ЦІНА ПИТАННЯ ДУЖЕ ВЕЛИКА – БЕЗПЕКА Й ДОБРОБУТ НАШИХ ЛЮДЕЙ – ПРЕЗИДЕНТ ПІД ЧАС НАРАДИ З ПИТАНЬ ЕНЕРГОБЕЗПЕКИ

  

Публічний звіт голови Виноградівської районної державної адміністрації

 

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за 2018 рік

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2019 рік

Представники Виноградівської райдержадміністрації взяли участь у селекторній нараді Друк
Вівторок, 04 червня 2019, 14:20

IMG 7331  190604 news-08-37

Четвертого червня під керівництвом директора департаменту соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації Михайла Петрішка відбулося засідання обласного міжвідомчого оперативного штабу із координації оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки із районними державними адміністраціями.

Участь у нараді взяли представники Виноградівської райдержадміністрації, а саме: заступниця голови райдержадміністрації Єва Данич, начальниця управління соціального захисту населення Виноградівської райдержадміністрації Уляна Курташ, начальник відділу санітарного контролю Держпродспоживслужби у Виноградівському районі Іван Стойка.

В ході наради обговорено ряд важливих питань щодо оздоровлення та відпочинку дітей , які потребують особливої уваги та підтримки. Як зазначили в ході засідання, загалом в області працюватимуть 278 дитячих відпочинкових закладів. На їхній базі планується оздоровити близько 2 000 дітей. За всіма закладами відпочинку і оздоровлення дітей будуть закріплені медичні установи для надання невідкладної та спеціалізованої допомоги.
За результатами засідання дано ряд доручень та прийнято відповідні рішення.

Виноградівська РДА

 
Паводок 20-24 травня на Виноградівщині попередньо класифіковано надзвичайною ситуацією природного характеру місцевого рівня Друк
Вівторок, 04 червня 2019, 10:53

IMG 7343  IMG 7302

Таке рішення прийняла районна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на позаплановому засіданні, яке відбулося четвертого червня під керівництвом виконувачки обов'язків голови Виноградівської райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук.

На початку засідання в.о. голови комісії надала присутнім інформацію про наслідки надзвичайної ситуації, яка склалася на території району 20-24 травня 2019 року.

Згідно узагальненої інформації, 20-24 травня 2019 року на території Виноградівського району випала велика кількість опадів у вигляді дощу. В результаті опадів відбулося підняття рівня води в річках: Боржава та Ботар, потічках і меліоративних каналах. В результаті було підтоплено близько 70 будинків та дворогосподарства в селах: Великі Ком'яти, Боржавське, Черна, Велика Копаня та в місті Виноградів. Нанесені збитки складають - 564 тис.314 грн. Окрім того, підтоплено 1046,57 га сільськогосподарських угідь в селах: Великі Ком'яти, Боржавське, Дюла, Чорнотисово, Черна, Хижа, Велика Копаня, Королево та Велика Паладь. Завдані збитки складають орієнтовно 33 мільйони 451 тисячу 300 гривень. Внаслідок негоди змито водою дороги державного та місцевого значення довжиною 18,080 км., чим завдано збитків на суму 48 мільйонів 164 тисячі гривень та дороги комунальної власності довжиною 28,470 км на суму збитків 10 707 799 гривень. Пошкоджено берегоукріплення та водозахисні дамби довжиною - 21 км 510м. Збитки складають 35 492 227 гривень. Загальна вартість нанесених збитків по об'єктах Виноградівського району складає 127 815 426 гривень. Відтак, сума нанесених збитків перевищує 2 тисячі мінімальних розмірів заробітної плати (тобто більше 8 346 000 грн.), тому ситуація, яка склалася в районі 20-25 травня 2019 року, може бути визнаною надзвичайною ситуацією природного характеру місцевого рівня.

Заслухавши інформацію члени комісії прийняли одноголосне рішення про попередню класифікацію ситуації, яка склалася в районі 20-25 травня 2019 року, надзвичайною ситуацією природного характеру місцевого рівня.

Окрім того, було затверджено Розрахунок збитків нанесених унаслідок дуже сильних опадів у вигляді дощу , які пройшли по території Виноградівського району 20-24 травня 2019 року. Відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації доручено підготувати та надіслати до департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, разом із необхідним пакетом документів, зведену інформацію щодо підтоплених (пошкоджених) об'єктів та оцінки завданих збитків, а також протокол засідання комісії з питань ТЕБ та НС. Виноградівському міжрайонному управлінню водного господарства, для збільшення пропускної спроможності під час виникнення надзвичайних ситуацій (паводків, повеней) доручено провести відповідні заходи з відновлення функціонування русел вказаних річок.

Виноградівська РДА

 
Питання Про стан кадрової роботи у Виноградівській райдержадміністрації обговорили на робочій нараді Друк
Понеділок, 03 червня 2019, 10:16

729110  72920000

Третього червня під керівництвом керівника апарату Виноградівської райдержадміністрації Ігоря Вантюха відбулася робоча нарада про стан кадрової роботи у Виноградівській районній державній адміністрації станом на 01.06.19 року.

Участь у нараді взяли: начальник відділу персоналу апарату райдержадміністрації Оксана Козак, начальник відділу організаційної роботи апарату Єва Деяк, начальник юридичного відділу апарату Олександр Кіш, начальник відділу фінансового забезпечення, обліку та звітності Ярослава Чернянчук та головний спеціаліст відділу Крістіна Токарєва.

В ході наради начальник відділу персоналу апарату райдержадміністрації Оксана Козак інформувала, що протягом січня – травня 2019 року районною державною адміністрацією проводиться цілеспрямована робота щодо реалізації державної кадрової політики. Організацію кадрової роботи в апараті та структурних підрозділах районної державної адміністрації, здійснює відділ персоналу апарату райдержадміністрації. Також заслухано доповідь, з питань кількісного та якісного складу державних службовців, проходження державної служби, нагородної справи, підвищення кваліфікації, ведення військового обліку, дотримання трудової та службової дисципліни працівниками районної державної адміністрації. Виконання нормативно-правових актів про державну службу перебуває на постійному контролі.


За підсумками наради керівник апарату райдержадміністрації дав ряд відповідних доручень.

Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині відбувся фестиваль черешень Друк
Понеділок, 03 червня 2019, 10:16

IMG 7190  IMG 7195

Другого червня в селі Оклі Гедь відбувся традиційний, 11-й фестиваль черешень. Привітати громаду зі святом приїхали виконувачка обов'язків голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук та заступник голови райдержадміністрації Єва Данич.

IMG 7221  IMG 7236

Під час урочистого відкриття фестивалю з вітальним словами виступило багато почесних гостей. Зокрема, у свої промові Наталія Костелеба-Веремчук зазначила, що сонячна та тепла Виноградівщина славиться великими врожаями смачних та солодких ягід та черешень, саме тому такий фестиваль просто необхідно проводити на території району.

IMG 7274  IMG 7239

-« Від райдержадміністрації висловлюю вдячність ініціативній групі організаторів за організацію такого чудового свята, адже збереження традицій та культури - наш священний обов'язок. Я вважаю, що саме такі заходи - найкраще цьому сприяють.», - зазначила Наталія Костелеба-Веремчук та вручила ряд подяк райдержадміністрації організаторам та учасникам фестивалю.

IMG 7188  IMG 7156

Після завершення офіційної частини глядачі могли насолодитися насиченою культурною програмою та взяти участь у різноманітних атракціяї. Окрім того, в рамках фестивалю гості змогли скуштувати декілька різновидів полуниці та черешень, а також різноманітні страви, приготовані з цих ягід.

Виноградівська РДА

 
Керівництво райдержадміністрації привітало громаду Неветленфолу із відкриттям спортивного майданчика та парку Друк
Понеділок, 03 червня 2019, 08:06

IMG 7062  IMG 7033

Другого червня в селі Неветленфолу відбулося відкриття спортивного майданчика та парку. Привітати громаду села Неветленфолу із визначною подією прийшло багато поважних гостей. Участь в урочистостях взяли виконувачка голови Виноградівської райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук та заступник голови Виноградівської райдержадміністрації Єва Данич.

IMG 7099  IMG 7108

Почесне право перерізати символічну стрічку надали депутату Верховної Ради України Василю Брензовичу, першому заступнику голови Закарпатської обласної ради Йосипу Борто, виконувачці обов'язків голови Виноградівської райдержадміністрації, депутату Закарпатської обласної ради Наталії Костелебі-Веремчук та депутату Закарпатської обласної ради Карлу Резешу.

IMG 7121  IMG 7132

У вітальному слові Наталія Костелеба-Веремчук побажала маленьким та юним мешканцям села Неветленфолу якнайчастіше використовувати спортивний майданчик за функціональнм призначенням та побажала високих спортивних звершень, а також висловила подяку присутнім на святі колегам-депутатам обласної ради за те, що вони приклали свої зусилля для залучення коштів з обласного бюджету, а голові сільської ради та підприємцям, які теж долучилися до будівництва майданчика, – за їх ініціативність та підтримку в розвитку рідного села.

Право першого удару по м'ячу наддали депутату Закарпатської обласної ради Карлу Резешу. Затим всі бажаючі змогли взяти участь в імпровізованому футбольному матчі, який розпочали найменші жителі села.

Виноградівська РДА

 
В Підвиноградівській школі пролунав останній дзвоник Друк
П'ятниця, 31 травня 2019, 13:04

618765400 2  618765400 1

31 травня керівник апарату Виноградівської райдержадміністрації Ігор Вантюх привітав учнів Підвиноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів із завершенням навчального року.

-«Сьогодні маю можливість привітати вчителів, батьків та учнів рідної Підвиноградівської школи із закінченням навчально-виховного процесу та початком літніх канікул. Бажаю учням, випускникам школи амбітних планів і величних звершень, невгамовності і пошуку, ініціативи, здоров'я і добра, удачі і натхнення, Божого благословення!»,- зазначив у своїй промові Ігор Вантюх.

Букети квітів, веселий сміх та сльози на очах випускників – все це є невід'ємними частинами святкування останнього дзвоника у школах. Підвиноградівська школа не стала вийнятком. На адресу школярів та випускників лунали слова привітань та побажань, а школярі, а свою чергу, дякували гостям та радували всіх присутніх чудовими виступами.


Виноградівська РДА

 
Наталія-Костелеба Веремчук привітала учнів Буківської школи із закінченням навчального року Друк
П'ятниця, 31 травня 2019, 10:56

31 травня виконувачка обов'язків голови Виноградівської райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук здійснила візит у Буківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів для того, щоб привітати із завершенням навчального року учнів, випускників, вчителів та керівництво навчального закладу.

6690654322  6845321111

-" Шановні вчителі, дорогі учні, випускники! Це свято останнього дзвоника знаменує собою завершення навчального року та початок пори літнього відпочинку для переважної більшості з вас, але для випускників це свято – особливе. Сьогоднішній дзвінок для них буде і справді останнім.
Шановні випускники! Останній шкільний дзвоник – це початок вашої дороги у нове, незвідане доросле життя, в якому щодня доведеться робити самостійний важливий вибір. Будьте завжди вільні, незалежні та впевнені в собі. Хай міцними будуть ваші крила і успішного польоту вам до здійснення мрій. Дорогі учні! Бажаю вам весело та цікаво провести час літніх канікул! Добре відпочити для того, щоб із успіхом продовжити навчання в новому році. Шановні вчителі! Для вас також наступає період затишшя та відпочинку. Нехай це літо надасть вам сил та наснаги для продовження вашої нелегкої роботи на освітянській ниві.»,- зазначила у своїй промові Наталія Костелеба-Веремчук.

67860000  684320098776

Під час урочистої частини в.о голови райдержадміністрації було вручено заслужені грамоти районної державної адміністрації та подарунки для школи.

68453299999  98754321

На адресу школярів та випускників лунали слова привітань та побажань, а школярі, в свою чергу, дякували гостям та радували всіх присутніх чудовими виступами.

Фінальним акордом свята став лункий останній дзвінок, який ознаменував собою завершення навчального року та початок пори літнього відпочинку для всіх школярів.


Виноградівська РДА

 
Дорогі школярі, випускники! Шановні вчителі та батьки! Друк
П'ятниця, 31 травня 2019, 10:34

fotoЗ теплом сонячних травневих днів нерозривно пов'язане чудове шкільне Свято останнього дзвоника.

Завершення навчального року для наймолодших та учнів середніх класів знаменується не тільки гарними оцінками, а й початком улюблених канікул. Прийшла пора дітям, вчителям, батькам добре відпочити, набратися духовних і фізичних сил після наполегливої спільної праці на нелегкому шляху в Країні Знань. Нехай для всіх вас літній відпочинок буде радісним, безтурботним та цікавим, сповненим яскравих вражень та мандрівок.

Традиційно хвилюючі почуття переповнюють випускників, які сьогодні прощаються зі школою та стартують у незвідане самостійне життя. Попереду – великі перспективи практичної реалізації набутих знань, опанування обраного фаху, вершин і досягнень дорослого та нелегкого життєвого шляху. Отож вам, дорогі юнаки та дівчата, бажаємо непохитної віри у себе, лише власним розумом та власними руками творити своє майбутнє, будувати цивілізовану українську державу. Будьте успішними, гідними і наполегливими у здійсненні поставленої мети. В цьому вам допоможуть віддана любов і благословення батьків, мудрі настанови вчителів.
З нагоди урочистого, незабутнього шкільного свята від районної державної адміністрації, особисто від мене прийміть сердечні вітання та побажання – здоров'я, наснаги, впевненості в завтрашньому дні, людського щастя і гарного настрою. У добрий час!

З повагою та найщирішими побажаннями

в.о. голови Виноградівської райдержадміністрації
Наталія Костелеба-Веремчук

 
В райдержадміністрації засідала комісія з питань захисту прав дитини Друк
Середа, 29 травня 2019, 10:41

6652222229 травня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Під час засідання розглянуто десять питань, у тому числі: про визначення місця проживання дитини, про позбавлення батьківських прав, про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням, про вселення в житлове приміщення, про поновлення батьківських прав, про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, про припинення опіки над дитиною, про встановлення опіки над дитиною, про надання дозволу на здійснення правочинів щодо нерухомого майна, право користування яким мають діти, про затвердження та перегляд індивідуальних планів 18 дітей, які проживають в сім᾿ях опікунів/піклувальників (8 затвердження, 10 – перегляд), 5 дітей, які проживають в сім᾿ях, що опинились в СЖО.

Після детального вивчення документів, членами комісії прийнято відповідні рішення в інтересах дітей та задля захисту їх прав.


Виноградівська РДА

 
Про стан ведення діловодства у структурних підрозділах райдержадміністрації говорили на нараді Друк
Середа, 29 травня 2019, 07:53

IMG 663228 травня під керівництвом керівника апарату Виноградівської райдержадміністрації Ігоря Вантюха відбулася робоча нарада про стан ведення діловодства у відділі агропромислового розвитку та секторі архітектури і містобудування Виноградівської райдержадміністрації.

В ході наради, начальник відділу здійснення документообігу, контролю та роботи зі зверненнями громадян Біанна Любка та головний спеціаліст відділу Ірина Філіп інформували керівника апарату про результати здійснення перевірок ведення документообігу у вищезазначених структурних підрозділів.

IMG 6634Натомість керівник апарату доручив керівникам відділу агропромислового розвитку та сектору архітектури і містобудування Виноградівської райдержадміністрації в найкоротші терміни, врахувавши всі зауваження, довести ведення діловодства у повну відповідність до інструкції з ведення діловодства.

Виноградівська РДА

 
Більше статтей...
<< < 2 4 5 6 7 8 9 10 > Кінець >>

Сторінка 2 з 305

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1 

1111111111111 copy

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
 
images
 
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia 2 copy
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
rcz copy
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2019
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 83 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту