Урочистості з нагоди повернення 128-ї бригади на місця постійної дислокації відбулися у Виноградівській військовій частині Друк
П'ятниця, 10 липня 2020, 15:26

DSC09812 DSC09793
10 липня в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук та заступниця голови райдержадміністрації Єва Данич взяли участь в урочистостях з нагоди 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади на місця постійної дислокації. Привітати військовослужбовців військової частини А-1927 приїхав також заступник командувача військ оперативного командування «Захід», полковник Володимир Горбатюк.

DSC09903  DSC09917

- «З нагоди вашого повернення я, як і тисячі жителів Закарпаття, прикладаю долоню до серця. Цим символічним жестом ми висловлюємо вам вдячність за те, що незважаючи на всі труднощі ви продовжуєте тримати удар, і боронити суверенітет та територіальну цілісність нашої України. Користуючись нагодою, хочу подякувати всім вам. Дякую вам за мирне небо над Виноградівщиною, за надійно захищений кордон Української держави, за можливість мирно працювати на благо нашої держави. Зичу вам міцного здоров'я, добра, удачі, нехай Покрова Пресвятої Богородиці завжди захищає вас і ваші родини!», - зазначила у вітальному слові Наталія Костелеба-Веремчук та вручила ряд грамот районної державної адміністрації, а також цінні подарунки для військовослужбовців 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади, які достойно проявили себе під час виконання бойового завдання. Зокрема військові отримали: плазмовий телевізор, мобільні телефони та інші цінні дарунки.

DSC00037  DSC09992

Варто зазначити, що 128 ОГШБр – єдина бойова бригада Закарпатскьї області. Військові виконували бойове завдання протягом близько восьми місяців. Це була сьома ротація за час українсько-російської війни. У бригаді служить приблизно 25% закарпатців, решта військовослужбовців – зі всієї України.

Виноградівська РДА