Новини
Питання освоєння коштів із обласного та державного бюджетів обговорили на нараді Друк
Понеділок, 21 жовтня 2019, 13:17

3156000  31500000

21 жовтня під керівництвом виконувачки обов'язків голови райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук відбулася робоча нарада із керівниками структурних підрозділів Виноградівської райдержадміністрації.

Про стан реалізації проектів регіонального розвитку , проектів, які фінансуються за рахунок коштів виділених для відновлення аварійно-проектних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що сталася 20-25 травня 2019 року інформувала начальник відділу економічного розвитку та торгівлі Валентина Окутіна. Про стан освоєння субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості інформувала начальник відділу охорони здоров'я Леся Королевич. Про стан освоєння коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на освітню галузь інформувала голова ліквідаційної комісії управління освіти, молоді та спорту Виноградівської райдержадміністрації Марія Сігетій.

За наслідками наради інформацію доповідаючих взято до відома та дано ряд відповідних доручень.

Виноградівська РДА

 
Заступниця голови Закарпатської ОДА здійснила прийом громадян у Виноградові Друк
П'ятниця, 18 жовтня 2019, 15:24

IMG 3000  IMG 3021

18 жовтня у Виноградові здійснила виїзний особистий прийом громадян заступниця голови Закарпатської облдержадміністрації Ольга Травіна.

Із різних питань до заступниці голови облдержадміністрації зверталися громадяни, громадські активісти, керівники органів місцевого самоврядування району. Так, зокрема, звернувся голова Вербовецької сільської ради із проханням посприяти у виділенні коштів для здійснення будівництва спортивного майданчика, а голова Широківської сільської ради звернувся із проханням посприяти у вирішенні проблемного питання пошуку джерел фінансування для здійснення ремонту дороги Широке-Букове.

IMG 3053  IMG 3046

Також зверталися громадяни із проханням про виділення матеріальної допомоги на лікування, а громадські активісти під час прийому просили надати відповіді на запитання, які на їх думку сьогодні хвилюють громаду району.

Окрім того, на прийом прийшли представники ромської нацменшини села Підвиноградів. Вони попросили сприяння у вирішенні проблемних питань надання якісних медичних та освітніх послуг для ромів Підвиноградова.

IMG 30756  IMG 3069

Прийом був здійснений у визначеному законодавством порядку. Звернення та пропозиції громадян – враховані та взяті під особистий контроль заступниці голови облдержадміністрації.

Виноградівська РДА

 
В райдержадміністрації відбулася нарада про підсумки роботи агропромислового комплексу за 9 місяців Друк
П'ятниця, 18 жовтня 2019, 10:20

29936666660  297775643

18 жовтня під керівництвом заступниці голови Виноградівської райдержадміністрації Єви Данич, за участі заступника начальника та спеціалістів відділу агропромислового розвитку Анатолія Бажури, Василя Яцканича та Оксани Юрик відбулася робоча нарада про підсумки роботи агропромислового комплексу за 9 місяців.

В ході наради обговорювались досягнення аграріїв району в галузях рослинництва, тваринництва та проблемні питання щодо посівної кампанії озимих зернових та нарощування поголів'я тварин у сільгосптоваровиробників, збільшення виробництва тваринницької продукції.

За наслідками наради інформацію прийнято до відома.


Виноградівська РДА

 
Про організацію та проведення в районі урочистих заходів говорили на нараді Друк
П'ятниця, 18 жовтня 2019, 08:03

IMG 2970  IMG 2966 copy

17 жовтня під керівництвом керівника апарату райдержадміністрації Ігоря Вантюха відбулася робоча нарада з керівниками та спеціалістами відділів культури, організаційної роботи та у справах преси, інформаційних технологій та зв'язку.

В ході наради обговорено основні організаційні моменти з проведення в районі урочистих заходів, а саме: 75-ї річниці визволення Закарпаття від фашистів; Дня пам'яті жертв голодоморів; Дня Гідності та Свободи; Міжнародного дня інвалідів та Дня Збройних сил України.

За наслідками наради прийнято відповідні рішення та дано ряд доручень керівника апарату.

IMG 2968  IMG 2964

Виноградівська РДА

 
В райдержадміністрації відбулося засідання комісії Друк
Четвер, 17 жовтня 2019, 15:15

286530000017 жовтня під керівництвом заступниці голови Виноградівської райдержадміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа і визначення дітей, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію.

В ході засідання комісії членами комісії розглянуто три питання, а саме: про розпорядження голови облдержадміністрації від 05.09.2019 № 481 „Про рішення комісії щодо розподілу між бюджетами міст обласного значення, районними бюджетами та бюджетами об'єднаних територіальних громад у 2019 році коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа",про розгляд документів п'ятьох осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у порядку їх черговості взяття на квартирний облік, про прийняття рішення щодо призначення грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення та визначення осіб, яким буде виплачено грошову компенсацію.

За наслідками засідання комісії прийнято відповідні рішення.

Виноградівська РДА

 
Про нововведення в законодавстві говорили на робочій нараді Друк
Четвер, 17 жовтня 2019, 12:50

IMG 291917 жовтня під керівництвом керівника апарату райдержадміністрації Ігоря Вантюха відбулася робоча нарада, в ході якої разом із працівниками юридичного відділу апарату обговорено нововведення в законодавстві. Начальник юридичного відділу апарату Олександр Кіш детально інформував про зміни в законодавстві, які впровадили за період від проведення попередньої подібної наради.

В ході наради розглянуто прийнятий 10 вересня 2019 року Закон України «Про особливу процедуру усунення Президента України з поста» (імпічмент), Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо перезавантаження влади», внесення змін до Закону України Про приватизацію державного і комунального майна та інші.

Так, зокрема, детально зупинилися на внесенні змін до Закону України Про державну службу. Керівник апарату доручив начальнику та спеціалістам юридичного відділу ще більш детально вивчити всі внесені до Закону зміни, з метою подальшого надання консультацій з цього питання кадровій службі та іншим державним службовцям Виноградівської райдержадміністрації.

Виноградівська РДА

 
Президент підписав закон щодо підтримки іноземних кіновиробників, який сприятиме залученню інвестицій і популяризації України Друк
Четвер, 17 жовтня 2019, 09:33

  123445686765

 
Ігор Бондаренко у черговий раз проконтролював якість проведення дорожніх робіт Друк
Четвер, 17 жовтня 2019, 07:46

72404241 695601417517310 7247999548155494400 nЦими вихідними голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко особисто проконтролював, як якісно підрядна фірма зробила нове дорожнє покриття на ділянці автодороги Берегово-Мукачево.

Здійснювався середній поточний ремонт автодороги державного значення М-24 Велика Добронь - Мукачево- Берегово - КПП Лужанка, ділянка 50+000 - 53+100. Наразі ремонтні роботи завершено, нанесено розмітку, встановлено дорожні знаки. Загальна вартість ремонту автодороги склала понад 15 млн грн, які виділено з Державного бюджету. Замовник робіт Служба автодоріг у Закарпатській області, а виконувала роботи підрядна організація ТОВ «Техно-Буд-Центр». Відтак, ремонт здійснили при в'їзді у місто Берегово зі сторони Мукачева.

Очільник краю вкотре попередив підрядників, що у разі виявлення будь-яких дефектів за гарантійний період, вони за власні кошти фірми будуть зобов'язані їх усунути.

- Якість ремонту доріг Закарпаття – під моїм пильним наглядом. Ця ділянка дороги має важливе значення, адже є основним напрямком руху транспорту не лише між двома містами обласного значення – Берегово і Мукачево, а й веде до міжнародного пункту пропуску «Лужанка». Тож і жителі краю, і громадяни інших держав не мають відчувати дискомфорт, а їздити якісними дорогами, - підкреслив Ігор Самійлович.

Прес-служба ОДА

 
Виноградівська районна філія Закарпатського обласного центру зайнятості інформує Друк
Вівторок, 15 жовтня 2019, 13:41

Професіографічна екскурсія для учнів

cz 123455  cz 123455 78
Професіографічна екскурсія – це важливий захід для молоді, який проводиться з метою розширення знань і уявлень про професії, підприємства, а також більш усвідомленого, виваженого підходу до вибору майбутньої професії.
З метою орієнтації молоді на актуальні на ринку праці професії, сьогодні, 10 жовтня 2019 року, Виноградівська районна філія Закарпатського обласного центру зайнятості організувала професіографічну екскурсію до ТОВ "Лідер" для учнів 11-х класів В.Ком'ятської ЗОШ І-ІІІ ст. та Оноцької ЗОШ І-ІІІ ст.
У ході екскурсії директор Наталія Борбель ознайомила учнів з процесом виготовлення жилетів, сучасним обладнанням та умовами праці спеціалістів. Слід зазначити, що під час екскурсії для учнів були створені умови, при яких вони змогли спостерігати за практичною роботою працівників безпосередньо на їхніх робочих місцях. Таке спостереження трудового процесу справило на учнів сильне враження. Також під час спостережень в молоді виникали питання, на які вони одразу отримували відповіді.
Організація таких професіографічних зустрічей формує у молоді позитивне ставлення до робітничих професій, розширює світогляд учнів та допомагає у виборі майбутнього професійного шляху.


 

cz 1610Завданням рекрутерів служби зайнятості,з одного боку,–якісно і швидко допомогти знайти роботу, тому, хто її потребує, та з іншого – задовільнити потребу роботадівців у підборі кадрів.
В ході телефонної розмови рекрутера Виноградівської філії з керуючою відділенням «Державного ощадного банку України» Оленою Петуховою03.10.2019 було з'ясована потреба роботодавця у кваліфікованому економісту, а також, було уточнено всі вимоги до кандидата на вакантну посаду та умови праці. Завдяки базі резюме,здійснено підбір підходящої кандидатури, якою стала Купар М.С. Кандидату на вільну посаду рекрутеромзроблено до дзвінз метою з'ясування готовності приступити до роботи. Детально ознайомивши з вимогами на посаду економіста, за згодою особи,07.10.2019 року було видано направлення на працевлаштування, та після успішно пройденої співбесіди безпосередньо у роботодавця,10.10.2019 року Купар М.С. була працевлаштована.


 

 

ОБИРАЙ СВОЄ МАЙБУТНЄ

20190877«Обирай своє майбутнє» – саме під таким гаслом, 26 вересня 2019 року, пройшов День кар'єри у Королівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, який організувала Виноградівська районна філія Закарпатського обласного центру зайнятості. В практиці роботи районної Філії, це другий масштабний захід, який проведений в сільській місцевості та на території школи. Метою проведення Дня кар'єри стало інформування учнівської молоді щодо перспектив професійної самореалізації та кар'єрного зростання та надання інформації про зміни у законодавстві про зайнятість. А також важливим аспектом проведення даного заходу, було підвищення рівень орієнтації учнів у світі професій, інформувати про професійно важливі якості, властиві людям різних професій, допомогти у визначенні своїх інтересів і здібностей. Акцентування уваги на актуальних професіях, які затребувані на ринку праці та навчальних закладах, які здійснюють професійну підготовку, привернення уваги молоді до перспективних напрямків економічного розвитку району, допомога учням самовизначитися з майбутньою професією, надання інформації незайнятим громадянам, які шукають роботу, про стан ринку праці, світ професій, можливості проходження професійного навчання, підготовки та перепідготовки чи підвищення кваліфікації. Тому, в заході взяли участь учні 8-11-х класів Королівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Королівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Хижанської ЗОШ І-ІІ ст., Чернянської ЗОШ І-ІІ ст., Горбківської ЗОШ І-ІІ ст., Сасівської ЗОШ І-ІІІ ст., Теківської ЗОШ І-ІІІ ст., учні ВПУ №34 м. Виноградів, студенти ВДК МДУ, та безробітні особи.


234566677На День кар'єри завітали презентувати своє підприємство та наявні актуальні вакансії: ПРАТ "Гроно-Текс", ТОВ "Ортекс-ЛТД", ТОВ "Сандерс-Виноградів", Філія "Королівський спеціалізований кар'єр" дочірнього підприємства "Закарпатський облавтодор", Моторвагонне депо КОРОЛЕВО РФ "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", Окремий регіональний центр укомплектування в Закарпатській області Державної прикордонної служби України, ТЗОВ "ОККО-РІТЕЙЛ", Пожежна команда селища Королево, Виноградівський підрозділ Головного управління Національної поліції в Закарпатській області, селищна лікарня селища Королево та Закарпатська дирекція акціонерного товариства "УКРПОШТА".
Про можливість отримання ґрунтовної профтехнічної та вищої освіти розповіли представники Виноградівського державного коледжу МДУ, Вищого професійного училища №34 м. Виноградів. За вагому допомогу у проведені та організації Дня кар'єри, хочеться відзначити керівництво та студентів Вищого професійного училища №34 м. Виноградів та Виноградівського державного коледжу МДУ, адже запорука успіху кожного заходу це ведучі, а також професійні та цікаві музичні виступи, танці та показ мод, який запам'ятався всім присутнім.

Проведений захід запам'ятався майстер-класами, які презентували вище перераховані роботодавці, так як вони не тільки на словах, а й на ділі мали можливість розповісти учасникам заходу про важливість роботи кожної установи та організації, довели важливість навчання та працевлаштування в Україні.

Особливу подяку хочемо висловити керівництву Королівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 за допомогу в організації та проведенні даного заходу, сподіваємось на подальшу співпрацю. А також висловлюємо вдячність гостям даного заходу Сівач Ользі Миколаївні – заступнику директора Закарпатського обласного центру зайнятості та представникам місцевої влади, керівнику апарату Виноградівської райдержадміністрації Вантюх Ігору Віталійовичу і керуючій справами Виноградівської районної ради Арвай Єлизаветі Калманівні.


 

czn


Я- успішна людина

234187650Що робили люди, які досягли успіху? Чи був у них якийсь секрет, чи впливала їхня впевненість у собі на вибір діяльності, на виконання завдань ? Чи, можливо, їм просто всміхнулась доля? Мабуть, і те, і інше, бо успіх залежить і від впевненісті у собі.
В понеділок 23 вересня у Виноградівській районній філії Закарпатського обласного центру зайнятості проведено перше засідання новоствореного клубу «Я – успішна людина». Тема засідання "Впевнена у собі людина - крок до успішного працевлаштування ", метою якого було надати психологічну допомогу і забезпечити формування у безробітних правильної самооцінки, впевненості у собі, у майбутньому працевлаштуванні.
Для того, щоб допомогти учасникам в самоствердженні, досягненні успіху в житті з фахівцем Виноградівської Філії на засіданні обговорювали та навчалися піднімати самооцінку на більш високий рівень і відчувати впевненість у собі. Те, як людина ставиться до себе, як оцінює свої здібності і яке місце відводить собі в суспільстві, впливає на її ціль в житті і на результати, яких вона хоче досягти. Учасники клубу виконували тематичні вправи, висловлювали власні почуття, ділились життєвим досвідом. Заняття пройшло у невимушеній, теплій, дружній атмосфері і довірі.
На зустрічі безробітні висловили подяку та зауважили, що проведення занять такого формату приносять користь для особистості. Також присутні визначилися на майбутнє, як працювати над собою щодо покращення настрою та виникнення у них мотивації досягнення успіху.

 


Рекрутинг - задоволення потреб клієнтів служби зайнятості

 

Перед фахівцями державної служби зайнятості завжди актуальним є питання – яким чином найбільш ефективно задовольнити сподівання та потреби тих, хто звертається за допомогою. Для цього не можна стояти на місці, необхідно рухатися вперед, постійно впроваджувати нові форми та методи роботи.
Рушійною частиною інноваційного розвитку служби зайнятості є сучасні методи пошуку та підбору персоналу хедхантинг та рекрутинг, вміння вести переговори, креативність та гнучкість у вирішенні поставлених завдань, розуміння світових тенденцій та трендів у пошуку працівників, здійснення постійного моніторингу і аналізу вакансій в базі даних Єдиної інформаційно-аналітичної системи та інших джерелах, що максимально сприятиме задоволенню потреб роботодавців у кваліфікованих кадрах. Рекру́тинг (від фр. Recruit — «набирати», «вербувати») — підбір персоналу в штат компанії, або під замовлення клієнта.
Робота фахівців Виноградівської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості націлена на налагодження співпраці з головними партнерами служби зайнятості – роботодавцями та формування єдиної бази вакансій на підставі відомостей безпосередньо від працедавців, аналізу інформації з друкованих засобів масової інформації та Інтернет-ресурсів. Служба зайнятості завжди націлена на плідне співробітництво та прагне постійно втілювати і удосконалювати нові підходи підбору персоналу.
Робота рекрутера полягає не лише в підборі фахівців для підприємств, а і у пошуку роботодавців для шукачів роботи. Варто зауважити, що люди, які не перебувають на обліку, теж користуються інформацією фахівців з рекрутингу, охоче погоджуються на співбесіду з роботодавцем та успішно працевлаштовуються. З початку 2019 року за допомогою роботи методом рекрутингу Виноградівською Філією було оброблено 129резюме, проведено 100 співбесід і успішно працевлаштовано 29 осіб.
У сучасних реаліях підприємства дійсно зацікавлені в рекрутинговій формі співпраці з центром зайнятості. По-перше, роботодавець не витрачає час на підбір кандидатів з великої кількості бажаючих осіб. Адже попередня співбесіда за вимогами роботодавця проводиться рекрутерами. По-друге, не потрібно витрачати кошти, адже подібна послуга надається саме в центрі зайнятості на безкоштовній основі. По-третє, роботодавцю не обов'язково розміщувати свої вакансії на платних ресурсах, він може скористатися ресурсами центру зайнятості. По-четверте, наприклад, представникам малого бізнесу не обов'язково мати в штаті менеджера з підбору персоналу при умові співпраці з центром зайнятості.
Тож, якщо маєте бажання знайти собі роботу чи змінити вже існуючу, звертайтеся до Виноргадівської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості за адресою м. Виноградів, вул.Вакарова, 18, будемо раді Вас бачити і допомогти.

Рекрутер Виноградівської районної філії
Закарпатського обласного центру зайнятості Людмила Ловас


КРОК У МАЙБУТНЄ

15900000«Ой! Думка загубилася... - Легко загубити будь що у інформаційній безодні. А ще легше так і не знайти ».Так же і з вибором професії, ніби зробили правильний вибір, а задоволення немає. Це значить, що «Деякі речі можуть заволодіти вашою увагою, але краще зосередьтеся на тих, які заволодівають вашим серцем» - індійська мудрість. Адже світ розвивається дуже динамічно. Протягом останнього десятиліття людство отримало величезну кількість знань і відкриттів, які докорінно змінили картину світу в повсякденному житті. Поява «штучного інтелекту», стрімкий розвиток віртуальної реальності, колосальна автоматизація робочих процесів - все це призводить до появи нових видів професійної діяльності та переосмислення ролі професіонала на ринку праці. Сьогодні у нас з вами з'явилася можливість заглянути в майбутнє і подивитися ці професії

Так, в період з 9 вересня по 19 вересня, з метою інформування учнів про відповідальність за своє професійне майбутнє, фахівцями Виноградівської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості були проведені профорієнтаційні уроки для учнів 8-11класів Королівської ЗОШ І-ІІІст №2, Горбківської ЗОШ І-ІІст, Веряцької ЗОШ І-ІІст, Чернянської ЗОШ І-ІІІст.

Під час заходів фахівці філії презентували профорієнтаційне нововведення - атлас професій майбутнього з доповненою реальністю. Цей інноваційний програмний продукт допомагає переглядати 3D-зображення із звуковим супроводом професій майбутнього ринку праці, таких як інженер-робототехніки, наномедік, сіті-фермер і багато інших. Учні розглянули формулу успішного вибору професії «Хочу - Можу - Треба», дізналися про послуги центру зайнятості, переглянули профорієнтаційні анімаційні відеоролики і дізналися про мобільний додаток для android-пристроїв «Центр професійної орієнтації», який можна завантажити на Google Play, а також про веб-базову платформу «Моя професія: консультаційна мережа».

Школярі отримали цінну інформацію і корисні навички при виборі майбутньої професії, яка дасть їм дорогу в трудове життя.
Сподіваємось, що дана проведена профорієнтаційна робота з учнями дасть вагомі результати у майбутньому.


ogo cz

 

Міністерство соціальної політики України
ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ
ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ
вул. Новака, 45, м. Ужгород, 88018, тел. (0312) 64-98-00, факс 64-98-25
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Web: https://zak.dcz.gov.ua Код ЄДРПОУ 02771546

Прес-реліз
29.08.2019

Цьогоріч збільшилася кількість закарпатців, що знайшли роботу за сприяння служби зайнятості

Кількість осіб, працевлаштованих за сприяння Закарпатської обласної служби зайнятості, упродовж січня-липня 2019 року становила 12,1 тис. осіб, що на 1,1% більше від обсягів січня-липня минулого року. При цьому, 74,4% з них були працевлаштовані оперативно до надання статусу безробітного.

Колишні безробітні знайшли роботу в оптовій та роздрібній торгівлі, ремонті автотранспортних засобів і мотоциклів; переробній промисловості; сільському, лісовому та рибному господарстві; тимчасовому розміщуванні й організації харчування; будівництві; державному управлінні й обороні, обов'язковому соціальному страхуванні; освітній галузі, транспортній, поштовій та кур'єрській діяльності; охороні здоров'я та наданні соціальної допомоги тощо.

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування працевлаштовано 115 безробітних.

За сприяння обласної служби зайнятості забезпечено тимчасову зайнятість 1325 громадян, які взяли участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру. Серед них - благоустрій, впорядкування місць поховання, меморіалів захисників Вітчизни, придорожніх смуг, екологічний захист навколишнього середовища, роботи з документацією в архівах та інших державних установах, інформування населення про субсидії, роботи з соціально вразливими верствами населення, роботи з надання допомоги учасникам АТО та їх сімей.

Закарпатський обласний центр зайнятості


ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ


256748-250x167Любов до Батьківщини - це прояв патріотизму, а захист Вітчизни - обов'язок патріота. Неможливо наказом змусити любити Батьківщину. Любов цю треба сформувати, виховати.

В рамках співпраці Виноградівської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості з Військовою частиною А1927 20 серпня 2019 року на території частини відбувся захід «День відкритих дверей» для безробітних, які перебувають на обліку в філії.

Мета заходу - популяризація служби за контрактом та сприяння військово-патріотичному вихованню.

Під час заходу директор Виноградівської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості Наталія Фалес ознайомила присутніх з спектром послуг, які надає служба зайнятості, можливостями проходження професійної підготовки, а також надала інформацію щодо можливості отримання якісної та фахової правової допомоги у сфері зайнятості населення. Далі, офіцер управління - старший лейтенант Сергій Маслей розповів про умови набору до Збройних Сил України для проходження військової служби за контрактом та до резерву ЗСУ, про матеріальне забезпечення, перспективи кар'єрного росту, соціальний та правовий захист військовослужбовців, про перелік професій та спеціальностей, що потребують Збройні Сили України. Командир взводу лейтенант Богдан Лисейко запросив присутніх до цікавої змістовної екскурсії. Учасники заходу мали змогу на власні очі побачити матеріально-технічне забезпечення армії та стати свідками справжнього військового дійства, що пересічному громадянину – зась. Військові ретельно підготувалися: представили інженерну та бойову техніку, справжнє озброєння, засоби зв'язку, розвідки, та медичні засоби. В ході екскурсії безробітні також познайомилися з історією створення військової частини і подивилися, як живуть та відпочивають солдати.

Вважаємо, що сьогодні, як ніколи,потрібно приділяти увагу популяризації служіння Батьківщині та проведення військово – патріотичного виховання. Адже служба в ЗСУ в усі часи була почесним обов'язком будь-якого громадянина – чоловіка чи жінки

 


Шановні роботодавці!

З метою посилення конструктивного соціального діалогу між службою зайнятості та роботодавцями, дослідження якості обслуговування та змістовності отриманих послуг, засобами інтернет-ресурсу ДСЗ Єдине соціальне середовище зайнятості www.dcz.gov.ua запроваджено всеукраїнське опитування роботодавців.
До Вашої уваги на головній сторінці веб-сайту ЄССЗ у відкритому доступі розміщено опитувальник роботодавця «Опитування роботодавців щодо задоволеності наданням послуг державною службою зайнятості», результати якого систематично аналізується фахівцями державного центру зайнятості.
У зв'язку з вищезазначеним просимо брати активну участь у заповнені анкет, розміщених на сайті ДСЗ «Опитування роботодавців щодо задоволеності наданням послуг державною службою зайнятості».

Заповнити анкети Ви маєте можливість, перейшовши за наступним посиланням: https://www.dcz.gov.ua/skladne-opytuvannya/opytuvannya-robotodavciv-shchodo-zadovolenosti-nadannyam-poslug-derzhavnoyu


 

ВДАЛА СПІВБЕСІДА – ЗАПОРУКА УСПІШНОГО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ


236754800000Важливим етапом у процесі пошуку роботи є співбесіда з роботодавцем, адже уміння показати себе, справити гарне враження, презентувати свої особистісні та професійні якості – запорука вдалого працевлаштування та майбутнього успіху. З цією метою сьогодні у Виноградівській районній філії Закарпатського ОЦЗ проведено семінар "Техніка пошуку роботи. Співбесіда з роботодавцем" за участю 16 безробітних. Слухачів було ознайомлено з особливостями працевлаштування в сучасних умовах і необхідністю чітко усвідомлювати:

• Яку саме роботу вони намагаються шукати?
• Де саме знаходиться ця робота?
• Що необхідно зробити для працевлаштування

Учасники семінару взяли участь у обговоренні головних правил співбесіди, професійних та особистих якостей, які оцінює в нас роботодавець, переліку запитань до роботодавця.
Виконуючи вправу «Самопрезентація», слухачі обмінювались досвідом пошуку роботи, аналізували позитивні і негативні особливості своєї поведінки під час співбесіди, усвідомлювали свої сильні й слабкі сторони.

На завершення учасники семінару ділились враженнями, обговорювали головні правила співбесіди, висловлювали свої думки, ділились досвідом і враженнями.


УВАГА!!!
Виноградівська районна філія
Закарпатського обласного центру зайнятості інформує щодо позачергових виборів народних депутатів України

Відповідно до Указу Президента України від 21.05.2019 року №303/2019 "Про дострокове припинення повноважень Верховної ради України та призначення позачергових виборів" – позачергові вибори до Верховної ради України, призначено на 21 липня 2019 року.
Зареєстрованим безробітним, які братимуть участь у позачергових виборах, необхідно пред'явити у Виноградівську районну філію Закарпатського обласного центру зайнятості довідку про виконання обов'язків члена виборчої комісії, додаток №2 до "Порядку оплати праці членів окружних та дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України" затвердженого постановою КМУ від 05.09.2012 року №848 .
Громадянам, які братимуть участь у позачергових виборах та звертатимуться до Виноградівської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості, необхідно пред'являти цивільно-правовий договір про виконання обов'язків члена виборчої комісії, додаток №1 до "Порядку оплати праці членів окружних та дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України" затвердженого постановою КМУ від 05.09.2012 року №848 .

За більш детальною інформацією звертатись за телефонами:
(03143) 2-69-83. (03143) 2-43-998 ​або за адресою м. Виноградів, вул.. Вакарова, 18/А, Виноградівська районна філія Закарпатського обласного центру зайнятості.


 

Анкета «Створення сприятливого середовища для професійної адаптації молодих фахівців»

Успішність професійної адаптації є одним з факторів самореалізації працівника в трудовій сфері, механізмом його трудової кар'єри, критерієм досягнення професійної майстерності у конкретному виді професійної діяльності на конкретному робочому місці. Професійна адаптація визначає ефективність подальшої роботи майбутніх працівників, працевлаштуванням, їх намірів пов'язати свою діяльність з обраним підприємством (установою).
З метою вивчення питання професійної адаптації та ефективності подальшої роботипроводиться анонімне онлайн-анкетування, яке знаходиться за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeDEak7Nxex0cU0lFoTUJCmYwGqIlink9WWgigKYbJeJGQMrw/viewform


 

ДО ПОЛІЦІЇ – НА ЕКСКУРСІЮ: ПОЛІЦЕЙСЬКІ РОЗПОВІДАЮТЬ ПРО СВОЮ РОБОТУ УЧНЯМ

2987654411В гостях Виноградівського відділення поліції Берегівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області побували учні 9-х класів Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8. На щастя, діти навідалися до відділу поліції з доброго приводу – на екскурсію, для того, щоб познайомитися з роботою поліцейських. Головна мета поліцейських - дати можливість зрозуміти і роз'яснити дітям, що поліція не караючий орган, а правозахисний. Майбутні випускники ознайомилися з професіями: слідчий, оперуповноважений, інспектор сектору реагування патрульної поліції, патрульний поліцейський та загалом осмислили специфіку правоохоронної діяльності в контексті особистісних психологічних та професійних якостях, якими мають володіти охочі присвятити своє життя боротьбі з порушниками закону.

Екскурсія розпочалась з чергової частини. Школярі ознайомилися з роботою слідчо-оперативних груп, які за повідомленням чергового вирушають на місце скоєння злочину. Далі підлітки мали змогу побачити кімнату для затриманих та ізолятор тимчасового утримання.
Особливо захопила учнів демонстрація табельного озброєння, спеціальних засобів оборони, пістолета, бронежилета, каски, кайданків та гумового кийка. З цікавістю діти роздивлялися зброю, амуніцію та спецзасоби, які допомагають полісменам в їхній службі.
Підлітки були в захваті та приємно враженні гостинністю правоохоронців. По завершенню захопливої екскурсії вони подякували за змістовну та дуже цікаву зустріч.
Сподіваємось, що проведена екскурсія допоможе майбутнім випускникам вірно визначитися з майбутнім вибором професії та позитивно вплине на їх подальшу професійну кар'єру!


 

БЕЗРОБІТНИМ ПРО ГРАНДОВУ ПІДТРИМКУ БІЗНЕСУ


103646-250x167З метою підвищення мотивації до праці та залучення незайнятого працездатного населення до організації підприємницької діяльності 29 травня 2019 року у Виноградівській районній філії Закарпатського обласного центру зайнятості був проведений профінформаційний семінар «Як розпочати власний бізнес», в якому взяли участь безробітні, яких цікавить відкриття власної справи і начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем електронних реєстрів та захисту інформацій Виноградівського обєднання управління Пенсійного Фонду Анатолій Іскович.
На семінарі надана інформація щодо Програми розвитку малого та середнього підприємництва на 2017-2020 роки, яка спрямована на створення соціально-економічніх умов розвитку підприємництва в регіоні. Учасників семінару ознайомлено з перевагами та проблемами підприємництва району, напрямами діяльності та заходами Програми бізнесу.
Зацікавила безробітних інформація про програму USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (далі - КЕУ), яка надає грантову підтримку малим та середнім підприємствам, що поширюється на всій території України. КЕУ надає гранти підприємцям, які працюють у нових галузях або галузях, що розвиваються, та мають потенціал для швидкого зростання, створення інвестицій та збільшення зайнятості. Особливу увагу зорієнтовано на роботу в галузях IT-послуг та виробництво меблів.
Спеціаліст Управління пенсійного фонду у Виноградівському районі Анатолій Іскович розказав про правові засади спрощеної системи оподаткування, звернув увагу на зміни в цій системі для суб'єктів підприємницької діяльності, зупинився на порядку та умовах складання і подання податкової звітності.
Залучаючи безробітних до підприємництва державна служба зайнятості сприяє збільшенню можливостей обсягу продуктивної зайнятості, адже для багатьох людей підприємництво і самозайнятість можуть бути гідним мотивом для професійної самореалізації, що надасть людині можливість забезпечити власний добробут, здобути самостійність, отримати економічну незалежність


 

 «ЗАЛІЗНИЦЯ ВІДКРИВАЄ СВОЇ ДВЕРІ ДЛЯ МОЛОДІ»

2345321000  543432121
Д.Гітомер сказав «У кожного з нас є заповітна мрія. Щоб вона стала реальністю, потрібен план, процес, персонал, наполегливість, терпіння і бажання». Отже, аби не тільки з користю, а й з гідністю прожити життя й почуватися щасливим, треба обирати майбутню справу, до якої маєш хист і лежить душа, а також не лінуватися розвивати свій талант.
Так, 24 травня 2019 року Виноградівська районна філія Закарпатського обласного центру зайнятості провела «День відкритих дверей для учнівської молоді» на підприємстві в відокремленому підрозділі «Моторвагонне депо Королево» регіональній філії «Львівська залізниця», з метою пошуку майбутніх фахівців на побудову успішної кар'єри в Україні. Учасниками заходу стали учні Королівської ЗОШ І-ІІІ ст. Захід відбувся в рамках підписаного меморандуму про взаємодію між Державною службою зайнятості та ПАТ «Українська залізниця».
Під час заходу інспектор з кадрів ВП «Моторвагонного депо Королево» Яким М. ознайомила майбутніх шукачів роботи з наявними вакансіями, вимогами до них, умовами праці на підприємстві та запросила присутніх до цікавої змістовної екскурсії ремонтними цехами підприємства, яку провів інженер Світлик М. Відвідавши основні цехи, які забезпечують сталість роботи дизель поїздів в експлуатації і безпеку руху, школярі розширили своє уявлення про професії залізничної галузі таких, як: машиніст, помічник машиніста, слюсар-ремонтник рухомого складу, токар і інші. Молодь на власні очі побачила весь процес виробництва. Після проведеного заходу, школярі впевнились – перше робоче місце треба починати шукати, ще до отримання диплому, щоб побудувати кар'єру, стати господарем свого життя, потрібно вчитися мріяти, перетворювати мрію на мету, а мету втілювати в реальність.
Такий захід, як день відкритих дверей на підприємстві, дає можливість популяризувати робітничі професії, а також допоможе молоді у професійному самовизначенні та виборі майбутнього навчання.


 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ ЗАКАРПАТСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ:

за підтримки компанії "Кімонікс Інтернешнл Інк." з 22 квітня 2019 року розпочала дію програма USAID "Конкурентоспроможна економіка України" (КЕУ), що надає грантову підтримку малим та середнім підприємствам та поширюється на всій території України.
КЕУ надає гранти підприємцям, які працюють у нових галузях або галузях, що розвиваються, та мають потенціал для швидкого зростання, створення інвестицій та збільшення зайнятості. Особливу увагу зорієнтовано на роботу в галузях ІТ-послуг та виробництва меблів.
Для отримання грантів необхідно подати заявку. Середній час між подачею заявки та отриманням грантової допомоги становить два місяці.
Кінцевий термін подачі заявок 29 лютого 2020 року.
З формою концепції грантового проекту можна ознайомитися за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1s8a_gR4htDdLyyQzg6wRhDw7rE9K0r2Y

За більш детальною інформацією звертатись за телефонами:
(03143) 2-69-83, (03143) 2-43-99
або за адресою м. Виноградів, вул.. Вакарова, 18/А, Виноградівська районна філія Закарпатського ОЦЗ


1  2

Підняття патріотичного духу та відповідальність за свій громадський обов'язок -саме так можна охарактеризувати прикордонну службу, яка стоїть на захисті кордонів нашої країни. Бути прикордонником - почесно та відповідально! Це можливість не лише отримати постійну роботу, стабільне матеріальне забезпечення, але й виконати почесну місію кожного чоловіка - бути захисником своєї домівки та держави.
Так, 21 травня 2019 року у Виноградівській філії Закарпатського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій, в якому взяли участь 10 безробітних осіб та представники прикордонної служби на чолі з начальником відділу з добору Окремого регіонального центру комплектування з місцем дислокації м. Львів - полковником Олегом Бостаном та заступником начальника вищезазначеного відділу Олексієм Маніком. Полковник Олег Бостан ознайомив присутніх з законодавчою базою, яка регламентує призов за контрактом у прикордонну службу, умови укладання контракту та проходження служби, матеріальне та технічне забезпечення військовослужбовців. Наголосив, що одним з принципів проходженні служби є принцип «територіальності», тобто особа буде працювати в межах Закарпатської області. Проінформував, що на даний час прикордонна служба має потребу в молодших інспекторах, водіях категорій А, В та С, кінологах, діловодах та фельдшерах. Зосередив увагу на вимогах до кандидатів на вищевказані посади, на розмірі грошового забезпечення (яке стартує від 10 тисяч гривень) та на соціальному пакеті і гарантіях, які надаються при підписанні контракту. Запропонував присутнім особам призовного віку підписати контракт, служба за яким буде враховано у строк строкової військової служби.
Великою та одночасно дуже приємною несподіванкою стало вручення грамоти, в присутності всього колективу Філії, від Окремого регіонального центру комплектування Державної прикордонної України директору Виноградівської районної філії - Наталії Фалес за плідну співпрацю у сприянні добору кадрів на військову службу за контрактом та укомплектуванні наявних вакансій.
В свою чергу директор Філії Наталія ФАЛЕС подякувала керівництву Окремого регіонального центру комплектування – Олегу БОСТАНУ та Сергію МАНІКУ за активну участь, професійну та злагоджену організацію при проведенні спільних масових заходів, і висловила побажання, щоб така співпраця і подальшому приносила тільки позитивний результат.

3  4ДЕКАДА РОБІТНИЧИХ ПРОФЕСІЙ

34522222  129877777 
На сьогодні в Україні ринок праці все менше потребує юристів, менеджерів, та все більш популярними стають робітничі професії. Щоб ефективно працевлаштуватись, треба отримати вищу або професійно-технічну освіту. Якщо в минулі роки молодь прагнула оволодіти професіями економічного та соціального спектру, то зараз успіхом користуються: швачки, розкрійники, кухарі, муляри, зварювальники,кондитери, автослюсарі та ін.
У рамках декади робітничих професій легкої промисловості, фахівці Виноградівської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості провели ряд профорієнтаційних заходів для учнів шкіл. Зокрема, це були зустрічі з роботодавцями, бібліотекою, екскурсії на підприємства регіону, вікторини за професіями. Заходи проводилися з метою інформування школярів про розмаїття професій, ознайомленням з світом професійної праці та вимогами, що висуваються до сучасного кваліфікованого робітника.
Недарма кажуть: «Краще один раз побачити, ніж сто раз почути». Ця народна мудрість знаходить своє підкріплення, практично, у всіх сферах людського буття. І ми самі часто переконуємось в тому, що побачене справляє на нас більше враження і надовго залишається в пам'яті, ніж те, про що ми лише почули. Тому, Виноградівська районна філія Закарпатського обласного центру зайнятості організувала професіографічну екскурсію в ПРАТ «Гроно-Текс», яка припала на закриття декади робітничих професій легкої промисловості. В ході заходу учням була надана можливість ознайомитися з виробничою діяльністю підприємства, з умови праці на підприємстві, безпосередньо поспілкуватися з керівництвом організації і кадровими працівниками та представниками трудових династій. Діти отримали відповіді на свої запитання та поради, як досягти успіху в професійній діяльності.
Отже, робітничі професії знову в моді! Намагаючись зробити свій вибір професії, ми маємо силу створити причини для самих себе, щоби стати тими особистостями, якими ми є. Адже країна наша потребує «золотих рук»!


 

НАПОЛЕГЛИВІСТЬ - ЗАПОРУКА УСПІХУ!


174320999-250x167Молоді люді, які втратили роботу, нерідко комплексують та зневірюються в своїх силах. Через нестачу практичного досвіду роботи та звичайної впевненості в своїх силах, вони часто досить довго шукають нову роботу. Але це не стосується Дар'ї Вихристюк, колишньої працівниці ТОВ «Джентерм України», яка нажаль потрапила під скорочення штату працівників та стала безробітною. Перебуваючи в рядах безробітних Дар'я виявилась надзвичайно наполегливою у пошуку роботи. Постійно намагалася працевлаштуватися: відвідувала міні-ярмарки вакансій, різноманітні семінари, тренінги, складала плани самопошуку, мала зустрічі на підприємствах, де сподівалася знайти роботу. Та вакансій, які б відповідали їй не було, тому спільно з фахівцями Виноградівської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості почала вивчати інші варіанти працевлаштування. Дар'я взяла участь в семінарах «Як розпочати свій бізнес?», пройшла профдіагностичне тетування. Після цього їй було запропоновано зайнятися підприємницькою діяльністю.
Життя – це шлях, що складається з випробувань, невдач і...звісно перемог. Тільки вмотивовані та сильні духом люди здатні вистояти у вирі життєвих обставин та досягти успіху. Дар'я прагнула більше ніж успіху, мріяла заснувати власну бізнес-справу та відкрити магазин дитячого одягу, так як торгівля дитячим одягом завжди була жвавою і перспективною.
Сьогодні Дар'я Вихристюк тільки починає власний шлях підприємця, проте вже має авторитет серед жителів міста. Сама ж вона задоволена тим, що її мрія мати власну справу здійснилася та, що найголовніше – це приносить не лише моральне задоволення та стабільний прибуток, а й можливість своєю працею приносити користь людям.


 

ТАЄМНИЧИЙ СВІТ ПРОФЕСІЙ


080519-250x167Скільки професій на світі існує? Хто возить, хто вчить, хто літає, хто будує... Професія кожного варта пошани. От скоро я виросту. Ким же я стану?
Кожна людина працює і має якусь професію. Світ професій – величезний, їх понад 40 тисяч, причому щороку з′являється близько п′ятсот нових і стільки ж зникає або видозмінюється. Обираючи для себе фах, молода людина враховує, аби спеціальність була актуальною не тільки сьогодні, а й через 10-20 років. Це називається стабільністю попиту на професію.
Учням часто спадає на думку – а ким вони стануть у майбутньому? І нехай поки що їхні думки не серйозні, однак вони знають, що треба вчитися уже зараз, щоб в майбутньому мати змогу отримати таку професію, яка б їм подобалася, припала до душі, дозволяла прогодувати себе та свої майбутні родини.
Для того, щоб учні дізналися більше про професії, фахівці Виноградівської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості проводять профорієнтаційні уроки. Метою проведення уроків є допомогти учням не тільки вибрати професію, а й навчити їх оцінювати себе в контексті вимог ринку праці.
Так, фахівці служби зайнятості відвідали Пийтерфолвівську ЗОШ І-ІІІ ступенів. Під час уроків учнів було ознайомлено з послугами служби зайнятості, затребуваними професіями на ринку праці міста та Закарпатської області, навчальними закладами, у яких можна здобути професії, пояснили, що професію треба вибирати усвідомлено, виходячи зі своїх здібностей і професійної спрямованості. Розглянули питання, що виникають при виборі професії, і основні помилки, які часто при цьому допускаються.
Окрему увагу було приділено підходам і методам правильного вибору професії, спеціальності за допомогою веб-базової платформи «Моя професія: консультаційна мережа».
В кінці заходу діти отримали відповіді на свої запитання, поради як досягти успіху в професійній діяльності та буклети 


 

ІСТОРІЯ УСПІХУ ЖІНКИ-ПЕРЕСЕЛЕНКИ!

23456788Події на Сході чорною полосою проходять по всій країні і по долях багатьох людей, які були змушені покинути рідні міста та домівки, шукаючи захисту та нового життя за межами своєї малої батьківщини. Багато з них були змушені шукати собі роботу навіть не за професією чи освітою, стаючи при цьому вельми успішними.

Однак, дехто з числа внутрішньо переміщених осіб самі для себе створили робоче місце, зареєструвавши себе приватним підприємцем. Таким яскравим прикладом і є Світлана Каліненко з міста Донецьк, яка на теренах Виноградівщини змогла відкрити успішне кафе-бар «Удворко».

На даний час, пані Світлана успішно співпрацює з Виноградівською районною філію Закарпатського обласного центру зайнятості. Враховуючи, що вид діяльності пані Світлани є пріоритетним, то їй було запропоновано скористатись послугою служби зайнятості щодо компенсації єдиного соціального внеску за працевлаштування майбутніх працівників з числа безробітних. Узгодивши співпрацю, фахівці районної Філії направили на виробництво пані Світлани безробітних осіб для участі в роботах тимчасового характеру та проходження навчання безпосередньо на виробництві. По закінченню навчання осіб які шукають роботу, та в разі їх успішного працевлаштування, пані Світлані буде виплачуватись компенсація єдиного соціального внеску за працевлаштування майбутніх працівників з числа безробітних на нові робочі місця.

«Життя прекрасне» - стверджує Світлана, і кожен його день потрібно прожити як останній, творити добро і вірити, надіятись і радіти, що ти працюєш і живеш!»


 

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВИНОГРАДІВСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО КОЛЕДЖУ МДУ

876452  23456789909

У житті кожної людини вибір майбутньої професії – серйозний та відповідальний крок. Від цього вибору залежатиме багато – можливість реалізації інтересів, перспективи творчого зростання, добробут, дружні й ділові контакти. Щоб допомогти школярам Виноградівського району та міста у формуванні свідомого професійного вибору, пропагуванні професій, які користуються попитом на ринку праці та формуванні професійних інтересів відбулася презентація Виноградівського державного коледжу Мукачівського державного університету. Так, сьогодні учні випускних класів Сасівської, Теківської, Королівських та Виноградівських шкіл мали змогу ознайомитися з професіями, які готує ВДК МДУ. Майбутні абітурієнти ознайомилися з умовами вступу до даного навчального закладу, побачили здобутки, досягнення та успіхи студентів.

Родзинкою заходу стали продемонстровані цікаві слайд-шоу щодо навчального процесу, студентського життя та презентацій всіх спеціальностей.

Учасники художньої самодіяльності коледжу подарували гостям чудовий настрій та позитивні емоції, виконуючи пісні, демонструючи запальні танці та показ моделей.
«Обираючи професію, треба пам'ятати, що здійснити цей відповідальний крок треба, враховуючи свої нахили та здібності, особисті та громадські інтереси. Кожна людина є будівником своєї долі - наголосила Наталія Фалес, директор Виноградівської районної філії Закарпатського ОЦЗ. Тому запроваджена нова профорієнтаційна платформа «Моя професія: консультаційна мережа» являється гідним помічником у виборі професії».

Учасники заходу змогли побачити креативні виставки талановитих студентів з кожної спеціальності, посмакувати гостинцями та отримати вичерпну інформацію про коледж.
Сподіваємось, після цього заходу чимала кількість школярів всерйоз вирішила вступати до ВДК МДУ.


 

 День відкритих дверей навчального закладу

150419У житті кожної людини вибір майбутньої професії – серйозний та відповідальний крок. Від цього вибору залежатиме багато – можливість реалізації інтересів, перспективи творчого зростання, добробут, дружні й ділові контакти.

Результативною формою роботи Виноградівської районної філії Закарпатського ОЦЗ з профорієнтації на правильний вибір професії учнів та їх успішне подальше працевлаштування є проведення Днів відкритих дверей у навчальних закладах. Так, сьогодні, 11.04.2019 року Філією спільно з ВПУ №34 м. Виноградів було проведено «День відкритих дверей навчального закладу»

В заході взяли участь учні 9-11 класів Дротинської ЗОШ, Тросницької ЗОШ та Підвиноградівської ЗОШ. Учасники заходу мали можливість ознайомитися з історією навчального закладу, правилами прийому, переліком професій, за якими здійснюється навчання. Майстри виробничого навчання провели екскурсію по майстернях та навчальних аудиторіях училища, продемонстрували вироби студентів, показали учасникам з чим їм доведеться стикнутися під час навчання.

Аби допомоги молоді краще зрозуміти себе та зробити свідомий вибір майбутньої професійної діяльності директор Виноградівської районної філії Закарпатського ОЦЗ Наталія Юріївна Фалес презентувала нову профорієнтаційну платформу – «Моя професія: консультаційна мережа», за допомогою якої учні можуть безкоштовно пройти тестування.
Захід проходив цікаво і жваво, по завершенні дехто з школярів вже попередньо прийняли остаточне рішення вступати у ВПУ №34.


 

viber image 2019-04-11  08.14.12З метою виконання Меморандуму про проведення спільних заходів, спрямованих на сприяння зайнятості осіб, які мають майнові зобов'язання за рішенням суду, інших органів, у тому числі осіб, які мають заборгованість зі сплати аліментів стосовно яких відкрито виконавче провадження в органах державної виконавчої служби 09 квітня 2019 року заступником директора Виноградівської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості Ярема С.І. проведено робочу зустріч з начальником Виноградівського районного відділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Закарпатській області Феделеш В.І., на якій були обговорені питання організації системної роботи щодо сприяння зайнятості особам, які мають майнові зобов'язання за рішеннями суду, інших органів, зокрема осіб, які мають заборгованість зі сплати аліментів.

Також обговорено можливість проведення спільних виїздів представників Виноградівської філії разом з представниками Виноградівського районного відділу державної виконавчої служби до органів місцевого самоврядування, сільських, селищних рад, тощо, з метою ідентифікації боржників та надання повного комплексу соціальних послуг щодо працевлаштування та забезпечення підходящою роботою в межах своїх повноважень.

 

Вдале працевлаштування – успіх в професійному майбутньому

viber image 2019-03-21  10.46.55Для того, щоб знайти бажану роботу, слід дуже цього хотіти та бути впевненим у собі. Саме така людина - Копча Іван. Для вирішення своєї проблеми з працевлаштуванням звернувся до Виноградівської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості, та вже більше року активно шукав роботу торгівельного представника з гідними умовами праці та відповідною заробітною платою.

І коли йде плідна співпраця між роботодавцем, фахівцями Філії та шукачем роботи, наслідком завжди є позитивний результат. Рекрутер Виноградівської районної філії, ознайомившись з резюме безробітного п. Копчі, оперативно, за допомогою бази актуальних вакансій Філії та всіх наявних інтернет ресурсів, здійснила пошук підходящої вакансії та знайшла вакансію менеджера зі збуту в ТОВ «Астероїд». Одночасно, фахівець з працевлаштування, попередньо ознайомивши Івана з усіма наявними вакансіями району, врахувавши його досвід та побажання, запропонував йому дану вакансію. Претендента на роботу, було направлено на співбесіду безпосередньо до роботодавця. Успішно пройшовши співбесіду п. Копча був направлений на проходження стажування безпосередньо на робочому місці у данного роботодавця. Завдяки проведеній роботі, високій мотивації особи до працевлаштування та плідній співпраці з роботодавцем, безробітний Копча Іван був вдало працевлаштований менеджером зі збуту в ТОВ «Астероїд».

Вірте в свої сили і тоді ви неодмінно досягнете своєї мети.


 

 ІЗ БЕЗРОБІТНОЇ – В БІЗНЕС ЛЕДІ!

IMG 20181228 132941Для одних втрата роботи – це справжня проблема, а для інших – початок нового життя. Саме до останніх належить Мар'яна Дубляк. Сталося так, що працюючи інженером з якості в одному з ринкоутворюючих підприємств міста, в липні 2018 року, у зв'язку з скороченням штату, вона втратила роботу. Довго на обліку у Виноградівській районній філії Закарпатського обласного центру зайнятості Мар'яна Михайлівна не затрималась. Не втративши віру, вирішила, що настав час зайнятися бізнесом. За рекомендаціями і професійними консультаціями фахівців Філії вона вирішила спробувати себе в рекламному бізнесі. Так, отримавши одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності, у Виноградові з'явилось рекламне агентство «Art+», яке забезпечує споживачів товарами і рекламодавців якісною рекламою продукцією. ЇЇ агентство надає повний перелік рекламних послуг, включаючи в себе всі види поліграфії, розробку, друк та монтаж реклами, світлові вивіски, розробку, друк на холсті та фотошпалерах, фрезерну порізку та гравіювання.

Нині у невеличкому, але затишному та гарно обладнаному офісі рекламного агентства «Art+» завжди людно. Переконатися в цьому змогли фахівці Філії, побувавши на офіційному відкритті агенції. Туди приходять школярі, службовці, бізнесмени, робітники. Вдала цінова політика, якісне, швидке та ввічливе обслуговування приваблюють клієнтів. Незважаючи на високу конкуренцію, Мар'яна Дубляк зуміла завоювати своє місце під сонцем у бізнесі і тепер має постійних клієнтів, кількість яких невпинно зростає.


 

З метою підвищення якості та рівня комунікації з клієнтами служби зайнятості Виноградівська районна філія  Закарпатського обласного центру зайнятості інформує, що у 2018 році державною службою зайнятості введено у експлуатацію новий Веб-сайт «Єдине соціальне середовище зайнятості».

Метою впровадження електронних сервісів у діяльність державної служби зайнятості є надання якісних послуг населенню та роботодавцям.

Впроваджено нове поняття - «Електронний кабінет роботодавця», який являється сервіс, з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, зорієнтований, насамперед, на скорочення витрат часу відвідування центру зайнятості та на підвищення рівня взаємодії роботодавців із службою зайнятості. Це персональне автоматизоване робоче місце, доступ до якого роботодавець може отримати за допомогою комп'ютера, підключеного до мережі Інтернет, а також з мобільного телефону.

У «Електронному кабінеті» роботодавець має можливість переглянути актуальні реквізити свого підприємства, що містяться у базі служби зайнятості, стан укомплектування заявлених вакансій, кількість направлень центром зайнятості претендентів на роботу, договори на організацію громадських робіт та працевлаштування після професійного навчання, здійснити добір працівників шляхом перегляду резюме. В електронному кабінеті роботодавця передбачена можливість подання звітів за формою №3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)», в тому числі і уточню вальних, в он-лайн - режимі до державної служби зайнятості та подальшим завантаженням фахівцем центру зайнятості в базу вакансій ЄІАС. Крім того передбачена можливість переглядати звіти за формою 4-ПН, 1-ПН, які подавались до служби зайнятості.

Тож, запрошуємо Вас відвідати Виноградівську районну філію Закарпатського обласного центру зайнятості, де фахівці служби докладно проінформують про можливості роботи «Електронних кабінетів» та розкажуть про його переваги в роботі.

Платформа «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа»

Шановні старшокласники та шукачі роботи!
Послуги з профорієнтації можливо отримати дистанційно у он-лайн форматі.
Службою зайнятості запроваджена онлайн-профорієнтація за допомогою спеціального сервісу, який можна запустити прямо у браузері Вашого комп'ютера - веб-базована платформа «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа». Відтепер система профорієнтаційного діагностування стала загальнодоступною, усі бажаючі мають можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації дистанційно у он-лайн форматі без відвідування центру зайнятості, якщо існує потреба у:
- виборі (зміні) професії;
- виборі майбутнього напряму професійного навчання
- оцінці власних здібностей;
-саморозвитку.
Перетворіть вибір майбутньої професії з «гадання на кавовій гущі» у науково обґрунтований прогноз, виявіть схильності та здібності до різних видів діяльності.
Програма тестування основана на діагностиці й зіставленні трьох основних факторів успішного професійного навчання й самореалізації:
-професійна мотивація визначає глибинні професійні інтереси й цінності
-структура інтелекту – рівень розвитку інтелекту (ІQ), специфіку структури здібностей,
-психологічні схильності – схильність до певних видів професійної діяльності.
Проходження усіх тестів гарантує високу результативність діагностики та максимально приближений професійний вибір для людини, яка проходить тестування.
Треба пам'ятати, що зайва година часу, витрачена на усвідомлення професійних вподобань, може заощадити роки марних зусиль у «пошуку професії по душі» у майбутньому!
За результатами повного тестування програма пропонує не приблизні напрями професійної самореалізації, а конкретні професії відповідно особистісних інтересів та схильностей, із зазначенням відсотка відповідності.
Всім бажаючим, що потребують вибору або зміни професії, обрання свого кар'єрного шляху, визначення власних професійних інтересів, здібностей, психологічних схильностей, надається можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації у он-лайн форматі.
Для цього достатньо зв'язатись з фахівцем центру зайнятості, заявити про своє бажання та отримати код доступу.
Проаналізувати отримані результати можна самостійно, з батьками чи друзями, але краще зрозуміти результати тесту допоможуть фахівці центру зайнятості.
За детальною інформацією охочим пройти тестування он-лайн можна звертатись у Виноградівську районну філію Закарпатського обласного центру зайнятості за номерами телефонів: 2-60-64.

Як започаткувати власний бізнес за сприяння державної служби зайнятості?

Одним із напрямків діяльності Державної служби зайнятості є сприяння у започаткуванні власної справи незайнятим громадянам з метою забезпечення їх зайнятості.
Безробітні активно залучаються до семінарів з підприємницької діяльності, що проводяться за участю фахівців територіальних органів, податкових органів, соціальних фондів, фінансових та підприємницьких структур, які надають широкий спектр інформаційних та консультаційних послуг з юридичних, економічних та інших питань. Бажаючим заснувати власну справу надаються профорієнтаційні послуги та послуги з професійного навчання основам підприємницької діяльності.
Відповідно до частини 7 статті 22 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» допомога по безробіттю може виплачуватися одноразово для організації підприємницької діяльності зареєстрованим безробітним, які не можуть бути працевлаштовані у зв'язку з відсутністю на ринку праці підходящої роботи. Ця допомога виплачується особам, яким виповнилося 18 років крім осіб зазначених у частині 2 статті 6 цього Закону, а саме: молоді, яка закінчила або припинила навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих навчальних закладах, звільнилася із строкової військової або альтернативної (невійськової) служби і яка потребує сприяння у працевлаштуванні на перше робоче місце.
Одноразова виплата призначеної допомоги здійснюється у розмірі залишку призначеної допомоги, визначеної конкретному безробітному.
Для розгляду питання щодо отримання допомоги по безробіттю одноразово безробітний подає до центру зайнятості заяву та бізнес-план. Документи по кожній особі розглядає комісія з питань одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.
Рішення щодо виплати коштів приймається директором територіального органу з урахуванням висновку комісії.
Також існують законодавчі обмеження щодо одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації безробітними підприємницької діяльності. Зокрема, це стосується осіб, звільнених з останнього місця роботи за порушення трудової дисципліни, безробітних, які не дотримувалися рекомендацій центру зайнятості щодо пошуку роботи тощо, осіб, які шукають роботу вперше та громадянам, які протягом останніх 24 місяців, що передували початку безробіття були зареєстровані як суб'єкти підприємницької діяльності.
За наданням додаткової інформації та отримання послуг звертайтесь до Виноградівської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості за адресою: м. Виноградів, вул. Вакарова, 18/а, тел.(03143) 2-39-76, .(03143) 2-43-99.

Підтвердження неформального навчання

Здавалося б, працівники з великим досвідом роботи та життєвим багажем – мрія кожного роботодавця. Проте, сьогодні людям без документу про освіту важко на рівних конкурувати на ринку праці.
Законом України «Про професійний розвиток працівників» в Україні визначено термін «неформальне професійне навчання працівників».
Неформальне професійне навчання – це набуття працівниками професійних знань, умінь і навичок, не регламентоване місцем набуття, строком та формою навчання.
Всі особи, які працювали на підприємстві та оволоділи певними професійними навичками, але не мали при цьому документального підтвердження, мають змогу підтвердити свою компетенцію та отримати документ державного зразка.
Як показує досвід європейських країн, визнання результатів неформального професійного навчання має позитивний соціальний ефект як для працівників, які підвищують свій статус, так і для суспільства, для його макроекономічного розвитку.
Фінансування підтвердження результатів неформального професійного навчання здійснюється за рахунок коштів особи або роботодавця (у разі направлення ним особи).
Підтвердження результатів неформального професійного навчання здійснюють суб'єкти підтвердження – підприємства, установи, організації, які відповідають Вимогам, затвердженим наказом Мінсоцполітики та МОН від 16.12.2013 № 875/1776.

Відповідно до наказу Мінсоцполітики від 16.03.2016 року №256 «Про затвердження Переліку суб'єктів підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями» (зі змінами від 03.04.2018 № 466) визначено наступні суб'єкти підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за професією «Кухар» 3-6 розрядів:
• Державний навчальний заклад «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»;
• Державний навчальний заклад «Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»;
• Вище професійне училище № 33 м. Києва.
Вище комерційне училище Київського національного торговельно-економічного університету виключено із зазначеного Переліку.
Направлення на підтвердження кваліфікації особа може отримати у будь-якому центрі державної служби зайнятості.
Особі, яка підтвердила кваліфікацію, видається свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації за результатами неформального професійного навчання.
У разі виявлення в особи під час проходження процедури підтвердження кваліфікації рівня професійних знань, умінь та навичок, достатніх для виконання окремих видів робіт за професією, суб'єкт підтвердження видає такій особі сертифікат оцінювання результатів неформального професійного навчання.
Форма та порядок видачі свідоцтва/сертифікату встановлюються Мінсоцполітики за погодженням з Міністерством освіти і науки та спільними представницькими органами.
Запровадження процедури підтвердження кваліфікації працівників дасть змогу вирішити проблему визначення кваліфікації працівників, які мають належний практичний професійний досвід та надасть право громадянам отримати документ про професійно-технічну освіту за даною професією.
Перелік документів необхідних для підтвердження професійної кваліфікації:
• паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України; посвідка на постійне проживання (для іммігранта, іноземця або особи без громадянства, яка постійно проживає в Україні); посвідчення біженця (для біженця); посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, або особи, якій надано тимчасовий захист в Україні (для таких осіб);
• копії документа, що засвідчує факт трудових відносин (за наявності), та документа, що засвідчує наявність стажу роботи за професією відповідного кваліфікаційного рівня (за наявності вимог кваліфікаційної характеристики професії за відповідним кваліфікаційним рівнем, професійного стандарту до стажу роботи);
• оригінал документа про освіту (за наявності). У разі наявності іноземного документа про освіту особа подає також відповідну довідку про його визнання;
• одна фотокартка розміром 3х4 сантиметри;
• медична довідка (лікарський консультаційний висновок) за формою № 086/о; особова медична книжка (для осіб, які бажають підтвердити кваліфікацію за робітничими професіями у сфері торгівлі, громадського харчування, харчової та переробної промисловості); медична довідка про можливість виконання робіт за професією, пов'язаною з роботами з підвищеною небезпекою, та відповідні довідки, видані наркологом і психіатром (для осіб, які бажають підтвердити кваліфікацію за робітничими професіями, пов'язаними з роботами з підвищеною небезпекою);
• лист роботодавця про направлення працівника на підтвердження результатів неформального професійного навчання (за наявності).
За наданням додаткової інформації та отримання послуг звертайтесь до Виноградівської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості за адресою: м. Виноградів, вул. Вакарова, 18/а, тел.(03143) 2-39-76, .(03143) 2-43-99.

Отримайте ваучер на навчання!

Служба зайнятості пропонує громадянам отримати ваучер на навчання, який допоможе опанувати нову професію або спеціальність, удосконалити знання та вміння.
За ваучером можна навчатися на фахівців різних галузей економічної діяльності: сільське господарство, будівництво, харчові технології, транспорт, інформаційні технології тощо. Громадяни самостійно визначають професію або спеціальність, за якою будуть отримувати освітні послуги, а також форму та місце навчання.
Право на отримання ваучера мають всі особи віком старше 45 років, які не досягли пенсійного віку, крім зареєстрованих безробітних; особи, звільнені з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби); особи, які звільнені з військової служби після участі у проведенні АТО, з числа осіб з інвалідністю; та для внутрішньо переміщених осіб.
Ваучер видається одноразово. Його вартість встановлюється в межах вартості навчання і не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, визначеного законом на момент прийняття рішення про його видачу. Оплата ваучерів здійснюється Фондом загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Якщо вартість навчання перевищує вартість ваучера, особа або роботодавець може оплатити різницю.
Перелік документів для отримання ваучера
- заява (подається до центру зайнятості особисто);
- паспорт;
- трудова книжка (чи копія, засвідчена роботодавцем) або її дублікат;
У разі відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній, а також виконання роботи не на умовах трудового договору особою подається довідка, видана за місцем роботи або архівною установою про прийняття та звільнення з роботи, чи цивільно-правовий договір або інші документи, що підтверджують період зайнятості такої особи.
Для підтвердження страхового стажу за період військової служби подається довідка військового комісаріату, в якому особа перебуває на обліку, або військової частини (військового навчального закладу, установи тощо), де особа проходила службу (за наявності).
- документ про професійно-технічну чи вищу освіту або його дублікат;
- реєстраційний номер облікової картки платника податків;
- звільнені зі служби особи подають також копію витягу з наказу про звільнення військовослужбовця з військової служби та інші документи, які підтверджують підставу звільнення;
- звільнені з військової служби після участі у проведенні АТО з числа інвалідівподають також копію посвідчення учасника бойових дій, копію довідки до акта огляду медико-соціальною експертною комісією та у разі наявності – індивідуальну програму реабілітації;
- внутрішньо переміщені особи подають також довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

За наданням додаткової інформації звертайтесь до Виноградівської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості за адресою: м. Виноградів, вул. Вакарова, 18/а.

 
Ігор Бондаренко та Геннадій Гутман урочисто відкрили перший Музей виноградарства і виноробства Закарпаття Друк
Вівторок, 15 жовтня 2019, 09:38

2-1  07-1170x720

У суботу, 12 жовтня, у м.Берегове відбулося урочисте відкриття Музею винороба Чизай. Символічну стрічку перерізали голова Закарпатської облдержадміністрації Ігор Бондаренко та засновник виноробної компанії «Шато Чизай» Геннадій Гутман.

Участь у відкритті унікального музею також взяли народний депутат Верховної Ради України Валерій Лунченко, обласний обранець Мирослав Білецький, голова Берегівської райдержадміністрації Іштван Петрушка, міський голова м.Берегово Золтан Бабяк та інші.
Тут знаходяться експонати про місцевий «сонячний напій» та робочий інвентар, який у давнину використовували для виробництва вина. Окраса – старовинні діжки для зберігання напою XVII сторіччя, коли всі винні підвали були у володіннях угорської шляхти.

Як наголошували господарі свята, найстарішому пресу для вина 300 років, але традиції виноробства у нашому краї в рази старші. У Музеї Шато Чизай можна побачити старовинний виноградарський і виноробний реманент, і дізнатися, як саме наші предки виготовляли легендарний напій. Ці знання живі в цих предметах і в уміннях місцевих майстрів.

- Наша справа – не просто виготовляти якісне вино, але й повернути закарпатському вину велику славу. Слід знову вписати область на карту світу як виноробний регіон. Ми любимо те, що робимо, і хочемо цією любов'ю ділитися, - сказав пан Гутман.

- Шато Чизай – це маленька Італія. Те, що створив Геннадій Гутман разом з командою – дуже важливо. Для туристичної галузі Закарпаття – це відкриття. Велика подяка! Запевняю у підтримці, адже робите те, що розвиває наш край! – зазначив Ігор Самійлович.

- Ми «оживили» винороба Чиза і він проведе вас цікавим маршрутом. Дізнаєтеся і про вино в світі, сучасні тенденції, побачите, як створювали вино на Закарпатті в різні часи, й як його роблять зараз. Культура вина – це історія, яку приємно пізнавати, - підкреслив автор проєкту Ігор Радомисельський.
Відтак, на честь свята гості мали змогу спробувати келих вина, ознайомитися з процесом збору і пресування винограду, скуштувати свіжий виноградний сік.

До слова, за історією, винороб Чиз жив в урочищі Чизай поблизу Берегова у XIII столітті, володів виноградниками й виготовляв вино. Саме тут і розташоване Шато Чизай. Відтак, Чиз познайомить гостей з історією виноградарства і виноробства Закарпаття. Розкаже, як зараз роблять вино у світі, захопить цікавими фактами й здивує ексклюзивом. Музей поєднує старовинні експонати й сучасні інтерактивні елементи. Екскурсія цікава дорослим і дітям, також передбачені розваги.

IMG 0323  IMG 0367

Прес-служба ОДА

 
Керівництво Виноградівської райдержадміністрації взяло участь в урочистостях з нагоди відзначення Дня захисника України Друк
П'ятниця, 11 жовтня 2019, 10:38

IMG 2840  IMG 2820

11 жовтня на площі Миру у місті Виноградів відбулися урочистості з нагоди відзначення в районі Дня захисника України. Участь в урочистостях взяли: керівництво Виноградівської райдержадміністрації, керівники органів місцевого самоврядування, територіальних та правоохоронних органів, учасники АТО, священнослужителі, представники громадськості та студентської молоді.

IMG 2861  IMG 2877

В ході урочистостей в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук, заступниця голови райдержадміністрації Єва Данич, керівник апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх та інші керівники районних установ взяли участь у покладанні квітів до пам'ятного знаку загиблим в зоні АТО мешканцям Виноградівщини. Всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих захисників України хвилиною мовчання, а парох Успенського греко-католицького храму о. Мирослав та настоятель Святоуспенського храму міста Виноградова Православної церкви України о. Василій відслужили панахиду за загиблими захисниками України.

IMG 2899  IMG 2846

Також під час урочистостей для присутніх лунали патріотичні пісні у виконанні Тетяни Гудачок, Світлани Гнетило та Лівії Баторі.

Виноградівська РДА

 
Про роботу Виноградівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді говорили на нараді Друк
Четвер, 10 жовтня 2019, 13:55

2019-10-10 11-08-33  2019-10-10 11-08-27

10 жовтня під керівництвом заступниці голови районної державної адміністрації Єви Данич відбулася нарада про роботу Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за 9 місяців 2019 року. Учасники наради заслухали інформацію директора Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Елеонори Білкей, яка поінформувала присутніх про організацію та здійснення соціальної роботи з сім'ями, дітьми та молоддю, які опинилися в складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги шляхом їх виявлення, обліку та вивчення потреб, планування та визначення методів допомоги, надання соціальних послуг, забезпечення, за необхідності, соціального супроводу.

Також під час наради обговорено проблемні питання, які виникають у роботі з соціально незахищеними категоріями населення та намічено оптимальні шляхи їх вирішення. Відмічено позитивні результати в роботі завдяки налагодженню тісної співпраці Виноградівського РЦСССДМ з суб'єктами соціальної роботи, органами місцевого самоврядування району, благодійними та громадськими організаціями.

За наслідками наради прийнято відповідні рішення.

 
Відомості про кількість запитів за ІІІ квартал 2019 року Друк
Четвер, 10 жовтня 2019, 09:01

Кількість запитів на публічну інформацію, що надійшли до Виноградівської районної державної адміністрації за ІІІ квартал 2019 р

 
Довідка про роботу зі зверненнями громадян Друк
Четвер, 10 жовтня 2019, 08:56

Про роботу із зверненнями громадян у Виноградівській районній державній адміністрації за ІІІ квартал 2019 року

 
<< Початок < Попередня 1 3 4 5 6 7 8 9 10 > Кінець >>

Сторінка 1 з 235

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1 

1111111111111 copy

 
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
 
 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
 
images
 
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia 2 copy
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
rcz copy
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2019
Жовтень
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Останні новини

Хто зараз на сайті

На даний момент 65 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту