"Близько 50 кілометрів доріг в районі капітально відремонтували за два останні роки",- Михайло Русанюк

 

Президент підписав Закон щодо стимулювання діяльності сімейних фермерських господарств

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за січень – червень 2018 року

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2018 рік

Виноградівська районна державна адміністрація
Головою Виноградівської райдержадміністрації призначено Михайла Русанюка Друк
Четвер, 20 серпня 2015, 15:36

predstavl 1 20081520 серпня у великому залі засідань райдержадміністрації голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль представив громадськості району новопризначеного голову Виноградівської райдержадміністрації Михайла Русанюка.

Участь у заході взяли депутати районної та місцевих рад, керівники правоохоронних органів, митних постів „Дякове", „Вилок", відділів державної прикордонної служби служби „Дюла", „Дякове", „Вилок", „Чепа", представники підприємств, установ, громадських організацій, політичних партій, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, сільські, селищні, міський голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники засобів масової інформації.

predstavl 2 200815Розпочинаючи нараду Геннадій Москаль зачитав присутнім розпорядження Президента України Петра Порошенка від 10 серпня 2015 року №646/2015-рп „Про призначення М.Русанюка головою Виноградівської районної державної адміністрації Закарпатської області" та привітав новопризначеного голову.

Учасники заходу обговорили ряд важливих питань суспільно-політичного життя району, в тому числі харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах, ремонт доріг, результати проходження шостої хвилі мобілізації, перехід на альтернативні види опалення в закладах охорони здоров'я та освіти району, соціальний захист воїнів-учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, тощо у вирішенні яких голова облдержадміністрації пообіцяв надати всіляку підтримку.predstavl 3 200815

Очільник краю наголосив на необхідності залучення іноземних інвестицій в економіку району, що значно покращить соціально-економічне становище Виноградівщини, закликав до порозуміння і співпраці різні "гілки" влади у районі, депутатський корпус та сільських голів, особливу увагу на потреби і проблеми родин учасників АТО, у тому числі сімей загиблих.

Михайло Русанюк подякував за висловлену довіру та запевнив, що усвідомлюючи високу відповідальність буде працювати над економічним розвитком і покращенням добробуту у Виноградівському районі.

Виноградівська РДА

 
Директору Виноградівського районного центру зайнятості вручено вітальну адресу від Виноградівської райдержадміністрації Друк
Четвер, 20 серпня 2015, 07:35

Kormos20081519 серпня голова районної державної адміністрації Михайло Русанюк вручив вітальну адресу від Виноградівської райдержадміністрації директору Виноградівського районного центру зайнятості Ярославу Кормошу, з нагоди 60-ти річчя від дня народження.

- За Вашими плечима не тільки 60 прожитих літ, але й роки напруженої невтомної праці на різних ділянках керівної роботи. Ми високо цінуємо Вашу працелюбність, компетентність і життєву мудрість, які створили Вам заслужений авторитет і повагу серед колег, друзів і знайомих – сказав Михайло Русанюк.

Голова райдержадміністрації побажав ювіляру добра, міцного здоров'я, особистого та родинного щастя, успіхів та творчої наснаги на многая і благая літ!

Виноградівська РДА

 
Єдиного в Україні слідчого, який пропрацював 44 роки в органах прокуратури Закарпаття нагороджено відзнакою Президента України Друк
Середа, 19 серпня 2015, 10:16

18 серпня голова районної державної адміністрації Михайло Русанюк відповідно до Указу Президента України вручив нагрудний знак та посвідчення доgrab 190815 відзнаки Президента України – медалі «70 років визволення України від фашистських загарбників», ветерану Великої Вітчизняної війни Грабу Юрію Петровичу.

- Зараз ви – найкращий приклад наслідування для підростаючого покоління, адже, дивлячись на вас, не можна дозволити собі не любити свою країну та усі національні атрибути. Зичу вам злагоди й добробуту, сімейного затишку, міцного здоров'я вам та вашим рідним, усіляких гараздів – сказав Михайло Русанюк.
Голова районної державної адміністрації подякував ветерану за почуття патріотизму у серці, яке допомогло вибороти перемогу.

Довідково: У далекому 1944 році Юрію Петровичу Грабу виповнилося 17 років. Саме в цей час в районі його рідного села Пузняківців десантувалася і тривалий час діяла розвідувальна група Червоної Армії, яка збирала відомості про дислокацію німецьких та угорських військ на Закарпатті.
Одного разу молодому Юрію Петровичу довелося зустрітися з розвідниками, опісля чого він почав виконувати окремі доручення розвідувального характеру. А так як розвідку насамперед цікавила знаменита оборонна лінія Арпада, хлопчині приходилося неодноразово, з ризиком, навідуватися до Мукачева та Сваляви, де концентрувалися основні сили угорської армії, що тримала оборону по всій лінії Арпада.
А потім була весна 1945-го, Перемога, входження Закарпаття до Радянської України. Молодого юриста Граба Ю.П. направлено на роботу в органи прокуратури Закарпаття, де Юрій Петрович пропрацював слідчим 44 роки.

Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині затверджені нові туристичні маршрути Друк
Середа, 19 серпня 2015, 13:39

19 серпня, під керівництвом голови районної державної адміністрації Михайла Русанюка за участі керівника апарату державної адміністрації Юрія Продана, заступника керівника апарату - начальника відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації Ігора Вантюха, в.о. завідувача сектору туризму та транскордонного співробітництва райдержадміністрації Валентини Горнецкі відбулася нарада про виготовлення туристичної інформаційно-рекламної продукції.
Валентина Горнецкі інформувала, що сектором розроблено та випущено серію рекламно-інформаційної продукції (на українській та угорській мовах) про туристичні можливості Виноградівського району: «У витоків цивілізації», «Крізь призму часу», «Із глибини віків», «Виноград. Вино. Виноградівщина», «Сакральні споруди», «Фестивалі», «Музеї», «Народні промисли», «Туристична мапа Виноградівського району». Ведеться робота по розробці інформаційної продукції про природні об'єкти Виноградівського району, готується до випуску поліграфічна сувенірної продукція – «Книжичка гарних слів Угочанщини» та буклети на англійській мові про найцікавіші історико-культурні об'єкти району.
Як зауважив Михайло Русанюк, для більш ефективної популяризації туристичного потенціалу краю, доцільним є поширення туристичної інформації в соціальних мережах та Інтернет ресурсах.


Туристичні маршрути Виноградівщини

turizm 1 1808151. «Стародавній Севлюш» (м.Виноградів)
Костел Вознесіння – середина XIII ст.;
Пам'ятка архітектури національного значення. Немає єдиної дати створення. Через часті пожежі та руйнації періодом побудови визначають ХІІІ - ХV ст.
Монастир та костел Францисканців – перша згадка 1516 р.;
Ансамбль збудований у ХVІ - ХVІІІ ст. Був знищений під час нападу кримських татар у 1717 р., згодом відновлений. Костел з'єднаний галереєю з монастирем, який має біля 30 приміщень. У монастирі є внутрішній двір.
Виноградівський районний історичний музей;
Надзвичайно цінні речі можна побачити у Виноградівському районному історичному музеї, створеному в 1965 році. В фондах зібрано більше 18 тисяч цінних, а часом навіть унікальних експонатів.
Адреса музею: Виноградівський р-н, м. Виноградів, вул. Шевченка, 6
Тел. 2-11-72 (Тороцкезі Людмила Василівна)
Режим роботи: понеділок - п'ятниця з 9 до 18 к. ч., обідня перерва з 13 до 14 к. ч.
Палац родини «Перені» – XVII ст.;
Палац родини Перені створений в ХVІ – ХVІІ ст. як дім-замок. Спочатку була запланована одноповерхова будівля. Згодом виникла потреба добудувати його, тому зараз має 2 поверхи та 4 кутові вежі. Спеціалісти зазначають, що це типовий зразок стилю бароко.
• Руїни замку «Канків».
В XI столітті, з поширенням на цю частину влади угорських королів, тут споруджується замок – опорний прикордонний пункт.

2. «Затисянський край» (Пийтерфолво (Петрово) - Тисобикень (Бобове)
Картинна галерея (с. Пийтерфолво);turizm 2 180815
Картинна галерея представляє творчість найкращих Закарпатських художників (Бокшая, Коцки, Манайла).
Адреса галереї: Виноградівський р-н, с. Пийтерфолво, вул. Ракоці, 89.
Тел. 068 249 7776 (Беата Олександрівна)
Режим роботи: четвер, субота з 11.00 до 18 к. ч., обідня перерва з 13 до 14 к. ч.; неділя з 12.00 к. ч.

Скансен: Затисянський етнографічний музейний комплекс. Відтворює побут Затисянщини (с. Тисобикень);
Етнографічний музей під відкритим небом, так званий скансен, де збереглись автентичні будівлі кінця ХІХ - початку ХХ ст. Побачити можна: будинок заможного селянина, сільську школу та хатину бідняка. Музей етнографії експонує кращі зразки народної архітектури та побуту місцевих угорців цього періоду.
В палаці родини Фогороші (1890 р.), магнатів землевласників, розмістився історичний музей, що представляє найважливіші етапи з історії регіону, від найдавніших часів до сьогодення.
Адреса музею: Виноградівський р-н, с. Тисобикень, вул. Шевченка, 74
Тел. 068 249 7776 (Беата Олександрівна)
Режим роботи: понеділок, вівторок, середа, п'ятниця з 11.00 до 18 к. ч., обідня перерва з 13 до 14 к. ч..

3. «Волоський край» (Королево-Новоселиця)
turizm 3 180815

Руїни замку «Ньолаб» XIII ст. (Королево);
Ще в 1262 році було дозволено полювати в цій місцевості, тож незабаром виріс, на горі вулканічного походження, мисливський будинок, що згодом перетворився на могутню твердиню – замок «Ньолаб».
Церква Успіння Пресвятої Богородиці XVII ст. (с. Новоселиця);
Це – єдина дерев'яна церква готичного стилю в усьому Виноградіському районі та одна з наймініатюрніших в області. Зведена без жодного цвяху. За офіційними даними побудована 1669 року майстром Кочаловичем, який вибрав надзвичайно вдале місце для її розташування, в самому центрі с. Новоселиця.
• Етнографічний сільський музей (культура волохів). (с. Новоселиця).
Етнографічний музей у Новоселиці відкритий ще в 1989 році, в пристосованому приміщенні, де колись жили священнослужителів села. Має чотири відділи: ткацтво та вишивка; знаряддя праці; побутові речі; світлиця. Представляє традиції, звичаї та побут волоського краю.
Адреса музею: Виноградівський р-н, с. Новоселиця, вул. Шевченка, 71
Тел. 0983532110 (Вамош Наталка Михайлівна)
Режим роботи: понеділок – п'ятниця з 10.00 до 19.00 к. ч., обідня перерва з 13.00 до 14.00 к. ч..

 

Виноградівська РДА

 
Анонс заходів Друк
Вівторок, 18 серпня 2015, 14:05

en nez180815

Анонс заходів присвячених відзначенню у районі 24-ї річниці Дня незалежності України та Дня державного Прапору України

(23 серпня 2015 року, пл. Миру м.Виноградів)

09.00 к.ч. – урочиста церемонія підняття Державного Прапору України;

11.45 к.ч. – інформаційно-просвітницька акція з нагоди відзначення Дня Незалежності України та Дня Державного Прапору України - „Мій сонячний дім – моя Україна" (майстер-клас, вікторина, книжкова виставка, конкурси);

12.00 к.ч. – загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими у боротьбі за незалежність України.

Виноградівська РДА

 
<< Початок < 262 264 265 266 267 268 269 270 > Кінець >>

Сторінка 262 з 563

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia_2
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2018
Жовтень
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Останні новини

Хто зараз на сайті

На даний момент 42 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту