Декілька питань роботи архівного відділу розглянули на робочій нараді Друк
Четвер, 27 грудня 2018, 11:00

IMG 8561  IMG 8560

27 грудня під керівництвом керівника апарату районної державної адміністрації Ігора Вантюха відбулася робоча нарада про стан інформаційно - роз'яснювальної роботи архівного відділу державної адміністрації та взаємодію із засобами масової інформації.

В ході наради начальник архівного відділу інформувала присутніх, що одними з основних завдань архівного відділу Виноградівської райдержадміністрації є проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи з джерелами формування Національного архівного фонду, щодо розвитку архівної справи.

Протягом 2018 року працівниками архівного відділу проводилися ділові зустрічі з працівниками відповідальними за ведення архівної справи управлінь, установ, організацій району, яким надано роз'яснення з питань дотримання вимог ведення архівної справи в діяльності їх роботи, а саме: Виноградівський районний суд, Казначейство, Держгеокадастр, Державна Податкова інспекція, Виноградівський пенсійний фонд і структурні підрозділи Виноградівської державної адміністрації, що мають статус юридичної особи.

27 червня 2018 року працівники відділу взяли участь у семінар-нараді з секретарями сільських та селищних рад Виноградівського району. В ході наради висвітлено питання: «Стан ведення архівної справи в органах місцевого самоврядування», а секретарям сільських та селищних рад району надано методичні рекомендації з питань ведення архівної справи в органах місцевого самоврядування.

Також архівний відділ проводить роботу по взаємодії із засобами масової інформації. 24 березня 2018 року на шпальтах комунального підприємства «Районний редакційно – видавничий комплекс "Новини Виноградівщини" опубліковано статтю "Як встановити свій родовід". На офіційному веб-сайті райдержадміністрації висвітлено тему: "Зберігання кадрових документів в установах, підприємства організаціях району всіх форм власності", а також протягом року висвітлювалися всі проведені наради відділу.

За наслідками наради інформацію взято до відому та дано ряд відповідних доручень керівника апарату райдержадміністрації.

Виноградівська РДА