Виноградівська районна філія Закарпатського обласного центру зайнятості інформує Друк
Вівторок, 04 серпня 2020, 13:41

До 30-ї річниці створення Державної служби зайнятості

4164461121 грудня 2020 року Державній службі зайнятості у Виноградівському районі виповниться 30 років. З цієї нагоди пропонуємо увазі читачів кілька матеріалів про те, як все починалося і якими послугами можна скористатись, звернувшись до центру зайнятості.
До Вашої уваги пропонуємо один із них.

Як все починалося...

З метою реалізації питань, пов'язаних з регулюванням зайнятості населення, професійною орієнтацією, професійним навчанням та соціальною підтримкою тимчасово непрацюючих громадян та на виконання постанови Ради Міністрів УРСР №381 від 21 грудня 1990 року Закарпатська обласна рада народних депутатівприйняла рішення від 10.01.1991 року за №3 та відповідно до нього виконавчий комітет Виноградівської районної ради народних депутатів від 17 травня 1991 року за №66 прийняв рішення «Про створення районного центру зайнятості».
В лютому 1991 року розпорядженням райвиконкому було створеноВиноградівський районний центр зайнятості на базі госпрозрахункового бюро з працевлаштування населення Виноградівського району. Очільником бюро, а в подальшому, директором Виноградівського районного центру зайнятості був Ярослав Іванович Кормош, який пропрацював на даній посаді майже 32 роки (з 04.02. 1987 року по 31.08.2018 року).

Завдяки нам відкрив свою справу

Організувативласну справу не так вже і просто, тому й охочих стати підприємцем – небагато. Зоднієїсторони, власнийбізнесдаєможливістьреалізувативласніпрофесійніздібності, працювати за зручнимграфікомроботи, а з іншої – потрібнобагатопрацювати, прийматиінколиризикованірішення для того, щоброзвивативласнийбізнес. Служба зайнятостібагаторобить для того, щобпідвищитисоціальнуактивністьзареєстрованихбезробітних у відкритті власноїсправи, організовуєінформаційні заходи та навчання, надаєможливістьотримативиплатудопомоги по безробіттю одноразово для зайняттяпідприємницькоюдіяльністю.
Напередодні 30-ї річниці створення Державної служби зайнятості у Виноградівській районній філії Закарпатського обласного центру зайнятості відбулась зустріч директора Філії Наталії Фалес із приватним підприємцем Іваном Буркалом. Він завітав, щоб привітати колектив із наступаючим професійним святом та висловити слова вдячності за підтримку.

Ще в далекому 2003 році Іван Буркало, маючи вищу освіту журналіста, працював кореспондентом, потім 9 років митним інспектором, звернувся до центру зайнятості в пошуках роботи. Отримавши статус безробітного 16.10.2003 року, склавши бізнес-план за допомогою наших фахівців, Іван Йосипович 22.01.2004 року успішно отримав одноразову допомогу по безробіттю для відкриття власної справи – « Діяльність у сфері фотографії». На сьогоднішній час він є успішним підприємцем, діяльністю якого є сфера фотота відеозйомки. Його послугами користуються як у Виноградівському районі, так і за його межами. Адже за останні роки підприємець значно розширив сферу своєї діяльності. Придбавши поліграфічне та якісне фото та відео- обладнання, друкує якісну поліграфічну продукцію, починаючи з візиток, календарів, рекламної продукції, фото альбомів для випускників садочків та шкіл, закінчуюючи плакатами та білбордами, картинами на холсті за доступними цінами.Родзинкою являється виготовлення тарілок, кружок з фото. Івана Буркала легко знайти у соцмережах.

В свою чергу директор Наталія Фалес наголосила, що залучення безробітних до організації підприємницької діяльності – одна з активних форм підтримки безробітних, яка здійснюється Державною службою зайнятості у разі відсутності на ринку праці підходящої роботи.
Наприкінці зустрічі пан Іван сказав: «Я щиро дякую за колись отриману допомогу, витрачений час і чесні старання до мене, які так були мені необхідні у той час.Одноразова виплата допомоги по безробіттю для зайняття підприємницькою діяльністю допомогли мені реалізувати власну мрію. Успішно здійснюю підприємницьку діяльність і своєю роботою дуже задоволений.Прийміть мої вітання із наступаючим святом 30-ї річниці створення Державної служби зайнятості. Бажаю, Вам та Вашому колективу, нехай душа багатіє добрими справами, а зовнішність розквітає і сяє, як і Ваші вчинки. Нехай на Вашому шляху зустрічаються люди, гідні Вашої людяності, такі ж щирі і надійні як і Ви».

Директор Наталія Фалес, у свою чергу, на завершення зустрічі подякувала за теплий візит і наголосила, що завдяки власному професіоналізму, хорошій рекламі Іван Буркало має хороший стабільний прибуток та його послуги стають все більш і більш затребуваними, а саме головне, що він завдяки службі зайнятості знайшов справу свого життя та успішно працює вже 16 років на ринку праці Виноградівщини.
Далі буде...

Сергій Ярема, заступник директора Виноградівської районної філії ЗОЦЗ


 

Нові підходи у роботі та гарний результат - обласна служба зайнятості підвела підсумки роботи за 9 місяців 2020 року

Нові підходи у роботі, яка не припинялася під час дії карантину та високий фаховий рівень працівників Закарпатської обласної служби зайнятості сприяли пом'якшенню негативних тенденцій на ринку праці, що склалися під впливом пандемії COVID-19 та показали гарний результат. Про це під час наради щодо підсумків роботи обласної служби зайнятості за 9 місяців 2020 року, що відбулася 20 жовтня за участі керівництва ОЦЗ, директорів філій та базових центрів зайнятості області повідомив директор Закарпатського обласного центру зайнятості Юрій Фущич.
За його словами, за весь період дії карантину фахівці центрів зайнятості продовжували дистанційно підбирати для безробітних підходящу роботу, а для роботодавців кваліфікований персонал. З 12 березня по 30 вересня 2020 року ними працевлаштовано 4863 громадян.
Також Юрій Фущич зазначив, що обласна служба зайнятості має гарний результат по наданню допомоги по частковому безробіттю на період дії карантину. З початку дії відповідної норми Закону 28.04.2020 по 30 вересня 2020 року роботодавцями краю подано до служби зайнятості 10,6 тис. пакетів документів, після розгляду яких прийнято 9570 позитивних рішень для охоплення виплатами 17627 громадян.

Закарпатський обласний центр зайнятості


 Понад 9 тисяч закарпатців працевлаштовано обласною службою зайнятості за січень-вересень 2020 року

За сприяння Закарпатської обласної служби зайнятості, упродовж січня-вересня 2020 року працевлаштовано 9168 осіб, з них 5040-оперативно до надання статусу безробітного. Кількість наявних вакансій за цей період склала 12616 одиниць.
Загалом упродовж січня-вересня 2020 року послугами обласної служби зайнятості скористалися 18669 зареєстрованих безробітних. З них проходили професійне навчання понад 620 осіб, ще 667 брали участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру.
Кількість зареєстрованих обласною службою зайнятості безробітних на кінець вересня 2020 року складала 9370 осіб. З них найбільше в містах Ужгород та Мукачево, Мукачівському та Тячівському районах.

Закарпатський обласний центр зайнятості


 Понад 17 600 закарпатців отримали фінансову допомогу по частковому безробіттю у період карантину

Запроваджений Урядом механізм підтримки великих підприємств, малого та середнього бізнесу, спрямований на допомогу підприємцям та збереження якомога більше робочих місць – діє. Тим, хто змушений був зупинити чи скоротити роботу, надавалась допомога по частковому безробіттю. Так, станом на 5 жовтня Закарпатською обласною службою зайнятості опрацьовано 10444 пакетів документів від підприємців, з яких 9202 від фізичних осіб - підприємців, що дало право 17629 особам отримати належну їм допомогу по частковому безробіттю на період карантину. Загальна сума допомоги склала 120,9 млн. гривень.
Допомога встановлюється за кожну годину, на яку працівникові було скорочено тривалість робочого часу, із розрахунку двох третин тарифної сітки або окладу. Сума допомоги не оподатковується і надається на період зупинення чи скорочення діяльності і впродовж 30 календарних днів після завершення карантину. Звернутись за такою допомогою до служби зайнятості можна протягом 90 календарних днів з дня зупинення діяльності через карантин.

Закарпатський обласний центр зайнятості


Близько 8 тисяч закарпатців працевлаштовано обласною службою зайнятості з початку року

Кількість осіб, працевлаштованих за сприяння Закарпатської обласної служби зайнятості, упродовж січня-серпня 2020 року становила 7,75 тис. осіб, при цьому 58,4% з них були працевлаштовані оперативно до надання статусу безробітного. Це свідчить про оперативність та професіоналізм фахівців служби, які намагаються індивідуально підходити до потреб кожного клієнта.
З числа колишніх безробітних 28,7% знайшли роботу в переробній промисловості; 21,5% − в оптовій та роздрібній торгівлі, ремонті автотранспортних засобів і мотоциклів; 11,8% − у сільському, лісовому та рибному господарстві; 6,4% – у тимчасовому розміщуванні й організації харчування; 5,3% − у будівництві; 4,6% − в охороні здоров'я та наданні соціальної допомоги; 4,3% − в освіті; 4,0% − у транспортній, поштовій та кур'єрській діяльності; 3,8% − у державному управлінні й обороні, обов'язковому соціальному страхуванні; тощо.
На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування працевлаштовано 53 безробітних, з яких 22 особи недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці.
За сприяння обласної служби зайнятості забезпечено тимчасову зайнятість 603 осіб, 214 з яких взяли участь у громадських роботах та 389 − в інших роботах тимчасового характеру.
З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, упродовж січня-серпня 2020 року за направленням обласної служби зайнятості 534 безробітних проходили професійне навчання. Зокрема, 478 безробітних стажувалися на вакантних місцях за професіями: бармен, бухгалтер, кухар, пекар, продавець-консультант, продавець продовольчих та непродовольчих товарів, швачка, укладальник виробів, офіціант, водій автотранспортних засобів та інші.

Закарпатський обласний центр зайнятості


 

 

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

library

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1 

1111111111111 copy

 
imege1236
Голова Виноградівської районної державної адміністрації - Вантюх Ігор Віталійович 

 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
images
 
konstytucia
osvita copy
ogoloshennya
sp copy
kultura copy
rcsssdm copy
uszn copy
rcz copy copy
gk copy
lishosp copy
eko copy
365 copy
kor copy
 

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2021
Березень
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 39 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2020 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail:  vinrda@vynogradiv-rda.gov.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту