ЦІНА ПИТАННЯ ДУЖЕ ВЕЛИКА – БЕЗПЕКА Й ДОБРОБУТ НАШИХ ЛЮДЕЙ – ПРЕЗИДЕНТ ПІД ЧАС НАРАДИ З ПИТАНЬ ЕНЕРГОБЕЗПЕКИ

  

Публічний звіт голови Виноградівської районної державної адміністрації

 

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за 2018 рік

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2019 рік

Представники Виноградівської райдержадміністрації взяли участь у селекторній нараді Друк
Вівторок, 28 травня 2019, 13:58

6661555  66210000

28 травня під керівництвом директора департаменту соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації Михайла Петрішка відбулася селекторна нарада із районними державними адміністраціями.

Участь у нараді взяли представники Виноградівської райдержадміністрації, а саме: заступник голови райдержадміністрації Єва Данич, начальник управління соціального захисту населення Виноградівської райдержадміністрації Уляна Курташ, начальник Виноградівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області Олександр Кордош, представник Виноградівського управління ГУ ДФС у Закарпатській області.

В ході наради обговорено ряд важливих питань щодо стану погашення заборгованості та легалізації трудових відносин, а саме: про погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ, організацій; про погашення заборгованості до Пенсійного фонду України; про здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення.

За результатами розгляду прийнято відповідні рішення.   

                                                                                                                                                                                                           Виноградівська РДА     

 
Помічник президента Андрій Єрмак здійснив робочий візит на Виноградівщину Друк
Понеділок, 27 травня 2019, 18:47

IMG 6564  155502252  

27 травня помічник президента України Андрій Єрмак, разом з в.о. голови Закарпатської облдержадміністрації Ярославом Галасом, з робочим візитом відвідали Виноградівський район. В ході візиту відбулася зустріч  із виконувачкою обов'язки голови Виноградівської райдержадміністрації Наталією Костелебою-Веремчук.

IMG 6560  IMG 6589

Зустріч відбувалася на одній із найбільш паводконебезпечних ділянок району – в селі Великі Ком'яти. В розмові Наталія Костелеба-Веремчук ознайомила Андрія Єрмака із приблизними розмірами збитків, які наніс Виноградівщині паводок 20-24 травня 2019 року. Тільки за оперативними даними, в районі зафіксовано затоплення 1032,5 га сільськогосподарських угідь, 54-ох дворогосподарств та 12-ти житлових будинків. Підтоплено п'ять мостових переходів та 53700 м. п. дорожнього покриття. Окрім того, пошкоджено водозахисні дамби на чотирьох ділянках (три на річці Боржава та одна на річці Ботар), стан пошкодження берегоукріплення та підпірних стінок буде проведено після спаду води в річках. Загалом негативних наслідків стихії зазнало 14 населених пунктів району. Проведення відповідних обстежень та підрахунок збитків продовжуються.

IMG 6242  IMG 6226

Окрім того, в.о. голови райдержадміністрації наголосила на необхідності проведення першочергових заходів, що зменшать ризик проходження паводків у майбутньому, а саме – проведення розчистки русел річок. 

-       -  «Так, я знаю, що будівництво водозахисних споруд є необхідним, проте його здійснення вимагає чималих фінансових затрат. Натомість проведення розчистки русел річок, за умови наявності всіх необхідних погоджень проектів, не потребує вкладання коштів державного бюджету», - наголосила Наталія Костелеба-Веремчук, та попросила у помічника президента допомогти у погодженні всіма службами подібних проектів, а також зазначила, що в селі Боржавське в процесі розроблення проект із будівництва водозахисної споруди, який потребує державного фінансування, адже єдиним джерелом доходу для цих селян є ведення сільського господарства, що унеможливлюється проходженнями паводків. 

viber image 2019-05-27  09.49.27  IMG 6240

Натомість Андрій Єрмак доручив представникам водного господарства у найкоротший термін виготовити всі необхідні проектно-кошторисні документи та технічно-економічні обґрунтування проектів будівництва, які в майбутньому покликані захищати населені пункти району від можливих паводків.

Виноградівська РДА

 
Питання про стан роботи сектору мобілізаційної та оборонної роботи апарату обговорили на робочій нараді Друк
Понеділок, 27 травня 2019, 10:00


6533333330027 травня за головуванням керівника апарату райдержадміністрації Ігоря Вантюха відбулася робоча нарада.

В ході наради керівником апарату Ігорем Вантюхом та головним спеціалістом Валерієм Секретенко, обговорено питання мобілізаційного характеру та спільний план агітаційно-роз'яснювальної роботи Виноградівської райдержадміністрації та Виноградівського районного військового комісаріату , щодо залучення військовозобов'язаних резервістів про укладення контрактів для проходження служби у військовому резерві.

За наслідками наради інформацію взято до відома керівником апарату райдержадміністрації.

Виноградівська РДА

 
Засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги з Програми подолання бідності відбулося в райдержадміністрації Друк
Субота, 25 травня 2019, 12:19

65432211888 2  65432211888 1

24 травня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги з Програми подолання бідності.

Начальник відділу обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці Наталія Меркулова ознайомила присутніх із заявами та зверненнями громадян, які надійшли до керівництва району, про надання посильної одноразової грошової допомоги. Всього в ході засідання було розглянуто 16 заяв громадян,які надійшли до райдержадміністрації.

Детально розглянувши всі справи членами комісії прийнято відповідні рішення.

Виноградівська РДА

 
Президент України Володимир Зеленський видав указ про невідкладні заходи щодо подолання наслідків надзвичайної ситуації природного характеру на окремих територіях Закарпатської та Івано-Франківської областей Друк
Субота, 25 травня 2019, 08:42

f58b07ecd68f63c5d9e93ae552e1b83a 1553787637 extra large

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №325/2019 Про невідкладні заходи щодо подолання наслідків надзвичайної ситуації природного характеру на окремих територіях Закарпатської та Івано-Франківської областей

З метою вжиття невідкладних заходів для подолання наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої стихійним лихом на окремих територіях Закарпатської та Івано-Франківської областей, що призвело до руйнувань та пошкодження житлових будинків, транспортної інфраструктури, систем енергозабезпечення, зв'язку, заподіяння іншої шкоди, з метою захисту життя і здоров'я людей, надання їм допомоги постановляю:

1. Кабінету Міністрів України невідкладно:

1) забезпечити належну координацію та взаємодію центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування з питань подолання наслідків, спричинених надзвичайною ситуацією, посилення контролю за реалізацією заходів щодо подолання таких наслідків;

2) вирішити в установленому порядку питання фінансування та забезпечення необхідними ресурсами для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків, спричинених надзвичайною ситуацією, нормалізації обстановки на постраждалих територіях;

З) разом із Закарпатською та Івано-Франківською обласними державними адміністраціями:

забезпечити ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації, в тому числі проведення аварійно-рятувальних, ремонтних, будівельних робіт для відновлення житлових будинків, транспортної інфраструктури, житлово-комунального господарства, інженерних споруд і комунікацій, організувати проведення у повному обсязі протипаводкових робіт;

забезпечити населення питною водою, необхідною медичною допомогою та медикаментами, предметами першої необхідності;

здійснювати оперативне, повне інформування населення про обстановку на постраждалих територіях і заходи, що вживаються для подолання наслідків надзвичайної ситуації та нормалізації життєдіяльності.

2. Запропонувати органам місцевого самоврядування Закарпатської та Івано-Франківської областей вирішити в установленому порядку питання фінансування, надання необхідної допомоги для подолання наслідків надзвичайної ситуації на постраждалих територіях.

3. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

24 травня 2019 року

 
Про початок виборчого процесу позачергових виборів народних депутатів України говорили на робочій нараді Друк
П'ятниця, 24 травня 2019, 12:27

IMG 6447Початок виборчого процесу позачергових виборів народних депутатів України обговорено 24 травня на нараді при керівнику апарату райдержадміністрації.

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Вікторія Бачкай інформувала, що згідно ст.16 Закону України «Про вибори народних депутатів України» виборчий процес позачергових виборів народних депутатів починається з дня, наступного після дня опублікування Указу Президента України про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України.

У зв'язку з тим, що відповідний Указ було опубліковано в урядовому виданні «Урядовий кур'єр» 23 травня, виборчий процес з позачергових виборів народних депутатів України розпочався 24 травня.

Відповідно цього ж дня відділом ведення Державного реєстру виборців розпочато прийом заяв виборців щодо тимчасової зміни місця голосування без зміни виборчої адреси. Останній день прийому таких заяв –15 липня 2019 року.

Також Вікторія Бачкай зауважила, що порядок зміни місця голосування залишається незмінним, тобто необхідними умовами для цього є особисте звернення виборця та додавання до заяви документів, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування. Винятком є лише виборці, виборча адреса яких знаходиться на тимчасово окупованих територіях. Для таких осіб не потрібно додавати до заяви жодних документів.

За результатами наради прийнято відповідні рішення та дано ряд доручень керівника апарату.

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації відбулася оперативна нарада Друк
П'ятниця, 24 травня 2019, 10:41

IMG 6426  IMG 64123

24 травня під керівництвом Наталії Костелеби-Веремчук відбулася оперативна нарада із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

В ході наради керівники структурних підрозділів доповіли в.о. голови райдержадміністрації оперативну інформацію про паводкову ситуацію в районі, а Наталія Костелеба-Веремчук доручила їм тримати під особистим контролем питання збору інформації щодо постраждалих внаслідок паводку сільськгоспугідь, дворогосподарств та берегоукріплюючих споруд.

Виноградівська РДА

 
В райдержадміністрації засідала земельна комісія Друк
П'ятниця, 24 травня 2019, 10:18

643000002  65432110765

24 травня під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з розгляду питань в галузі земельних відносин.

Під час засідання комісією було розглянуто два питання: про припинення права постійного користування земельними ділянками ; про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки.

За наслідками засідання членами комісії прийнято відповідні рішення.


Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині відбувся концерт «Армія з народом» Друк
П'ятниця, 24 травня 2019, 07:58

6279000 2  6279000 1

23 травня у Виноградівському міському будинку культури, в рамках всеукраїнського патріотично-мистецького проекту «Армія з народом», відбувся концерт Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України із міста Чернігів.

63421111 2  63421111 1
За задумом організаторів, проект має об'єднати Збройні Сили України й цивільне населення, зміцнити авторитет та імідж Українського війська, пропагувати військову службу.
Під час концерту, майстерним виконанням українських патріотичних та ліричних композицій, глядачів порадував військовий оркестр та професійні вокалісти і балет. Насамкінець, від керівництва райдержадміністрації, подяку за чудовий концерт висловив начальник відділу культури Василь Югас.

 67543322121  6360000

Виноградівська РДА

 
У Виноградівській райдержадміністрації відбулося засідання оперативного штабу Друк
Четвер, 23 травня 2019, 16:30

viber image 2019-05-23  16.09.33  viber image 2019-05-23  16.09.23

23 травня під керівництвом в.о. голови Виноградівської райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук відбулося засідання оперативного штабу комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. В ході засідання керівники районних служб доповіли голові комісії про роботу, проведену на проблемних ділянках за сьогоднішній день.

Відповідно до інформації, наданої Виноградівським МУВГ, внаслідок несприятливих погодних умов У Виноградівському районі склалася наступна паводкова ситуація:

«В селі Черна підтоплено 3 га. сільськогосподарських угідь. В селі Хижа, в районі застави, залишається підтопленою територія прикордонної смуги.

В селі Дюла лівобережна дамба р. Старий Ботар вище 700 м шлюзів регуляторів. Відбувся перелив через гідротехнічну споруду з подальшим її розмивом довжиною 5 м., підтоплено 240 га. пасовищ. Для зменшення рівнів води в р. Старий Батар працівниками управління було прийнято рішення про влаштування прокопу з лівого боку шлюзу регулятора р. Старий Ботар. Підтоплена грунтова дорога, що веде до розподільчих шлюзів, довжиною 500 м.

IMG 6243  IMG 6246

В селі В.Комяти (Завадка) працювала пересувна насосна станція для відкачки поверхневого стоку.

Автодорога сполученням В.Комяти – Шаланки підтоплена паводковими водами довжиною 150 м. шаром 30 см. Автомобільний рух заборонено.

В селі В. Комяти підтоплено 50 га. сільгоспугідь. Через захаращеність придорожніх кюветів та мостових переходів відбулося підтоплення вул. Ватутіна, довжиною 100 м. шаром 5 см., з послідуючим підтопленням шести дворогосподарств. Після припинення локальних інтенсивних опадів води з проїзної частини та дворогосподаств зійшли самопливом.

В селі В.Комяти, вул. Волошина також пройшов перелив через лівосторонній земляний вал із подальшим його руйнуванням, розмір прориву 1,5 м., що призвело до підтоплення дворогосподарств. Працівниками управління проводяться роботи по ліквідації прорану. Підтоплено 15 присадибних ділянок. На 12 годину місце прориву ліквідовано.

Окрім того є прорив правостороннього земляного валу по довжині 10 м. вище автомобільного мосту сполученням Комяти-Сільце, автодорога підтоплена по довжині 500 м. шаром 25-30 см. Рух транспорту перекрито.

Рівень води на відомчому водпості в селі В.Комяти р. Боржава-354 см. Рівень води на відомчому вод пості в селі Дюла (розподільчі шлюзи) р. Батар - 295 см.»
Інформація надана станом на 14 годину 23 травня 2019 року.

IMG 6206  IMG 6227

Інформацію доповідаючих прийнято до відома. Членам оперативного штабу дано ряд відповідних доручень. Так, зокрема, з метою недопущення нещасних випадків, дано доручення начальнику управління освіти тимчасово припинити другу зміну навчання та скоротити уроки в школах населених пунктів, які наразі страждають від стихійного лиха, а начальнику відділу охорони здоров'я доручено організувати цілодобове чергування медичних працівників в закладах охорони здоров'я цих населених пунктів.

В.о. голови райдержадміністрації також дала доручення всім керівникам районних служб постійно інформувати райдержадміністрацію про перебіг паводкової ситуації та в разі необхідності невідкладно вживати всіх необхідних заходів.

Виноградівська РДА

 
<< Початок < 1 3 5 6 7 8 9 10 > Кінець >>

Сторінка 3 з 305

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1 

1111111111111 copy

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
 
images
 
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia 2 copy
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
rcz copy
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2019
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 80 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту