роботами народних майстринь із усієї України зможуть всі бажаючі виноградівці та гості міста. Робота виставки триватиме до 24 листопада.

IMG 8185  IMG 8114

Виноградівська РДА

 
У Виноградові відзначили 73-тю річницю визволення міста від німецько-фашистських загарбників Друк
П'ятниця, 27 жовтня 2017, 14:01

27 жовтня в місті Виноградові, на площі Миру, відбулися урочистості присвячені 73-ій річниці визволення Виноградова від німецько-фашистських загарбників.

Під час урочистостей в.о голови Виноградівської районної державної адміністрації Наталія Костелеба-Веремчук та заступник голови райдержадміністрації Єва Данич поклали корзини з квітам до меморіального комплексу воїнам-визволителям.

IMG 8102 IMG 8076

Виноградівська РДА

 
Питання застосування Закону України "Про державну регуляторну політику у сфері господарської даяльності" обговорили на семінар-нараді Друк
Четвер, 26 жовтня 2017, 15:23

IMG 8030  IMG 8026

26 жовтня під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Єви Данич відбулася семінар-нарада із секретарями та відповідальними особами сільських, селищних та міської рад за участі начальника сектору Державної регуляторної служби України у Закарпатській області та Наталією Ганусич та начальника відділу промисловості, торгівлі та підприємництва Департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської облдержадміністрації Інни Лазоренко.

В ході наради завідувач сектору ДРС в Закарпатській області інформувала присутніх стосовно переліку нормативно-правових актів необхідних при здійсненні регуляторної діяльності. Окрім того надала корисні електронні посилання та схему покрокового прийняття регуляторного акта.

Виноградівська РДА

 
<< Початок < 1 3 5 6 7 8 9 10 > Кінець >>

Сторінка 3 з 253

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

 

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia_2
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2017
Листопад
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Останні новини

Хто зараз на сайті

На даний момент 76 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2017 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту