Новини
Виноградівська районна філія Закарпатського обласного центру зайнятості інформує Друк
Вівторок, 18 червня 2019, 13:41

Анкета «Створення сприятливого середовища для професійної адаптації молодих фахівців»

Успішність професійної адаптації є одним з факторів самореалізації працівника в трудовій сфері, механізмом його трудової кар'єри, критерієм досягнення професійної майстерності у конкретному виді професійної діяльності на конкретному робочому місці. Професійна адаптація визначає ефективність подальшої роботи майбутніх працівників, працевлаштуванням, їх намірів пов'язати свою діяльність з обраним підприємством (установою).
З метою вивчення питання професійної адаптації та ефективності подальшої роботипроводиться анонімне онлайн-анкетування, яке знаходиться за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeDEak7Nxex0cU0lFoTUJCmYwGqIlink9WWgigKYbJeJGQMrw/viewform


 

ДО ПОЛІЦІЇ – НА ЕКСКУРСІЮ: ПОЛІЦЕЙСЬКІ РОЗПОВІДАЮТЬ ПРО СВОЮ РОБОТУ УЧНЯМ

10000000  2987654411

В гостях Виноградівського відділення поліції Берегівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області побували учні 9-х класів Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8. На щастя, діти навідалися до відділу поліції з доброго приводу – на екскурсію, для того, щоб познайомитися з роботою поліцейських. Головна мета поліцейських - дати можливість зрозуміти і роз'яснити дітям, що поліція не караючий орган, а правозахисний. Майбутні випускники ознайомилися з професіями: слідчий, оперуповноважений, інспектор сектору реагування патрульної поліції, патрульний поліцейський та загалом осмислили специфіку правоохоронної діяльності в контексті особистісних психологічних та професійних якостях, якими мають володіти охочі присвятити своє життя боротьбі з порушниками закону.
Екскурсія розпочалась з чергової частини. Школярі ознайомилися з роботою слідчо-оперативних груп, які за повідомленням чергового вирушають на місце скоєння злочину. Далі підлітки мали змогу побачити кімнату для затриманих та ізолятор тимчасового утримання.
Особливо захопила учнів демонстрація табельного озброєння, спеціальних засобів оборони, пістолета, бронежилета, каски, кайданків та гумового кийка. З цікавістю діти роздивлялися зброю, амуніцію та спецзасоби, які допомагають полісменам в їхній службі.
Підлітки були в захваті та приємно враженні гостинністю правоохоронців. По завершенню захопливої екскурсії вони подякували за змістовну та дуже цікаву зустріч.
Сподіваємось, що проведена екскурсія допоможе майбутнім випускникам вірно визначитися з майбутнім вибором професії та позитивно вплине на їх подальшу професійну кар'єру!


 

БЕЗРОБІТНИМ ПРО ГРАНДОВУ ПІДТРИМКУ БІЗНЕСУ

103646
З метою підвищення мотивації до праці та залучення незайнятого працездатного населення до організації підприємницької діяльності 29 травня 2019 року у Виноградівській районній філії Закарпатського обласного центру зайнятості був проведений профінформаційний семінар «Як розпочати власний бізнес», в якому взяли участь безробітні, яких цікавить відкриття власної справи і начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем електронних реєстрів та захисту інформацій Виноградівського обєднання управління Пенсійного Фонду Анатолій Іскович.
На семінарі надана інформація щодо Програми розвитку малого та середнього підприємництва на 2017-2020 роки, яка спрямована на створення соціально-економічніх умов розвитку підприємництва в регіоні. Учасників семінару ознайомлено з перевагами та проблемами підприємництва району, напрямами діяльності та заходами Програми бізнесу.
Зацікавила безробітних інформація про програму USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (далі - КЕУ), яка надає грантову підтримку малим та середнім підприємствам, що поширюється на всій території України. КЕУ надає гранти підприємцям, які працюють у нових галузях або галузях, що розвиваються, та мають потенціал для швидкого зростання, створення інвестицій та збільшення зайнятості. Особливу увагу зорієнтовано на роботу в галузях IT-послуг та виробництво меблів.
Спеціаліст Управління пенсійного фонду у Виноградівському районі Анатолій Іскович розказав про правові засади спрощеної системи оподаткування, звернув увагу на зміни в цій системі для суб'єктів підприємницької діяльності, зупинився на порядку та умовах складання і подання податкової звітності.
Залучаючи безробітних до підприємництва державна служба зайнятості сприяє збільшенню можливостей обсягу продуктивної зайнятості, адже для багатьох людей підприємництво і самозайнятість можуть бути гідним мотивом для професійної самореалізації, що надасть людині можливість забезпечити власний добробут, здобути самостійність, отримати економічну незалежність


 

 «ЗАЛІЗНИЦЯ ВІДКРИВАЄ СВОЇ ДВЕРІ ДЛЯ МОЛОДІ»

2345321000  543432121
Д.Гітомер сказав «У кожного з нас є заповітна мрія. Щоб вона стала реальністю, потрібен план, процес, персонал, наполегливість, терпіння і бажання». Отже, аби не тільки з користю, а й з гідністю прожити життя й почуватися щасливим, треба обирати майбутню справу, до якої маєш хист і лежить душа, а також не лінуватися розвивати свій талант.
Так, 24 травня 2019 року Виноградівська районна філія Закарпатського обласного центру зайнятості провела «День відкритих дверей для учнівської молоді» на підприємстві в відокремленому підрозділі «Моторвагонне депо Королево» регіональній філії «Львівська залізниця», з метою пошуку майбутніх фахівців на побудову успішної кар'єри в Україні. Учасниками заходу стали учні Королівської ЗОШ І-ІІІ ст. Захід відбувся в рамках підписаного меморандуму про взаємодію між Державною службою зайнятості та ПАТ «Українська залізниця».
Під час заходу інспектор з кадрів ВП «Моторвагонного депо Королево» Яким М. ознайомила майбутніх шукачів роботи з наявними вакансіями, вимогами до них, умовами праці на підприємстві та запросила присутніх до цікавої змістовної екскурсії ремонтними цехами підприємства, яку провів інженер Світлик М. Відвідавши основні цехи, які забезпечують сталість роботи дизель поїздів в експлуатації і безпеку руху, школярі розширили своє уявлення про професії залізничної галузі таких, як: машиніст, помічник машиніста, слюсар-ремонтник рухомого складу, токар і інші. Молодь на власні очі побачила весь процес виробництва. Після проведеного заходу, школярі впевнились – перше робоче місце треба починати шукати, ще до отримання диплому, щоб побудувати кар'єру, стати господарем свого життя, потрібно вчитися мріяти, перетворювати мрію на мету, а мету втілювати в реальність.
Такий захід, як день відкритих дверей на підприємстві, дає можливість популяризувати робітничі професії, а також допоможе молоді у професійному самовизначенні та виборі майбутнього навчання.


 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ ЗАКАРПАТСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ:

за підтримки компанії "Кімонікс Інтернешнл Інк." з 22 квітня 2019 року розпочала дію програма USAID "Конкурентоспроможна економіка України" (КЕУ), що надає грантову підтримку малим та середнім підприємствам та поширюється на всій території України.
КЕУ надає гранти підприємцям, які працюють у нових галузях або галузях, що розвиваються, та мають потенціал для швидкого зростання, створення інвестицій та збільшення зайнятості. Особливу увагу зорієнтовано на роботу в галузях ІТ-послуг та виробництва меблів.
Для отримання грантів необхідно подати заявку. Середній час між подачею заявки та отриманням грантової допомоги становить два місяці.
Кінцевий термін подачі заявок 29 лютого 2020 року.
З формою концепції грантового проекту можна ознайомитися за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1s8a_gR4htDdLyyQzg6wRhDw7rE9K0r2Y

За більш детальною інформацією звертатись за телефонами:
(03143) 2-69-83, (03143) 2-43-99
або за адресою м. Виноградів, вул.. Вакарова, 18/А, Виноградівська районна філія Закарпатського ОЦЗ


1  2

Підняття патріотичного духу та відповідальність за свій громадський обов'язок -саме так можна охарактеризувати прикордонну службу, яка стоїть на захисті кордонів нашої країни. Бути прикордонником - почесно та відповідально! Це можливість не лише отримати постійну роботу, стабільне матеріальне забезпечення, але й виконати почесну місію кожного чоловіка - бути захисником своєї домівки та держави.
Так, 21 травня 2019 року у Виноградівській філії Закарпатського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій, в якому взяли участь 10 безробітних осіб та представники прикордонної служби на чолі з начальником відділу з добору Окремого регіонального центру комплектування з місцем дислокації м. Львів - полковником Олегом Бостаном та заступником начальника вищезазначеного відділу Олексієм Маніком. Полковник Олег Бостан ознайомив присутніх з законодавчою базою, яка регламентує призов за контрактом у прикордонну службу, умови укладання контракту та проходження служби, матеріальне та технічне забезпечення військовослужбовців. Наголосив, що одним з принципів проходженні служби є принцип «територіальності», тобто особа буде працювати в межах Закарпатської області. Проінформував, що на даний час прикордонна служба має потребу в молодших інспекторах, водіях категорій А, В та С, кінологах, діловодах та фельдшерах. Зосередив увагу на вимогах до кандидатів на вищевказані посади, на розмірі грошового забезпечення (яке стартує від 10 тисяч гривень) та на соціальному пакеті і гарантіях, які надаються при підписанні контракту. Запропонував присутнім особам призовного віку підписати контракт, служба за яким буде враховано у строк строкової військової служби.
Великою та одночасно дуже приємною несподіванкою стало вручення грамоти, в присутності всього колективу Філії, від Окремого регіонального центру комплектування Державної прикордонної України директору Виноградівської районної філії - Наталії Фалес за плідну співпрацю у сприянні добору кадрів на військову службу за контрактом та укомплектуванні наявних вакансій.
В свою чергу директор Філії Наталія ФАЛЕС подякувала керівництву Окремого регіонального центру комплектування – Олегу БОСТАНУ та Сергію МАНІКУ за активну участь, професійну та злагоджену організацію при проведенні спільних масових заходів, і висловила побажання, щоб така співпраця і подальшому приносила тільки позитивний результат.

3  4ДЕКАДА РОБІТНИЧИХ ПРОФЕСІЙ

34522222  129877777 
На сьогодні в Україні ринок праці все менше потребує юристів, менеджерів, та все більш популярними стають робітничі професії. Щоб ефективно працевлаштуватись, треба отримати вищу або професійно-технічну освіту. Якщо в минулі роки молодь прагнула оволодіти професіями економічного та соціального спектру, то зараз успіхом користуються: швачки, розкрійники, кухарі, муляри, зварювальники,кондитери, автослюсарі та ін.
У рамках декади робітничих професій легкої промисловості, фахівці Виноградівської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості провели ряд профорієнтаційних заходів для учнів шкіл. Зокрема, це були зустрічі з роботодавцями, бібліотекою, екскурсії на підприємства регіону, вікторини за професіями. Заходи проводилися з метою інформування школярів про розмаїття професій, ознайомленням з світом професійної праці та вимогами, що висуваються до сучасного кваліфікованого робітника.
Недарма кажуть: «Краще один раз побачити, ніж сто раз почути». Ця народна мудрість знаходить своє підкріплення, практично, у всіх сферах людського буття. І ми самі часто переконуємось в тому, що побачене справляє на нас більше враження і надовго залишається в пам'яті, ніж те, про що ми лише почули. Тому, Виноградівська районна філія Закарпатського обласного центру зайнятості організувала професіографічну екскурсію в ПРАТ «Гроно-Текс», яка припала на закриття декади робітничих професій легкої промисловості. В ході заходу учням була надана можливість ознайомитися з виробничою діяльністю підприємства, з умови праці на підприємстві, безпосередньо поспілкуватися з керівництвом організації і кадровими працівниками та представниками трудових династій. Діти отримали відповіді на свої запитання та поради, як досягти успіху в професійній діяльності.
Отже, робітничі професії знову в моді! Намагаючись зробити свій вибір професії, ми маємо силу створити причини для самих себе, щоби стати тими особистостями, якими ми є. Адже країна наша потребує «золотих рук»!


 

НАПОЛЕГЛИВІСТЬ - ЗАПОРУКА УСПІХУ!

174320999
Молоді люді, які втратили роботу, нерідко комплексують та зневірюються в своїх силах. Через нестачу практичного досвіду роботи та звичайної впевненості в своїх силах, вони часто досить довго шукають нову роботу. Але це не стосується Дар'ї Вихристюк, колишньої працівниці ТОВ «Джентерм України», яка нажаль потрапила під скорочення штату працівників та стала безробітною. Перебуваючи в рядах безробітних Дар'я виявилась надзвичайно наполегливою у пошуку роботи. Постійно намагалася працевлаштуватися: відвідувала міні-ярмарки вакансій, різноманітні семінари, тренінги, складала плани самопошуку, мала зустрічі на підприємствах, де сподівалася знайти роботу. Та вакансій, які б відповідали їй не було, тому спільно з фахівцями Виноградівської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості почала вивчати інші варіанти працевлаштування. Дар'я взяла участь в семінарах «Як розпочати свій бізнес?», пройшла профдіагностичне тетування. Після цього їй було запропоновано зайнятися підприємницькою діяльністю.
Життя – це шлях, що складається з випробувань, невдач і...звісно перемог. Тільки вмотивовані та сильні духом люди здатні вистояти у вирі життєвих обставин та досягти успіху. Дар'я прагнула більше ніж успіху, мріяла заснувати власну бізнес-справу та відкрити магазин дитячого одягу, так як торгівля дитячим одягом завжди була жвавою і перспективною.
Сьогодні Дар'я Вихристюк тільки починає власний шлях підприємця, проте вже має авторитет серед жителів міста. Сама ж вона задоволена тим, що її мрія мати власну справу здійснилася та, що найголовніше – це приносить не лише моральне задоволення та стабільний прибуток, а й можливість своєю працею приносити користь людям.


 

ТАЄМНИЧИЙ СВІТ ПРОФЕСІЙ

080519
Скільки професій на світі існує? Хто возить, хто вчить, хто літає, хто будує... Професія кожного варта пошани. От скоро я виросту. Ким же я стану?
Кожна людина працює і має якусь професію. Світ професій – величезний, їх понад 40 тисяч, причому щороку з′являється близько п′ятсот нових і стільки ж зникає або видозмінюється. Обираючи для себе фах, молода людина враховує, аби спеціальність була актуальною не тільки сьогодні, а й через 10-20 років. Це називається стабільністю попиту на професію.
Учням часто спадає на думку – а ким вони стануть у майбутньому? І нехай поки що їхні думки не серйозні, однак вони знають, що треба вчитися уже зараз, щоб в майбутньому мати змогу отримати таку професію, яка б їм подобалася, припала до душі, дозволяла прогодувати себе та свої майбутні родини.
Для того, щоб учні дізналися більше про професії, фахівці Виноградівської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості проводять профорієнтаційні уроки. Метою проведення уроків є допомогти учням не тільки вибрати професію, а й навчити їх оцінювати себе в контексті вимог ринку праці.
Так, фахівці служби зайнятості відвідали Пийтерфолвівську ЗОШ І-ІІІ ступенів. Під час уроків учнів було ознайомлено з послугами служби зайнятості, затребуваними професіями на ринку праці міста та Закарпатської області, навчальними закладами, у яких можна здобути професії, пояснили, що професію треба вибирати усвідомлено, виходячи зі своїх здібностей і професійної спрямованості. Розглянули питання, що виникають при виборі професії, і основні помилки, які часто при цьому допускаються.
Окрему увагу було приділено підходам і методам правильного вибору професії, спеціальності за допомогою веб-базової платформи «Моя професія: консультаційна мережа».
В кінці заходу діти отримали відповіді на свої запитання, поради як досягти успіху в професійній діяльності та буклети 


 

ІСТОРІЯ УСПІХУ ЖІНКИ-ПЕРЕСЕЛЕНКИ!

  

23456788Події на Сході чорною полосою проходять по всій країні і по долях багатьох людей, які були змушені покинути рідні міста та домівки, шукаючи захисту та нового життя за межами своєї малої батьківщини. Багато з них були змушені шукати собі роботу навіть не за професією чи освітою, стаючи при цьому вельми успішними.
Однак, дехто з числа внутрішньо переміщених осіб самі для себе створили робоче місце, зареєструвавши себе приватним підприємцем. Таким яскравим прикладом і є Світлана Каліненко з міста Донецьк, яка на теренах Виноградівщини змогла відкрити успішне кафе-бар «Удворко».

На даний час, пані Світлана успішно співпрацює з Виноградівською районною філію Закарпатського обласного центру зайнятості. Враховуючи, що вид діяльності пані Світлани є пріоритетним, то їй було запропоновано скористатись послугою служби зайнятості щодо компенсації єдиного соціального внеску за працевлаштування майбутніх працівників з числа безробітних. Узгодивши співпрацю, фахівці районної Філії направили на виробництво пані Світлани безробітних осіб для участі в роботах тимчасового характеру та проходження навчання безпосередньо на виробництві. По закінченню навчання осіб які шукають роботу, та в разі їх успішного працевлаштування, пані Світлані буде виплачуватись компенсація єдиного соціального внеску за працевлаштування майбутніх працівників з числа безробітних на нові робочі місця.

«Життя прекрасне» - стверджує Світлана, і кожен його день потрібно прожити як останній, творити добро і вірити, надіятись і радіти, що ти працюєш і живеш!»


 

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВИНОГРАДІВСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО КОЛЕДЖУ МДУ

876452  23456789909

У житті кожної людини вибір майбутньої професії – серйозний та відповідальний крок. Від цього вибору залежатиме багато – можливість реалізації інтересів, перспективи творчого зростання, добробут, дружні й ділові контакти. Щоб допомогти школярам Виноградівського району та міста у формуванні свідомого професійного вибору, пропагуванні професій, які користуються попитом на ринку праці та формуванні професійних інтересів відбулася презентація Виноградівського державного коледжу Мукачівського державного університету. Так, сьогодні учні випускних класів Сасівської, Теківської, Королівських та Виноградівських шкіл мали змогу ознайомитися з професіями, які готує ВДК МДУ. Майбутні абітурієнти ознайомилися з умовами вступу до даного навчального закладу, побачили здобутки, досягнення та успіхи студентів.

Родзинкою заходу стали продемонстровані цікаві слайд-шоу щодо навчального процесу, студентського життя та презентацій всіх спеціальностей.

Учасники художньої самодіяльності коледжу подарували гостям чудовий настрій та позитивні емоції, виконуючи пісні, демонструючи запальні танці та показ моделей.
«Обираючи професію, треба пам'ятати, що здійснити цей відповідальний крок треба, враховуючи свої нахили та здібності, особисті та громадські інтереси. Кожна людина є будівником своєї долі - наголосила Наталія Фалес, директор Виноградівської районної філії Закарпатського ОЦЗ. Тому запроваджена нова профорієнтаційна платформа «Моя професія: консультаційна мережа» являється гідним помічником у виборі професії».

Учасники заходу змогли побачити креативні виставки талановитих студентів з кожної спеціальності, посмакувати гостинцями та отримати вичерпну інформацію про коледж.
Сподіваємось, після цього заходу чимала кількість школярів всерйоз вирішила вступати до ВДК МДУ.


 

 День відкритих дверей навчального закладу

150419У житті кожної людини вибір майбутньої професії – серйозний та відповідальний крок. Від цього вибору залежатиме багато – можливість реалізації інтересів, перспективи творчого зростання, добробут, дружні й ділові контакти.

Результативною формою роботи Виноградівської районної філії Закарпатського ОЦЗ з профорієнтації на правильний вибір професії учнів та їх успішне подальше працевлаштування є проведення Днів відкритих дверей у навчальних закладах. Так, сьогодні, 11.04.2019 року Філією спільно з ВПУ №34 м. Виноградів було проведено «День відкритих дверей навчального закладу»

В заході взяли участь учні 9-11 класів Дротинської ЗОШ, Тросницької ЗОШ та Підвиноградівської ЗОШ. Учасники заходу мали можливість ознайомитися з історією навчального закладу, правилами прийому, переліком професій, за якими здійснюється навчання. Майстри виробничого навчання провели екскурсію по майстернях та навчальних аудиторіях училища, продемонстрували вироби студентів, показали учасникам з чим їм доведеться стикнутися під час навчання.

Аби допомоги молоді краще зрозуміти себе та зробити свідомий вибір майбутньої професійної діяльності директор Виноградівської районної філії Закарпатського ОЦЗ Наталія Юріївна Фалес презентувала нову профорієнтаційну платформу – «Моя професія: консультаційна мережа», за допомогою якої учні можуть безкоштовно пройти тестування.
Захід проходив цікаво і жваво, по завершенні дехто з школярів вже попередньо прийняли остаточне рішення вступати у ВПУ №34.


 

viber image 2019-04-11  08.14.12З метою виконання Меморандуму про проведення спільних заходів, спрямованих на сприяння зайнятості осіб, які мають майнові зобов'язання за рішенням суду, інших органів, у тому числі осіб, які мають заборгованість зі сплати аліментів стосовно яких відкрито виконавче провадження в органах державної виконавчої служби 09 квітня 2019 року заступником директора Виноградівської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості Ярема С.І. проведено робочу зустріч з начальником Виноградівського районного відділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Закарпатській області Феделеш В.І., на якій були обговорені питання організації системної роботи щодо сприяння зайнятості особам, які мають майнові зобов'язання за рішеннями суду, інших органів, зокрема осіб, які мають заборгованість зі сплати аліментів.

Також обговорено можливість проведення спільних виїздів представників Виноградівської філії разом з представниками Виноградівського районного відділу державної виконавчої служби до органів місцевого самоврядування, сільських, селищних рад, тощо, з метою ідентифікації боржників та надання повного комплексу соціальних послуг щодо працевлаштування та забезпечення підходящою роботою в межах своїх повноважень.

 

Вдале працевлаштування – успіх в професійному майбутньому

viber image 2019-03-21  10.46.55Для того, щоб знайти бажану роботу, слід дуже цього хотіти та бути впевненим у собі. Саме така людина - Копча Іван. Для вирішення своєї проблеми з працевлаштуванням звернувся до Виноградівської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості, та вже більше року активно шукав роботу торгівельного представника з гідними умовами праці та відповідною заробітною платою.

І коли йде плідна співпраця між роботодавцем, фахівцями Філії та шукачем роботи, наслідком завжди є позитивний результат. Рекрутер Виноградівської районної філії, ознайомившись з резюме безробітного п. Копчі, оперативно, за допомогою бази актуальних вакансій Філії та всіх наявних інтернет ресурсів, здійснила пошук підходящої вакансії та знайшла вакансію менеджера зі збуту в ТОВ «Астероїд». Одночасно, фахівець з працевлаштування, попередньо ознайомивши Івана з усіма наявними вакансіями району, врахувавши його досвід та побажання, запропонував йому дану вакансію. Претендента на роботу, було направлено на співбесіду безпосередньо до роботодавця. Успішно пройшовши співбесіду п. Копча був направлений на проходження стажування безпосередньо на робочому місці у данного роботодавця. Завдяки проведеній роботі, високій мотивації особи до працевлаштування та плідній співпраці з роботодавцем, безробітний Копча Іван був вдало працевлаштований менеджером зі збуту в ТОВ «Астероїд».

Вірте в свої сили і тоді ви неодмінно досягнете своєї мети.


 

 ІЗ БЕЗРОБІТНОЇ – В БІЗНЕС ЛЕДІ!

IMG 20181228 132941Для одних втрата роботи – це справжня проблема, а для інших – початок нового життя. Саме до останніх належить Мар'яна Дубляк. Сталося так, що працюючи інженером з якості в одному з ринкоутворюючих підприємств міста, в липні 2018 року, у зв'язку з скороченням штату, вона втратила роботу. Довго на обліку у Виноградівській районній філії Закарпатського обласного центру зайнятості Мар'яна Михайлівна не затрималась. Не втративши віру, вирішила, що настав час зайнятися бізнесом. За рекомендаціями і професійними консультаціями фахівців Філії вона вирішила спробувати себе в рекламному бізнесі. Так, отримавши одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності, у Виноградові з'явилось рекламне агентство «Art+», яке забезпечує споживачів товарами і рекламодавців якісною рекламою продукцією. ЇЇ агентство надає повний перелік рекламних послуг, включаючи в себе всі види поліграфії, розробку, друк та монтаж реклами, світлові вивіски, розробку, друк на холсті та фотошпалерах, фрезерну порізку та гравіювання.

Нині у невеличкому, але затишному та гарно обладнаному офісі рекламного агентства «Art+» завжди людно. Переконатися в цьому змогли фахівці Філії, побувавши на офіційному відкритті агенції. Туди приходять школярі, службовці, бізнесмени, робітники. Вдала цінова політика, якісне, швидке та ввічливе обслуговування приваблюють клієнтів. Незважаючи на високу конкуренцію, Мар'яна Дубляк зуміла завоювати своє місце під сонцем у бізнесі і тепер має постійних клієнтів, кількість яких невпинно зростає.


 

З метою підвищення якості та рівня комунікації з клієнтами служби зайнятості Виноградівська районна філія  Закарпатського обласного центру зайнятості інформує, що у 2018 році державною службою зайнятості введено у експлуатацію новий Веб-сайт «Єдине соціальне середовище зайнятості».

Метою впровадження електронних сервісів у діяльність державної служби зайнятості є надання якісних послуг населенню та роботодавцям.

Впроваджено нове поняття - «Електронний кабінет роботодавця», який являється сервіс, з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, зорієнтований, насамперед, на скорочення витрат часу відвідування центру зайнятості та на підвищення рівня взаємодії роботодавців із службою зайнятості. Це персональне автоматизоване робоче місце, доступ до якого роботодавець може отримати за допомогою комп'ютера, підключеного до мережі Інтернет, а також з мобільного телефону.

У «Електронному кабінеті» роботодавець має можливість переглянути актуальні реквізити свого підприємства, що містяться у базі служби зайнятості, стан укомплектування заявлених вакансій, кількість направлень центром зайнятості претендентів на роботу, договори на організацію громадських робіт та працевлаштування після професійного навчання, здійснити добір працівників шляхом перегляду резюме. В електронному кабінеті роботодавця передбачена можливість подання звітів за формою №3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)», в тому числі і уточню вальних, в он-лайн - режимі до державної служби зайнятості та подальшим завантаженням фахівцем центру зайнятості в базу вакансій ЄІАС. Крім того передбачена можливість переглядати звіти за формою 4-ПН, 1-ПН, які подавались до служби зайнятості.

Тож, запрошуємо Вас відвідати Виноградівську районну філію Закарпатського обласного центру зайнятості, де фахівці служби докладно проінформують про можливості роботи «Електронних кабінетів» та розкажуть про його переваги в роботі.

Платформа «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа»

Шановні старшокласники та шукачі роботи!
Послуги з профорієнтації можливо отримати дистанційно у он-лайн форматі.
Службою зайнятості запроваджена онлайн-профорієнтація за допомогою спеціального сервісу, який можна запустити прямо у браузері Вашого комп'ютера - веб-базована платформа «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа». Відтепер система профорієнтаційного діагностування стала загальнодоступною, усі бажаючі мають можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації дистанційно у он-лайн форматі без відвідування центру зайнятості, якщо існує потреба у:
- виборі (зміні) професії;
- виборі майбутнього напряму професійного навчання
- оцінці власних здібностей;
-саморозвитку.
Перетворіть вибір майбутньої професії з «гадання на кавовій гущі» у науково обґрунтований прогноз, виявіть схильності та здібності до різних видів діяльності.
Програма тестування основана на діагностиці й зіставленні трьох основних факторів успішного професійного навчання й самореалізації:
-професійна мотивація визначає глибинні професійні інтереси й цінності
-структура інтелекту – рівень розвитку інтелекту (ІQ), специфіку структури здібностей,
-психологічні схильності – схильність до певних видів професійної діяльності.
Проходження усіх тестів гарантує високу результативність діагностики та максимально приближений професійний вибір для людини, яка проходить тестування.
Треба пам'ятати, що зайва година часу, витрачена на усвідомлення професійних вподобань, може заощадити роки марних зусиль у «пошуку професії по душі» у майбутньому!
За результатами повного тестування програма пропонує не приблизні напрями професійної самореалізації, а конкретні професії відповідно особистісних інтересів та схильностей, із зазначенням відсотка відповідності.
Всім бажаючим, що потребують вибору або зміни професії, обрання свого кар'єрного шляху, визначення власних професійних інтересів, здібностей, психологічних схильностей, надається можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації у он-лайн форматі.
Для цього достатньо зв'язатись з фахівцем центру зайнятості, заявити про своє бажання та отримати код доступу.
Проаналізувати отримані результати можна самостійно, з батьками чи друзями, але краще зрозуміти результати тесту допоможуть фахівці центру зайнятості.
За детальною інформацією охочим пройти тестування он-лайн можна звертатись у Виноградівську районну філію Закарпатського обласного центру зайнятості за номерами телефонів: 2-60-64.

Як започаткувати власний бізнес за сприяння державної служби зайнятості?

Одним із напрямків діяльності Державної служби зайнятості є сприяння у започаткуванні власної справи незайнятим громадянам з метою забезпечення їх зайнятості.
Безробітні активно залучаються до семінарів з підприємницької діяльності, що проводяться за участю фахівців територіальних органів, податкових органів, соціальних фондів, фінансових та підприємницьких структур, які надають широкий спектр інформаційних та консультаційних послуг з юридичних, економічних та інших питань. Бажаючим заснувати власну справу надаються профорієнтаційні послуги та послуги з професійного навчання основам підприємницької діяльності.
Відповідно до частини 7 статті 22 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» допомога по безробіттю може виплачуватися одноразово для організації підприємницької діяльності зареєстрованим безробітним, які не можуть бути працевлаштовані у зв'язку з відсутністю на ринку праці підходящої роботи. Ця допомога виплачується особам, яким виповнилося 18 років крім осіб зазначених у частині 2 статті 6 цього Закону, а саме: молоді, яка закінчила або припинила навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих навчальних закладах, звільнилася із строкової військової або альтернативної (невійськової) служби і яка потребує сприяння у працевлаштуванні на перше робоче місце.
Одноразова виплата призначеної допомоги здійснюється у розмірі залишку призначеної допомоги, визначеної конкретному безробітному.
Для розгляду питання щодо отримання допомоги по безробіттю одноразово безробітний подає до центру зайнятості заяву та бізнес-план. Документи по кожній особі розглядає комісія з питань одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.
Рішення щодо виплати коштів приймається директором територіального органу з урахуванням висновку комісії.
Також існують законодавчі обмеження щодо одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації безробітними підприємницької діяльності. Зокрема, це стосується осіб, звільнених з останнього місця роботи за порушення трудової дисципліни, безробітних, які не дотримувалися рекомендацій центру зайнятості щодо пошуку роботи тощо, осіб, які шукають роботу вперше та громадянам, які протягом останніх 24 місяців, що передували початку безробіття були зареєстровані як суб'єкти підприємницької діяльності.
За наданням додаткової інформації та отримання послуг звертайтесь до Виноградівської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості за адресою: м. Виноградів, вул. Вакарова, 18/а, тел.(03143) 2-39-76, .(03143) 2-43-99.

Підтвердження неформального навчання

Здавалося б, працівники з великим досвідом роботи та життєвим багажем – мрія кожного роботодавця. Проте, сьогодні людям без документу про освіту важко на рівних конкурувати на ринку праці.
Законом України «Про професійний розвиток працівників» в Україні визначено термін «неформальне професійне навчання працівників».
Неформальне професійне навчання – це набуття працівниками професійних знань, умінь і навичок, не регламентоване місцем набуття, строком та формою навчання.
Всі особи, які працювали на підприємстві та оволоділи певними професійними навичками, але не мали при цьому документального підтвердження, мають змогу підтвердити свою компетенцію та отримати документ державного зразка.
Як показує досвід європейських країн, визнання результатів неформального професійного навчання має позитивний соціальний ефект як для працівників, які підвищують свій статус, так і для суспільства, для його макроекономічного розвитку.
Фінансування підтвердження результатів неформального професійного навчання здійснюється за рахунок коштів особи або роботодавця (у разі направлення ним особи).
Підтвердження результатів неформального професійного навчання здійснюють суб'єкти підтвердження – підприємства, установи, організації, які відповідають Вимогам, затвердженим наказом Мінсоцполітики та МОН від 16.12.2013 № 875/1776.

Відповідно до наказу Мінсоцполітики від 16.03.2016 року №256 «Про затвердження Переліку суб'єктів підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями» (зі змінами від 03.04.2018 № 466) визначено наступні суб'єкти підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за професією «Кухар» 3-6 розрядів:
• Державний навчальний заклад «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»;
• Державний навчальний заклад «Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»;
• Вище професійне училище № 33 м. Києва.
Вище комерційне училище Київського національного торговельно-економічного університету виключено із зазначеного Переліку.
Направлення на підтвердження кваліфікації особа може отримати у будь-якому центрі державної служби зайнятості.
Особі, яка підтвердила кваліфікацію, видається свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації за результатами неформального професійного навчання.
У разі виявлення в особи під час проходження процедури підтвердження кваліфікації рівня професійних знань, умінь та навичок, достатніх для виконання окремих видів робіт за професією, суб'єкт підтвердження видає такій особі сертифікат оцінювання результатів неформального професійного навчання.
Форма та порядок видачі свідоцтва/сертифікату встановлюються Мінсоцполітики за погодженням з Міністерством освіти і науки та спільними представницькими органами.
Запровадження процедури підтвердження кваліфікації працівників дасть змогу вирішити проблему визначення кваліфікації працівників, які мають належний практичний професійний досвід та надасть право громадянам отримати документ про професійно-технічну освіту за даною професією.
Перелік документів необхідних для підтвердження професійної кваліфікації:
• паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України; посвідка на постійне проживання (для іммігранта, іноземця або особи без громадянства, яка постійно проживає в Україні); посвідчення біженця (для біженця); посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, або особи, якій надано тимчасовий захист в Україні (для таких осіб);
• копії документа, що засвідчує факт трудових відносин (за наявності), та документа, що засвідчує наявність стажу роботи за професією відповідного кваліфікаційного рівня (за наявності вимог кваліфікаційної характеристики професії за відповідним кваліфікаційним рівнем, професійного стандарту до стажу роботи);
• оригінал документа про освіту (за наявності). У разі наявності іноземного документа про освіту особа подає також відповідну довідку про його визнання;
• одна фотокартка розміром 3х4 сантиметри;
• медична довідка (лікарський консультаційний висновок) за формою № 086/о; особова медична книжка (для осіб, які бажають підтвердити кваліфікацію за робітничими професіями у сфері торгівлі, громадського харчування, харчової та переробної промисловості); медична довідка про можливість виконання робіт за професією, пов'язаною з роботами з підвищеною небезпекою, та відповідні довідки, видані наркологом і психіатром (для осіб, які бажають підтвердити кваліфікацію за робітничими професіями, пов'язаними з роботами з підвищеною небезпекою);
• лист роботодавця про направлення працівника на підтвердження результатів неформального професійного навчання (за наявності).
За наданням додаткової інформації та отримання послуг звертайтесь до Виноградівської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості за адресою: м. Виноградів, вул. Вакарова, 18/а, тел.(03143) 2-39-76, .(03143) 2-43-99.

Отримайте ваучер на навчання!

Служба зайнятості пропонує громадянам отримати ваучер на навчання, який допоможе опанувати нову професію або спеціальність, удосконалити знання та вміння.
За ваучером можна навчатися на фахівців різних галузей економічної діяльності: сільське господарство, будівництво, харчові технології, транспорт, інформаційні технології тощо. Громадяни самостійно визначають професію або спеціальність, за якою будуть отримувати освітні послуги, а також форму та місце навчання.
Право на отримання ваучера мають всі особи віком старше 45 років, які не досягли пенсійного віку, крім зареєстрованих безробітних; особи, звільнені з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби); особи, які звільнені з військової служби після участі у проведенні АТО, з числа осіб з інвалідністю; та для внутрішньо переміщених осіб.
Ваучер видається одноразово. Його вартість встановлюється в межах вартості навчання і не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, визначеного законом на момент прийняття рішення про його видачу. Оплата ваучерів здійснюється Фондом загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Якщо вартість навчання перевищує вартість ваучера, особа або роботодавець може оплатити різницю.
Перелік документів для отримання ваучера
- заява (подається до центру зайнятості особисто);
- паспорт;
- трудова книжка (чи копія, засвідчена роботодавцем) або її дублікат;
У разі відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній, а також виконання роботи не на умовах трудового договору особою подається довідка, видана за місцем роботи або архівною установою про прийняття та звільнення з роботи, чи цивільно-правовий договір або інші документи, що підтверджують період зайнятості такої особи.
Для підтвердження страхового стажу за період військової служби подається довідка військового комісаріату, в якому особа перебуває на обліку, або військової частини (військового навчального закладу, установи тощо), де особа проходила службу (за наявності).
- документ про професійно-технічну чи вищу освіту або його дублікат;
- реєстраційний номер облікової картки платника податків;
- звільнені зі служби особи подають також копію витягу з наказу про звільнення військовослужбовця з військової служби та інші документи, які підтверджують підставу звільнення;
- звільнені з військової служби після участі у проведенні АТО з числа інвалідівподають також копію посвідчення учасника бойових дій, копію довідки до акта огляду медико-соціальною експертною комісією та у разі наявності – індивідуальну програму реабілітації;
- внутрішньо переміщені особи подають також довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

За наданням додаткової інформації звертайтесь до Виноградівської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості за адресою: м. Виноградів, вул. Вакарова, 18/а.

 
Протидія домашньому насильству Друк
Вівторок, 18 червня 2019, 09:54

Протидія домашньому насильству: контакти персонально-відповідальних осіб

З метою здійснення обліку даних про суб'єкти взаємодії, що здійснюють заходи у сфери запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, відповідно до Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року №658, сформовано перелік відповідальних осіб з номерами телефонів, адресами електронної пошти та даними про контактних осіб:

 


 

Попередження насильства у сім'ї

Доволі тривалий час в Україні ставлення до домашнього насильства залишалось суто "домашнім", а суспільство переважно закривало очі на сімейні проблеми.
Майже 17 років у нас діяв закон "Про попередження насильства в сім'ї", який передбачав заходи та повноваження органів державної влади у запобіганні та реагуванні на факти застосування фізичної сили в родинах. Однак, в реальному житті постраждалі члени сім'ї та діти частіше залишались сам на сам із домашнім терором, і ніякої дієвої реакції від державних органів, як правило, не було. Причин такої ситуації чимало — недостатня законодавча регламентація, страх потерпілих звернутися по допомогу, відсутність реагування, насамперед, з боку поліції, складність фіксації та доведення факту насильства.

Минулий рік став переломним у питаннях прав людини не лише в Україні, а й у всьому світі. Слова "фемінізм" та "насильство" стали найбільш запитуваними у пошукових інтернет-системах. Намагаючись вирішити проблему домашнього насильства, у грудні 2017 року Верховна Рада ухвалила закон "Про запобігання та протидію домашньому насильству", в якому запропоновано новий підхід (із використанням європейських стандартів) до боротьби з цим негативним явищем у суспільстві. Новий закон набув чинності з 7 січня 2018 року.

Під домашнє насильство тепер підпадає будь-яка дія фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, а також погрози вчинення таких діянь. Постраждалими визнаються особи, незалежно від того, чи проживають вони спільно зі своїми кривдниками, чи ні (наречені, подружжя, колишнє подружжя, мати, батько, діти, їх батьки, брати, сестри, нерідні батьки, опікуни, піклувальники, їхні діти, прийомні діти, діти-вихованці, інші родичі до двоюрідного ступеню зв'язку, особи, які спільно проживали або проживають однією сім'єю, але не перебувають у шлюбі, їх діти та батьки) та особи, які проживають разом (будь-які інші родичі, люди, які пов'язані спільним побутом, мають спільні права та обов'язки). Постраждалою дитиною визнається не лише та, яка зазнала домашнього насильства, а й свідок (очевидець) такого насильства.

У разі вчинення будь-якого виду домашнього насильства постраждалі мають право звернутися із відповідною заявою як до органів поліції за місцем свого проживання (перебування), так і до виконавчих комітетів сільських і селищних рад, органів опіки та піклування, навчальних закладів (якщо постраждалі — діти), установ охорони здоров'я. Можна повідомити про насильство і через кол-центр з питань запобігання та протидії домашньому насильству — державну установу, територіальні підрозділи якої планується відкрити у кожному регіоні. Державний кол-центр поки у процесі створення, а поки громадяни можуть користуватися гарячими лініями громадської організації "Ла-Страда Україна".

Постраждалі мають право одразу або в подальшому звернутися до суду із заявою про видачу обмежувального припису стосовно кривдника. До того ж постраждалі мають право користуватися безоплатними послугами адвокатів Центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а за подання таких заяв до суду — судовий збір не сплачується.

Потерпіла особа може вимагати від кривдника компенсації: її витрат на лікування, отримання консультацій або на оренду житла, яке вона винаймає з метою уникнення домашнього насильства, витрат на утримання дітей чи інших членів сім'ї, які перебувають (перебували) на утриманні кривдника.

До кривдника можуть бути застосовані наступні спеціальні заходи:
1) терміновий заборонний припис. Поліція може заборонити проживати, контактувати з постраждалою людиною як на підставі її заяви, так і за власною ініціативою у разі існування загрози її життю чи здоров'ю. При цьому заборона перебувати разом кривднику і постраждалій особі не залежить від того, кому належить помешкання — постраждалому, кривднику, їхньою спільною власністю. Строк дії цих заборон — 10 днів.
2) обмежувальний припис – застосовується на підставі судового рішення за заявою постраждалої особи (або її представника). Суд розглядає справу про видачу обмежувального припису не пізніше 72 годин після надходження до суду заяви про видачу обмежувального припису. Кривдника викликають до суду через розміщення оголошення на офіційному сайті суду. Однак судовий розгляд можуть провести і без виклику та участі кривдника, якщо того вимагає безпека постраждалої особи. Таким приписом людині може бути: заборонено перебувати в місці спільного проживання (перебування) з постраждалою особою; зобов'язано усунути перешкоди у користуванні майном; обмежено спілкування з постраждалою дитиною; заборонено наближатися на визначену відстань до місця проживання (перебування); заборонено особисто і через третіх осіб розшукувати постраждалу особу, якщо вона за власним бажанням перебуває у місці, невідомому кривднику тощо.

Рішення суду про видачу обмежувального припису підлягає негайному виконанню, а його оскарження не зупиняє його виконання. Обмежувальний припис видається на строк від одного до шести місяців, та може бути продовжений судом ще на шість місяців.

Крім того, усі факти домашнього насильства, інформація про кривдника (незалежно від його згоди), а також про постраждалих (за їхньою згодою) вносяться до Єдиного державного реєстру випадків домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

Всі ці заходи — не є покараннями (ані адміністративними, ані кримінальними). Це — так звані запобіжні заходи, які дозволяють державним органам оперативно зреагувати на факти домашнього насильства, припинити його вчинення та усунути загрозу повторного насильства. Проте застосування таких заходів зовсім не означає, що кривдника не притягнуть до адміністративної або кримінальної відповідальності за наявності підстав.

 
На Виноградівщині вшанували пам'ять розстріляних партизан-підпільників Друк
П'ятниця, 14 червня 2019, 09:45

IMG 8087  IMG 8086

14 червня заступниця голови районної державної адміністрації Єва Данич взяла участь в мітингу-реквіємі з нагоди Дня вшанування пам'яті розстріляних партизан-підпільників.

Традиційно, щороку в ці червневі дні на Виноградівщині вшановують пам'ять партизан–підпільників, членів розвідувальної групи під проводом угорського антифашиста Ференца Потокі, яких було привселюдно розстріляно 17 червня 1944 року у Виноградові, Текові та Чорнотисові.

Присутні вшанували пам'ять полеглих партизан хвилиною мовчання. Після чого Керівництво району та міста, керівники правоохоронних органів та ветеранських організацій а також представники громадськості поклали корзини квітів до меморіальної стели розстрілу партизан-підпільників.

IMG 8104  IMG 8111

Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині медичних працівників привітали із професійним святом Друк
Четвер, 13 червня 2019, 14:16

13 червня у Виноградівському міському будинку культури відбувся урочистий захід з нагоди відзначення в районі Дня медичного працівника.

У зв'язку із трагічною подією - загибеллю мешканців села Тарасівка Тячівського району, відповідно до розпорядження в.о. голови Закарпатської облдержадміністрації, 13 червня 2019 року було оголошено Днем жалоби у Закарпатській області, саме тому формат заходу було змінено. На початку всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять трагічно загиблих, а затим відбулася офіційна частина заходу.

IMG 7968  IMG 7973

Перш за все, із вітальним словом до медичних працівників виступила виконувачка обов'язків голови Виноградівської районної державної адміністрації Наталія
Костелеба-Веремчук.

-"Дорогі наші лікарі, медсестри, фельдшери та санітари, дорогі медики, від імені районної державної адміністрації та від себе особисто, як депутата Закарпатської обласної ради, щиро вітаю вас з професійним святом!

Бажаю кожній людині, яка вибрала для себе тягар найблагороднішої професії пам'ятати про її основні принципи. Нехай ваші серця ніколи не черствіють, нехай ваша робота приносить вам тільки величезне задоволення. Так, я знаю, що наразі у медичній галузі ідуть реформи. Часто вони даються важко і зі скрипом, проте я вірю, що кожна реформа іде нас правильним шляхом до кращого майбутнього. І медична галузь не буде тому виключенням. Вже сьогодні медперсонал певринної ланки відчуває позитивні зміни в роботі.

IMG 8006  IMG 8015

В день вашого професійного свята ми традиційно дякуємо всім вам за здоров'я, яке ви даруєте оточуючим. Нехай, незважаючи на довгі безсонні ночі, проведені в операційних або просто на чергуванні в лікарнях, незважаючи на велике навантаження і катастрофічну нестачу часу, Вам ніколи не знадобиться допомога лікаря.
Ваша професія дуже потрібна і важлива! Медичний працівник — це людина, яка допомагає з'явитися на світ, лікує, якщо захворієш, і навіть після смерті потрібні послуги медика.

В день тих, хто щодня самовіддано береже і рятує наші життя, мені хочеться побажати терплячих пацієнтів, спокійних робочих змін, міцних нервів і сімейного благополуччя! Спасибі вам, за вашу благородну і потрібну роботу!",- зазначила Наталія Костелеба-Веремчук і вручила ряд грамот та подяк голів Закапатської облдержадміністрації, обласної ради та Виноградівської райдержадміністрації.

IMG 8049  IMG 8066

Затим, із словами вітань виступили керівники районної та міської рад, а також керівниці районних закладів охорони здоров'я, які теж вручили чимало заслужених нагород медичним працівникам.

Виноградівська РДА

 
У Закарпатській області оголошено День жалоби Друк
Четвер, 13 червня 2019, 07:30

201803268eBJ7eV8shbjZG6e IYmfL13 червня 2019 року оголошено Днем жалоби у Закарпатській області у зв'язку із трагічною загибеллю мешканців села Тарасівка Тячівського району. Відповідне розпорядження видано виконувачем обов'язків голови Закарпатської обласної державної адміністрації.

Виноградівська районна державна адміністрація висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблих. 

 
В дитячому відділенні районної лікарні відкрили дитячу ігрову кімнату Друк
Середа, 12 червня 2019, 14:38

IMG 7892  IMG 7895

12 червня в першому дитячому відділенні Виноградівської районної лікарні відбулося відкриття сучасної дитячої ігрової кімнати, відремонтованої та обладнаної за рахунок благодійних коштів. Привітати маленьких пацієнтів із цією подією та подякувати благодійникам прийшла заступниця голови Виноградівської райдержадміністрації Єва Данич.

IMG 7912  IMG 7896

-«Я впевнена, що ця ігрова кімнат принесе багато радості «забутим» діткам, що перебувають на дитячому відділенні. На мою думку, вірним є твердження, що Без доброти неможлива справжня радість. І цю радість із благодійниками вже сьогодні розділяють маленькі пацієнти. Дякуємо вам за ту радість, яку ви подарували діткам, і нехай те добро, яке ви зробили повернеться до вас сторицею!»,- зазначила Єва Данич.

IMG 7920  IMG 7937

Збором коштів для реалізації цього проекту займалися волонтери цивільної групи «Допомога закарпатським «забутим» дітям». Кошти були зібрані в рамках благодійного балу Закарпатської реформатської молодіжної організації. Волонтери цієї цивільної групи займаються із «забутими» дітками, що перебувають у райлікарні з метою їх всебічного розвитку, і тепер у волонтерів з'явилося чудове місце щоб це робити.

Виноградівська РДА

 
Комісія з питань захисту прав дитини провела чергове засідання Друк
Середа, 12 червня 2019, 13:34

IMG 7883  IMG 7879

12 червня, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Під час засідання розглянуто 10 питань, у тому числі: щодо надання дозволу на здійснення правочинів щодо нерухомого майна, право користуванням яким мають діти (8 звернень) та  про встановлення опіки над дітьми (2 звернення) .

Після детального вивчення документів, членами комісії прийнято відповідні рішення в інтересах дітей та задля захисту їх прав.

Виноградівська РДА

 
Про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації говорили на робочій нараді Друк
Понеділок, 10 червня 2019, 12:31

IMG 755710 червня за головування керівника апарату райдержадміністрації Ігоря Вантюха відбулася робоча нарада за участі начальника та головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Вікторії Бачкай та Наталії Лутак.

В ході наради, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Вікторія Бачкай інформувала, що одним з основних завдань, які наразі стоять перед відділом є якісна підготовка до позачергових виборів народних депутатів України. Після голосування з повторних виборів Президента України 21 квітня, повідомлення про зміни внесені до уточнених списків виборців відділу надали всі 64 звичайні виборчі дільниці, з них: 44 виборчих дільниць зазначили, що зміни в списках були відсутні, 20 дільниць (після виборів 31 березня таких дільниць було 35) подали відділу відомості про неточності в списках виборців щодо 134 виборців (було 267). На підставі цих повідомлень відділом формувались запити до відповідних суб'єктів подання відомостей періодичного поновлення персональних даних Реєстру. Також відділом проводиться робота по виявленню кратних включень в Реєстрі та виправленню неточностей в персональних даних, які виявлені шляхом візуального контролю. Так, протягом травня працівниками відділу виявлено та підтверджено інформацію щодо 16 кратних включень в Реєстрі та 5 записів про осіб, які не є виборцями (з початку червня виявлено 4 кратні включення). Протягом травня сформовано 40 запитів на уточнення персональних даних щодо 768 виборців. Станом на 10.06.2019 за результатами запитів виправлено неточності в персональних даних 273 виборців.

-«Що стосується тимчасової зміни місця голосування виборцями, то з метою спрощення для виборців цієї процедури Центральною виборчою комісією внесено зміни в постанову ЦВК від 13 вересня 2012 року № 893 "Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси". Зокрема, відтепер відсутня необхідність додавати до заяви будь які підтверджуючі документи. Для вчасного виконання всіх завдань, які стоять перед відділом під час виборчого процесу з позачергових виборів народних депутатів України, а також опрацювання звернень виборців, наказом керівника апарату райдержадміністрації від 29.05.2019 №4-о затверджено графік роботи працівників відділу у вихідні дні.З метою забезпечення підготовки попередніх та уточнених списків виборців, всім суб'єктам подання відомостей періодичного поновлення Реєстру відділом будуть направлені листи про терміни подання відомостей.»,- також зазначила у доповіді Вікторія Бачкай.

За наслідками нараду інформацію доповідача взято до відома та дано ряд відповідних доручень керівника апарату.

Виноградівська РДА

 
Відбулася селекторна нарада про стан ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що склалася протягом 20-25 травня 2019 року на території Закарпатської області Друк
Середа, 05 червня 2019, 15:08

74860000П'ятого червня під керівництвом в.о голови Закарпатської облдержадміністрації Ярослава Галаса відбулася селекторна нарада із районними державними адміністраціями.

Участь у нараді взяли: в.о голови Виноградівської райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук, заступниця голови райдержадміністрації Єва Данич, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та представники служб району, які беруть участь в усуненні наслідків паводку.

В ході наради в.о голови Закарпатської облдержадміністрації Ярослав Галас, наголосив на тому, що в районах необхідно оперативно провести обстеження пошкоджених об'єктів та подати належним чином оформлені матеріали у встановлені терміни до облдержадміністрації.

За наслідками наради в.о. голови облдержадміністрації дано ряд відповідних доручень.


Виноградівська РДА

 
Представники Виноградівської райдержадміністрації взяли участь у селекторній нараді Друк
Вівторок, 04 червня 2019, 14:20

IMG 7331  190604 news-08-37

Четвертого червня під керівництвом директора департаменту соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації Михайла Петрішка відбулося засідання обласного міжвідомчого оперативного штабу із координації оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки із районними державними адміністраціями.

Участь у нараді взяли представники Виноградівської райдержадміністрації, а саме: заступниця голови райдержадміністрації Єва Данич, начальниця управління соціального захисту населення Виноградівської райдержадміністрації Уляна Курташ, начальник відділу санітарного контролю Держпродспоживслужби у Виноградівському районі Іван Стойка.

В ході наради обговорено ряд важливих питань щодо оздоровлення та відпочинку дітей , які потребують особливої уваги та підтримки. Як зазначили в ході засідання, загалом в області працюватимуть 278 дитячих відпочинкових закладів. На їхній базі планується оздоровити близько 2 000 дітей. За всіма закладами відпочинку і оздоровлення дітей будуть закріплені медичні установи для надання невідкладної та спеціалізованої допомоги.
За результатами засідання дано ряд доручень та прийнято відповідні рішення.

Виноградівська РДА

 
Паводок 20-24 травня на Виноградівщині попередньо класифіковано надзвичайною ситуацією природного характеру місцевого рівня Друк
Вівторок, 04 червня 2019, 10:53

IMG 7343  IMG 7302

Таке рішення прийняла районна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на позаплановому засіданні, яке відбулося четвертого червня під керівництвом виконувачки обов'язків голови Виноградівської райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук.

На початку засідання в.о. голови комісії надала присутнім інформацію про наслідки надзвичайної ситуації, яка склалася на території району 20-24 травня 2019 року.

Згідно узагальненої інформації, 20-24 травня 2019 року на території Виноградівського району випала велика кількість опадів у вигляді дощу. В результаті опадів відбулося підняття рівня води в річках: Боржава та Ботар, потічках і меліоративних каналах. В результаті було підтоплено близько 70 будинків та дворогосподарства в селах: Великі Ком'яти, Боржавське, Черна, Велика Копаня та в місті Виноградів. Нанесені збитки складають - 564 тис.314 грн. Окрім того, підтоплено 1046,57 га сільськогосподарських угідь в селах: Великі Ком'яти, Боржавське, Дюла, Чорнотисово, Черна, Хижа, Велика Копаня, Королево та Велика Паладь. Завдані збитки складають орієнтовно 33 мільйони 451 тисячу 300 гривень. Внаслідок негоди змито водою дороги державного та місцевого значення довжиною 18,080 км., чим завдано збитків на суму 48 мільйонів 164 тисячі гривень та дороги комунальної власності довжиною 28,470 км на суму збитків 10 707 799 гривень. Пошкоджено берегоукріплення та водозахисні дамби довжиною - 21 км 510м. Збитки складають 35 492 227 гривень. Загальна вартість нанесених збитків по об'єктах Виноградівського району складає 127 815 426 гривень. Відтак, сума нанесених збитків перевищує 2 тисячі мінімальних розмірів заробітної плати (тобто більше 8 346 000 грн.), тому ситуація, яка склалася в районі 20-25 травня 2019 року, може бути визнаною надзвичайною ситуацією природного характеру місцевого рівня.

Заслухавши інформацію члени комісії прийняли одноголосне рішення про попередню класифікацію ситуації, яка склалася в районі 20-25 травня 2019 року, надзвичайною ситуацією природного характеру місцевого рівня.

Окрім того, було затверджено Розрахунок збитків нанесених унаслідок дуже сильних опадів у вигляді дощу , які пройшли по території Виноградівського району 20-24 травня 2019 року. Відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації доручено підготувати та надіслати до департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, разом із необхідним пакетом документів, зведену інформацію щодо підтоплених (пошкоджених) об'єктів та оцінки завданих збитків, а також протокол засідання комісії з питань ТЕБ та НС. Виноградівському міжрайонному управлінню водного господарства, для збільшення пропускної спроможності під час виникнення надзвичайних ситуацій (паводків, повеней) доручено провести відповідні заходи з відновлення функціонування русел вказаних річок.

Виноградівська РДА

 
Питання Про стан кадрової роботи у Виноградівській райдержадміністрації обговорили на робочій нараді Друк
Понеділок, 03 червня 2019, 10:16

729110  72920000

Третього червня під керівництвом керівника апарату Виноградівської райдержадміністрації Ігоря Вантюха відбулася робоча нарада про стан кадрової роботи у Виноградівській районній державній адміністрації станом на 01.06.19 року.

Участь у нараді взяли: начальник відділу персоналу апарату райдержадміністрації Оксана Козак, начальник відділу організаційної роботи апарату Єва Деяк, начальник юридичного відділу апарату Олександр Кіш, начальник відділу фінансового забезпечення, обліку та звітності Ярослава Чернянчук та головний спеціаліст відділу Крістіна Токарєва.

В ході наради начальник відділу персоналу апарату райдержадміністрації Оксана Козак інформувала, що протягом січня – травня 2019 року районною державною адміністрацією проводиться цілеспрямована робота щодо реалізації державної кадрової політики. Організацію кадрової роботи в апараті та структурних підрозділах районної державної адміністрації, здійснює відділ персоналу апарату райдержадміністрації. Також заслухано доповідь, з питань кількісного та якісного складу державних службовців, проходження державної служби, нагородної справи, підвищення кваліфікації, ведення військового обліку, дотримання трудової та службової дисципліни працівниками районної державної адміністрації. Виконання нормативно-правових актів про державну службу перебуває на постійному контролі.


За підсумками наради керівник апарату райдержадміністрації дав ряд відповідних доручень.

Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині відбувся фестиваль черешень Друк
Понеділок, 03 червня 2019, 10:16

IMG 7190  IMG 7195

Другого червня в селі Оклі Гедь відбувся традиційний, 11-й фестиваль черешень. Привітати громаду зі святом приїхали виконувачка обов'язків голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук та заступник голови райдержадміністрації Єва Данич.

IMG 7221  IMG 7236

Під час урочистого відкриття фестивалю з вітальним словами виступило багато почесних гостей. Зокрема, у свої промові Наталія Костелеба-Веремчук зазначила, що сонячна та тепла Виноградівщина славиться великими врожаями смачних та солодких ягід та черешень, саме тому такий фестиваль просто необхідно проводити на території району.

IMG 7274  IMG 7239

-« Від райдержадміністрації висловлюю вдячність ініціативній групі організаторів за організацію такого чудового свята, адже збереження традицій та культури - наш священний обов'язок. Я вважаю, що саме такі заходи - найкраще цьому сприяють.», - зазначила Наталія Костелеба-Веремчук та вручила ряд подяк райдержадміністрації організаторам та учасникам фестивалю.

IMG 7188  IMG 7156

Після завершення офіційної частини глядачі могли насолодитися насиченою культурною програмою та взяти участь у різноманітних атракціяї. Окрім того, в рамках фестивалю гості змогли скуштувати декілька різновидів полуниці та черешень, а також різноманітні страви, приготовані з цих ягід.

Виноградівська РДА

 
<< Початок < Попередня 1 3 4 5 6 7 8 9 10 > Кінець >>

Сторінка 1 з 226

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1 

1111111111111 copy

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
 
images
 
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia 2 copy
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
rcz copy
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2019
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 63 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту