Відділ освіти Виноградівської РДА Друк
Четвер, 02 липня 2020, 14:48

                                                      

4567888388У четвер, 02 липня, основна сесія ЗНО з фізики незалежного оцінювання 2020 року продовжиться проведенням тестування з фізики. Для участі у тестуванні зареєстровано понад 28 тисяч випускників.

Проведення тесту розпочнеться об 11 годині. Вхід до пунктів тестування триватиме до 10.50.

Для допуску до пункту тестування необхідно мати при собі запрошення-перепустку, оригінал сертифіката учасника ЗНО та оригінал документа, серія та номер якого зазначені в сертифікаті.

Для уникнення скупчень біля входу до пункту тестування допуск учасників до пункту розпочинатиметься о 9:50. У запрошенні-перепустці кожного учасника зазначено проміжок часу, протягом якого йому рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску.

Окрім того, учасникам рекомендовано взяти із собою 2–3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору та пляшечку з питною водою без етикетки.

Перед входом до пункту тестування учасникам вимірятимуть температуру тіла та перевірять наявність ознак респіраторного захворювання.

Радимо учасникам ЗНО заздалегідь дізнатись про адресу проведення зовнішнього незалежного оцінювання з фізики, зазначену в запрошенні-перепустці.

Тест з фізики складається із 38 завдань, на виконання яких учасникам буде відведено 180 хвилин.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи, дорівнює 64 балам.

За вибором випускника результат виконання завдань сертифікаційної роботи може бути зарахований як державна підсумкова атестація з фізики.


 

30 червня - ЗНО з української мови і літератури

Для проходження тесту зареєструвалися 369 562 особи, для яких створено 24 970 аудиторій у 1 522 пунктах тестування.

34552678 м.л

Будьте максимально відповідальними, дотримуйтесь рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання та не забувайте, що безпека – спільна відповідальність.

Бажаємо кожному учаснику та учасниці у безпечних умовах показати свій найкращий результат на ЗНО.

 

 

 

 


25 червня стартує основна сесія ЗНО-2020! Перший предмет - математика

123456  мДля проходження тесту зареєструвалися 186 072 особи, для яких створено 12 618 аудиторій у 795 пунктах тестування.
Перевірте, чи взяли ви з собою усі необхідні документи та ще раз перегляньте, яких правил мають дотримуватись учасники, за посиланням: youtu.be/6xrPWGm91kw
Будьте максимально відповідальними, дотримуйтесь рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання та не забувайте, що безпека – спільна відповідальність.
Бажаємо кожному учаснику та учасниці у безпечних умовах показати свій найкращий результат на ЗНО.

 

 

 


Покрокова інструкція абітурієнта 

25 червня — 17 липня спокійно складати ЗНО і добре висипатися.

abituriientДо 1 серпня зареєструвати особистий електронний кабінет (він працюватиме на час вступної кампанії).
Для реєстрації вступник повинен мати власну електронну адресу (вона стане логіном) та створити пароль для входу в кабінет.
13–22 серпня подати електронну заяву на вступ до одного або кількох обраних університетів.
Саме з 13 серпня в особистому кабінеті вступника з'явиться можливість подати e-заяву на вступ.
Абітурієнт може подати до 5 заяв на бюджетні місця з будь-яких спеціальностей і необмежену кількість заяв на контрактну форму навчання. У кожній заяві на бюджетну форму треба вказати пріоритетну спеціальність.
16 серпня о 18:00 закінчується прийняття заяв від тих, хто вступає на основі співбесіди і вступних іспитів.
22 серпня о 18:00 закінчується прийняття заяв від тих, хто вступає на основі сертифікатів ЗНО або творчих конкурсів.
У e-заяві вступник має вказати:
• номер, пін-код та рік отримання сертифіката ЗНО. Цього року абітурієнти вперше мають право подавати сертифікати ЗНО за різні роки: 2018, 2019 та 2020 з усіх предметів та за 2017 з усіх, окрім іноземних мов. Сертифікати різних років можна комбінувати;
• серію та номер документа про повну загальну середню освіту;
• середній бал додатка до шкільного атестата (для обчислення можна скористатися калькулятором на сайті https://ez.osvitavsim.org.ua/).
Раптом у вас виникнуть проблеми з поданням e-заяви, ви завжди можете звернутися по допомогу у відділ техпідтримки:
+38 (044) 290–18–13
+38 (093) 342–38–63
+38 (095) 281–13–54
+38 (067) 551–24–74
Абітурієнт може подати паперову заяву на вступ, якщо електронну не вдалося зареєструвати. Більше про це читайте на сайті МОН.
125 балів — найменший прохідний поріг на бюджетні місця. Щонайменше 150 балів треба набрати з другого та третього предметів ЗНО тим, хто планує вступати на спеціальності «Стоматологія», «Медицина», «Педіатрія». 140 — мінімальний конкурсний бал для вступників на «Право», «Публічне управління», «Міжнародні відносини». Конкурсний бал — комплексна оцінка досягнень вступника, яка обчислюється за результатами складання ЗНО та інших вступних випробувань, середнього бала атестата загальної середньої освіти, творчих конкурсів тощо. Формулу обчислення можна знайти на сайті МОН.
Прохідний бал на кожну спеціальність визначається щороку за результатами конкурсу, тож оцінити власні шанси на вступ можна, спираючись на дані минулих років.
1–12 серпня скласти вступні іспити або пройти творчі конкурси, якщо цього потребує обрана спеціальність або заклад вищої освіти. Наприклад, творчий конкурс передбачений для вступу на спеціальності «Хореографія», «Музичне мистецтво», «Фізична культура і спорт» та ін. Повний список можна знайти на сайті МОН.
13–22 серпня творчі конкурси пройдуть для контрактної форми навчання.
16–18 серпня проведуть вступні співбесіди, де це передбачено.
20 серпня оприлюднять списки тих, хто вступив на бюджетну форму навчання за квотою 2, тобто, абітурієнти з Криму.
27 серпня оголосять решту абітурієнтів, які зможуть навчатися державним коштом.
Рейтинговий список вступників з'явиться на сайті, на інформаційних стендах приймальних комісій університетів, на сайтах закладів вищої освіти, а також надійде в особистий кабінет кожного вступника.
До 18:00 31 серпня вступники, які знайшли свої прізвища у списках рекомендованих до зарахування на держбюджет, мають подати оригінали документів в обраний ЗВО.
Після 18:00 31 серпня можна святкувати вступ до омріяного університету.
До 5 вересня будуть зараховані вступники на бюджет, до 30 вересня — на контракт.


Випускників 2019/2020 навчального року звільнено від ДПА, вони можуть пройти її за власним бажанням

ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПІДПИСАВ ЗАКОН ПРО ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД ДЕРЖАВНОЇ ПІДСУМКОВОЇ АТЕСТАЦІЇ

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань завершення 2019/2020 навчального року» № 725-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 18 червня 2020 року. Інформацію опубліковано на офіційному інтернет-представництві Президента.
Закон має на меті мінімізацію ризиків захворювання на COVID-19 серед учнів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти, і подальшого поширення коронавірусної хвороби.
Документ вносить доповнення до Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», згідно з якими у зв'язку з впровадженням карантинних заходів учні, що завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації (ДПА).
Таким чином ті, хто не планував вступати до закладів вищої освіти в цьому році, можуть отримати свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти без складання ЗНО.
Водночас, згідно з законом, учні, які завершують навчання у закладах середньої освіти, мають право за власним бажанням пройти ДПА, зокрема у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), необхідну для вступу до закладів вищої освіти України.
За даними Міністерства освіти і науки, скасування обов'язкової ДПА дасть змогу зменшити приблизно на 27-30% кількість учасників тестування та відповідно збільшити соціальну дистанцію між ними в аудиторіях. Крім того, документ вносить зміни до Закону України «Про освіту», згідно з якими тривалість навчального року у закладах освіти на період карантину може визначатися Кабінетом Міністрів України.
Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.


 

«Учитель року-2021»: наказ МОН про терміни проведення конкурсу

1560402610 00789879789789 1МОН затвердив графік проведення конкурсу для педагогів.
За понад 24 роки конкурс «Учитель року» продовжує розкривати імена нових талановитих педагогів, які сьогодні обіймають керівні посади чи отримали наукові звання.
Якщо ви енергійний творчий вчитель й готові до нових відкриттів, обов'язково візьміть участь у конкурсі «Учитель року-2021», який проводитиметься у п'яти номінаціях: «Керівник закладу освіти», «Математика», «Трудове навчання», «Українська мова та література» у три тури:
• Перший – листопад 2020 року;
• Другий – грудень 2020 року – лютий 2021 року;
• Третій – квітень 2021 року.
Реєстрація на конкурс «Учитель року-2021» розпочнеться з 14 вересня до 4 жовтня 2020 року. Умови та порядок проведення Конкурсу має затвердити Центральний організаційний комітет до 1 вересня. 


Учасники складатимуть пробне ЗНО вдома

099888 п.зУ зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації учасники пробного ЗНО проходитимуть тестування 15 і 17 червня вдома, а не у закладах освіти. Рішення про скасування пробного ЗНО у закладах освіти Уряд ухвалив через зростання кількості хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19.

Український центр оцінювання якості освіти закликає учасників пробного ЗНО та залучених осіб не приходити до пунктів тестування 15 та 17 червня і натомість пройти тести дистанційно у ці ж дні. Інструкцію, як це можна зробити, розміщено на сайті УЦОЯО.
На 15 червня заплановано пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. На 17 червня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької).
Головний санітарний лікар повідомив, що станом на 13 червня епідеміологічна ситуація дозволяє провести основну сесію ЗНО у період з 25 червня до 17 липня.


 

Наказ від звільнення проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобутття початкової та базової середньої загальної освіти, у 2019/2020 навчальному році


 

1 червня-День захисту дітей!

34567809887Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей.
Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і майбутнє нашої країни. Саме тому перед батьками, вихователями, вчителями, представниками органів влади та громадськості стоїть важливе завдання – дбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей підростаючого покоління, забезпечити належний рівень його виховання і дотримання прав дитинства.
Ми маємо, повсякчас, зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді, маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.
Бажаємо вам дорогі діти, вашим батькам та рідним міцного здоров'я, щастя і сімейного затишку, нехай здійсняться усі ваші мрії.


Відділ освіти Виноградівської РДА

 


 

12987754544Національна дитяча гаряча лінія, діяльність якої забезпечує Громадська організація "Ла Страда-Україна". Гаряча лінія надає консультації в телефонному та онлайн-режимах в будні дні з 12:00 до 20.00 короткий номер 116 111 (безкоштовно з мобільних телефонів), 0 800 500 225 ( безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефон

 

 

 

 

 


 

Шановні школярі, вчителі та батьки!

345636745778Сердечно вітаємо вас зі святом останнього дзвоника, що ознаменовує веселу пору канікул та відкриває дорогу в незвіданий світ самостійності.
Нашим юним школярам ми бажаємо гарно відпочити, набратися яскравих незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.
Для випускників цей шкільний дзвоник справді останній. Його передзвін виряджає вас у самостійну життєву дорогу. Ми твердо віримо, що вам, шановні випускники, не забракне сміливості та наполегливості, ви твердо крокуватимете до обраної цілі. Повсякчас пам'ятайте: і ваші батьки, і ваші наставники покладають на вас великі сподівання.
Ми висловлюємо глибоку вдячність усім учителям Виноградівщини. Щиро бажаємо випускникам закладів загальної середньої освіти району знайти свою життєву стежину, а головне — стати гідними громадянами нашої держави. Щасливої життєвої долі вам та вагомих успіхів. Зі святом Вас!

Начальник відділу освіти
Виноградівської РДА
Терезія ТОДАВЧИЧ


 

18 травня Україна відзначає День боротьби за права кримськотатарського народу та вшановує пам'ять жертв депортації кримських татар 1944 року

2345550000Депортація кримських татар - насильницьке виселення кримськотатарського народу з його історичної батьківщини - з Криму, здійснене упродовж 18-21 травня 1944 року. Один із злочинів радянського тоталітарного режиму, етнічну чистку, здійснено відомством держбезпеки СРСР та таємною поліцією за наказом Йосипа Сталіна і постановою Державного комітету оборони СРСР від 11 травня 1944. Усього, згідно з офіційними даними, у віддалені регіони Радянського Союзу - від північного Передуралля до республік Середньої Азії - було депортовано 191 044 кримських татар; згідно з Національним рухом кримських татар, - 423 100 (89,2 % жінки, діти та похилі люди). В ході виселення і в перші роки після нього загинуло приблизно 46,2% кримських татар, тобто майже кожен другий з народу.
18 травня 1944 - день початку депортації, коли жінок, дітей, інвалідів війни, ветеранів та людей похилого віку зігнали до товарних вагонів, і 70 ешелонами, у кожному з яких було по 50 вагонів, ущент заповнених переселенцями, відправили за кілька тисяч кілометрів від рідної домівки. Через нестачу харчів, антисанітарію й велику скупченість багато людей загинуло в дорозі, ще десятки тисяч померли внаслідок суворих умов вигнання упродовж наступних років.
У результаті депортації у кримських татар було вилучено: понад 80 тисяч будинків, більше 34 тисяч присадибних ділянок, 360 тисяч гектарів землі, всі запаси продовольства, десятки тисяч тон сільськогосподарської продукції та усе інше майно. Масштаб депортації видався сталінському керівництву недостатнім, тому 21 травня 1944 ДКО СРСР прийняв постанову про додаткову депортацію кримських татар.
8 червня 1944 року НКВС Узбекської РСР доповів радянському керівництву, що прийняття ешелонів зі спецпереселенцями з Криму закінчилося. Сталін прагнув знищити всі сліди присутності кримських татар і в наступних переписах населення заборонив будь-які згадки про кримських татар.
Хоча офіційною причиною депортації стало огульне звинувачення всього кримськотатарського народу в нібито масовому співробітництві з нацистською Німеччиною під час Другої світової війни, однак дії сталінської влади щодо насильницького виселення кримських татар з Криму були цілком злочинними, адже жоден народ за всіма міжнародно-правовими нормами не може і не повинен бути відповідальним та підлягати покаранню за дії, скоєні окремими представниками цього народу. Ряд істориків припускає, що злочин насправді був частиною радянського плану отримати доступ до проток Босфор й Дарданелли і захопити частину території Туреччини, де кримські татари мали етнічних родичів.
Право на повернення до історичної батьківщини кримські татари отримали лише в період Перебудови. З 1989 року почалось масове повернення корінних мешканців до батьківщини. При цьому радянська влада ніяк не допомагала в їхньому поверненні, або в отриманні компенсацій за землі, які вони втратили.
Депортація кримських татар стала символом страждань і гноблення малих народів, внаслідок якої кримські татари на півсторіччя позбавились етносоціального та етнокультурного середовища проживання, яке створювалося віками, а також їхньої державності.
12 листопада 2015 Верховна Рада України визнала депортацію геноцидом і проголосила 18 травня Днем пам'яті жертв геноциду кримського народу.


Освітній проєкт «На Урок» оголошує старт VI всеукраїнської онлайн-олімпіади

3456788Із 27 квітня по 20 травня проходитиме VI Всеукраїнська інтернет-олімпіада від Освітнього проєкту «На Урок». До вибору учасників 19 дисциплін. За час існування олімпіади свої знання вже перевірили понад 1,2 млн дітей з 10 тис. шкіл, майже 80 тис. учителів впровадили онлайн-змагання в навчальний процес. За перші 2 дні на олімпіаду зареєструвалися 100 тис. учасників.
У шостій онлайн-олімпіаді «На Урок» можуть узяти участь учні 1-11 класів. Реєстрація доступна з 23 квітня до останнього дня проведення змагань – 20 травня. В 2020 році інтернет-олімпіада – новий формат інтерактиву для учнів, а ще це поєднання освітніх трендів, духу змагання та потреби в активному навчальному процесі під час карантину. Головний принцип дистанційної олімпіади – взяти участь може кожен, незалежно від рівня знань і місця проживання.
По завершенню тестування учні отримують приємні нагороди – дипломи чи сертифікати за участь. Учителі зі свого боку також отримують свідоцтва про підготовку учасників і призерів, а ще – іменні подяки за залучення великої кількості учасників (більше 10).
Усі питання розроблені методистами відповідно до шкільної програми, також олімпіада покликана перевірити загальну ерудицію та креативність дітей.
Безкоштовний тест можна скласти з таких предметів:
1. Я досліджую світ 1–2 клас;
2. Предмети початкової школи 1–4 клас;
3. Мистецтво 1–4 клас;
4. Основи здоров'я 3–9 клас;
5. Трудове навчання (хлопці) 3–9 клас;
6. Трудове навчання (дівчата) 3–9 клас;
7. Математика 1–11 клас;
8. Українська мова та література 1–11 клас;
9. Англійська мова 1–11 клас;
10. Інформатика 1–11 клас;
11. Біологія 6–11 клас;
12. Фізика 7–11 клас;
13. Хімія 7–11 клас;
14. Історія 5–11 клас;
15. Географія 6–11 клас;
16. Зарубіжна література 5–11 клас;
17. Німецька мова 5–11 клас;
18. Громадянська освіта 10 клас;
19. Правознавство 9,11 клас.
Загальні підсумки олімпіади підбиватимуться 21 травня, а офіційні результати будуть оприлюднені 22 травня 2020 року.
Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду


 

Оголошено професійний конкурс для працівників ЗДО та ЗЗСО «КОНКУРСНА ВЕСНА – 2020»

677543322На сайті «ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ РЕЙТИНГУ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ» відбувається реєстрація учасників та прийом матеріалів на конкурси Конкурсного сезону: «КОНКУРСНА ВЕСНА – 2020».

Метою конкурсів є:
• виявлення та пропаганда прогресивних методів роботи ЗДО та ЗЗСО. Активізація педагогічних працівників ЗДО та ЗЗСО України в пошуках творчого підходу до виконання своїх професійних обов'язків;
• акцентування уваги працівників ЗДО та ЗЗСО України на використанні у своїй професійній діяльності прогресивних інноваційних методів роботи, інформаційно-комунікативних технологій, для обміну передовим педагогічним досвідом, професійному спілкуванні із колегами із інших регіонів країни.
Реєстрація триватиме до 25 травня.
Організатори конкурсу:
• ВГО «Український Академічний Центр оцінки діяльності та професійної відповідності викладачів та педагогів»;
• ГО «Просвіта молоді України»;
• «Інтернет-Портал рейтингу освітніх закладів України».

Телефони для зв'язку з організаторами конкурсу: (044) 36 27 157, (066) 10 40 409.
Електронні адреси: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду


8 травня–День пам'яті та примирення!


2345432121120Цього року світ відзначає 75-ту річницю перемоги над нацистською Німеччиною у Другій світовій війні. 8 травня Україна відзначає День пам'яті та примирення, визначений Резолюцією Генеральної асамблеї ООН, та 9-го травня – День перемоги над нацизмом.

Українці разом з усією світовою спільнотою вшановують пам'ять усіх, хто боровся з нацизмом під час Другої світової війни. А символом пам'яті є червона квітка маку.

В Україні День пам'яті та примирення – це державне свято, яке було встановлене Указом президента України Петра Порошенка від 24 березня 2015 року, і цим же документом затверджено дату його святкування – 8 травня.
7 травня 1945 року у французькому Реймсі начальник оперативного управління Верховного головнокомандування армійських сил Німеччини (ОКВ) генерал-полковник Альфред Йодль підписав акт капітуляції Німеччини. Але Антигітлерівська коаліція офіційно прийняла вже 8 травня о 23:01 за берлінським часом – у той час у Москві вже було 00:01 9 травня.

Нагадаємо, до 60-го ювілея Перемоги у Другій світовій війні в 2004 році Генеральною асамблеєю ООН була прийнята Резолюція про встановлення Днів пам'яті і примирення 8 і 9 травня на честь героїв, які віддали свої життя в боротьбі з нацистською Німеччиною в 1939-1945 рр. Всім країнам в складі організації було запропоновано в один або обидва з цих днів проводити меморіальні заходи та вшановувати жертв Другої світової війни. Резолюцією визнається, що кожна держава може встановлювати свої Дні Перемоги і визволення.


Відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня

3456677899  67854433333

29 квітня 2020 року при відділі освіти Виноградівської райдержадміністрації відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня.

Під час засідання членами комісії розглянуто атестаційні матеріали щодо присвоєння та підтвердження кваліфікаційної категорії, присвоєння та підтвердження педагогічного звання «старший учитель», учитель–методист», керівник «гуртка–методист», «вихователь–методист».

Після розгляду необхідних документів всі клопотання атестаційних комісій І рівня задовільнено. Членами комісії прийнято відповідні рішення.

Відділ освіти Виноградівської РДА

 


Найкращі вчителі України вестимуть по телебаченню уроки для 5–11 класів


90876565«Освіторія» стала партнером масштабного проєкту з дистанційного навчання. Це відеоуроки від найкращих педагогів країни. Їх транслюватимуть на головних національних та регіональних телеканалах, щоб навіть ті діти, що не мають доступу до інтернету, могли якісно навчатися упродовж карантину

Що за проєкт?

Це загальнонаціональний освітній телепроєкт, який найближчим часом стартує в етерах найбільших українських телеканалів. Ненудні та креативні відеоуроки транслюватимуться в найзручніший для школярів час. Реалізувати частину навчання у вигляді телеуроків запропонував президент Володимир Зеленський.
Навіщо?

Далеко не всі діти під час дистанційного навчання мають змогу скористатись інтернетом та виконувати завдання від вчителів-предметників у Google Classroom чи Padlet. Тому цей освітній телепроєкт стане справжнім спасінням для учнів, які не мають доступу до мережі.
Для яких класів буде доступне навчання?

Ці відеоуроки розробляються для учнів 5–11 класів. Їх проводитимуть найкращі вчителі України, які добровільно запропонували стати на час карантину телеведучими. До слова, заняття будуть цікаві і дорослим, які на карантині хочуть вивчити щось корисне та пригадати забуте зі шкільних років.
Які навчальні дисципліни будуть доступні на ТБ?

Хімія, фізика, біологія, географія, українська мова та література, англійська мова, історія України та світу, алгебра, геометрія та навіть спортивні руханки. Їх оперативно знімають і монтують цими днями в Новопечерській школі.
Хто реалізує проєкт з теленавчання?
Роботу над відеоуроками веде громадська спілка «Освіторія» спільно Міністерство освіти і науки України, Офіс Президента України та Комітет Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій.

Локація надана Новопечерською школою.


Про можливості навчання під час карантину


123456623 березня Міністерство цифрової трансформації України презентувало оглядовий онлайн-курс сервісів дистанційного навчання для освітян. Онлайн-курс доступний на платформі Дія. Цифрова освіта. за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/courses/online-services-for-teachers.
Онлайн-курс містить 6 відеороликів, у яких ідеться про алгоритми та комунікацію вчителів і учнів на період дистанційного навчання, а також набір сервісів і специфіку їх використання для вчителів, зокрема: Google Classroom, Microsoft Teams, Cisco Webex, Zoom, Class Dojo, Classtime, Viber та інші.
За добу для навчання на онлайн-курсі було зареєстровано більше 6000 педагогів, з яких майже 5000 повністю пройшли курс і отримали електронні сертифікати.
Водночас інформуємо, що до завершення карантину продовжує працювати віртуальна школа „Ранок" і кожного буднього дня проводить безкоштовні онлайн-уроки для учнів закладів загальної середньої освіти. Актуальну інформацію про Віртуальну школу „Ранок" можна знайти на сайті https://www.ranok.com.ua/game/virtualschool/.
Крім того, щочетверга „Ранок" проводить Віртуальні педради. 26 березня відбудеться чергова онлайн-педрада на тему „Як стати гуру в дистанційному навчанні: 10 практичних порад". Кожний зареєстрований (реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/ptbcvUF) учасник, який заповнить запропоновану Google-Форму та успішно пройде тест, отримає сертифікат із зазначенням кількості прослуханих годин.
Звертаємо увагу, що розклад постійно оновлюється, тож рекомендуємо слідкувати за розміщенням інформації за посиланням: https://cutt.ly/ttbTIyW. 


18 інструментів Google для вчителів!


78965440001. Почніть відеозустріч зі своїми учнями. Ви можете створити відеозустріч у Hangouts Meet і запросити весь клас. Щоб заощадити трафік, вимикайте камеру, коли це можливо: https://meet.google.com/
2. Обговорення з класом у реальному часі. За допомогою функції «Запитання аудиторії» в Google Презентаціях ваші учні зможуть ставити запитання в реальному часі та голосувати за найкращі: https://slides.google.com/
3. Пряма трансляція вашого уроку. Пряма трансляція заощаджує пропускну спроможність. Це корисно, якщо у вас повільний Інтернет. Запишіть урок і опублікуйте його в Класі, щоб учні змогли переглянути його пізніше: https://calendar.google.com/
4. Спілкуйтеся з учнями та залучайте їх до роботи. За допомогою Google Класу можна давати завдання, заохочувати учнів до спільної роботи та підтримувати з ними зв'язок навіть із дому: https://classroom.google.com/
5. Створіть для своїх учнів веб-сайт класу. Завдяки Google Сайтам ви можете легко створити власний веб-сайт і публікувати на ньому інформацію про уроки, таблиці, відеозаписи та багато іншого: https://sites.google.com/new
6. Створіть для своїх учнів онлайн-тест. Створюйте проміжні та підсумкові тести, щоб учні могли продемонструвати свій рівень знань, а ви – заощадити час на оцінювання: https://docs.google.com/forms/u/0/?tgif=d
7. Додавайте коментарі в Google Документах у реальному часі. За допомогою коментарів у Google Документах можна швидко залишати відгуки, поки учні працюють над завданням: https://docs.google.com/
8. Набирайте текст голосом. Учні можуть використовувати голосові команди, щоб вводити, редагувати й форматувати текст у Google Документах і Google Презентаціях без клавіатури: https://docs.new/
9. Дізнайтеся про спеціальні можливості на Chromebook. Допоможіть учням з обмеженими можливостями навчитися використовувати cпеціальні функції на Chromebook: https://edu.google.com/.../access.../chromebooks-accessibility/...
10. Дізнайтеся про спеціальні можливості для користувачів G Suite. Допоможіть учням з обмеженими можливостями використовувати допоміжні технології в G Suite, такі як голосовий набір тексту та підтримка шрифту Брайля. https://edu.google.com/.../accessibili.../gsuite-accessibility/...
11. Підтримуйте активні обговорення. Запропонуйте учням публікувати запитання та коментарі в Google Класі, щоб підтримувати між ними дискусію. https://classroom.google.com/
12. Організуйте зустрічі у форматі "один на один». Налаштуйте інтервали для зустрічей у Google Календарі та дозвольте учням резервувати час для персональних та групових зустрічей: https://calendar.google.com/
13. Пишіть і малюйте на віртуальній дошці. Пишіть і малюйте на віртуальній дошці Jamboard, показуйте свій екран і заохочуйте учнів співпрацювати за допомогою карт думок, діаграм тощо: https://jamboard.google.com/
14. Підтримуйте зв'язок із батьками та опікунами. Надсилайте регулярні сповіщення електронною поштою батькам і опікунам у Google Класі, щоб ділитися з ними успіхами учнів: https://classroom.google.com/
15. Робіть віртуальні перерви на каву. Важливо залишатися на зв'язку з колегами. Створіть регулярні події в Google Календарі та запросіть колег на відеозустрічі через Hangouts Meet, щоб поспілкуватися за кавою: https://calendar.google.com/
16. Діліться навчальними ресурсами зі своєю командою: Якщо ви створюєте ресурси, якими можуть користуватися інші вчителі, поділіться ними через Google Диск: https://drive.google.com/
17. Спілкуйтесь у чаті. Використовуйте Hangouts Chat, щоб залишатися на зв'язку з колегами. Створюйте групові чати для обговорень:https://chat.google.com/
18. Діліться новинами з усіма колегами. Використовуйте Google Групи для створення списку розсилки, щоб одночасно інформувати всіх своїх колег: https://groups.google.com/

                                                                                                                                                                                   Відділ освіти Виноградівської РДА 

 


8990777889909


 

Карантин: онлайн-сервіси для вчителів


2805 iМіністерство цифрової трансформації України запропонувало всім вчителям України освітній серіал «Карантин: онлайн-сервіси для вчителів». Серіал розрахований на новачків та складається із 6 серій тривалістю 8-26 хвилин.
У серіалі йдеться про алгоритми та комунікацію вчителів і учнів на період дистанційного навчання, а також набір сервісів і специфіку їх використання для вчителів, зокрема: Google Classroom, Microsoft Teams, Cisco Webex, Zoom, Class Dojo, Classtime, Viber та інші.
Подивившись серіал ви зрозумієте як:
• Комунікувати з учнями.
• Користуватися онлайн-сервісами.
• Створювати відеоконференції.
• Збирати файли з роботами.
• Ставити оцінки онлайн.
• Контролювати виконання завдань.
• Використовувати соціальні мережі.
• Створювати контрольні роботи.
• Надавати консультації учням.
• Створювати віртуальну вчительську.
Серія 0. «Перш ніж пірнути в онлайн з головою». У цій серії: вступне слово від Оленки Северенчук, директорки з розвитку Ukrainian Global School, радниці заступника міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції.
Серія 1. «Алгоритми та комунікація вчителів і учнів на період дистанційного навчання».
Серія 2. «Набір і специфіка використання сервісів для вчителів». У цій серії: Як організувати спілкування з учнями? Чому всім учителям важливо синхронізуватись та визначитись, яку платформу використовувати? Якою є роль соціальних мереж як системи комунікації з учнями? Допоможе розібратись із цим Юрій Гайдученко, вчитель української мови та літератури Новопечерської школи, фіналіст Global Teacher Prize. В цій серії відбувається огляд сервісів та соцмереж: Google Site, Facebook, Instagram, Telegram, Tik Tok, Google Classroom, Class Dojo, Padlet, Zoom, Hangouts, Skype, Viber.
Серія 3. «Дізнаємось більше про Class Dojo». У цій серії: Class Dojo — це зручний інструмент для оцінки роботи класу в реальному часі. Ідея сервісу полягає в створенні зручної та легкокерованої системи заохочення з різними ролями і рівнями доступу. Кожен знаходить мотивацію за певне досягнення. Передбачений щоденник рефлексій для учня. Більше деталей розповість Юрій Гайдученко, вчитель української мови та літератури Новопечерської школи, фіналіст Global Teacher Prize.
Серія 4. «Google Classroom для організації дистанційного навчання». У цій серії: з Google Classroom можна спілкуватись, збирати файли з роботами, ставити оцінки, контролювати терміни виконання завдань, створити контрольну роботу за варіантами, надавати консультації для кожного учня в приватному режимі. Особливостями використання сервісу поділиться Юрій Гайдученко, вчитель української мови та літератури Новопечерської школи, фіналіст Global Teacher Prize.
Серія 5. «Огляд онлайн-інструменту Microsoft Teams». У цій серії: Завдяки безкоштовному онлайн-інструменту Microsoft Teams учні та вчителі матимуть доступ до навчальних матеріалів і зможуть взаємодіяти. Основою інструменту є команда — можна об'єднати учнів у класи. В кожній команді можна створити тематичні канали за предметами, наприклад, математика або історія. Аби співпрацювати з колегами, варто створити команду — віртуальну вчительську. Більше подробиць ви дізнаєтесь у серії за участю Марини Лютинської, вчителя Ліко-школи, експерта Microsoft.


Чим зайняти дитину під час карантину – поради психологів


Психолог запропонувала 5 ідей для проведення корисного дозвілля з дітьми:
• Настільні ігри неодмінно мають захопити вашу дитину. Їх варто обирати за віком. Для учнів початкової школи буде цікаво пограти у «ходилки-бродилки з кубиком», для підлітків та старшокласників – монополію та інші ігри, які розвивають логічне мислення. Лото, карти, пазли – теж будуть цікаві для дітей будь-якого віку.
• Заняття для розвитку теж будуть доречні. До цієї категорії можна віднести розмальовки, ліплення з пластиліну. Звичайно ж, такий вид діяльності сприяє розвитку творчих здібностей. А ще можна запропонувати дитині виготовити фотоколаж сім'ї. На великому аркуші паперу можна намалювати велике дерево, на гілках якого приклеїти фотографії членів сім'ї. Таке заняття неодмінно сподобається вашій дитині.
• Хатні справи. Долучайте дітей до домашньої роботи – їм цікаво, а для вас неабияка допомога. Можна разом помити посуд, приготувати смачну страву або полити вазони. А ще можете разом з дитиною посадити якусь рослину в горщик та стежити за її ростом.
• Звичайне читання перетворіть у гру. Після прочитання казки або оповідання спробуйте разом з дитиною влаштувати за її мотивами домашній театр. Цікавим для дітей буде також театр тіней. Для цього необхідно встановити настільну лампу біля стіни і руками показувати фігури тварин.
• Ведення щоденника. Купіть для дитини гарний блокнот, який застібається на замочок чи закривається на ключик. Їх у продажі є безліч варіантів. Запропонуйте своєму чаду щоденно вести блокнот, записувати туди свої думки та описувати, як минув день. Це допоможе розвивати пам'ять дитини та розвине здатність чітко висловлюватися.
«Кожним мамі та татові корисно задавати собі одне запитання: «Коли моя дитина підросте і буде згадувати своє дитинство, що вона буде пам'ятати?» Відповідаючи на це запитання кожен повинен зрозуміти, чи правильно дитина проводить своє дозвілля. Зрозуміло, що батьки, які прийшли з роботи, не завжди можуть активно проводити з дитиною час. І телефон для батьків інколи є рятівним. Але пам'ятайте, що діти дуже швидко виростають. Тому шукайте скрізь балансу – аби був час і для себе, і для дитини», - радить батькам практичний психолог Наталія Ханецька.
У якому віці можна лишати дитину вдома наодинці
Юридично залишати насамоті дитину до 11 років заборонено. З психологічної точки зору теж. Однак, є діти, яких і в 15 років залишити наодинці небезпечно. Як дізнатися, чи готова ваша дитина бути деякий час одна? Для цього запитайте, скажімо, дитину чи погана звичка гризти нігті. Здебільшого діти відповідають, що це погано. На перший погляд, батьки вважають, що дитина молодець і що вона все правильно каже. Після цього поставне друге питання: «Чому ти вважаєш, що це погано?». Якщо у дитини є сформоване відчуття "я" і "що важливо для мене", то вона відповідатиме: «У мене нігті будуть не красиві...», «Це погано для мого здоров'я». Якщо ж у дитини цього поняття ще немає, відповідь буде: «Бо мама буде сваритися і дітки будуть сміятися». Відчуваєте різницю? Ось це запитання можна використовувати перевіряючи, чи готова ваша дитина бути вдома одна. Якщо дитина не лише розуміє, що є погане і хороше, а коли усвідомлює, чому це для неї погано або добре. В жодному разі не залишайте дітей, коли помічаєте, що у них поганий настрій або спостерігається депресивний стан. Якщо безвихідь і залишити дитину наодинці все ж таки доведеться, дайте її таке завдання, яке дитина може виконати. Наприклад, скласти пазли або розмалювати малюнок. Повернувшись додому, не забудьте похвалити своє чадо та сказати, що ви ним пишаєтеся! 


ПРЕЗИДЕНТ ПІДПИСАВ ЗАКОН "ПРО ПОВНУ ЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ"

566477848849Президент Володимир Зеленський підписав Закон "Про повну загальну середню освіту", ухвалений Верховною Радою 16 січня 2020 року. Закон із підписом Президента повернуто до Верховної Ради сьогодні, 13 березня 2020 року.
"Дякуємо Президенту за підтримку закону – відтепер ми маємо можливість втілювати у шкільній освіті заплановані зміни. Цей закон покликаний розвивати Нову українську школу та надавати нові можливості для наших учнів та їхніх батьків, вчителів, освітніх управлінців. Попереду – чимало кропіткої роботи над втіленням запланованих змін. Закликаємо долучатись до них усіх, хто зацікавлений у побудові Нової української школи", – зазначила заступниця Міністра освіти і науки Любомира Мандзій.
Зокрема, закон гарантує рівний доступ до освіти для учнів, забезпечує педагогічну автономію вчителів та передбачає більше можливостей для шкіл у використанні власних коштів.
Учні отримують можливість будувати індивідуальні освітні траєкторії, обирати навчальні предмети та мати більше прав для учнівського самоврядування. Батькам учнів закон надає гарантії безпечнішого середовища для дітей, зокрема – гарантії захисту від булінгу, а також право ініціювати позаплановий інституційний аудит у школі.
Документ надає вчителям реальну автономію у створенні програм, розробці систем оцінювання, відкриває ширші можливості для підвищення кваліфікації та зростання їхньої зарплати.
Закон також встановлює нові підходи до призначення директорів шкіл, надає більше можливостей для підсилення шкіл педагогами та запроваджує педагогічну інтернатуру для молодих вчителів.
Нагадаємо, у 2020 році понад 73 тис молодих вчителів зі стажем до 10 років отримають виплату в 21 020 грн. 3 березня 2020 року своїм рішенням Кабмін спрямував на місця відповідні кошти.


 

 

5e6a5c3589391829235565 

 


Підведено підсумки ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад


20200228100858-4339У ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2019-2020 навчальному році взяло участь 64 учнів закладів загальної середньої освіти Виноградівського району.
Загалом ми маємо 28 переможців! І місце - 1 учень, ІІ місце – 11 учнів , ІІІ місце – 16 учнів.
Вітаємо переможців, а саме:
- Ісаєвич Даніелу Юріївну – ученицю 11 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Виноградівської районної ради Закарпатської області, яка здобула диплом ІІ ступеня (англійська мова);
- Черепко Катерину Михайлівну – ученицю 10 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Виноградівської районної ради Закарпатської області, яка здобула диплом ІІІ ступеня ( англійська мова);
- Зінченко Богдана Віталійовича – учня 8 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Виноградівської районної ради Закарпатської області, яка здобула диплом ІІІ ступеня (математика);
- Дьоміна Володимира Івановича – учня 10 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Виноградівської районної ради Закарпатської області, який здобув диплом ІІІ ступеня (математика);
- Сікору Олександра Анатолійовича – учня 7 класу Виноградівської гімназії Виноградівської районної ради Закарпатської області, який здобув диплом ІІІ ступеня, (математика);
- Лоя Максима Юрійовича учня 9 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Виноградівської районної ради Закарпатської області,який здобув диплом ІІ ступеня (фізика);
- Дьоміна Володимира Івановича – учня 10 класу Виноградівської загальноосвітньої
школи І-ІІІ ступенів № 8 Виноградівської районної ради Закарпатської області, який
здобув диплом ІІІ ступеня (хімія);
- Поп Никиту Петровича - учня 10 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Виноградівської районної ради Закарпатської області,який здобув диплом ІІ ступеня (біологія);
- Клювак Яну Володимирівну – ученицю Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Виноградівської районної ради Закарпатської області, яка здобула диплом ІІІ ступеня (біологія);
- Данкович Наталію Іванівну – ученицю 9 класу Підвиноградівської загальноосвітньої
школи І-ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області, яка
здобула диплом ІІІ ступеня (географія);
- Савко Олександра Йосиповича – учня 9 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Виноградівської районної ради Закарпатської області, який здобув диплом ІІІ ступеня (географія);
- Устич Олександра Юрійовича – учня 10 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Виноградівської районної ради Закарпатської області, який здобув диплом ІІІ ступеня (географія);
- Фодор Андрія Юрійовича- учня 10 класу Королівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Виноградівської районної ради Закарпатської області,який здобув диплом ІІІ ступеня (географія);
- Гречин Мирославу Юріївну – ученицю 11 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Виноградівської районної ради Закарпатської області, яка здобула диплом ІІІ ступеня (географія);
Лоя Максима Юрійовича - учня 9 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Виноградівської районної ради Закарпатської області, який здобув диплом ІІ ступеня (інформатика);
- Дьоміна Володимира Івановича – учня 10 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Виноградівської районної ради Закарпатської області, який здобув диплом ІІ ступеня (інформатика);
- Пішту Ігоря Івановича – учня 9 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Виноградівської районної ради Закарпатської області, який здобув диплом ІІІ ступеня (інформатика);
- Сікору Олександра Анатолійовича - учня 7 (11) класу Виноградівської гімназії Виноградівської районної ради Закарпатської області, який здобув диплом ІІІ ступеня (інформатика);
- Бровді Віталія Михайловича - учня 10 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Виноградівської районної ради Закарпатської області, який здобув диплом ІІ ступеня ( інформаційні технології);
- Сікору Олександра Анатолійовича - учня 7 (11) класу Виноградівської гімназії Виноградівської районної ради Закарпатської області, який здобув диплом ІІ ступеня (інформаційні технології);
- Вовк Ірину Анатоліївну – ученицю 9 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Виноградівської районної ради Закарпатської області, яка здобула диплом ІІІ ступеня ( інформаційні технології);
- Куруц Тетяну Юріївну – ученицю 11 класу Підвиноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області ( Підвиноградівський навчально-виробничий комбінат), яка здобула диплом ІІ ступеня (з обслуговуючої праці);
- Естінко Крістіну Федорівну – ученицю 9 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Виноградівської районної ради Закарпатської області, яка здобула диплом ІІІ ступеня (з обслуговуючої праці);
- Любка Володимира Володимировича – учня 9 класу Олешницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області, який здобув диплом ІІ ступеня (технічна праця);
- Донку Естер – ученицю 6 (10) класу Пийтерфолівського ліцею благодійного фонду управління Закарпатської області, яка здобула диплом І ступеня (угорська мова та література);
- Молнар Доріну Йосипівну ученицю 5 (9) класу Карачинського греко-католицького
ліцею імені єпископа Олександра Стойки , яка здобула диплом ІІ ступеня (угорська
мова та література);
- Митро Барбару Василівну – ученицю 6 (10) класу Карачинського греко-католицького ліцею імені єпископа Олександра Стойки, яка здобула диплом ІІ ступеня (українська мова та література);
- Нодь Балаж- Олександра Балажовича – учня 10 класу Фанчиківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області , який здобув диплом ІІІ ступеня (правознавство).

Відділ освіти Виноградівської РДА


 

Вітаємо переможців та фіналістів ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020»

49292359В області підбили підсумки та нагородили переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу " Учитель року-2020».
За підсумками змагань переможцями обласного етапу Всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2020" стали освітяни Виноградівщини:

-Розгоні Тетяна Василівна- вчитель образотворчого мистецтва Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Виноградівської районної ради Закарпатської області, лауреат, яка посіла ІІ місце у другому турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» у номінації «Образотворче мистецтво»;

-Гевді Оксана Іванівна - вчитель історії Тросницької загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області фіналістка другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2020" у номінації « Історія»;

-Василинець Мирослава Юріївна–вчитель початкових класів Виноградівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 4 Виноградівської районної ради Закарпатської області, фіналістка другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2020" у номінації «Початкова школа».

Відділ освіти Виноградівської РДА


2020-2021 навчальний рік буде Роком математики в Україні – Президент підписав Указ


678543111Президент Володимир Зеленський підписав Указ «Про оголошення 2020/2021 навчального року Роком математичної освіти в Україні». Про це повідомила Міністр освіти і науки України Ганна Новосад на Всеукраїнській конференції для вчителів математики.
«Останні 5 років для усієї освітньої спільноти було очевидно, що в Україні поглиблюється проблема з доступом до якісної математичної освіти. Ми маємо чудові результати з міжнародних олімпіад, і в цьому – величезна заслуга наших вчителів, але, на жаль, більшість дітей почали втрачати мотивацію до навчання. Очевидно, що року недостатньо, аби виправити всі проблеми з нашою математичною освітою. Але ми можемо впровадити найбільш нагальні й потрібні нашим дітям та освітянам новації, а також закріпити думку про те, що математика потрібна всім, бо вона – про наше щоденне успішне і заможне життя в сучасному світі», – відзначила Ганна Новосад.
Вона додала, що не менш важливе завдання – створення спільноти вчителів, управлінців, бізнесу та експертів, які разом працюватимуть над промоцією математичної освіти незалежно від дат Року математики чи політичних змін.
Своїм Указом Президент доручив Кабінету Міністрів України розробити та затвердити план заходів Року математичної освіти в Україні.
Документ обов'язково має передбачати:
• впровадження у навчання сучасних практико-орієнтованих засад, у тому числі з використанням ресурсів PISA, підвищення якості навчально-методичного забезпечення вивчення математики, зокрема підручників та навчальних посібників з математики;
• розроблення електронних навчальних ресурсів, спрямованих на розвиток математичної компетентності учнів, застосування математичних інструментів для розв'язання ігрових та стратегічних задач різного рівня складності;
• створення умов для забезпечення сучасного рівня викладання математичних дисциплін, зокрема із застосуванням ефективних технологій формування та розвитку математичної компетентності учнів з урахуванням кращих вітчизняних та міжнародних практик, вивчення та впровадження досвіду держав, які демонструють високі показники з математичної компетентності за результатами міжнародного дослідження якості освіти PISA;
• створення умов для підвищення мотивації здобувачів освіти з успішного оволодіння математичними знаннями і навичками, їх застосування у соціальній, економічній, технологічній, науковій та інших сферах суспільного життя;
• створення у закладах загальної середньої освіти умов для вивчення математики за індивідуальною програмою для учнів, які потребують додаткової підтримки в опануванні предмета;
• забезпечення належної організації запровадження з 2021 року обов'язкового зовнішнього незалежного оцінювання з математики;
• проведення конкурсів, олімпіад та інших змагань з математики, спрямованих на розв'язання математичних задач із пошуком нестандартних підходів;
• розширення можливостей для розвитку математичної компетентності учнів, зокрема через мережу математичних гуртків у закладах загальної середньої освіти, закладах позашкільної освіти, проведення літніх математичних шкіл для учнів та вчителів;
• сприяння створенню освітніх майданчиків для вивчення математики на базі публічних бібліотек. 


Відбувся семінар з вчителями Виноградівського району

345677778827 лютого 2020 року в актовій залі Виноградівської гімназії громадською організацією «Екосфера» спільно з відділом освіти Виноградівської райдержадміністрації проведено семінар з педагогічними працівниками Виноградівського району.

Під час семінару директор громадської організації «Екосфера» Катерина Станкевич-Коваль ознайомила присутніх з програмою «Зелена школа» та презентувала заходи, які плануються провести із школярами у рамках українсько-угорського проекту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур».

Окрім того, заступником начальника БУВР р.Тиса Едуардом Осійським було презентовано сам проект #SAFETISZA.

Відділ освіти Виноградівської РДА