Звіт голови Виноградівської РДА про роботу за 2016

 

«Подорожуємо по безвізу: запитання – відповідь»

Важливо почати розробку «дорожніх карт» для досягнення європейських планів України – Президент

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2017 рік

Виноградівська районна державна адміністрація
Відбулося спільне засіданнія постійних комісій районної ради Друк
Вівторок, 06 січня 2015, 11:04

IMG 0114У вівторок, 06 січня, т.в.о. голови районної державної адміністрації Юдіта Петеі спільно з головою районної ради Олегом Любімовим взяла участь у спільному засіданні постійних комісій Виноградівської районної ради. На засіданні були присутні депутати районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, засоби масової інформації.

Під час засідання постійні комісії з питань духовності, молодіжної політики, розвитку туризму, фізкультури і спорту, національних меншин, комісії з питань ринкових відносин, планування, бюджету, фінансів та контролю за проведенням приватизації і постійної комісії з питань промисловості, будівництва, архітектури, транспорту і зв’язку розглянуто Програму економічного і соціального розвитку Виноградівського району на 2015 рік та основні напрямки розвитку на 2016-2017 роки, обговорено затвердження статутів навчально-виховних комплексів Виноградівського району, надання дозволу на передачу приміщень в орендне користування та передачу приміщень орендне користування.

Члени комісії обговорили формування районного бюджету на 2015 рік.

В результаті спільної роботи комісій погоджено проекти рішень з відповідними змінами та доповненнями.

Виноградівська РДА

 
Шановні жителі Виноградівщини! Друк
Середа, 31 грудня 2014, 12:59

anu 1857bПрийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим. У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе, для своєї родини, для своєї рідної землі. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, нашої життєвої позиції, нашого розуму, нашої щоденної кропіткої праці. Повіримо в себе, підтримаємо один одного, згуртуймося навколо спільної мети.

Від усієї душі зичу всім жителям Виноградівщини великого людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає ваші найзаповітніші надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім'ям. Нехай Різдво Христове наповнить душі милосердям, а Бог наділить усіх міцним здоров'ям.

З Новим роком і Різдвом Христовим Вас!

Т.в.о. голови районної державної адміністрації                                                Юдіта Петеі

 
У Веряці урочисто відкрито дитячий садок Друк
Субота, 27 грудня 2014, 15:59

peteiУ суботу, 27 грудня у селі Веряця, т.в.о. голови районної державної адміністрації Юдіта Петеі взяла участь в урочистому відкритті нового дитячого садка. У відкритті нового дитячого садка взяли участь народний депутат України Іван Балога, голова Закарпатської ОДА Василь Губаль, голова облради Володимир Чубірко, голова Виноградівської районної ради Олег Любімов, мешканці села Веряця, освітяни, майбутні вихованці дошкільного навчального закладу.

Як зазначив у своєму вітальному слові голова Закарпатської ОДА Василь Губаль, сьогоднішнє свято відбулося завдяки спільним зусиллям усіх гілок влади: обласної, районної та місцевої. Він побажав діткам гарно вчитися, а усім мешканцям села – миру та добра.

veryaciaВітаючи жителів Веряці із відкриттям дитячого садка, Юдіта Петеі зауважила, що відкриття дитячого садка у Веряці – ще раз підкреслює налагоджену співпрацю органів державної влади, активність сільського голови та допомогу жителів села. Керівник райдержадміністрації побажала усім присутнім здоров’я, успіху та натхнення у здійсненні добрих справ.

Зі слів завідувача Веряцького ДНЗ Юлії Іваніги, реконструкцію незавершеної житлової будівлі під ДНЗ у с.Веряця розпочали ще в 2009 році. За рахунок коштів обласного, районного та сільського бюджетів, садок укомплектований новими меблями, інвентарем, обладнанням та сучасною електричною системою опалення. У ньому зможуть отримати якісну дошкільну освіту 75 дітей.

Виноградівська РДА

 
Оголошення ініціативної групи з підготовки установчих зборів громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації Друк
Середа, 31 грудня 2014, 09:22

Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації відбудуться 27 лютого 2015 року у малому залі засідань Виноградівської райдержадміністрації (м.Виноградів, пл.Миру, 3) об 16.00.

Громадська рада при районній державній адміністрації як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року №996 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки. До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства).

До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах у строк до 26 лютого 2015 року до ініціативної групи (Виноградівська районна державна адміністрація каб. №28), необхідно подати заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років;

- інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого представника інституту на поширення його персональних даних.

Відповідальна особа – Вантюх Ігор Віталійович, довідки за телефоном 2-16-93 Повідомлення затверджене на першому засіданні ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації 30 грудня 2014 року.

Завантажити список членів ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації

Виноградівська РДА

 
Відбулося засідання громадської ради Друк
Вівторок, 30 грудня 2014, 14:13

PC29085529 грудня відбулося чергове засідання Громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації, участь в якій взяла т.в.о. голови районної державної адміністрації Юдіта Петеі.

Основним пунктом порядку денного стало обговорення питання роботи Громадської ради при райдержадміністрації протягом 2013-2014 років.

Як поінформував голова Громадської ради Йосип Дрошковці, за звітній період Громадська рада працювала доволі активно виходячи із специфіки та актуальності питань, які найбільше турбували громадськість і потребували роз’яснень та вирішення. На засіданнях Громадської ради розглянуто ряд питань зі сфери загальнодержавної політики, з окремих питань вивчалася громадська думка, обговорювалася суспільно-політична ситуація в країні та районі.

Т.в.о голови райдержадміністрації Юдіта Петеі подякувала членам Громадської ради за їх активну участь з реалізації державної політики та сприяння розвитку громадянського суспільства в районі, зазначивши, що районна державна адміністрація розглядає Громадську раду як ефективного партнера у вирішенні важливих питань соціально-економічного та культурного розвитку району.

PC290857На завершення засідання в.о. керівника апарату райдержадміністрації Юрій Продан ознайомив присутніх з розпорядженням голови Виноградівської райдержадміністрації від 29.12.2014 року № 399 „Про припинення повноважень Громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації” та проінформував про початок процесу з формування оновленого складу Громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації.

Виноградівська РДА

 
<< Початок < 242 244 245 246 247 248 249 250 > Кінець >>

Сторінка 242 з 486

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner

dsvv

gadjacha linija

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia_2
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 
 
 

bvpd

 

soc reklama

2017
Липень
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Останні новини

Хто зараз на сайті

На даний момент 54 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2015 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту