Шостий мешканець Виноградівщини отримав «житло від держави» Друк
Вівторок, 27 жовтня 2020, 11:56

Дмитро Долков став шостим жителем Виноградівського району, який придбав власне житло за рахунок коштів із державного бюджету.

Привітати Дмитра з цією подією та вручити ключницю із надписом «Житло від держави», 27 жовтня прийшли голова райдержадміністрації Ігор Вантюх, заступниця голови райдержадміністрації Єва Данич та голова районної ради Віталій Любка.

Дмитро Долков перебував на квартирному обліку з 22 грудня 2015 року. Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 18.12.2019 р № 342 Долкову Дмитру Володимировичу призначено за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, грошову компенсацію з метою придбання житла.

В жовтні 2020 року Дмитро Долков уклав договір купівлі-продажу житлового будинку з надвірними спорудами та земельної ділянки, на якій розміщений будинок у с. Руська Долина загальною площею 47,8 кв.м., за призначену йому суму грошової компенсації.

DSC04216 DSC04224

Виноградівська РДА