Протоколи комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Друк
Четвер, 14 травня 2020, 10:12

ПРОТОКОЛ № 10

позапланового засідання районної комісії

Головував – голова державної адміністрації, голова районної комісії Василь КІШ
Присутні – 19 членів комісії (за окремим списком)
Запрошені – Гірка Н.В., Стойка І.Ю., Сверенко А.А., Фурман Р.М.
ПОРЯДОК ДЕННИЙ
І. Про продовження карантинних заходів через розповсюдження коронавірусної хвороби 2019 (COVID-19).
(Гірка Н.В., Мілюков О.В.)
Станом на 14 травня 2020 року в районі у 43 осіб встановлено діагноз (COVID-19), 5 з яких - медичні працівники та 1 дитина. 3 випадки смерті у зв'язку з коронавірусною хворобою COVID-19, 14 людей вилікувалось від коронавірусної хвороби COVID-19.
Заслухавши інформацію доповідачів з питання порядку денного, з урахуванням обговоренням , комісія вирішила:
1. Інформацію виступаючих з питання порядку денного взяти до уваги.
2. Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID-19» (із змінами), з метою запобігання поширенню в районі гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2:
2.1. Продовжити до 22 травня 2020 року всі карантинні обмеження, прийняті районною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій із врахуванням пом'якшень карантинного режиму, введених відповідними змінами до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».
3. Сільським, селищним та міському головам, керівникам підприємств, установ, організацій всіх рівнів:
3.1. Забезпечити доведення до підпорядкованих установ, організацій та суб'єктів господарювання розташованих на відповідних адміністративних територіальних одиниць вимог постанов головного санітарного лікаря України від 9.05.2020 №№ 15-20 та організувати контроль за їх виконанням.
3.2. Продовжити проведення дезінфекційних заходів службових приміщень, територій магістральних вулиць, всіх закладів що продовжують роботу у період дії карантинних обмежень дезінфікуючими засобами, що дозволені для цих цілей.

Термін:до завершення карантину
4. Виноградівському відділенню поліції Берегівського відділу поліції головного управління Національної поліції в Закарпатській області: спільно з сільськими, селищними та міською радами:
4.1. Продовжити здійснення заходів щодо контролю за дотриманням особами відповідних умов самоізоляції та суб'єктами господарювання визначених карантинних обмежень.

Термін:до завершення карантину
5. Продовжити заборону до 22 травня 2020 року:
5.1. перебування громадян в громадських місцях без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски, у тому числі виготовлених самостійно;
5.2. переміщення групою осіб у кількості більше ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводження осіб, які не досягли 14 років, батьками, усиновлювачами, опікунами, піклувальниками, прийомними батьками, батьками-вихователями, іншими особами відповідно до закону або повнолітніми родичами дитини;
5.3. перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 14 років, без супроводу батьків, усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, інших осіб відповідно до закону або повнолітніх родичів дитини.

6. Структурним підрозділам райдержадміністрації, територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади, відповідно до компетенції, спільно з сільськими, селищними та міською радами:
6.1. Забезпечити доведення завдань, визначених цим рішенням до підприємств, установ, закладів та організацій району незалежно від форм власності та підпорядкування
Термін: невідкладно
7. Сектору з питань інформаційної та організаційної діяльності, роботи зі зверненнями громадян райдержадміністрації:
7.1.Продовжити проведення широкої роз'яснювальної роботи серед населення району щодо необхідності дотримання санітарно-гігієнічних вимог з метою зниження імовірності поширення COVID-19 та правил (порядку) поведінки при загрозі, виникненні, зараженні COVID-19.

Термін: постійно у період дії карантинних заходів
8. Районному штабу з ліквідації надзвичайної ситуації підготувати клопотання до регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій про виділення Національної гвардії для патрулювання населених пунктів району, де зафіксовані спалахи коронавірусної хвороби COVID-19.
9. Оперативній групі створеній рішенням комісії від 16.03.2020 протокол № 4 продовжити перевірки виконання рішень комісії та дотримання суб'єктами господарювання визначених карантинних обмежень.
10. Пропонувати Підвиноградівському сільському голові розглянути на позачерговій сесії питання про виділення коштів на протиепідемічні заходи в зв'язку з поширенням в с.Підвиноградів коронавірусної хвороби COVID-19.
11. Фінансовому управлінню райдержадміністрації підготувати проект рішення про внесення змін до районного бюджету для розгляду на позачерговій сесії Виноградівської районної ради питання про виділення додаткових коштів на протиепідемічні заходи запобігання поширенню в районі гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
12. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

Голова державної адміністрації,
голова комісії Василь КІШ

Відповідальний секретар комісії, головний спеціаліст
з питань цивільного захисту та оборонної роботи
райдержадміністрації Юрій ФУРИК

 

 

ПРОТОКОЛ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ВІД 24.04.2020 

ПРОТОКОЛ №  9

позапланового засідання районної комісії

Головував – голова державної адміністрації, голова  районної комісії Василь КІШ

Присутні    –  ____ членів комісії (за окремим списком)

Запрошені  –   Гірка Н.В., Гал А.О., Стойка І.Ю.

ПОРЯДОК    ДЕННИЙ

І. Про стан захворюваності  на коронавірусну хворобу   (COVID-19) та виконання заходів по запобіганню виникненню на території району     коронавірусної хвороби 2019 (COVID-19).

(Гірка Н.В.,   Мілюков О.В., Пилип Ю.Ю.)

Станом на 24 квітня 2020 року в районі у 15 осіб встановлено діагноз (COVID-19), 3 з яких  - медичні працівники та 1 дитина. Державною установою «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України» проведено  109 із 234 направлених на дослідження COVID-19 методом ПЛР.

Заслухавши інформацію доповідачів з питання порядку денного, з урахуванням обговоренням , комісія вирішила:

1.  Інформацію виступаючих з питання порядку денного взяти до уваги.

2. Відповідно до статті 29 Закону України  «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID-19» (із змінами), з метою запобігання поширенню в районі гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом  SARS-CoV-2:

2.1. Продовжити до 11 травня 2020 року всі карантинні обмеження, прийняті районною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій із терміном до 24 квітня 2020 року крім перевезення осіб, які виявили бажання бути донорами крові та (або) її компонентів, на підставі посвідчення донора або на підставі, що надається донору за місцем медичного обстеження чи давання крові.

2.2. Дозволити на період встановлення карантину та протягом 30 днів після закінчення такого періоду залучення до роботи окремих категорій працівників, діяльність яких пов'язана з обслуговуванням населення, без проходження медичного огляду, строк якого припав на період карантину.

3. З метою протидії поширенню короно вірусної хвороби (COVID-19) в місцях масового скупчення людей рекомендувати сільським, селищним та міській радам, у відповідності статті 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та з урахуванням постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.04.2020 № 11 «Щодо протидії коронавірусної хвороби ((COVID-19) в поминальні дні», закрити для відвідування кладовища, крім випадків здійснення поховання померлого, за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема, участі не більше 10 осіб  та забезпечення відстані між присутніми не менше 1,5 м.

4. Виноградівському відділенню поліції Берегівського відділу поліції головного управління Національної поліції в Закарпатській області: спільно з сільськими, селищними та міською радами:

4.1. Продовжити здійснення заходів щодо контролю за дотриманням особами, які підписали «Зобов'язання про самоізоляцію», «Інформаційне повідомлення про проведення протиепідемічних та профілактичних заходів» при перетині державного кордону та суб'єктами господарювання карантинних обмежень».

4.2. Вжити відповідних заходів щодо максимального обмеження пересування громадян як пішки, так і власним транспортом всередині населених пунктів (крім медичних, продуктових, соціальних та життєво важливих мереж).

4.3. Запровадити піші патрулі в містах та інших населених пунктах, особливо поблизу небезпечних в епідемічному відношенні об'єктах.

4.4. Звітувати щодня  про пророблену роботу до 10:00  на електронну адресу райдержадміністрації   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Виноградівське відділення поліції Берегівського відділу поліції головного управління Національної поліції в Закарпатській області  (Юрія Пилип).

Термін: постійно у період дії карантинних заходів

ІІ. Про посилення пропускного режиму на території    геріатричного пансіонату   м. Виноградів   (Кіш В.В.).

Заслухавши інформацію доповідача з питання порядку денного, з урахуванням обговорення, комісія вирішила:

1.   Інформацію виступаючих з порядку денного взяти до уваги.

2. Військовому комісару Виноградівського районного військового комісаріату (Сергію Зейкан):

2.1. Надати  керівництву Виноградівського геріатричного пансіонату, методичну допомогу в організації пропускного режиму на території пансіонату.

Термін: до 26 квітня 2020 року

3. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

ІІІ. Про розподіл коштів резервного фонду бюджету району (Варга В.П.).

Заслухавши інформацію доповідача з питання порядку денного, з урахуванням обговорення, комісія вирішила:

1. Затвердити Заходи на першочергові та пріоритетні напрями протидії поширенню (COVID-19) (додаються).

2. Залишок паливо - мастильних матеріалів, закуплених за рахунок резервного фонду районного бюджету наступним чином:

- Виноградівське відділення поліції – 100 л бензину;

- Виноградівська районна філія ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України» - 100 л бензину;

- Управління Держпродспоживслужби в Виноградівському районі - 200 л бензину;

- ДПРЧ 6 УДСНС України у  Закарпатській області - 100 л бензину та 200 л дизельного палива;

- районному штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації – 100 л дизельного палива.

3. Сектору економічного та агропромислового розвитку, мобілізаційної роботи (Окутіна В.В.):

3.1. Підготувати розпорядження голови державної адміністрації про  виділення коштів з резервного фонду районного бюджету у сумі 50 тис. грн. для  придбання дезінфікуючих та індивідуальних засобів захисту.

4. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

ІУ. Різне:

4.1 Розгляд колективного звернення приватних підприємців Виноградівського району(Кіш В.В.).

Розглянувши колективне звернення підприємців району щодо дозволу на роботу торгівельних закладів, перукарень та інших об'єктів в  період  дії карантинних заходів з урахуванням обговорення,   комісія вирішила:

В зв'язку із соціальною напругою серед  підприємців району, написати спільне звернення голів  райдержадміністрації, районної ради та міської ради до Кабінету Міністрів України  про пом'якшення карантинних заходів у частині торгівлі та надання дозволу на роботу торговельним закладам непродовольчої групи товарів та побутового обслуговування населення  за умови дотримання протиепідемічних норм.

4.2. Про проведення засідання комісії в режимі відео конференції (Вікторія Кормош).

На виконання п.18 протоколу № 5 засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, сектором з питань інформаційної та організаційної діяльності, роботи зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації розроблено алгоритм дій для проведення засідання комісії в режимі відео конференції:

1. Членам районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій установити програмне забезпечення Zoom на мобільні пристрої або ноутбук.

2. Сектору з питань інформаційної та організаційної діяльності, роботи зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації (Кормош В.В.) надати консультації членам районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо установлення програмного забезпечення Zoom.

Голова державної адміністрації,

голова  комісії                                                                                         Василь КІШ

Відповідальний секретар  комісії, головний спеціаліст

з питань цивільного захисту та оборонної роботи

райдержадміністрації                                                                          Юрій ФУРИК

 

ПРОТОКОЛ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ №8

ПРОТОКОЛ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ВІД 03.04.2020

ПРОТОКОЛ № 6

позапланового засідання районної комісії
Головував – голова державної адміністрації, голова районної комісії Василь КІШ
Присутні – ____ членів комісії (за окремим списком)
Запрошені – ____осіб (за окремим списком)

І. Про виконання рішень комісії щодо запобігання виникненню на території району ситуації, пов'язаної із занесенням і поширенням коронавірусної хвороби 2019 (COVID-19).
(Гірка Н.В., Мілюков О.В., Гал А.О., Фурик Ю.Ю.)

Заслухавши інформацію доповідачів з питання порядку денного, з метою запобігання виникненню надзвичайної ситуації, пов'язаної із занесенням і поширенням COVID-19, з урахуванням обговорення та завдань визначених за результатами засідання Районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 12.03.2020 року, комісія вирішила:

1. Інформацію виступаючих з питання порядку денного взяти до уваги.

2. Заборонити до 24 квітня 2020 р.:
1) з 6 квітня 2020 р. перебування в громадських місцях без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски, у тому числі виготовлених самостійно;

2) з 6 квітня 2020 р. переміщення групою осіб у кількості більше ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводження осіб, які не досягли 14 років, батьками, усиновлювачами, опікунами, піклувальниками, прийомними батьками, батьками-вихователями, іншими особами відповідно до закону або повнолітніми родичами дитини;

3) перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 14 років, без супроводу батьків, усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, інших осіб відповідно до закону або повнолітніх родичів дитини;

4) відвідування закладів освіти її здобувачами;

5) відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та в разі службової необхідності;

6) відвідування спортивних та дитячих майданчиків;

7) проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, за умови забезпечення учасників засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

8) роботу суб'єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім:
торгівлі продуктами харчування, пальним, деталями та приладдям для транспортних засобів та сільськогосподарської техніки, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, технічними та іншими засобами реабілітації, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, добовим молодняком свійської птиці, засобами зв'язку та телекомунікацій, в тому числі мобільними телефонами, смартфонами, планшетами, ноутбуками та іншими товарами, що відтворюють та передають інформацію, в спеціалізованих магазинах, які обов'язково повинні мати прямі контракти з операторами зв'язку, за умови користування персоналом (зокрема захист обличчя та очей) та відвідувачами засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, перебування в приміщенні не більше одного відвідувача на 10 кв. метрів торговельної площі, а також дотримання інших санітарних та протиепідемічних заходів;
провадження діяльності з надання фінансових послуг, діяльності фінансових установ і діяльності з інкасації та перевезення валютних цінностей, а також медичної практики, діяльності з виготовлення технічних та інших засобів реабілітації, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з продажу, надання в оренду, технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, періодичних випробувань автотранспортних засобів на предмет дорожньої безпеки, сертифікації транспортних засобів, їх частин та обладнання, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з підключення споживачів до Інтернету, поповнення рахунків мобільного зв'язку, сплати комунальних послуг та послуг доступу до Інтернету, ремонту офісної та комп'ютерної техніки, устаткування, приладдя, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об'єктів поштового зв'язку, кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг за умови користування персоналом та відвідувачами засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;
торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення персоналу (зокрема захист обличчя та очей) та відвідувачів засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;
діяльності закладів розміщення, в яких проживають медичні працівники та особи в обсервації, а також інші особи відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій;

Термін: постійно у період дії карантинних заходів

3. Продовжити заборону роботи ринків ТОВ МП „Урожай", „Ринок" у м. Виноградів та ринку в с. Королево.
Термін: постійно у період дії карантинних заходів

4. Власникам автомийок району забезпечити надання послуги з дезинфекціїї автотранспортних засобів.
Термін: з 8 квітня і надалі постійно у період дії карантинних заходів

5. Зобов'язати власників площин зовнішньої реклами надати по одній площинідля розміщення матеріалів щодо протидії поширення короно вірусної хвороби (COVID-19) від комісії з питань ТЕБ та НС.
Термін: постійно у період дії карантинних заходів

6. Зобов'язати громадян мати при собі посвідчення особи під час перебування в громадських місцях.
Термін: постійно у період дії карантинних заходів

7. Сільським, селищним та міському головам спільно з власниками:

7.1. Організувати проведення дезінфекції під'їздів багатоповерхових будинків дезінфікуючими засобами, що дозволені для цих цілей.
Термін: постійно у період дії карантинних заходів

8. Власникам торгових закладів визначити санітарні години, в період яких проводити прибирання, дезінфекцію та провітрювання приміщень.

8.1.Недопускати до торгових залів покупців без засобів індивідуального захисту зокрема, масок або пов'язок та рукавичок.
Термін: з 8 квітня і надалі постійно у період дії карантинних заходів

9. Відділу фінансово-господарського забезпечення:

9.1. Відповідно до поданої потреби придбати додатково 4000 л дизельного палива та мастила для комунального некомерційного підприємства „Виноградівська районна лікарня" Виноградівської районної ради Закарпатської області.
Термін: до 8 квітня 2020 року

11. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Костелеба-Веремчук Н.Ю.

Голова державної адміністрації,
голова комісії Василь КІШ

Відповідальний секретар комісії, головний спеціаліст
з питань цивільного захисту та оборонної роботи
райдержадміністрації Юрій Фурик


 

ПРОТОКОЛ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО -ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ВІД 27.03.2020

завантажити 


 

ПРОТОКОЛ № 3 спільного засідання тимчасової протиепідемічної комісії та комісії техногенно-екологічної безпеки районної державної адміністрації

Дата проведення: 19.03.2020 Місце проведення:
Час проведення: 15:00 год. малий зал засідань райради

Голова комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
Кіш В.В. – голова райдержадміністрації
Голова тимчасової протиепідемічної комісії
Костелеба-Веремчук Н.Ю. – перший заступник голови райдержадміністрації
Члени комісії:
Барзул С.С., Варга В.П., Гал А.О., Гірка Н.В., Захарчук О.В., Кормош В.В., Копінцу І.І., Маркович В.М., Пилип Ю.Ю., Масюк В.І., Тодавчич Т.О., Фурик Ю.Ю. Милюков О.В., Ціцей В.В.
Запрошені:
Любка В.В.- голова Виноградівської районної ради;
Білинець М. П.- начальник Виноградівського ВУЖКГ.
Неймет С.П. – лікар епідеміолог

Порядок денний:
1. Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення на території району та вжиття додаткових заходів запобігання поширенню на території району коронавірусної інфекції COVID-19:
Доповідачі:
Члени тимчасової протиепідемічної комісії та запрошені.
Костелеба-Веремчук Н.Ю. – голова тимчасової протиепідемічної комісії, ознайомила присутніх з порядком денним.

1. СЛУХАЛИ:
Членів тимчасової протиепідемічної комісії, які доповіли про стан виконання рішення тимчасової протиепідемічної комісії при районній державній адміністрації та про стан виконання відповідних заходів щодо попередження, поширення та рознесення коронавірусної інфекції COVID-2019 в районі.
1. ВИСТУПИЛИ:
Кіш В.В. - голова Виноградівської районної державної адміністрації, який наголосив про необхідність вжиття додаткових заходів та необхідність визначення резервного закладу для обсервації контактних осіб. Також наголосив про необхідність вирішення питання взяття на облік одиноких осіб похилого віку, осіб, які не можуть самостійно пересуватися, осіб з інвалідністю з метою забезпечення їх, в разі необхідності, продуктами харчування та іншими життєво необхідними засобами.
Наголосив про необхідність проведення дезінфекції м. Виноградів (миття вулиць, зупинок, під'їздів у будинках).
Любка В.В.- голова районної ради, який виступив з пропозицією щодо направлення звернення до регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласної державної адміністрації з питання відкриття торговельних закладів, які реалізують насіннєву продукцію, засоби захисту рослин та запасні частини для сільськогосподарської техніки .
Копінцу І.І., Варга В.П. - члени комісії – доповіли уточнену зведену потребу в індивідуальних засобах захисту, дезінфікуючих засобах та паливно-мастильних матеріалів для виконання робіт у разі загрози виникнення та поширення COVID-19, що залучатимуться до виконання робіт, та розподіл їх серед служб району , які долучаються до даної роботи.
Тодавчич Т.О. начальник відділу освіти райдержадміністрації– довела до відома членів комісії наказ Міністерства освіти і науки України від 16.03.2020 №406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-2019» та наголосила про необхідність перенесення запланованих нарад, конкурсів та інших заходів підчас карантину.
Данич Є.В. - застіпник голови райдержадміністрації– повідомила, що відповідно до п.3 Протокольного рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 16.03.2020 року № 2 необхідно забезпечити створення оперативного штабу при районній державній адміністрації.
ВИРІШИЛИ:
1. Інформацію виступаючих взяти до відома.
2. Визначити додатковим (резервним замість Перехрестівської спеціальної ЗОШ – ІІ-ІІ ст. інтернату Закарпатської обласної ради) місцем для ізоляції (обсервації) контактних осіб приміщення терапевтичного корпусу колишньої вузлової лікарні ст. Королево ДТГО «Львівська залізниця», за адресою: Виноградівський район, с. Королево, вул. Вокзальна, 28 (30 ліжко місць).
3. Королівському селищному голові (Фабріцій П.Т.) забезпечити повноцінне функціонування приміщення терапевтичного корпусу колишньої вузлової лікарні ст. Королево ДТГО «Львівська залізниця», за адресою: Виноградівський район, с. Королево, вул. Вокзальна, 28 (30 ліжко місць) в разі необхідності.
Термін: негайно, починаючи з 19.03.2020 року.
4. Виноградівському територіальному центру (надання соціальних послуг) спільно з сільськими, селищними та міським головами:
4.1. Скласти списки одиноких громадян, осіб з інвалідністю, людей похилого віку, які потребують сторонньої допомоги, та подати до управління соціального захисту райдержадміністрації.
Термін: до 25 березня 2020 року.
4.2. Вжити заходів щодо забезпечення продовольством та предметами першої необхідності у режимі доставки до осіб, зазначених в п.3.1.

Термін: постійно.
5. Затвердити уточнену зведену потребу в індивідуальних засобах захисту, дезінфікуючих засобів та паливо-мастильних матеріалів для виконання робіт у разі загрози виникнення та поширення COVID-19 (додається).
6. Начальнику відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації (Чернянчук Я.С.) закупити індивідуальні засоби захисту, дезінфікуючі засоби та паливо-мастильні матеріали згідно затвердженої потреби в п.4.
7. Сільським селищним та міському головам, Виноградівському міському голові (Бочкай С.З.) спільно з Виноградівським ВУЖКГ вирішити питання проведення дезінфекції та оприскування дезінфекційними засобами населених пунктів (миття вулиць, зупинок, під'їздів у будинках).
8. Утворити штаб із числа членів тимчасової протиепідемічної комісії при районній державній адміністрації в складі:
Керівник штабу:
Костелеба-Веремчук Н.Ю. – перший заступник голови райдержадміністрації.
Секретар штабу:
Копінцу І.І. – головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації.
Члени штабу:
Гірка Н.В. - директор Виноградівської районної філії державної установи „Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України";
Гал А.О. - головний лікар комунального некомерційного підприємства „Виноградівський ЦПМСД" Виноградівської районної ради Закарпатської області;
Милюков О.В.- директор комунального некомерційного підприємства „Виноградівська районна лікарня" Виноградівської районної ради Закарпатської області;
Попович А.І. - начальник Виноградівського районного відділу Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області;
Фурик Ю.Ю. – головний спеціаліст з питань цивільного захисту та оборонної роботи райдержадміністрації .

Голова комісії ТЕБ та НС Василь КІШ

Голова тимчасової
протиепідемічної комісії Наталія КОСТЕЛЕБА-ВЕРЕМЧУК

Протокол вели:
Головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Копінцу І.І.

Головний спеціаліст з питань цивільного захисту та оборонної роботи Фурик Ю.Ю.


 

ПРОТОКОЛ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО -ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

ПРОТОКОЛ № 4
позапланового засідання районної комісії

Головував – голова державної адміністрації, голова районної комісії Василь КІШ
Присутні – 25 членів комісії (за окремим списком)
Запрошені – члени тимчасової протиепідемічної комісії (за окремим списком)

І. Про виконання рішень комісії щодо за запобігання виникненню на території району ситуації, пов'язаної із занесенням і поширенням коронавірусної хвороби 2019 (COVID-19)(Василь КІШ, Наталія Гірка, Наталія КОСТЕЛЕБА ВЕРЕМЧУК, Валерія ВАРГА, Олександр МІЛЮКОВ ,

Заслухавши інформацію доповідачів з питання порядку денного, з метою запобігання виникненню надзвичайної ситуації, пов'язаної із занесенням і поширенням COVID-19, з урахуванням обговорення та завдань визначених за результатами засідання Районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 12.03.2020 року, комісія вирішила:

1. Інформацію виступаючих з питання порядку денного взяти до уваги.

2. Сільським, селищним та міському головам:

Призупинити роботу закладів громадського харчування, торгово -
розважальних закладів, кав'ярень, спортивних та фітнес залів, галерей, барів, клубів, дитячих розважальних та ігрових закладів, дискотек, пабів, ринків (окрім гуртових), усіх магазинів крім продуктових, аптек та АЗС розташованих на підвідомчій території.
2.2. Забезпечити перебування в приміщенні закладів торгівлі продуктовими товарами, щоденного вжитку та побутового обслуговування не більше 10 відвідувачів на 50 квадратних метрів площі.
Термін:до 3 квітня 2020 року

3.Першому заступнику голови райдержадміністрації (Костелеба-Веремчук Н.Ю.):
4.1. З метою перевірки виконання рішень комісії створити оперативну групу у складі:
- представника Виноградівського відділення поліції Берегівського відділу поліції ГУ НП в Закарпатській області;
- представника Виноградівського районного відділу УДСНС України у Закарпатській області;
- представника управління Держпродспоживслужби у Виноградівському районі;
- представника Виноградівської райдержадміністрації;
- представника органу місцевого самоврядування.
Оперативній групі про проведену роботу щоденно до 16.00 інформувати голову комісії.
4.2. Підготувати звернення до Виноградівської районної ради про скликання позачергової сесії для вирішення виділення коштів установам та закладам району для запобігання виникненню надзвичайної ситуації, пов'язаної із занесенням і поширенням COVID-19.
Термін:до 18 березня 2020 року

5. Рекомендувати керівникам установ та організацій району:
5.1. Організувати прийом громадян та їх звернень одним відповідальним працівником, забезпеченим засобами захисту.
5.2. Розмістити при вході оголошення із зазначенням контактів для звернень громадян засобами електронного та телефонного зв'язку.
Термін:до 18 березня 2020 року

6. Визначити Перехрестівську спеціальну загально-освітню школу інтернат І-ІІ ступені Закарпатської обласної ради як резервний заклад для проведення обсервації людей.
7.Сектору з питань інформаційної та організаційної діяльності, роботи зі зверненнями громадян райдержадміністрації, керівникам засобів масової інформації району:
7.1.Інформацію щодо проведеної роботи по запобігання занесенню і поширенню на території району коронавірусної хвороби 2019 (COVID-19) постійно висвітлювати на підвідомчих засобах масової інформації.
Термін:постійно

8. Контроль за виконанням рішення регіональної комісії з даного питання покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Наталію КОСТЕЛЕБА-ВЕРЕМЧУК.

Голова державної адміністрації,
голова районної комісії Василь КІШ

Відповідальний секретар районної
комісії, головний спеціаліст з
питань цивільного захисту та оборонної
роботи райдержадміністрації Юрій ФУРИК


 

ПРОТОКОЛ РЕГІОНАЛЬНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО -ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

На виконання завдань, визначених Указом Президента України від 13 березня 2020 року № 87/2020 „Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року „Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 „Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19", протоколу Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 10 березня 2020 року № 2, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19, заслухавши інформацію доповідачів з питання порядку денного, з урахуванням обговорення, комісія вирішила:

1. Інформацію виступаючих з питання порядку денного взяти до уваги.

2. З метою недопущення занесення і поширення COVID-19 додатково до раніше введених обмежень, рекомендувати ввести з 00.00 год. 17 березня 2020 року на території області наступні обмежувальні заходи:

2.1. тимчасово, до 3 квітня 2020 року, зупинити роботу таких об'єктів загального користування незалежно від форми власності та підпорядкування з одночасною присутністю більше 10 осіб, розташованих на території області:

кінотеатрів, театрів, музеїв, галерей, бібліотек та інших культурних і розважальних закладів;

дитячих розважальних центрів та клубів, майданчиків, у тому числі спортивних, розміщених у закритих приміщеннях;

фітнес-клубів, тренажерних залів, басейнів та стадіонів;

водних парків, парків атракціонів;

усіх магазинів, крім продуктових та які спеціалізуються виключно на торгівлі засобами особистої гігієни, аптек та автозаправних станцій;

торговельно-розважальних центрів;

заклади санаторно-курортного типу;

будівельних та інших ринків, за винятком продуктових відділень (магазинів, торгових точок) за умови дотримання санітарно-епідеміологічних вимог;

ресторанів, закладів громадського харчування, серед іншого у готелях, барах, клубах, кафе, дискотек, пабів тощо;

інших закладів та установ (на розсуд та під особисту відповідальність керівника).

3. Тимчасовій протиепідемічній комісії при обласній державній адміністрації:

3.1. Утворити штаб та забезпечити, починаючи із 17.03.2020 року, його цілодобову роботу;

3.2. Визначити номер телефону гарячої лінії, забезпечити його цілодобову роботу.

4. Рекомендувати громадянам України утриматися від виїзду за кордон в країни, на території яких зафіксовані випадки COVID-19 та максимально обмежити пересування у межах області (країни).

5. Структурним підрозділам облдержадміністрації, територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади, відповідно до компетенції, районним державним адміністраціям, міськвиконкомам спільно з органами місцевого самоврядування, об'єднаним територіальним громадам:

5.1. Невідкладно забезпечити оперативне інформування підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності та підпорядкування про введені обмеження.

5.2. Попередити керівників підприємств, установ, закладів та організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, а також інших суб'єктів підприємницької діяльності про персональну відповідальність за невиконання цього розпорядження згідно з чинним законодавством України.

Термін: невідкладно

6. Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації:

6.1. Забезпечити широке анонсування та висвітлення інформації про обмеження, введені з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19, із залученням електронних та друкованих засобів масової інформації.

Термін: терміново

7. Головному управлінню Держпродспоживслужби в Закарпатській області, головному управлінню Національної поліції у Закарпатській області, управлінню патрульної поліції в Закарпатській області:

7.1. Забезпечити недопущення роботи стихійних ринків торгівлі, зокрема продовольчих.

Термін: у період дії обмежувальних заходів

8. ПрАТ „Закарпаттяобленерго", Регіональна газова компанія ПАТ „Закарпатгаз", ТОВ „Закарпаттяенергозбут", ТОВ „Закарпатгаз Збут" місцевим підприємствам водопровідно-каналізаційного господарства:

8.1. Утриматися від відключень від електро та газопостачання всіх категорій споживачів на період дії обмежень та нарахування відповідних санкцій за несвоєчасну оплату наданих послуг.

Термін: на період дії обмежень

9. Головному управлінню Національної поліції у Закарпатській області, управлінню патрульної поліції в Закарпатській області:

9.1. Запровадити температурний скринінг осіб, що в'їжджають на територію області через пости, що розташовані на перевальних ділянках автомобільних доріг області.

Термін: невідкладно

10. Районним державним адміністраціям, міськвиконкомам спільно з органами місцевого самоврядування, об'єднаними територіальними громадами, департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації:

10.1. Уточнити за результатами проведених перевірок перелік закладів, визначених на території області для тимчасової обсервації громадян із явними ознаками підозри на СОVID-19.

Термін: терміново

11. Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації, комунальному некомерційному підприємству „Обласна клінічна інфекційна лікарня Закарпатської обласної ради, районним державним адміністраціям, міськвиконкомам спільно з органами місцевого самоврядування, об'єднаними територіальними громадами:

11.1. Визначити потребу індивідуальних засобів захисту органів дихання та шкіри (масок медичних, рукавичок, тощо), для осіб медичного персоналу, що залучатимуться для виконання робіт у разі виникнення COVID-19 із розрахунку на 3 місяці роботи.

Термін: до 12:00, 17 березня 2020 року

12. Районним державним адміністраціям, міськвиконкомам спільно з органами місцевого самоврядування, об'єднаними територіальними громадами, державній установі „Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України":

12.1. Подати штабу тимчасової протиепідемічної комісії при обласній державній адміністрації інформацію щодо наявного запасу засобів індивідуального захисту та дезінфікуючих засобів у розрізі кожного медичного закладу.

Термін: невідкладно

13. Штабу тимчасової протиепідемічної комісії при обласній державній адміністрації:

13.1. Сформувати уточнений перелік закладів, визначених на території області для тимчасової обсервації громадян із явними ознаками підозри на СОVID-19.

13.2. Забезпечити узагальнення інформації щодо наявного запасу засобів індивідуального захисту та дезінфікуючих засобів у розрізі кожного медичного закладу.

13.3. Розробити форму зобов'язання про самоізоляцію для осіб, які перетинають державний кордон та в'їжджають на територію країни (області).

13.4. Довести відповідне зобов'язання до Мукачівського та Чопського прикордонних загонів.

Термін: невідкладно

14. Мукачівському та Чопському прикордонним загонам:

14.1. Вжити необхідних заходів щодо заповнення в двох примірниках зобов'язання про самоізоляцію для осіб, які перетинають державний кордон та в'їжджають на територію країни (області).

Термін: невідкладно

14.2. Забезпечити надання одного заповненого примірника відповідного зобов'язання по кожній особі до штабу тимчасової протиепідемічної комісії при обласній державній адміністрації.

Термін: до 10:00 год., щоденно

15. Мукачівському та Чопському прикордонним загонам, Закарпатська митниця Держмитслужби:

15.1. Розмістити на території міжнародних пунктів пропуску інформаційні стенди щодо профілактичних дій особами, які перетинають державний кордон спрямованих на недопущення виникнення та поширення СОVID-19, а також необхідності заповнення форми зобов'язання про самоізоляцію.

16. Департаменту фінансів облдержадміністрації, головному управлінню Державної казначейської служби України у Закарпатській області, райдержадміністраціям, міськвиконкомам, органам місцевого самоврядування, об'єднаним територіальним громадам:

16.1. Опрацювати питання щодо призупинення оплати капітальних видатків місцевих бюджетів з метою акумуляції фінансового ресурсу на випадок ускладнення ситуації з СОVID-19.

Термін: до нормалізації ситуації

17. Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації спільно з керівниками медичних закладів, райдержадміністраціями, міськвиконкомами, органами місцевого самоврядування, об'єднаним територіальним громадам:

17.1. Забезпечити створення та ведення обліку наявного резерву медичного персоналу, що перебуває поза межами системи охорони здоров'я (зокрема медпрацівників з епідеміологічною підготовкою, що змінили місце роботи, тощо).

17.2. Опрацювати питання щодо заохочення колишніх медичних працівників до повернення на роботу у систему охорони здоров'я.

17.3. Опрацювати питання щодо залучення приватних лабораторних центрів до тестування для виявлення COVID-19.

17.4. Сформувати детальний перелік сил та засобів, які можуть бути залучені для проведення протиепідемічних заходів та забезпечити їх готовність до виконання визначених завдань.

Термін: невідкладно

18. Закарпатському обласному військовому комісаріату:

18.1. Сформувати список військовозобов'язаних з числа медичних працівників, які перебувають на військовому обліку у міських, районних військових комісаріатах. Відповідний список військовозобов'язаних подати до департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації.

Термін: невідкладно

19. Департаментам облдержадміністрації: охорони здоров'я, освіти і науки, соціального захисту населення, управлінню молоді та спорту облдержадміністрації, Закарпатській обласній організації Товариства Червоного Хреста України, районним державним адміністраціям, міськвиконкомам спільно з органами місцевого самоврядування, об'єднаним територіальним громадам:

19.1. Опрацювати питання щодо термінової підготовки волонтерів, зокрема з медичною освітою, для їх можливого залучення до роботи із хворими на COVID-19.

Термін: невідкладно

20. Районним державним адміністраціям, міськвиконкомам спільно з органами місцевого самоврядування, об'єднаним територіальним громадам:

20.1. Вжити невідкладних заходів щодо проведення розрахунків та уточнення номенклатури місцевих резервів матеріальних засобів для запобігання та ліквідації наслідків поширення COVID-19.

20.2 Уточнити місцеві плани реагування на медико-біологічні надзвичайні ситуації та ліквідації їх наслідків.

20.3. Визначити перелік сил та засобів, які можуть бути залучені для проведення протиепідемічних заходів на місцевому рівні та забезпечити їх готовність до виконання визначених завдань.

Термін: невідкладно

21. Департаментам облдержадміністрації: освіти і науки, культури, інфраструктури розвитку і утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення та житлово-комунального господарства, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, управлінню молоді та спорту облдержадміністрації, головному управлінню Держпродспоживслужби в Закарпатській області, головному управлінню Національної поліції у Закарпатській області, виробничому структурному підрозділу „Ужгородської дирекції залізничних перевезень" регіональної філії „Львівська залізниця" ПАТ „Українська залізниця", управлінню ДСНС України у Закарпатській області, районним державним адміністраціям, міськвиконкомам спільно з органами місцевого самоврядування, об'єднаним територіальним громадам:

21.1. Забезпечити подання до штабу тимчасової протиепідемічної комісії при обласній державній адміністрації інформації про здійснення заходів щодо запобігання поширенню COVID-19 згідно форми, що додається (додаток № 1).

Термін: щоденно до 14.00 год.

22. Штабу тимчасової протиепідемічної комісії при обласній державній адміністрації, департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації:

22.1. Забезпечити узагальнення інформації згідно форми додатку № 1 та надання її до Міністерства охорони здоров'я України.

Термін: щоденно до 16:00 год.

23. Департаменту соціального захисту облдержадміністрації, районним державним адміністраціям, міськвиконкомам спільно з органами місцевого самоврядування, об'єднаним територіальним громадам:

23.1. Вжити заходів щодо забезпечення продовольством та предметами першої необхідності в режимі доставки осіб похилого віку, які мають найбільший ризик настання летальних наслідків.

Термін: невідкладно

24. Департаменту освіти і науки облдержадміністрації:

24.1. Вжити заходів щодо переведення діяльності усіх закладів освіти в режим дистанційного навчання.

Термін: невідкладно

25. Місцевим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, територіальним органам центральних органів виконавчої влади:

25.1. Скасувати або максимально перевести в режим телефонних або відеоконференцій усі нарадчі заходи та засідання колегіальних і дорадчих органів (зокрема громадських слухань і обговорень), у тому числі органів місцевого самоврядування (за винятком виключних випадків).

25.2. Скасувати проведення особистих прийомів громадян в усіх органах державної влади та органах місцевого самоврядування.

25.3. Перевести усі масові соціально значимі заходи в режим здійснення інтернет-стримінгу.

Термін: невідкладно

26. Керівникам підприємств, установ, закладів та організацій всіх форм власності:

26.1. Запровадити щоденний температурний скринінг персоналу, негайно відправляти додому на самоізоляцію усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань.

26.2. Максимально перевести здійснювану персоналом роботу на віддалений доступ із застосуванням електронних комунікацій і технологій.

26.3. Запровадити режим профілактичного спостереження за особами із числа персоналу, які відвідували країни інфекційного ризику.

26.4. Передбачити режим регулярного провітрювання службових приміщень, за можливістю здійснювати дезінфекційні заходи за допомогою кварцування.

26.5. Забезпечити наявність на робочих місцях, виробничих приміщеннях миючих та дезінфікуючих засобів з метою дотримання працівниками санітарно-гігієнічних вимог та забезпечення проведення режиму вологого прибирання з використанням засобів дезінфекції.

Термін: постійно

27. Головному управлінню Держпродспоживслужби в Закарпатській області, райдержадміністраціям, міськвиконкомам спільно з органами місцевого самоврядування, об'єднаним територіальним громадам:

27.1. Посилити контроль за системами водопостачання і водовідведення населених пунктів.

Термін: невідкладно

28. Головному управлінню Національної поліції у Закарпатській області, управлінню патрульної поліції в Закарпатській області, військовій частині 3002 Національної гвардії України:

28.1. Забезпечити дотримання правопорядку під час реалізації заходів із запобігання поширенню COVID-19.

28.2. Забезпечити контроль за станом виконання в області пункту 2 даного рішення комісії.

Термін: у період дії обмежувальних заходів

29. Департаментам облдержадміністрації: інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, охорони здоров'я, державній установі „Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України", головному управлінню Держпродспоживслужби в Закарпатській області, райдержадміністраціям та міськвиконкомам спільно з органами місцевого самоврядування

29.1. Посилити проведення серед населення області інформаційно-роз'яснювальної роботи щодо необхідності дотримання санітарно-гігієнічних вимог з метою зниження імовірності поширення COVID-19 та правил (порядку) поведінки при загрозі, виникненні, зараженні COVID-19.

Термін: постійно

30. Структурним підрозділам облдержадміністрації, територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади, відповідно до компетенції, районним державним адміністраціям, міськвиконкомам спільно з органами місцевого самоврядування, об'єднаним територіальним громадам:

30.1. Забезпечити доведення завдань, визначених цим рішенням до підприємств, установ, закладів та організацій області незалежно від форм власності та підпорядкування.

Термін: невідкладно

31. Контроль за виконанням цього рішення покласти на департамент охорони здоров'я обласної державної адміністрації (Єлизавета БІРОВ), головне управління Національної поліції у Закарпатській області (Олександр ШЛЯХОВСЬКИЙ) та управління з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації (Віктор БУРИШИН).

В. о. голови державної адміністрації,

голова регіональної комісії Олексій ГЕТМАНЕНКО

Відповідальний секретар регіональної

комісії, головний спеціаліст управління

з питань оборонної роботи, цивільного

захисту та взаємодії з правоохоронними

органами облдержадміністрації Ганна ПОНЦ