В райдержадміністрації проводиться робота з метою відновлення автобусних пасажирських перевезень в межах району Друк
П'ятниця, 07 серпня 2020, 13:38

DSC00493  DSC00514

В.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук провела робочу зустріч із головою Виноградівської Асоціації автомобільних перевізників Романом Фурманом. В ході зустрічі говорили про причини припинення здійснення пасажирських перевезень на деяких автобусних маршрутах в межах Виноградівського району.

За словами Романа Фурмана, на прийняття перевізниками рішення про припинення внутрішньорайонних перевезень вплинув ряд факторів. Серед них і карантин, і діяльність нелегальних перевізників, і зміна місця автобусної зупинки в місті Виноградів. За його словами, офіційні перевізники, що отримали право здійснювати пасажирські перевезення на приміських автобусних маршрутах за наслідками проведених конкурсів, зазначають що основною причиною збитковості їх діяльності стала активну діяльність нелегальних перевізників, які недотримуючись жодних норм та обмежень, працюючи без ліцензій та дозволів, продовжують забирати пасажирів в центрі міста.

Як зазначила в.о. голови райдержадміністрації, від початку серпня до Виноградівської райдержадміністрації надійшло ряд та заяв від жителів району, а яких вони скаржаться на те, що перевізники припинили курсування автобусів на деяких приміських автобусних маршрутах. Це питання неабияк турбує жителів Виноградівського району, тому його вирішення наразі воно є одним із пріоритетних питань, що перебувають на контролі керівництва державної адміністрації. З метою вирішення проблеми, яка виникає в районі в з'язку з діяльністю нелегальних перевізників, радержадміністрацією направлялися численні звернення до Управління Укртрансбезпеки у Закарпатській області.

Натомість Роман Фурман зазначив, що припинення здійснення перевезень є тимчасовим, і перевізники планують відновити курсування автобусів на приміських маршрутах в 20-х числах серпня 2020 року.

DSC00531  DSC00504

Виноградівська РДА