Виборцям Друк
П'ятниця, 19 квітня 2019, 08:26

1. Адреса відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Виноградівської райдержадміністрації: м.Виноградів , вул.Миру, 43, (приміщення будинку Побуту, ІІІ поверх, 303 каб.). Контактні телефони: 2-34-98 та 2-62-18.

Режим роботи відділу: Пн-Пт: 08:00-17:00, перерва: 12:00-13:00; Сб-Нд: вихідні.

52337813 412667946160656 7507756730676150272 n  52170511 412668076160643 4636253089626587136 n

2. Перевірити свою наявність в Державному реєстрі виборців  

Оформити заяву, запит до органу ведення Державного реєстру виборців

https://www.drv.gov.ua/ords/svc/f?p=111:9:4177969777287::NO:::

3. Інформація про звичайні виборчі дільниці, утворені на постійній основі на території Виноградівського району

4. Адреси закордонних виборчих дільниць

5. Тимчасова зміна місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси

Посилання на відеоінструкцію зі зміни виборчої адреси:

https://www.youtube.com/watch?v=jdlTatDknJg&feature=emb_logo

6. ЯК ГОЛОСУВАТИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ І ВИБОРЦЯМ, ВИБОРЧА АДРЕСА ЯКИХ ВІДНОСИТЬСЯ ДО ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНОЇ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ
Громадяни України, які проживають на тимчасово окупованій території України (частина третя статті 8 Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України"), а також внутрішньо переміщені особи (стаття 8 Закону України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб") мають право реалізувати своє право голосу на виборах Президента України шляхом зміни місця голосування без зміни виборчої адреси.

7. Порядок голосування виборців за місцем їх перебування.
Виборцю, який внесений до списку виборців на виборчій дільниці, але за віком, у зв'язку з інвалідністю чи за станом здоров'я не здатний пересуватися самостійно, дільнична виборча комісія надає можливість голосувати за місцем перебування цього виборця.
Виборець, постійно не здатний самостійно пересуватися, щодо якого у списку виборців зазначена відповідна відмітка включається до витягу із списку виборців для голосування за місцем перебування без рішення комісії та необхідності отримання від виборця будь-яких підтверджуючих документів.
Виборець, який тимчасово не здатний самостійно пересуватися, включається до витягу за рішенням дільничної виборчої комісії на підставі його заяви та довідки медичної установи про стан його здоров'я.
Власноручно написана заява з проханням забезпечити виборцю голосування за місцем його перебування із зазначенням місця перебування виборця надсилається дільничній виборчій комісії поштою або через інших осіб. Така заява разом з довідкою медичної установи про стан здоров'я виборця повинна бути подана до дільничної виборчої комісії не пізніше 20 години 29 березня 2019 року.
Дільнична виборча комісія може відмовити у наданні виборцю можливості голосувати за місцем перебування у разі непідтвердження факту тимчасової нездатності виборця пересуватися самостійно.
Голосування виборців за місцем їх перебування організовують не менш як три члени дільничної виборчої комісії, визначені рішенням виборчої комісії. Також, під час проведення голосування виборців за місцем їх перебування мають право бути присутніми кандидати на пост Президента України, їх довірені особи, офіційні спостерігачі.
У випадку відмови виборця чи членів його сім'ї допустити зазначених осіб у приміщення, де перебуває виборець, йому відмовляється у проведенні голосування за місцем його перебування.
У разі, якщо виборець, включений до витягу із списку виборців для голосування за місцем перебування прибув у приміщення для голосування після того, як члени дільничної виборчої комісії вийшли для організації голосування за місцем перебування, такому виборцю не може бути видано виборчий бюлетень для голосування до повернення членів комісії, які організовують голосування за місцем перебування, та з'ясування питання, чи не проголосував цей виборець за місцем перебування.
Виборці, щодо яких у списку виборців наявна відмітка про постійну нездатність пересуватися самостійно, і які виявили бажання в день виборів голосувати в приміщенні для голосування, мають не пізніше 12 години 30 березня 2019 року письмово або особисто повідомити про це відповідну дільничну виборчу комісію.
У разі призначення повторного голосування відповідні дії необхідно буде повторити.

8. Веб-відображення Інформаційно-аналітичної системи "Вибори Президента України"