Ряд важливих питань обговорили на семінарі-нараді із головами сільських, селищних та міської рад Друк
Середа, 05 серпня 2020, 14:06

DSC00559  DSC00581

П'ятого серпня під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук відбулася семінар-нарада з головами сільських, селищних та міської рад.

В ході наради спеціалісти райдержадміністрації інформували керівників органів місцевого самоврядування району стосовно ряду важливих питань, а саме: про реалізацію заходів із протидії поширенню на території району коронавірусної інфекції COVID-19 в умовах переходу на чергову стадію послаблення карантинних обмежень ; про зміни до Закону України «Про Державний реєстр виборців»; про виконання дохідної частини сільських, селищних та міського бюджетів; про підготовку житлово-комунального господарства і установ бюджетної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2020/2021 років; про реформування системи надання адміністративних послуг та децентралізації, шляхом трансформації ЦНАП райдержадміністрації; про стан протипожежного водопостачання населених пунктів району та інше.

За наслідками семінару-наради прийнято відповідні рішення. Із врахуванням пропозицій керівників органів місцевого самоврядування, з метою вирішення нагальних проблемних питань, дано ряд відповідних доручень в.о. голови державної адміністрації спеціалістам райдержадміністрації.

DSC00569  DSC00586

Виноградівська РДА