ЦІНА ПИТАННЯ ДУЖЕ ВЕЛИКА – БЕЗПЕКА Й ДОБРОБУТ НАШИХ ЛЮДЕЙ – ПРЕЗИДЕНТ ПІД ЧАС НАРАДИ З ПИТАНЬ ЕНЕРГОБЕЗПЕКИ

  

Публічний звіт голови Виноградівської районної державної адміністрації

 

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за 2018 рік

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2019 рік

Питання про стан виконання запитів соціально-правового характеру за 2018 рік обговорили на робочій нараді Друк
Четвер, 21 лютого 2019, 10:50

05560000  500000

21 лютого за головування керівника апарату райдержадміністрації Ігора Вантюха відбулася робоча нарада. Участь у нараді взяли начальник та головний спеціаліст архівного відділу Тетяна Головнич та Тетяна Петрінко, начальник та головні спеціалісти юридичного відділу апарату Олександр Кіш, Інна Шолох та Юрій Сливка.

В ході наради начальник архівного відділу, проінформувала присутніх, що провідне місце в роботі архівного відділу Виноградівської райдержадміністрації займає робота щодо виконання запитів соціально-правового характеру,спрямованих на соціальний захист та забезпечення прав громадян України, іноземних громадян, а також задоволення інтересів населення, пов'язаних із доступом до архівної інформації.

Протягом 2018 року архівним відділом державної адміністрації зареєстровано 638 звернень громадян, на особистому прийому керівником відділу прийнято 67 громадян. Видано 1099 архівних довідок.

З Виноградівського об'єднаного управління пенсійного фонду України надійшло 124 запити соціально-правового характеру;

-43 - запити сільських, селищних та міської ради
-37 - адвокатських запитів
-23 - запити від керівників юридичних осіб, які знаходяться в стадії ліквідації або реорганізації
-49 - запитів з інших установ, організацій району.

За наслідками наради інформацію доповідаючих взято до відома та дано ряд відповідних доручень.


Виноградівська РДА

 
В райдержадміністрації засідала комісія з питань погашення заборгованості Друк
Четвер, 21 лютого 2019, 10:18

055000 05450

20 лютого під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат податкового боргу.

Участь у засіданні комісії взяли: представники структурних підрозділів райдержадміністрації, Виноградівського об'єднаного управління пенсійного фонду, Виноградівської податкової інспекції Виноградівського управління ГУ ДФС .

В ході засідання комісії розглянуто питання щодо стану погашення заборгованості до Пенсійного фонду та зі сплати єдиного соціального внеску суб'єктами господарювання району.

За результатами засідання комісії прийнято відповідні рішення.


Виноградівська РДА

 
Визначено дату проведення фестивалю «Угочанська лоза 2019» Друк
Середа, 20 лютого 2019, 16:07

loza 2019Під керівництвом виконуючої обов'язки голови райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук відбулася робоча нарада про організацію та проведення в районі 14 відкритого фестивалю виноградарів-виноробів «Угочанська лоза 2019». В ході засідання визначено дати проведення фестивальних заходів.

Відкрита дегустація конкурсних вин відбудеться 07 травня на території РГК «Чорна Гора». Винним шляхом Боржавською вузькоколійкою туристи зможуть проїхатися 11 травня, а основний захід відбудеться 12 травня. Формат фестивалю залишається традиційним, проте організатори пообіцяли здивувати гостей свята багатьма новинками.

Виноградівська РДА

 
Директор департаменту економічного розвитку та торгівлі Закарпатської ОДА проведе прийом громадян у Виноградові Друк
Середа, 20 лютого 2019, 15:28

man26 лютого, у Виноградівській районній державній адміністрації, особистий прийом громадян проводитиме директор департаменту економічного розвитку та торгівлі Закарпатської обласної державної адміністрації Денис Миколайович Ман.

Початок: 11:00 за к.ч.
Місце проведення: пл. Миру 5, каб. №20.

Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині вшанували Героїв Небесної Сотні Друк
Середа, 20 лютого 2019, 11:35

IMG 0515  IMG 0519

20 лютого виконуюча обов'язки голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук, заступник голови райдержадміністрації Єва Данич та керівник апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх вшанували подвиг Героїв Небесної Сотні.

Керівництво райдержадміністрації поклало корзину квітів до пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні та вшанували їх подвиг хвилиною мовчання.

Виноградівська РДА

 
У селі Ботар відкрили оновлений дитячий садочок Друк
Середа, 20 лютого 2019, 09:50

 IMG 02922 IMG 0297

19 лютого виконуюча обов'язки голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук та заступник голови райдержадміністрації Єва Данич взяли участь в урочистостях з нагоди відкриття закладу дошкільної освіти в селі Ботар.

IMG 0382  IMG 0339

Привітати мешканців населеного пункту із урочистою подією приїхав і уповноважений уряду Угорщини Іштван Грежа, адже фінансування проекту відбувалося в рамках програми «Розвиток ДНЗ у Карпатському басейні», реалізованої за сприяння Угорського уряду у співпраці із Греко-католицьким Деканатом Округа Берегівського.

Наталія Костелеба-Веремчук у своїй промові зазначила, що за останній час вони часто зустрічаються із паном Іштваном Грежею на урочистостях з нагоди відкриття у Виноградівському районі закладів освіти та охорони здоров'я. Цей факт свідчить про те, що населені пункти району живуть і розвиваються.

IMG 03968  IMG 0432

-«Дякую нашим угорським друзям за те, що вони допомагають нам у справі розвитку наших населених пунктів. Всім нам добре відомо, що найкраща інвестиція, яку можемо зробити – інвестиція в наших дітей. І ми, як влада, повинні перш за все дбати про повноцінний розвиток та навчання наших дітей, адже саме від них залежить майбутнє нашої країни.»,- додала Наталія Костелеба-Веремчук, привітала всіх мешканців села Ботар із цією визначною подією та вручила керівнику закладу цінний подарунок від райдержадміністрації.\

IMG 0477  IMG 0447

Урочистий захід прикрасили виступи маленьких вихованців дитячого садочка, які своєю безпосередністю, веселими піснями і танцями викликали посмішки на обличчях гостів свята. Затим відбулася церемонія освячення релігійного дитячого садочка.

IMG 04923  IMG 0497

Виноградівська РДА

 
20 лютого - День пам'яті Героїв Небесної Сотні Друк
Середа, 20 лютого 2019, 09:39

52417150 2300980893470308 5784959882696327168 o

 
Керівництво райдержадміністрації здійснило робочий візит у Виноградівський геріатричний пансіонат Друк
Понеділок, 18 лютого 2019, 13:14

IMG 02841  IMG 0254

18 люгого виконуюча обов'язки голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук та керівник апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх здійснили робочий візит у Виноградівський геріатричний пансіонат. В ході візиту вони зустрілися із директором закладу Наталією Микуляк, поспілкувалися із персоналом та підопічними пансіонату.

Про роботу закладу детально розповіла Наталія Микуляк. Так, зокрема, серед найактуальніших проблемних питань, які сьогодні хвилюють керівництво пансіонату, є заміна даху та застарілої системи опалення. За словами директора пансіонату, дах постійно протікає, і потребує якнайшвидшої заміни.

Натомість в.о. голови райдержадміністрації зазначила, що спочатку необхідно виготовити проектно-кошторисну документацію та шукати джерела фінансування для здійснення цих робіт. Запевнила керівника та працівників закладу, що ці питання триматимуться на особливому контролі в райдержадміністрації.

IMG 0220  IMG 0275

Виноградівська РДА

 
Питання забезпечення своєчасного та достовірного внесення інформації до електронної бази даних на дітей, які перебувають на обліку в службі у справах дітей обговорили на нараді Друк
Понеділок, 18 лютого 2019, 11:26

01480  01555

15 лютого під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич відбулася нарада про забезпечення своєчасного та достовірного внесення інформації до електронної бази даних на дітей, які перебувають на обліку в службі у справах дітей.

Начальник служби у справах дітей Єва Беланинець інформувала про те, що єдина інформаційно-аналітична система (ЄІАС) ,,Діти" запроваджена у Виноградівській райдержадміністрації з 2008 року, на даний час база працює у звичному режимі. Всі дані про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку служби у справах дітей Виноградівської райдержадміністрації, внесені до ЄІАС ,,Діти". База даних по мірі необхідності оновлюється. На сьогоднішній день вона налічує 285 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 48 дітей, які проживають в сім᾿ях, що опинились в складних життєвих обставинах, 1 кандидат в усиновлювачі. На кожну дитину роздруковано обліково-статистичну картку, яка автоматично формується програмою.

За наслідками наради заступник голови райдержадміністрації дала ряд відповідних доручень.


Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині відзначили 30-ту річницю виводу радянських військ з Афганістану Друк
П'ятниця, 15 лютого 2019, 13:20

IMG 0026  IMG 0099

15 лютого у Виноградові відзначили 30-ту річницю виводу радянських військ з Афганістану, вшанували пам'ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів та героїв АТО. Урочистості, за участі ветеранів-афганців, представників районної та міської влади, керівників правоохоронних органів, представників підприємств, установ та організацій району, військовослужбовців, а також громадськості району, відбулися на площі Миру у Виноградові.

IMG 0040  IMG 006000

-«15 лютого вся Україна вшановує подвиг воїнів-інтернаціоналістів. Відзначення цієї дати є дуже актуальним, адже і сьогодні, тільки на території Виноградівського району проживає близько 180 ветеранів війни в Афганістані. І ми щороку збираємося тут для того, щоб згадати кожного хто загинув у тій страшній війні, тих, хто покинув нас після її завершення, а також для того, щоб подякувати кожному з вас за ваш подвиг.»,- зазначила у промові Наталія Костелеба-Веремчук та нагородила Почесними Грамотами голови Закарпатської облдержадміністрації за вагомий особистий внесок у згуртування ветеранського руху області, соціальний захист інвалідів і колишніх воїнів-афганців, активну участь у громадському житті області, патріотичне виховання молоді та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 30-ї річниці виведення військ з Афганістану голову та членів Виноградівської районної спілки ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів) : Олександра Палоша, Миколу Ломагу та Володимира Павицького. Окрім того, грамоти голови Виноградівської райдержадміністрації отримали учасники бойових дій: Василь Дорогій, Володимир Локотош, Василь Матьола, Іван Гудак, Юрій Зейкан, Іван Кедик та Григорій Костан.

IMG 0092  IMG 0141

Присутні вшанували пам'ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів хвилиною мовчання та взяли участь у покладанні квітів до пам'ятного знака учасникам бойових дій на території інших держав.

Виноградівська РДА

 
<< Початок < 1 2 3 4 5 6 7 8 10 > Кінець >>

Сторінка 10 з 305

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1 

1111111111111 copy

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
 
images
 
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia 2 copy
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
rcz copy
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2019
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 68 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту