Звернення Президента щодо підтримки українців під час епідемії COVID-19

  

Треба вчитися жити й працювати у нових умовах – Президент

 

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за 2019 рік

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2019 рік

Ситуація щодо COVID-19 на Виноградівщині станом 07 липня за даними Виноградівської районної філії державної установи «ЗОЛЦ МОЗ України» Друк
Вівторок, 07 липня 2020, 08:49

- у 153 осіб лабораторно підтверджено діагноз COVID-19, з них 3 випадки за попередню добу;

- 87 жителів району, у яких був підтверджений коронавірус методом ПЛР, одужали;

- 7 людей померло, із підтвердженим діагнозом COVID-19 методом ПЛР;

Перший випадок захворювання на COVID-19 на території Виноградівського району був лабораторно підтверджений 08 квітня.

 
Ситуація щодо COVID-19 на Закарпатті станом на 7 липня на 8.30 Друк
Вівторок, 07 липня 2020, 08:44

+83 випадки за добу та шестеро пацієнтів померло‼️

Протягом минулої доби, 6 липня, за екстреною медичною допомогою звернулися 374 пацієнтів, з них 28 – з ознаками гострої пневмонії та 19 - з підозрою на COVID-19

- 1029 закарпатців у яких було підтверджено коронавірус методом ПЛР, одужали

- за минулу добу відібрано 246 зразків біологічних матеріалів та скеровано у вірусологічну лабораторію для досліджень методом ПЛР
- у 83 пацієнтів за минулу добу підтверджено коронавірус методом ПЛР. З них 2 – медичні працівники та 3 – діти.

- загалом 3 458 закарпатцям встановлено діагноз COVID-19, із яких – 507 медики та 187 - діти

- за добу, що минула, зареєстровано шість летальні випадки хворих із встановленим діагнозом COVID-19

- Станом на ранок 7 липня в області проведено 28 487 досліджень COVID-19 методом ПЛР та 3459 тестів ІФА

 
Ситуація щодо COVID-19 на Виноградівщині станом 06 липня за даними Виноградівської районної філії державної установи «ЗОЛЦ МОЗ України» Друк
Понеділок, 06 липня 2020, 08:56

- у 150 осіб лабораторно підтверджено діагноз COVID-19, з них 4 випадки за попередню добу;

- 86 жителів району, у яких був підтверджений коронавірус методом ПЛР, одужали;

- 6 людей померло, із підтвердженим діагнозом COVID-19 методом ПЛР;

Перший випадок захворювання на COVID-19 на території Виноградівського району був лабораторно підтверджений 08 квітня.

 
Ситуація щодо COVID-19 на Закарпатті станом на 6 липня на 8.30 Друк
Понеділок, 06 липня 2020, 08:25

+54 випадки за добу та троє пацієнтів померло‼️

Протягом минулої доби, 5 липня, за екстреною медичною допомогою звернувся 391 пацієнт, з них 41 – з ознаками гострої пневмонії та 32 - з підозрою на COVID-19

- 1001 закарпатець у якого було підтверджено коронавірус методом ПЛР, одужав

- за минулу добу відібрано 309 зразків біологічних матеріалів та скеровано у вірусологічну лабораторію для досліджень методом ПЛР

- у 54 пацієнтів за минулу добу підтверджено коронавірус методом ПЛР. З них 9 – медичні працівники та 3 – діти.
- загалом 3 375 закарпатцям встановлено діагноз COVID-19, із яких – 505 медики та 184 - діти

- за добу, що минула, зареєстровано три летальні випадки хворих із встановленим діагнозом COVID-19

- Станом на ранок 6 липня в області проведено 28 241 дослідження COVID-19 методом ПЛР та 3407 тестів ІФА

 
На Виноградівщині посилюється контроль за дотриманням карантинних вимог Друк
П'ятниця, 03 липня 2020, 15:05

DSC09683  DSC09686

На Виноградівщині рейдові бригади із перевірки дотримання карантинних вимог працюватимуть у посиленому режимі. Про це, зокрема, говорили під час засідання оперативного штабу, яке відбулося третього липня під керівництвом керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації – в.о. голови райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук та за участі начальника штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації – заступника голови райдержадміністрації Єви Данич.

Начальник штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Єва Данич зазначила, що за минулий тиждень на території району спостерігався досить значний ріст захворюваності на коронавірусну інфекцію COVID-19. Така ситуація вимагає від членів штабу злагодженої роботи та прийняття невідкладних рішень.

В ході засідання члени штабу інформували керівника робіт та начальника штабу про стан епідеміологічної ситуації та дотримання карантинних заходів на території Виноградівського району. Ішлося і про хід проведення перевірок закладів торгівлі району. Як зазначив заступник начальника Виноградівського відділку поліції Берегівського відділення поліції ГУНП в Закарпатській області Янош Дорчинець, працівниками Виноградівського відділення поліції. За результатами перевірок скадено 16 адмінпротоколів про порушення карантинних вимог.

Керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації акцентувала увагу присутніх на тому, що члени штабу несуть персональну відповідальність за контроль над дотриманням карантинних вимог, тому всі служби району повинні злагоджено та ефективно проводити і інформаційно-роз'яснювальну роботу, і здійснювати контролюючу функцію. Тому рейди з перевірки дотримання карантинних вимог і надалі проходитимуть в населених пунктах району, а в разі погіршення епідеміологічної ситуації районною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийматимуться рішення про посилення карантинних обмежень.

Виноградівська РДА

 
Про якість виконання робіт із ремонту дороги Великі Ком’яти – Шаланки говорили під час зустрічі з підрядником Друк
П'ятниця, 03 липня 2020, 14:20

DSC09695  DSC09697

Третього липня в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук провела робочу зустріч із керівниками будівельної організації « Лігаспецбуд» та представниками громадськості району.

В ході зустрічі учасники обговорили хід та якість виконання робіт із ремонту автомобільної дороги Великі Ком'яти – Шаланки. Зустріч була ініційована в.о. голови райдержадміністрації. На неї були запрошені представники громадськості, адже днями деякі мешканці села Великі Ком'яти, у дописі в соціальній мережі, висловили своє занепокоєння стосовно якості виконання робіт. Проте на зустріч ці громадяни не з'явилися.

Як зазначила в.о. голови райдержадміністрації, вона не має спеціальної освіти та не вважає себе уповноваженою коментувати якість виконання ремонтних робіт, саме тому вона вирішила вислухати спеціалістів. Також вона зазначила, тримає питання реалізації цього проєкту на особистому контролі, адже будучи депутатом Закарпатської обласної ради вона особисто лобіювала питання виділення коштів для спів фінансування проєкту.

Натомість керівники будівельної організації « Лігаспецбуд» додатково ознайомили в.о. голови райдержадміністрації із проектною документацією та зазначили, що з боку технагляду по проєкту жодних зауважень до якості виконання робіт немає.

Виноградівська РДА

 
НОВІ ЕЛЕКТРОННІ СЕРВІСИ В КАБІНЕТІ ВИБОРЦЯ Друк
П'ятниця, 03 липня 2020, 09:07

f13135З 1 липня 2020 року виборці мають можливість надіслати до органу ведення Державного реєстру виборців з використанням мережі "Інтернет" такі звернення:

- заяву щодо свого включення до Державного реєстру виборців (далі - Реєстр) - до органу ведення Реєстру за місцем свого проживання на території України (для виборців, які проживають на території України) або до органу ведення Реєстру в Міністерстві закордонних справ України (для виборців, які проживають чи перебувають за межами України) ;

- заяву про внесення змін до своїх ідентифікаційних персональних даних у Реєстрі - до органу ведення Реєстру відповідно до своєї виборчої адреси (для виборців, які проживають на території України) або до органу ведення Реєстру в Міністерстві закордонних справ України (для виборців, які проживають чи перебувають за межами України);

- заяву щодо зміни своєї виборчої адреси - до органу ведення Реєстру за новою виборчою адресою;

- заяву про внесення змін до відомостей про постійну нездатність виборця пересуватися самостійно - до органу ведення Реєстру відповідно до своєї виборчої адреси;

- заяву щодо виправлення неправильностей у Реєстрі стосовно іншої особи - до органу ведення Реєстру за виборчою адресою такої особи або до відповідної закордонної дипломатичної установи України, якщо виборча адреса особи знаходиться за межами України;

- запит щодо змісту своїх персональних даних - до будь-якого органу ведення Реєстру;

- запит щодо прізвищ, власних імен, по батькові, дати народження усіх виборців, внесених до Реєстру за своєю власною виборчою адресою - до будь-якого органу ведення Реєстру.

Виборець для визначення йому органом ведення Державного реєстру виборців виборчої адреси за місцем фактичного проживання може звернутися з відповідною заявою у міжвиборчий період та у перші п'ять днів відповідного виборчого процесу або процесу референдуму – до органу ведення Реєстру, повноваження якого поширюються на територію, до якої відноситься місце фактичного проживання виборця.

У разі якщо на відповідній території одночасно проводяться декілька виборів (референдум), така заява може бути подана не пізніше ніж на п'ятий день з дня початку виборчого процесу тих виборів (референдуму), голосування на яких проводиться раніше, ніж голосування на інших виборах, що відбуваються одночасно.

Виборець, якому за його мотивованою заявою органом ведення Реєстру буде визначено іншу виборчу адресу, ніж адреса, за якою зареєстровано його місце проживання, може звернутися до органу ведення Реєстру з новою заявою не раніше ніж через 180 днів після дати внесення до Реєстру останньої зміни його виборчої адреси.

Звернення в електронній формі можуть бути надіслані виборцем із використанням мережі "Інтернет" за підписом, прирівняним до власноручного підпису відповідно до Закону України "Про електронні довірчі послуги" (кваліфікований електронний підпис).

Звернення в електронній формі створюються шляхом заповнення виборцем форми з використанням відповідного електронного сервісу, розміщеного на офіційному вебсайті Центральної виборчої комісії.

Копія (копії) документа (документів) додається (додаються) до заяви в електронній формі у вигляді файлу (файлів) у форматі JPEG (*.jpg) або PDF (*.pdf), загальний розмір якого (яких) не повинен перевищувати 5 мегабайтів.

Звернення, надіслані з використанням мережі "Інтернет", повинні містити адресу електронної пошти заявника.

 
Ситуація щодо COVID-19 на Виноградівщині станом 03 липня за даними Виноградівської районної філії державної установи «ЗОЛЦ МОЗ України» Друк
П'ятниця, 03 липня 2020, 08:47

- у 134 осіб лабораторно підтверджено діагноз COVID-19, з них 6 випадків за попередню добу;

- 79 жителів району, у яких був підтверджений коронавірус методом ПЛР, одужали;

- 5 людей померло, із підтвердженим діагнозом COVID-19 методом ПЛР;

Перший випадок захворювання на COVID-19 на території Виноградівського району був лабораторно підтверджений 08 квітня.

 
Ситуація щодо COVID-19 на Закарпатті станом на 3 липня на 8.30 Друк
П'ятниця, 03 липня 2020, 08:45

80 випадків за добу та п'ятеро пацієнтів померло‼️

Протягом минулої доби, 2 липня, за екстреною медичною допомогою звернулися 410 пацієнтів, з них 72 – з ознаками гострої пневмонії та 50 - з підозрою на COVID-19

- 987 закарпатці у яких було підтверджено коронавірус методом ПЛР, одужали

- за минулу добу відібрано 652 зразки біологічних матеріалів та скеровано у вірусологічну лабораторію для досліджень методом ПЛР

- у 80 пацієнтів за минулу добу підтверджено коронавірус методом ПЛР. З них 13 – медичні працівники та 5 – діти.

- загалом 3 126 закарпатцям встановлено діагноз COVID-19, із яких – 477 медики та 176 - діти

- за добу, що минула, зареєстровано п'ять летальних випадків хворих із встановленим діагнозом COVID-19. Загалом, з початку пандемії, в області померло 102 пацієнти із діагнозом COVІD-19

- Станом на ранок 3 липня в області проведено 26 782 дослідження COVID-19 методом ПЛР та 2543 тести ІФА

 
Про перерахунок державних соціальних допомог з 1 липня 2020 року Друк
Четвер, 02 липня 2020, 08:18

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» з 1 липня 2020 року збільшено прожиткові мінімуми для основних і демографічних груп населення, які становитимуть: для дітей віком до 6 років – 1859 гривень; дітей віком від 6 до 18 років – 2318 гривень; працездатних осіб - 2197 гривень; осіб, які втратили працездатність – 1712 гривень. Це стало підставою для чергового перерахунку державних соціальних допомог. Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації здійснено перерахунок по всіх справах одержувачів державних допомог, які прив'язані до прожиткових мінімумів.

Відповідно до статті 9 Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» встановлено, що у 2020 році рівень забезпечення прожиткового мінімуму для призначення допомоги відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям» у відсотковому співвідношенні до прожиткового мінімуму для основних соціальних і демографічних груп населення становить: для працездатних осіб – 25 відсотків; для дітей: з 1 січня 2020 року – 85 відсотків, з 1 липня – 130 відсотків; для осіб, які втратили працездатність, та осіб з інвалідністю – 100 відсотків відповідного прожиткового мінімуму.

Крім того, 2 червня 2020 року прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціальних гарантій для окремих категорій осіб» № 646-ІХ (вступає в дію з 1 липня 2020 року), яким, зокрема, передбачено:

із 1 січня 2020 року – підвищення розміру допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування з двох до двох з половиною прожиткових мінімумів для дитини відповідного віку, а на дітей з інвалідністю - до трьох з половиною прожиткових мінімумів для дитини відповідного віку;

із 1 липня 2020 року - зміну алгоритму розрахунку державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям.

 
Більше статтей...
<< < 2 4 5 6 7 8 9 10 > Кінець >>

Сторінка 2 з 346

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

library

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1 

1111111111111 copy

 
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
 
 

 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
images
 
konstytucia
osvita copy
ogoloshennya
sp copy
kultura copy
rcsssdm copy
uszn copy
rcz copy copy
gk copy
lishosp copy
eko copy
365 copy
kor copy
 

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2020
Липень
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Останні новини

Хто зараз на сайті

На даний момент 138 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2020 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту