"Близько 50 кілометрів доріг в районі капітально відремонтували за два останні роки",- Михайло Русанюк

 

Президент: Україна має створити законодавчі запобіжники для протидії російським гібридним загрозам

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за січень – грудень 2017 року

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2018 рік

У райдержадміністрації відбулося засідання робочої групи Друк
Четвер, 08 лютого 2018, 15:53

Восьмого лютого в малому залі засідань будинку влади відбулося засідання робочої групи з питань реорганізації та перспективного плану розвитку діяльності селищної лікарні селища Королево.

В ході засідання члени робочої групи вивчали стан матеріально-технічної бази та кадрового забезпечення після закінчення реорганізації лікарні, можливості створення та потреби функціонування інших закладів охорони здоров'я на базі селищної лікарні. Окрім того, присутні висловлював свої пропозиціє щодо ймовірних шляхів вирішення питання належного функціонування лікарні після реорганізації.

За наслідками засідання пропозиції членів робочої групи взято до відома та прийнято відповідні рішення.

IMG 4221  IMG 4216

Виноградівська РДА

 
Наповнення бази даних Державного реєстру виборців обговорили на робочій нараді Друк
Четвер, 08 лютого 2018, 13:51

Восьмого лютого за головуванням в.о керівника апарату районної державної адміністрації Ігоря Вантюха відбулася нарада про результати аналізу щодо наповнення бази даних Державного реєстру виборців у 2016-2017 роках.

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату державної адміністрації Вікторія Бачкай інформувала присутніх що протягом листопада-грудня 2017 року працівниками відділу здійснено аналіз щодо наповнення бази даних Державного реєстру виборців, в результаті чого виявлено 217 осіб, не включених до Державного реєстру виборців та 229 неточностей в персональних даних виборців. Окрім того, на виконання ст.23 Закону України «Про Державний реєстр виборців» та для уточнення персональних даних Реєстру, у Виноградівський РВ ГУДМС України в Закарпатській області та на всі органи реєстрації району направлено 63 запити. На підставі відповідей на запити, станом на 10.02.18 р. до Державного реєстру виборців включено178 виборців (82% від виявлених) та внесено зміни до персональних даних 140 виборців (61%). Пророблена робота дозволила суттєво впорядкувати Державний реєстр виборців щодо громадян, зареєстрованих на території Виноградівського району та народжених за період з 01.01.1998 по 01.10.1999 р., що в свою чергу вплине на якість списків виборців під час чергових виборів.

За наслідками наради в.о. керівника апарату райдержадміністрації доручив надіслати листи органам місцевого самоврядування району щодо неухильного дотримання вимог Закону України «Про Державний реєстр виборців», а також про відповідальність, передбачену цим законом за неподання, несвоєчасне подання чи подання недостовірних або неточних відомостей щодо виборців, а також розробити методичні рекомендації для органів місцевого самоврядування про шляхи перевірки виборцями своїх персональних даних, внесених до Державного реєстру виборців.

IMG 4206 IMG 4209

Виноградівська РДА

 
Питання відзначення в районі 29-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану обговорили на робочій нараді Друк
Середа, 07 лютого 2018, 13:01

IMG 4195Сьомого лютого під керівництвом заступника голови районної держаної адміністрації Єви Данич відбулася нарада про підготовку та відзначення в районі 29-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану.

В ході наради обговорено ключові моменти підготовки проведення заходу. Урочистості відбудуться 15 лютого, об 11:00 за київським часом на площі Миру у Виноградові, біля пам'ятного знаку загиблим воїнам-інтернаціоналістам.

За наслідками наради заступником голови райдержадміністрації дано відповідні доручення.

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації відбулася семінар-нарада на тему: «Аграрні розписки в Україні» Друк
Середа, 07 лютого 2018, 14:27

IMG 4180 IMG 4185

Сьомого лютого у малому залі засідань райдержадміністрації відбулася семінар-нарада на тему: «Аграрні розписки в Україні». Участь у семінарі взяли: заступник голови Виноградівської райдержадміністрації Єва Данич, начальник та спеціалісти відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації, сільгосптоворовиробники Виноградівського району, представники банківських установ та кредитних спілок, компанії «Укравіт», «Агролізинг України», товариства «Філазоніт».

Проводила семінар регіональний координатор проекту «Аграрні розписки» Людмила Шурковська, яка інформувала учасників семінар-наради про новий інструмент доступу до фінансових та матеріально-технічних ресурсів сільгосптоваровиробників.

 IMG 4187 IMG 4183

Виноградівська РДА

 
Питання здійснення ремонту лівобережної дамби річки Боржава обговорено під час виїзної наради Друк
Вівторок, 06 лютого 2018, 14:45

IMG 4154 IMG 4167

Шостого лютого голова Виноградівської райдержадміністрації Михайло Русанюк, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук, завідувач сектору з питань цивільного захисту Юрій Фурик та головний інженер міжрайонного управління водного господарства Євген Кедик здійснили комісійний виїзд в село Боржавське, де через підвищення рівня води в річці Боржава було пошкоджено лівобережну частину дамби.

В ході виїзду комісією було обстежено зруйновану ділянку дамби та складено кошторис аварійно-відновлювальних робіт.

IMG 4168 IMG 4169

Виноградівська РДА

 
Депутати районної ради прийняли бюджет Виноградівського району на 2018 рік Друк
П'ятниця, 02 лютого 2018, 15:39

IMG 4058  IMG 4085

Другого лютого голова райдержадміністрації Михайло Русанюк взяв участь у засіданні двадцятої позачергової сесії Виноградівської районної ради сьомого скликання.

На порядку денному в депутатів було основне питання про районний бюджет на 2018 рік. Інформувала з цього питання начальник фінансового управління райдержадміністрації Валерія Варга. Після внесення пропозицій "За" бюджет району 2018 проголосувало 28 народних обранців.

Окрім питання про бюджет на розгляд депутатів було винесено ряд питань, що стосувалися прийняття чи внесення змін до районних програм.

Виноградівська РДА

 
Відбулося чергове засідання комісії з розгляду питань в галузі земельних відносин Друк
П'ятниця, 02 лютого 2018, 15:25

IMG 4100Другого лютого під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з розгляду питань в галузі земельних відносин.

В ході засідання членами комісії розглянуто два питання, а саме : про виділення в натурі ( на місцевості) земельної частки (паю) і затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановленя меж земельної ділянки в натурі (на міцевості) та виготовлення дублікатів сертифікатів. 

Розглянувши всі питання, комісією прийняті відповідні рішення.

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації обговорили питання підготовки транскордонних проектів в рамках програми «Україна-Румунія» Друк
Четвер, 01 лютого 2018, 15:17

IMG 4040  IMG 4056

Першого лютого під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Наталії-Костелеби-Веремчук відбулася нарада із представниками повітової ради Сату-Маре (Румунія). Зустріч була ініційована ГО "ФОРЗА".

Головною темою для обговорення було питання підготовки транскордонних проектів в рамках програми «Україна-Румунія». Начальник управління регіонального розвитку повітової ради Сату-Маре Крістіна Штерн та начальник відділу міжнародних проектів повітової ради Сату-Маре Іштван Янко Сейп розповіли про пріоритетні проекти, реалізація яких може здійснюватися в рамках цієї програми.

Натомість керівництво та фахівці райдержадміністрації вносили свої пропозиції стосовно реалізації проектів, які можуть реалізовуватись в рамках програми та принесуть користь населенню Виноградівщини.

Виноградівська РДА

 
У Виноградові відбулися урочистості з нагоди повернення військовослужбовців із АТО Друк
Середа, 31 січня 2018, 09:26

IMG 3952  IMG 3985

30 січня на плацу військової частини А-1927 відбулися урочистості з нагоди зустрічі особового складу частин та підрозділів військової частини А 1556, які повернулися із зони проведення антитерористичної операції.

Привітати військовослужбовців прийшли: командуючий оперативного командування «Захід» генерал-майор Олександр Павлюк, командир 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади підполковник Сергій Собко, голова Виноградівської райдержадміністрації Михайло Русанюк, заступник міського голови Василь Ціцей, волонтер, голова громадської організації Рух підтримки закарпатських військових – Виноградів Михайло Роман, настоятель Святотроїцького православного храму отець Михаїл Бідзіля, військовослужбовці, представники духовенства та засобів масової інформації.

IMG 401533  IMG 40256

Почалися урочистості з винесення Бойового Прапору військової частини. Після чого поважні гості виголосили свої промови.

-"Багато чоловіків та жінок мужньо захищають кордони нашої країни. Велика вам вдячність за мужність та відвагу, а також за високий професіоналізм, який ви проявляєте в зоні проведення антитерористичної операції. Я щиро бажаю всім нам щоб військові дії закінчилися, а наша держава процвітала. Слава Україні. Слава гірській піхоті!",- зазначив у своїй промові Михайло Русанюк.

Окрім того, голова райдержадміністрації вручив подяки за захист суверенітету та територіальної цілісності України, під час проведення антитерористичної операції бригадно-артилерійській групі та 534-му окремому інженерно-саперному батальйону 128-ої окремої гірсько-піхотної бригади.

IMG 4008  IMG 4033

Виноградівська РДА

 
У Виноградівському районі оголошено карантин у зв’язку з високим рівнем реєстрації захворювань ГРВІ Друк
Вівторок, 30 січня 2018, 17:07

30 січня під керівництвом голови райдержадміністрації Михайла Русанюка відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

В ході засідання членами комісії обговорено три питання: про стан епідеміологічної ситуації із ГРВІ, корі та лептоспірозу на території району; про готовність до пропуску весняної повені, льодоходу та паводків. Затвердження Комплексного плану дій із забезпечення безаварійного пропуску льодоходу, паводків на території району у 2018 році та про запобігання випадкам переохолодження та надання допомоги людям у період значного пониження температури.

Основним обговорюваним питанням було питання про стан епідеміологічної ситуації із ГРВІ, корі та лептоспірозу на території району. Виноградівська районна філія ДУ «Закарпатський ОЛЦ МОЗ України» інформує, що за даними щотижневого епідеміологічного моніторингу захворюваності на грип та ГРІ за даними ЛПЗ району на 4 тиждень 2018 року захворіло 442 осіб в тому числі дітей 247, що складає 55,8 % від загальної кількості захворілих. Захворюваність ГРІ серед школярів району складає 66,1% , захворюваність дітей дошкільного віку 33,2%. Відмічається ріст госпіталізації хворих з ГРІ в тому числі серед дітей.

У зв'язку з високим рівнем реєстрації захворювань ГРВІ серед школярів та дітей дошкільного віку комісія вирішила припинити роботу загальноосвітніх, дошкільних та мистецьких закладів на період з 01 лютого по 16 лютого 2018 року.

12222225 123333555

Виноградівська РДА

 
<< Початок < 1 2 3 4 5 6 7 8 10 > Кінець >>

Сторінка 10 з 270

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia_2
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2018
Травень
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Останні новини

Хто зараз на сайті

На даний момент 144 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2017 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту