Оголошення Друк
П'ятниця, 13 грудня 2019, 13:34

ОГОЛОШЕННЯ

Про факти виявленого безхазяйного майна

Головне управління ДПС у Закарпатській області повідомляє про факти виявлення майна, працівниками відділу прикордонної служби «Вилок» Мукачівського прикордонного загону , відповідно до ст.. 94 розділу 11 Податкового кодексу України та наказу Міністерства доходів і зборів України від 18.10.2018 року «Про затвердження порядку взаємодії між підрозділами органу доходів і зборів під час роботи з безхазяйними речами та майном, що переходить у власність держави.

Так 12.07.2019 року працівниками відділу прикордонної служби « Вилок» Мукачівського прикордонного загону в прикордонній смузі державного кордону України, на напрямку 105 прикордонного знаку на території Вилоцької сільської ради Виноградівського району, Закарпатської області було виявлено майно з ознаками безхазяйного, а саме: тютюнові вироби марки « Compliment» в кількості 11500 пачок та тютюнові вироби марки «Lifa" в кількості 1000 пачок без марок акцизного збору .

Під час проведення перевірочних заходів щодо обставин появи тютюнових виробів в прикордонній смузі на державному кордоні встановити власника тютюнових виробів не вдалося.
Вилучені вищевказані тютюнові вироби у загальній кількості 12500 пачок , взято на облік ГУ ДПС у Закарпатській області згідно акту опису і попередньої оцінки майна з ознаками безхазяйного № 36 від 27.11.2019 року.

У випадку звернення власника з відповідними документами просимо звертатись до ГУ ДПС У Закарпатській області ( м. Ужгород, вул. Волошина № 52).

Заступник начальника Головного управління Сергій ІГНАТЕНКО


ОГОЛОШЕННЯ
Про факти виявлення безхазяйного майна


Головне управління ДПС у Закарпатській області повідомляє про факти виявлення майна, працівниками відділу прикордонної служби «Дякове» Мукачівського прикордонного загону , відповідно до ст..94 розділу 11 Податкового кодексу України та наказу Міністерства доходів і зборів України від 10.10.2013 року «Про затвердження порядку взаємодії між підрозділами органу доходів і зборів під час роботи з безхазяйними речами та майном, що переходить у власність держави.
Так 23.08.2019 року працівниками відділу прикордонної служби « Дякове» Мукачівського прикордонного загону в прикордонній смузі державного кордону України, в районі 52-53 прикордонного знаку на території Неветленфолівської сільської ради Виноградівського району, Закарпатської області було виявлено майно з ознаками безхазяйного, а саме: тютюнові ви роби марки « Мальборо» в кількості 4300 пачок.
Під час проведення перевірочних заходів щодо обставин появи тютюнових виробів в прикордонній смузі на державному кордоні встановити власника тютюнових виробів не вдалося.
Вилучені вищевказані тютюнові вироби у загальній кількості 4300 пачок , взято на облік ГУ ДПС у Закарпатській області згідно акту опису і попередньої оцінки майна з ознаками безхазяйного № 37 від 27.11.2019 року.
У випадку звернення власника з відповідними документами просимо звертатись до ГУ ДПС У Закарпатській області ( м. Ужгород, вул. Волошина № 52).

Заступник начальника Головного управління Сергій ІГНАТЕНКО

 


Оголошення громадської організації «Відкритий світ молоді» про організацію культурно-просвітницької поїздки з 04.01.2020 по 10.01.2020 року до країн Австрії, Німеччини, Швейцарії, Угорщини.


 

28 листопада - X Міжнародний інвестиційний форум з відновлюваної енергетики

28 листопада 2019 р., м. Київ, КВЦ «Парковий»

28 листопада 2019 р. у м. Києві в КВЦ «Парковий»Держенергоефективності організовує широкомасштабний ювілейний X Міжнародний інвестиційний форум з відновлюваної енергетики.

«Чиста» енергетика– середпріоритетів для розвитку енергонезалежної та економічно міцної України. За останні 5 роківвпроваджено численні «зелені» проекти, в які інвестовано близько 4 млрд євро.

Таким чином, відновлювана енергетика займає одне із провідних місць у рейтингу залучених інвестицій в економіку країни, є екологічно безпечною для навколишнього середовища та зменшує залежність українських громад від вугілля та газу.

Форум, що організовує Держенергоефективності під егідою Мінекоенерго за участю IRENA, стане масштабною платформою для понад 700 учасників, щоб:

-обговорити здобутки та стратегію розвитку «чистої» енергетики в Україні у контексті світових трендів;

- знайти відповіді на усі актуальні, гострі питання щодо подальшого впровадження «зелених» проектів.

Теми Форуму:
 відновлювані джерела енергії: глобальні виклики та перспективи для України;
 стратегічне партнерство України та ЄС;
 основні напрями розвитку відновлюваних джерел енергії;
 успішні приклади реалізації проектів;
 запровадження аукціонної системи;
 шляхи залучення інвестицій у «зелені» проекти.

До участі у форумі запрошено перших осіб держави, а також заплановано виступи представників профільнихміністерств, міжнародних організацій, ключових вітчизняних та закордонних гравців ринку відновлюваної енергетики.
Програма Форуму на сайті Держенергоефективності: http://saee.gov.ua/uk/X_renewable_energy_forum

Реєстрація учасників: 08:30-09:30.

Офіційне відкриття: 09:30.

Місце проведення: м. Київ, Паркова дорога 16а, КВЦ «Парковий», 3-ій поверх, конференц-зал.

Важливо! Для участі у Форумі необхідно обов'язково зареєструватись до
25 листопада 2019 р. за формою: https://forms.gle/5ou5A7LebvSBFT8L7.

Участь у Форумі безкоштовна.

Сторінка Форуму: http://saee.gov.ua/uk/X_renewable_energy_forum.

Організатор –Держенергоефективності під егідою Мінекоенерго за участю Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії IRENA.

Форум проводиться за підтримки:
1. Проект ПРООН/ГЕФ «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні»
2. Українсько-данський енергетичний центр
3. Представництво Фонду ім. ГайнріхаБьолля в Україні
4. Енергетична Асоціація «Українська Воднева Рада»
5. АБ «Укргазбанк»
6. компанія «KNESS»
7. компанія «ДТЕК ВДЕ»
8. компанія «КліарЕнерджі»

Партнери:
1. Проект Twinning "Розвиток відновлюваної енергетики в Україні"
2. Українська Асоціація відновлюваної енергетики
3. Асоціація сонячної енергетики України
4. Громадська спілка «Global 100% RE Ukraine»
5. Біоенергетична асоціація України
6. Вітроенергетична асоціація України
7. Професійна асоціація екологів України
8. Energy Club

Інформаційні партнери:
 Журнал «Обозреватель» / «GREEN OBOZ»
 Журнал «ECOBUSINESS»
 Журнал «Бізнес»
 33 канал

Запрошуємо до участі у роботі форуму: представників центральних та місцевих органів влади, органів місцевого самоврядування, мерів міст, голів ОТГ, представників посольств, банків, фінансових установ, міжнародних організацій, бізнесу, інвесторів, девелоперів, експертів, представників громадських організацій, науковців, ЗМІ.

Учасники Форуму зможуть:
 отримати актуальну інформацію про державну політику розвитку відновлюваної енергетики;
 обмінятися досвідом;
 дізнатися секрети успіху щодо реалізації рентабельних проектів;
 зав'язати нові ділові контакти для співпраці;
 поспілкуватися із представниками як влади, так і бізнесу;
 згенерувати нові ідеї для проектів.

Кількість місць обмежена.

З питань участі у Форумі звертайтеся до Анни Жукової (Департамент відновлюваних джерел енергії Держенергоефективності)за контактами:
• тел: +38 044590-54-09,
• e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Акредитація ЗМІ проводиться до 18:00 27 листопада 2019 р. за контактами:
• 044 590-59-65;
• 096-906-85-95;
• e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду (Управління комунікації та зв'язків з громадськістю Держенергоефективності).

Із собою мати посвідчення журналіста або паспорт

 


Сектор з питань цивільного захисту інформує:

«Управління цивільного захисту Закарпатської обласної державної адміністрації повідомляє, що 21-22 листопада 2019 року буде здійснюватися комплексна перевірка загальнодержавної та територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення цивільного захисту із залученням всіх засобів доведення інформації (електричних сирен, гучномовці, проводові мовлення). Управління звертається до всіх мешканців області та гостей з проханням зберігати спокій, та пам'ятати , що всі сигнали, котрі будуть передаватися в цей період в ефірі дротового радіомовлення та через гучномовці, розміщені в місцях масового перебування людей (вокзали, школи, місця громадського відпочинку та ін..), а також сигнали зберігати спокій та пам'ятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися в цей період в ефірі дротового електросирен, розміщених на територіях підприємств та організацій, є навчальними.


 

Оголошення про організацію Міжнародної культурно-просвітницької поїздки « Різдвяні канікули» 


40 млн грн зекономлено на оплаті енергоносіїв у бюджетних установах в рамках 130 верифікованих ЕСКО-контрактів за останні 2,5 роки

На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, презентуючи 14 листопада на прес-конференції в Українському кризовому медіа-центрі успішний розвиток енергосервісу в країні і найголовніше - результати верифікації перших ЕСКО-договорів у бюджетній сфері.

«Як тільки у 2015 р. ми запровадили всю необхідну законодавчу базу, Держенергоефективності почало активно популяризувати ринок ЕСКО-послуг. Сьогодні цей напрям термомодернізації шкіл, лікарень та інших об'єктів соціальної сфери запрацював і почав стрімко набирати оберти», - повідомив С. Савчук.

Так, за останні 2 роки кількість ЕСКО-договорів збільшилась у 18 разів: із 20 контрактів на суму 18 млн грн у 2016 р. до понад 370 на суму 520 млн грн у 2019 році.

Інвестори за власний рахунок впроваджують енергоефективні проекти та отримують повернення вкладених коштів лише, якщо досягнуть економії енергоспоживання.

Щоб перевірити ефективність ЕСКО-механізму, Держенергоефективності спільно із Проектом ПРООН проведено оцінку 130 договорів, які вже дають економію енергоресурсів впродовж щонайменше одного опалювального сезону.

«Результати верифікації 130 ЕСКО-договорів у 17 містах перевищили очікування: економія енергоресурсів складає в середньому близько 35%! Це у 1,8 разів більше, ніж заплановано контрактами», - наголосив Сергій Савчук.

Загалом, за останні 2,5 роки у рамках 130 ЕСКО-контрактів у бюджетних установах зекономлено 3 млн м3 газу або 40 млн грн на оплаті енергоносіїв.

Все це доводить дієвість енергосервісу:

 інвестори впроваджують енергоефективні заходи за власний рахунок, беруть на себе всі ризики і проводять якісні роботи, адже зацікавлені у поверненні капіталовкладень через економію енергоресурсів;

 бюджетні установи заощаджують кошти на оплаті комунальних послуг, а в приміщеннях – тепло та комфортно.

Таких позитивних напрацювань, від яких тепер виграють усі, вдалося досягти завдяки синергії зусиль Держенергоефективності із міжнародними партнерами та центральними і місцевими органами влади.

У презентації здобутків з енергосервісу також взяли участь:
 Олексій Корчміт – Голова Української асоціації енергосервісних компаній;
 Марсель Рьотіг – Директор Регіонального представництва Фонду ім. Ф. Еберта в Україні та Білорусі;
 Сергій Варга – керівник проекту ПРООН «Усунення бар'єрів ЕСКО».

Так, спільно із проектом ПРООН «Усунення бар'єрів ЕСКО» запроваджено ЕСКО-модель «поглибленого партнерства» для більш комплексних проектів. За цією моделлю вже укладено 14 договорів у 8 містах.

Як зазначив С.Варга, міжнародні експерти позитивно вражені успіхом України у впровадженні такого складного механізму, як «поглиблене ЕСКО-партнерство». Цей український досвід вже потрібно поширювати та демонструвати іншим країнам.

Також за підтримки ПРООН започатковано:

 ЕСКО-факторинг, що дозволяє банкам кредитувати ЕСКО-проекти без заставного майна;

 Консультаційний центр ЕСКО (http://energoefektivnaukraina.org.ua), який щодня консультує замовників і виконавців енергосервісу.

Водночас, Держенергоефективності разом із Фондом ім. Ф. Еберта в Україні протягом останніх 4 років проведено масштабну інформаційно-роз'яснювальну кампанію для центральних та місцевих органів влади.

Для інвесторів сформовано базу понад 17 тис. потенційних ЕСКО-об'єктів, яка постійно оновлюється на сайті Держенергоефективності: http://saee.gov.ua/uk/content/energoservis_1.

Довідково:

До уваги усіх зацікавлених – презентації спікерів: http://saee.gov.ua/uk/news/3227.

Прес-конференцію організовано Держенергоефективності, Регіональним представництвом Фонду ім. Ф. Еберта в Україні, Проектом ПРООН «Усунення бар'єрів ЕСКО» 14 листопада ц.р. в Українському кризовому медіа-центрі.

Управління комунікації та зв'язків з громадськістю


Чому не можна спалювати сухе листя і траву?Яке за це покарання ?


image001Спалювання опалого листя, сухої трави та залишків рослинності на сільських угіддях, присадибних ділянках і приватних територіях є надзвичайно шкідливим для здоров'я людей та екологічного стану у населених пунктах.Багато людей мають алергію на дим, тому з початком осені суттєво зростає захворюваність.Вдихання чадного газу може призвести до головного болю, втрати свідомості, загострення респіраторних захворювань. Найбільш вразливими до дії диму є діти, люди похилого віку і ті, хто страждає захворюваннями серця або легенів. Водночас спалювання залишків рослинності представляє істотну загрозу природі: з листям згорають зимуючі корисні комахи; руйнується ґрунтовий покрив,відбувається збіднення ґрунту; знищується насіння і коріння трав'янистих рослин; пошкоджуються нижні частини дерев і кущів та верхні частини їх коріння. Зростає загроза лісових пожеж і загоряння житлових будинків; погіршується видимість на дорогах, збільшується частота ДТП. За законом України в населених пунктах відкрите спалення листя заборонене. Відповідальність за порушення зазначених норм чинного законодавства визначена статтею 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме: випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою , водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках , інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього середовища або порушення такого дозволу тягне за собою накладання штрафу на винних осіб: на громадян від 10 (170грн.) до 20 (340 грн.) неоподаткованих мінімумів доходів громадян та на посадових осіб від 50 (850 грн.) до 70(1190 грн.) неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Ті самі дії, вчинені в межах території та об'єктів природно-заповідного фонду , -тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 20 до 40 ( 340- 680 грн.) неоподаткованих мінімумів доходів громадян і на посадових осіб -від 70 до 100 ( 1190-1700 грн.) неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Крім того згідно статті 245 Кримінального Кодексу України за знищення або пошкодження об'єктів рослинного світу передбачена кримінальна відповідальність.


Заступниця голови Закарпатської облдержадміністрації проведе особистий прийом у Виноградові

travina o vУ п'ятницю, 18 жовтня, заступниця голови Закарпатської облдержадміністрації Ольга Травіна проведе особистий прийом громадян у Виноградові.

Прийом проводитиметься в кабінеті першого заступника голови Виноградівської райдержадміністрації з 10 по 12 годину.

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ!

Сектор з питань цивільного захисту інформує:

«Управління цивільного захисту Закарпатської обласної державної адміністрації повідомляє, що 16-17 жовтня 2019 року проводитиметься комплексна перевірка діючої системи централізованого оповіщення цивільного захисту Закарпатської області із залученням всіх засобів доведення інформації (електричних сирен, гучномовці, проводові мовлення). Управління звертається до всіх мешканців області та гостей з проханням зберігати спокій та пам'ятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися в цей період в ефірі дротового мовлення та через гучномовці, розміщені в місцях масового перебування людей (вокзали, школи, місця громадського відпочинку та ін..), а також сигнали електросирен, розміщених на територіях підприємств та організацій, є навчальними».

 


 

З понеділка відбудеться перевірка всіх державних реєстраторів!

Мін'юст вирішив посилити заходи щодо збереження та захисту даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. З метою посилення заходів кібербезпеки, захисту права власності Мін'юстом ініційовано проведення верифікації та актуалізації відомостей про користувачів. Одночасно напрацьовуються нові рішення для протидії рейдерству на технологічному, організаційному і нормативному рівнях. Так, Мін'юст наказом від 18.07.2019 N 2185/5 доручив Державному підприємству "Національні інформаційні системи" забезпечити: - проведення верифікації та актуалізації відомостей про користувачів Єдиних та Державних реєстрів, держателем яких є Мін'юст, державних реєстраторів речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, а також нотаріусів; - видачу вищезазначеним особам, які успішно пройшли верифікацію, нових ідентифікаторів доступу (пароля доступу) з одночасним скасуванням раніше виданих ідентифікаторів доступу (пароля доступу); - анулювання користувачам, які не пройшли верифікацію або своєчасно не звернулись щодо її проведення, доступу шляхом скасування ідентифікаторів доступу (пароля доступу) такого користувача. Верифікація здійснюється за участю трьох представників головних управлінь юстиції в областях та місті Києві та включає перевірку: - документів, що посвідчують особу державного реєстратора; - документів, що підтверджують факт перебування державного реєстратора у трудових відносинах із суб'єктом державної реєстрації; - відомостей, що підтверджують видачу свідоцтва на здійснення нотаріальної діяльності (для нотаріусів). Верифікація буде проводитися відповідно до графіка, затвердженого наказом, і повинна закінчитися до 11 жовтня 2019 р. В період 05.08.2019 по 30.08.2019 (включно) верифікацію проходитимуть державні реєстратори, що перебувають у трудових відносинах з виконавчим органом сільських, селищних та міських рад, та районних, обласній державних адміністрацій. Верифікація державних реєстраторів буде проводитись в приміщені Закарпатської філії ДП «НАІС» (адреса м,Ужгород, вул. Собранецька, 46). Звертаємо увагу на те, що користувачам, які не пройшли верифікацію у встановлені строки, буде припинено доступ до реєстрів шляхом скасування ідентифікаторів доступу. Верифікація – єдиний і оперативний спосіб виявити «фантомних реєстраторів». Така процедура потрібна, перш за все, щоб скасувати доступ до реєстрів реєстраторам, яких насправді навіть не існує.

Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області


 

ОГОЛОШЕННЯ!


Щодо всеукраїнського заходу « Молодіжна політика в Україні: партнерство та перспективи розвитку»

28-29 серпня 2019 року у місті Вінниці відбудеться всеукраїнський захід « Молодіжна політика в Україні: партнерство та перспективи розвитку», організаторами якого є Міністерство молоді та спорту України та Вінницька обласна державна адміністрація.
Метою заходу є координація співпраці, обмін досвідом та кращими практиками молодіжної роботи між органами виконавчої влади , місцевого самоврядування з метою підвищення якості та ефективності молодіжної політики в регіонах України.
Заплановано, що участь у заході візьмуть керівники та представники структурних підрозділів місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування , які опікуються питаннями молодіжної політики.

Для зголошенння на захід необхідно до 07 серпня ( включно) заповнити форму реєстрації за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScSCYIv5jFnGAMmhVkkO1fepZxeT6WJUgZSIWEq924B19aM2w/viewform

Додатково інформуємо, що витрати на проїзд, проживання та харчування здійснюються за рахунок оргранізаторів заходу.
Запрошуємо керівників та представників структурних підрозділи з питань молоді обласних, Київської міської державних адміністрацій взяти участь у зазначеному заході.

 


Про відбір кандидатів для проходження військової служби за
контрактом у Збройних Силах України у третьому кварталі 2019 року

 


Склад дільничних виборчих комісій в в одномандатному виборчому окрузі № 73 на позачергових виборах народгих депутатів України (21 липня 2019 року)


 

СЕКТОР З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ІНФОРМУЄ:


Від
повідно до розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації від 10.05.19 № 262 «Про навігацію на водних об'єктах області» з 12 травня 2019 року відкрито навігацію для маломірних суден та інших плав засобів на водних об'єктах області.
Виходячи в вищевикладеного райдержадміністрація доводить до керівників підприємств, організацій, установ та населення району , що згідно із Правилами користування маломірними (малими) суднами на водних об'єктах Закарпатської області, затвердженими рішенням обласної ради від 12 березня 2008 року № 492, експлуатація та стоянка маломірних суден, інших плав засобів, які не зареєстровані, не пройшли щорічний технічний огляд, без нанесених номерів, на водних об'єктах області забороняється.
Пропонуємо керівникам підприємств, організацій та установ, що мають бази відпочинку на річках, озерах, водоймах району, до відкриття сезону відпочинку облаштувати стоянки для маломірних (малих) суден, інших плавзасобів відповідно до Правил для щорічного огляду з метою одержання дозволу на експлуатацію в Подільсько-Карпатському міжрегіональному управлінні Державної служби морського та річкового транспорту України (буд. 61 (59а), оф. 5, вул. Наукова, м. Львів, 79071, тел./факс (032) 240-96-26).
Юридичним і фізичним особам, які використовують водні об'єкти району, в установленому порядку зареєструвати, перереєструвати плавзасоби та провести заміну на безстрокові Суднові білети, у яких закінчився термін дії, у відділі надання адміністративних послуг управління Подільсько-Карпатського міжрегіонального управління Державної служби морського та річкового транспорту України (буд. 61 (59а), оф. 4, вул. Наукова, м. Львів, 79071, тел. 0963887520).


 

Сьогодні відзначають 33-річницю аварії на Чорнобильській АЕС.

3456278718


26 квітня

1986 року о 1 год. 23 хв. на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС стався потужний хімічний вибух, який спричинив руйнування частини реакторного блоку і машинного залу.
Внаслідок вибуху виникла пожежа, яка перекинулася на дах третього енергоблоку. Майже одразу на місце аварії приїхали пожежники. Вогонь гасили до 5 години ранку. Проте, у середині самого четвертого блоку його вдалося ліквідувати лише 10 травня, коли більша частина графіту згоріла.
Після вибуху та пожежі утворилася радіоактивна хмара, яка накрила не лише території сучасної України, Білорусі та Росії, але й території багатьох європейських країн – Швеції, Австрії, Норвегії, Німеччини, Фінляндії, Греції, Румунії, Словенії, Литви, Латвії. За Міжнародною шкалою ядерних подій (INES) цю аварію класифікували за найвищим – сьомим рівнем небезпеки.
Від самого початку Москва та керівництво УРСР приховували факт аварії та наслідки екологічної катастрофи. Першою про підвищення рівня радіації повідомила Швеція. Лише 28 квітня в СРСР з'явилося перше офіційне повідомлення.
У перші дні після аварії було евакуйоване населення 10-кілометрової зони, надалі зону евакуації розширили до 30 кілометрів. Загалом в Україні радіоактивно забрудненими стали 2293 населених пунктів, у яких на кінець вісімдесятих років минулого сторіччя мешкало понад 2,6 млн осіб. В результаті цієї катастрофи з сільськогосподарського користування було виведено понад 5 млн га земель.
Задля запобігання розповсюдженню радіації наприкінці 1986 року зруйнований реактор накрили спеціальним «саркофагом». За оцінками спеціалістів, під ним залишилося близько 95% палива, яке було в реакторі на момент аварії, а також значна кількість радіоактивних речовин, які складаються із залишків зруйнованого реактора. З міркувань безпеки 15 грудня 2000 року роботу Чорнобильської АЕС було припинено. Водночас об'єкт «Укриття», зведений у 1986 році, поступово руйнувався.
Україна звернулася до міжнародної спільноти щодо проведення конкурсу проектів із перетворення об'єкта «Укриття». У 2004 році було проведено тендер на проектування і спорудження нового «саркофагу» - Нового безпечного конфайнмента. Цей проект повністю профінансовано Європейським банком реконструкції та розвитку: кошти на будівництво, а це близько 1,5 млрд. Євро, надали 40 країн-донорів. Зрештою, 10 серпня 2007 року був підписаний Контракт щодо будівництва НБК, а 29 жовтня 2007 року почалися роботи. До робіт були залучені найкращі українські та зарубіжні фахівці.
29 листопада 2016 року Арку НБК було насунуто на об'єкт «Укриття». Нині Новий безпечний конфайнмент над зруйнованим енергоблоком Чорнобильської АЕС готують до введення в експлуатацію. Надалі будуть роботи з демонтажу нестабільних конструкцій об'єкту «Укриття». За задумом проектувальників, нова споруда зможе вирішити проблему, як мінімум, на сто років, хоча ліквідувати станцію планують у 2065 році.


 

 ПАТ "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"  інформує:

ПрАТ «Закарпаттяобленерго» попереджає про небезпеку ураження електричним струмом в зонах об'єктів енергетики!

Сьогодні частішають випадки ураження як дорослих, так і дітей електричним струмом. Таке відбувається через недбалість людей і недостатність усвідомлення небезпеки від ураження електричним струмом. Електрична напруга невидима для зору та сприйняття людиною, а отже небезпека не усвідомлюється до моменту ураження. Будьте дуже уважні, коли перебуваєте поблизу енергетичних об'єктів.
В нашій державі існують Правила охорони електричних мереж, якими крім іншого, визначено умови запобігання нещасним випадкам від впливу електричного струму. Правилами визначено охоронні зони електричних мереж, перебування в яких становить потенційну загрозу для життєдіяльності людини. Тобто, наближення на визначену відстань до енергетичних об'єктів, або проведення в цих зонах будь-яких робіт або заходів, небезпечно для життя:
Напруга повітряних ліній електропередачі, кВ Охоронна зона, в метрах
до 1 кВ 2 м
до 20 кВ 10 м
35 кВ 15 м
110 кВ 20 м
150,220 кВ 25 м
330,400,500 кВ 30 м
750 кВ 40 м

Для запобігання нещасним випадкам дотримуйтесь таких правил:

• Не заходьте на територію і в приміщення об'єктів електричних мереж.
• Не відкривайте двері огороджень електроустановок і не проникайте за огорожі і бар'єри.
• Не піднімайтесь на опори ліній електропередачі, обладнання трансформаторних підстанцій, розподільних пунктів.
• Не запускайте поряд з лініями електропередачі спортивні моделі літальних апаратів, повітряних зміїв, не кидайте на проводи будь-які сторонні предмети.
• Не рибальте поблизу ліній електропередачі.
• Не розпалюйте під лініями електропередачі вогнища, не складайте дрова, солому і інші легкозаймисті речі.
• Не наближайтесь до обірваного проводу на відстань ближче ніж 8 метрів.
• Не торкайтесь обірваних проводів.
• Під час грози, якщо ви перебуваєте на вулиці, уникайте наближення до об'єктів електричних мереж.
• Дотримуйтеся вимог попереджувальних знаків і плакатів, якими позначені місця небезпеки від ураження електричним струмом, заборони риболовлі в охоронних зонах повітряних ліній електропередач.

Не нехтуйте цими правилами!

Прості речі рятують життя. Бережіть себе!

У разі якщо ви помітили будь-які порушення із зазначених вище: обірвані або провислі проводи ліній електропередачі, відкриті двері або люки електроустановок, пошкоджені опори, негайно повідомте на гарячу лінію ПрАТ«Закарпаттяобленерго»: 0-800-501-620 (безкоштовно для стаціонарних і мобільних телефонів) з любого регіону області. Бажаємо вам лише гарних подій у житті!


Вихідні на природі, особливо з вудочкою на ставку чи на березі річки - приємний та досить поширений відпочинок багатьох людей. Проте навіть на риболовлі нас може спіткати такий небезпечний фактор, як електрострум, адже досить часто в районі водойм знаходяться повітряні лінії електропередач. З першими теплими днями любителі риболовлі міняють короткі зимні вудилища на довгі телескопічні вудки і вже з ним вирушають рибалити.

Напруга повітряних ліній електропередачі

Охоронна зона, м

До 1 кВ

2

До 20кВ

10

35кВ

15

110кВ

20

150,220кВ

25

330,400,500

30

Сучасні вудки виробляються із вуглепластику – матеріалу, який є провідником електричного струму. Підвищена вологість поблизу водоймищ створює небезпеку для життя навіть при наближенні до дротів діючої електролінії, а дотик до дротів неминуче призведе до смертельної травми. Незважаючи на те, що на сучасних вудках нанесений попереджувальний знак, а у паспортах пишуть про неприпустимість використання їх поблизу ліній електропередач, рибалки нехтують цими елементарними правилами безпеки та продовжують рибалити поряд з ЛЕП. Внаслідок цього виникає небезпека електротравм з летальними наслідками. Подібні нещасні випадки стаються винятково через необачність, а часом і через елементарну безвідповідальність.

Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил охорони електричних мереж», крім іншого, визначено умови запобігання нещасним випадкам від впливу електричного струму. Згідно цих Правил визначено охоронні зони електричних мереж:

 

У межах охоронних зон повітряних і кабельних ліній, трансформаторних підстанцій, розподільних пунктів і пристроїв риболовля забороняється!

 

Справа в тому, що відстань від натягнутих дротів повітряних високовольтних ліній до землі складає 7 метрів (в межах населених пунктів) та 6 метрів за їх межами у важкодоступних містах, тоді як довжина вудочок може сягати від 4 до 10 метрів, отож вони з лишком перевищують цю відстань. Тому людина навіть не підозрює, що добре розмахнувшись, дістати до повітряної лінії набагато простіше, ніж вона собі це уявляє.

Не варто забувати і про те, що не обов’язково доторкатися до струмоведучих частин, щоб отримати смертельний удар. Завдяки високій різниці потенціалів електричний струм може «пробити» повітряний проміжок довжиною до декількох десятків сантиметрів. А при підвищеній вологості повітря цей проміжок збільшується і, як наслідок, небезпека ураження електричним струмом зростає.

При переміщеннях під ПЛ смертельно небезпечно підіймати вудилища, нести їх на плечі. Щоб уникнути наближення і випадкового дотику до проводів слід переносити вудилище, опустивши його паралельно землі.

Якщо Ви подарували вудочку дитині, обов’язково поясніть їй правила поведінки поблизу ЛЕП. Юні рибалки, захоплені риболовлею, можуть забути про обережність. Якщо Ваша дитина зібралась на риболовлю поясніть їй прості правила електробезпеки, небезпечність наближення до електричних мереж (розподільних пунктів, трансформаторних підстанцій, ліній електропередачі). Нагадайте, що на всіх енергетичних обєктах розміщуються знаки, що попереджають про небезпеку ураження електричним струмом.

Також, смертельно небезпечною може бути риболовля в грозу, особливо в охоронних зонах ЛЕП. Вудка, яка є провідником струму, може акумулювати електричні заряди, та притягувати удар блискавки.

«Обережно! Проводи ЛЕП під напругою! Ловити рибу заборонено!», «Не влізай! Убє!» - це не просто слова, а знаки, що попереджають про реальну небезпеку, ігнорування яких може привести до смертельних наслідків.

ПрАТ «Закарпаттяобленерго» звертається до всіх мешканців з проханням бути уважними на відпочинку під час риболовлі та дотримуватися простих правил:

  • На риболовлі будьте уважними самі, та нагадуйте іншим рибалкам про небезпеку поблизу ЛЕП!
  • Уникайте вилову риби в охоронних зонах електричних мереж, під проводами повітряних ліній електропередач!
  • Дотримуйтеся вимог попереджувальних та заборонних плакатів, якими позначені місця заборони риболовлі в охоронних зонах повітряних ліній електропередач!

Будьте обережні! Бережіть своє життя та життя своїх ближніх!

ПрАТ «Закарпаттяобленерго» бажає вам лише гарних подій у житті!


 

 ПОПЕРЕДЖЕННЯ
ПРО НЕДОПУЩЕННЯ СПАЛЮВАННЯ СУХОТРАВ'Я В ОХОРОННИХ ЗОНАХ
ЛІНІЙ ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧ, БІЛЯ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ ТА ТРАНСФОРМАТОРНИХ ПУНКТІВ

З настанням пожежонебезпечного весняно- літнього періоду 2019 року різко збільшується кількість пожеж, про що свідчить статистика і щорічний аналіз виникнення пожеж.
Через часті випадки спалювання сухотрав'я зростає небезпека виникнення пожеж як в лісових масивах, так і безпосередньо поблизу ліній електропередач та електрообладнання.

КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ СПАЛЮВАННЯ СУХОТРАВ'Я,
ЧАГАРНИКІВ ТА ВЛАШТУВАННЯ СМІТТЄЗВАЛИЩ ПОБЛИЗУ ОХОРОННИХ
ЗОН ЛІНІЙ ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧ ТА БІЛЯ ТРАНСФОРМАТОРНИХ ПУНКТІВ, ЕЛЕКТРОПІДСТАНЦІЙ

(''Правила охорони електричних мереж'', пункт 8).

Охоронна зона електричних мереж встановлюється увздовж повітряних ліній електропередач – у вигляді земельної ділянки і повітряного простору, обмежених вертикальними площинами, що віддалені по обидві сторони від крайніх проводів за умови невідхиленого положення, на відстань:
(для повітряних ліній напругою)
2 метрів - до 1 кВ
10 метрів - до 10 кВ
15 метрів - до 35 кВ
20 метрів - до 110 кВ
25 метрів - до 220 кВ.

Особи, винні у порушенні законодавства у сфері цивільного захисту, несуть відповідальність відповідно до закону ст. №140 КЦЗ.

Адміністрація ПрАТ ''Закарпаттяобленерго''


 

 Відділ економічного розвитку і торгівлі інформує:

Відділ економічного розвитку та торгівлі повідомляє, що 4-7 вересня 2019 року в Ризі (Латвія) відбудеться 24-та щорічна Міжнародна продовольча виставка «Riga Food 2019»
У заході планується участь 720 підприємств із 35 країн, фахівців із 50 країн та 40 тис. відвідувачів за участю вищого керівництва Латвійської Республіки.

Основні галузеві напрямки виставки:

- продовольство (широкий спектр);
- напої (алкогольні, безалкогольні);
- харчова переробка (послуги, технології);
- упаковка (технології);
- обладнання та сервіси громадського харчування;
- профільна робота готелів;
- мережевий роздріб, магазини (збут, реалізація).

Контактна інформація: тел.(044)3369642, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Контактна особа: Кутцева Світлана Геннадіївна.


 

Оголошення!

 

Untitled-1 copy

 


 

Виноградівський районний відділ Філії Державної установи «Центр пробації» в Закарпатській області інформує:

 

Виноградівський районний відділ
Філії Державної установи «Центр пробації» в Закарпатській області
Начальник відділу

Контактні дані:
Лазорко Іван Іванович
_______________________________________________________
поштова адреса: вул. Миру, 59, м. Виноградів, 90300
тел.: (03143)2-28-60
електронна скринька: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Графік роботи: понеділок – четвер: 08:00 – 17:00
п'ятниця: 08:00 – 15:45
обідня перерва: 12:00 – 12:45
вихідний: субота, неділя

Завдання і функції уповноважених органів з питань з питань пробації визначені Законом України «Про пробацію», Кримінальним, Кримінальним процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України та іншими законами України.
ПРОБАЦІЯ - ЦЕ ...
 забезпечення безпеки суспільства (громади) шляхом запобігання вчиненню правопорушень;
 надання суду інформації, що характеризує обвинувачену особу для прийняття справедливого рішення (складення досудової доповіді);
 організація виконання покарань, не пов'язаних з позбавленням волі;
 пробаційний нагляд: контроль за особою, яка вчинила правопорушення, а також допомога, спрямована на підтримку такої особи в суспільстві (консультації, мотивування до змін, сприяння у вирішенні проблемних питань);
 допомога особі, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі, в адаптації до життя в суспільстві.

ДО КОГО ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ПРОБАЦІЯ?
 особа, щодо якої складається досудова доповідь;
 особа, засуджена до покарання, що не пов'язане з позбавленням волі, як от: заборона обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, громадські та виправні роботи;
 особа, якій покарання у виді позбавлення волі замінено на покарання у виді громадських або виправних робіт;
 особа, звільнена з випробувальним терміном від відбування покарання у виді позбавлення (обмеження) волі;
 звільнена від відбування покарання вагітна жінка та жінка, яка має дитину віком до трьох років;
особа, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі.

ПЕРЕВАГИ ПРОБАЦІЇ:
ДЛЯ ОСОБИ, яка вчинила правопорушення:
 можливість змінитись без перебування у місцях позбавлення волі (ізоляції від суспільства), підтримка на шляху до змін;
 збереження сімейних стосунків та зв'язків у громаді;
 збереження роботи та житла;
 позитивний соціальний ефект: особа не втрачає соціальні зв'язки та шанс створити сім'ю.

ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА (ГРОМАДИ):
 убезпечення громади від вчинення повторних злочинів;
 справедливе здійснення правосуддя: баланс між карою за вчинене правопорушення, відшкодуванням завданої шкоди та інтересами членів суспільства.

ДЛЯ ДЕРЖАВИ:
 зниження злочинності;
 зниження кількості ув'язнених в місцях позбавлення волі осіб;
 позитивний економічний ефект: утримання правопорушника у місцях позбавлення волі набагато дорожче для держави, ніж перебування на пробації; а також залишаючись у суспільстві особа не втрачає роботу та сплачує внески у держбюджет;
 дотримання міжнародних стандартів.

ВИДИ ПРОБАЦІЇ:
 Досудова пробація – забезпечення суду інформацією, що характеризує особу, яка обвинувачується у вчиненні правопорушення, з метою врахування обставин її життя для прийняття судом справедливого рішення про міру її відповідальності (складення досудової доповіді).
 Наглядова пробація - здійснення наглядових та соціально-виховних заходів: надання психологічної, консультативної та інших видів допомоги, сприяння працевлаштуванню, залучення до навчання, участь у виховних заходах та соціально-корисній діяльності, проведення індивідуально-профілактичної роботи відносно особи, до якої застосовується пробація.
 Пенітенціарна пробація - це допомога особі, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі у трудовому та побутовому влаштуванні за обраним нею місцем проживання, влаштування до закладів охорони здоров"я та сприяння в адаптації до життя у суспільстві.

ДОДАТКОВО: ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ НЕБАЙДУЖИХ ГРОМАДЯН В ЯКОСТІ ВОЛОНТЕРІВ ПРОБАЦІЇ.

 

 


  

  vystavka


Оголошення!

З метою підведення підсумків діяльності Виноградівської районної державної адміністрації за 2017 рік 23 лютого 2018 року відбудеться публічний звіт голови Виноградівської районної державної адміністрації Михайла Русанюка.
Місце проведення: малий зал будинку влади
Початок заходу: 14.00 

Детальніше із публічним звітом голови Виноградівської райдержаміністрації можна ознайомитися тут.


 

Оголошення!!!

original-1481545280З метою недопущення нанесення шкоди національної безпеки України в інформаційній сфері, дезінформації українського суспільства щодо діяльності органів державної влади повідомляємо, що посадові особи повинні здійснити підтвердження (т.зв. «верифікацію») офіційних сторінок у соціальних мережах.

Відділ у справах преси, інформаційних технологій
та зв'язку апарату райдержадміністрації

 


 Відділ прикордонної служби "ВЕЛИКА ПАЛАДЬ"

prykordonnyky 65Iнформує жителів прикордоння, що 4 серпня 2017 року вступив у дію наказ Міністерства внутрішніх справ України №686 "Про затвердження Порядку в'їзду і перебуваня в місцевості яка заходиться між державним кордоном і лінією прикордонних інженерних споруджень, громадян України та інших осіб", який визначає організацію (процедури) пропуску для в'їзду і перебування в місцевості, яка знаходиться між державним кордоном і лінією прикордонних інженерних споруджень(далі-лінія прикордонних інженерних споруджень), громадян України та інших осіб з метою забезпечення дотримання режиму державного кордону та прикордонного режиму. Більш з детальною інформацією Положення можна ознайомитися за адресою: http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z1082-17

 

 Оголошення!!!

92У зв'язку з проведенням ремонтних робіт у пункті пропуску на українсько-угорському кордоні «Солотвино-Сігет Мармацієй». У період з 11 вересня по 30 вересня, у проміжку часу з 22:00 по 05:00 год. щодня проводитимуться ремонтні роботи мосту через річку Тиса в межах пункту пропуску.

 

 

 


 

ogoloshennja


 

Оголошення!

1-2 листопада відбудеться VIII Міжнародний інвестиційни бізнес-форум "Енергоефективність та відновлювальна енергетика".

Програма заходу


 ОГОЛОШЕННЯ!

ПАТ «Закарпаттяобленерго» попереджає: рибалити поблизу ЛЕП – смертельно небезпечно!

10 101115 zВихідні на природі, особливо з вудочкою на ставку чи на березі річки - приємний та досить поширений відпочинок багатьох людей. Проте навіть на риболовлі нас може спіткати такий небезпечний фактор, як електрострум, адже досить часто в районі водойм знаходяться повітряні лінії електропередач. З першими теплими днями любителі риболовлі міняють короткі зимні вудилища на довгі телескопічні вудки і вже з ним вирушають рибалити.

Сучасні вудки виробляються із вуглепластику – матеріалу, який є провідником електричного струму. Підвищена вологість поблизу водоймищ створює небезпеку для життя навіть при наближенні до дротів діючої електролінії, а дотик до дротів неминуче призведе до смертельної травми. Незважаючи на те, що на сучасних вудках нанесений попереджувальний знак, а у паспортах пишуть про неприпустимість використання їх поблизу ліній електропередач, рибалки нехтують цими елементарними правилами безпеки та продовжують рибалити поряд з ЛЕП. Внаслідок цього виникає небезпека електротравм з летальними наслідками. Подібні нещасні випадки стаються винятково через необачність, а часом і через елементарну безвідповідальність.

Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил охорони електричних мереж», крім іншого, визначено умови запобігання нещасним випадкам від впливу електричного струму. Згідно цих Правил визначено охоронні зони електричних мереж:

У межах охоронних зон повітряних і кабельних ліній, трансформаторних підстанцій, розподільних пунктів і пристроїв риболовля забороняється!

Справа в тому, що відстань від натягнутих дротів повітряних високовольтних ліній до землі складає 7 метрів (в межах населених пунктів) та 6 метрів за їх межами у важкодоступних містах, тоді як довжина вудочок може сягати від 4 до 10 метрів, отож вони з лишком перевищують цю відстань. Тому людина навіть не підозрює, що добре розмахнувшись, дістати до повітряної лінії набагато простіше, ніж вона собі це уявляє.

Не варто забувати і про те, що не обов’язково доторкатися до струмоведучих частин, щоб отримати смертельний удар. Завдяки високій різниці потенціалів електричний струм може «пробити» повітряний проміжок довжиною до декількох десятків сантиметрів. А при підвищеній вологості повітря цей проміжок зменшується, і як наслідок, небезпека ураження електричним струмом зростає.

При переміщеннях під ПЛ смертельно небезпечно підіймати вудилища, нести їх на плечі. Щоб уникнути наближення і випадкового дотику до проводів слід переносити вудилище, опустивши його паралельно землі.

Якщо Ви подарували вудочку дитині, обов’язково поясніть їй правила поведінки поблизу ЛЕП. Юні рибалки, захоплені риболовлею, можуть забути про обережність. Якщо Ваша дитина зібралась на риболовлю поясніть їй прості правила електробезпеки, небезпечність наближення до електричних мереж (розподільних пунктів, трансформаторних підстанцій, ліній електропередачі). Нагадайте, що на всіх енергетичних об’єктах розміщуються знаки, що попереджають про небезпеку ураження електричним струмом.

Також, смертельно небезпечною може бути риболовля в грозу, особливо в охоронних зонах ЛЕП. Вудка, яка є провідником струму, може акумулювати електричні заряди, та притягувати удар блискавки.

«Обережно! Проводи ЛЕП під напругою! Ловити рибу заборонено!», «Не влізай! Уб’є!» - це не просто слова, а знаки, що попереджають про реальну небезпеку, ігнорування яких може привести до смертельних наслідків.

ПАТ «Закарпаттяобленерго» звертається до всіх мешканців з проханням бути уважними на відпочинку під час риболовлі та дотримуватися простих правил:  

  • На риболовлі будьте уважними самі, та нагадуйте іншим рибалкам про небезпеку!  

 

  • Уникайте вилову риби в охоронних зонах електричних мереж, під проводами повітряних ліній електропередач!

 

  • Дотримуйтеся вимог попереджувальних та заборонних плакатів, якими позначені місця заборони риболовлі в охоронних зонах повітряних ліній електропередач!

Будьте обережні! Бережіть своє життя та життя своїх ближніх. ПАТ «Закарпаттяобленерго» бажає вам лише гарних подій у житті!


 

Координаційний центр з надання правової допомоги оголошує конкурс з відбору кандидатів на посади начальників та/або заступників начальників бюро правової допомоги.

Вимоги до претендентів:
- вища юридична освіта не нижче першого (бакалаврського) рівня вищої освіти;
- вільне володіння українською мовою;
- доброчесність, толерантність;
- спроможність до усної та письмової ефективної комунікації;
- аналітичне мислення, спроможність швидко орієнтуватися і шукати необхідну інформацію;
- рівень досвідченого користувача персонального комп'ютера;
- стресостійкість.
Підтверджений досвід волонтерської діяльності/участі у діяльності громадських організаціях/ініціативних групах, які надають допомогу вразливим суспільним групам, є перевагою.
Для участі у конкурсі претендентам необхідно:
1) до 18 години 00 хвилин 31 травня 2016 року заповнити заявку на веб-сайті www.legalaid-jobs.in.ua. Надіслані в інший спосіб та/або з порушенням встановленого строку заявки не розглядаються;
2) до 00 годин 00 хвилин 17 червня 2016 року пройти курс дистанційного навчання «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги» (далі – дистанційний курс). Зареєструватися на дистанційному курсі зможуть ті претенденти, які отримають запрошення Координаційного центру з надання правової допомоги, надіслане на адресу електронної пошти, вказану в заявці. Проходження претендентами дистанційного курсу завершується о 00 годин 00 хвилин 17 червня 2016 року.
Претенденти, які відповідають встановленим вимогам та пройшли дистанційний курс, будуть запрошені на інтерв'ю шляхом надсилання регіональними центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги повідомлення на адреси електронної пошти, вказані претендентами в заявках. Інтерв'ювання розпочнеться 30 червня 2016 року. Для проходження інтерв'ю необхідно буде прибути до приміщення відповідного регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та пред'явити паспорт громадянина України.
Прийняття на роботу здійснюватиметься директорами відповідних регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги відповідно до законодавства про працю України в межах повноважень та в порядку, що визначені Положенням про центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги, затвердженим наказом Міністерства юстиції України від 10 березня 2015 р. № 329/5, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 березня 2015 р. за № 266/26711.
Методологічна підтримка проведення конкурсу здійснюється українсько-канадським проектом «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що реалізується Канадським бюро міжнародної освіти і фінансується Міністерством закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади.
Запрошуємо до участі у конкурсі!


 

Оголошення!

Виноградівська райдержадміністрація інформує про те, що громадська організація Екоклуб за підтримки фонду Фрідріха Берта запрошує до участі у тренінгу представників сільських, міських та районних органів влади, представників громадських організацій або неурядових організацій для підвищення обізнаності держслужбовців та громадських діячів щодо особливостей застосування енергосервісних контактів (ЕСКО).

Енергосервісні контракти ( ЕСКО) дозволять оплачувати коштовні енергоефективні заходи за рахунок майбутньої економії газу, електрики і т.д.Чинне законодавство дозволяє реалізовувати такі ЕСКО проекти як у багатоповерхівках, так і у бюджетних закладах.

Тренінги відбуватимуться в Хмельницькому 13-14 квітня, в Полтаві -18-19 квітня, в Миколаєві 25-26 травня. Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори забезпечують проживання та харчування.

Реєстрація для участі за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/IKEFYh5vswNWG17xpXCvt_KDU8IVLI_YaelKq5RrMsCQ/viewform?edit_requested=true.
Додаткова інформація за телефонами : (067)36-34-110-Дмитро, (098)78-74-054 –Наталія та за ел. Поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .


 

Оголошення!

Розпорядженням голови Виноградівської РДА від 12.02.2016 року №53 „Про зміни у складі спостережної комісії" внесено зміни до складу спостережної комісії, а саме:
Виведено зі складу спостережної комісії Бондареву О.Ю.
Введено до складу спостережної комісії секретарем спостережної комісії, Клим Світлану Степанівну, в.о. директора Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.


 Оголошення!

Районна державна адміністрація інформує, що Верховною Радою України прийнято Закон України „Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення" (№887-VIII від 10.12.2015).

Даний Закон визначає особливості доступу споживачів до інформації про встановлення цін/тарифів, заходи з енергозбереження, формування та виконання інвестиційних програм у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення.

Зокрема, Законом визначені види та вимоги до інформації, доступ до якої забезпечується споживачам, порядок та строки оновлення інформації, порядок забезпечення державними органами та органами місцевого самоврядування, а також суб'єктами господарювання доступу споживачів до інформації.

Закон розміщено на офіційному сайті Верховної Ради України за адресою: http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/887-19


 

Шановні закарпатці!


Військові комісаріати Закарпатської області продовжують відбір кандидатів на військову службу за контрактом на посади солдатського, сержантського, старшинського та офіцерського складу Збройних Сил України.

На військову службу за контрактом приймаються призовники та військовозобов'язані віком від 18 років.

Для громадян України, які вперше приймаються на військову службу за контрактом, встановлюються такі строки військової служби:
на посади рядового складу — строком на 3 роки;
на посади сержантського і старшинського складу — строком від 3 до 5 років залежно від згоди сторін;
на посади офіцерського складу - строком на 5 років;
з військовослужбовцями строкової військової служби та військовослужбовцями військової служби за призовом під час мобілізації, які під час дії особливого періоду вислужили не менше 11 місяців, осіб, звільнених з військової служби під час дії особливого періоду —строком на 6 місяців.

Держава тепер вже реально забезпечує в повному обсязі соціальні гарантії військовослужбовців та членів їх сімей.

У державному бюджеті на 2016 рік реалізовано зростання грошового забезпечення військовослужбовцям.

З 1 січня 2016 року вже збільшено грошове забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України.

військовослужбовець за контрактом отримує від 7 тис. грн. і більше,
командир взводу – від 9 тис. грн.
командир роти – від 10 тис. грн.
командир батальйону – від 12 тис. грн.
командир бригади – від 14 тис. грн.
Це найвища зарплата на ринку праці в Україні.

Крім того, під час перебування в зоні проведення Антитерористичної операції військовослужбовець, незалежно від посади, військового звання чи вислуги років, отримує додатково до 6 тис. грн. та статус учасника бойових дій.

Тепер кожен має можливість не їхати на заробітки за кордон, а виконуючи свій військовий обов'язок, отримувати високе і гарантоване грошове забезпечення та соціальні гарантії та гідно утримувати свої родини.

Для отримання додаткової інформації звертатись до Виноградівського районного військового комісаріату за адресою: м. ВИНОГРАДІВ, вул. Миру,53.


 

До уваги мешканців району!

В зв’язку з набранням чинності законів України «Про внесення змін до Законів України  «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та «Про внесення змін до Закону України  «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» та  деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» листом райдержадміністрації від 13 січня 2016 року до обласної державної адміністрації направлено клопотання про збільшення в штатному розписі райдержадміністрації  кількість посад державних реєстраторів, та забезпечення належного фінансування їх діяльності. У разі задоволення даного клопотання, починаючи з 1 квітня 2016 року адміністративні послуги у сферах держаної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, а також речових прав на нерухом майно надаватимуться районною державною адміністрацією.


 

В Україні продовжує діяти «будівельна амністія»

Це доступний та швидкий спосіб легалізувати самочинні будівництва, якщо будівельні роботи відбувалися в період з 5 серпня 1992 по 12 березня 2011 року і не порушують державних будівельних норм щодо розміщення об’єкта.

Легалізація самобудів у рамках «будівельної амністії» відбуватиметься відповідно до Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо прийняття в експлуатацію об'єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт" від 13 січня 2015 року № 92-VIII та наказу Мінрегіону №79 «Про затвердження Порядку прийняття в експлуатацію і проведення технічного обстеження індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, громадських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення І та ІІ категорії складності, які збудовано без дозволу на виконання будівельних робіт».

Згідно з цими документами під «будівельну амністію» підпадають:

Індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки, господарські (присадибні) будівлі і споруди;

Громадські будинки І та ІІ категорій складності;

Будівлі і споруди сільськогосподарського призначення І і ІІ категорій складності.

Для того щоб узаконити самочинне будівництво житлового будинку до 300 кв. м. або господарської будівлі до 100 кв. м. громадянину слід зібрати наступний пакет документів:

Заяву.

Два примірники заповненої декларації про прийняття об’єкту в експлуатацію.

Засвідчені у встановленому порядку копії документа, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою, на якій розміщено об’єкт, та копію технічного паспорта (з відміткою про проведене технічне обстеження).

Порядком передбачена можливість використання технічних паспортів, складених до набрання чинності Порядку, а також звітів про проведення технічного обстеження, складених у період з 29 квітня 2013 року до набрання чинності вказаним

Порядком. Для легалізації будинку площею більше 300 кв. м. або іншого об’єкта слід зібрати наступний пакет документів: Заяву. Два примірники заповненої декларації про прийняття об’єкта до експлуатації. Звіт про проведення технічного обстеження об’єкта з інформацією щодо можливості його надійної та безпечної експлуатації. Засвідчені у встановленому порядку копії документа, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою, на якій розміщено об’єкт та копію технічного паспорта.

З даним пакетом документів слід звернутися до Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) в обласному центрі, який прийме документи і передасть їх до відповідної інспекції. Інспекція протягом десяти робочих днів з дати надходження до неї декларації перевіряє повноту зазначених там даних та на безоплатній основі реєструє подану декларацію. Після проведення реєстрації один примірник залишається в Інспекції, яка її зареєструвала, а другий примірник з відміткою Інспекції через ЦНАП повертається замовнику. Легалізувати самобуди 1992-2011 років за спрощеною процедурою буде можливо до кінця 2015 року. При цьому «будівельна амністія» не передбачає сплати громадянами штрафних санкцій. Наразі Держархбудінспекцією готуються практичні коментарі щодо дій заявників у всіх можливих ситуаціях, які будуть опубліковані у Віснику ДАБІ та розміщені на сайті. Наказ Мінрегіону щодо затвердження Порядку дії «будівельної амністії» вступає в силу з часу його опублікування.


 

На виконання Закону України від 9 квітня 2015 року № 317-VIII „Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки":

Перелік вулиць у населених пунктах Виноградівського району, визначених для перейменування відповідно до листа Закарпатської обласної державної адміністрації від 04 серпня 2015 року №06-17/1776.


До уваги керівників підприємств району!

З метою активізації інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності підприємств району у напрямку залучення капіталу від міжнародних інвесторів на умовах M&A (Mergers & Acquisitions) deals та купівлі-продажу великої комерційної нерухомості районна державна адміністрація інформує про наступне.

Механізм залучення фінансового капіталу у формі M&A deals є одним з видів фінансових інвестицій та передбачає придбання майнових прав на об’єкти промисловості у повному розмірі чи частково, а також боргових зобов’язань, з метою отримання дивідендів або продажу на світових ринках. Зважаючи на зазначене, просимо подати Ваші пропозиції щодо потреби в фінансових інвестиційних ресурсах за наступними напрями залучення капіталів на зовнішніх ринках, а саме:

- прямого інвестування (можливе шляхом продажу певної частки у статутному капіталі);

- цільового кредитування;

- залучення інвесторів для повної або часткової приватизації підприємств комунальної власності;

- розміщення облігацій зовнішньої місцевої позики (рекомендований термін обігу таких облігацій 3-5 років з щорічною виплатою відсотків по купону, можуть бути використанні для фінансування інфраструктури населеного пункту, наприклад, мережі міського автотранспорту тощо);

- IPO (продаж випуску акцій та облігацій на світових біржах).

В разі зацікавленості просимо поінформувати відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації до 07 вересня 2015 року.

Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі                                                                           Валентина Окутіна


Відповідно до листа Посольства України в Словацькій Республіці від 03.08.2015 року № 6139/14-200-1306 повідомляємо Вам, що 10 листопада 2015 року у м. Братислава, Словацька Республіка відбудеться щорічний бізнес-форум ,,Словацька коопераційна біржа 2015”.

У листі зазначається, що Словацька коопераційна біржа покликана сприяти двостороннім переговорам між компаніями. Організатором Словацької коопераційної біржі є Словацьке агентство з розвитку інвестицій і торгівлі (SARIO) під егідою Міністерства економіки Словацької республіки.

З 2007 року Біржа є найбільшою міжнародною подією, яка надає майданчик для проведення ділових зустрічей для словацьких та зарубіжних компаній. У запрошенні підкреслюється, що для представників ділових кіл Біржа є унікальною можливістю знайти надійних партерів для співпраці і встановити нові ділові відносини.

Відповідно до встановленої практики та анонсу цього заходу, учасникам форуму надається можливість провести презентацію своєї продукції, виробничих можливостей, обговорити з потенційними партнерами можливості співпраці, участь у тендерах, пропозиції щодо створення спільних підприємств в таких галузях як машинобудування, автомобільна промисловість, енергетика і сфера інформаційних технологій.

Детальна інформація (українською мовою) для потенційних учасників форуму, а також реєстраційна форма містяться на сайті SARIO: http://www.sario.sk/sites/default/files/files/sario-skb-2015-UA.pdf.

Посольство України в Словацькій Республіці, зі свого боку, готове надати відповідного сприяння.

Контактні особи: - Мартіна Бабейова, територіальний менеджер SARIO (спілкування можливе російською мовою); телефон: +421 2 58 260 271; електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ;

- Павол Долги, президент Словацько-Української тогової палати (спілкування можливе російською мовою); моб. телефон: +421 9 15 960 228; електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ;

- Ондре Сребала, секретар Словацько-Української тогової палати (спілкування можливе російською мовою); моб. телефон: +421 9 03 708 156, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ; - Оксана Куцин, радник Посольства України в Словацькій Республіці; телефон: +421 2 59 202 823; електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .


ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

Новосільська сільська рада Виноградівського району Закарпатської області повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації «Детальний план території забудови в с. Нове Село Виноградівського району вул. Молодіжна № 14 та вул. Чонкаш № 16 «Б» Закарпатської області».

Містобудівна документація –детальний план території забудови розроблена на підставі рішення 32-ої сесії 6-го скликання № 384 від 27.05.2015 року та рішення позачергової 33-ої сесії 6-го скликання № 393 від 26.06.2015 року.

Мета і завдання містобудівної документації: - будівництво та обслуговування житлових будинків. З графічною та пояснювальною частинами містобудівної документації можна ознайомитися в приміщенні Новосільської сільської ради: понеділок-п»ятниця з 13.00 до 17.00 год.(відповідальний – голова Новосільської сільської ради Пінтє Василь Васильович).

Ознайомлення з містобудівною документацією, надання пропозицій і зауважень від фізичних і юридичних осіб приймаються до 07.09.2015 року за адресою: вул. Центральна, 155 с. Нове Село.

Пропозиції (зауваження) відповідно до ч.6 ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім»я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції і зауваження, що надійшли після встановленого терміну, не розглядаються. Громадські слухання відбудуться 07.09.2015 року о 14.00 годині к.ч. в залі будинку культури за адресою: с. Нове Село, вул. Центральна, 155.

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації


ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно    до    листа   Мінекономрозвитку   України   від   06.07.2015 № 4322-05/21804-04 інформуємо, що з 21 по 26 жовтня 2015 року у м. Астана (Республіка Казахстан) проводитимуться Міжнародні виставки у сфері агропромислового комплексу: ”KazFOOD-2015” і “Kazakhstan International Halal Expo-2015”.

Основною метою виставок є демонстрація всього спектру харчових продуктів з метою забезпечення всіх регіонів Казахстану високоякісними продуктами харчування, налагодження спільних виробництв, збільшення асортименту та поліпшення якості продуктів. Про бажання взяти участь у виставці просимо повідомити відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації за телефонами: 21006, 26421.

Відділ екомічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації


В Україні почала діяти «будівельна амністія».

Це доступний та швидкий спосіб легалізувати самочинні будівництва, якщо будівельні роботи відбувалися в період з 5 серпня 1992 по 12 березня 2011 року і не порушують державних будівельних норм щодо розміщення об’єкта.

Легалізація самобудів у рамках «будівельної амністії» відбуватиметься відповідно до Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо прийняття в експлуатацію об'єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт" від 13 січня 2015 року № 92-VIII та наказу Мінрегіону №79 «Про затвердження Порядку прийняття в експлуатацію і проведення технічного обстеження індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, громадських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення І та ІІ категорії складності, які збудовано без дозволу на виконання будівельних робіт».

Згідно з цими документами під «будівельну амністію» підпадають:

Індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки, господарські (присадибні) будівлі і споруди;

Громадські будинки І та ІІ категорій складності;

Будівлі і споруди сільськогосподарського призначення І і ІІ категорій складності.

Для того щоб узаконити самочинне будівництво житлового будинку до 300 кв. м. або господарської будівлі до 100 кв. м. громадянину слід зібрати наступний пакет документів:

Заяву.

Два примірники заповненої декларації про прийняття об’єкту в експлуатацію.

Засвідчені у встановленому порядку копії документа, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою, на якій розміщено об’єкт, та копію технічного паспорта (з відміткою про проведене технічне обстеження).

Порядком передбачена можливість використання технічних паспортів, складених до набрання чинності Порядку, а також звітів про проведення технічного обстеження, складених у період з 29 квітня 2013 року до набрання чинності вказаним

Порядком. Для легалізації будинку площею більше 300 кв. м. або іншого об’єкта слід зібрати наступний пакет документів: Заяву. Два примірники заповненої декларації про прийняття об’єкта до експлуатації. Звіт про проведення технічного обстеження об’єкта з інформацією щодо можливості його надійної та безпечної експлуатації. Засвідчені у встановленому порядку копії документа, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою, на якій розміщено об’єкт та копію технічного паспорта.

З даним пакетом документів слід звернутися до Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) в обласному центрі, який прийме документи і передасть їх до відповідної інспекції. Інспекція протягом десяти робочих днів з дати надходження до неї декларації перевіряє повноту зазначених там даних та на безоплатній основі реєструє подану декларацію. Після проведення реєстрації один примірник залишається в Інспекції, яка її зареєструвала, а другий примірник з відміткою Інспекції через ЦНАП повертається замовнику. Легалізувати самобуди 1992-2011 років за спрощеною процедурою буде можливо до кінця 2015 року. При цьому «будівельна амністія» не передбачає сплати громадянами штрафних санкцій. Наразі Держархбудінспекцією готуються практичні коментарі щодо дій заявників у всіх можливих ситуаціях, які будуть опубліковані у Віснику ДАБІ та розміщені на сайті. Наказ Мінрегіону щодо затвердження Порядку дії «будівельної амністії» вступає в силу з часу його опублікування.


Громадські слухання

Оноцька сільська рада Виноградівського району Закарпатської області повідомляє про початок громадського обговорення детального плану території щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації : « Детальний план території за межами населених пунктів Оноцької сільської ради ,буд.№3 в урочищі «Палгить» для ведення особистого селянського господарства та обслуговування господарської будівлі з кімнатами відпочинку на земельній ділянці площею 0,1365 га». Ознайомлення з містобудівною документацією, надання пропозицій і зауважень від фізичних і юридичних осіб приймаються до 31 липня 2015 року за адресою: с.Онок, вул.Миру, буд 5.

Пропозиції (зауваження) відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції і зауваження, що надійшли після встановленого терміну, не розглядаються. Проведення громадських слухань відбудеться 31 липня 2015 року, о 12 год к.ч., с.Онок, вул. Миру, буд. 5, приміщення сесійної зали сільської ради.


Громадські слухання

Великопаладська сільська рада Виноградівського району Закарпатської області повідомляє про початок громадського обговорення детального плану території щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації : « Детальний план території за межами населених пунктів Великопаладської сільської ради в контурі №677 для обслуговування сільськогосподарських будівель на земельній ділянці загальною площею 3,976 га ».

Ознайомлення з містобудівною документацією, надання пропозицій і зауважень від фізичних і юридичних осіб приймаються до 24 липня 2015 року за адресою: с.Велика Паладь, вул.Кошута, №47. Пропозиції (зауваження) відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції і зауваження, що надійшли після встановленого терміну, не розглядаються. Проведення громадських слухань відбудеться 24 липня 2015 року, о 12 год к.ч., с.Велика Паладь, вул. Кошута, №47, приміщення сесійної зали сільської ради.


ОГОЛОШЕННЯ

15 липня о 11.00 год. Заступник начальника Управління державної архітектурно-будівельної інспекції в Закарпатській області проведе особистий виїзний прийом громадян.

Прийом буде проводитись в будівлі Виноградівської районної державної адміністрації за адресою: м.Виноградів , пл.Миру,№5, каб.№20, II- поверх.

На прийом запрошуються всі бажаючі жителі Виноградівського району.


Виноградівська районна лікарня інформує:

Комітет з конкурсних торгів Виноградівської районно лікарні інформує про початок проведення процедур закупівель, згідно частини 2 статті 4 Закону України "Про здійснення державних закупівель".

За довідками звертатись за адресою: м.Виноградів вул. Лікарняна,13, тел.2 22 84.


 

Виноградівське районне управління юстиції інформує:

18 червня 2015 р. – начальник Головного територіального управління юстиції у Закарпатській – Фартушок Ігор Іванович, проводитиме прийом громадян у приміщенні Виноградівського районного управління юстиції.

За довідками звертатись за адресою: м.Виноградів вул. Миру,16, тел.2 35 61.


ОГОЛОШЕННЯ

6-10 липня 2015 року в Одеській області, за участі народних депутатів, представників центральних та місцевих органів виконавчої влади, міжнародних організацій, громадськості та експертів галузі відбудеться І Всеукраїнська практична конференція „Комфортний енергоефективний будинок – вимога сьогодення”.

Метою цього заходу є обговорення сучасного стану та проблемних питань щодо управління/утримання житлового фонду та підвищення його енергоефективності, визначення оптимальних шляхів та рішень для покращення ситуації, обмін досвідом та поєднання зусиль з метою створення комфортного, енергоефективного будинку.

Рекомендуємо взяти участь представникам місцевих органів виконавчої влади (міський голова або його заступник), органам місцевого самоврядування та сприяти участі у конференції голів об’єднань співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) та ЖБК, а також представників підприємств житлово-комунальної галузі.

Додаткову інформацію щодо участі у І Всеукраїнській практичній конференції можна отримати за телефонами (044) 290 84 06, (067) 462 01 77, (063) 977 68 28.

Відділ інфраструктури, житлово- комунального господарства та будівництва райдержадміністрації.


Інформація про застосування переговорної процедури закупівлі

Заява про призначення житлової субсидії

Декларація про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії

Інструкція про порядок заповнення Заяви про призначення житлової субсидії


Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України запроваджено Програму державної підтримки населення до переходу на альтернативне опалення, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2011 р. № 1056 „Деякі питання використання коштів у сфері енергоефективності та енергозбереження”.


Сектор туризму та транскордонного співробітництва Виноградівської райдержадміністрації організував оглядову екскурсію історичним центром міста Виноградів, для учасників ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів з професії слюсар з ремонту сільгосподарських машин та устаткування (на базі ВПУ №34 м. Виноградів).

26 травня спеціаліст сектору, екскурсовод – Горнецкі Валентина, гостям району провела туристичну подорож «Старовинний Севлюш», що включив у себе огляд найцікавіших туристичних атракцій та історико-культурних об’єктів міста (руїн Угочанського замку «Канків», палацового комплекс родини Перені, Римо-католицького костелу Вознесіння, Костелу та монастиря францисканців), а також Виноградівського районного історичного музею.


Згідно останньої редакції Закону України «Про здійснення державних закупівель» навчання з питань організації та здійснення закупівель можуть проходити голова, секретар та інші члени комітету з конкурсних торгів. У цій же статті зазначено, що члени комітету несуть персональну відповідальність за прийняті ними рішення відповідно до законів України.

Навчальні програми підготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів комітетів з конкурсних торгів розроблені у відповідності до Методичних рекомендацій до навчальних програм з питань підготовки спеціалістів у сфері здійснення закупівель та підвищення їх кваліфікації, затверджених наказом Міністерства економіки України від 09.10.2008 р. № 546.

Навчально-тематичний план курсу підготовки спеціалістів включає наступні питання: - державна політика у сфері закупівель; законодавство України про здійснення державних закупівель; порядок та основні умови планування закупівель; повноваження та функції комітету конкурсних торгів; порядок організації та проведення відкритих торгів; попередня кваліфікація учасників, кваліфікаційні вимоги до учасників торгів; порядок підготовки та затвердження документації конкурсних торгів; методики оцінки конкурсних пропозицій; закупівля шляхом запиту цінових пропозицій; закупівля в одного учасника; основні вимоги щодо укладання та виконання договорів про закупівлю; звітність щодо здійснення державних закупівель; оскарження процедур закупівель; контроль за здійсненням закупівель; відповідальність за порушення законодавства.

Після закінчення навчання/підвищення кваліфікації учасники отримують відповідні свідоцтва про проходження навчання/підвищення кваліфікації. Вартість проходження навчання 1 слухача становить 1100,00 гривень.

Вартість підвищення кваліфікації 1 слухача становить 800,00 гривень.

У випадку направлення на навчання / підвищення кваліфікації 5-ти і більше осіб від однієї організації надається знижка – 10%. Для працівників навчальних закладів інтернатного типу надається знижка в розмірі 50 % вартості проходження навчання / підвищення кваліфікації.

Для участі у навчанні необхідно надати заявку за формою, що додається, факсом за номером 66-94-60, або е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Навчання та підвищення кваліфікації відбудеться в Закарпатській торгово-промисловій палаті за адресою: м. Ужгород, вул. Грушевського,62. Реєстрація слухачів навчальних курсів почнеться 09 червня 2015 року о 09.00 год.

Реєстрація слухачів курсу підвищення кваліфікації почнеться 11 червня 2015 року о 09.00 год.

Для укладення договорів, виписки рахунків, а також одержання більш детальної інформації про умови навчання та підвищення кваліфікації звертайтеся в Закарпатську торгово-промислову палату за телефонами: 66-94-58 та 66-94-50, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Контактні особи – Бібен Олександр Андрійович, Білець Марія Олександрівна

Заявка-анкета на участь у навчальних курсах 09-12 червня 2015 р. (або курсах підвищення кваліфікації 11-12 червня 2015 р.) з питань здійснення державних закупівель.


 

 Виноградівське районне управління юстиції інформує:

19 травня 2015р. – заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області питань державної реєстрації -начальник управління державної реєстрації Готра Мар»яна Василівна, проводитиме прийом громадян у приміщенні Виноградівського районного управління юстиції.

За довідками звертатись за адресою: м.Виноградів вул. Миру,16, тел.23561.

Деякі питання забезпечення функціонування системи електронного сервісу у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців


ДО ВІДОМА МЕШКАНЦІВ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ!!!

З метою проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи з населенням щодо призначення житлових субсидій за новими умовами, 14 травня 2015 року відбудеться прийом звернень громадян у телефонному режимі для мешканців Закарпатської області. Телефон „гарячої лінії” за єдиним безкоштовним номером 0 800 501 484.

Графік роботи „гарячої лінії” з 9:30 до 17:30, з 13:00 до 14:00 обідня перерва.

Прийом звернень проводитимуть Державна установа Закарпатський обласний контактний центр спільно з Департаментом соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації


Фотоконкурс “Миттєвості сімейного щастя”

Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації інформує про те, що департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації у рамках відзначення Міжнародного дня сім’ї проводитиметься фотоконкурс “Миттєвості сімейного щастя”.

У фотоконкурсі можуть взяти участь фотографи-професіонали і аматори. Тематикою фотоконкурсу є зображення сім’ї та сімейних традиції. До конкурсу допускаються роботи всіх фотографічних жанрів (портрет, репортаж та їн.), зроблені за тематичними рубриками: “Народження сім'ї-”, “Чекаємо на лелеку”, “Нас багато в мами й тата”, “Батьки і діти”, “Працюємо разом”, “Сімейні розваги”. Кількість фоторобіт, поданих на конкурс від однієї особи, не обмежена.

За підсумками фотоконкурсу в липні буде проведена виставка фоторобіт. Переможці будуть нагороджені дипломами та подарунками.

Фотографії необхідно надсилати з підписом (назва роботи, прізвище, ім’я, по батькові автора, місце проживання, тематична рубрика, рік фотозйомки) на електронну адресу департаменту e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду до 25 червня ц.р.


З метою попередження порушень при здійсненні державних закупівель, Закарпатська торгово-промислова палата запрошує спеціалістів на навчання та підвищення кваліфікації.

Лекційні та практичні заняття на курсах ведуть експерти – відомі практики з державних закупівель, фахівці Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, державної фінансової інспекції України, Державної казначейської служби України.

За підсумками навчання слухачі курсів отримують відповідні свідоцтва. Вартість для одного учасника з урахуванням ПДВ складає:

- навчання – 1100,00 грн.;

- підвищення кваліфікації – 800,00 грн.

Для участі у навчанні та підвищенні кваліфікації необхідно подати заявку (копія додається) за факсом на номер тел.: 66-94-60, або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Н

авчання та підвищення кваліфікації відбудеться в Закарпатській торгово-промисловій палаті за адресою: м. Ужгород, вул. Грушевського 62.

Реєстрація слухачів на навчання розпочнеться 27 квітня 2015 року о 09:00 год., підвищення кваліфікації 29 квітня 2015 року о 09:00 год.

Більш детальну інформацію можна отримати за тел.: 66-94-58, 66-94-50, або відправивши звернення на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Контактні особи – Бібен Олександр Андрійович і Білець Марія Олександрівна.


29-31 травня 2015 року в регіональному культурно-спортивному центрі PODPROMIE в Ряшеві (Жешув, Польща) відбудеться міжнародний ярмарок товарів і продуктів харчування високої якості.

Головною темою цьогорічного етапу ярмарку буде зерно і продукти переробки зерна. Цьогорічна формула ярмарку EKOGALА була модифікована: перший день буде – днем галузевим, присвячений ЗМІ, зустрічам, а також встановленню безпосередніх торгових контактів. У наступні два дні ярмарки, крім презентації стендів, буде нагода для проведення наукових семінарів, а також участі в дегустаціях та конкурсах.

Мета виставки – забезпечити можливість для інтеграції вітчизняного та закордонного виробника, переробника, споживача, а також дистриб’юторів товарів і продуктів харчування високої якості. При цьому Воєводство Підкарпатське надає торгові площі безкоштовно.

Додаткову інформацію щодо організації ярмарку, зокрема програми EKOGALI, а також бланки заявок на участь у заходах можна знайти на сайті www.ekogala.eu

Бланки заявок на участь у виставці просимо надіслати до 15 квітня 2015 року на електронні адреси: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду (на польській мові), а також Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду (на англійській мові).


Національна академія державного управління при Президентові України (далі – Національна академія), її Львівський регіональний інститут державного управління розпочинає прийом слухачів за спеціальностями галузі знань „Державне управління”.

У Національній академії (м.Київ) проводиться набір до Інституту „Вища школа державного управління” (за денною формою навчання), Інституту вищих керівних кадрів (за заочною та заочно-дистанційною формами навчання), Інституту державної служби та місцевого самоврядування (за денною, вечірньою, заочною та заочно-дистанційною формами навчання).

Прийом на навчання здійснюється за умовами, визначеними Положенням про прийом слухачів до Національної академії, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2013 року № 255.

Документи від вступників подаються особисто до приймальної комісії Національної академії (м.Київ) з 01 квітня до 29 травня 2015 року, до Львівського регіонального інституту державного управління з 01 квітня до 12 червня 2015 року. Вступні екзамени будуть проходити: з 09 до 13 червня 2015 року – для вступників на спеціальність „Публічне адміністрування”; з 16 до 26 червня 2015 року на інші спеціальності.

Просимо активізувати роботу по залученню державних службовців для вступу до Національної академії та Львівського регіонального інституту державного управління.

Вичерпну інформацію з питань прийому на навчання до Національної академії можна отримати за тел.: (044) 455-69-01 та на офіційному сайті Національної академії: www.academi.gov.ua.; до Львівського регіонального інституту за тел. (032) 244-81-12 та на офіційному сайті: www.lvivakademy.com.ua/


Обласна державна адміністрація інформує, що 17-19 квітня поточного року у м.Львів буде проведено семінар на тему „Енергетичні кооперативи: можливості для українських громад”

Організатором зазначеного заходу є Greencubator у співпраці з Представництвом фонду Конрада Аденауера. У програмі семінару:

- знайомство з європейським досвідом створення енергетичних кооперативів;

- обговорення можливостей для створення енергетичних кооперативів в Україні;

- вивчення юридичних та організаційних аспектів функціонування кооперативів в Україні;

- розрахунок та написання бізнес-планів для різних енергетичних кооперативів.

Електронна пошта для зв'язку з організаторами: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  


До відома головних розпорядників бюджетних коштів!

Державний концерн „Укрторф” заявляє про готовність брати участь у тендерних закупівлях Закарпатської області для забезпечення об'єктів соціальної сфери якісним твердим паливом (торфобрикетом) за цінами від виробника.

Про місце та час проведення тендерних закупівель надавати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або за телефоном (044) 360-62-54.


Відділ агропромислового розвитку інформує

14-23 квітня 2015 року у місті Кошіце проходитимуть «Дні України», у рамках яких відбудеться перший „Словацько-український бізнесовий форум" (СУБФ – 2015) поєднаний з виставкою.

«Дні України» організовує Східнословацька інвестиційна агенція (VIA) під патронатом Прем'єр-міністра Словацької Республіки Роберта Фіца та за сприяння Міністерства господарства СР, у співпраці із Словацькою агенцією з розвитку інвестицій і торгівлі (SARIO), Кошицьким і Пряшівським самоврядними краями, містом Кошіце і українським партнером ТОВ «Кратос» (Кривий Ріг).

Згідно з попередніми домовленостями на бізнес-форумі Закарпаття матиме змогу презентувати свої інвестиційні, експортно-імпортні можливості. Крім виставкової частини, на форумі будуть представлені доповіді щодо можливостей підприємництва та інвестування як у Словаччині, так і в Україні.

 

29-31 травня 2015 року в регіональному культурно-спортивному центрі PODPROMIE в Ряшеві (Жешув) Підкарпатське Воєводство Республіки Польща проводить Міжнародний ярмарок товарів і продуктів харчування високої якості EKOGALA. Головною темою цьогорічного етапу ярмарку буде зерно і продукти переробки зерна.

Мета виставки – забезпечити можливість для інтеграції вітчизняного та закордонного виробника, переробника, споживача, а також дестриб'юторів товарів і продуктів харчування високої якості. При цьому Підкарпатське Воєводство надає торгові площі безкоштовно.
З метою налагодження партнерських зв'язків з Підкарпатським воєводством просимо інформацію про проведення даного заходу довести до індивідуальних виробників, представників торгових мереж, а також інших суб'єктів господарювання району та розмістити та розмістити на веб-сторінках райдержадміністрацій.

Поруч з цим, просимо опрацювати питання участі у даному заході підприємств харчової промисловості району.

Додаткову інформацію щодо організації ярмарку, а також бланки заявок на участь у заходах можна знайти на сайті www.ekogala.eu.

Бланки заявок на участь у виставці необхідно надіслати до 15 квітня 2015 року на електронні адреси: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду (польською мовою), Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , а також Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду (англійською мовою).


З 9 по 11 квітня 2015 року в приміщенні Державного підприємства «Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім» (м.Київ, вул. Хрещатик, 2) за підтримки Державного управління справами проводиться Всеукраїнський благодійний Великодній ярмарок (далі – Великодній ярмарок). Організатором Великоднього ярмарку є Державне підприємство «Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім».

Основна мета заходу – підтримка вітчизняних товаровиробників, підвищення якості та конкурентоспроможності вітчизняної продукції, а також популяризація унікальних традицій та культури нашої держави.

Додаткову інформацію щодо умов проведення Великоднього ярмарку можна отримати на Державному підприємстві «Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім» за тел.: 044-278-84-90, 067-434-68-44 (контактна особа – Нікіфорова Олена Вікторівна).

 


Наказ Виноградівської районної лікарні від 19 лютого 2015 року № 29 „Про проведення призову громадян України на строкову військову службу у 2015 році ”


 ОГОЛОШЕННЯ

6 березня 2015 року проводитиме виїзний прийом громадян директор департаменту фінансів Закарпатської ОДА Лазар Петро Данилович. Примітка: - прийом проводиться з 10 до 13 години за адресою: м.Виноградів, пл.Миру, 5 фінансове управління Виноградівської райдержадміністрації, каб.№ 14. (тел. 22249)


На адресу Закарпатської обласної державної адміністрації надійшло звернення Національної Координаційної Ради Програми Організації Об’єднаних Націй по населених пунктах ( UN-Habitat) в Україні, в якому зазначається наступне.

У 2000 році на честь 55-річниці ООН у рамках реалізації в Україні Програми ООН по населених пунктах (ООН-Хабітат), Проектів ПРООН “Зміцнення потенціалу місцевих органів влади, як фактор сталого розвитку України” та “Підтримка малого та середнього підприємництва в Україні” Центром Муніципального Менеджменту (Хабітат) було започатковано з урахуванням Глобальної стратегії ООН для поселень до 2025 року Загальнодержавну програму розвитку малих міст та сільських територій у співпраці з ООН-Хабітат, ПРООН, ЮНВІДО, Урядом України, Міністерством фінансів Польщі, Агенцією міжнародного розвитку США та місцевими органами влади – учасниками Проектів (сайт: http://habitat.org.ua-“Регіональні проекти”).

Враховуючи 20-ти річний позитивний досвід залучення інвестицій у розвиток регіонів Національна Координаційна рада UN-Habitat в Україні спільно з Центром муніципального менеджменту (Хабітат) та Фондом “Україна-Хабітат” готові у рамках реалізації Стратегії сталого розвитку “Україна – 2020” надати територіальним громадам області практичну допомогу у формуванні Місцевих інвестиційних програм розвитку малих міст та сільських районів області на 2015-2020 роки та залучити інвестиції для їх реалізації обсягом не менше 100 млн.євро за участю міжнародних фінансових організацій, комерційних банків та приватних інвесторів, а також міжнародних організацій донорів країн-членів ООН та Європейського Союзу.

Пріоритетними напрямками Місцевих інвестиційних програм на 2015 рік, які адмініструються Фондом “Україна –Хабітат” спільно з ІВС BRIDGE (Канада) та реалізуються за механізмом державно-приватного партнерства, є:

1. Житлово-комунальне господарство: реконструкція мереж водо- постачання; реконструкція мереж теплопостачання; утилізація твердих побутових відходів; реконструкція мереж вуличного освітлення; будівництво та реконструкція житла; реконструкція очисних споруд; реконструкція (капітальний ремонт) комунальних доріг та благоустрій; модернізація (заміна) ліфтів; реконструкція котелень; енергозбереження.

2. Сільське господарство: тваринництво; рослинництво; розвиток фермерських господарств.

3. Розвиток малого та середнього підприємства.

При бажанні взяти участь у Проекті просимо звертатися у відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації. Тел. 23188, 21006


 

Державний вищий навчальний заклад "Ужгородський національний університет" здійснює підготовку магістрів за спеціальністю "Державна служба" з 2013 року за спеціалізацією "Адміністративний менеджмент".

За цей період підготовлено 19 фахівців та 19 продовжують навчання у магістратурі. Освітні послуги надаються відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку прийому на навчання за освітньо-професійною програмою підготовки магістрів за спеціальністю "Державна служба" галузі знань "Державне управління" та працевлаштування випускників" від 29 липня 2009 року №789.


Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації оголошує конкурс:

1) на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу з питань праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення Виноградівської районної державної адміністрації Закарпатської області;

Кваліфікаційні вимоги: Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо- кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3 років.

Заяви для участі в конкурсі подаються особисто протягом ЗО календарних днів з дня опублікування оголошення.

До заяви додаються наступні документи:

- особова картка форми П - 2 ДС;

- копія диплома про вищу освіту;

- копія паспорта; - копія ідентифікаційного коду;

- копія військового квитка (якщо є);

- декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік;

- 2 фотокартки розміром 4x6 см.

2) на заміщення тимчасово вакантної посади провідного спеціаліста відділу соціальних допомог та компенсацій управління соціального захисту населення Виноградівської районної державної адміністрації Закарпатської області;

Кваліфікаційні вимоги:

Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо- кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи на державній службі на посаді спеціаліста І чи II категорії не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 2 років. Заяви для участі в конкурсі подаються особисто протягом ЗО календарних днів з дня опублікування оголошення.

До заяви додаються наступні документи:

- особова картка форми П - 2 ДС;

- копія диплома про вищу освіту;

- копія паспорта;

- копія ідентифікаційного коду;

- копія військового квитка (якщо є);

- декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік;

- 2 фотокартки розміром 4x6 см.

3) на заміщення тимчасово вакантної посади провідного спеціаліста відділу контролю за призначенням та виплати пенсій та взаємодії з соціальними фондами управління соціального захисту населення Виноградівської районної державної адміністрації Закарпатської області;

Кваліфікаційні вимоги: Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо- кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи на державній службі на посаді спеціаліста І чи II категорії не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 2 років. Заяви для участі в конкурсі подаються особисто протягом ЗО календарних днів з дня опублікування оголошення. До заяви додаються наступні документи:

- особова картка форми П - 2 ДС;

- копія диплома про вищу освіту;

- копія паспорта;

- копія ідентифікаційного коду;

- копія військового квитка (якщо є);

- декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік;

- 2 фотокартки розміром 4x6 см.

За додатковою інформацією звертатися за адресою: м.Виноградів, пл.Миру, 54, УСЗН, кабінет № 30 або за телефоном 2-26-02 (конкурсна комісія).


 

ogo1


Доводимо до Вашого відома, що Тернопільський національний економічний університет здійснює підготовку магістрів в освітній галузі „Державне управління” за спеціальністю „Державна служба” за спеціалізаціями: „Адміністративний менеджмент”, „Територіальне управління і місцеве самоврядування”, „Кадровий менеджмент”, „Економіка”, „Бюджет і фінанси”, „Світова і європейська інтеграція” на денній та заочній формах навчання.

Освітні послуги надаються відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29 липня 2009 року № 789 „Про затвердження Порядку прийому на навчання за освітньо-професійною програмою підготовки магістрів за спеціальністю „Державна служба” галузі знань „Державне управління” та працевлаштування випускників”.


 

Оголошення про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги, у Закарпатській області


13.02.2015 року відбудеться семінар для платників податків Виноградівщини

З метою роз’яснення платникам податків норм Податкового кодексу України та підвищення рівня добровільної сплати податків, на виконання Плану спільних дій Головного управління ДФС у Закарпатській області з територіальним відділенням Асоціації платників податків України на 2015 рік, повідомляємо, що 13.02.2015 року о 11:00 год. в приміщенні Виноградівської районної ради (великий зал) відбудеться семінар на тему «Новації в податковому законодавстві, які набрали чинності з 01 січня 2015 року».

За матеріалами ДПІ у Виноградівському районі ГУ Міндоходів у Закарпатській області


 

У період з 15 по 17 грудня 2015 року у міжнародному виставковому центрі м. Карачі буде проведено 11-ту міжнародну азійську виставку будівельного обладнання, матеріалів та меблів «11 Build International Exhibition and Conference», яка включатиме наступні виставкові заходи: - 11-а азійська виставка кам’яної промисловості «11 Stonefair Asia» (www.stonefairasia.com); - 11-а азійська виставка меблевої продукції «11 Furniture Asia» (www.furnitureasia.com.pk); - 11-а азійська виставка нерухомості «11 Property Asia» (www.propertyasia.com.pk).

Організатором згаданих заходів – компанією Ecommerce Gatewaj Pakistan (Pvt) Ltd надаються українським підприємствам, які приймають участь у заході, спеціальні пропозиції (у разі оренди виставкової площі мінімум 12 кв. метрів), що включають оплату авіа перельоту, проживання у двомісному номері п’ятизіркового готелю протягом 3-х ночей тощо.

За більш детальною інформацією щодо вищезазначеного заходу та умов звертатися до організаторів: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Тел. : (+92-21)111-222-444, факс: (+92-21) 345-363-30, www.buildasia.net.

Просимо про зацікавленість в участі у зазначеному заході поінформувати відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації до 13 лютого 2015 року з метою подальшого опрацювання питання організації єдиного українського стенду на виставці. Тел. 2-10-06, 2-31-88.


 

Оголошення ініціативної групи з підготовки установчих зборів громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації

Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації відбудуться 27 лютого 2015 року у малому залі засідань Виноградівської райдержадміністрації (м.Виноградів, пл.Миру, 3) об 16.00.

Громадська рада при районній державній адміністрації як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року №996 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки. До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства).

До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах у строк до 26 січня 2015 року до ініціативної групи (Виноградівська районна державна адміністрація каб. №28), необхідно подати заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років;

- інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого представника інституту на поширення його персональних даних.

Відповідальна особа – Вантюх Ігор Віталійович, довідки за телефоном 2-16-93 Повідомлення затверджене на першому засіданні ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації 30 грудня 2014 року.

Завантажити список членів ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації


НА ВИНОГРАДІВЩИНІ СТАРТУВАВ ПРОЕКТ

«МІСЦЕВИЙ РОЗВИТОК, ОРІЄНТОВАНИЙ НА ГРОМАДУ» - ІІІ

 

У Виноградівькому районістартувала третя фаза Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ» (МРГ), метою якого є створення сприятливого середовища для довгострокового соціально-економічного розвитку на місцевому рівні шляхом розвитку місцевого самоврядування та підтримки ініціатив місцевих громад району.

В понеділок, 01 грудня 2014 року, на районному семінарі Проекту за участі керівників району, представників районної ради та райдержадміністрації, голів сільських, селищних та міської рад, лідерів організацій громад укладено Угоду про партнерство між Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй, Виноградівською районною державною адміністрацією та районною радою, а, також, оголошено про початок конкурсного відбору чотирьох населених пунктів на участь у Проекті.

Сільська/міська рада та громада будуть відібрані на основі показників соціально-економічного розвитку та якісності, обґрунтованості поданої ними заявки щодо участі в Проекті. Громади сіл матимуть нагоду визначити ініціативи націлені на покращення умов життя їх мешканців. Затверджені мікро-проекти отримають спів фінансування від Проекту до 75% ($10000), місцевого бюджету - 20% та громадою - 5%. На мікро-проекти з енергоефективності Проект може надати грант в розмірі $15000.

Пріоритетними сферами для підтримкигромадськихініціатив є:

  • Охорона здоров’я (підтримка мережі фельдшерсько-акушерських пунктів, амбулаторій загальної практики- сімейної медицини тощо);
  • Стандарти енергоефективності та альтернативні енергетичні технології (енергозберігаючі заходи, збільшення використання відновних джерел енергії, тощо);
  • Комунальневодопостачання;
  • Охоронадовкілля (утилізація відходів, знешкодженнязапасівпестицидівтощо);

 

Третя фаза Проекту МРГ впроваджуватиметься на Україні протягом 2014-2018 років із загальним бюджетом 23.8 млн. євро, наданих Європейським Союзом (23 млн. євро) та ПРООН (800,000 євро).

Виноградівський район приймав участь у другій фазі Проекту. В рамках програми в районі реалізовано 4 мікро-проекти;

„Заміна вікон та утеплення фасаду дитячого садка с. Підвиноградів”;

„Реконструкція старого водогону с. Черна”;

„Капітальний ремонт по енергозбереженню дитячого садка №1 (заміна вікон, дверей) в с. Велика Копаня”;

„Забезпечення питною водою бюджетних установ с. Шаланки”.

Усі проекти успішно реалізовані завдяки проведеної активної роботи сільськими головами та громадськими організаціями сіл В.Копаня, Черна, Підвиноградів та Шаланки – за що їм щира подяка.

Запрошуємо всі територіальні громади району подати заявки та активно долучитися до участі в конкурсному відборі щодо участі Проекті. 


 

Відділ економічного розвитку і торгівлі Виноградівської РДА інформує:

У зв’язку з набранням чинності 20.04.2014 року Закону України "Про здійснення державних закупівель» Закарпатська обласна організація Товариство "Знання" України запрошує пройти навчання та підвищення кваліфікації у сфері здійснення закупівель за державні кошти за програмами, затвердженими Мінекономрозвитку.

Навчання планується провести у м. Ужгороді, пл. Народна, 5 з 16-19 грудня 2014 року.

Навчання триває 4 дні лекційних, практичних та семінарських занять; підвищення кваліфікації – 2 дні лекційних, практичних та семінарських занять. Після проходження курсів слухачі отримують сертифікати.

Заняття проводять експерти-консультанти України в галузі законодавства у сфері державних закупівель, провідні фахівці уповноваженого органу та спеціалісти Інституту економічних досліджень (м. Київ).

Вартість підвищення кваліфікації однієї особи становить 960,0 гривень, вартість навчання однієї особи становить – 1300,0 гривень. У вартість входить навчання та консультації під час проходження курсів, збірник нормативно-правових актів та методичних матеріалів.

Контактна особа: Пилипів Владислава Михайлівна тел. 0312234171; 0506734554.


ТОВ « ЗАКАРПАТСЬКИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ І ПЕРЕПІДГОТОВКИ КАДРІВ » проводить постійний набір на навчання (професійна підготовка, перепідготовка і підвищення кваліфікації) робітників і ІТП на курсах з відривом та без відриву від виробництва на 2015 р.

№ п/п

I. Робітничі професії

№ п/п

Робітничі професії

1

Водії автотранспортних засобів (категорія «В»)

25

Слюсарі-ремонтники (буксирувально-канатних витягів)

2

Водії по перевезенні небезпечних вантажів

26

Стропальники

3

Водії навантажувачів

27

Трактористи (лісозаготівельні роботи)

4

Верстатники деревообробних верстатів

28

Трактористи

5

Дробильники

 

II. Робітничі професії на знання вимог Правил

6

Електромонтери з ремонту та обслуговування електроустаткування

1

Водії автотранспортних засобів на знання вимог «Правил охорони праці під час розробки корисних копалин відкритим способом»

7

Електрогазозварники

 

Ш. Інженерно-технічні працівники

8

Лісоруби

1

Посадові особи і спеціалісти з питань охорони праці

9

Машиністи екскаваторів

2

Навчання і перевірка знань інженерно-технічних працівників по:

10

Машиністи екскаваторів одноковшових

 

-   Правилах будови і безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів

11

Машиністи кранів (кранівники)

 

-   Правилах будови і безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском

12

Машиніст бурової установки

 

-   Правилах будови та безпечної експлуатації ліфтів

13

Машиністи бульдозерів

 

-   Правилах безпечної експлуатації теплових установок та мереж

14

Машиністи підіймальних машин

 

-   Правилах безпеки систем газопостачання України

15

Машиністи насосних установок

 

-   Правилах технічної експлуатації електроустановок споживачів

16

Машиністи компресорних установок

 

-   Правилах охорони праці під час розробки родовищ корисних копалин відкритим способом

17

Муляри

 

-   Правилах будови і безпечної експлуатації підйомників

18

Наповнювачі балонів

 

-   Правилах будови і безпечної експлуатації парових і водогрійних котлів

19

Оператори котельні

 

-   Правилах охорони праці під час дроблення, сортування, збагачення корисних копалин

20

Оператори заправних станцій

 

-   Правилах безпеки під час виконання робіт на висоті

21

Оператори заправних станцій стисненим і скрапленим газом

 

-   Правилах будови та безпечної експлуатації пасажирських підвісних канатних доріг (ППКД)

22

Охоронники

 

-   Правилах охорони праці на автомобільному транспорті

23

Слюсарі з експлуатації та ремонту газового устаткування

3

Уповноважені по перевезенню небезпечних вантажів

24

Слюсарі-ремонтники

 

 

 Слухачі курсів при необхідності при навчальному центрі забезпечуються проживанням. Просимо до 22.12.2014 р. дати орієнтовні заявки на навчання в 2015 р. При потребі підприємств і організацій в навчанні по різних професіях можуть бути організовані навчальні групи на договірних умовах і цінах. Навчання може проводитися з відривом і без відриву від виробництва (на підприємствах) по вказаних професіях. (Ліцензія Міністерства освіти: АЕ № 458940) Початок занять по мірі формування груп. Адреса навчального центру підготовки і перепідготовки кадрів: 88018, м. Ужгород, вул. Минайська, 16 тел./факс (031-22) 2-05-32, тел. 2-05-22, 2-44-63, 2-06-55, моб.тел. 050 317 95 44 e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Мукачівський філіал ТОВ «ЗНЦ»: м. Мукачево, вул. Недецеї, 39 Тел. (0231) 3 – 85 – 57; моб.тел. 050 542 81 26 Наші реквізити: Розрахункові рахунки - № 2600101492238 в ЦФ ПАТ «Кредобанк» м. Львів МФО 325365 ІПН 328909607013, номер свідоцтва 100010109

Відділ економічного розвитку і торгівлі Виноградівської РДА інформує:

24 жовтня 2014 року Рада ЄС прийняла зміни до Регламенту ЄП та Ради ЄС №374/2014 від 16.04.2014 про скасування або зниження мит на товари, що походять з України (регламент ЕП та Ради ЄС № 1150/2014, 29.10.20І4), які набудуть чинності з 2 листопада 2014 р. Зазначеним Регламентом, ЄС продовжено до 31 грудня 2014 дію автономного преференційного торговельного режиму для товарів, походженням з України. При цьому, українські експортери матимуть можливість використати квоти, які були не в повному обсязі використанні протягом дії автономного преференційного торговельного режиму ЄС для українських товарів (23.04.2014-31.10.2014).

Крім того, вищезазначеним рішенням з 01.01.2015 по 31.12.2015 відбудеться одностороннє зменшення або скасування митних тарифів ЄС на товари, що походять з України, Рівень одностороннього преференційного режиму ЄС (ставки мит та обсяги тарифних квот), відповідає рівню тарифної лібералізації, передбаченому відповідними положеннями Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

 

Відділ економічного розвитку і торгівлі Виноградівської РДА інформує:

Закарпатська ТПП проводить 20 листопада 2014 року в м. Ужгороді “Міжнародні контактні дні” (МКД) за тематикою: “Будівельні та оздоблювальні матеріали. Проектування і технології будівництва. Обладнання сантехнічне, опалювальне, вентиляційне, освітлювальне. Предмети інтер’єру. Меблі житлові, офісні, садові; фурнітура. Столярні вироби. Будівельна хімія.”

Згідно підписаних угод про співпрацю з регіональними ТПП Румунії, Словаччини, Угорщини, Польщі, Хорватії, Сербії, Чехії на зустріч запрошуються представники ділових кіл вищезгаданих країн та суб’єкти підприємницької діяльності з усіх регіонів України.

Під час проведення заходу буде надана можливість проведення переговорів та встановлення прямих ділових контактів з українськими та іноземними підприємствами – виробниками продукції, а також можливість демонстрації продуктів та послуг на виставкових стендах.

Контактні телефони: (0312) 66-94-50, 66-94-62 факс 66-94-74, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду


Відділ економічного розвитку і торгівлі Виноградівської РДА інформує:

Конкурсний відбір на участь у Програмі з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва

Fit for partnership with Germany

Основним партнером Програми є Німеччина, співробітництво з якою здійснюється в рамках Спільної заяви Уряду України та Уряду ФРН щодо підтримки Програми через Федеральне міністерство економіки і енергетики Німеччини, а стажування менеджерів організовує Товариство міжнародного співробітництва (далі - GIZ).

Основною метою стажування є передача європейського досвіду для української економіки.

В рамках Програми GIZ 28-29 жовтня 2014 року в м. Києві планують проведення конкурсного відбору претендентів на стажування у Німеччині.

Конкурсний відбір буде проводитись на базі GIZ за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 44, оф. 5.

Крім того повідомляємо, що G1Z готове розглянути питання конкурсного відбору у регіоні, якщо кількість кандидатів складатиме більше 25 осіб.

Інформацію щодо кандидатів на стажування необхідно надіслати до відділу транскордонного співробітництва Мінекономрозвитку України згідно з формою, що додається, на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду (або факсом: (044) 285-62-89).

Стосовно додаткових питань щодо нових форматів стажування, просимо звертатись до GIZ за тел.: (044) 228-42-54 або до управління зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій та транскордонного співробітництва обласної державної адміністрації за тел.: (0312) 61-77-13, 61-31-13.


 Fit for partnership with Germany

Готуємося до партнерства з Німеччиною

Дана програма є елементом зовнішньоекономічної політики Німеччини і шляхом стажувань в Німеччині сприяє:

• виходу українських підприємств на міжнародні ринки,

• підвищенню конкурентоспроможності українських підприємств

• та підвищенню кваліфікації українських менеджерів через отримання ними нових компетенцій у сферах ведення бізнесу з німецькими та іншими іноземними партнерами, ведення переговорів з представниками інших країн та ін.

Учасник Програми отримує можливість

-стати фахівцем в міжнародному бізнесі, особливо з Німеччиною

-набути інформацію, знання, навички та міжкультурні управлінські компетенції, що допомагають налагодити співпрацю з німецькими компаніями

-підвищити свою конкурентну здатність

-набути практичного досвіду ведення переговорів з потенційними німецькими партнерами

-ознайомитися з Німеччиною як економічним партнером

-встановити контакти з німецькими компаніями і знайти надійних партнерів

-безпосередньо ознайомитися з обладнанням, матеріалами і технологіями німецьких компаній і придбати необхідне

-набути інформацію про можливості збуту своєї продукції в Німеччині

-кар'єрного зростання / розширення особистого кругозору / росту особистості

-побачити німецьку компанію зсередини і т.д.

-стати частиною міжнародної бізпес-спільноти з ексклюзивним виходом на випускників з 16 країн - партнерів Програми різних сфер діяльності (більше 8000 ).

Тривалість стажування: один місяць. Мова: англійська, російська – для топ-менеджерів (у виняткових випадках).

Умови фінансування: Уряд Федеративної Республіки Німеччина, Федеральне міністерств економіки і енергетики.


Оголошення

За інформацією Посольства в Грецькій Республіці Греко-Українською торгово-промисловою палатою (GUCCI) розпочинається робота щодо забезпечення діяльності постійно діючої виставки українських товарів в м. Салоніки (Грецька республіка).

Виставка загальною площею 150 кв. метрів буде розміщена у приміщенні “Philippos Business Center” поруч з найбільшим торговельним центром “Mediterranean COSMOS” та аеропортом Македонія.

Протягом року передбачається щомісячно проводити виставки для 40-50 українських компаній, вартість участі яких становитиме близько 50 євро/місяць, що включає вартість оренди приміщення, забезпечення функціонування виставкового обладнання та робота секретаріату. Контактна інформація керівника Греко-Української торгово-промислової палати (GUCCI) в м. Салоніки:

Mr. Giannis Xatziesthimiou

179 Papaanastasiu Street

TK: 54250 Thessalonica, Greece

Тел. +30-6983498284; +30-2310320094; +30-2310320197

Факс: +30-2310302084

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду сайт: www.gu-cci.gr

Відділ економічного розвитку і торгівлі РДА


Оголошення

На виконання Указу Президента від 3 липня 2000 року № 849 “Про сприяння підготовці управлінських кадрів для сфери підприємництва” в Україні з 2001 року реалізується Програма заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва, затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2000 року № 1358 (далі – Програма).

Основним партнером Програми є Німеччина, співробітництво з якою здійснюється в рамках спільної заяви Уряду України та Уряду ФРН щодо підтримки Програми через Федеральне міністерство економіки і енергетики Німеччини, а стажування менеджерів організовує Товариство міжнародного співробітництва (далі – GIZ). Основною метою стажування є передача європейського досвіду для української економіки. В рамках Програми Мінекономрозвитку разом з німецьким Товариством з міжнародного співробітництва GIZ планують проведення конкурсного відбору претендентів на стажування у Німеччині 28-29 жовтня 2014 року за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 44, оф. 5.

Дана програма є елементом зовнішньоекономічної політики Німеччини і шляхом стажувань в Німеччині сприяє виходу українських підприємств на міжнародні ринки, підвищенню конкурентоспроможності українських підприємств та підвищенню кваліфікації українських менеджерів через отримання ними нових компетенцій в сферах ведення бізнесу з німецькими та іншими іноземними партнерами, ведення переговорів з представниками інших країн та ін.

У 2014 році українським менеджерам/підприємцям і підприємствам пропонуються стажування за напрямками: - Економічна кооперація без галузевої специфіки (з англійською мовою) та - Економічна кооперація з галузевою специфікою *:

1. Економічна кооперація у сфері енергоефективності в промисловості.

2. Економічна кооперація у сфері енергоефективності в будівництві і санації будівель і споруд.

3. Економічна кооперація у секторі охорони здоров'я.

4. Економічна кооперація у секторі природоохоронних технологій водопостачання і каналізації, утилізації відходів.

5. Економічна кооперація в аграрному секторі.

6. Економічна кооперація у гірничодобувній галузі.

* У випадку , якщо напрямок не може бути запропонований, GIZ залишає за собою право включити кандидатів у формат ”Економічна кооперація без галузевої специфіки”.

Тривалість стажування: один місяць. Мова: англійська, російська - для топ-менеджерів (у виняткових випадках). Умови фінансування: Уряд Федеративної Республіки Німеччина, Федеральне міністерство економіки і енергетики.

Документи надаються до Міжвідомчого центру з перепідготовки кадрів – МЦПК. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті: www.giz.de/gc21/mp/ua у лінку Програма підготовки менеджерів та www.ge21.de/mp.


 

Оголошення

З метою розвитку перукарських послуг, вдосконалення професійної майстерності перукарів та підвищення культури і якості побутового обслуговування населення Український союз об’єднань, підприємств і організацій побутового обслуговування населення та компанія “ЕкспоЮгСервіс” проводять 13 – 14 листопада 2014 року в м.Одеса ХVIІ Всеукраїнський чемпіонат з перукарського мистецтва “Чарівна зачіска 2014”. Заїзд учасників чемпіонату 12 листопада 2014 року. Чемпіонат буде проводитися в особистому і командному заліках.

В рамках чемпіонату відбудуться конкурси:

- з перукарської майстерності в жіночій та чоловічій номінаціях (дорослі та юніори);

- в номінації “Модний образ” (FULL FASION LOOK) “Алегорія миру”;

- з декоративної косметики: молодіжний конкурс за темою “Ранкова паморозь”, фантазійний макіяж та боді-арт за темою “Зодіакальне коло” та новий конкурс з віражу “BUSINESS LOOK” за темою “Lady in red”;

- з манікюру та моделювання нігтів (акрилові) та арт-дизайну нігтів (об’ємний).

Під час чемпіонату також будуть проведені:

- майстер-класи та шоу-показ зачісок провідних майстрів перукарської справи та салонів краси України;

- спеціалізована виставка-продаж обладнання, інструментів та парфумерно-косметичних товарів для перукарень.

За детальною інформацією щодо проведення та участі у ХVIІ Всеукраїнському чемпіонаті з перукарського мистецтва “Чарівна зачіска 2014”, формою заявок на особисту та командну участь звертатися до оргкомітету (Укрсоюзсервіс, тел. (044) 226-30-34, факс: (044) 521-22-34, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).

Відділ економічного розвитку і торгівлі РДА


Оголошення

Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 28.08.2014 № 80-08/29641-03 повідомляємо, що за інформацією Канцелярії Радника з торгово-економічних питань при Посольстві КНР в Україні у період з 15.10.2014 по 04.11.2014 в м. Гуанчжоу (КНР) відбудеться 116-й Китайський ярмарок імпортно-експортних товарів. Організаторами 116-го Китайського ярмарку імпортно-експортних товарів (скорочено – Кантонський ярмарок) виступили Міністерство комерції КНР, Народний уряд провінції Гуандун, Центр зовнішньої торгівлі Китаю. Захід відбуватиметься у три етапи. Так, упродовж 15-19 жовтня учасники представлять електронні товари, побутову техніку, будівельні матеріали, вироби з заліза та механічне обладнання. У рамках другого етапу, що триватиме протягом 23-27 жовтня, експонуватимуться побутові споживчі товари (кухонне приладдя, побутова кераміка та фарфор тощо) сувенірно-подарункова продукція, прикраси для дому (художні вироби зі скла, лози та металу, меблі, садові предмети, устаткування для водотерапії просто неба й т. і.). На третьому етапі – з 31 жовтня по 4 листопада – можна буде ознайомитися з кращими зразками продуктів харчування, текстилю та одягу, взуття, офісного приладдя, предметів для відпочинку, колекціями сумок і валіз, а також із лікарськими і тонізуючими засобами, медичними інструментами, витратними та перев’язувальними матеріалами. Більш детальну інформацію можна також знайти на офіційному веб-сайті ярмарку – www.cantonfair.org.cn.  За додатковою інформацією та запрошеннями звертатись безпосередньо до Канцелярії Радника з торгово-економічних питань при Посольстві КНР за тел. (044) 284-77-10; (044) 284-67-69.

Відділ економічного розвитку і торгівлі РДА


З метою попередження порушень при здійсненні закупівель. Навчальний центр ДП «Зовнішторгвидав України» Міністерства економічного розвитку і торгівлі України запрошує фахівців на навчання та/або підвищення кваліфікації.

Лекційні та практичні заняття на курсах ведуть експерти – відомі практики з державних закупівель, фахівці Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Державної фінансової інспекції України,Державної казначейської служби України.

За підсумками навчання слухачі курсів отримують сертифікат. Вартість для одного учасника з урахуванням ПДВ складає:

- навчання – 2500,00 грн. за п’ятиденний курс навчання;

- навчання за дистанційною формою – 1090,00 грн.;

- підвищення кваліфікації – 1200,00 грн. за два дні (для фахівців, які вже навчалися).

До вартості очної форми навчання/підвищення кваліфікації включено: комплексні обіди, кава-брейки, СД з нормативно-правовою базою, примірник Закону «Про здійснення державних закупівель» та канцелярські товари.

Для участі у навчанні/підвищенні кваліфікації просимо зареєструватися, подавши заявку за формою, розміщеною на Веб-порталі: www.vdz.ua у розділі «Навчальний центр», на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду також заявку можна направити по факсу: (044)281-42-54, 281-42-55. 

Проходження навчання за дистанційною формою відбувається на сайті: http://vu.vdz.ua

Більш докладну інформацію можна отримати за тел.: (044) 281-42-55, 22-11-297, або відправивши звернення на navcentr_tender@ukr net, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .


 

Оголошення

Відповідно до листа Закарпатської обласної державної адміністрації від 15.05.2014 року № 06-17/926, щодо реалізації службових легкових автомобілів, які вивільняються у зв’язку з прийняттям рішення стосовно установлення органам виконавчої влади ліміту легкових автомобілів, Виноградівська районна державна адміністрація повідомляє, про те, що відчудженню підлягають два службові автомобілі, зокрема, шляхом реалізації через аукціон легковий автомобіль - ВАЗ 21074, 1995 року випуску, балансова вартість 18500,00 грн та шляхом безоплатної передачі легковий автомобіль - ГАЗ 31105, рік випуску 2005, балансова вартість 48000,00грн, залишкова вартість 45960,00грн. Питання щодо безоплатної передачі легкового автомобіля - ГАЗ 31105, рік випуску 2005, буде розглянуто на черговому засіданні сесії Виноградівської районної ради.

Відділ фінансового та матеріально-технічного забезпечення.


Рекомендації щодо дій населення у разі загрози та виникнення вибуху, у тому числі тих, що виникли внаслідок терористичної діяльності


До уваги суб’єктів господарювання!

plytka betonnaПри наявності наведених виробничих площ і зацікавленості у співпраці з інвесторами (автоматизовані лінії з виготовлення плитки із пресованого бетону та виготовлення виробів із вспіненого пінополістирола), звертатися у відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації. Тел. 2-10-06, факс 2-31-88.

Ознайомитися із технічними умовами до виробничих майданчиків для розміщення автоматизованих ліній з виготовлення декоративної плитки із пресованого бетону та виготовлення виробів з вспіненого пінополістирола.


Відділ економічного розвитку і торгівлі доводить до відома суб’єктів господарювання в сфері торгівлі

В підтримку колективного звернення громадських організацій міста Мукачево: “Асоціація демократичних ініціатив” та “Народна Рада Мукачева”, мукачівської міської організації ВО “Батьківщина”, Інтернет видання “Панорама Мукачево” та “Мукачівського правозахисного центру” щодо запровадження на території області спеціального помітного маркування товарів російського погодження позначкою “Товари з Російської Федерації” та їх розміщення на окремих полицях, що надійшло до облдержадміністрації, щодо запровадження спеціального помітного маркування товарів російського походження позначкою є актуальними та сформульованими часом.

Поряд з тим, інформуємо:

1. У Верховній Раді України зареєстровано законопроект про внесення змін до Закону України ,,Про захист прав споживачів“ (щодо графічного відображення приналежності продукції державі, в якій вона була виготовлена) (реєстр.№4869 від 14.05.2014). Проектом, передбачено поряд з написами щодо ціни реалізації продукції продавець (виконавець) розташовує позначку (графічне кольорове зображення), яка б у зменшеному вигляді відображала національний прапор держави, у якій була виготовлена продукція. Зазначений законопроект 18 червня 2014 р. був розглянутий Комітетом з питань підприємництва, регуляторної та антимонопольної політики. За результатами проведення засідання внесено пропозицію запровадити позначку на добровільній основі, а для об’єктивного розгляду та прийняття рішення по законопроекту необхідні висновок Головного науково-експертного управління Верховної Ради України та висновок Антимонопольного комітету України оскільки законопроект несе ризики порушення прав конкурентного суспільства та може призвести до додаткових витрат.

2. Цінник на товари є обов'язковим атрибутом торговельної діяльності, а його головна функція - це повідомлення правдивої інформації споживачу про властивості товару, його виробника, і ціну товару.

Відповідно до Закону України “Про захист прав споживачів” (№ 1023-ХІІ) та постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів” (№ 833) затверджено Інструкцію про порядок позначення роздрібних цін на товари народного споживання в підприємствах роздрібної торгівлі та закладах ресторанного господарства (Наказ Міністерства зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі України №02 від 04.01.97 із змінами і доповненнями).

Вимоги зазначеної Інструкції поширюються на всіх суб'єктів господарювання незалежно від форм власності, які здійснюють торговельну діяльність у сфері роздрібної торгівлі та ресторанного господарства на території України. Інструкцією не забороняється на ціннику вказувати додаткову інформацію про товар: виробник, країна виробника. Це дасть можливість покупцеві швидше зорієнтуватися при виборі товару.

Виходячи із вищевикладеного рекомендуємо:

- довести до суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торговельну діяльність інформацію про обов’язковість надання покупцям вичерпної інформації щодо походження будь-якого товару;

- рекомендувати суб’єктам господарювання, які здійснюють роздрібну торговельну діяльність, на добровільній основі впроваджувати в роботі цінники, де поряд з написами щодо ціни реалізації продукції розташовувати позначку про країну виробника, у якій була виготовлена продукція, або запроваджувати інший механізм доведення до покупця інформації про виробника.


 

Оголошення

У зв’язку з початком сезону заготівлі природних рослинних ресурсів місцевого значення райдержадміністрація інформує, що відповідно статей 5, 10 Закону України „Про рослинний світ” видача дозволів на спеціальне використання природних рослинних ресурсів здійснюється у межах лімітів їх використання.

Враховуючи, що ліміти спеціального використання природних рослинних ресурсів місцевого значення у 2014 році в Закарпатській області на даний час не затверджено.

Порушення законодавства про рослинний світ тягне за собою дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність.


Оголошення

Інформуємо про можливість вступу на спеціальність «Менеджмент організацій і адміністрування» за магістерською програмою «Державне управління економікою» для громадян, які мають базову вищу освіту (диплом бакалавра) будь-якого напряму підготовки з галузі знань «Менеджмент і адміністрування» та з галузі «Економіка та підприємництво». Після закінчення навчання на магістерській програмі видається диплом про повну вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент організацій та адміністрування», що засвідчує здобуття кваліфікації магістра з державного управління економікою.
Навчання відбувається за денною та заочною формами.
Термін навчання – 1 рік (з 1 вересня по 30 червня).
Документи подаються до приймальної комісії з 1 по 12 липня 2014 року. Вступні екзамени проводяться з 13 по 26 липня 2014 року.
Більш детальна інформацію про магістерську програму «Державне управління економікою» за телефоном +38(044)456-31-62 (Додаток 1).


Оголошення

Відділ економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації повідомляє що партнер Асоціації професійних видів єдиноборств з Німеччини пропонує підприємствам і компаніям Закарпатської області розглянути пропозицію інвестування на умовах створення спільного підприємства (інвестор отримує в СГТ – 50%) в нижченаведені - галузі:
- сільське господарство;
- машинобудування;
- лісопереробка;
- переробка сміття;
- експорт товарів та різної продукції до Німеччини;
- IT-бізнес і сфера високих технологій.

Контактна особа – Шишов Павло; електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .


Патріотична кампанія, яку організував та проводить Ощадбанк на підтримку української армії. 


Оголошення

Закарпатська торгово-промислова палата з 17 по 20 червня 2014 року проводить навчання спеціалістів у сфері здійснення державних закупівель, а з 19 по 20 червня 2014 року - підвищення кваліфікації у сфері здійснення державних закупівель.

Детальніше...


Інформація щодо зони преференційної торгівлі ЄС для суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності області – експортерів до країн Європейського Союзу

У зв'язку із застосуванням торговельних преференцій Європейського Союзу для України, якими передбачено одностороннє зменшення або скасування митних зборів на товари, що експортуються з України до країн – членів Європейського Союзу, на офіційній веб – сторінці Міністерства економічного розвитку і торгівлі України розміщено довідкову інформацію щодо застосування зазначених преференцій, зокрема:

• Автономний преференційний торговий режим ЄС для України;
• Інструкції щодо правил походження, які будуть застосовуватися при експорті до держав – членів ЄС;
• Інформаційна довідка щодо можливих бізнес-партнерів в державах – членах ЄС тощо.

Ознайомитися з нормативно-правовими актами ЄС щодо передбачених для українських експортерів пільг можна на сайті міністерства економічного розвитку і торгівлі України в підрубриці „Автономний преференційний торговельний режим ЄС для України" рубрики „ Співробітництво між Україною та Європейським Союзом"


Оголошення

Запобігання нещасним випадкам на підприємствах району!


Оголошення

У зв’язку із зміною місцезнаходження сектору ліцензування та дозвільних документів інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Закарпатській області, прийом заяв та документів на отримання дозволів на виконання будівельних робіт та сертифікатів готовності об’єктів до експлуатації проводиться за адресою: м. Ужгород, пл. Народна, 4 каб. 250, тел. (0312) 61-47-35. Прийомні дні: вівторок, четвер з 10 до 17 год., обідня перерва з 13.00 до 13.45 год.


Оголошення

Національна академія державного управління при Президентові України (далі – Національна академія), її Львівський регіональний інститут державного управління розпочали прийом слухачів за спеціальностями галузі знань „Державне управління".

У Національній академії (м.Київ) проводиться набір до Інституту „Вища школа державного управління" (за денною формою навчання), Інституту вищих керівних кадрів (за заочною та заочно-дистанційною формами навчання), Інституту державної служби та місцевого самоврядування (за денною, вечірньою, заочною та заочно-дистанційною формами навчання).

Прийом на навчання здійснюється за умовами, визначеними Положенням про прийом слухачів до Національної академії, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2013 року № 255.
Документи від вступників подаються особисто до приймальної комісії Національної академії (м.Київ) до 31 травня 2014 року, до Львівського регіонального інституту державного управління до 12 червня 2014 року (на спеціальність „Публічне адміністрування" – до 31 травня 2014 року).

Просимо активізувати роботу по залученню ваших працівників для вступу до Національної академії та Львівського регіонального інституту державного управління.

Вичерпну інформацію з питань прийому на навчання до Національної академії можна отримати за тел.: (044) 455-69-01 та на офіційному сайті Національної академії: www.academi.gov.ua; до Львівського регіонального інституту за тел. (032) 244-81-12 та на офіційному сайті: www.lvivakademy.com.ua


zapr001


Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації інформує

Закарпатська торгово-промислова палата разом з Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій (м. Київ) запрошує Вас прийняти участь у семінарі за тематикою «Всесвітня торговельна система: сучасна діяльність СОТ та її вплив на бізнес».

На семінарі Ви дізнаєтеся про попередні підсумки і виклики членства України в СОТ, механізми захисту бізнес-інтересів у системі СОТ, принцип прозорості СОТ: діяльність України, а також можливості Угод СФЗ та ТБТ для отримання доступу до світових ринків.

Цільова аудиторія семінару – представники бізнесу і бізнес-асоціацій, в першу чергу українські виробники та експортери, які постачають товари та послуги в країни-члени СОТ.

Поінформованість і розуміння українськими підприємцями процедур і форматів комунікації в рамках функціонування СОТ надає ряд переваг. По-перше, це дозволяє озброїтися знаннями та вміннями ідентифікації, аналізу та мінімізації ризиків і складнощів при веденні зовнішньоекономічної діяльності. А по-друге - грати більш активну роль на міжнародній арені, проявляючи ініціативу і залучаючи Уряд до вирішення проблем з певними країнами-членами СОТ, які своїми діями завдають шкоди торговим інтересам України в особі конкретних компаній.

Участь у заході безкоштовна, необхідна попередня реєстрація шляхом відправки заявки на участь на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або факсом на номер: 669474. Семінар проходитиме 05 червня 2014 року у виставковому залі Закарпатської ТПП (м. Ужгород, вул. Грушевського, 62).

Початок о 10 годині. Контактний телефон: 66-94-62, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду


Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації інформує власників та керівників підприємств, представників малого та середнього бізнесу пропозицію „Octogrup” Sp. z o. o. взяти участь у конференції щодо методів та процедур співробітництва з Європейськими фінансовими фондами, лізинговими компаніями та у інвестиційних проектах.


Відділ економічного розвитку і торгівлі доводить до відома розпорядників державних коштів щодо проходження навчання.

 Відповідно до листа Державного підприємства “Зовнішторгвидав України” від 18.04.2014 № 206/2877/15 інформуємо про наступне.

У зв’язку з прийняттям нової редакції Закону України “Про здійснення державних закупівель” ДП “Зовнішторгвидав України” за підтримки Мінекономрозвитку України має намір провести 6 червня 2014 року у місті Києві конференцію з обговорення актуальних питань у сфері державних закупівель.

Основна мета заходу – надати можливість представникам державних органів, розпорядникам державних коштів, державних підприємств, громадських організацій України ознайомитись зі змінами законодавства в сфері державних закупівель, отримати відповіді на актуальні питання щодо застосування нової редакції Закону України “Про здійснення державних закупівель” та підзаконних актів.

Крім цього, під час заходу будуть обговорюватись практичні питання, які виникають при здійсненні закупівель, зокрема стану та перспектив застосування механізму рамкових закупівель, функціонування веб-порталу, практики здійснення контролю закупівель, тощо.

До участі у конференції в якості доповідачів будуть запрошені представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Державної фінансової інспекції України, громадських організацій.

Вартість участі у конференції складає 1200,00 грн. з ПДВ за одну особу.

Бажаючі взяти участь у конференції, можуть направляти заявки на факс (044) 281-42-96 або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Довідки за телефоном: (044) 281-42-65.


 

Оголошення

Указом Президента України від 03.07.2000 № 849 “Про сприяння підготовці управлінських кадрів для сфери підприємництва” було започатковано Програму заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва, затверджену Постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.2000 № 1358.
Програма реалізується з 2001 року. За цей період вона набула характеру національної і стала дієвим механізмом активізації підприємницької діяльності та розвитку міжнародних бізнес-контактів з широкого спектру економічних питань, створення умов для передачі європейського досвіду сучасної регіональної політики та встановлення міжнародних зв'язків України з іншими державами.
Програма передбачає перепідготовку менеджерів українських підприємств на базі шести відібраних вищих навчальних закладів України з наступним стажуванням на провідних підприємствах країн Європейського Союзу.
Відповідно до Закону України ”Про Державний бюджет України на 2014 рік” передбачені видатки на реалізацію Програми заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва.
Учасниками Програми можуть бути спеціалісти вищої і середньої ланок управління підприємств та організацій, приватні підприємці. До участі у конкурсному відборі допускаються особи віком до 40 років, які мають вищу освіту і досвід роботи не менше одного року на управлінських посадах вищого та середнього рівня підприємств та організацій будь-яких форм власності.
Випускники отримують диплом спеціаліста про перепідготовку з присвоєнням кваліфікації менеджера чи економіста.
Навчання буде здійснюватись у м. Свалява, філії Тернопільського економічного університету.
Не передбачається участь у конкурсному відборі державних службовців, керівників закладів освіти, наукових і медичних закладів, а також закордонних фірм і представництв, не зареєстрованих в Україні як юридичні особи.
Претендентам на навчання необхідно подати до регіональної робочої групи МЦПК (м. Ужгород, пл. Народна, 4, каб. 414, телефон для довідок: 61-35-16) наступні документи:
1. Заяву спеціаліста на ім‘я голови регіональної робочої групи (довільна форма).
2. Анкету спеціаліста на перепідготовку (форма 1).
3. Інформацію про підприємство (організацію), на якому працює спеціаліст (форма 2).
4. Рекомендацію керівника підприємства (організації) (форма 3).
5. Копію диплома про вищу освіту.
6. Копії дипломів, сертифікатів щодо підвищення професійної кваліфікації спеціаліста.
7. Копія паспорту та ідентифікаційного коду.
8. Копія трудової книжки, завірена відділом кадрів.
9. Фотокартка 3х4 (2 шт.)
Анкети заповнюються за допомогою програмного забезпечення, яке можна отримати у регіональної робочої групи.


Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу у 2014 році здійснює прийом на навчання за державним замовленням Національного агентства України з питань державної служби за освітньо-професійними програмами підготовки магістрів з напряму "Державне управління" за спеціальністю 8.15010002 "Державна служба"


Чепівська сільська рада повідомляє про громадські слухання

Чепівська сільська рада Виноградівського району Закарпатської області повідомляє про початок процедури розгляду та громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації – детального плану території Чепівської сільської ради за межами населених пунктів в контурі №220 з метою будівництва, обслуговування сільськогосподарського комплексу будівель для птахівництва на земельній ділянці орієнтовною площею 1,9208 га. З графічною та пояснювальною частинами містобудівної документації можна ознайомитися в приміщенні Чепівської сільської ради, за адресою. с.Чепа, вул. Фогороші, 33 (понеділок-п’ятниця з 9.00 до 17.00, відповідальний – землеупорядник Чепівської сільської ради Кравцов Р.О.)

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються до 16 травня 2014 року за адресою: с.Чепа, вул.Фогорооші, 33.

Проведення громадських слухань відбудеться 16.05.2014 року, о 13 год к.ч., с.Чепа, вул. Фогороші, 33 у приміщенні сесійної зали сільської ради. Пропозиції (зауваження) відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції і зауваження, що надійшли після встановленого терміну, не розглядаються.


Перехрестянська сільська рада повідомляє про громадські слухання

Перехрестянська сільська рада Виноградівського району Закарпатської області повідомляє про початок процедури розгляду та громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації – детального плану території за межами населених пунктів Перехрестянської сільської ради в контурі № 373 для будівництва, обслуговування майнового комплексу автосервісу та кафе на земельній ділянці загальною площею 0,3600 га.

З графічною та пояснювальною частинами містобудівної документації можна ознайомитися в приміщенні Перехристянської сільської ради, за адресою. с.Перехрестя, вул. Кошута , 5 (понеділок-п’ятниця з 9.00 до 17.00, відповідальний – голова Перехрестянської сільської ради Роман М.М.).

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються до 15 травня 2014 року за адресою:с.Перехрестя, вул.Кошута, 5.

Проведення громадських слухань відбудеться 15.05.2014 року, о 13 год к.ч. , с.Перехрестя, вул. Кошута, №5 у приміщення сесійної зали сільської ради.


Великопаладьська сільська рада повідомляє про громадські слухання

Великопаладьська сільська рада Виноградівського району Закарпатської області повідомляє про початок процедури розгляду та громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів проекту містобудівної документації – детального плану території Великопаладьської сільської ради за межами населених пунктів у контурі № 680 з метою будівництва, обслуговування сховища для зберігання сільськогосподарської продукції на земельній ділянці орієнтовною площею 24,840 га .

З графічною та пояснювальною частинами містобудівної документації можна ознайомитися в приміщенні Великопаладьска сільської ради, за адресою: с.В. Паладь, вул.Кошута, 46 (понеділок-п’ятниця з 9.00 до 17.00 , відповідальний – голова Великопаладської сільської ради Біров В.В.).

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються до 14 травня 2014 року за адресою: вул. Кошута, 46, с.В.Паладь.

Проведення громадських слухань відбудеться 14.05.2014 року, о 13 год к.ч. , с.В.Паладь, вул. Кошута , 46 у приміщенні сесійної зали сільської ради.


Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації інформує

На виконання протокольного рішення наради при заступнику голови Закарпатської обласної державної адміністрації з метою недопущення підвищення цін на основні продукти харчування відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації звертає увагу на необхідність дотримання суб’єктами господарювання щодо забезпечення дотримання вимог розпорядження голови облдержадміністрації від 12.08.2008 №489 "Про державне регулювання цін на продовольчі товари" (із змінами викладені в розпорядженні №285 від 20.05.2011р.), зокрема в частині регулювання оптово-відпускних цін на окремі продовольчі товари шляхом декларування.


 

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації інформує щодо конкурсного відбору на стажування у Німеччині за Програмою.

На виконання Указу Президента від 3 липня 2000 року № 849 “Про сприяння підготовці управлінських кадрів для сфери підприємництва” в Україні з 2001 року реалізується Програма заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва, затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2000 року № 1358.

В рамках Програми Мінекономрозвитку разом з німецьким Товариством з міжнародного співробітництва GIZ планують проведення конкурсного відбору претендентів на стажування у Німеччині 23-24 квітня 2014 року у м. Одеса (на базі Одеського національного університету); 13 – 16 травня 2014 у м. Харків (місце проведення уточнюється); у другій половині травня 2014 року у м. Хмельницький (місце проведення уточнюється) та 19 – 20 травня 2014 року у м. Київ ( на базі київського проектного офісу GIZ за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 44, оф. 5).

Дана програма є елементом зовнішньоекономічної політики Німеччини і шляхом стажувань в Німеччині сприяє виходу українських підприємств на міжнародні ринки, підвищенню конкурентоспроможності українських підприємств та підвищенню кваліфікації українських менеджерів через отримання ними нових компетенцій в сферах ведення бізнесу з німецькими та іншими іноземними партнерами, ведення переговорів з представниками інших країн та ін.

У 2014 році українським менеджерам / підприємцям і підприємствам пропонуються стажування за напрямками:

- Економічна кооперація без галузевої специфіки та

- Економічна кооперація з галузевою специфікою:

1. Економічна кооперація у сфері енергоефективності в промисловості.

2. Економічна кооперація у сфері енергоефективності в будівництві і санації будівель і споруд.

3. Економічна кооперація в секторі охорони здоров'я.

4. Економічна кооперація у секторі природоохоронних технологій водопостачання і каналізації, утилізації відходів.

5. Економічна кооперація в аграрному секторі.

6. Економічна кооперація у гірничодобувній галузі.

Тривалість стажування: один місяць.

Мова: англійська, німецька, російська - для топ-менеджерів.

Умови фінансування: Уряд Федеративної Республіки Німеччина, Федеральне міністерство економіки і енергетики.

Документи надаються до Міжвідомчого центру з перепідготовки кадрів – МЦПК.

Більш детальну інформацію можна знайти на сайті: www.giz.de/ge21/mp/ua та www.ge21.de/mp.

Ураховуючи зазначене, просимо до 16 квітня 2014 року надати відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації в електронному (е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ) або за телефоном: 23188, 26421, 21006.


Відділ економічного розвиту та торгівлі інформує

У відповідності Закону України «Про здійснення державних закупівель» N 2289-VI від 04.07.2012 р. з метою забезпечення підготовки та перепідготовки спеціалістів комітетів з конкурсних торгів, Закарпатська торгово-промислова палата з 08 по 11 квітня 2014 року проводить навчання спеціалістів у сфері здійснення державних закупівель, а з 10 по 11 квітня 2013 року - підвищення кваліфікації у сфері здійснення державних закупівель.

Навчально-тематичний план курсу підготовки спеціалістів включає наступні питання: - державна політика у сфері закупівель; законодавство України про здійснення державних закупівель; порядок та основні умови планування закупівель; повноваження та функції комітету конкурсних торгів; порядок організації та проведення відкритих торгів; попередня кваліфікація учасників, кваліфікаційні вимоги до учасників торгів; порядок підготовки та затвердження документації конкурсних торгів; методики оцінки конкурсних пропозицій; закупівля шляхом запиту цінових пропозицій; закупівля в одного учасника; основні вимоги щодо укладання та виконання договорів про закупівлю; звітність щодо здійснення державних закупівель; оскарження процедур закупівель; контроль за здійсненням закупівель; відповідальність за порушення законодавства.

Після закінчення навчання/підвищення кваліфікації учасники отримують відповідні свідоцтва про проходження навчання/підвищення кваліфікації. Вартість проходження навчання 1 слухача становить 1080,00 гривень з урахуванням ПДВ. Вартість підвищення кваліфікації 1 слухача становить 780,00 гривень з урахуванням ПДВ. У випадку направлення на навчання / підвищення кваліфікації 5-ти і більше осіб від однієї організації надається знижка – 10%.

Для працівників навчальних закладів інтернатного типу надається знижка в розмірі 50 % вартості проходження навчання / підвищення кваліфікації. Для участі у навчанні необхідно надати заявку за формою, що додається, факсом за номером 66-94-60, або е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Навчання та підвищення кваліфікації відбудеться в Закарпатській торгово-промисловій палаті за адресою:м.Ужгород, вул.Грушевського,62. Реєстрація слухачів навчальних курсів почнеться 08 квітня 2014 року о 09.00 год. Реєстрація слухачів курсу підвищення кваліфікації почнеться 10 квітня 2014 року о 09.00год.

Для укладення договорів, виписки рахунків, а також одержання більш детальної інформації про умови навчання та підвищення кваліфікації звертайтеся в Закарпатську торгово-промислову палату за телефонами: 66-94-58 та 66-94-50, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Контактні особи – Бібен Олександр Андрійович, Білець Марія Олександрівна

Заявка-анкета

на участь у навчальних курсах 08-11 квітня 2014 р. (або курсах підвищення кваліфікації 10-11 квітня 2014 р.) з питань здійснення державних закупівель


 

zaproshennya


Оголошення

Національна академія державного управління при Президентові України (далі – Національна академія) здійснює прийом слухачів на навчання за спеціальністю "Парламентаризм та парламентська діяльність" напряму підготовки "Державне управління".


Оголошення про курси підвищення кваліфікації

Згідно з планом-графіком навчання державних службовців на 2014 рік, затвердженим розпорядженням голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради від 31.12.2013 № 50, на базі Закарпатського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій (м.Ужгород, вул.Собранецька, 150) протягом березня – червня 2014 р. проводитиметься навчання за програмою постійно діючого семінару «Проектний менеджмент. Залучення інвестицій для розвитку місцевих громад» для бажаючих навчитися писати проекти: представників сільських, селищних, міських рад; лідерів громадських організацій. Навчання передбачає аудиторні заняття один раз в тиждень та консультації з тренерами. Результат навчання – написання проекту для розвитку громади. Початок навчання 26 березня 2014 р. Реєстрація слухачів з 9.30 години, початок занять о 10.00 годині.

Враховуючи вищезазначене, просимо до 19 березня 2014 року подати до відділу персоналу апарату райдержадміністрації інформацію щодо осіб, які прийматимуть участь в навчанні. Витрати на відрядження здійснюються органом, який направляє слухачів на навчання.

Оголошення департаменту ЖКГ, будівництва та інфраструктури Закарпатської ОДА

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 12.02.2009 № 217-р „Питання організації виробництва та використання біогазу” Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління Мінприроди пропонує наступні заходи: - реалізація проектів будівництва станцій біогазу; - оснащення утилізаторами теплових відходів теплових агрегатів міст; - впровадження технологій використання енергії відновлюваних джерел; - проведення курсів підвищення кваліфікації з вищезазначених питань та інших енергозберігаючих технологій. Програма курсів підвищення кваліфікації складається з двох модулів: слухачі після закінчення першого модуля (за 36-годинною програмою) отримають сертифікат, а після закінчення другого (за 36-годинною програмою) – свідоцтво державного зразка про підвищення кваліфікації. Термін навчання І етапу – з 24 по 28 березня 2014 року, а другого – за узгодженням зі слухачами. Вартість навчання на кожному з етапів – 2500 грн.; для держслужбовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування та представників екологічних громадських організацій навчання безкоштовне. За додатковою інформацією звертатися за тел.(044) 2484033, 0935070699 або на сайт Академії: www.dea.gov.ua.

У разі зацікавленості для комплектування групи до 20 березня 2014 року надіслати заявку згідно встановленої форми (e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , тел/факс: 044-248-40-33).

 

До відома спеціалістів у сфері державних закупівель розпорядників державних коштів всіх рівнів!

Інститут економічних досліджень (м. Київ) запрошує пройти навчання та підвищення кваліфікації у сфері здійснення закупівель за державні кошти за програмами, затвердженими Міністерством економрозвитку і торгівлі України (Лист № 3305-13/5411-12 від 14.02.2013) та направити підпорядковані організації для проведення навчання і підвищення кваліфікації:

м. Київ – 04-07 березня, 08-11 квітня, 13-16 травня, 17-20 червня. При направленні на курси п’яти осіб від організації надається знижка 5%.

05 березня, 09 квітня, 14 травня, 18 червня в м. Києві відбудеться семінар «Огляд нових змін до законодавства з питань державних закупівель».

МІСТО

ДАТА

МІСТО

ДАТА

Одеса

18-21 лютого, 25-28 березня,

28-30 квітня, 03-06 червня

Житомир

18-21 березня, 22-25 квітня,

20-23 травня, 17-20 червня

Сімферополь

18-21 лютого, 25-28 березня,

05-08 травня, 17-20 червня

Вінниця

18-21 березня, 20-23 травня,

24-27 червня

Кіровоград

04-07 березня, 15-18 квітня,

27-30 травня

Тернопіль

25-28 лютого, 22-25 квітня,

24-27 червня

Свалява

18-21 березня, 20-23 травня

Ужгород

25-28 лютого, 01-04 квітня,

03-06 травня

Запоріжжя

08-11 квітня, 03-06 червня

Харків

28-30 квітня

Донецьк

11-14 березня, 08-11 квітня,

20-23 травня, 24-27 червня

Миколаїв

18-21 березня, 13-16 травня

Луганськ

25-28 лютого, 01-04 квітня,

13-16 травня, 17-20 червня

Чернігів

11-14 березня, 15-18 квітня,

10-13 червня

Полтава

18-21 лютого, 27-30 травня

Івано-Франківськ

18-21 лютого, 28-30 квітня,

17-20 червня

Дніпропетровськ

15-18 квітня, 10-13 червня

Херсон

10-13 червня

Ялта

04-07 березня, 05-08 травня,

17-20 червня

Львів

25-28 лютого, 01-04 квітня,

27-30 травня

та в інших містах України згідно графіку проведення навчання, а також можливе проведення виїзного навчання на базі організації замовника згідно Ваших заявок.

         Навчання триває 4 дні, підвищення кваліфікації – 2 дні лекційних, практичних та семінарських занять. Після проходження навчання та підвищення кваліфікації слухачі отримують сертифікати встановленого зразка.

            Заявки направляти за тел./факсом (044)351-18-71 або на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду


ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ

Доводимо до Вашого відома, що з 2013 року в мережі Інтернет функціонує WEB-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.

Адреса WEB-порталу – http://portal.pfu.gov.ua

Завдяки порталу Ви маєте можливість контролювати свою заробітну плату з якої сплачені страхові внески, кількість днів страхового стажу за кожен місяць починаючи з 2000 року, розмір та основні складові Вашої пенсії, дізнатися графік прийому спеціалістів, подати звернення, отримати всю необхідну нормативно-довідкову інформацію.

Для реєстрації на WEB-порталі, необхідно звернутися в управління Пенсійного фонду та написати заяву. (м.Виноградів, вул.Миру 43, 4-поверх каб.№7,тел.2-23-75)


Оголошення

Повідомляємо, що у 2014 році Аграрним фондом здійснюються закупівлі зерна на умовах форварду. Аграрний фонд приймає заявки від сільгосптоваровиробників на реалізацію пшениці, жита та ячменю врожаю 2014 року.

Мінімальні партії зерна для укладання форвардного контракту наступні: пшениця – не менше 100 тонн, жито –не менше 50 тонн, ячмінь – не менше 100 тонн.

Розмір авансових виплат буде визначатися в розрахунку 50% від мінімальних інтервенційних цін, які затверджено для поточного маркетингового періоду згідно із наказом Мінагрополітики України від 26 червня 2013 року № 394.

Авансування зазначених форвардних контрактів здійснюватиметься за формулою 50% + 20%, з яких:

50% від суми контракту – під час укладання договору;

20% – за результатами весняного огляду страховою компанією відповідних посівів.

Остаточний розрахунок відбуватиметься за ринковими цінами, індикатором яких будуть середньозважені ціни рівноваги (фіксінгу) за результатами 3-х останніх торгових сесій на організованому аграрному ринку на момент поставки зерна за вирахуванням фіксованої знижки та виплачених авансових платежів.

Заступник голови Закарпатської

обласної державної адміністрайії                                                                                 М.Попович


Відділ економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації інформує:

В період з 23 по 25 квітня 2014 року у м. Москва відбудеться десятий ювілейний Всеросійський Форум-виставка “Госзаказ – 2014” (далі – Форум-виставка), до участі у якому запрошуються організації та підприємства держав – учасниць СНД. Велике значення на Форумі – виставці буде приділено розвитку системи державних закупівель на території Єдиного економічного простору, а також обміну досвідом та інтеграційному співробітництву країн СНД у сфері державних та муніципальних замовлень.

Програма Форум-виставки надасть наступні можливості учасникам з країн СНД:

- ознайомитися зі специфікою роботи на російському ринку державних закупівель;

- в рамках експозиційної програми продемонструвати російським замовникам свою продукцію;

- в рамках бізнесової програми отримати інформацію та провести консультації з представниками експертного співробітництва з питань нормативного регулювання системи державних закупівель.

Організатори заходу запрошують представників від України взяти участь у роботі Форуму-виставки та представити національні експозиції за участю національних підприємств, потенційних постачальників товарів, робіт та послуг на ринок державного та муніципального замовлення Росії і ЄЕП.


Факсограма

Законом України «Про Держаний Бюджет України на 2014 рік» Мінрегіону, як головному розпоряднику бюджетних коштів, передбачено видатки за бюджетними програмами «Реалізація проектів ремонту, реконструкції, будівництва зовнішнього освітлення вулиць із застосуванням енергозберігаючих технологій» та «Капітальний ремонт, модернізація та заміна ліфтів у житлових будинках» з обсягами фінансування відповідно 100,0 млн. грн. та 200,0 млн. гривень.

Згідно з пунктом 5 Закону України «Про Загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки» обов’язковою умовою прийняття рішення про виділення коштів державного бюджету є спів фінансування проектів з місцевих бюджетів та інших джерел, не заборонених законом.

Рекомендуємо врахувати необхідність спів фінансування зазначених бюджетних програм при формуванні місцевих бюджетів на 2014 рік. Після прийняття порядків використання бюджетних коштів Мінрегіоном буде доведено порядок відбору переліків інвестиційних проектів (об’єктів).

Перший заступник Міністра                                                                             Г.М. Семчук

регіонального розвитку, будівництва

та житлово-комунального господарства Уураїни


Оголошення

«Виведено зі складу спостережної комісії при Виноградівській районній державні адміністрації:

Григорика Віктора Юрійовича та Поп Маріанну Володимирівну.

Введено до складу спостережної комісії:

- Король Ренату Миколаївну - головного спеціаліста юридичного відділу апарату районної державної адміністрації;

- Марко Оксану Іванівну - начальника відділу сприяння працевлаштуванню Виноградівського районного центру зайнятості.


День відкритих дверей у академії муніципального управління


До уваги зареєстрованих громадських об”єднань та відокремлених підрозділів іноземних неурядових організацій!

Відповідно до пункту 3 розділу ІІ.”Перехідні та прикінцеві положення” Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про судоустрій і статус суддів” та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян” (далі — Закон про внесення змін), прийнятого Верховною Радою України 16.01.2014 №721-VІІ, громадські об”єднання, а також відокремлені підрозділи іноземних неурядових організацій, які на день набрання чинності цим Законом отримують кошти чи інше майно з іноземних джерел та беруть участь у політичній діяльності, яка здійснюється на території України, зобов'язані протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим Законом здійснити дії, необхідні для набуття ними статусу громадського об”єднання, яке виконує функції іноземного агента,а також дії , необхідні для приведення найменування у відповідність до вимог Закону про внесення змін.

Громадські об”єднання мають протягом трьох місяців з дня набрання чинності Законом про внесення змін подати до уповноваженого органу з питань реєстрації за своїм місцезнаходженням заяву про включення до Реєстру громадських об”єднань інформації щодо здійснення громадським об”єднанням своєї діяльності як громадського об”єднання, яке виконує функції іноземного агента ( далі — Заява), та інші документи для внесення необхідних змін до статуту.

Порядок прийняття заяви та перелік необхідних документів щодо змін до статуту громадського об”єднання визначено статтею 14 Закону України “Про громадські об”єднання” (далі — Закон про громадські об”єднання).

Відокремлені підрозділи іноземних неурядових організацій Заяву про включення до Реєстру та інші документи для внесення змін подають в порядку, визначеному статтею 20 Закону про громадські об”єднання.

Звертаємо увагу, що відповідно до частини першої статті 28, частини четвертої статті 30 Закону про громадські об”єднання невиконання цього обов'язку є підставою для заборони громадського об”єднання/заборони діяльності відокремленого підрозділу іноземної неурядової організації.

Заяву про включення до Реєстру та інші документи необхідно подавати до уповноваженого органу з питань реєстрації громадського об”єднання. Адреса реєстраційної служби Виноградівського районного управління юстиції — м. Виноградів, пл.Миру,3.

Відокремлені підрозділи іноземних неурядових організацій подають Заяву про включення до Реєстру та інші документи до Державної реєстраційної служби України за адресою: 02660, м.Київ, вул. М.Раскової,15.


Оголошення

«Європейський реєстр інноваційно-інвестиційних технологій» розробив проект та підписав угоду на спорудження приморських котеджно-яхтових містечок у двох країнах Карибського басейну, а також ведеться робота з підписання контрактів по спорудженню молодіжних котеджних містечок в Саудівській Аравії та Еквадорі.

Проект будівництва котеджних містечок має на меті вирішення житлових проблем молоді та розвиток туризму, тому для урядів країн, де будуть зведені такі містечка, є важливими не тільки якість і ціна зрубів, але і креативний підхід у виготовленні конструкцій в цілому.

Регіональні виробники дерев’яних зрубів та іншої продукції з дерева (дверей, вікон, підлоги, даху, а надалі й меблів) матимуть можливість бути найбільш затребуваними серед постачальників – деревообробників інших країн. Також, крім зростаючої рентабельності доходів за дерев’яні зруби и продукцію з дерева, виробник отримає необмежені можливості для освоєння значної географії ринку для експорту продукції (не сировини, а виробів). Особливий пріоритет та перевагу матимуть підприємства, які зможуть зробити зруби для будинків у національному стилі – китайському, японському, індонезійському, вологодському, карпатському та інших.

Враховуючи унікальність і високий міжнародний статус проекту, передбачені вигідні форми участі в проекті – індивідуальні і колективні, а саме:

1. Дольова участь деревообробного підприємства в створенні котеджно-яхтових містечок.

2. Індивідуальна форма участі для зацікавлених осіб та підприємств.

3. Дольова участь постачальників труб, будівельних матеріалів, сантехніки.

Більш детальна інформація: на сайті: eriip.com

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду тел./факс: +38 044 489-23-19 моб.: +38 067 398-80-57

контактна особа – Вандишев Ігор Анатолійович.

У разі зацікавленості, керівникам підприємств району звертатися до відділу економічного розвитку і торгівлі Виноградівської райдержадміністрації за тел.: 2-31-88; 2-64-21 або надсилати пропозиції на е-mаіl: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду до 15 січня 2014 року.


Програма “Українська ініціатива” перепідготовка (друга вища економічна освіта) та стажування менеджерів за кордоном


До уваги керівників підприємств агро-харчової та суміжних галузей

У Вас є можливість взяти участь в конкурсі пілотних проектів по впровадженню енергоефективних заходів (включаючи впровадження стандарту енергетичного менеджменту ISO 50 001) та використанню відновлюваних джерел енергії (включаючи встановлення котлів на біомасі, отримання та використання біогазу, забезпечення гарячою водою від сонячних колекторів та інш). В рамках конкурсу буде відібрано 50 пілотних проектів від підприємств агро-харчової та суміжних галузей (включаючи підприємства, що виробляють обладнання для відновлюваної енергетики), яким Проект надасть підтримку, підготувавши відповідні бізнес-плани та сприяння в залученні інвестицій у формі грантових і кредитних ресурсів. Для участі в конкурсі зацікавлені підприємства мають заповнити та надіслати до Проекту (електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ) не пізніше 24 грудня 2013 року анкету, що можна завантажити з сайту проекту (www.reee.org.ua). Додаткову інформацію можна отримати у національного координатора проекту Кирильчука Ігоря тел. +38(050)330-42-64; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .


Про закриття навігації на водних об’єктах області у 2013 році

Відповідно до розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації від 21 листопада 2013 року № 409 "Про закриття навігації на водних об’єктах області у 2013 році", з метою упорядкування використання та забезпечення безпеки руху плавзасобів, попередження нещасних випадків з людьми на воді, з 28 листопада 2013 року закрито навігацію, припинено використання маломірних (малих) суден та інших плавзасобів на водних об’єктах області.

Одночасно доводимо до відома, що надання адміністративних послуг з питань реєстрації маломірних (малих) суден та видачі суднових реєстраційних документів, оформлення та видачі свідоцтв на право управління судном, ліцензій на право здійснення господарської діяльності з перевезення водним транспортом пасажирів та вантажів проводиться виключно Укрморрічінспекцією.

Консультаційно-роз’яснювальна робота з надання цих послуг здійснюється у офісі Львівського міжрегіонального управління Укрморрічінспекції за адресою: 79071, м. Львів, вул. Наукова, 61(59 а), тел.: (032) 240-96-51.

Сектор з питань цивільного захисту РДА


Оголошення

Обласна державна адміністрація повідомляє, що 21 листопада 2013 року буде проводитися комплексна перевірка діючої системи централізованого оповіщення цивільної оборони Закарпатської області із залученням всіх засобів доведення інформації (електричні сирени, гучномовці, проводове мовлення) задіяних до системи оповіщення


ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління проводить 9 – 13 грудня 2013 року курси підвищення кваліфікації на тему «Еколого-економічні проблеми водних ресурсів України. Питне забезпечення населення і заходи щодо його поліпшення». Курси підвищення кваліфікації (КПК) для керівників і фахівців природоохоронної галузі, а також суб’єктів господарювання всіх форм власності у сфері водокористування організовані на базі кафедри сталого природокористування. До викладання на курсах запрошені керівники, провідні науковці та спеціалісти Міністерства екології та природних ресурсів України, Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, Державної екологічної інспекції, Національної академії наук України, Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У навчальному процесі вивчатимуться еколого-економічні питання водокористування та якісного питного забезпечення населення України, зокрема: - водні запаси України та їх екологічний стан; - джерела та характер забруднення поверхневих і підземних вод; - проблеми питного забезпечення сільського населення України; - вдосконалення національних нормативів і стандартів на питну воду, оцінка стану джерел питного водопостачання; - природоохоронне законодавство у сфері водокористування, водовідведення та проблемні питання його застосування; - вимоги до оформлення дозвільних документів в частині водокористування та водовідведення; - економічні аспекти водокористування, плата за спеціальне водокористування; - державний екологічний контроль за станом водних ресурсів України.

По закінченні курсів підвищення кваліфікації слухачі отримують свідоцтво державного зразка. Заявку на участь у навчанні (прізвище, ім’я та по-батькові слухача, посада) просимо надсилати на кафедру сталого природокористування: т/ф (044) 248-40-15, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , поштову адресу: 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, корп. 2, ДЕА (для методиста кафедри Устименко Юлії Сергіївни) до 5 грудня 2013 р.                                     


Інформування:

Закарпатська обласна державна адміністрація інформує про те, що у грудні 2013 року буде проведено конкурс із зарахування до кадрового резерву на посади державних службовців І – ІІІ категорії, призначення на які здійснюється Президентом України або погоджуються Кабінетом Міністрів України.


Про проходження навчання з питань організації та здійснення закупівель голові та секретарю комітету з конкурсних торгів


Відділ економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації інформує:

Відповідно до листа Мінекономрозвитку України від 27.05.2013 № 2801-08/18105-08 стосовно ініціативи Федерації канадських муніципалітетів (ФКМ) щодо можливості започаткування у 2015-2016 роках другої фази проекту Канадського агентства міжнародного розвитку «Місцевий економічний розвиток для міст України» (МЕРМ) (www.mled.org.ua) найкращу можливість отримати фінансування з боку канадського Уряду за програмами міжнародної технічної допомоги  мають у першу чергу проекти, котрі містять практичний результат для обох сторін і спрямовуються, зокрема, на посилення торговельно-економічної взаємодії та налагодження інвестиційного співробітництва.

Друга фаза проекту МЕРМ передбачає надання канадською стороною експертної допомоги українським територіальним громадам у розробці інвестиційних проектів, розвитку малого і середнього бізнесу у містах області, професійній підготовці та підвищенні кваліфікації спеціалістів, відповідальних за розробку і розповсюдження інформації щодо інвестиційних проектів.

У разі зацікавленості територіальних громад у залученні експертної допомоги канадської сторони звертатися до відділу економічного розвитку і торгівлі Виноградівської райдержадміністрації за тел.: 2-31-88; 2-64-21 або надсилати пропозиції на е-mаіl: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту


 Закарпатський обласний контактний центр є суб’єктом Національної системи опрацювання звернень до органів виконавчої влади, основним завданням якого є забезпечення оперативного розгляду органами виконавчої влади звернень, що подаються громадянами, підприємствами, установами та організаціями, фізичними особами-підприємцями, органами місцевого самоврядування за єдиним телефонним номером "гарячої лінії".

Номер телефону "гарячої лінії"

Закарпатського обласного контактного центру

0-800-501-484

Дзвінки зі стаціонарних номерів телефонів у межах України безкоштовні, дзвінки з мобільних телефонів оплачуються абонентами відповідно до тарифів оператора мобільного зв’язку.

Графік роботи "гарячої лінії": з понеділка по п’ятницю з 9:30 до 17:30 години, субота, неділя та святкові дні - вихідні. Додаткова інформація.


Відділ економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації інформує:

З метою недопущення порушень у сфері державних закупівель, створення конкурентного середовища, забезпечення раціонального та ефективного використання державних коштів, замовникам та учасникам ринку державних закупівель потрібно постійно підвищувати свій професійний рівень, знання, теоретичний та практичний досвід з питань проведення конкурсних торгів.

Відповідно до статті 11 Закону України “Про здійснення державних закупівель” № 2289-VI від 01.06.2010, голова та секретар комітету з конкурсних торгів повинні пройти навчання з питань організації та здійснення державних закупівель. Таке навчання можуть пройти також інші члени комітету з конкурсних торгів.

На виконання вимог чинного законодавства України, Агенція сертифікації та акредитації пропонує членам комітету з конкурсних торгів пройти курси навчання та підвищення кваліфікації з питань здійснення державних закупівель за програмою “Державні закупівлі”: прослухати курс лекцій від провідних фахівців у даній сфері та отримати методичні матеріали, сертифікати встановленого зразка.

Курси навчання та підвищення кваліфікації у сфері здійснення державних закупівель проводяться щомісячно в м. Києві, найближчі курси відбудуться 18-19 липня, 22-23 серпня 2013 року. Вартість навчання – 1530,00 грн., підвищення кваліфікації – 950,00 грн. Можливе проходження курсів за дистанційною формою. Вартість навчання – 1200,00 грн., підвищення кваліфікації – 900,00 грн. Надання послуг здійснюється по передоплаті або за гарантійним листом.

Довідка та інформація за тел.: (044) 221-69-15, (096)295-24-24.

Агенція сертифікації та акредитації, на договірній основі, також надає консультаційні послуги з питань державних закупівель. 


Відділ економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації інформує:

Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України щодо пілотної апробації проекту Методичних рекомендацій з комплексного оцінювання інвестиційних проектів, що проводиться Науково-дослідним інститутом економіки і заплановано реалізувати на підприємствах (установах) державної або комунальної форми власності, у результаті яких буде досягнуто позитивного соціального ефекту.

Пілотний проект включає такі сфери: освіта і наука; охорона здоров’я; фізична культура та спорт; заклади культури; об’єкти культурної спадщини; автомобільні дороги загального призначення; благоустрій.

Заяву на участь у пілотній апробації із зазначенням відповідальної контактної особи (П.І.Б., назва установи, посада контактний телефон, електронна пошта) та наявне техніко-економічне обґрунтування або бізнес-план інвестиційного проекту необхідно надсилати до 10.07.2013 в електронному вигляді на поштову адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду і друкованому вигляді організаторам та головному управлінню з питань європейської інтеграції, зовнішньоекономічних зв’язків та туризму облдержадміністрації.

 

Відповідно до листа директора, д.т.н., професора Національного університету водного господарства та природокористування від 04.08.2013 № 1759 інформуємо, що навчально-науковий інститут післядипломної освіти Національного університету водного господарства та природокористування має можливість здійснювати спільно з Державною службою зайнятості України перепідготовку та підвищення кваліфікації фахівців в межах чотирьох спеціальностей:

- 7.06010101 „Промислове і цивільне будівництво”;

- 7.09010102 „Агрохімія та грунтознавство”;

- 7.06010103 „Міське будівництво і господарство”;

- 7.07010601 „Автомобілі та автомобільне господарство”.

Випускники отримують диплом освітньо-кваліфікаційного рівня „спеціаліст”. Оплата за навчання здійснюється територіальними органами Державної служби зайнятості України на підставі безповоротних державних ваучерів, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України за № 207 від 20 березня 2013 року „Про затвердження Порядку видачі ваучерів для підтримання осіб на ринку праці”. Вартість навчання встановлюється в межах максимальної вартості ваучера, що є на даний момент становить 11 тис. 470 грн.

Програма розроблена з метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці осіб віком не менше 45 років зі страховим стажем не менше 15 років та не перебувають на обліку в територіальних органах Державної служби зайнятості. Особи самостійно визначають спеціальність та форму навчання.  За інформацією звертатися за тел. (096) 471-02-73


Харківська державна зооветеринарна академія пропонує підготувати для господарств Закарпатської області спеціалістів з ветеринарної медицини; технології виробництва і переробки продукції тваринництва; менеджменту організацій; біотехнології; водних біоресурсів та аквакультури; лісового і садово-паркового господарства.


Відділ економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації інформує: у зв’язку із зверненням Посольства України в Республіці Македонія щодо налагодження міжнародного торговельного співробітництва з представниками бізнесу, які здійснюють зовнішньоекономічну діяльність на території району, про можливість експорту їхньої продукції на зовнішні ринки, зокрема, на Балкани.

Так, Республіка Македонія – країна кандидат для вступу до ЄС, пропонує для українських товаровиробників наступні переваги:

·        сприятливі умови здійснення підприємницької діяльності на території республіки за рахунок застосування найнижчих в Європі ставок оподаткування (так званий 10-ти відсотковий податковий рай);

·        наявність на території Республіки Македонія вільних економічних зон з тривалими податковими канікулами (до 10 років);

·        стабільність національної валюти;

·        пільговий режим українсько-македонської торгівлі, який полягає у застосуванні нульової ставки мита на імпортовану з України продукцію промислового виробництва (Угода про вільну торгівлю між Україною та Республікою Македонія);

·        вигідне логістичне розташування м. Скоп’є у центрі Балканського півострова як майданчика для просування українських фірм виробників (Український дистрибутивний центр в м. Скоп’є);

·         наявність в Республіці Македонія впливових бізнесових структур, які тісно співпрацюють з українськими партнерами у галузі зовнішньої торгівлі (Український економічний клуб Республіка Македонія);

·        фінансування на постійній основі з боку міжнародних фінансових та донорських організацій великих інфраструктурних проектів на Балканах у сфері енергетики, будівництва газових і транспортних мереж та можливість залучення українських підприємств в якості підрядників чи субпідрядників;

·        функціонування режиму вільної торгівлі з країнами ЄС та сусідніми державами Албанією, Боснією і Герцеговиною, Сербією, Хорватією і Чорногорією.

Посольство України в Республіці Македонія із свого боку пропонує свою підтримку щодо супроводу всіх проектів, спрямованих на налагодження торговельно-економічного співробітництва між регіонами України та Республікою Македонія.

Контактною особою в Посольстві України в Республіці Македонія є Кокоть Валерій Олексійович, перший секретар з економічних питань (тел.: +38923178120, електронна пошта економічного відділу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).


Дюлянська сільська рада інформує

Річний план закупівель Дюлянської сільської ради на 2013 рік


Розпорядження голови Виноградівської районної державної адміністрації від 23.05.13 № 163 "Про зміни у складі спостережної комісії"

Національний конкурс впровадження проектів в сфері електронного урядування


Інформація про об’єкти роздрібної торгівлі книжковою продукцією, друкованими засобами масової інформації (преса)

у Виноградівському районі

 

Назва населеного пункту

Кількість населення

Тип наявного об’єкта роздрібної торгівлі книжковою продукцією (книжковий кіоск, книжковий прилавок, книжковий магазин)

Площа об’єкта роздрібної торгівлі книжковою продукцією

Адреса

м. Виноградів

25500 чол..

Магазин «Універмаг»

до 10 м. кв.

вул. Миру, 46

Магазин «Маєстро»

до 20 м. кв.

вул. Миру, 56

Газетний кіоск

до 7 м. кв.

вул. Шевченка, б/н.

Газетний кіоск

до 7 м. кв.

вул. Шевченка, б/н.

Газетний кіоск

до 7 м. кв.

вул. Миру, б/н

Газетний кіоск

до 7 м. кв.

вул. Миру, б/н

Газетний кіоск

до 7 м. кв.

вул. Миру, б/н

смт. Королево

9017 чол.

Газетний кіоск

до 7 м. кв.

вул. Вокзальна,  6

Книжковий прилавок

до 10 м. кв.

вул. Злагоди,  19

 


Відділ агропромислового розвитку інформує

В рамках реалізації співробітництва з Організацією ООН з питань продовольства та сільського господарства (ФАО) та на виконання пункту 13 доручення Президента України В. Ф. Януковича від 15.03.2011 № 1-1/463 щодо залучення українських фахівців до реалізації програми ООН із забезпечення продовольчої безпеки повідомляємо про наступне.

Станом на березень 2013 року в системі ФАО відкрито 20 вакансій в головному офісі та регіональних відділеннях. З детальною інформацією щодо вакансій та кваліфікаційних вимог до кандидатів на заміщення вакантних посад можна ознайомитися на сайті: http://www.fao.org/employment/current-vacancies/professional/en/


 Управління Пенсійного фонду України в Виноградівському районі повідомляє

що згідно Постанови Правління ПФУ від 10.01.2013 року №25-1, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 10.01.2013 року № 96/22626 платники - фізичні особи, що обрали спрощену систему оподаткування зобов'язані сплачувати єдиний внесок нарахований за календарний квартал до 20 числа місяця, що настає за кварталом, а саме:

за І-ий квартал 2013 року - до 20 квітня

за ІІ-ий квартал 2013 року - до 20 липня

за ІІІ-ій квартал 2013 року - до 20 жовтня

за VІ-ий квартал 2013 року - до 20 січня

У разі несплати або несвоєчасної сплати єдиного внеску до боржників будуть вживатися заходи згідно чинного законодавства.


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА від 4 березня 2013 р. № 226 Київ Про внесення змін до Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Внести до Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 15 червня 2006 р. № 833 (Офіційний вісник України, 2006 р., № 25, ст. 1818; 2007 р., № 73, ст. 2733; 2009 р., № 87, ст. 2939; 2011 р., № 51, ст. 2038, № 61, ст. 2435), зміни, що додаються. 2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям у місячний строк привести власні нормативно-правові акти у відповідність із цією постановою та подати Міністерству економічного розвитку і торгівлі відповідну інформацію для її узагальнення та подання до 1 травня 2013 р. Кабінетові Міністрів України. Прем’єр-міністр України М.АЗАРОВ ЗМІНИ, що вносяться до Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів 1. Доповнити Порядок пунктом 10-1 такого змісту: “10-1. За рішенням суб’єкта господарювання етикетування товарів або інструкції про їх застосування (в установлених випадках) можуть містити поруч із текстом, викладеним державною мовою, його переклад регіональною мовою або мовою меншини, іншими мовами.”. 2. Пункт 17 після слів “відповідного маркування,” доповнити словами “етикетування або інструкції про їх застосування (в установлених випадках), а також”.


Відділ економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації інформує:

До відома суб’єктів господарювання! 

У зв’язку із зверненням на адресу обласної державної адміністрації Запорізької обласної державної адміністрації щодо розширення співробітництва між регіонами в рамках укладеної Угоди про торговельно-економічне, науково-технічне та гуманітарно-культурне співробітництво, з метою налагодження нових та зміцнення існуючих контактів повідомляємо про запропоновані комерційні пропозиції на 2013 рік, наведені у додатку.

Інформацію щодо можливостей співпраці просимо надсилати у відділ економічного розвитку і торгівлі Виноградівської райдержадміністрації (електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).


Відділ економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації інформує:

До відома суб’єктів господарювання! У зв’язку із зверненням на адресу обласної державної адміністрації Посольства України в Словацькій Республіці щодо розвитку українсько-словацького міжрегіонального та торгово-економічного співробітництва повідомляємо про запропоновані пропозиції:

- проведення презентацій місцевих українських виробників у Словаччині з наданням з боку Посольства України в Словацькій Республіці відповідного сприяння в її організації з метою просування українського експорту (товарів та послуг) на словацький ринок збуту;

- залучення українських виробників до кооперації із словацькими підприємствами у сфері виробництва деталей, комплектуючих і запчастин до легкових автомобілів та вийти з відповідними пропозиціями на словацький ринок;

- здійснення обміну досвідом у сфері будівництва та реконструкції житлово-комунального господарства, а також використання відновлювальних енергетичних джерел та сучасних екологічних технологій при спорудженні й реконструкції житлових будинків і промислових об’єктів;

- залучення туристичних фірм Закарпатської області до просування своїх послуг на території Словацької Республіки. Інформацію щодо можливостей експорту вітчизняної продукції на словацький ринок просимо надсилати у відділ економічного розвитку і торгівлі Виноградівської райдержадміністрації.


 Розпорядження Кабінету Міністрів України від 23.09.2009 р. № 1140-р " Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4 Про нормативи мінімального забезпечення сіл, селищ та міст кіосками з продажу друкованих засобів масової інформації (преси)"


Ропорядженням голови Виноградівської РДА  № 49 від 20.02.13 „ Про зміни у складі спостережної комісії”  внесено зміни до складу спостережної комісії, а саме :

Виведено зі складу спостережної комісії  Русанюка М.М., Попович М.П.;  Секретенка В.М.

Введено до складу спостережної  комісії :

-         головою комісії  Кочіша Михайла Петровича - заступника голови державної адміністрації ;

-         секретарем комісії  Білкей Елеонору Віталіївну – начальника відділу соціальної роботи Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді ;

-         членом комісії  Григорика Віктора Юрійовича  - головного спеціаліста відділу організаційної роботи апарату державної адміністрації


Відділ економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації доводить до відома підприємства та організації: з метою залучення інвестиційного капіталу в економіку району, поширення інформації про інвестиційний та інноваційний потенціал підприємств Закарпатської області серед національних та іноземних ділових кіл, доводимо до відома підприємства та організації про можливість розміщення на сторінках публікації „Київський літопис XXI століття. Науковий та інноваційно-інвестиційний потенціал України” у рамках проекту видавничого центру „МЕТР”. За додатковою інформацією просимо звертатися до організаторів проекту безпосередньо згідно з додатком.


Всеукраїнський щомісячний часопис "РоботодавецЬ" пропонує свої послуги у якості інформаційного партнера з висвітлення актуальних для регіону економічно-регуляторних проблем. Журнал вже дев’ятий рік поспіль аналізує економічні питання та проблематику соціального діалогу на національному та регіональному рівнях. Передплата на журнал "РоботодавецЬ" здійснюється у будь-якому відділенні зв'язку України за передплатним індексом 09707. Більш докладна інформація на сайті – www.robotodavets.org.ua. Просимо довести зазначену інформацію до зацікавлених структур, підприємств, установ та організацій.

«До відома суб’єктів малого та середнього підприємництва» Закарпатська обласна державна адміністрація оголошує конкурс з відбору бізнес-планів (інвестиційних проектів) для отримання часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами за рахунок коштів обласного бюджету. До участі у конкурсі запрошуються суб’єкти малого та середнього підприємництва, які отримали кредити для реалізації інвестиційних проектів, частково забезпечують їх співфінансування, не отримують фінансову підтримку за іншими бюджетними програмами та за рахунок коштів проектів міжнародних фінансових організацій. Заявки на участь у конкурсі приймаються протягом місяця з дня опублікування оголошення за адресою: м.Ужгород, пл.. Народна, 4, каб. 414. Детальну інформацію можна отримати за телефонами: 61-35-16; 3-63-67 та на веб-сторінці обласної державної адміністрації в мережі Інтернет за адресою: www.carpathia.gov.ua (Розділ “Економіка, бізнес, інвестиції. Інвестиційні проекти”) та на сайті головного управління економіки облдержадміністрації у розділі “Підприємництво” (www.economy-oda.uz.ua)”

Відділ економіки райдержадміністрації інформує щодо можливості перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва. Пропозиції щодо співпраці з регіонами України, отримані Генеральним консульством України в Нижньому Новгороді від суб'єктів ПФО


Щодо проходження навчання у сфері державних закупівель 

Відділ економіки райдержадміністрації інформує щодо можливості проходження навчання у сфері державних закупівель за системою дистанційного навчання .

На порталі дистанційного навчання http://navcentr.vdz.org.ua/ розміщенні актуальні текстові та графічні матеріали, які дозволять розширити та оновити базу знань, яка є необхідною для проведення закупівель товарів, робіт і послуг, а також участі у процедурах державних закупівель.

Після успішного проходження навчального курсу та складання залікових тестів слухачу видається сертифікат. Вартість проходження дистанційного навчання становить 1680 грн. з ПДВ.

Для участі просимо реєструватись на порталі дистанційного навчання, заповнивши відповідну електронну форму. Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном (044) 281-42-65 або відправити звернення на е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .


Про участь у загальнодержавній виставковій акції „Барвиста Україна” та Всеукраїнському конкурсі „Кращий вітчизняний товар 2012 року”

Умови конкурсу "Кращий вітчизняний товар 2012 року" 

 Оголошення про міжнародний форум ”Комплексне освоєння підземного простору мегаполісів”.

Міжнародні контактні дні

Форум чистих технологій

Оголошення про проведення конкурсу адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги, у Закарпатській області

Зміни у митному законодавстві Угощини. Інформація для пасажирів про визначення по сплаті акцизного податку на паливо, що перевозиться як особистий багаж

Виноградівська районна державна адміністрація оголошує конкурс про проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності  у сфері оцінки земель для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок

Міжнародний економічний Форум держав-учасниць СНД

Відділ з питань зовнішньоекономічної діяльності, торгівлі та побуту управління економіки райдержадміністрації інформує

Постанова Кабінету Міністрів України №226 від 4 березня 2013р.

На сайт громади (органу місцевого самоврядування)

                            І Н Ф О Р М А Ц І Я

 

 

Виноградівський районний відділ

Філії Державної установи «Центр пробації» в Закарпатській області

Начальник відділу

 

 

Контактні дані:

 

Лазорко Іван Іванович

_______________________________________________________

поштова адреса: вул. Миру, 59, м. Виноградів, 90300

тел.: (03143)2-28-60

електронна скринька: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Графік роботи:

понеділок – четвер: 08:00 – 17:00

п’ятниця: 08:00 – 15:45

обідня перерва: 12:00 – 12:45

вихідний: субота, неділя

 

Завдання і функції уповноважених органів з питань з питань пробації визначені Законом України «Про пробацію», Кримінальним, Кримінальним процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України та іншими законами України.

ПРОБАЦІЯ - ЦЕ ...

vзабезпечення безпеки  суспільства (громади) шляхом запобігання вчиненню правопорушень;

vнадання суду інформації, що характеризує обвинувачену особу для прийняття справедливого рішення (складення досудової доповіді);

vорганізація виконання покарань, не пов'язаних з позбавленням волі;

vпробаційний нагляд: контроль за особою, яка вчинила правопорушення, а також допомога, спрямована на підтримку такої особи в суспільстві (консультації, мотивування до змін, сприяння у вирішенні проблемних питань);

vдопомога особі, яка готується  до звільнення з місць позбавлення волі, в адаптації до життя в суспільстві.

 

ДО КОГО ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ПРОБАЦІЯ?

vособа, щодо якої складається досудова доповідь;

vособа, засуджена до покарання, що не пов’язане з позбавленням волі, як от: заборона обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, громадські та виправні роботи;

vособа, якій покарання у виді позбавлення волізамінено на покарання у виді громадських або виправних робіт;

vособа, звільнена з випробувальним терміном від відбування покарання у виді позбавлення (обмеження) волі;

vзвільнена від відбування покарання вагітна жінка та жінка, яка має дитину віком до трьох років;

особа, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі.

 

 ПЕРЕВАГИ ПРОБАЦІЇ:

ДЛЯ ОСОБИ, яка вчинила правопорушення:

vможливість змінитись без перебування у місцях позбавлення волі (ізоляції від суспільства), підтримка на шляху до змін;

vзбереження сімейних стосунків та зв’язків у громаді;

vзбереження роботи та житла;

vпозитивний соціальний ефект: особа не втрачає соціальні зв’язки та шанс створити сім’ю.

 

 

 

ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА (ГРОМАДИ):

vубезпечення громади від вчинення повторних злочинів;

vсправедливе здійснення правосуддя: баланс між карою за вчинене правопорушення, відшкодуванням завданої шкоди та інтересами членів суспільства.

 

ДЛЯ ДЕРЖАВИ:

vзниження злочинності;

vзниження кількості ув’язнених в місцях позбавлення волі осіб;

vпозитивний економічний ефект: утримання правопорушника у місцях позбавлення волі набагато дорожче для держави, ніж перебування на пробації; а також залишаючись у суспільстві особа не втрачає роботу та сплачує внески у держбюджет;

vдотримання міжнародних стандартів.                                                                                                

 

ВИДИ ПРОБАЦІЇ:

vДосудова пробація – забезпечення суду інформацією, що характеризує особу, яка обвинувачується у вчиненні правопорушення, з метою врахування обставин її життя для прийняття судом справедливого рішення про міру її відповідальності (складення досудової доповіді).

vНаглядова пробація - здійснення наглядових та соціально-виховних заходів: надання психологічної, консультативної та інших видів допомоги, сприяння працевлаштуванню, залучення до навчання, участь у виховних заходах та соціально-корисній діяльності, проведення індивідуально-профілактичної роботи відносно особи, до якої застосовується пробація.

vПенітенціарна пробація - це допомога особі, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі у трудовому та побутовому влаштуванні за обраним нею місцем проживання, влаштування до закладів охорони здоров"я та сприяння в адаптації до життя у суспільстві.

 

 

Додатково:Запрошуємо до співпраці небайдужих громадян в якості волонтерів пробації.

 

 

 

 

ПрАТ «Закарпаттяобленерго» попереджає про небезпеку ураження електричним струмом в зонах обєктів енергетики

Сьогодні частішають випадки ураження як дорослих, так і дітей електричним струмом. Таке відбувається через недбалість людей і недостатність усвідомлення небезпеки від ураження електричним струмом. Електрична напруга невидима для зору та сприйняття людиною, а отже небезпека не усвідомлюється до моменту ураження. Будьте дуже уважні, коли перебуваєте поблизу енергетичних об’єктів.

В нашій державі існують Правила охорони електричних мереж, якими крім іншого, визначено умови запобігання нещасним випадкам від впливу електричного струму. Правилами визначено охоронні зони електричних мереж, перебування в яких становить потенційну загрозу для життєдіяльності людини. Тобто, наближення на визначену відстань до енергетичних об’єктів, або проведення в цих зонах будь-яких робіт або заходів, небезпечно для життя:

Напруга  повітряних ліній електропередачі, кВ

Охоронна зона,  в метрах

 до 1 кВ

2м

 до 20 кВ

10 м

      35 кВ

15 м

     110 кВ

20 м

     150,220 кВ

25 м

     330,400,500 кВ

30 м

     750 кВ

40 м

 

Для  запобігання  нещасним  випадкам  дотримуйтесь  таких  правил:

 

·         Не заходьте  на територію і в приміщення обєктів електричних мереж.

·         Не відкривайте двері огороджень електроустановок і не проникайте за огорожі і барєри.

·         Не піднімайтесь на опори ліній електропередачі, обладнання трансформаторних підстанцій, розподільних пунктів.

·         Не запускайте поряд з лініями електропередачі спортивні моделі літальних апаратів, повітряних зміїв, не кидайте на проводи будь-які сторонні предмети.

·         Не рибальте поблизу ліній електропередачі.

·         Не розпалюйте під лініями електропередачі вогнища, не складайте дрова, солому і інші легкозаймисті речі.

·         Не наближайтесь до обірваного проводу на відстань ближче ніж 8 метрів.

·         Не торкайтесь обірваних проводів.

·         Під час грози, якщо ви перебуваєте на вулиці, уникайте наближення до обєктів електричних мереж.

·         Дотримуйтеся вимог попереджувальних знаків і плакатів, якими позначені місця небезпеки від ураження електричним струмом, заборони риболовлі в охоронних зонах повітряних ліній електропередач.

·          

Не нехтуйте цими правилами!  

 

Прості речі рятують життя. Бережіть себе!

 

У разі якщо ви помітили будь-які порушення із зазначених вище: обірвані або провислі проводи ліній електропередачі, відкриті двері або люки електроустановок, пошкоджені опори, негайно повідомте на гарячу лінію ПрАТ«Закарпаттяобленерго»: 0-800-501-620 (безкоштовно для стаціонарних і мобільних телефонів) з любого регіону області. Бажаємо вам лише гарних подій у житті!

 

 

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1 

1111111111111 copy

 
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
КІШ Василь Васильович
 
 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
 
images
 
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia 2 copy
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
rcz copy
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2020
Січень
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 55 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту