"Близько 50 кілометрів доріг в районі капітально відремонтували за два останні роки",- Михайло Русанюк

 

Консолідація українців є головною передумовою нашої перемоги над ворогом – Глава держави

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за січень – вересень 2017 року

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2018 рік

Про хід перевірок щодо стану дотримання вимог ведення діловодства і архівної справи говорили на робочій нараді Друк
Середа, 29 листопада 2017, 15:07

arxiv29 листопала за головуванням в.о керівника апарату районної державної адміністрації Ігора Вантюха відбулася нарада про хід перевірок щодо стану дотримання вимог ведення діловодства і архівної справи в установах, організаціях району в діяльності яких утворюються документи Національного архівного фонду України.

Начальник архівного відділу державної адміністрації Тетяна Головнич проінформувала про хід перевірок щодо стану дотримання вимог ведення діловодства і архівної справи в установах, організаціях району в діяльності яких утворюються документи Національного архівного фонду України. Основними завданнями перевiрки є: органiзацiя i вдосконалення роботи архiвних установ, надання їм органiзацiйно-методичної допомоги; оцiнка дiяльностi архiвних установ щодо їх функцiонування, виконання основних показникiв розвитку архiвної справи; своєчасне попередження, виявлення та припинення дiй, якi мiстять ознаки порушення законодавства у сферi архiвної справи та дiловодства, усунення причин виникнення цих порушень i умов, що їх спричиняють. 

arxiv1В.о. керівника апарату державної адміністрації наголосив на тому, що потрібно і надалі взаємодіяти з експертними комісіями, здійснювати перевірки роботи архівних підрозділів,надавати методичну допомогу в організації діловодства та зберіганні архівних документів, а також надавати консультативну допомогу установам, організаціям Виноградівського району в діяльності яких утворюються документи Національного архівного фонду України.

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Друк
Середа, 29 листопада 2017, 13:35

IMG 9986  IMG 9989

28 листопада під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На початку засідання начальник служби у справах дітей Єва Беланинець ознайомила членів комісії з порядком денним на який було винесено вісім питань, а саме: про позбавлення батьківських прав, надання дозволу на виготовлення проїзних документів та тимчасовий виїзд за кордон дитини без згоди батька, усунення перешкод у здійсненні бабою своїх прав щодо виховання онуки, припинення опіки/піклування над дітьми, визначення місця проживання дитини, надання дозволу на здійснення правочинів щодо нерухомого майна, право користування яким мають діти, перегляд та затвердження індивідуальних планів.

Після детального вивчення документів, членами комісії прийнято відповідні рішення в інтересах дітей та задля захисту їх прав.

Виноградівська РДА

 
Михайло Русанюк зустрівся з учасниками мирного мітингу Друк
Вівторок, 28 листопада 2017, 15:22

IMG 9942  IMG 9949

28 листопада перед будинком влади у Виноградові відбувся мирний мітинг за участі працівників ДП "Виноградівський лісгосп". Подібні акції у цей час відбулися і в інших містах країни.

На зустріч до лісівників вийшов голова державної адміністрації Михайло Русанюк, який вислухав їхні вимоги і аргументи та запевнив мітингувальників у тому, що повністю підтримує їх.

IMG 9971 копия  IMG 9952

Влаштувати мирну акцію працівники лісгоспу вирішили у зв'язку із тим, що на нещодавньому засіданні Кабінету Міністрів України без обговорення було схвалено "Стратегію реформування лісового господарства на період до 2022 року". Лісівники стверджують, що ця Стратегія значно відрізняється в гіршу сторону від Стратегії, поданої Держлісагенством України, розробленої та обговореної із залученням фахівців лісової галузі, міжнародних експертів та інших зацікавлених сторін.

Окрім того, лісівники вручили голові райдержадміністрації офіційні вимоги мирного мітингу працівників ДП "Виноградівський лісгосп", у якому аргументована позиція працівників лісгоспу та наведено текст Резолюції, прийнятої Всеукраїнськими зборами Профспілки працівників лісового господарства 23 листопада 2017 року. Відповідно до цього документу працівники лісового господарства вимагають відмінити рішення Кабінету Міністрів України "Щодо схвалення Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 року", за основу нової Стратегії пропонують взяти проект "Стратегії розвитку та інституційного реформування лісового господарства України на період до 2022 року", відмовитися від ідеї створення єдиного лісогосподарського підприємства галузі, унеможливити приватизацію державних лісогосподарських підприємств, та інше.

IMG 9958  IMG 9974

Натомість Михайло Русанюк запевнив мітингувальників у тому, що їхні аргументи та вимоги будуть донесені до керівництва обласної державної адміністрації та обласної ради, а керівники Виноградівського району беззаперечно підтримують їх та всіляко сприятимуть у вирішенні цього проблемного для працівників лісгоспу питання. Окрім того голова райдержадміністрації зазначив, що ДП "Виноградівський лісгосп" чи не єдине державне підприємство Виноградівського району, яке здатне забезпечити працівників достойною заробітною платою, що в умовах сьогодення є вагомим аргументом для того, щоб їхня позиція була почута, а вимоги – виконані.

Насамкінець працівники лісгоспу подякували керівникам району та області за підтримку та порозуміння, а також висловили щирі сподівання на те, що їх вимоги будуть виконані.

Виноградівська РДА

 
Надійність та безпеку експлуатації об’єктів соціальної інфраструктури та адміністративного призначення обговорили на засіданні робочої групи Друк
Вівторок, 28 листопада 2017, 16:45

IMG 9926 2 IMG 9933

28 жовтня під керівництвом заступника голови Виноградівської районної державної адміністрації Єви Данич відбулося засідання тимчасової робочої групи з організації проведення обстеження об'єктів соціальної інфраструктури, будівель адміністративного призначення щодо надійності та безпеки експлуатації.

Під час засідання керівники структурних підрозділів інформували голову робочої групи про наявні у районі заклади освіти, охорони здоров'я, культури та соціальної сфери у, які потребують капітального ремонту або реконструкції.

За наслідками проведеного засідання членами робочої групи було вирішено провести виїзне засідання робочої групи та оглянути будівлі які потребують реконструкції задля надійності та безпеки експлуатації.

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації відбулася робоча нарада Друк
Вівторок, 28 листопада 2017, 14:29

IMG 991828 листопада за головування в.о керівника апарату районної державної адміністрації Ігора Вантюха відбулася нарада про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації стосовно захисту інформації в автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній системі „Державний реєстр виборців".

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату державної адміністрації Вікторія Бачкай інформувала присутніх, що Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації України у поточному році проведено експертизу КСЗІ інформаційно-телекомунікаційної системи «Державний реєстр виборців», яка належить ЦВК та за результатами якої видано атестат відповідності від 25 вересня 2017 року за №15638. За наслідком цього, а також на підставі листа ЦВК та обласної державної адміністрації, 08 листопада 2017 року IMG 9915проведено випробування КСЗІ АІТС «Державний реєстр виборців» у відділі ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації комісією.

Заслухавши інформацію начальника відділу ведення Державного реєстру виборців в.о керівника апарату райдержадміністрації наголосив на тому, що потрібно і надалі дотримуватись вимог актів законодавства в частині забезпечення комплексної системи захисту інформації в автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній системі «Державний реєстр виборців».

Виноградівська РДА

 
Єдиний електронний реєстр приміських автобусних маршрутів, Організатором на яких є Виноградівська райдержадміністрація Друк
Понеділок, 27 листопада 2017, 13:19

Єдиний електронний реєстр приміських автобусних маршрутів, Організатором на яких є Виноградівська райдержадміністрація

 
У Виноградові вшанували пам'ять жертв Голодоморів Друк
Субота, 25 листопада 2017, 16:55

25 листопада у Виноградові відбулося вшанування пам'яті жертв Голодоморів в Україні.

IMG 9789  IMG 9791

Цього дня у місті відбувалися одразу два заходи. О 15 годині у будинку культури розпочався концерт-реквієм.

IMG 98455  IMG 9869

О 16 годині всі присутні перемістилися на площу Миру, де долучилися до Всеукраїнської хвилини мовчання.

IMG 9886  IMG 9900

Після цього священнослужителі відспівали панахиду за загиблими жертвами Голодоморів в Україні, а всі присутні змогли засвітити символічну свічку пам'яті.

Виноградівська РДА

 
Михайло Русанюк взяв участь у сесії районної ради Друк
П'ятниця, 24 листопада 2017, 15:46

24 листопада голова Виноградівської районної державної адміністрації Михайло Русанюк взяв участь у засіданні п'ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання.

IMG 9583 IMG 9602

На початку засідання сесії голова райдержадміністрації нагородив почесною грамотою Закарпатської обласної державної адміністрації та обласної ради за вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу краю, високий професіоналізм, сумлінну працю та з нагоди Дня працівника сільського господарства фізичну особу-підприємця Виноградівського району Івана Дорогі та подякою голови обласної ради за вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу краю, високий професіоналізм, сумлінну працю та з нагоди Дня працівника сільського господарства фізичну особу-підприємця Виноградівського району Йосипа Фовріша.

Із 36 депутатів участь у засіданні взяло 27. В ході засідання депутатами районної ради було розглянуто ряд питань, а зокрема: про перейменування Bеликопаладської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Моріца Жігмонда, про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 р. № 230,,Про районний бюджет на 2017 рік "(зі змінами від 15.02.2017р.№238, від 06.04.2017р.№292, 14.07.2017р. №334, 07.09.2017р.№395), про ліквідацію КП «Агенція місцевого розвитку Виноградівщини», затвердження та внесення змін до районних Програм, а також хід виконання та виконання районних Програм.

IMG 9588 IMG 9591

Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 р. № 230,,Про районний бюджет на 2017 рік "(зі змінами від 15.02.2017р.№238, від 06.04.2017р.№292, 14.07.2017р. №334, 07.09.2017р.№395) депутатів інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Валерія Варга.

Після розгляду питань депутатами районної ради прийнято відповіді рішення

Винградівська РДА

 
У райдержадміністрації відбулося засідання земельної комісії Друк
П'ятниця, 24 листопада 2017, 15:58

IMG 9569 IMG 9568

24 листопада під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з розгляду питань в галузі земельних відносин.

Під час засідання комісією було розглянуто питання про виділення в натурі ( на місцевості) земельної частки (паю) та затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановленя меж земельної ділянки в натурі (на міцевості).

За наслідками засідання членами комісії прийнято відповідні рішення.

Виноградівська РДА

 
В управлінні освіти, молоді та спорту відбулося засідання комісії в рамках проведення службового розслідування Друк
Четвер, 23 листопада 2017, 15:56

IMG 9513  IMG 9509

В управлінні освіти, молоді та спорту Виноградівської райдержадміністрації відбулося засідання комісії в рамках проведення службового розслідування, яке стосується нещодавнього випадку у школі села Вербовець.

Близько тижня тому у загальноосвітній школі села Вербовець склалася ситуація між вчителем математики та ученицею 5-А класу, яка набула чималого резонансу.

Члени комісії вислухали позиції мами постраждалої дівчинки, молодого педагога та директора школи. Членами комісії було розглянуто шляхи вирішення цієї конфліктної ситуації. Стосовно цього проблемного питання і надалі триває службове розслідування.

IMG 9520  IMG 9522

Виноградівська РДА

 
Більше статтей...
<< Початок < 1 2 3 4 5 6 7 8 10 > Кінець >>

Сторінка 10 з 263

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

 

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia_2
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2018
Лютий
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Останні новини

Хто зараз на сайті

На даний момент 52 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2017 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту