Про необхідність дотримання карантинних вимог говорили на нараді з керівниками закладів торгівлі, банківських установ та закладів громадського харчування Друк
Вівторок, 07 липня 2020, 15:48

DSC09713  DSC09719

Сьомого липня під керівництвом керівниці робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації – в.о. голови райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук та начальниці штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації – заступниці голови райдержадміністрації Єви Данич відбулася нарада із керівниками закладів торгівлі, банківських установ та закладів громадського харчування.

В ході нарада в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук наголосила присутнім на персональній відповідальності кожного керівника за дотримання карантинних вимог в підпорядкованих їм закладах, адже наразі на території району спостерігається ріст захворюваності на COVID-19, а також значно збільшується кількість летальних випадків. Саме тому, наразі заборонено проведення будь яких масових заходів, пов'язаних за святкуваннями.

Статистичні дані щодо захворюваності на COVID-19 навела директорка Виноградівської районної філії ДУ "Закарпатський ОЛЦ МОЗ України" Наталія Гірка, а директор КНП «Виноградівська районна лікарня» Олександр Милюков інформував присутніх про вкрай важку ситуацію у Виноградівській районній лікарні, де наразі переповненими є інфекційне та пульмонологічне відділення.

Насамкінець начальник сектору превенції Виноградівського відділення поліції Берегівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області, підполковник поліції Ігор Бігорі наголосив на тому, що оперативні групи щоденно здійснюють рейди з перевірки дотримання карантинних вимог в закладах та установах Виноградівського району, наразі складено 19 адміністративних протоколів про порушення карантинних норм.

DSC09729  DSC09738

Виноградівська РДА