Ми йдемо своїм шляхом і цей шлях до членства України в ЄС і НАТО - Президент

  

Публічний звіт голови Виноградівської районної державної адміністрації

 

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за 2018 рік

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2019 рік

У райдержадміністрації проаналізували виконання плану роботи за IV квартал 2018 року Друк
Середа, 02 січня 2019, 11:46

IMG 8635Другого січня за головування керівника апарату райдержадміністрації Ігора Вантюха відбулася робоча нарада про аналіз виконання плану роботи районної державної адміністрації за ІV квартал 2018 року.

В ході наради начальник відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації Єва Деяк інформувала, що окрім проведення щоденних планових нарад, для забезпечення взаємозв'язку райдержадміністрації з виконавчими органами сільських, селищних, міської рад, відповідно до плану роботи відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації, протягом кварталу 2018 року організовано та проведено дві семінар-наради з представниками сільських, селищних, міської рад району. На нарадах обговорено сім питань, а саме: Про призов на строкову військову службу та відбір кандидатів на строкову службу за контрактом; Про організацію взаємодії з органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями, правоохоронними органами щодо функціонування новоствореного батальйону територіальної оборони по Виноградівському району, на випадок введення надзвичайного чи воєнного стану; Про завершення бюджетного процесу 2018 року та планування бюджету на 2019 рік; Про виконання Закону України про регулювання містобудівної діяльності та особливості регулювання земельних відносин з урахуванням Положень містобудівної документації; Про введення військового стану в Україні; Про організацію цивільного захисту населення на території Виноградівського району; Про участь голови Виноградівської районної державної адміністрації у раді регіонального розвитку Закарпатської області. За результатами проведених семінар-нарад головою державної адміністрації прийняті відповідні доручення, які направлено виконавцям для відповідного реагування.

За наслідками наради інформацію взято до відома.

Виноградівська РДА

 
Декілька питань роботи архівного відділу розглянули на робочій нараді Друк
Четвер, 27 грудня 2018, 11:00

IMG 8561  IMG 8560

27 грудня під керівництвом керівника апарату районної державної адміністрації Ігора Вантюха відбулася робоча нарада про стан інформаційно - роз'яснювальної роботи архівного відділу державної адміністрації та взаємодію із засобами масової інформації.

В ході наради начальник архівного відділу інформувала присутніх, що одними з основних завдань архівного відділу Виноградівської райдержадміністрації є проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи з джерелами формування Національного архівного фонду, щодо розвитку архівної справи.

Протягом 2018 року працівниками архівного відділу проводилися ділові зустрічі з працівниками відповідальними за ведення архівної справи управлінь, установ, організацій району, яким надано роз'яснення з питань дотримання вимог ведення архівної справи в діяльності їх роботи, а саме: Виноградівський районний суд, Казначейство, Держгеокадастр, Державна Податкова інспекція, Виноградівський пенсійний фонд і структурні підрозділи Виноградівської державної адміністрації, що мають статус юридичної особи.

27 червня 2018 року працівники відділу взяли участь у семінар-нараді з секретарями сільських та селищних рад Виноградівського району. В ході наради висвітлено питання: «Стан ведення архівної справи в органах місцевого самоврядування», а секретарям сільських та селищних рад району надано методичні рекомендації з питань ведення архівної справи в органах місцевого самоврядування.

Також архівний відділ проводить роботу по взаємодії із засобами масової інформації. 24 березня 2018 року на шпальтах комунального підприємства «Районний редакційно – видавничий комплекс "Новини Виноградівщини" опубліковано статтю "Як встановити свій родовід". На офіційному веб-сайті райдержадміністрації висвітлено тему: "Зберігання кадрових документів в установах, підприємства організаціях району всіх форм власності", а також протягом року висвітлювалися всі проведені наради відділу.

За наслідками наради інформацію взято до відому та дано ряд відповідних доручень керівника апарату райдержадміністрації.

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації засідала координаційна рада у справах дітей Друк
Середа, 26 грудня 2018, 14:46

IMG 8318  IMG 8322

22 грудня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич, відбулося засідання координаційної ради з питань захисту прав дитини.

Під час засідання розглянуто 3 питання, у тому числі: про аналіз стану злочинності серед неповнолітніх станом на грудень 2018 р, про влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в сімейні форми виховання, про розгляд плану Координаційної ради у справах дітей на 2019 рік.

За наслідками наради інформацію взято до відома. Після детального вивчення документів, членами комісії прийнято відповідні рішення в інтересах дітей та задля захисту їх прав

Виноградівська РДА

 
Шановні жителі Виноградівського району, які святкують Різдво Христове за григоріанським календарем! Друк
Субота, 22 грудня 2018, 12:29

ukrasheniia-novyi-god-rozhdestvo-podarki-christmas-wood-n-63Щиро вітаю вас із прийдешнім світлим родинним святом! Бажаю тепла і затишку в домі, взаєморозуміння і підтримки в сім'ї, здійснення мрій, великих і світлих цілей, прагнень і досягнень. Достатку вам, благочестивих думок і справ, віри, миру і любові! З Різдвом Христовим!

З повагою -
в.о. голови Виноградівської РДА
Наталія Костелеба-Веремчук

 
Перспективний план роботи райдержадміністрації обговорили на робочій нараді Друк
Субота, 22 грудня 2018, 12:25

IMG 829621 грудня під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук відбулася робоча нарада. Участь у нараді взяли: заступники голови райдержадміністрації Єва Данич та Віктор Жупанин, а також керівник апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх.

В ході наради обговорено перспективний план роботи райдержадміністрації на 2019 рік. Як інформував керівник апарату Ігор Вантюх, на 2019 рік заплановано проведення 63 нарад при голові райдержадміністрації, 26 нарад при першому заступнику, 86 нарад при заступниках та 35 нарад при керівнику апарату. Окрім того, заплановано розгляд 11 питань для розгляду на колегії райдержадміністрації.

За наслідками наради інформацію взято до відома.

Виноградівська РДА

 
Відділ персоналу Виноградівської РДА здобув перемогу у престижному конкурсі Друк
Субота, 22 грудня 2018, 09:17

IMG 828020 грудня у місті Києві відбулося нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Кращі практики управління персоналом», організатором якого є Національне агентство України з питань державної служби. В ході урочистостей заслужену нагороду отримала начальник відділу персоналу апарату Виноградівської райдержадміністрації Оксана Козак.

Відділ персоналу апарату Виноградівської райдержадміністрації нагороджено відзнакою за друге місце в номінації «Краща практика адаптації державних службовців, яких вперше призначено на посади."

У конкурсі взяли участь працівники структурних підрозділів з питань персоналу та спеціалісти з питань персоналу державних органів з метою впровадження в державних органах кращих практик, досвіду у сфері управління персоналом на державній службі, популяризації сучасних інструментів та технологій з управління персоналом, підвищення престижу діяльності служб управління персоналом державних органів.

Колектив Виноградівської районної державної адміністрації вітає колег із заслуженою нагородою!

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації засідала комісія з питань захисту прав дитини Друк
Четвер, 20 грудня 2018, 11:37

IMG 8243  IMG 8237

20 грудня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Під час засідання розглянуто 9 питань, у тому числі: про встановлення графіка зустрічей з дітьми (1 заява), про визначення місця проживання дітей (2 заяви), про відібрання дитини (1 заява), про позбавлення батьківських прав (2 заяви), про припинення піклування (1 заява), про призначення опіки (2 заяви), про взяття сім᾿ї під соціальний супровід (1 заява),про надання дозволу на здійснення правочинів щодо нерухомого майна, право користування яким мають діти (13 заяв),про затвердження індивідуальних планів 3 дітей, які виховуються в сім᾿ях піклувальників/опікунів, 3 дітей, які проживають в сім᾿ях, що опинились в складних життєвих обставинах.

Після детального вивчення документів, членами комісії прийнято відповідні рішення в інтересах дітей та задля захисту їх прав

Виноградівська РДА

 
Питання виконання у 2018 році Програми розвитку архівної справи у Виноградівському районі на 2016 – 2020 роки обговорили на робочій нараді Друк
Середа, 19 грудня 2018, 15:22

0-02-05-e9fd312a351a6cca950b5bc810f7267c983550f91f09b9f0ac1cd99b2c6adf83 cb21ee88  0-02-05-b1d68b37ee01915b8ae5e7e37f3deafba03b9a157f82d147363de9bb4cc96c05 512bd9a3

19 грудня під керівництвом керівника апарату районної державної адміністрації Ігора Вантюха відбулася нарада про виконання у 2018 році програми розвитку архівної справи у Виноградівському районі на 2016-2020 роки.

В ході наради начальник архівного відділу інформувала присутніх, що фінансування даної програми у 2018 році дало змогу значно покращити матеріально – технічну базу архівного відділу, забезпечити належні умови для збереження документів управлінь, відділів, установ та організацій району, що належать до Національного Архівного фонду України і є надбанням держави. Також, належне забезпечення відділу комп'ютерною та копіювальною технікою покращило якість надання послуг громадянам району щодо задоволення їх соціально – правових потреб.

За наслідками наради інформацію взято до відому та дано ряд відповідних доручень керівника апарату райдержадміністрації.


Виноградівська РДА

 
Питання про стан реалізації районних програм протягом 2018 року обговорили на робочій нараді Друк
Вівторок, 18 грудня 2018, 15:15

1333365318 грудня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Віктора Жупанина відбулася робоча нарада в ході якої обговорено питання про стан реалізації районних програм протягом 2018 року.

Участь у нараді взяли: начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Валентина Окутіна та начальник відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Ірина Мельник.

В ході наради керівники структурних підрозділів адміністрації інформували заступника голови райдержадміністрації стосовно стану реалізації програм в районі станом на грудень 2018 року, а саме:
Всього в районі станом на 01 грудня 2018 року функціонує 62 Програми.

На реалізацію заходів в 2018 році передбачено фінансування:
-державного бюджету в сумі 4,4 млн.грн,
-обласного бюджету в сумі 153,0 млн.грн,
-районного бюджету в сумі 54,1 млн грн..
Повністю профінансовано 16 програм згідно заходів Програм на 2018 рік.
Станом на 01 грудня 2018 року профінансовано:
- з державного бюджету 4,0 млн.грн, що становить 90,9% від передбаченої суми.
- з обласного бюджету 0,8 млн.грн, що становить 5,3% від передбаченої суми
- з районного бюджету 4,7 млн.грн, що становить 8,7% від передбаченої суми.

За наслідками наради заступник голови райдержадміністрації дав ряд відповідних доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації.

Виноградівська РДА

 
Унікальну книгу про закарпатців у Першій світовій війні презентували у Виноградові Друк
Вівторок, 18 грудня 2018, 14:00

IMG 7838  IMG 7842 copy

17 грудня, за сприяння в.о. голови Виноградівської РДА, депутата Закарпатської обласної ради Наталії Костелеби-Веремчук у Виноградівському районі відбулася презентація унікальної книги автора Юрія Фатули «Неси мамці жалість мою...».

Це військово-історичне дослідження, в якому на основі маловідомих архівів та бібліографічних даних описана участь у Першій світовій війні солдатів різних національностей, мобілізованих з території сучасного Закарпаття. У списку загиблих 294 солдат, які мобілізовані з території нинішнього Виноградівського району.

-« Мені хочеться сказати слова подяки автору книги за те, що він здійснює титанічну роботу для того, щоб зберегти найцінніше що може бути в народу – зберегти пам'ять про наше минуле. І справді, нам просто необхідно пам'ятати такі трагічні сторінки історії для того щоб не повторювати їх у майбутньому. А ще мені надзвичайно приємно, що у Вашій книзі є згадка про пам'ятник загиблим у Першій світовій війні жителям Великих Ком'ят.»,- зазначила у вітальному слові Наталія Костелеба-Веремчук.

До слова, це вже не перший захід на Виноградівщині, що приурочений 100-річчю з дня завершення Першої світової війни. Нещодавно в селі Великі Ком'яти відбулася науково-пракнтична конференція «Перша світова війна. Погляд через століття.» Всього в Закарпатській області відбулися три подібних заходи, два з яких проходили на території Виноградівського району за сприяння Наталії Костелеби-Веремчук.

IMG 7831  IMG 7822

Виноградівська РДА

 
Більше статтей...
<< Початок < 1 2 3 4 5 6 7 8 10 > Кінець >>

Сторінка 10 з 298

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia 2 copy
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
rcz copy
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2019
Березень
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 45 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту