Звернення Президента Володимира Зеленського щодо заходів з протидії поширенню коронавірусу в Україні

  

Президент України та медіагрупи дійшли згоди до 16 березня забезпечити запуск незакодованих супутникових версій головних українських телеканалів

 

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за 2019 рік

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2019 рік

Мукачівський прикордонний загін інформував про призупинення роботи пунктів пропуску та умови, за яких можливий перетин державного кордону Друк
Вівторок, 24 березня 2020, 10:45

psu gov ua 650x410За інформацією, наданою Мукачівським прикордонним загоном, починаючи з 16 березня 2020 року тимчасово припинено пішохідне сполучення та перетин державного кордону на в'їзд для іноземців та осіб без громадянства, за винятком тих, які мають право постійного або тимчасового проживання на території України, водіїв та обслуговуючого персоналу вантажних транспортних засобів, бригад, та, за погодженням Міністерства закордонних справ України, представників офіційних міжнародних місій, організацій тощо, в пунктах пропуску для автомобільного сполучення «Дзвінкове» , «Косино», «Лужанка», «Вилок» та «Солотвино».

Окрім того, в Мукачівському прикордонному загоні інформують, що 17 березня 2020 року Прикордонний Уповноважений Угорщини на угорсько-українському кордоні поінформував про те, що з 17 березня 2020 року оформлення на в'їзд в Угорщину буде здійснюватися тільки для громадян Угорщини які повертаються в свою країну. Оформлення водіїв вантажних транспортних засобів буде здійснюватися без змін в обидві сторони.

Такі заходи впроваджені в зв'язку із виникненням загрози поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19. Про відновлення пропуску через державний кордон у громадян поінформують додатково.

 

 
ПРОТОКОЛ № 3 спільного засідання тимчасової протиепідемічної комісії та комісії техногенно-екологічної безпеки районної державної адміністрації Друк
П'ятниця, 20 березня 2020, 14:58

IMG 9141Дата проведення: 19.03.2020 Місце проведення:
Час проведення: 15:00 год. малий зал засідань райради

Голова комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
Кіш В.В. – голова райдержадміністрації
Голова тимчасової протиепідемічної комісії
Костелеба-Веремчук Н.Ю. – перший заступник голови райдержадміністрації
Члени комісії:
Барзул С.С., Варга В.П., Гал А.О., Гірка Н.В., Захарчук О.В., Кормош В.В., Копінцу І.І., Маркович В.М., Пилип Ю.Ю., Масюк В.І., Тодавчич Т.О., Фурик Ю.Ю. Милюков О.В., Ціцей В.В.
Запрошені:
Любка В.В.- голова Виноградівської районної ради;
Білинець М. П.- начальник Виноградівського ВУЖКГ.
Неймет С.П. – лікар епідеміолог

Порядок денний:
1. Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення на території району та вжиття додаткових заходів запобігання поширенню на території району коронавірусної інфекції COVID-19:
Доповідачі:
Члени тимчасової протиепідемічної комісії та запрошені.
Костелеба-Веремчук Н.Ю. – голова тимчасової протиепідемічної комісії, ознайомила присутніх з порядком денним.

1. СЛУХАЛИ:
Членів тимчасової протиепідемічної комісії, які доповіли про стан виконання рішення тимчасової протиепідемічної комісії при районній державній адміністрації та про стан виконання відповідних заходів щодо попередження, поширення та рознесення коронавірусної інфекції COVID-2019 в районі.
1. ВИСТУПИЛИ:
Кіш В.В. - голова Виноградівської районної державної адміністрації, який наголосив про необхідність вжиття додаткових заходів та необхідність визначення резервного закладу для обсервації контактних осіб. Також наголосив про необхідність вирішення питання взяття на облік одиноких осіб похилого віку, осіб, які не можуть самостійно пересуватися, осіб з інвалідністю з метою забезпечення їх, в разі необхідності, продуктами харчування та іншими життєво необхідними засобами.
Наголосив про необхідність проведення дезінфекції м. Виноградів (миття вулиць, зупинок, під'їздів у будинках).
Любка В.В.- голова районної ради, який виступив з пропозицією щодо направлення звернення до регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласної державної адміністрації з питання відкриття торговельних закладів, які реалізують насіннєву продукцію, засоби захисту рослин та запасні частини для сільськогосподарської техніки .
Копінцу І.І., Варга В.П. - члени комісії – доповіли уточнену зведену потребу в індивідуальних засобах захисту, дезінфікуючих засобах та паливно-мастильних матеріалів для виконання робіт у разі загрози виникнення та поширення COVID-19, що залучатимуться до виконання робіт, та розподіл їх серед служб району , які долучаються до даної роботи.
Тодавчич Т.О. начальник відділу освіти райдержадміністрації– довела до відома членів комісії наказ Міністерства освіти і науки України від 16.03.2020 №406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-2019» та наголосила про необхідність перенесення запланованих нарад, конкурсів та інших заходів підчас карантину.
Данич Є.В. - застіпник голови райдержадміністрації– повідомила, що відповідно до п.3 Протокольного рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 16.03.2020 року № 2 необхідно забезпечити створення оперативного штабу при районній державній адміністрації.
ВИРІШИЛИ:
1. Інформацію виступаючих взяти до відома.
2. Визначити додатковим (резервним замість Перехрестівської спеціальної ЗОШ – ІІ-ІІ ст. інтернату Закарпатської обласної ради) місцем для ізоляції (обсервації) контактних осіб приміщення терапевтичного корпусу колишньої вузлової лікарні ст. Королево ДТГО «Львівська залізниця», за адресою: Виноградівський район, с. Королево, вул. Вокзальна, 28 (30 ліжко місць).
3. Королівському селищному голові (Фабріцій П.Т.) забезпечити повноцінне функціонування приміщення терапевтичного корпусу колишньої вузлової лікарні ст. Королево ДТГО «Львівська залізниця», за адресою: Виноградівський район, с. Королево, вул. Вокзальна, 28 (30 ліжко місць) в разі необхідності.
Термін: негайно, починаючи з 19.03.2020 року.
4. Виноградівському територіальному центру (надання соціальних послуг) спільно з сільськими, селищними та міським головами:
4.1. Скласти списки одиноких громадян, осіб з інвалідністю, людей похилого віку, які потребують сторонньої допомоги, та подати до управління соціального захисту райдержадміністрації.
Термін: до 25 березня 2020 року.
4.2. Вжити заходів щодо забезпечення продовольством та предметами першої необхідності у режимі доставки до осіб, зазначених в п.3.1.

Термін: постійно.
5. Затвердити уточнену зведену потребу в індивідуальних засобах захисту, дезінфікуючих засобів та паливо-мастильних матеріалів для виконання робіт у разі загрози виникнення та поширення COVID-19 (додається).
6. Начальнику відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації (Чернянчук Я.С.) закупити індивідуальні засоби захисту, дезінфікуючі засоби та паливо-мастильні матеріали згідно затвердженої потреби в п.4.
7. Сільським селищним та міському головам, Виноградівському міському голові (Бочкай С.З.) спільно з Виноградівським ВУЖКГ вирішити питання проведення дезінфекції та оприскування дезінфекційними засобами населених пунктів (миття вулиць, зупинок, під'їздів у будинках).
8. Утворити штаб із числа членів тимчасової протиепідемічної комісії при районній державній адміністрації в складі:
Керівник штабу:
Костелеба-Веремчук Н.Ю. – перший заступник голови райдержадміністрації.
Секретар штабу:
Копінцу І.І. – головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації.
Члени штабу:
Гірка Н.В. - директор Виноградівської районної філії державної установи „Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України";
Гал А.О. - головний лікар комунального некомерційного підприємства „Виноградівський ЦПМСД" Виноградівської районної ради Закарпатської області;
Милюков О.В.- директор комунального некомерційного підприємства „Виноградівська районна лікарня" Виноградівської районної ради Закарпатської області;
Попович А.І. - начальник Виноградівського районного відділу Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області;
Фурик Ю.Ю. – головний спеціаліст з питань цивільного захисту та оборонної роботи райдержадміністрації .

Голова комісії ТЕБ та НС                                                      Василь КІШ

Голова тимчасової
протиепідемічної комісії                           Наталія КОСТЕЛЕБА-ВЕРЕМЧУК

Протокол вели:
Головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту                         Копінцу І.І.

Головний спеціаліст з питань цивільного захисту та оборонної роботи       Фурик Ю.Ю.

 
У Виноградові рятувальники інформують населення про необхідність дотримання режиму карантину Друк
П'ятниця, 20 березня 2020, 10:40

2020-03-20 11-39-4320 березня у місті Виноградів відбулася перша акція інформування населення про необхідність дотримання заходів безпеки та режиму карантину через гучномовець, що встановлений на автомобілі Служби порятунку.

«Шановні громадяни, Служба порятунку звертається до вас із проханням дотримуватись заходів безпеки та режиму карантину через небезпеку поширення корона вірусу. Просимо вас не виходити на вулицю без нагальної потреби, не відвідувати місця скупчення людей, під час перебування на вулиці одягати захисні маски, зберігати дистанцію між людьми не менше ніж два метри та дотримуватись заходів особистої гігієни. Подбайте про близьких та рідних людей літнього віку, забезпечивши їх усім необхідним, аби їм не довелося виходити на вулицю. Дисципліна та виконання усіх особистих та загальних заходів безпеки є протидією поширенню корона вірусної інфекції! Пам'ятайте, відповідальність – рятує життя!»,- йдеться в повідомленні.

Подібні заходи з оповіщення населення і надалі відбуватимуться в місті Виноградів зранку та ввечері.

Виноградівська РДА

 
Для боротьби із занесенням та поширенням коронавірусної інфекції на Виноградівщині виділили більше чотирьох мільйонів гривень Друк
Середа, 18 березня 2020, 18:45

IMG 9093  IMG 9097

18 березня відбулося позачергове засідання сесії Виноградівської районної ради. Головною темою для обговорення та прийняття рішень у депутатів було виділення коштів для протидії занесенню та поширенню у Виноградівському районі коронавірусної хвороби 2019 (COVID-19). Участь у роботі сесії взяв голова Виноградівської райдержадміністрації Василь Кіш.

На початку засідання присутні заслухали інформацію від медиків, про ситуацію із поширенням коронавірусної хвороби у світі, країні, області та Виноградівському районі. Окрім того, керівник Виноградівської районної лікарні Олександр Милюков інформував депутатів стосовно фінансово-господарського забезпечення райлікарні та готовності медичного персоналу до роботи із хворими, що надійдуть до лікарні із підозрою на коронавірусну інфекцію. Також керівник лікарні закликав депутатів прийняти відповідні рішення, з метою забезпечення довозу медичного персоналу із населених пунктів району.

Розглянувши та прийнявши до відома перше питання, депутати перейшли до розгляду внесення змін до бюджету. Пропозицію районної державної адміністрації з трибуни озвучила начальниця фінансового управління райдержадміністрації Валерія Варга.

В процесі надання пропозицій, депутат районної ради Юдіта Петеї наголосила на необхідності виділення коштів до резервного фонду, який за часів меншої загрози виникнення надзвичайної ситуації в районі становив більше мільйона гривень, і запропонувала направити туди 1 мільйон 500 тисяч гривень. Натомість в процесі обговорення деякі депутати пропонували не спрямовувати нічого до резервного фонду, кошти з якого комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій може використовувати для закупівлі необхідних засобів для боротьби з коронавірусною інфекцією в районі. Варто зауважити, що передні резервні кошти, за рекомендацією комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, вже були направлені на закупівлю апарату штучної вентиляції легень для райлікарні та засобів особистого захисту для служб району.

В результаті депутати все ж дійшли до спільного знаменника і прийняли рішення із внесеними пропозиціями, а саме: додатково виділити кошти на поточні видатки райлікарні в сумі 1 мільйон 100 тисяч гривень; Центру первинної медико-санітарної допомоги виділили 1 мільйон гривень; Центру з обслуговування закладів освіти – 150 тисяч, а до резервного фонду скеровано 450 тисяч гривень. Всі ці кошти будуть скеровані на реалізацію заходів із протидії занесенню та поширенню уВиноградівському районі коронавірусної хвороби 2019 (COVID-19). Окрім цього, у поданому проекті вже було закладено виділення 900 тисяч гривень для закупівлі обладнання для районної лікарні, та 800 тисяч гривень для цієї ж мети, які ще зранку направили до районного бюджету депутати міської ради.

Виноградівська РДА

 
Робоча група провела роз’яснювальну роботу у більше 60-ти закладах торгівлі Друк
Вівторок, 17 березня 2020, 16:51

IMG 8877  IMG 8893

17 березня спеціальна робоча група, яка створена з метою перевірки виконання рішень регіональної та районної комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, завершила свій перший виїзд. Членам групи вдалося відвідати більше 60-ти закладів торгівлі на території міста виноградів.

IMG 8908  IMG 8997

Всім керівникам закладів надано необхідні роз'яснення та наголошено на необхідності дотримання рішень регіональної та районної комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, відповідно до яких всі заклади громадського харчування, ринки (окрім гуртових) та торгівельно-розважальні заклади повинні припинити свою роботу починаючи з 17 березня і до третього квітня.

IMG 9002  IMG 9005

Більшість підприємців із порозумінням поставилися до такого надзвичайно важливого питання як введення загальнодержавного карантину, а деякі заклади вже були зачинені. До поодиноких підприємців, котрі не бажають дотримуватися карантинних заходів, надалі вживатимуться більш жорсткі міри, що вже передбачені законодавством.

Виноградівська РДА

 
ПРОТОКОЛ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО -ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ Друк
Вівторок, 17 березня 2020, 10:43

IMG 8740ПРОТОКОЛ № 4
позапланового засідання районної комісії

Головував – голова державної адміністрації, голова районної комісії Василь КІШ
Присутні – 25 членів комісії (за окремим списком)
Запрошені – члени тимчасової протиепідемічної комісії (за окремим списком)

І. Про виконання рішень комісії щодо за запобігання виникненню на території району ситуації, пов'язаної із занесенням і поширенням коронавірусної хвороби 2019 (COVID-19)(Василь КІШ, Наталія Гірка, Наталія КОСТЕЛЕБА ВЕРЕМЧУК, Валерія ВАРГА, Олександр МІЛЮКОВ ,

Заслухавши інформацію доповідачів з питання порядку денного, з метою запобігання виникненню надзвичайної ситуації, пов'язаної із занесенням і поширенням COVID-19, з урахуванням обговорення та завдань визначених за результатами засідання Районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 12.03.2020 року, комісія вирішила:

1. Інформацію виступаючих з питання порядку денного взяти до уваги.

2. Сільським, селищним та міському головам:

Призупинити роботу закладів громадського харчування, торгово -
розважальних закладів, кав'ярень, спортивних та фітнес залів, галерей, барів, клубів, дитячих розважальних та ігрових закладів, дискотек, пабів, ринків (окрім гуртових), усіх магазинів крім продуктових, аптек та АЗС розташованих на підвідомчій території.
2.2. Забезпечити перебування в приміщенні закладів торгівлі продуктовими товарами, щоденного вжитку та побутового обслуговування не більше 10 відвідувачів на 50 квадратних метрів площі.
Термін:до 3 квітня 2020 року

3.Першому заступнику голови райдержадміністрації (Костелеба-Веремчук Н.Ю.):
4.1. З метою перевірки виконання рішень комісії створити оперативну групу у складі:
- представника Виноградівського відділення поліції Берегівського відділу поліції ГУ НП в Закарпатській області;
- представника Виноградівського районного відділу УДСНС України у Закарпатській області;
- представника управління Держпродспоживслужби у Виноградівському районі;
- представника Виноградівської райдержадміністрації;
- представника органу місцевого самоврядування.
Оперативній групі про проведену роботу щоденно до 16.00 інформувати голову комісії.
4.2. Підготувати звернення до Виноградівської районної ради про скликання позачергової сесії для вирішення виділення коштів установам та закладам району для запобігання виникненню надзвичайної ситуації, пов'язаної із занесенням і поширенням COVID-19.
Термін:до 18 березня 2020 року

5. Рекомендувати керівникам установ та організацій району:
5.1. Організувати прийом громадян та їх звернень одним відповідальним працівником, забезпеченим засобами захисту.
5.2. Розмістити при вході оголошення із зазначенням контактів для звернень громадян засобами електронного та телефонного зв'язку.
Термін:до 18 березня 2020 року

6. Визначити Перехрестівську спеціальну загально-освітню школу інтернат І-ІІ ступені Закарпатської обласної ради як резервний заклад для проведення обсервації людей.
7.Сектору з питань інформаційної та організаційної діяльності, роботи зі зверненнями громадян райдержадміністрації, керівникам засобів масової інформації району:
7.1.Інформацію щодо проведеної роботи по запобігання занесенню і поширенню на території району коронавірусної хвороби 2019 (COVID-19) постійно висвітлювати на підвідомчих засобах масової інформації.
Термін:постійно

8. Контроль за виконанням рішення регіональної комісії з даного питання покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Наталію КОСТЕЛЕБА-ВЕРЕМЧУК.

Голова державної адміністрації,
голова районної комісії                                                     Василь КІШ

Відповідальний секретар районної
комісії, головний спеціаліст з
питань цивільного захисту та оборонної
роботи райдержадміністрації                                             Юрій ФУРИК

 
ПРОТОКОЛ РЕГІОНАЛЬНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО -ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ Друк
Вівторок, 17 березня 2020, 10:39

202003161744585На виконання завдань, визначених Указом Президента України від 13 березня 2020 року № 87/2020 „Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року „Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 „Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19", протоколу Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 10 березня 2020 року № 2, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19, заслухавши інформацію доповідачів з питання порядку денного, з урахуванням обговорення, комісія вирішила:

1. Інформацію виступаючих з питання порядку денного взяти до уваги.

2. З метою недопущення занесення і поширення COVID-19 додатково до раніше введених обмежень, рекомендувати ввести з 00.00 год. 17 березня 2020 року на території області наступні обмежувальні заходи:

2.1. тимчасово, до 3 квітня 2020 року, зупинити роботу таких об'єктів загального користування незалежно від форми власності та підпорядкування з одночасною присутністю більше 10 осіб, розташованих на території області:

кінотеатрів, театрів, музеїв, галерей, бібліотек та інших культурних і розважальних закладів;

дитячих розважальних центрів та клубів, майданчиків, у тому числі спортивних, розміщених у закритих приміщеннях;

фітнес-клубів, тренажерних залів, басейнів та стадіонів;

водних парків, парків атракціонів;

усіх магазинів, крім продуктових та які спеціалізуються виключно на торгівлі засобами особистої гігієни, аптек та автозаправних станцій;

торговельно-розважальних центрів;

заклади санаторно-курортного типу;

будівельних та інших ринків, за винятком продуктових відділень (магазинів, торгових точок) за умови дотримання санітарно-епідеміологічних вимог;

ресторанів, закладів громадського харчування, серед іншого у готелях, барах, клубах, кафе, дискотек, пабів тощо;

інших закладів та установ (на розсуд та під особисту відповідальність керівника).

3. Тимчасовій протиепідемічній комісії при обласній державній адміністрації:

3.1. Утворити штаб та забезпечити, починаючи із 17.03.2020 року, його цілодобову роботу;

3.2. Визначити номер телефону гарячої лінії, забезпечити його цілодобову роботу.

4. Рекомендувати громадянам України утриматися від виїзду за кордон в країни, на території яких зафіксовані випадки COVID-19 та максимально обмежити пересування у межах області (країни).

5. Структурним підрозділам облдержадміністрації, територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади, відповідно до компетенції, районним державним адміністраціям, міськвиконкомам спільно з органами місцевого самоврядування, об'єднаним територіальним громадам:

5.1. Невідкладно забезпечити оперативне інформування підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності та підпорядкування про введені обмеження.

5.2. Попередити керівників підприємств, установ, закладів та організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, а також інших суб'єктів підприємницької діяльності про персональну відповідальність за невиконання цього розпорядження згідно з чинним законодавством України.

Термін: невідкладно

6. Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації:

6.1. Забезпечити широке анонсування та висвітлення інформації про обмеження, введені з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19, із залученням електронних та друкованих засобів масової інформації.

Термін: терміново

7. Головному управлінню Держпродспоживслужби в Закарпатській області, головному управлінню Національної поліції у Закарпатській області, управлінню патрульної поліції в Закарпатській області:

7.1. Забезпечити недопущення роботи стихійних ринків торгівлі, зокрема продовольчих.

Термін: у період дії обмежувальних заходів

8. ПрАТ „Закарпаттяобленерго", Регіональна газова компанія ПАТ „Закарпатгаз", ТОВ „Закарпаттяенергозбут", ТОВ „Закарпатгаз Збут" місцевим підприємствам водопровідно-каналізаційного господарства:

8.1. Утриматися від відключень від електро та газопостачання всіх категорій споживачів на період дії обмежень та нарахування відповідних санкцій за несвоєчасну оплату наданих послуг.

Термін: на період дії обмежень

9. Головному управлінню Національної поліції у Закарпатській області, управлінню патрульної поліції в Закарпатській області:

9.1. Запровадити температурний скринінг осіб, що в'їжджають на територію області через пости, що розташовані на перевальних ділянках автомобільних доріг області.

Термін: невідкладно

10. Районним державним адміністраціям, міськвиконкомам спільно з органами місцевого самоврядування, об'єднаними територіальними громадами, департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації:

10.1. Уточнити за результатами проведених перевірок перелік закладів, визначених на території області для тимчасової обсервації громадян із явними ознаками підозри на СОVID-19.

Термін: терміново

11. Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації, комунальному некомерційному підприємству „Обласна клінічна інфекційна лікарня Закарпатської обласної ради, районним державним адміністраціям, міськвиконкомам спільно з органами місцевого самоврядування, об'єднаними територіальними громадами:

11.1. Визначити потребу індивідуальних засобів захисту органів дихання та шкіри (масок медичних, рукавичок, тощо), для осіб медичного персоналу, що залучатимуться для виконання робіт у разі виникнення COVID-19 із розрахунку на 3 місяці роботи.

Термін: до 12:00, 17 березня 2020 року

12. Районним державним адміністраціям, міськвиконкомам спільно з органами місцевого самоврядування, об'єднаними територіальними громадами, державній установі „Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України":

12.1. Подати штабу тимчасової протиепідемічної комісії при обласній державній адміністрації інформацію щодо наявного запасу засобів індивідуального захисту та дезінфікуючих засобів у розрізі кожного медичного закладу.

Термін: невідкладно

13. Штабу тимчасової протиепідемічної комісії при обласній державній адміністрації:

13.1. Сформувати уточнений перелік закладів, визначених на території області для тимчасової обсервації громадян із явними ознаками підозри на СОVID-19.

13.2. Забезпечити узагальнення інформації щодо наявного запасу засобів індивідуального захисту та дезінфікуючих засобів у розрізі кожного медичного закладу.

13.3. Розробити форму зобов'язання про самоізоляцію для осіб, які перетинають державний кордон та в'їжджають на територію країни (області).

13.4. Довести відповідне зобов'язання до Мукачівського та Чопського прикордонних загонів.

Термін: невідкладно

14. Мукачівському та Чопському прикордонним загонам:

14.1. Вжити необхідних заходів щодо заповнення в двох примірниках зобов'язання про самоізоляцію для осіб, які перетинають державний кордон та в'їжджають на територію країни (області).

Термін: невідкладно

14.2. Забезпечити надання одного заповненого примірника відповідного зобов'язання по кожній особі до штабу тимчасової протиепідемічної комісії при обласній державній адміністрації.

Термін: до 10:00 год., щоденно

15. Мукачівському та Чопському прикордонним загонам, Закарпатська митниця Держмитслужби:

15.1. Розмістити на території міжнародних пунктів пропуску інформаційні стенди щодо профілактичних дій особами, які перетинають державний кордон спрямованих на недопущення виникнення та поширення СОVID-19, а також необхідності заповнення форми зобов'язання про самоізоляцію.

16. Департаменту фінансів облдержадміністрації, головному управлінню Державної казначейської служби України у Закарпатській області, райдержадміністраціям, міськвиконкомам, органам місцевого самоврядування, об'єднаним територіальним громадам:

16.1. Опрацювати питання щодо призупинення оплати капітальних видатків місцевих бюджетів з метою акумуляції фінансового ресурсу на випадок ускладнення ситуації з СОVID-19.

Термін: до нормалізації ситуації

17. Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації спільно з керівниками медичних закладів, райдержадміністраціями, міськвиконкомами, органами місцевого самоврядування, об'єднаним територіальним громадам:

17.1. Забезпечити створення та ведення обліку наявного резерву медичного персоналу, що перебуває поза межами системи охорони здоров'я (зокрема медпрацівників з епідеміологічною підготовкою, що змінили місце роботи, тощо).

17.2. Опрацювати питання щодо заохочення колишніх медичних працівників до повернення на роботу у систему охорони здоров'я.

17.3. Опрацювати питання щодо залучення приватних лабораторних центрів до тестування для виявлення COVID-19.

17.4. Сформувати детальний перелік сил та засобів, які можуть бути залучені для проведення протиепідемічних заходів та забезпечити їх готовність до виконання визначених завдань.

Термін: невідкладно

18. Закарпатському обласному військовому комісаріату:

18.1. Сформувати список військовозобов'язаних з числа медичних працівників, які перебувають на військовому обліку у міських, районних військових комісаріатах. Відповідний список військовозобов'язаних подати до департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації.

Термін: невідкладно

19. Департаментам облдержадміністрації: охорони здоров'я, освіти і науки, соціального захисту населення, управлінню молоді та спорту облдержадміністрації, Закарпатській обласній організації Товариства Червоного Хреста України, районним державним адміністраціям, міськвиконкомам спільно з органами місцевого самоврядування, об'єднаним територіальним громадам:

19.1. Опрацювати питання щодо термінової підготовки волонтерів, зокрема з медичною освітою, для їх можливого залучення до роботи із хворими на COVID-19.

Термін: невідкладно

20. Районним державним адміністраціям, міськвиконкомам спільно з органами місцевого самоврядування, об'єднаним територіальним громадам:

20.1. Вжити невідкладних заходів щодо проведення розрахунків та уточнення номенклатури місцевих резервів матеріальних засобів для запобігання та ліквідації наслідків поширення COVID-19.

20.2 Уточнити місцеві плани реагування на медико-біологічні надзвичайні ситуації та ліквідації їх наслідків.

20.3. Визначити перелік сил та засобів, які можуть бути залучені для проведення протиепідемічних заходів на місцевому рівні та забезпечити їх готовність до виконання визначених завдань.

Термін: невідкладно

21. Департаментам облдержадміністрації: освіти і науки, культури, інфраструктури розвитку і утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення та житлово-комунального господарства, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, управлінню молоді та спорту облдержадміністрації, головному управлінню Держпродспоживслужби в Закарпатській області, головному управлінню Національної поліції у Закарпатській області, виробничому структурному підрозділу „Ужгородської дирекції залізничних перевезень" регіональної філії „Львівська залізниця" ПАТ „Українська залізниця", управлінню ДСНС України у Закарпатській області, районним державним адміністраціям, міськвиконкомам спільно з органами місцевого самоврядування, об'єднаним територіальним громадам:

21.1. Забезпечити подання до штабу тимчасової протиепідемічної комісії при обласній державній адміністрації інформації про здійснення заходів щодо запобігання поширенню COVID-19 згідно форми, що додається (додаток № 1).

Термін: щоденно до 14.00 год.

22. Штабу тимчасової протиепідемічної комісії при обласній державній адміністрації, департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації:

22.1. Забезпечити узагальнення інформації згідно форми додатку № 1 та надання її до Міністерства охорони здоров'я України.

Термін: щоденно до 16:00 год.

23. Департаменту соціального захисту облдержадміністрації, районним державним адміністраціям, міськвиконкомам спільно з органами місцевого самоврядування, об'єднаним територіальним громадам:

23.1. Вжити заходів щодо забезпечення продовольством та предметами першої необхідності в режимі доставки осіб похилого віку, які мають найбільший ризик настання летальних наслідків.

Термін: невідкладно

24. Департаменту освіти і науки облдержадміністрації:

24.1. Вжити заходів щодо переведення діяльності усіх закладів освіти в режим дистанційного навчання.

Термін: невідкладно

25. Місцевим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, територіальним органам центральних органів виконавчої влади:

25.1. Скасувати або максимально перевести в режим телефонних або відеоконференцій усі нарадчі заходи та засідання колегіальних і дорадчих органів (зокрема громадських слухань і обговорень), у тому числі органів місцевого самоврядування (за винятком виключних випадків).

25.2. Скасувати проведення особистих прийомів громадян в усіх органах державної влади та органах місцевого самоврядування.

25.3. Перевести усі масові соціально значимі заходи в режим здійснення інтернет-стримінгу.

Термін: невідкладно

26. Керівникам підприємств, установ, закладів та організацій всіх форм власності:

26.1. Запровадити щоденний температурний скринінг персоналу, негайно відправляти додому на самоізоляцію усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань.

26.2. Максимально перевести здійснювану персоналом роботу на віддалений доступ із застосуванням електронних комунікацій і технологій.

26.3. Запровадити режим профілактичного спостереження за особами із числа персоналу, які відвідували країни інфекційного ризику.

26.4. Передбачити режим регулярного провітрювання службових приміщень, за можливістю здійснювати дезінфекційні заходи за допомогою кварцування.

26.5. Забезпечити наявність на робочих місцях, виробничих приміщеннях миючих та дезінфікуючих засобів з метою дотримання працівниками санітарно-гігієнічних вимог та забезпечення проведення режиму вологого прибирання з використанням засобів дезінфекції.

Термін: постійно

27. Головному управлінню Держпродспоживслужби в Закарпатській області, райдержадміністраціям, міськвиконкомам спільно з органами місцевого самоврядування, об'єднаним територіальним громадам:

27.1. Посилити контроль за системами водопостачання і водовідведення населених пунктів.

Термін: невідкладно

28. Головному управлінню Національної поліції у Закарпатській області, управлінню патрульної поліції в Закарпатській області, військовій частині 3002 Національної гвардії України:

28.1. Забезпечити дотримання правопорядку під час реалізації заходів із запобігання поширенню COVID-19.

28.2. Забезпечити контроль за станом виконання в області пункту 2 даного рішення комісії.

Термін: у період дії обмежувальних заходів

29. Департаментам облдержадміністрації: інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, охорони здоров'я, державній установі „Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України", головному управлінню Держпродспоживслужби в Закарпатській області, райдержадміністраціям та міськвиконкомам спільно з органами місцевого самоврядування

29.1. Посилити проведення серед населення області інформаційно-роз'яснювальної роботи щодо необхідності дотримання санітарно-гігієнічних вимог з метою зниження імовірності поширення COVID-19 та правил (порядку) поведінки при загрозі, виникненні, зараженні COVID-19.

Термін: постійно

30. Структурним підрозділам облдержадміністрації, територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади, відповідно до компетенції, районним державним адміністраціям, міськвиконкомам спільно з органами місцевого самоврядування, об'єднаним територіальним громадам:

30.1. Забезпечити доведення завдань, визначених цим рішенням до підприємств, установ, закладів та організацій області незалежно від форм власності та підпорядкування.

Термін: невідкладно

31. Контроль за виконанням цього рішення покласти на департамент охорони здоров'я обласної державної адміністрації (Єлизавета БІРОВ), головне управління Національної поліції у Закарпатській області (Олександр ШЛЯХОВСЬКИЙ) та управління з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації (Віктор БУРИШИН).

В. о. голови державної адміністрації,

голова регіональної комісії                                                 Олексій ГЕТМАНЕНКО

Відповідальний секретар регіональної

комісії, головний спеціаліст управління

з питань оборонної роботи, цивільного

захисту та взаємодії з правоохоронними

органами облдержадміністрації                                           Ганна ПОНЦ

 
Василь Кіш зустрівся із місцевими представниками аптечних мереж Друк
Понеділок, 16 березня 2020, 18:20

IMG 8809  IMG 8821

16 березня голова Виноградівської райдержадміністрації Василь Кіш провів зустріч із місцевими представниками аптечних мереж, з метою з'ясувати реальний стан справ із забезпеченням аптек району масками та антисептичними засобами.

Відтак представники аптечних мереж підтвердили дефіцит масок та антисептиків, а також те що наразі виробники продають маски за значно вищими цінами. Проте вони також зазначили, що така ситуація виникла через відсутність виробництва цих товарів у достатній кількості, позаяк через ажіотаж потреба в них значно зросла.

Окрім того, один із місцевих представників підтвердив наявність в їх аптечній мережі сертифікованого експрес-тесту на коронавірус для 25 осіб.

Виноградівська РДА

 
До уваги всіх жителів Виноградівського району!!! Друк
Понеділок, 16 березня 2020, 18:07

12121212221121Рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з 17 березня по 03 квітня на території району призупинено роботу всіх закладів громадського харчування, торгово-розважальних закладів та ринків (окрім гуртових),за виключенням продуктових магазинів, аптек та АЗС.

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації відбулася нарада з головами сільських, селищних та міської рад Друк
Понеділок, 16 березня 2020, 16:31

IMG 8767  IMG 8771

16 березня під керівництвом голови Виноградівської райдержадміністрації Василя Кіша відбулася оперативна нарада із головами сільських, селищних та міської рад.

В ході наради, з метою максимально ефективного виконання плану заходів із запобігання занесення та поширення на території Виноградівського району коронавірусної хвороби 2019 (COVID-19), керівникам органів місцевого самоврядування району надано інформацію про прийняте рішення спільного засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та тимчасової протиепідемічної комісії при Виноградівській райдержадміністрації, відповідно до якого посилено протиепідемічні заходи та введено додаткові обмеження на території району.

Виноградівська РДА

 
<< Початок < 1 3 5 6 7 8 9 10 > Кінець >>

Сторінка 3 з 334

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

library

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1 

1111111111111 copy

79266302 2479899622058794 7363129419289853952 o
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
 
КІШ Василь Васильович

 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
images
 
konstytucia
osvita copy
ogoloshennya
sp copy
kultura copy
rcsssdm copy
uszn copy
rcz copy copy
gk copy
lishosp copy
eko copy
365 copy
kor copy
 

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2020
Квітень
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 74 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту